Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-02-2010, 18:22   #21
PussyWizak
Użytkownik Forum
 
PussyWizak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

Ano właśnie - przypomniało mi się coś śmiesznego - przed wybuchem wojny z AF Nuriel pisał na tibii.com, że "po co mamy z nimi walczyć, w Styrelsen mamy więcej przyjaciół niż w Wanted!!".
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Wicther
potrafie odpowiadac na argumenty drugiej osoby i wychodzi mi to calkiem niezle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
wasz leader nie wychodzil z chaty przez miesiac
PussyWizak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-02-2010, 21:18   #22
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

No ja widze Mandarke stał się nowym rzecznikiem prasowym Wanted od kiedy Aglerer przestał wypowiadac sie na forum i potem poszedl na Premie - bez zadnych podtekstow. Wiec moj nick w grze nie ma znaczenia bo to nie jest meritum sprawy. Chodzi o to ze JESLI nep przegra wojne to jestescie wykopani z serwera przez szwedow i wiec w sumie lepiej robic za przydupasow i wlazidupow co ? Ale to wasz wybor ja tam sie nie mieszam w wasze wewnetrzne sprawy

Edit
No tego sie nie spodziewalem ze szwedzi dojda do was

Ostatnio edytowany przez spirit-of-bicho - 10-02-2010 o 22:16.
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 22:12   #23
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

@all

Dzięki za troskę

@ Mandarke - nie przeczę, aczkolwiek takiego monolitu chyba nie stanowicie, skoro część z Was na Premii, część nie gra i tylko część walczy.. co do przepowiadania wojen, to nie mówię tylko o Nephs, chociaż oczywiście nie mówię o WSZYSTKICH wojnach.


@Beda

Widzę, że mój post kosztował Cię dużo nerwów, wyluzuj bo na starość będzie ciężko. Sprawdź sobie mój czas online i ilość wbitego expa przez ostatnie dwa tygodnie i się wtedy wypowiedz. Od kiedy wróciłem z gór (ta, czasem wstaję od kompa), zdążyłem jeszcze na jedną "openkę" na war modzie i się skończył, czekam na następny EXPIĄC JAK SZALONY - co można łatwo sprawdzić

I owszem - ja nic do chłopaków z Antiki nie miałem, miałem z nimi dobry kontakt, ale nie dziwię się, że wojna wybuchła - a w niej będę pomagał swoim - zwłaszcza, że ze Styrelsen to walczy paru moich ziomków, reszta to jakieś nowe przybłędy.
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 23:21   #24
Beda
Użytkownik Forum
 
Beda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 35
Świat: Azura
Domyślny

Ojj nie martw się o mnie ) co do twego czasu online przez ostatnie 2 tygodnie to właśnie w tym czasie był war mode więc wszystko się wyjaśnia może i byłeś w górach (tego nie wiem), ale na poprzednich war modach też Cie nie było widać...
A co do ostatniej "openki" tak byłeś... wpadłeś jak Johan (Embermane) jumpowal na desercie.... wcześniej też Cie nie widziałem, może się chowałeś przed blaskiem kamery (tibicam tv)
__________________
MAMA CI MÓWIŁA BĘDZIESZ PRZEZ NIEGO PŁAKAĆ
MAMA CI MÓWIŁA ŻE TA MIŁOŚĆ JEST ZŁA
TY MYŚLAŁAŚ ŻE CI KOCHAĆ ZABRANIA
DZIŚ JUŻ WIESZ ŻE PRZED NIM CHRONIŁA CIE
Beda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 08:35   #25
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Wystarczy okulary założyć

akurat z deserta WYPADŁEM jak kulowali Embermane bo pobiegliśmy po kogoś innego

A tak szczerze mówiąc to grzeje mnie to czy jak wyjeżdżam to jest war mode czy nie, to jest gra i będę walczył kiedy mam ochotę a nie kiedy ktoś mi powie.
Dlaczego nie walczyłem w pierwszym war modzie wiedzą i moi ludzie i Antica - a reszta mnie nie obchodzi
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 09:21   #26
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Hej ho to ja wasz ziom z premii.
Ja tam wogole nie zaluje, ze sie przenioslem, tylko zaluje tego ze o wiele wiecej osob mialo sie przeniesc z nami, bo moze kiedys mialoby sens powrocic tu i cos sie pobawic.
W tej chwili gildia Wanted nie zasluguje na to miano co posiadalo wczesniej, zostalo tam moze 6-7 ludzi ze starego Wanted, z tego polowa nie gra. A turcy maja tam wieksze przywileje niz osoba ktora w WAnted byla 3 lata.

Ludzie, z ktorymi jeszcze rozmawiam na azurze wiedza ze do konca swoich (38 dni pacc) nie mam zamiaru pomagac zadnej ze stron.

Spirit-the cos tam - komentowanie tego, zeby ktos sie przeniosl na premie, a nie jest w twoim wykonaniu zalosne. Zreszta nie chce mi sie tlumaczyc Ci dlaczego.

Mandarke :
No to powiedz mi teraz gdzie byl morson czy drago, kiedy chcielismy walczyc a nie grzac dupe w pztach ( chodzi mi o okres od swiat gdzies do 10 stycznia). Albo o co chodzilo w rozmowach arucarda z Morsonem? Albo jak padlo nam Vt, turcy dawali tylko vt naznaczonym przez morsona?

Stare Wanted ? Tu macie stare Wanted :
http://s79.photobucket.com/albums/j1...ent=GaGaGa.jpg
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end

Ostatnio edytowany przez tajemniczy111 - 11-02-2010 o 09:25.
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 12:57   #27
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

No i trudno kiksie to byly stare czasy,teraz to juz jest nowa era w tibii.Teraz na azurce 3/4 osob to nowi przybysze,a starego teamu juz nie ma i nigdy nie bedzie.Teraz bedzie tylko tak : jak jakas ekipa zacznie przegrywać,to albo sprowadzi do siebie nową ekipę - ludzi ktorzy maja na wszystko ciezko wyjebane bo przyszli walczyć,albo pojdzie expic na inny serv zeby wrocic za pare miechow.Jestem przekonany ze na azurce zobaczymy jeszcze wiele ekip (np koledzy marjanka tudzież urba morsona albo jakiegos szweda przegrają wojnę u siebie) i wojna tak naprawde nie skonczy sie tu nigdy wg mnie te transfery okazały się porażką,bo zburzyły klimat na servie,ale przynajmniej jest ciekawie
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 13:11   #28
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
Mandarke :
No to powiedz mi teraz gdzie byl morson czy drago, kiedy chcielismy walczyc a nie grzac dupe w pztach ( chodzi mi o okres od swiat gdzies do 10 stycznia). Albo o co chodzilo w rozmowach arucarda z Morsonem? Albo jak padlo nam Vt, turcy dawali tylko vt naznaczonym przez morsona?
Ja tam nie zauważyłem, żeby gdzieś zniknęli , nowego war moda chcieli wszyscy, jednak wiesz, że w tym momencie z powodu świąt/nowego roku/potem sesji/etc mieliśmy kłopoty z frekwencją, i jakoś tak wyszło, że zdecydowaliśmy się jednak go na razie nie podpisywać, póki ludzie nie wrócą. A co do vt - tu już wina w 100% Turasów. Założyli sobie swoje i zdecydowali, że tylko Morson może zakładać konta Polakom, co poradzisz . Zresztą w ogóle uważam, że gdyby Turki nie narobiły zamieszania, to by to inaczej wyglądało.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop
bez posta nuriela bylo juz wiadome ze wielkie wanted nie podpisze juz warmoda. i zobaczymy co zrobi antica jak sie o tym dowie ;d
Już możecie wysyłać, tylko najlepiej od razu na miesiąc (jeśli chcesz pisać na tibii.de Azura > Kyra ), żeby znowu po tygodniu nie było tego co zawsze.

Ostatnio edytowany przez Mandarke - 11-02-2010 o 13:13.
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 14:29   #29
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

"Albo o co chodzilo w rozmowach arucarda z Morsonem?"

Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o..... dziewczyne hahahah ! ;d

"Już możecie wysyłać, tylko najlepiej od razu na miesiąc (jeśli chcesz pisać na tibii.de Azura > Kyra ), żeby znowu po tygodniu nie było tego co zawsze."

od kiedy osob ktora spedzila wiecej czasu na nubcharze walczac bedzie nam mowila co mamy robic ;d, to my expimy to my zarabiamy kase, jest was 150 a i tak w dp musicie siedziec. gdyby nia antica juz pewnie nigdy bys nie zalogowal.

Ano właśnie - przypomniało mi się coś śmiesznego po rozlamie byl spam ze juz mamy pgrane itp, pozniej jak doszly do was pelefanty, ze popelnilismy najwiekszy blad no i ze mamy pograne, teraz jest antica i bedzie pograne.


Wielki wasz wodz urban zrobil to samo co niklas 2-3 lata temu spierdolil z serwera podczas wojny.







pamietajcie rudy nie spi i na kazdego przyjdzie pora jeszcze nie jeden z was wroci na rooka ;]
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 14:48   #30
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Hahaha, pisze, że nie zaakceptujemy war moda, to mowie wyślij deklaracje, a ten żebym mu nie mówił co ma robić, ahhahahaha, dobre

A co do mojego uczestnictwa na akcjach - byłem na nich (na mainie ofc) więcej razy niż 3/4 twojej gildii.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop
bez posta nuriela bylo juz wiadome ze wielkie wanted nie podpisze juz warmoda. i zobaczymy co zrobi antica jak sie o tym dowie ;d
Nom, poszedł sobie pohuncić troszki na Kyrze z Niklasem ;/////
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 14:59   #31
Beda
Użytkownik Forum
 
Beda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 35
Świat: Azura
Domyślny

Dalej będę się z tobą polenizował gdyż nie chodzi mi wyłącznie o war mode z antica ale także war mode z wanted jak jeszcze walczyłem i tez Cie nie widziałem NURIEL WIĘC OGARNIJ SIĘ FIGHTERZE NA FORUM!!!
__________________
MAMA CI MÓWIŁA BĘDZIESZ PRZEZ NIEGO PŁAKAĆ
MAMA CI MÓWIŁA ŻE TA MIŁOŚĆ JEST ZŁA
TY MYŚLAŁAŚ ŻE CI KOCHAĆ ZABRANIA
DZIŚ JUŻ WIESZ ŻE PRZED NIM CHRONIŁA CIE
Beda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 15:21   #32
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
"Albo o co chodzilo w rozmowach arucarda z Morsonem?"

Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o..... dziewczyne hahahah ! ;d

"Już możecie wysyłać, tylko najlepiej od razu na miesiąc (jeśli chcesz pisać na tibii.de Azura > Kyra ), żeby znowu po tygodniu nie było tego co zawsze."

od kiedy osob ktora spedzila wiecej czasu na nubcharze walczac bedzie nam mowila co mamy robic ;d, to my expimy to my zarabiamy kase, jest was 150 a i tak w dp musicie siedziec. gdyby nia antica juz pewnie nigdy bys nie zalogowal.

Ano właśnie - przypomniało mi się coś śmiesznego po rozlamie byl spam ze juz mamy pgrane itp, pozniej jak doszly do was pelefanty, ze popelnilismy najwiekszy blad no i ze mamy pograne, teraz jest antica i bedzie pograne.


Wielki wasz wodz urban zrobil to samo co niklas 2-3 lata temu spierdolil z serwera podczas wojny.







pamietajcie rudy nie spi i na kazdego przyjdzie pora jeszcze nie jeden z was wroci na rooka ;]
Jak byl war mode podpisany to wy takze grzaliscie dupska w pz,i tak samo bedziecie grzać jak podpiszecie nowy,wiec nie masz sie za bardzo czym chwalić .A tak swoją drogą,to ostatniego war moda (bez antici) wanted przegralo tylko 5 fragami,w tym praktycznie każde otwarte ob było na naszą korzyść.Niestety sprawy "wewnetrzne" w wanted okazały się zbyt cieżkie i stało sie jak sie stalo.Jestem przekonany, ze wanted było w stanie wygrać ta wojne bez pomocy antici.
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 15:37   #33
Penigra_Wskocz_na_byka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beda Pokaż post
Dalej będę się z tobą polenizował
Chodzi Ci o polemizowanie, tak?
Penigra_Wskocz_na_byka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 16:26   #34
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ansekabanse Pokaż post
Jak byl war mode podpisany to wy takze grzaliscie dupska w pz,i tak samo bedziecie grzać jak podpiszecie nowy,wiec nie masz sie za bardzo czym chwalić .A tak swoją drogą,to ostatniego war moda (bez antici) wanted przegralo tylko 5 fragami,w tym praktycznie każde otwarte ob było na naszą korzyść.Niestety sprawy "wewnetrzne" w wanted okazały się zbyt cieżkie i stało sie jak sie stalo.Jestem przekonany, ze wanted było w stanie wygrać ta wojne bez pomocy antici.
wanted z sensie bez vascoigne amoka, mastah abo, turkow z obsidi ? HUj moglibyscie zrobic ;]

smialiscie sie z sheriona a ta sama dupa zrobila u was pieklo. jak to adam powiedzial. chyba powinienem kupic jej bombonierke ;d
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 16:56   #35
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ansekabanse Pokaż post
J.A tak swoją drogą,to ostatniego war moda (bez antici) wanted przegralo tylko 5 fragami,w tym praktycznie każde otwarte ob było na naszą korzyść.

szkoda tylko ze tyle fragow to wanted nastukało na ostatniej akcji na lb gdzie wantedi newego wanted bylo w sumie 2 czy 3 razy wiecej. gdzies mam jeszcze screeny jaka to byla przewaga ludzi a poza tym gdzies jeszcze tez cama mam i bys mogl zobaczyc jak to wygladalo. gdzie rudy padal i rudy odrazu wracal i znowu padal. w sumie ze 3 gleby wtedy wypierdolil.



@ kiks
twojego odejscia na premie wogole nie komentowalem bo dla mnie to byl najlepszy wybor jaki mogles zrobic ; )
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 17:40   #36
Savan
Użytkownik Forum
 
Savan's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2009
Lokacja: Rzeszów

Posty: 24
Imię: Savan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Deduwa
Świat: Azura
Poziom: 80
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
pamietajcie rudy nie spi i na kazdego przyjdzie pora jeszcze nie jeden z was wroci na rooka ;]
To na pewno
Savan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 17:54   #37
Beda
Użytkownik Forum
 
Beda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 35
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Penigra_Wskocz_na_byka Pokaż post
Chodzi Ci o polemizowanie, tak?
Tak owszem mała literówka jak widać m jest obok n
__________________
MAMA CI MÓWIŁA BĘDZIESZ PRZEZ NIEGO PŁAKAĆ
MAMA CI MÓWIŁA ŻE TA MIŁOŚĆ JEST ZŁA
TY MYŚLAŁAŚ ŻE CI KOCHAĆ ZABRANIA
DZIŚ JUŻ WIESZ ŻE PRZED NIM CHRONIŁA CIE
Beda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2010, 22:06   #38
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
wanted z sensie bez vascoigne amoka, mastah abo, turkow z obsidi ? HUj moglibyscie zrobic ;]

smialiscie sie z sheriona a ta sama dupa zrobila u was pieklo. jak to adam powiedzial. chyba powinienem kupic jej bombonierke ;d
To jak nephilims bez austriakow i szwedow, wiec skoncz juz pierdolic, bo znow mnie w*****asz.
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2010, 13:02   #39
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
wanted z sensie bez vascoigne amoka, mastah abo, turkow z obsidi ? HUj moglibyscie zrobic ;]

smialiscie sie z sheriona a ta sama dupa zrobila u was pieklo. jak to adam powiedzial. chyba powinienem kupic jej bombonierke ;d
Jakie u nas pieklo zrobila sterlajn?Ona nawet nie byla z nami na vencie.Mowiac o sprawach wewnetrznych mialem na mysli problemy z turkami,problemy z br'ami ktorzy wozili dupska a potem odeszli,no i oczywiscie naszych ludzi ktorzy tez zaczeli sie klocic miedzy soba.Tyle co wiem o sterlajn po tym jak ja wyjebaliscie z neph,to ze miala dolaczyc do nas.I kij ja widziałem Swoja droga i tak jej pobyt na azurze mozemy zaliczyć na nasza korzyść
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2010, 18:51   #40
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ansekabanse Pokaż post
Swoja droga i tak jej pobyt na azurze mozemy zaliczyć na nasza korzyść
oh rly??
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:17.


Powered by vBulletin 3