Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-09-2008, 11:59   #21
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

bolboo a ze starej gwardii nie poddajecie ludzi kontroli? przeciez fishii ma ng na co byl doskonaly dowod w postaci filmu ktory sam umiescil z numerami backpackow
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-09-2008, 12:10   #22
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Poddajemy , akurat to o czym piszesz bylo tematem ostrej dyskusji u nas na forum gildiowym , Ryba dostala ostrzezenie oraz degradacje z vicelidera na nizszy stopien. Czas pokaze co dalej.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 12:14   #23
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

nie chce zebys pomyslal ze to napad na mnie, ciekawosc poprostu
zreszta sam wiesz ze nie tylko on uzywa bota w takim lub innym celu, z waszej gildi znam tylko 1 osobe co do ktorej jestem absolutnie w 1000000procentach pewien ze nie ma nawet bota zainstalowanego

wiem ze posiadanie a uzywanie to dwie zupelnie inne sprawy ale na dobra sprawe czym sie rozni cavebot od auto heal albo zbierania loota z cial?

edit
btw? gdzie tu degradacja
Moaca Adik the slayer (Wkrotce padniesz) Feb 07 2008
Daniello Prime (Mam pampersa) Apr 19 2006
Fishii Oct 04 2007

Ostatnio edytowany przez Draggy_Slayer - 12-09-2008 o 12:18.
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 12:55   #24
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Fishii jest juz na degradacji , byl organizatorem , awansowalem na to stanowisko Ugluka , ale stalo sie co sie stalo , to ze zmiany na tibia.com nie zrobione to niedopatrzenie ale spowodowane zdarzeniami ostatnich dni. Awansowalem na stanowisko po Fishim Ugluka ktory po hacku stracil checi , nie mialem czasu na jakies stricte techniczne zmiany na stronie , bardziej zajmowalem sie problemem szukania osoby ktora by ta luke wypelnila.

Patrz temat ze zdjeciami , Ugluk mial sie organizacja zajac.

Daniel nie ma bota siedzialem przy nim swego czasu.

Adik?
Przyjze sie to nowosc dla mnie.

A kto nie ma na 10000% bota wg ciebie?
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 12-09-2008 o 12:58.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 12:58   #25
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

te osoby nie boca zle mnie zrozumiales tylko tak mi sie z tibia.com skopiowalo

Lesio, znam go hohohohoho i jeszcze troche i wiem ze bota nie ma nawet zainstalowanego
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 13:14   #26
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Ja nie mam , przyznam sie raz uzylem na anni , i mnie zawiodl , nie uzywam bo nie umiem a nie zamierzam sie uczyc botow. Leczyl mnie i raptem przestal i sie zwinelem ;D
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 16:55   #27
Uaitpradnik
Użytkownik Forum
 
Uaitpradnik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insane
Świat: Refugia
Poziom: 106
Skille: 25 Shld
Poziom mag.: 68
Domyślny

Ja tez nie mam :/
Uaitpradnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 22:07   #28
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

To, ze maja wpisane unofficial software to może znaczyć ze ingerowali w klienta więc np mc/lighthack w kliencie słaby rozumiecie o co chodzi? Więc nie koniecznie to bot... Sam mam bana za ingerowanie w klienta - (Tampering into Tibia client).
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 13:26   #29
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Specjalnie dla LDS coby nie mowil

Leader
Bolbochan (President)
Seniormoaca
Nox Moonblade (Vicepresident)
Suhh (Marshall)
Virgo the Wise (Chief of Council)
Master Dysan (Chief of Finances)
Samarek (Chief of Recruitation)
Moaca
Daniello Prime (Law master)
Friddik (Service master)
Nyste (Diplomation master)
Roxroth (Production master)
Ugluk'Pall (Recruitation master)
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 13-09-2008 o 13:59.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 13:41   #30
Uaitpradnik
Użytkownik Forum
 
Uaitpradnik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insane
Świat: Refugia
Poziom: 106
Skille: 25 Shld
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Specjalnie dla LDS coby nie mowil

Leader Bolbochan (President)
Seniormoaca Nox Moonblade (Vicepresident)
Suhh (Marshall)
Virgo the Wise (Chief of Council)
Master Dysan (Chief of Finances)
Samarek (Chief of Recruitation)
Samarek (Chief of Recruitation)
Moaca Daniello Prime (Law master)
Friddik (Service master)
Nyste (Diplomation master)
Roxroth (Production master)
Ugluk'Pall (Recruitation master)
I Uaitpradnik, bezrobotny
Uaitpradnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 14:31   #31
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mody_Paladyneq Pokaż post
Ja mam pytanie do Choch o co wam chodzi? Ja nie mam innego chara nie używam bota nie dostałem żadnego deleta chara, więc powiedzcie o co wam chodzi bo nie kumam was. Mynd napisz PM o co ci chodziło
Od kiedy to Myndowi musi o cokolwiek chodzić, żeby uprzykrzał ludziom życie? On po prostu tak ma...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 14:36   #32
Suhh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Olalem ta strone z dobre 3 lata temu, widze ze sytuacja zmusza wrocic.
Co do bota LDS, a nie pamietasz kto na zolwiach cisnal i mi waypiontsy wysylal (licencje na NG tez od Ciebie mialem kiedys ).
Nie mowiles ze na UJ studiujesz... w ogole to sie nie odzywamy jakos tak z dupy w ogole ?

Mazzub, wtedy na Behe to bylem ja i Uait, skoro twierdzisz ze tak wspaniale umiesz grac (Mistic mi obiecuje ze padne juz chyba z miesiac) to czemu we 2 knightow nie potrafiliscie zabic 90 rp na 2 behe?
To jest pytanie retoryczne, mimo ze jestescie szybsi ode mnie o wiele, macie wiecej hp etc to zaden z was nie umie robic tego czym tak bardzo sie chwali.
Jezeli chcecie, wciskajcie dalej ciemnote Refugii, ale nie piszcie juz nigdy wiecej o "bohaterach z Refugii"
Do przemyslenia, jezeli umiesz...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 14:42   #33
Uaitpradnik
Użytkownik Forum
 
Uaitpradnik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insane
Świat: Refugia
Poziom: 106
Skille: 25 Shld
Poziom mag.: 68
Domyślny

zaraz bajka poleci ze mwalle puscil na nas jak nawet 9 mlvla nie ma
Uaitpradnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 16:31   #34
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Dla wyjasnienia bo nazwy funkcji moaca moga wam nic nie mowic , wkleje zasady dzialania władz gildii.

Leader Bolbochan (President)
Seniormoaca Nox Moonblade (Vicepresident)
Suhh (Marshall)
Virgo the Wise (Chief of Council)
Master Dysan (Chief of Finances)
Samarek (Chief of Recruitation)
Moaca Daniello Prime (Law master)
Friddik (Service master)
Nyste (Diplomation master)
Roxroth (Production master)
Ugluk'Pall (Recruitation master)
Pion rekrutacji

President - Chief of Recruitation - Recruitation master

Pion prawa

President - Chief of Council - Law master

Pion orgaznizacji

President - Chief of Finances - Service master

Pion zarządzania

President - Vicepresident - Diplomation master and Production master

Pion polityczny

President - Marshall - Vicepresident , Chief of Council , Cief of Finances and Chief of Recruitation

Pion wojenny

President - Marshall and Vicepresident

Jak to działa?

Rekrutacja : wszystkie zapytania kieruje sie do Recruitation master , on się na bierząco zajmuje rekrutacją , pomaga mu bądź zastępuje pod nieobecność
Chief of Recruitation , który też nadzoruje prace Recruitation mastera , nad nimi stoi President nadzorując ich obu.

Prawo : pion ten zajmuje się nadzorowaniem przestrzegania regulaminów gildii oraz sparwami karnymi wobec członków gildii , wszystkie zażalenia proszę
kierować do Law mastera , ewentualnie pod jego nieobecność do Chief of Council , Chief of Council pomaga i nadzoruje prace Law master a jego
nadzoruje President.

Organizacja : zajmuje się organizacją imprez bądź serwisów różnych questów , głównym organizatorem jest tu Service master który większość imprez będzie
organizował , oczywiście każdy w gildii może organizować ale najaktywniejszy w tym będzie on , większość więc zapytań kierujemy do niego np o service,
nadzoruje go ten który trzyma kase gildiową Chief of Finances , który też jest organizatorem np Poi service , z którego częś wpływów idzie do kasy gildiowej,
z tej kasy współfinansowane będą questy mniejsze np banshee , fibula itp. Więć Chief of Finances oraz Service master współpracują , nadzur prowadzi
Chief of Finances a nad nimi stoi i nadzoruje ich President.

Zarządzanie : to pozostałe sprawy gildiowe bierzące , część z nich na bierząco prowadzą : Dimplomation master zajmujący się dyplomacją oraz
oficjalnymi rozmowami na zewnątrz oraz na forach , Production master zajmujący się sprawami technicznymi jak tworzenie filmów , reklamowanie gildii ,
strona internetowa itp , nadzoruje ich Vicepresident , który może ich zastępować w czynnościach , dodatkowo zajmuje się on pozostałymi sparwami bierzącymi,
nad nimi stoi i ich nadzoruje President.

Polityka : to jest jakby rada konsultacyjna , która ustala kierunki działania gildii , konsultacje z reguły prowadzi Marshall z resztą rady konsultacyjnej,
potem Marshall konsultuje ustalenia rady z liderem i podejmują decyzję.

Pion wojenny : zajmuje się tym Marshall , aktywizując ludzi w działaniach przeciwko wrogom na bierząco konsultuje się z Vicepresidentem , nadzoruje ich President.

Oczywiście jest to podział umowny , nie ograniczamy członkom gildii pola do inicjatywy własnej , ale inicjatywy muszą być konsultowane z osobami które tym się zajmują
by nie odbiegały od ogólnej polityki gildii.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 22:08   #35
Ayo
Użytkownik Forum
 
Ayo's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2007

Posty: 437
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Recon
Poziom: 254
Domyślny

owned .
Ayo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 23:53   #36
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Niewiedzial co powiedziec wiec powiedzial co wiedzial
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 10:23   #37
Ayo
Użytkownik Forum
 
Ayo's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2007

Posty: 437
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Recon
Poziom: 254
Domyślny

był to komentarz do waszych śmiesznych "funkcji"
Ayo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 12:31   #38
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suhh Pokaż post
Olalem ta strone z dobre 3 lata temu, widze ze sytuacja zmusza wrocic.
Co do bota LDS, a nie pamietasz kto na zolwiach cisnal i mi waypiontsy wysylal (licencje na NG tez od Ciebie mialem kiedys ).
Nie mowiles ze na UJ studiujesz... w ogole to sie nie odzywamy jakos tak z dupy w ogole ?

Mazzub, wtedy na Behe to bylem ja i Uait, skoro twierdzisz ze tak wspaniale umiesz grac (Mistic mi obiecuje ze padne juz chyba z miesiac) to czemu we 2 knightow nie potrafiliscie zabic 90 rp na 2 behe?
To jest pytanie retoryczne, mimo ze jestescie szybsi ode mnie o wiele, macie wiecej hp etc to zaden z was nie umie robic tego czym tak bardzo sie chwali.
Jezeli chcecie, wciskajcie dalej ciemnote Refugii, ale nie piszcie juz nigdy wiecej o "bohaterach z Refugii"
Do przemyslenia, jezeli umiesz...
no ja sie nie obrazalem ani nic xD jakos tak sie urwalo, pisz na pm albo w tibii wieczorkiem bede to pogadamy
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 13:22   #39
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ayo Pokaż post
był to komentarz do waszych śmiesznych "funkcji"
Widzisz , wszystko zalezy od patrzenia na gildie.
Wy traktujecie i swoja gre na luzie i taki twor jak Sweet Brokacik na luzie.

Ze mna jest troszke inaczej.
Gre traktuje na luzie , ale Moonblades ktore istnieje juz 4 lata nie.

Jakby nie patrzec i co by kto nie mowil jest to juz jakis znak rozpoznawczy , mimo wzlotow i upadkow trzyma sie.

Moim zadaniem jako lidera jest utrzymanie tego znaku jak tylko dlugo sie da.
Ludzie przychodza i odchodza a gildia trwa juz ponad 4 lata a to na Harmonii na ktorej bylem tez we wladzach a to na Refugii.

Mowisz o smiesznych funkcjach.
Przy zalozeniu ze gildia ma byc dobrem i ma sie rozwijac to nie sa one smieszne.
Oczywiscie musza byc spelnione pewne czynniki. Nie wsadza sie na viceliderow ludzi po znajomosci albo zapchajdziur ktorzy maja tylko byc vice.

Zwykli moaca to ci od czarnej roboty , oni sie ucza rzadzenia , i tak , Friddik ma spore checi , spore plany , wyciaga ludzi od nas na questy lub wspolne hunty , aktywizuje ich - dlatego zostal Service Masterem.
Daniello Prime jast stateczny , dojrzaly , powarznie traktuje kazda sprawe jesli chodzi o przewinienia wiec jest Law Masterem.
Roxroth - nie musze mowic , mozesz sobie jego filmy na youtube poogladac , dodatkowo ma inicjatywy jak tworzenie historii gildii i inne wiec jest Production Masterem.
Ugluk'Pall m doswiadczenie w rekrutacji uczyl sie pod okiem Samarka i Suhha tego wiec jest Recruitation Masterem.
Badz Nyste , ktoremu nie umniejszysz tego ze ma znajomosci na refugii , dobrze wlada angielskim , ma restect nadaje sie wiec na Diplomation Mastera.

To nie sa przypadkowi ludzie , a ludzie z checiami ktorzy aktywizuja gildie by ludzie sie w niej dobrze czuli.
Najwazniejsza sparwa dla istnienia gildii jest jej energia wewnetrzna , pzremyslane decyzjie , wzgledna sprawiedliwosc , i dobra atmosfera.

Ci ktorych wymienilem powoduja wzrost kilku tych czynnikow.

Starsi moaca natomiast to ci co przeszli juz stadium zwyklych moaca , napracowali sie nauczyli sie tego aspektu rzadzenia. Teraz przyszedl na wyzszy aspekt - polityka gildii , umiejetnosc myslenia o dobru gildii o kierunkach jego rozwoju.

Kazdy z nich ma doswiawdczenie , zalezu mu na gildii i dobrze ustalamy razem kierunki jej rozwoju , czasem sa to dosc sprzeczne dazenia , ale rozmawiamy i wysuwamy najlepsze.

Wlasnie starsi moaca sa etapem ostatnim w szkoleniu . Na nich patrze im sie przygladam sposrod nich kiedys wybiore swojego nastepce , bedac spokojnym o dalsze losy gildii.

PS
Co do stwierdzenia mojego "wzgledna sprawiedliwosc" , sa czasami decyzje trudne , jak stwierdzi sie ze np czegos gildii brak i trzeba to szybko naprawic , wtedy naginajac sprawiedliwosc w gildii dla wyzszych celow sie podejmuje te trudne decyzje , oczywiscie najpiew sie wszystkim tlumaczy dlaczego , zrozumienie wsrod czlonkow to tez podstawa.

I taka jest miedzy nami roznica , co by nie mowic Sweet Brokacik kiedys przestanie istniec a my bedziemy dalej , przetrwalismy juz takie kryzysy dzieki temu ze ludziom zalezy na samym Moonblades , na palcach jednej reki policzysz gildie ktore istnieja tak dlugo.

Ostatnio edytowany przez mago - 14-09-2008 o 13:28.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 15:00   #40
Ayo
Użytkownik Forum
 
Ayo's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2007

Posty: 437
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Recon
Poziom: 254
Domyślny

Moonblades nie jest znakiem rozpoznawczym, to Dysan jest znakiem rozpoznawczym. Co do istnienia gildii - fakt, kiedyś się rozpadniemy, ale kogo to obchodzi, przecież to tylko gra, a to że Tobie się podoba napis - The guild was founded on Refugia on Sep 07 2005. to już Twoja sprawa, bo bynajmniej dla nas nie ma to większego znaczenia O zasadach~ nic do nich nie mam (na pvp jeszcze jakiś sens by miały), masz porządek spoko, ale masz też dwulicowych membersów którzy przed Tobą zgrywają super grzecznych by zostać "starszym moaca"~ w/e. - nie mówię o wszystkich.

Tyle z mojej strony (:

Ostatnio edytowany przez Ayo - 14-09-2008 o 15:01.
Ayo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:18.


Powered by vBulletin 3