Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-11-2007, 13:22   #21
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Guardi Pokaż post
Mam pytanie może ktoś odpisze:
Ile sqm mają mieć zasięgu r spears i czy e spearsy tyle samo oraz T starsy ile sqm ataku
R spears maja 3 kratki zasiegu...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-11-2007, 16:12   #22
KaMiLSpAwW
Użytkownik Forum
 
KaMiLSpAwW's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 243
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipia
Gildia: jest
Świat: sax
Poziom: :<
Skille: eh
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Cipsoft mówiąc COMBO miał na myśli łapa+np energy beam. Nie sądze aby to coś zmienialo na ANNI osobie która stoi jako np 3... I tak 6x Demon+6x GFB Demona = Pwned.
Hmm 6x Demon +6x gfb o co Ci chodzi? Tylko 2 czesc tego jest ok bo 6 demonow bedzie moglo walnac 6x gfb choc jest to niezwykle zadko spotykane ale za to nie dostaniesz e wave w tym samym czasie

Cytuj:
This is joke? Człowieku rycerz teraz taki 100+ Uha sie samymi uhami prawie 600, a taki już 200+ uha się pod 1000. To teraz mi powiedz, jak rycerz ma z bloczyć takiego Ghazabarana? Jak teraz ludzie padają,
a co dopiero jak będą te potiony do 600 hp...
Ja nie narzekam, właśnie przed UPdate robie new knighta, ale parodią dla mnie jest, że ten, który ma blokować ma przerypane na całej linii.
Tak 100 ek uha sie za 50-600 200ek za 1000 , ale chyba dokladnie wszystkiego nie porzeczytales bo bedzie mozna sie 2x na ture "healtnąć" co równa sie 1.2k hp wiec jesto lepsze wyjscie lecz niesety drozsze...200ek ma zazwyczaj kase więc sobie poradzi ( on bedzie sie leczyl 2x) 100 ek wystarczy 1x użyc na takich potworach jakie hunci , moga sie hunty nie zwracac po na tescie 9k bp ale to tylko test! ale i tak uha na tej tibi zadko uzywam jak wiele innych więc bedzie można sie ciagle exurac
KaMiLSpAwW jest offline  
stary 26-11-2007, 13:44   #23
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

update bardzo dobry , każdy zostanie wyrównany ,
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 26-11-2007, 14:15   #24
Nooben
Użytkownik forum
 
Nooben's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2007

Posty: 11
Domyślny

Najbardziej śmieszy fakt, że ci którzy płakali ostatnio nie patrzą obiektywnie tylko uważają zmiany za dobre bo im sie coś dostanie. Nie jestem dzieckiem upa i nigdy nie zmienię profesji, tylko z tego co obserwuję mój voc nijak nie idzie ku balansacji. Różnie bywało dla paladyna, zazwyczaj płacił za amunicje i grosze za leczenie a kina na odwrót i teraz paladyn ma hity z p bolt-arbalest jak kina z sovem (z różnicą w rozrzucie na korzyść paladyna, w końcu różnica między 160gp za kusze a tysiące za arba jest widoczna). Po upie natomiast nie dość, że będzie trzeba wykładać kasę na amunicje to jeszcze dojdzie leczenie (zakładając że zostawią vite po 300hp). Ograniczenie zasięgu spirów uważam za najlepsze rozwiązanie bo jest za łatwo, ale moim zdaniem zamiast ruszać paladyna leczące spontany powinni pobawić sie cenami amunicji w końcu pal nie jest upośledzony magicznie.
Nooben jest offline  
stary 27-11-2007, 15:03   #25
RoseDaredo123
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
Chodzi tutaj nie o narzekanie... nie wiem jak inni ja nie narzekam tylko oceniam. To, że polepszyli magów to duży +, ale wyobraźcie sobie teraz:
1. Anni~ w wykonaniu 4 knightów
2. BLockowanie takich bossów jak ghazambaran czy jakoś tam, czy orshabaal.
3. Kilka hydr, czy 2 demony.

WE wszystkich tych przypadkach knight nie rady z leczeniem... został porządnie upośledzony i w dodatku te kosmiczne ceny...

No cóż, będzie, co będzie. Trzeba żyć i grać dalej... jednak nie spodzewałem się takiego ruchu ze strony CipSoftu.
anni teraz jest latwiejsze, bo potionem leczysz sie 2 razy szybciej niz uhem ;*
jest to potwierdzone. giby robil anni na TSie i mowil ze to pestka.

co do ghazbarana... knight tam idzie sam?
wiesz co to gra DRUŻYNOWA?
od czego są druidzi? : O

Ostatnio edytowany przez RoseDaredo123 - 27-11-2007 o 15:05.
 
stary 27-11-2007, 16:36   #26
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

jedyne co mnie denerwuje to waste ktore bedzie mial knight na faccu:

zabiora exure (no pogorsza 3 razy)
a co za tym idzie trzeba bedzie uzywac wiecej potionow, a to sie rowna waste.

Cipsoft oczywiscie jak zwykle zabral FACCom by dac PACCom... Dziecinada
Lord_Piterek jest offline  
stary 27-11-2007, 17:06   #27
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

@Lord_Piterek
Taaa zabiorą ci exure, i co z tego? A co mają powiedzieć drudzi/sorcowie na facc, którzy expiąc na guardach co jakiś czas wsuwali mf, a dodatkowo ten exp jakoś bardzo szybko nie szedł... a wystarczy że wyskillowałeś do 70+ i gites.
A poza tym update ssie.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline  
stary 27-11-2007, 17:26   #28
Bujnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2007
Wiek: 32

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 34+
Skille: 65+/65+
Poziom mag.: 4
Domyślny Czy wy posiadacie mózgi?

@wiekszosc dzieci, ktore przejda na drutow/sorkow po update...

Mowicie ze knight bedzie udupiony itd... Mowicie, ze UHy nie beda nikomu potrzebne... Mowicie, ze knight bedzie popychadlem dla sorkow i druidow... TO JEST GOWNO PRAWDA!

1. Knight nie jest udupiony - dowód? 44 Knight (64/60) wyczyscil solo
Crus helm uzywajac 100 potionow...
2. Uhow to sobie knight nie pouzywa, ale moze on na przyklad poblokowac demony sorkowi i dac mu kilka bp uh, taki sorc wyleczy 100+ knighta za ponad polowe hp...
3. Taka cena potionow jest dobra!! Dlaczego? Jesli chcesz huncic na przyklad dl, to musisz duzo kasy na potiony wydac... Jesli sie zwroci - git, ide jeszcze raz, a jak nie - to idz wez bp manasow i idz na mintwalin, looc ze 3h i bedziesz mial na nastepny hunt...
4. Knight nigdy nie bedzie popychadlem dla sorcow/drutow... Czemu? Ktos musi blokowac demony dla 50 sorca, ktory nie bedzie mial capa na durne manasy i nie bedzie mu sie oplacalo bic SD metoda gora/dol... Teraz sorc bedzie na odleglosc z morta tlukl i to jest tez dobre!!

P.S. Mam nadzieje, ze przekonalem niektore dzieci do mojego zdania, choc pewnie nie przeczytaja pierwszej linijki ^.-
__________________


Secura rox
Bujnik jest offline  
stary 27-11-2007, 17:46   #29
Mylak
Użytkownik Forum
 
Mylak's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Poziom: 44
Poziom mag.: 51
Domyślny

Czy na tym forum jeszcze nikt nie wziol pod uwage ze postacie magiczne (t.j. Mag, Druid) moga leczyc UH-ami duze ilosci zycia np. Knightowi.
__________________
"Gdy mam dyszke, każdy problem pryśnie ..."

Dziecko ApdejTa 2oo7 WinTeR
Mylak jest offline  
stary 27-11-2007, 18:35   #30
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

a ja sie obawiam jednego... sytuacji z WoW-a ze ludzie beda zawalac szkoly/prace/rodzine przez to ze koledzy czekaja bo potrzebuja druida na dle i on musi byc bo inaczej sobie nie pogra i w ogole fe be i fuj :/
Wiatrak jest offline  
stary 27-11-2007, 19:48   #31
gniecik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 11 2007

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bujnik Pokaż post
@wiekszosc dzieci, ktore przejda na drutow/sorkow po update...

Mowicie ze knight bedzie udupiony itd... Mowicie, ze UHy nie beda nikomu potrzebne... Mowicie, ze knight bedzie popychadlem dla sorkow i druidow... TO JEST GOWNO PRAWDA!

1. Knight nie jest udupiony - dowód? 44 Knight (64/60) wyczyscil solo
Crus helm uzywajac 100 potionow...
..
4. Knight nigdy nie bedzie popychadlem dla sorcow/drutow... Czemu? Ktos musi blokowac demony dla 50 sorca, ktory nie bedzie mial capa na durne manasy i nie bedzie mu sie oplacalo bic SD metoda gora/dol... Teraz sorc bedzie na odleglosc z morta tlukl i to jest tez dobre!!
1. o lol, 40msem z bp mf tez wyczyszcze

4. hahaha nieee no pewnie, zrobie 80lev~ 80skile zeby moc bloczyc demce dla 50 sorca co zrobil ten lev w miecha. a mort na odleglosc nie bedzie prawie uzywany, bo mocniejsze jest exori frigo i to nie jest dobre - 60ed expiacy z frigo na behe gdy 60ek napierdziela zolwie
teraz zrobi sie jeszcze bardziej single player, ms/ed nie potrzebuje nikogo tak samo jak rp/ek
gniecik jest offline  
stary 27-11-2007, 21:23   #32
Tozan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2007

Posty: 7
Imię: Tozan
Profesja: Paladin
Skille: 75/63
Domyślny

Ok, spoko, update całkiem fajny niewspominając tylko tego, że teraz sorc i druid to jedność, tzn zawsze czymś się bedzie różnił, ale teraz tego nie będziemy zauważać. Mnie natomiast interesuje tlko jedna rzecz. Jeżeli palek będzie mógł używać tylko stron heal potiona (tego od 50lvla), exura vita i uh będą leczyć dużo słabiej, to jak taki palek wykona anni? Nie patrzcie na mój lvl etc. mnie poprostu to tylko interesuje. Wie ktoś może jak przedstawia się taka sytuacja?
Tozan jest offline  
stary 27-11-2007, 22:01   #33
Xzo
Użytkownik Forum
 
Xzo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: nigdzie

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: lol
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Skille: 0/0
Domyślny

omfg wy sie uzalacie ze 4 knightow teraz nie pocisnie anni a czy kiedykolwiek 4 druidow by dalo rade ?! jak na moje to 12 druidow by nie dalo rady ... wiec nie nazekajcie

a ciekawi mnie jedno .. skoro uhy maja byc udupione to czy bedzie mozna leczyc kogos nie bedac druidem ? lanie komus potiona prosto do geby chyba nie wchodzi w gre co ?
__________________
qp
Xzo jest offline  
stary 27-11-2007, 22:11   #34
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

Z uhami to tak zrobili, że teraz knightowi bardziej się będzie opłacać expić z energyringiem i manasami niż z uhami (uh - 175gp, mf - 55gp, dają tyle samo ).

No ale będa miec te potiony...
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 29-11-2007, 18:58   #35
Hybki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2007

Posty: 48
Domyślny

Staralem sie wypowiadac w kazdym temacie odkad jestem na tym forum kulturalnie igrzecznie..ale widze ze to jest niemozliwe...Z wami trzeba ostro- zrozumcie IDIOCI ze po tym UPIE LAJTOWO sie wyleczymy przy takich bossach jak ghazbaran czy feru ! BEDZIE po pierwsze mniejszy exh po drugie potworki nie beda mogly walic COMBA! Cos jeszcze?
Hybki jest offline  
stary 29-11-2007, 19:04   #36
Ragnar666
Użytkownik Forum
 
Ragnar666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Wiek: 37

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 91
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybki Pokaż post
Staralem sie wypowiadac w kazdym temacie odkad jestem na tym forum kulturalnie igrzecznie..ale widze ze to jest niemozliwe...Z wami trzeba ostro- zrozumcie IDIOCI ze po tym UPIE LAJTOWO sie wyleczymy przy takich bossach jak ghazbaran czy feru ! BEDZIE po pierwsze mniejszy exh po drugie potworki nie beda mogly walic COMBA! Cos jeszcze?
tylko właśnie Ghazbaran i Ferumbras zaliczają się do wąskiej grupki mobków które 'walą' combo ;]
__________________
Betrayer... in truth, it was I who was betrayed.
Still, I am hunted.
Still, I am hated.
Now, my blind eyes see what others cannot.
That sometimes the hand of fate must be forced!

Illidan Stormrage
Ragnar666 jest offline  
stary 29-11-2007, 21:48   #37
Hunter Of Mystery
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 117
Imię: 000
Gildia: 000
Świat: 00
Poziom: 00
Skille: 0000
Poziom mag.: 00
Domyślny

Cytuj:
Staralem sie wypowiadac w kazdym temacie odkad jestem na tym forum kulturalnie igrzecznie..ale widze ze to jest niemozliwe...Z wami trzeba ostro- zrozumcie IDIOCI ze po tym UPIE LAJTOWO sie wyleczymy przy takich bossach jak ghazbaran czy feru ! BEDZIE po pierwsze mniejszy exh po drugie potworki nie beda mogly walic COMBA! Cos jeszcze?
Teraz mnie dobiles z tym feru i ghazbaranem... tak samo z exhausted.
Exhausted na runy leczace teraz tez wynosi 1s!.To raz.Po 2, czy wy myslicie, ze jak jakis potwor walnie z gfb, to kazdy w promieniu 30 sqm ma exhausted? Albo, ze jak wejdziecie na wieze to zastaniecie ferumbrasa pokornie czekajacego az ktos go zabije? O ile sam ferumbras nie walnie ci comba, to na start dostajecie w promocji 6 demonow, ferumbras dodaje 3 kolejne, a 2 fajne wiezyczki summonuja 1 dema co 30 sekund!Ciekawe jak lajtowo bedziesz sie leczyl...
__________________
Best Solo :Beholder
Best hit:140(Cyclops)
eQ: Noble Armor,Plate Legs,Soldier Helmet,Guardian Halberd,Knight Axe,Guardian Shield
Hunter Of Mystery jest offline  
stary 30-11-2007, 16:47   #38
DnL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Poziom: 50
Skille: 73/73
Poziom mag.: 5
DnL ma numer GG 8682684
Domyślny

ja tylko powiem krotko:
dla mnie jestescie powalonymi dzieciakami ktorzy tylko w tibie nawalaja ;| ledwo powrocicie ze sql i zaraz na kompa trza usiasc i nawalac w jakas gre z ktorej i tak gowno masZ?
jak czytam te wasze wypociny to nie wiem czy mam plakac czy smiac sie z waszych wypowiedzi
__________________

DnL jest offline  
stary 30-11-2007, 18:58   #39
Jackie'Samuraj
Użytkownik Forum
 
Jackie'Samuraj's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006

Posty: 45
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 86
Skille: 83/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DnL Pokaż post
ja tylko powiem krotko:
dla mnie jestescie powalonymi dzieciakami ktorzy tylko w tibie nawalaja ;| ledwo powrocicie ze sql i zaraz na kompa trza usiasc i nawalac w jakas gre z ktorej i tak gowno masZ?
jak czytam te wasze wypociny to nie wiem czy mam plakac czy smiac sie z waszych wypowiedzi
LOL zal to mi Cie.A tak wogole to podaj chociaz jakis argument a nie piszesz byle bzdury na informatyce w 4 klasie podstawowy ;/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybki Pokaż post
Staralem sie wypowiadac w kazdym temacie odkad jestem na tym forum kulturalnie igrzecznie..ale widze ze to jest niemozliwe...Z wami trzeba ostro- zrozumcie IDIOCI ze po tym UPIE LAJTOWO sie wyleczymy przy takich bossach jak ghazbaran czy feru ! BEDZIE po pierwsze mniejszy exh po drugie potworki nie beda mogly walic COMBA! Cos jeszcze?
Nono napewno teraz sie lajtowo wyleczymy.Wez ty sie zastanow najpier a pozniej napisz idioto -.-
Jackie'Samuraj jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.


Powered by vBulletin 3