Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-08-2008, 23:56   #21
Slivi
Użytkownik Forum
 
Slivi's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Chynchy Dolne
Wiek: 36

Posty: 347
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kash Go We
Profesja: Elder Druid
Świat: Gdzies...
Skille: Rosna..
Domyślny

Pewnie jest ufo, kosmici, obcy z innej planety.

A skoro sa to ciekawe jak wygladaja.

Kiedys w jakiejs gazecie widzialem zdjecia wielka glowa, krotkie nogi i dlugie rece. Ale to pewnie byl fotomontaz.

A co do filmow to ten kolo WTC niezly i ten w chianach. Powiedzial bym ze one sa autentyczne.
__________________



Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.

Albert Einstein
Slivi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-08-2008, 23:59   #22
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Skoro istniejemy my to dlaczego gdzieś tam ktoś miałby nie istnieć?
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:00   #23
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 36
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Jako, że siedzę w tych sprawach nieco ponad 3 lata i wiem co nie co, przedstawię wam troszkę faktów i mitów co do zjawiska UFO i obcych cywilacji. Jak już wspomniałem, to, że obce cywilzacje istnieją w układzie słonecznym, może być faktem. Słyszałem bardzo śmiałą i interesującą opinię, że to, co uważamy za kosmitów i jednocześnie za "obcych", nie znaczy, że są przybyszami z odległych planet, ba, mogą żyć na Ziemii dłużej od nas, powtarzam, mieszkać i obserwować nas. Wiadomo, wszyscy może czytając to uśmiechniecie się, ale zapewniam was, na naszym świece istnieją takie cuda jak teorie konspiracyjne. Tak, prostym przykładem może być
atak na WTC 11 września. Nie będe pisać co i jak, bo to temat na głębszą dyskusję, ale powiem tylko tyle, że jak na zwykły atak terrorystyczny jest tutaj zbyt wiele wątpliwości. Krótko mówiąc, świat jest inny niż myślicie..
Wracając do fenomenu UFO, coraz częściej spotykamy się z próbami tuszowania problemów przez wielkie nacje w tym w głównej mierze przez Stany Zjednoczone. Z drugiej strony, wyobraźcie sobie, że 6 miliardów ludzi dowiaduje się o istotach wyższych ewolucyjnie, technicznie od nas, mogących w każdej chwili nas zaatakować. Zapanowałby po prostu chaos. Mówiąc UFO, mamy w głównej mierze na myśli kosmitów, ale to mogą być tak samo pojazdy wywodzące się z dłuta człowieka.

Powiem tylko, ze temat, dotyczący teorii konspiracyjnych, ufo i noli, chyba niedługo porusze w OWiON-ie, bo widze coraz większe zainteresowanie tym na forum .
Jeśli sami się tym intereujecie, poczytajcie sobie o organizacji MUFON, bądź filmie Stana Romanka.

Ostatnio edytowany przez neopostman - 25-08-2008 o 00:04.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:15   #24
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Słyszałem bardzo śmiałą i interesującą opinię, że to, co uważamy za kosmitów i jednocześnie za "obcych", nie znaczy, że są przybyszami z odległych planet, ba, mogą żyć na Ziemii .

Tez o tym slyszalem.. Wydaje mi sie ze cos w tym moze byc....
Co do kosmitow w naszym ukladzie, Skoro sa to gdzie?? Chyba nie na Marsie.
Znamy juz planety z naszego ukladu... Oczywiscie niewiemy o nich zbyt wiele ale juz podstawowa wiedze posiadamy... I nie sadze by gdzies tutaj rozwijalo sie zycie... No chyba ze myslisz, ze na sloncu chodza jakies gowna podobne do Fire Elementali haha

@DOWN

W sumie masz racje... Zycie to tez bakterie... Podobno cos odkryli na Europie (Ksiezyc Saturna)

Ostatnio edytowany przez Ambaro - 25-08-2008 o 00:39.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:18   #25
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 36
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post
Tez o tym slyszalem.. Wydaje mi sie ze cos w tym moze byc....
Co do kosmitow w naszym ukladzie, Skoro sa to gdzie?? Chyba nie na Marsie.
Znamy juz planety z naszego ukladu... Oczywiscie niewiemy o nich zbyt wiele ale juz podstawowa wiedze posiadamy... I nie sadze by gdzies tutaj rozwijalo sie zycie... No chyba ze myslisz, ze na sloncu chodza jakies gowna podobne do Fire Elementali haha
Zależy, co masz na myśli mówiąc życie, mianowicie, życie nie musi tylko występować w postaci cielesnej. To jest troszke błędne spojrzenie na jego fenomen ; P. Ten temat też postaram się poruszyć niebawem w OWiON-ie. ; ).
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:20   #26
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valariazz Pokaż post
ah.

Mysle ze jezeli swiat (nie tylko ziemia, tylko caly oggggrrrrroooooommmmmmmmm przestrzeni wokol nas i cial niebieskich) jest tak wielki, ze zdaje sie nie miec konca to gdzies MUSI istniec inne zycie niz te tutaj na ziemi. Gdzies tez moglo sie to udac.. (Znaczy sie to, ze na jakiejs planecie rowniez pojawilo sie chocby bardzo prymitywne zycie).

Poki co pozostaje nam czekac na to az w koncu cos odkryjemy (Chociaz pewnie nikt z zyjacych teraz ludzi na ziemi tego nie dozyje), albo to cos nas odkryje (Albo juz nas odkrylo, tylko my o tym nie wiemy)
A ja jestem pewien ze juz ich odkrylismy ; ) , wiesz co to strefa 51 ?Jak tak to ile razy slyszales o niej ? Co o niej wiesz ? I czemu to jest jedyne miejsce na ziemi gdzie PRAWNIE koles co stoi na bramce musi zabic ciebie jezeli nie pokazesz mu odpowiedniego dokumentu?

@2
W tym problem , ze ty wszystko wiesz a to co mowia w telewizji na ten temat to jest jeden wielki bullshit, ufo fascynuje mnie od dawna i naprawde sie tym interesuje , a ty mi tutaj wpadasz z informacjami z nie do wiary czy tele expresu i po mnie jedziesz pjona .

Cytuj:
Zadziwiasz mnie, po pierwsze, gdyby któryś rząd wiedział o takowej cywilizacji, to jestem pewien, że opinia publiczna nie dowiedziała się o tym w pierwszym rzędzie, uwierz mi.
O to wlasnie chodzi .

@edit
Powiedzcie mi co za snes poweidziec miliarda ludzi ze istnieje ufo ? Jak istnieje ufo to watpie ze Bush czy inny frajer z wysokiego stolka cos o tym wie , przynajmniej po smierci Kenndiego : ) ( tak ukryta sugestia )

@2 up
Wlasnie o to mi w tym wszystkim chodzi , ze skad ty mozesz wiedziec o czym ziemia wie a o czym nie wie ?


@down
"Slszyalem ze przetrzymuja tam kosmite" ty myslisz czlowieku ? Strefa 51 jest zagadka na skale swiatowa a jakis zbigniew radomia slyszal ze tam jest kosmita . Tam jak pojdziesz sobie na spacer straznicy cie zobacza i nie pokazesz dokumentu to dostajesz kulke w glowe , wiec skad ty mozesz wiedziec , ze tam jest kosmita ?

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 25-08-2008 o 00:41.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:25   #27
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
A ja jestem pewien ze juz ich odkrylismy ; ) , wiesz co to strefa 51 ?Jak tak to ile razy slyszales o niej ? Co o niej wiesz ? I czemu to jest jedyne miejsce na ziemi gdzie PRAWNIE koles co stoi na bramce moze zabic ciebie jezeli nie pokazesz mu odpowiedniego dokumentu?
To miejsce jest bardzo tajemnicze... Wydaje mi sie ze cos sie tam znajduje...
Coz, wiele ludzi twierdzi ze to poprostu pozostalosc po Zimnej Wojnie..
Chodz sumie to zimna Wojna trwa do teraz
Slyszalem ze przetrzymuja tam kosmite

@UP

Z tad ze siedze w tym od 5 lat i znam sie na tym...
Jestes typowym przykladem dziecka ktore zobaczylo 2 filmy na youtube i juz zaczyna uwazac sie za specjaliste,
a tak naprawde niemasz o niczym pojecia.....

Ostatnio edytowany przez Ambaro - 25-08-2008 o 00:38.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:38   #28
Pinio777
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2007

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Tym którzy twierdzą ze jestesmy sami we wszechświecie polecam poszukac pod hasłami "annunaki" i "nibiru"
Pinio777 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:40   #29
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pinio777 Pokaż post
Tym którzy twierdzą ze jestesmy sami we wszechświecie polecam poszukac pod hasłami "annunaki" i "nibiru"
Co do Nibiru, 2012 to nasz koniec
Planeta X zbliza sie, nawet w kalendarzu Majow o tym pisano Zreszta ten kalendarz konczy sie wlasnie na 2012 roku...

@3x UP

Twoje zainteresowanie UFO to 2 flimiki na youtube i kilka wypowiedzi na forum inernetowym
W domu pewnie nawet teleskopu nie masz, i na bank niepotrafil bys powiedziec co stalo sie nie tak dawno w Gdyni...

Ostatnio edytowany przez Ambaro - 25-08-2008 o 00:46.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:43   #30
Xevo123
Użytkownik Forum
 
Xevo123's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 389
Stan: Początkujący
Imię: Soulship
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 11
Skille: 11
Poziom mag.: 1
Domyślny

Oj tam nibiru nie ma tu nic do rzeczy.

A tak nawiasem. Ludzie szukają obcych istot daleko gdzieś poza naszym zasięgiem. A tak na prawdę nie wiemy co czyha na nas w oceanach! Może tam istnieje inteligentna forma życia. Nie wiadomo no nie? Bo nikt nie miał jak sprawdzić. Ja tak sobie myślę , że to właśnie tam powinniśmy szukać , a nie gdzieś poza naszym układem słonecznym , gdzie nic nie zdziałamy. Jeśli ktoś mi powie , że za dużo się naczytałem książek typu "odwet oceanu" to powiem F U!

No i właśnie neopostman coś zaczął. Dokończysz? Co masz na myśli mówiąc , że "obcy" są na Ziemi? Chodzi Ci o oceany czy może rozwiń trochę swoją myśl? Bo jak sobie wyobrażasz , że niby oni sobie żyją nie zważając na nas na tej samej planecie. No jeśli Ci chodzi o bakterie , cóż... Jakoś mi się nie wydaje.
Pozdrawiam

@Up & up-up
Fajnie co ma Nibiru tutaj do rzeczy. To akurat dziwne , że kalendarz majów kończy się na 2012 roku i jest przepowiedziane , że zbliży się ona do Ziemi w ok. 2012-2013 roku. Jednak ten temat nie ma powiązań do niej. Przecież to temat o obcych , a planeta to planeta no nie?

Ostatnio edytowany przez Xevo123 - 25-08-2008 o 00:48. Powód: edit
Xevo123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:47   #31
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 36
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post
Co do Nibiru, 2012 to nasz koniec
Planeta X zbliza sie, nawet w kalendarzu Majow o tym pisano Zreszta ten kalendarz konczy sie wlasnie na 2012 roku...
Za to nasz kalendarz kończy się na 31 grudnia :X.
Co do Nibru, to jest jeden, wielki stek bzdur o którym rozpisują się największe tabloidy, ale opini jakieś wybitnej postaci nigdy na oczy o tym nie widziałem. Radze o tym nibru zapomnieć ; F. Co do interpretacji kalendarzy Majów... każdy ma jakiś swój interes i lubi troszkę przeinaczyć na swoją stronę mamiąc przy okazji jakieś 70 % polskich naiwnych nastolatków..

Cytuj:
A tak nawiasem. Ludzie szukają obcych istot daleko gdzieś poza naszym zasięgiem. A tak na prawdę nie wiemy co czyha na nas w oceanach! Może tam istnieje inteligentna forma życia. Nie wiadomo no nie? Bo nikt nie miał jak sprawdzić. Ja tak sobie myślę , że to właśnie tam powinniśmy szukać , a nie gdzieś poza naszym układem słonecznym , gdzie nic nie zdziałamy. Jeśli ktoś mi powie , że za dużo się naczytałem książek typu "odwet oceanu" to powiem F U!
Aktualnie ten temat staje się coraz częściej poruszany pod nazwą USO.

Cytuj:
No i właśnie neopostman coś zaczął. Dokończysz? Co masz na myśli mówiąc , że "obcy" są na Ziemi? Chodzi Ci o oceany czy może rozwiń trochę swoją myśl? Bo jak sobie wyobrażasz , że niby oni sobie żyją nie zważając na nas na tej samej planecie. No jeśli Ci chodzi o bakterie , cóż... Jakoś mi się nie wydaje.
Za to ty pomyśl sobie, że jesteś niewinną, żyjącą w lesie cichą mrówką, zdawałbyś sobie wtedy sprawę jeśli chodzi o istnienie wyżej rozwiniętych gatunków ?
To jest temat na dłuuuga dyskusję i przedstawię ją niebawem ; P. Cierpliwosci.

@ down
nie o hybrydach, prędzej o replitanach..
@ 2
Nikt nie jest przeciwko tobie, jeśli to jest dyskusja to każdy ma swoje własne zdanie ; P.
@3
Hybryda a raplitianin to są 2 osobne rzeczy ; ).

@ 2xdown
mrówka wie, że istniejemy, ale nie zdaje sobie sprawy gdzie, i co ze sobą reprezentujemy. Oprócz tego, jak mniej-więcej wyglądamy, nie wie o nas nic innego. Przykład jak najbardziej trafny ; P.

Cytuj:
No , ale jak dajesz przykład mrówki. To my nie wiemy , że istnieje jakaś rasa poza ludzka na Ziemi Oczywiście chodzi mi o rasę inteligentną ; >
Mrówek są biliony, 80 % całej populacji skrywa się w swoich norach pod ziemią, na powierzchnię wychodzą tylko robotnice. Sądzę, że jakieś 5-10 % z 20 % populacji mrówek widziało na oczy człowieka. Czyli mniej więcej tyle ludzi zdaje sobie sprawę z istnienia obcych .

Ostatnio edytowany przez neopostman - 25-08-2008 o 01:03.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:47   #32
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevo123 Pokaż post
No i właśnie neopostman coś zaczął. Dokończysz? Co masz na myśli mówiąc , że "obcy" są na Ziemi? Chodzi Ci o oceany czy może rozwiń trochę swoją myśl? Bo jak sobie wyobrażasz , że niby oni sobie żyją nie zważając na nas na tej samej planecie. No jeśli Ci chodzi o bakterie , cóż... Jakoś mi się nie wydaje.
Pozdrawiam
Chodzi mu raczej o "Hybrydy" polaczenie czlowieka i Kosmity

@EDIT

Oczywiscie wszyscy przeciwko mnie

@DOWN
Poprostu wiem cos o tym.... Ale ok, przeciwko mnie jest oczywiscie cale forum.. Niewiem czemu ale jest ok... Nie czuje do nikogo urazy.
Niewazne....

@UP
Wiec myslimy o czyms innym widocznie... Ja znam to zjawisko pod nazwa Hybryda..

Ostatnio edytowany przez Ambaro - 25-08-2008 o 00:54.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:50   #33
Xevo123
Użytkownik Forum
 
Xevo123's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 389
Stan: Początkujący
Imię: Soulship
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 11
Skille: 11
Poziom mag.: 1
Domyślny

@Up
A skąd możesz wiedzieć o co mu chodzi? : |
Czekam na jego odpowiedź : |
Bez urazy

Edit: nie wszyscy przeciwko Tobie , tylko pleciesz od rzeczy Za dużo się w half-lifa nagrałeś

Coś o tym wiesz , ale nie jesteś prorokiem : | Z tego co on napisał... W ogóle nie wiem skąd możesz wyciągać wniosek Hybrydy : |
W takim razie jeśli połykasz powietrze zawierające bakterie też jesteś Hybrydą? : o

@2Up
No , ale mrówka wie o nas , my wiemy o mrówce. Słaby przykład

No , ale jak dajesz przykład mrówki. To my nie wiemy , że istnieje jakaś rasa poza ludzka na Ziemi Oczywiście chodzi mi o rasę inteligentną ; >

Dobra :x Rozłożyłeś mnie na łopatki Pogratulować .

@Down & Down-Down

Przestańcie się kłócić oraz nie spammujcie.
Bądźcie chociaż odrobinkę tolerancyjni : |
__________________
Ukryty tekst:
16:45 Death Flam [70]: kopa z piensci w szyje ?

Ukryty tekst:
15:06 Lordo Da Vinci [9]: nie umiesz grac poniewaz sorcerer bije z wandow
15:06 Lordo Da Vinci [9]: <noob>
15:09 You see yourself. You are a druid.


"Klasyczne pytania po retardzie
Witam wszystkich

Po długim retardu, postanowiłem trochę wrócić do Tibi. Mam oto dwa pytania (tak szukałem, znalazłem ale trudno jest mi podjąć decyzję)"
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=223908
Koks ;D

Ostatnio edytowany przez Xevo123 - 25-08-2008 o 01:09.
Xevo123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:54   #34
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post

Twoje zainteresowanie UFO to 2 flimiki na youtube i kilka wypowiedzi na forum inernetowym
W domu pewnie nawet teleskopu nie masz, i na bank niepotrafil bys powiedziec co stalo sie nie tak dawno w Gdyni...
Bo ty jestes obserwatorem w NASA i wiesz co mam w domu =/ , jestes zalosny , siedzisz milion lat w tym a wierzysz w to co mowia w telewzji ,brawo . Mam napewno jedna rzecz ktorej ty nie masz , logiczne myslenie .

Pozdro&Pocwicz.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 00:58   #35
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Bo ty jestes obserwatorem w NASA i wiesz co mam w domu =/ , jestes zalosny , siedzisz milion lat w tym a wierzysz w to co mowia w telewzji ,brawo . Mam napewno jedna rzecz ktorej ty nie masz , logiczne myslenie .

Pozdro&Pocwicz.
C mon, FORUM VS AMBARO....

ROUND 2

FIGHT!!

Logicznie myslisz tylko wtedy kiedy masz uzyc Life Potiona
Poza tym nie myslisz pewnie zbyt duzo..

@TOPIC

To temat bardzo delikatny wiec klutnie benda tutaj norma
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 01:05   #36
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post
C mon, FORUM VS AMBARO....

ROUND 2

FIGHT!!

Logicznie myslisz tylko wtedy kiedy masz uzyc Life Potiona
Poza tym nie myslisz pewnie zbyt duzo..
Ej ja ci powiem ze ty niezly archeolog jestes ; o , w tibie praktycznie w ogole nie gram ( Ale nie ty wiesz lepiej odemnie ) . A co do mojej inteligencji to napewno masz wtyki w Pentagonie wiec dobrales mi sie do zyciorysu =////////////
@TOPIC
Cytuj:
To temat bardzo delikatny wiec klutnie benda tutaj norma
Niezle tutaj dojebales .
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 01:11   #37
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

Ja bym nie uwierzył, że to z obcej planety nawet jakbym sam to zobaczył. Widziałem już prototypy takch pojazdów na zdjęciach kilka miesięcy temu i napewno zrobili oni pojazd który latał 5 metrów nad ziemią, a unowocześnienie go to dla nich kwestia czasu która być może nastąpiła i kto wie czy nie testują go aby w przyszłości na wojny zamiast samolotów z zaskoczenia wysłać ufo którego radary nie wykryją. Tego nie dowiemy się nigdy co oni planują...

Poza tym ufo zawsze jest pokazane jako talerz, a mi się bardziej podobała wersja Polaka którego wzięli to niby na badania (tak twierdził), może ktoś to jeszcze pamięta jego historię mi utkwił ten kruszony lód którym się podobno żywili... mniejsza z tym znalazłem artykuł kto chce to poczyta http://wolne-media.h2.pl/?p=4156
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 01:15   #38
Royal_Michael
Użytkownik Forum
 
Royal_Michael's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: he?
Świat: Silvera
Poziom: 90
Skille: 96/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

@Wszechswiat
A ja sie od zawsze zastanawiam nad tym czy wszechswiat sie gdzies konczy czy nie. I jedno i drugie rozwiazanie jest nielogiczne
__________________
"Gdy walczymy możemy przegrać, gdy nie walczymy jesteśmy przegrani"

Ostatnio edytowany przez Royal_Michael - 25-08-2008 o 01:16.
Royal_Michael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 01:17   #39
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 36
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Royal_Michael Pokaż post
@Wszechswiat
A ja sie od zawsze zastanawiam nad tym czy wszechswiat sie gdzies konczy czy nie. I jedno i drugie rozwiazanie jest nielogiczne
Nielogiczne jest myślenie nad istnieniem jakiegokolwiek rozwiązania ; ).

oki, neoś idzie spać ; D.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 01:19   #40
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post
Co do Nibiru, 2012 to nasz koniec
Planeta X zbliza sie, nawet w kalendarzu Majow o tym pisano Zreszta ten kalendarz konczy sie wlasnie na 2012 roku...
Prosze Cie nie poruszaj tematu z koncem swiata bo juz nie raz mial byc i gowno. Skad niby Ci majowie mieli akurat wiedziec? Dobra to ja Ci powiem, ze swiat sie konczy w 2099 bo takowy kalendarz sie konczy w winowsie. Ale... jesli jestes tak bardzo przekonany co do konca swiata w 2012 to oddaj mi swoj samochod, dom i ogolnie majatek .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin 3