Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-02-2007, 08:36   #21
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Po pierwsze świrów nie brakuje.
Po drugie chamstwo na mainie też jest.
Po trzecie świata nie pokonasz.
Po czwarte... to wszystko co mam do powiedzenia.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2007, 10:08   #22
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Mnie takie cos spotkalo jak zagralem na jakims swiecie pvp, wyszlem z rooka (wim ze nie o mainie mowa, ale nie moge sie powstrzymac):
Gosc z 7 lvl wlaczyl pk, ja juz mialem wychozic a ten mi battle robi. Ciul zabilem, za chwile:
xxx [80+]: Hunted
ja [8]: ?
xxx [80+]: U killed my char
ja [8]: pl?
xxx [80+]: ta
ja [8]: alez oczywiscie, tylko polak moze byc takim noobem..
xxx [80+]: h*j ci w d*pe i twojej starej tez h*ju za*ebany

Typowa sytuacja...
__________________

Cashtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 17:48   #23
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Na Rooku było, jest i będzie chamstwo, tego nie zmienisz. Badź miły dla innych to może (z naciskiem na może) też będą mili. Są na Rooku i myśla że nic im się nie da zrobić. Zemścij się na mainie.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 01:01   #24
Drudka
Użytkownik Forum
 
Drudka's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: IsArAaA
Poziom: 27
Skille: ***/***
Król

Ktos powiedzial ze najgorzej maja rookstayerzy... owszem zgodze sie z tym... stoje grzecznie kulturalnie na moim ukochanym miejscu w city przylazi n00b ktory przyczepial sie juz do mnie niejednokrotnie i zaczyna wyzywac... ignor i mysle ze all right.. ale nie.. n00b musial zaczac mnie przesuwac bo nie ywtrzymywal tego ze na zaczepki nie reagowalam...

druga sytuacja " mino hell -> skilluje Wpada 2 BR'owskich "rookstayerow" (w cudzyslowiu gdyz nie wiem czy sa warci nazywania rookstayerami) na 10 lvlu i zaczyna mi bic potworki Nawiazuje sie "rozmowa"

mine pls
fuck u
MINE !
fuck u ! ass my dick

dalej nie bede cytowala... po prostu paranoja...

podobna sytuacja.. znowu 2 "rookstayerow" wpada na mh i mnie zaczyna trapowac... rzucili eq jednego kolo piecyka na "zachete" i czekaja az zlapie sie na trapa... coz.. dam radosc n00bkom niech sie naciesza.. weszlam w trapa ... po 5 minutach widza ze nic sie nie dzieje to kaza mi sie przesunac... lekko wkurzona odpowiadam ze jestem trapneita i nie potrafie... zostalam wyzwana od kurew, dziwek itd... masakra....

@up

to nic nie pomoze... jesli ktos jest n00bem to twoja pomoc i mile zachowanie w stosunku do niego nic nie pomoga -.- "life is brutal"

@Trollowiec

zalezy na kogo sie trafi... niektorzy polacy takze sa mili itd....

@ nosane

swoimi slowami mogles wiele osob urazic... jesli moge udzielic ci rady na przyszlosc : nie sugeruj sie tylko wiekiem, tak samo jak wygladem... wiele osob w wieku dajmy na to 20 lat moze zachowywac sie jak rozwydrzone dzieciaki a 12 latkow jak dorosli ludzie... By ocenic czlowieka poznaj go bardziej i nie szufladkuj od razu do swego wyobrazenia o nim jesli neiw iesz kim jest... radze tez nie oceniac grup bo to zazwyczaj sa niezbyt trafne oceny

To samo do ciebie kaniek nie kazdy polak est n00bem tak samo jak nie kazdy szwed czy br

@Tebiator

jestem stanowczo przeci PKowaniu na Rooku to by bylo zbyt uciazliwe... i nic by nie pomoglo a jedynie utrudnilo zycie...



Pozdrawiam
__________________
DrudkA DrapieznA I SlodkA JaK BialY TygryS I CzarnA KotkA
JesteM GoracA NiE DlA KazdegO
DrudkA - NiE PytaJ DlaczegO


15:39 Silixoth [3]: Amazon choc poszukac Pacca
21:49 Rookguard Martin [3]: fajnie by bylo jak bym poderwal rookguardian de'Bove albo Bubble
22:08 Gandalf Rzebrak [41]: Jednak jestes master trapow stacjonarnych
Drudka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 02:34   #25
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Just relax...

Cytuj:
swoimi slowami mogles wiele osob urazic... jesli moge udzielic ci rady na przyszlosc : nie sugeruj sie tylko wiekiem, tak samo jak wygladem... radze tez nie oceniac grup bo to zazwyczaj sa niezbyt trafne oceny
Mam wrażenie, że czepiasz się na siłę, albo słabo wychodzi Ci czytanie ze zrozumieniem i zmieniasz moje słowa tak, by Ci pasowało.
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie, gdzie piszę, że sugeruję się wiekiem lub co gorsza, wyglądem? Napisałem, że ludzie w wieku 10-13 lat najwyraźniej nie są gotowi na życie w społeczeństwie. Gdzie Ty tu widzisz jakieś sugerowanie? To NIE jest sugerowanie. Po prostu mówię, co zaobserwowałem - osoby, które kradną/niszczą/psują/zabijają/wkurzają najczęściej są w tym właśnie wieku. Nigdzie nie napisałem, że wszystkie osoby w tym wieku takie są. Sama to sobie dopowiedziałaś. Pisząc >>najwyraźniej<< mam na myśli >>przypuszczenie<<. Przypuszczenie, uargumentowane moimi doświadczeniami. Nie napisałem "(...) lat NIE są gotowi na życie w społeczeństwie". Czytaj ze zrozumieniem...
Cytuj:
wiele osob w wieku dajmy na to 20 lat moze zachowywac sie jak rozwydrzone dzieciaki a 12 latkow jak dorosli ludzie
Gdzie w moim poście widzisz zaprzeczenie tych słów? Może nie do końca się z tym zgadzam, ale to inna sprawa.
Cytuj:
By ocenic czlowieka poznaj go bardziej i nie szufladkuj od razu do swego wyobrazenia o nim jesli neiw iesz kim jest...
Taa... A Ty wcale już mnie nie oceniłaś jako człowieka który tak właśnie robi opierając się tylko na moich przeinaczonych słowach. Yeah. A poza tym, tak jak wyżej, gdzie ja kogoś szufladkuję? Kurde, nie dawaj innym rad do których sama się nie stosujesz... Po jednym poście z którego błędnie wyczytałaś sens już mnie oceniłaś...
Cytuj:
radze tez nie oceniac grup bo to zazwyczaj sa niezbyt trafne oceny
Racja. Dlatego tak nie robię.

Uczepiłaś się jednego fragmentu, zamiast załapać ogólny sens wypowiedzi. Poza tym nie gadaj mi tu, że są 12-latki zachowujące się jak 20-latki. W to nie uwierzę. Osoba 12 letnia to dzieciak, który interesuje się tylko zabawą, natomiast 20latek zdarza się, że ma już własne mieszkanie, pracę a czasem na wet i rodzinę na utrzymaniu. Przesadziłaś...

I proszę Cię, popatrz czasem na klawiaturę, naucz się interpunkcji i przeczytaj chociaż raz to, co napisałaś. Czasem nie można zrozumieć co napisałaś. A poza tym, jak zwracasz się do kogoś, to pisz "Ci", "Ty" z wielkiej litery... wymaga tego dobre wychowanie.
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished

nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 19:58   #26
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drudka Pokaż post
(...)nie sugeruj sie tylko wiekiem, (...)

Hehe, z tym się zgodzę. Internet mam od wieku 10 albo nawet 9 lat, byłem na wielu forach, zanim do mnie doszło czego nie lubią użytkownicy. Teraz mam 13 lat, moi znajomi piszą np. tak; ""jCt $m$ KoFfF@@nYy"" oni uważają to za "super mega odjechane", ale mnie to szczerze denerwuje. A te ich orty :/ "jusz" "wogule" i inne....Widzisz - mam 13 lat. Już masz przed oczami coś tego typu.
Ale się mylisz. Mnie to denerwuje. Gram w tibię, i denerwuje mnie takie dziecinne zachowanie. Taki przykład; kolega do mnie przyszedł włączam taką strzelaninę po necie, on zamiast grać, gada do mikrofonu jakis debilstwa i go to bawi ;/ No po prostu..żal ! Ale nie powiem im " Nie rob tak i tak bo to dziecinne" bo uznają mnie za debila, że nie jestem 'na czasie' itd.

Pozdrawiam
Gawroon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 20:48   #27
Drudka
Użytkownik Forum
 
Drudka's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: IsArAaA
Poziom: 27
Skille: ***/***
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane Pokaż post
Uczepiłaś się jednego fragmentu, zamiast załapać ogólny sens wypowiedzi. Poza tym nie gadaj mi tu, że są 12-latki zachowujące się jak 20-latki. W to nie uwierzę. Osoba 12 letnia to dzieciak, który interesuje się tylko zabawą, natomiast 20latek zdarza się, że ma już własne mieszkanie, pracę a czasem na wet i rodzinę na utrzymaniu. Przesadziłaś...
Wydaje mi sie ze niewiele wiesz o zyciu roznych grup spolecznych w Polsce... wielu osobom dziecinstwo konczy sie bardzo wczesnie... Uwierz ze nie kazdy 12latek interesuje sie tylko zabawa... znam kilka takich przypadkow... osoby te nie maja latwego zycia a o zabawie moga tylko pomarzyc.... Ale to juz zupelnie innny temat...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane Pokaż post
I proszę Cię, popatrz czasem na klawiaturę, naucz się interpunkcji i przeczytaj chociaż raz to, co napisałaś. Czasem nie można zrozumieć co napisałaś. A poza tym, jak zwracasz się do kogoś, to pisz "Ci", "Ty" z wielkiej litery... wymaga tego dobre wychowanie.

Przyznam... popelnilam wiele bledow glownie w interpunkcji lub kolejnosci liter... spieszylam sie przy pisaniu... nie bede edytowala tamtego posta i poprawiala literowek bo czuje ze nie o to Ci chodzilo... Co do form grzecznosciowych.. nie jestem przywyczajona do uzywania przy nich wielkiej litery gdy pisze teksty na komputerze


Co do sugerowania sie wygladem.. to byl tylko taki moj maly dopisek i wcale nie twierdze ze sie "powloka zewnetrzna" kierujesz przy ocenie innych...

nawiazujac do Twoich obserwacji... powiedz mi jak wywnioskowales ze
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane Pokaż post
osoby, które kradną/niszczą/psują/zabijają/wkurzają najczęściej są w tym właśnie wieku.
czyzbys do kazdej osoby podchodzil i pytal ja o wiek? Bardzo w to watpie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane Pokaż post
Po jednym poście z którego błędnie wyczytałaś sens już mnie oceniłaś...
Uwierz ze nie ocenilam Cie jeszcze... dla mnie jestes Panem X ktorego nie poznalam dotychczas i jesli juz gdzies mam Cie zaliczyc to do grupy "nieznajomi" a takich na pewno nie oceniam z powodu oczywistego.. po prostu nie mam podstaw do oceniania czlowieka jesli go nie znam osobiscie...

Jesli zmienilam sens twojej wczesniejszej wypowiedzi to bardzo przepraszam... przeczytam jeszcze raz i postaram sie to zinterpretowac nie zwazajac na to co wczesniej wywnioskowalam

Pozdrawiam

Ps. Nie lubie czepiac sie na sile i nie mam zamiaru tego robic..
__________________
DrudkA DrapieznA I SlodkA JaK BialY TygryS I CzarnA KotkA
JesteM GoracA NiE DlA KazdegO
DrudkA - NiE PytaJ DlaczegO


15:39 Silixoth [3]: Amazon choc poszukac Pacca
21:49 Rookguard Martin [3]: fajnie by bylo jak bym poderwal rookguardian de'Bove albo Bubble
22:08 Gandalf Rzebrak [41]: Jednak jestes master trapow stacjonarnych
Drudka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2007, 02:46   #28
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Chamstwo na rooku było, jest i będzie i nic tego nie zmieni. Nie wiem czy warto się rozpisywać, bo cóż mogę napisać skoro sam jestem rookgaardowym chamem, nieukrywam trapuje wszystkich bez wyjątków kierując się dwoma zasadami one race, human race (odczytaj to że każdy jest dla mnie równy bez względu na narodowość, Brazylijczyk, Polak, Szwed jest dla mnie potencjalną ofiarą) oraz że bez kasy jest ciężko (opłacalność trapów jest coraz niższa, ze względu na bank, na którym podobno zyskaliśmy). Nie mam litości, a potwierdzić może to każdy kto wpadnie w moje sidła. Ach straszny ze mnie materialista.

Do rzeczy. Pierwszy przejaw chamstwa. Ostatnio zauważyłem, że już nie można normalnie poexpić pod sklepem All Dee, non stop przemyka na każdym serwerze bez wyjątków czasem nie jeden a kilka botów.

Drugi przejaw chamstwa. Spamowanie. Każdy zna podejście zwykłych graczy do h'levelowych rookstayerów. Otóż uważają że skoro ktoś ma taki level, to od razu obdaruje każdego mace'ą. Chorą rzeczą jest słyszeć od każdego napotkanego gracza plz mace, plz fri itanz. A w przypadku odmowy, wulgarnych słów pod naszym adresem, lub naszych bliskich. Ale ja mam na to lekarstwo, F12, niektórzy już wiedzą co się tam kryje. Jedyne co podoba mi się to hunted, hunted jest roXor bynajmniej dla mnie

Trzeci przejaw chamstwa trapowanie (czytaj piewszy akapit).

Czy coś pominąłem?
Ah, klonowanie (połóż coś, zacznij się kręcić i napisz LOL, albo naciśnij ctrl+l).
I to jeszcze nie koniec a czym że jest sprzedaż krwistych "life fluidów"?

Aaa chamstem odznaczają się zarówno Polacy, Brazylijczycy, Niemcy etc. bez wyjątku. No może przesadziłem anglojęzyczne nacje mają więcej ogłady od przeciętnego Polaka, no ale Polacy z natury są krnąbrni.

Tak to już koniec.

Wasz Res
Res Khmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2007, 21:37   #29
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Cytuj:
Wydaje mi sie ze niewiele wiesz o zyciu roznych grup spolecznych w Polsce... wielu osobom dziecinstwo konczy sie bardzo wczesnie... Uwierz ze nie kazdy 12latek interesuje sie tylko zabawa... znam kilka takich przypadkow... osoby te nie maja latwego zycia a o zabawie moga tylko pomarzyc.... Ale to juz zupelnie innny temat...
Znowu uczepiłaś się jednego zdania... Chodziło mi o podkreślenie, że 12-latek to 12-latek i żebyś nie wiem jak mnie do tego przekonywała, nie uwierzę, że może zachowywać się jak 20 latek. No way. Ja rozumiem, że mogą być 12-latki którzy muszą sami o siebie zadbać czy szybko dorosnąć, ale są to tylko przypadki. Czy np. nie mogę powiedzieć, że naziści to ch**, tylko dlatego, że jeden z nich był porządnym człowiekiem? Jak to mówią... wyjątek tylko potwierdza regułę ;).
Cytuj:
czyzbys do kazdej osoby podchodzil i pytal ja o wiek? Bardzo w to watpie
Nie. Ale to sie nazywa statystyka. Z moich doświadczeń 90% tych osób (jeśli już się zapytam o wiek) jest właśnie w tym wieku.
Cytuj:
Uwierz ze nie ocenilam Cie jeszcze... dla mnie jestes Panem X ktorego nie poznalam dotychczas i jesli juz gdzies mam Cie zaliczyc to do grupy "nieznajomi" a takich na pewno nie oceniam z powodu oczywistego.. po prostu nie mam podstaw do oceniania czlowieka jesli go nie znam osobiscie...
Wydaje mi się, że takie coś raczej nie jest możliwe. No, chyba, że jesteś wyjątkiem. Nikogo nieznajomego nigdy nie oceniłaś? Aktora/muzyka/mordercy/złodzieja itp. itd.?
Cytuj:
nie jestem przywyczajona do uzywania przy nich wielkiej litery gdy pisze teksty na komputerze
A co za różnica czy na komputerze, czy nie? Ludzi po drugiej stronie monitora traktujesz inaczej? Mail do szefa też tak napiszesz?
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished

nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 00:59   #30
Pulcheria
Użytkownik forum
 
Pulcheria's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Zielona góra

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pulcheria
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 18
Skille: 18/22
Poziom mag.: --
Pulcheria ma numer GG 1224160
Domyślny

Ja też mam 13 lat, teraz wcale nie mam czasu na zabawe. Przedemną egzaminy szóstoklasisty. Oczywiście nie kuje dniami i nocami aby zdać na sto procent.
Mój dzień praktycznie wygląda tak :
> 6:00 Pobódka
> 8:00 Szkoła
> 16:00 Dom
> 17:00 Odrabianie lekcji
> 19:00-24:00 Czas wolny
> 24:00 Sypialnia
I czy tu jest miejsce na zabawe?
Wątpie.
Sorry za OFFTOPIC
Pulcheria jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 16:52   #31
Shinodin Barthez
Użytkownik Forum
 
Shinodin Barthez's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Menera
Poziom: 17
Domyślny

15:39 Michal zabijaka [7]: KOLEJNY DEBIL
15:39 Michal zabijaka [7]: JAKI NOOB
15:39 Ruben Infernal [4]: rope them
15:39 Michal zabijaka [7]: NIEMORZNA SE POZABIJAC
15:39 Michal zabijaka [7]: WY*******AJ Z TOND
15:39 Michal zabijaka [7]: WY*******AJ Z TOND
15:40 Michal zabijaka [7]: WY*******AJ Z TOND
15:40 Michal zabijaka [7]: ROOKSTAYER WY*******AJ
15:40 Michal zabijaka [7]: KURWA
15:40 Michal zabijaka [7]: DEBILE
15:40 Michal zabijaka [7]: MIELISCIE NIEWLAZIC
15:41 Michal zabijaka [7]: DEDL
15:41 Michal zabijaka [7]: ROOKSTAYER I BIISIE
15:41 Lomex Drako [7]: who is rookstayer
15:41 Lomex Drako [7]: i am
15:41 Lomex Drako [7]: too
15:41 Michal zabijaka [7]: ROOKSTAYER I BOI SUIE
15:41 Michal zabijaka [7]: ON SIE BOI
15:41 Michal zabijaka [7]: PL
15:41 Michal zabijaka [7]: ?
15:42 Michal zabijaka [7]: HE IS SCIRRIED
15:42 Michal zabijaka [7]: LOL
15:42 Michal zabijaka [7]: NOOB
15:42 Michal zabijaka [7]: LEAVE
15:42 Shinodin Rookstayer [15]: k**** zamknij jape pajacu
15:42 Michal zabijaka [7]: NIEPOPISUJ SIE
15:43 Michal zabijaka [7]: NIEJESTES NAJLEBSZY
15:43 Shinodin Rookstayer [15]: czym ??
15:43 Michal zabijaka [7]: POWIEM CYRAXOWI WYJEBIE CIE Z GILDI
15:43 Shinodin Rookstayer [15]: chcialem sobie rzeczy wziasc to wzielem
15:43 Michal zabijaka [7]: TO WY*******AJ! WZIOLES NARA
15:43 Shinodin Rookstayer [15]: bo ??
15:43 Michal zabijaka [7]: ZABRALES TO WY*******AJ
15:43 Michal zabijaka [7]: JEBAJ CIE
15:43 Michal zabijaka [7]: CYRAX CIE WYWAL;I
15:43 Michal zabijaka [7]: BEDZIE ONLINE POWIEM KMU WYJEBIE CIE
15:43 Lomex Drako [7]: JUMPSTYLE HARDCORE
15:44 Lomex Drako [7]: wat zit je nou te zeure dan
15:44 Michal zabijaka [7]: NOOB
15:44 Lomex Drako [7]: kut apen
15:44 Michal zabijaka [7]: DOBA IDE SE Z TOND FUJ SIE HIVEM ZARAZE
15:44 Lomex Drako [7]: kk mogolen
15:44 Michal zabijaka [7]: NOOB JESTES
15:44 Shinodin Rookstayer [15]: daje rozmowe na tibia.pl ludzie sie posmieja
15:44 Michal zabijaka [7]: NIEPRZYJMIE CIOE SPOWROTEM
15:44 Michal zabijaka [7]: LOL
15:45 Michal zabijaka [7]: JESTES NA LISCIE TOP 10 NAJGORSZYCH NOOBÓW


Macie...jeszcze jakieś dowody ??? na chamstwo ?? (jakby co cyrax to szef mojej gildii który nie jest polakiem)...ma ktoś jeszcze jakies pytania ? :/ tam w tle przewija sie jakis br noob ale na niego nie zwracalem uwagi...

edit:
oczywiście w prawdziwej rozmowie nie było cenzury :/

Ostatnio edytowany przez Shinodin Barthez - 21-03-2007 o 16:56.
Shinodin Barthez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 17:18   #32
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Pulcheria.

Cytuj:
Ja też mam 13 lat, teraz wcale nie mam czasu na zabawe. Przedemną egzaminy szóstoklasisty. Oczywiście nie kuje dniami i nocami aby zdać na sto procent.
Mój dzień praktycznie wygląda tak :
> 6:00 Pobódka
> 8:00 Szkoła
> 16:00 Dom
> 17:00 Odrabianie lekcji
> 19:00-24:00 Czas wolny
> 24:00 Sypialnia
I czy tu jest miejsce na zabawe?
Wątpie.
Sorry za OFFTOPIC
Tak.

6 godzin (Pomiędzy "Dom" i "Odrabianie Lekcji": 16:00 - 17:00; 19:00 - 24:00) + 5 godzin (24:00 - 06:00) - 0,5 godziny (05:30 - 06:30 << czyli czas w jakim Twój chłopak się ubierze i wyjdzie oknem) = 10,5 godzin ~ 630 minut.

No i widzisz? Co to ma wspólnego z chamstwem?


Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 17:49   #33
Mad_Bad_Dad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2007
Lokacja: WuWuA/WuWueR
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Menera
Poziom: 25
Mad_Bad_Dad ma numer GG 2059004
Domyślny chamstwo na menerze ;((

@Shinodin

Ten BR noob to Dark de Rook

@Topic

Podam pare przykladow rozmow:

PL Noob:daj cos plx
Ja:nie mam nic teraz do oddania
PL Noob:a wez sie p***dol n00bie . moj brat jest gm-em juz masz bana

Zonk!

Swe Noob:hi
ja:wasup
Swe Noob:from?
jaoland
Swe Noob:LOL
Swe Noob:BURN POLAND KILL POLISH PEOPLES

Zonk2!

PL Noob 2:Ej
Ja:co?
PL Noob:Gowno ****u

No do kur*wy nedzy , rece mi opadaja

ale ktos kiedys powiedzial:"Zlu Przeciwstaw Zlo"

ja staram sie to przestrzegac i chamstwo zabijam chamstwem. Jeden Trap dziennie na jakims noobie z PL BR SWE to Minimum ...

All from Me

Szalony Barbarzynca - Rookstayer z Menery x)
Mad_Bad_Dad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 20:50   #34
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

skond ja znam te hamstowo


albo ostatnio

mam rook mastera

hodze sobie na minoski ze spearow za skrzynki wlaze i tluke

i hodze na chain arm quest wiec w depo zaoferowalem swoja pomoc wzamian za strzaly zlecialo sie kilku i polezlismy caly czas mnie w*****ali wychodzili za skrzynki i orki ichsiekaly i minos i ucieklai do mnie i prosili o LF ale dalem im miesko i powiedzialem ze mja nie wychodzic gdy wszystko ubilemweszli wzieli nagroda dali mi strzaly ale co sie dzialo zaczeli mi resp blokowac
powiedzialem
" wypelniliscie questa moglibyscie isc bo ja hce se minoski posiekac "

a on komentaze typu

" wiesz co to main ?? "
" won hamie "
"teraz my tu huncimy"
" jebany noob"
" tona co nas zabierales przecierz mielismy jesce iscna carlin sworda "

i jak on wspomnial o tym CSQ toall prosila mnie zebym im pomogl

a jawtedy powiedziualem

" ta ja wam pomoge a wy znowu mnie zwyzywacie "

a oni ze nie

ale ja poprostu se poszlem na pacc arene na goblinki
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 21:02   #35
wOjT.aSS
Guest
 

Posty: n/a
Król

Rookstayerów zostawcie w spokoju! Przecież low lvle nie będą siedzieć w mino hell albo poison cave...

A dla wkurzonych spamem mam rade: Ignore
Na takiego Nooba to najlepiej dziala

@Edit
Noob: Pl?
Ja: Nie
Noob: ok bye
Noob: do yu speek anglish?

Ręce opadają

hAiL!!

Ostatnio edytowany przez wOjT.aSS - 28-05-2007 o 21:12. Powód: Bo tak
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 23:25   #36
Grimer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia 4ever
Poziom: xx
Domyślny

@topic
Omg przeciez rook to wylegarnia noobow:
to ci ktorzy wbijaja ci sie na exp, blokuja, wyzywaja od najgorszych itd.
oraz newbie czyli :spamerzy, "pliz frii itanz" itd.( z nich wyrastaja nooby ^ lub "normalni gracze")

i po co o tym temat?
__________________
szacónek ludzi ulicy!11 joł joł

Ostatnio edytowany przez Grimer - 28-05-2007 o 23:26.
Grimer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 23:45   #37
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

1)Swe sa bardzo kulturalni zawsze pomoga i odpowiedza nie wyzwa zostawia
2)Z chamami walcz kultura zawsze dziala.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 23:47   #38
Ko_Mo
Użytkownik forum
 
Ko_Mo's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Poziom: 85
Skille: 90/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

No to ja was zaskoczę, mi to nigdy nie przeszkadza.
1. Wbijam na rook
2. Kombinuje Eq
3. Ignore all msg
4. Wyłączam się na 1,5 h
5. Kompletnie nie zwracam uwagi na nikogo
6. Przechodzę przez rookgard praktycznie nie zauważany

To jedyny sposób aby bezstresowo przejść przez rooka ; )

I po problemie ; P
Ko_Mo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 23:54   #39
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
1)Swe sa bardzo kulturalni zawsze pomoga i odpowiedza nie wyzwa zostawia
2)Z chamami walcz kultura zawsze dziala.
O rly? ja zawsze myślałem że swe nienawidzą polaków...przynajmniej większośc
co do podpunktu 2), podejdz do takiego np. br nooba z kulturą - ty do niego po ang, on jedyne co po ang umie to hunted on majn,a reszta to tu puta mae etc -.-
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2007, 20:40   #40
walet-94
Użytkownik forum
 
walet-94's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Lokacja: Polska

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Labdi
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 10/27
Poziom mag.: 35
walet-94 ma login Tlenu pik94@tlen.pl
Pergamin

Polskie NOOB`y mnie dobijają. Ide po small axe bije 2 ostatnie orce i przychodzi jakiś Zenek i prubóje zabrać small axe to ja wychodze na góre i czekam aż da se spokój. Ten wychodzi i pisze do mnie że jestem "Lol`em i głupim NOOb`em" a to wszystko dlatego że nie bloczyłem mu tych orców. I dogadaj się tu z takim. wtedy mnie rozbroił oprostu
walet-94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.


Powered by vBulletin 3