Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2009, 23:36   #21
Pulsars
Użytkownik Forum
 
Pulsars's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2009
Wiek: 32

Posty: 30
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Domyślny

Powiem ci tak z ench wchodzą naprawdę fajne hity ale żeby się zwróciło z dragów z dłuższego hunta to trzeba mieć fart wiec lepiej wziasc te rs bo 25gp to na bank wyleci z 1 draga+ jakiś bonusik .
Na nighty,dl juz proponuje brać ench spiry ładne hity i z tych potowrkow leci dozo kasy + tez czasem soc spadnie.

@down pisał że ma 50 lvl

Ostatnio edytowany przez Pulsars - 29-08-2009 o 00:13.
Pulsars jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2009, 00:04   #22
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Enchanty to jest zawracanie dupy w stu procentach. Jak koniecznie chcesz expic czyms lepszym niz royalki to wez juz power bolty.. wyjdzie ci podobnie, enchanty kosztuja po 100 gp, power bolt 7 gp, ale enchanty sie szybciej łamia niz royalki jak to wynika z moich obserwacji. bolty maja lepszy zasieg, lepszy damage i mniejszą szanse na pudlo jako bron wystrzeliwywana z dwurecznej kuszy. ale na dragach bedzie ciezko zeby ci sie zwracalo z power boltow.

ja zazwyczaj z power boltow bilem DLe a jak byly dragi to przekladalem sobie na royalki.
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 22:44   #23
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Domyślny

dragi to gowno idz na bb island.
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 20:17   #24
szast11
Użytkownik Forum
 
szast11's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Enchanty to jest zawracanie dupy w stu procentach. Jak koniecznie chcesz expic czyms lepszym niz royalki to wez juz power bolty.. wyjdzie ci podobnie, enchanty kosztuja po 100 gp, power bolt 7 gp, ale enchanty sie szybciej łamia niz royalki jak to wynika z moich obserwacji. bolty maja lepszy zasieg, lepszy damage i mniejszą szanse na pudlo jako bron wystrzeliwywana z dwurecznej kuszy. ale na dragach bedzie ciezko zeby ci sie zwracalo z power boltow.

ja zazwyczaj z power boltow bilem DLe a jak byly dragi to przekladalem sobie na royalki.

Omg tak to jest jak się ms wypowiada czym ma expic rp... Nie wiem gdzie ty te obserwacje wyniosles ale e-spiry sa ok. 3 razy wytrzymalsze. Co prawda to nie zmienia faktu, że i tak są droższe...
po 2. Jak on na 50 lvl'u ma na p boltach expic nie mowiac ze wiekszy waste to tylko na asskach moze zrobic.
po 3. Dragi mozna bic o 35lvl na rsach choc tak naprawde sensownie sie je bije od 60-80. E spiry sie bierze tylko jak idziesz na duze respy potworow ktore uciekaja np. lich hell, culty. Oraz na wieksze hunty, szczegolnie w grupie, gdzie pare dmg i wiecej capa na poty duzo pomaga.
P bolty to juz wogole inna bajka i nie zaleca sie brac na przecietny exp chyba ze ma sie za duzo kasy lub wiele wiekszy lvl.
No i jak ktos pisal najlepa 8iej robic e spiry gdy sie afkuje a najlepiej na 80+ na softach najtaniej ok 80 gp sztuka.

Ostatnio edytowany przez szast11 - 17-09-2009 o 20:20.
szast11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.


Powered by vBulletin 3