Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-09-2010, 11:39   #21
gigon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem jeżeli chcą wprowadzić coś nowego to powinni zrobić możliwość walki gildi z różnych światów na nowym serwerze, przykładowo 2 gildie z różnych światów prowadzą wojnę według jakiś zasad np po 15 itp... Dodatkowe turnieje na najlepsza gildie pvp mogło by przyciągnąć więcej ludzi do gry....

Myślałem także nad zrobieniem turniejów w tibi, gdzie mogłyby się zapisywać ekipy które obecnie nie grają na żadnym serwerze tibi ale chcieli by sprawdzić swoje umiejętności. Wystarczyło by zrobić turniej (np organizowany przez tibia.pl) wystarczy postawić serwer (ots) i zrobić regulamin (np teamy 10 osobowe i każdy team może sobie sam wybierać profesje jakie będą wchodzić w skład teamu) wydaje mi się, że mogło by to wypalić. Taki turniej na najlepszą polską ekipę pvp a może nawet mistrzostwa polski

Co do balansu postaci to uważam, że knight to powinien być tak jak kiedyś tank który może podbić i nie obawiać się, że padnie na "strzała" i tak jak kiedyś gdzie żeby ubić kinę z przeciwnego teamu nie wystarczało go trapnąć przez co wojny były o wiele ciekawsze. Znajduje się bardzo dużo filmików z trapów hlvl knightów i było to na pewno bardzo widowiskowe. (chodzi mi o trapa np. na 200 kine przez 10 innych osob które biły go przez 5min)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2010, 20:40   #22
maszynkadogolenia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zgadzam się z kolegą. Kiedyś pojedynki były ciekawsze. Teraz Tibia trochę schodzi na psy. I strasznie mnie to smuci bo kocham tą grę. Nie wiem czyja to wina i kto za to odpowiada...
 
stary 16-09-2010, 19:26   #23
litwus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak dla mnie Tibia skończyła się na kliencie bodajże 8.0 czy 8.1. dawniej (od kiedy zacząłem grac czyli od klienta 7.6) gra cieszyła, dawała wg mnie więcej satysfakcji, oraz było bardzo dobre pvp runy itp. zastąpienie UH'ów jakimiś potionami dal mnie to porażka i wogole zmiany w systemie run... teraz w Tibie nie gram już kolo 2 lat, a ciągnie mnie do powrotu ale czytając takie rzeczy jakie oni zmiany planują to mi się odechciewa... i jeszcze te boty co tylko nic nie robią teraz tylko wiecznie je widać, dawniej tego nie było i było ok...
tyle odemnie
 
stary 29-09-2010, 23:23   #24
Banitt
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Uwazam, ze jezeli komus nie podobaja sie trapy, nie lubi ,,padac" od ludzi, nie lubi pvp, zabijania i tracenia lvl przez pk, to pytanie: Co robi na swiatach pvp? Jak sie ktos nie chce bic to non-pvp welcome
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:17.


Powered by vBulletin 3