Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-06-2007, 13:33   #21
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Wy którzy uważacie, że niepotrzebnie osłabili magiczne profesje jesteście idiotami...<dlaczego...?>
Gdybyście przeczytali jaki był tego powód zastanowili byście się nad tym co piszecie...<ale w końcu coś nam zabierają wiec zróbmy strajk>
Fajny macie tok rozumowania, brak mi słów.

Damage knighta kończyło się wraz z końcem krzywej skila +/-100 dalej to gehenna

Za to sorc nadrabiał sobie lvlem albo jeszcze lepiej siedzial na cave bocie całymi dniami mając w dupie mlvl bo w końcu lvl bardziej się wliczał do damage..

A teraz Knight ma bodajże 15% większego powera + lvl także wlicza się do obrażeń w niewielkim stopniu.
W wypadku profesji magicznych podstawą będzie mlvl... zaś lvl w bardzo małym stopniu podobnie jak u knighta.

Nie podoba wam się, że teraz najważniejszy będzie mlvl... czy o co chodzi? Mi się bardzo podoba wreszcie będzie można mówić o wyrównanych szansach dla wszystkich profesji.
Natorin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2007, 13:59   #22
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Cytuj:
Wy którzy uważacie, że niepotrzebnie osłabili magiczne profesje jesteście idiotami...
Wobec tego sam jesteś idiotą ty samolubny, gówno wiedzący o magach mądralo.

Cytuj:
Mi się bardzo podoba wreszcie będzie można mówić o wyrównanych szansach dla wszystkich profesji.
Już nie mam siły... Dla was, olscholoowych knightów, wyrównanie profesji to głównie zdupienie maga. Zazdrość was zżera...

Ja jestem za tym, żeby profesji magicznych nie osłabiać. No i nazwałeś między innymi mnie idiotą. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak powiedzenie ci:
SP*ERDALAJ
Xeremon jest offline  
stary 20-06-2007, 14:15   #23
Gepard
Użytkownik Forum
 
Gepard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2003
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gepard ma numer GG 4750715
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Wobec tego sam jesteś idiotą ty samolubny, gówno wiedzący o magach mądralo.



Już nie mam siły... Dla was, olscholoowych knightów, wyrównanie profesji to głównie zdupienie maga. Zazdrość was zżera...

Ja jestem za tym, żeby profesji magicznych nie osłabiać. No i nazwałeś między innymi mnie idiotą. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak powiedzenie ci:
SP*ERDALAJ
Tak przeglądam forum to w*******asz się do każdego tematu i srasz o osłabieniu magów, przestań już lamentować bo gówno ci to da i tylko irytujesz innych swoimi głupimi postami... I CHUJ Dobrze ze was magów osłabią, bo 90% Magów to kretyni o twoim ilorazie inteligencji i myślą tylko o jednym "PG PG PG PG PG, PWN ALL !" I sam S*******aj pojebie, ile ty masz lat ? 10 ?

PS. To ciebie zżera zazdrość, że was osłabią i knight będzie równy innym profesjom
__________________
Z Tego Nic Nie Będzie, Choć Powstanie...

Ostatnio edytowany przez Gepard - 20-06-2007 o 14:17.
Gepard jest offline  
stary 20-06-2007, 14:18   #24
Feist
Użytkownik Forum
 
Feist's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: South

Posty: 36
Profesja: Knight
Poziom: 1++
Skille: 90+
Poziom mag.: 8+
Domyślny Nic nie wiadomo

Przeciez testserv nadal trwa, nie wiadomo czy knight/pall wyjda w ostatecznosci tak mocni jak obawiaja sie magiczni. Juz mialo miejsce oslabienie i nie nalezy sie spodziewac cudow. Cipsoft popelnil juz blad pospiesznego przesilenia postaci magicznych i zapewne go nie powtorzy.

Poza tym rzekome "oslabienie" dotyczy tylko na prawde tych wysokolevelowych postaci grajacych magia. Co tak na prawde wielu z was nie dotyczy.

Od siebie moge dodac, ze dotychczas knight jesli chcial naprawde szybko expic, musial uzywam magii lub pomocy postaci magicznej - teraz w koncu sila knighta i palladyna bedzie wynikac ze skilli i sily ich levelli.
__________________
Todo y nada
Feist jest offline  
stary 20-06-2007, 14:24   #25
Raul de Bar
Użytkownik Forum
 
Raul de Bar's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Wiek: 33

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 67
Skille: 83/53
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Wobec tego sam jesteś idiotą ty samolubny, gówno wiedzący o magach mądralo.



Już nie mam siły... Dla was, olscholoowych knightów, wyrównanie profesji to głównie zdupienie maga. Zazdrość was zżera...

Ja jestem za tym, żeby profesji magicznych nie osłabiać. No i nazwałeś między innymi mnie idiotą. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak powiedzenie ci:
SP*ERDALAJ
JASNE, po co osłabiać magów? spójrzmy na to pod kątem pvp:
3 100 lvlowych magów bez problemu zabije 100 lvlowego knighta
2 100 lvlowych magów bez problemu zabije 100 lvlowego palladyna
3 100 lvlowych knightów nie ma żadnych szans na zabicie 100 lvlowego maga
2 100 lvlowych palladynów nie ma żadnych szans na zabcie 100 lvlowego maga

Czy to jest fair? NIE
swoją drogą, ciekawe czy gdyby usunięto hotkeye, to czy nadal magowie by tak wymiatali ^^
I nie gadać mi że hotkeye popsuły grę magom, bo przed latem 06 na swoim 55 rp uciekłem 83 lvl i 72 lvl sorkom z dragów x8 do ank ;p
__________________
"Zły - być może , dobry - a czemu?"
Raul de Bar jest offline  
stary 20-06-2007, 14:29   #26
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Czy jest tutaj CHOCIAŻ JEDEN EK, który wbił sam magiem powyżej 40lvla, po updacie z wandami?
Xeremon jest offline  
stary 20-06-2007, 14:32   #27
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Wobec tego sam jesteś idiotą ty samolubny, gówno wiedzący o magach mądralo.



Już nie mam siły... Dla was, olscholoowych knightów, wyrównanie profesji to głównie zdupienie maga. Zazdrość was zżera...

Ja jestem za tym, żeby profesji magicznych nie osłabiać. No i nazwałeś między innymi mnie idiotą. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak powiedzenie ci:
SP*ERDALAJ
Tak jestem olscholoowym knightem bo gram na tyle długo, że wiem, iż za miesiąc cześć skończy swoją karierę i pojawią się nowi. A up pójdzie w niepamięć jak wszystkie.
Skończyły się farmy uh markerow
Przyśpieszenie gsow.
A najbardziej mnie boli do dziś nowy wygląd DSM'a !


Tak jesteś idiotom...
Ja jestem samolubem, bo uważam, że knight osiąga swoje max skila i koniec z większymi obrażeniami... W końcu jesteś sorcem... marudzisz, lamentujesz i w*****asz ludzi bo od teraz będzie się liczył swój mlvl...

Pisz sobie co chcesz. W windowsie jest fajna opcja w panelu sterowania <dodaj lub usuń programu> i dowidzenia jak ci się up nie podoba.
Natorin jest offline  
stary 20-06-2007, 14:35   #28
Gepard
Użytkownik Forum
 
Gepard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2003
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gepard ma numer GG 4750715
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Czy jest tutaj CHOCIAŻ JEDEN EK, który wbił sam magiem powyżej 40lvla, po updacie z wandami?
Tak ja wbiłem i ? Banał jakich mało ~1,5 tygodnia mi to zajeło...
__________________
Z Tego Nic Nie Będzie, Choć Powstanie...
Gepard jest offline  
stary 20-06-2007, 14:45   #29
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Ja tylko uważam, że tacy fanatyczni, chorzy z zazdrości, EK, którzy tutaj się wypowiadają, nie mogą decydować o tym, jak ma skończyć mag. Jak tylko wejdzie jakiś Sorc albo Druid i przypadkiem ośmieli się mieć inne zdanie niż pro evul EK, to zaraz go wyzywają: "Ty noobie, idioto, cholerny sorku". Czy z wami tak trudno dojść do porozumienia? Irytują mnie te wasze wspaniałe pomysły na ulepszenie knighta. A wiecie co? Będę dalej grał sorkiem i pokażę wam, że wasze niecne plany ch*ja dadzą! Chylę nisko głowę przed wysoko levelowymi knightami, ale i tak sądzę, że mają za duże poczucie ważności. -,,- Jesteście tacy wspaniałomyślni? To pomyślcie też o innych, z ich punktu widzenia! Chcecie zmieniać Tibię? To zacznijcie od SIEBIE, a nie od waszych postaci!

Noo pojeździjcie mnie jeszcze troche! Najlepiej jakiś EK, który gra od początku Tibii, nigdy nie grał inną profesjąi nie nawidzi magów!

Cytuj:
To ciebie zżera zazdrość, że was osłabią i knight będzie równy innym profesjom
Wystarczyło by trochę chęci i mogli by zbalansować te profesje bez osłabiania maga. Nie wiem jak, ale napewno jest jakieś inne wyjście. Zazdrość? Co najwyżej niedosyt i niesmak spowodowany ironicznym wyśmiewaniem się z magów. Heheh raczej tego co z nich zostanie

Ostatnio edytowany przez Xeremon - 20-06-2007 o 15:04.
Xeremon jest offline  
stary 20-06-2007, 14:50   #30
Elvena
Użytkownik Forum
 
Elvena's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005

Posty: 322
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gepard Pokaż post
Tak ja wbiłem i ? Banał jakich mało ~1,5 tygodnia mi to zajeło...
Też wbiłem... wystarczył tydzień -,- A knightem kilka razy więcej
__________________
2 czerwiec 2007 - Congratulations! You have passed the tutor exam and proven your knowledge about the game.

Jakieś pytania? Zapraszam na kanał help

Elvena jest offline  
stary 20-06-2007, 15:04   #31
Longaar
Użytkownik Forum
 
Longaar's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Wiek: 36

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Longaar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

Zacznę od tego, że:

- jestem MS'em
- nie płacze z powodu żadnego aspektu nadchodzącego update
- popieram wzmocnienie Knighta i Paladina
- nie mam nic przeciwko osłabieniu siły magicznych postaci

Dlatego niech mi ktoś tego później nie zarzuca, konkrety:

~~ Do Kajzer ~~
Cytuj:
dla porównania zrobienie u sorca zrobienie 40-50 m leva to sprawa 1 dnia z mfami (bez to około miesiąc klepania run)
a robiłeś kiedyś w życiu 40-50 mlvl?? 1 dzień z mfami??

www.erig.net - obliczenia

Cytuj:
Time needed to regenerate @ 2 mana per 2 sec (promoted): 21d 13h 15m 48s
Time needed to regenerate @ 2 mana per 3 sec (unpromoted): 32d 7h 53m 42s
Hehh na prawdę nie ma to jak siedzieć 20-30 dni non-stop bez przerwy ^^

Cytuj:
Cost if using mana fluids @ ~100 mana / 55gp (wasting flasks) each: 1,024,181 GP
Cost if using mana fluids @ ~100 mana / 50gp (selling flasks back) each: 931,074 GP
Time to drink 18,621 fluids @ ~100 mana each and 1 fluid every 2 seconds: 10h 20m 42s
A to jest jeszcze śmieszniejsze, można wbić 50mlvl w 1 dzień, będzie Cie to kosztować tylko 1kk, na pewno tyle masz szczególnie jak wyjdziesz z rooka i dopiero zaczynasz walić mlvl

Ja gram moją obecną postacią jakieś 6 miesięcy, mam 62mlvl.
Masz zdecydowanie racje w tym że nam rośnie mlvl podczas expienia tak to prawda.
Knightom też skill rośnie podczas expienia ale zdecydowanie wolniej, dlatego musicie skilować.
Żeby mieć 60/60 bez bota i innych podobnych musisz postać przynajmniej 2 tygodnie, tak rekreacyjnie.

NIE CHODZI MI TUTAJ O POKAZANIE SŁABOŚCI POSTACI MAGICZNYCH BO NIE UWAŻAM TEGO ZA SŁABOŚĆ TYLKO ZWYKŁĄ PRZYPADŁOŚĆ.

Tylko pokazuje, że nie pomyślałeś o tym, że wbijanie mlvla jest dość kosztowną i czasochłonną inwestycją.

~~ Do Natorin ~~
Cytuj:
Za to sorc nadrabiał sobie lvlem albo jeszcze lepiej siedział na cave bocie całymi dniami mając w dupie mlvl bo w końcu lvl bardziej się wliczał do damage..
I tu się mylisz, nawet teraz bardziej w damage wlicza się mlvl, kwestia tylko tego, że lvl łatwiej nabić niż mlvl. Na pewno o tym myślałeś pisząc tego posta, ale źle to ująłeś

Dla nieświadomych obecnie damage postaci magicznych oblicza się na podstawie wzoru:
2*lvl + 3*mlvl
Czyli mlvl cały czas ma większe znaczenie niż lvl ale ponieważ lvl łatwiej nabić, to bardziej się opłaca expić niż ładować runy.

Po update prawdopodobnie wzór będzie wyglądał tak:
lvl + 4*mlvl
Teraz mlvl będzie miał jeszcze większe znaczenie, ale lvl również się będzie liczył, tylko w mniejszym stopniu.
Więcej nie trzeba tłumaczyć.

A jeśli chodzi o mocne słowa w poprzednich postach... Czy Knight i Pall rzeczywiście nie zrobił się za bardzo dumny z tego powodu?

Piszecie: "Po poprzednich update'ach jak wam dali różdżki siedzieliśmy cicho i powoli ciułaliśmy lvl, a wy się śmialiście, że powodujemy słabe dmg..."
Zastanówcie się czy wy nie robicie się tacy sami?
Też mam knighta średni lvl skile koło 70+ i jakoś nie mam nic do nikogo, nie ciesze się że mnie polepszą, nie ciesze się że pogorszą magów, nie płacze też z tego powodu, przyjmuje to z POKORĄ.
Jeżeli Wy macie takie problemy w grze, to nie wiem co zrobicie jak wam się życie posypie (?)...
__________________
RPG...

Ostatnio edytowany przez Longaar - 20-06-2007 o 15:10.
Longaar jest offline  
stary 20-06-2007, 15:08   #32
Osore
Użytkownik Forum
 
Osore's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 195
Osore ma numer GG 7723005
Domyślny

Jakże tu słodko...
Zamiast rzucać obelgami i jęczeć z powodu ubiegłych update'ów skupmy się na tym konkretnym.
Kina i pally dostają nowe bronie. Wśród ogólnego entuzjazmu niewielu zastanawiało się nad tym, że bronie są teraz od levela. Kończy się epoka 30~ knightów biegających na dragach z d-lancą. Swoją drogą d-lanca ma być od 60(?) lev... Marnie to wygląda w porównaniu z SD od 15mlvl...
"Knight expi za darmo!" - da się słyszeć takie gniewne okrzyki. Gówno prawda, za przeproszeniem. To kina najwięcej wydaje na Uh'y podczas huntów. Teraz będzie najprawdopodobniej zmieniał broń co 5 leveli. Nie sądzę, żeby rozdawali je za darmo.
Wyraźnie było mówione, że nie zostaje obniżona siła magów/druidów, tylko siła magiczna w ogóle. Na test serwerze, ten sam pally, który bił po 600 w ludzi, bił z DS po 90 w moby.
Ach, pallowie. Speary same wracają do ręki. Jakież udogodnienie, nieprawdaż? Nieważne, że zdążą się połamać.
I te kontrowersyjne assassin stars'y. Atk został obniżony, więc pall z dużym skillem będzie w stanie wyciągnąć z niego porównywalne hity jak sorc z przyzwoitym mlvl. Tyle, że 20 assassin stars będzie kosztowało 10k. Tyle samo SD kosztuje prawie 2x mniej. Ale pallowie to przecież najwięksi bogacze w Tibii.

Nie ma się co pieklić. TS się jeszcze nie skończył, znając życie zdążą jeszcze sporo pozmieniać. Proponuje narzekać jak już update zostanie wprowadzony w życie.
__________________
Wheter my smiling face was a lie or not I soon came to the point where I didn't know.
We can’t wait for the day that you’re never around
When that face isn’t here and you rot underground
Osore jest offline  
stary 20-06-2007, 15:09   #33
Gepard
Użytkownik Forum
 
Gepard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2003
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gepard ma numer GG 4750715
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Wystarczyło by trochę chęci i mogli by zbalansować te profesje bez osłabiania maga. Nie wiem jak, ale napewno jest jakieś inne wyjście. Zazdrość? Co najwyżej niedosyt i niesmak spowodowany ironicznym wyśmiewaniem się z magów. Heheh raczej tego co z nich zostanie
No chyba sobie żartujesz, że dałoby się tak zbalansować ... to knight by musiał non stop walic po 100+ i z exori po 450 (za 250 many) >.> (taki 50 knight żeby był równy 50 sorcowi)
__________________
Z Tego Nic Nie Będzie, Choć Powstanie...
Gepard jest offline  
stary 20-06-2007, 15:17   #34
Feist
Użytkownik Forum
 
Feist's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: South

Posty: 36
Profesja: Knight
Poziom: 1++
Skille: 90+
Poziom mag.: 8+
Domyślny Smutą wieje

Szkoda, ze temat, ktory mogl cos podpowiedziec zatroskanym o swa przyszlosc graczom zszedl na taki poziom. Padlo sporo slow... tylko po co?

@Longaar: Widze, ze wyciagnal rzeczowe argumenty.Lecz "Knightom też skill rośnie podczas expienia ale zdecydowanie wolniej, dlatego musicie skilować." zwroc uwage, ze to tylko czesc prawdy, gdyz z avengerem rosnie tylko jeden z dwoch skilli (ktore beda przydatne po update) do walki - wiec i tak swoje wystac musisz.

A z ta duma czy ja wiem. Po prostu jest wielka nadzieja, ze mina czasy, iz 50 lvli przewagi knighta nad sorcem nic nie znaczy. Nadzieja na uczciwe wspolzawodnictwo. A, ze uzywamy czesto zbyt przesadnych slow to inna sprawa.
__________________
Todo y nada
Feist jest offline  
stary 20-06-2007, 15:21   #35
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

@up Longaar
Hail
Swiete slowa, ale zaden ek czy pally tego nie zrozumie, takie zycie.

Mnie zastanawia jedno, po co Cipy daly tyle nowych broni. Kina dostal po 5 nowych na typ broni, tylko nie wiem na co mu one? Przy srednich skilach po upie lvl bedzie tak szybko rosl ze nie bedzie sensu kupowania co 3-4 dni nowej broni.
I tak wiekszosc bedzie uzywala tych rodzajow ktore sa od dawna dostepne w grze. A dodawanie nowych broni ktorych pewnie i tak nikt nie kupi i nigdzie sie nie sprzeda jest zupelnie bezcelowe.
No jedyny plus to ze niektore ladnie wygladaja i beda ozdoba domkow.
Sir Dark Archeon jest offline  
stary 20-06-2007, 15:31   #36
Hunter Of Mystery
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 117
Imię: 000
Gildia: 000
Świat: 00
Poziom: 00
Skille: 0000
Poziom mag.: 00
Domyślny

B. Dobrze ze obnizyli sile magow. A wiecei dlaczego? BO W TIBII MA ZAISTNIEC GRA ZESPOLOWA!
Teraz nie bedzie latwo solowac bez waste silniejsze potwory. Dla tych co mowia ze kinia to ma byc bloker mowie: Kinia aby blokowac musi miec jakis level, ktorego nie wbije blokujac slabsze potwory... ale wam to wisi ze w koncu padnie bo wejda sobie 2 guardy naraz...
Teraz bronie i wymagania do nich.
Niestety ale jestem zmuszony kupic sobie k-axe mimo iz nie stac mnie na porzadne eq(Wyliczylem aby pokryc koszta musze uzbierac jakies 25k na 26 lvl...)
Trening. Teraz bedzie zdecydowanie trudniej sie trenowalo ze wzgledu na to iz dmg bedzie zwiekszony( o palkach wole nie myslec).
Jak byla tibia 7.5 i zaczynalem grac wybralem sorca. Bylo zdecydowanie ciekawiej, nie musialem wcale klepac rotow na masowa skale tylko wszystko :ff i up/down. Pozniej wszystko cialem z geba. Po upie 7.6 gra sorcem znudzila mi sie przed 7.6. Bylo za latwo.
Zrobilem sobie knighta. No coz... przy skillu 55 z g-hally nie moglem zabic 11 sorca! 2 grany kasowaly efekt... Dlatego ten up bedzie dobry
__________________
Best Solo :Beholder
Best hit:140(Cyclops)
eQ: Noble Armor,Plate Legs,Soldier Helmet,Guardian Halberd,Knight Axe,Guardian Shield
Hunter Of Mystery jest offline  
stary 20-06-2007, 15:43   #37
Lux19R20teR
Użytkownik Forum
 
Lux19R20teR's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: ChoRzow

Posty: 52
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Wobec tego sam jesteś idiotą ty samolubny, gówno wiedzący o magach mądralo.



Już nie mam siły... Dla was, olscholoowych knightów, wyrównanie profesji to głównie zdupienie maga. Zazdrość was zżera...

Ja jestem za tym, żeby profesji magicznych nie osłabiać. No i nazwałeś między innymi mnie idiotą. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak powiedzenie ci:
SP*ERDALAJ

kolo, masz 53 lvl i masz pretens, o to, ze maga pogorsza ? fest, nawet na tibia.pl pisalo, ze magowie do 70lvla nie odczuja takiej roznicy ....

mialbys knighta=bys sie cieszyl, masz sorca=plujesz sie....


wez koles wyjdz bo rozmawiasz o tym, o czym nie masz bladego pojecia



@edit: dla mnie dobrym uczynkiem byloby, gdyby cipsoft zrobil, ze jesli expisz z kims w party do dostajesz expa. oczywiscie tak jak w kazdej rpg, ze 8lvl w party nie dostawalby expa demona zabitego przez jego kumpla, lecz gdyby byl taki hydra hunt, to knight nie mialby tak zle ;d

Ostatnio edytowany przez Lux19R20teR - 20-06-2007 o 15:48.
Lux19R20teR jest offline  
stary 20-06-2007, 16:12   #38
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

Ciężko było tu się dopisać?

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=134215

Bardzo podobne wyjaśnienia...
Kup.Se.Musk jest offline  
stary 20-06-2007, 16:14   #39
Feist
Użytkownik Forum
 
Feist's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: South

Posty: 36
Profesja: Knight
Poziom: 1++
Skille: 90+
Poziom mag.: 8+
Domyślny j/w

A rzeczywiscie, ale trafilem tu na rozmowe i dobre argumenty Longaar.
__________________
Todo y nada
Feist jest offline  
stary 20-06-2007, 17:15   #40
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lux19R20teR Pokaż post
mialbys knighta=bys sie cieszyl, masz sorca=plujesz sie....
Miałbyś Sorca=Byś sie pluł, Masz Knighta=Cieszysz sie....
Xeremon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:13.


Powered by vBulletin 3