Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-01-2005, 20:07   #21
Dark Pally
Użytkownik Forum
 
Dark Pally's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 188
Dark Pally ma numer GG 4009550
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
1) Nikogo niezabijesz bo jestes za slaby (z mojej gildi)
Skąd wiesz, że jestem za słaby? Dowiedzą się ludzie z innych gildi, że sie wymądrzacie, każdy płaci po 20k i mogiła.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
2) Czy ja mowilem ze mam potezna gildie? Ja mowilem ze nikt sie nie odwazy ruszyc ludzi z gimo
I właśnie przez to mówisz, że macie najpotężniejszą gildię. Bo przecież jak nikt to nikt, nie?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
3) Narazie to kazdy gosc ktory zabil jednego z moich kumpli (prawdziwych kumpli) zaliczyl deda, niewazne czy byl polakiem, szwedem, czy tez z gimo, zginal i tyle
Więc jednak ktoś zabił któregoś z twoich kumpli. Odważył się to zrobić wieć czemu my nie?
Zresztą co mnie obchodzi czy twoi kumple padają? Grunt, że tracą level
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
4) Po co mam ci mowic swoj nick skoro ty sie boisz powiedziec swoj xD
Ktoś tu zapytał pierwszy, więc nie rób z siebie idioty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
5) Carlin mnie szczerze mowiac *******i Jak ktos se chce tam pekowac to droga wolna, ma moje blogoslawienstwo.
Fajnie, a mnie gówno obchodzi cała twoja gildia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
6) Niepotrzebnie mowilem ze zabije kazdego kto zabije jednego z moich kumpli, poniewaz watpie zeby ktokolwiek kto na samym poczatku urzadza sobie mass pk zaszedl na tyle daleko aby byc wstanie zabic kogokolwiek z moich znajomych (all 40++).
Zobaczmy... Torkel i Throleif Trollhammare dorobili do 65 cluba na 8 levelach, cały ten czas pkowali i teraz mają chyba 60? Nie wiem tam.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
7)Napisalem te posty aby uswiadomic co niektorym, ze nie beda specjalnie traktowani (przynajmniej z mojej strony) tylko dlatego, ze sa polakami .
Zdecyduj się. Najpierw mówisz, że nas zabijesz. Potem, że źle mówiłeś, że zabijesz każdego kto... bla bla bla. Teraz powtarzasz pierwszy tekst.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
C U in tibia
C U in rook
__________________
http://kevan.org/brain.cgi?Dark%20Pally
Kliknij tu, aby zobaczyć najlepszy fake na świecie
http://tinypic.com/be5wm
DREWNO PLX

Mój Blog
http://darkpally.blog.onet.pl
Dark Pally jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-01-2005, 20:10   #22
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Pally
Skąd wiesz, że jestem za słaby? Dowiedzą się ludzie z innych gildi, że sie wymądrzacie, każdy płaci po 20k i mogiła.

I właśnie przez to mówisz, że macie najpotężniejszą gildię. Bo przecież jak nikt to nikt, nie?

Więc jednak ktoś zabił któregoś z twoich kumpli. Odważył się to zrobić wieć czemu my nie?
Zresztą co mnie obchodzi czy twoi kumple padają? Grunt, że tracą level

Ktoś tu zapytał pierwszy, więc nie rób z siebie idioty.

Fajnie, a mnie gówno obchodzi cała twoja gildia.

Zobaczmy... Torkel i Throleif Trollhammare dorobili do 65 cluba na 8 levelach, cały ten czas pkowali i teraz mają chyba 60? Nie wiem tam.

Zdecyduj się. Najpierw mówisz, że nas zabijesz. Potem, że źle mówiłeś, że zabijesz każdego kto... bla bla bla. Teraz powtarzasz pierwszy tekst.




C U in rook
On sie po prostu boi,
Sheem jest offline  
stary 11-01-2005, 20:48   #23
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Pally
I właśnie przez to mówisz, że macie najpotężniejszą gildię. Bo przecież jak nikt to nikt, nie?
To mnie koles rozwaliles...Wiesz co to jest gimo? Soli wytlumacz mu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Pally
Zobaczmy... Torkel i Throleif Trollhammare dorobili do 65 cluba na 8 levelach, cały ten czas pkowali i teraz mają chyba 60? Nie wiem tam.
Sprecyzuj. Dorobili do 65 cluba, pozabijali, i maja teraz 60. Co maja 60? Cluba? Lvl? Nie karz ludziom sie domyslac ;] Jeden ma 60 ktorys lvl, drugi 41.
Siergiey jest offline  
stary 11-01-2005, 20:57   #24
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siergiey
To mnie koles rozwaliles...Wiesz co to jest gimo? Soli wytlumacz mu.


Sprecyzuj. Dorobili do 65 cluba, pozabijali, i maja teraz 60. Co maja 60? Cluba? Lvl? Nie karz ludziom sie domyslac ;] Jeden ma 60 ktorys lvl, drugi 41.
Tu mnie koles rozwaliles... Mwhahahahah zaden nie ma 60+
Sheem jest offline  
stary 11-01-2005, 21:30   #25
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sheem
Tu mnie koles rozwaliles... Mwhahahahah zaden nie ma 60+
Wiem. Napisalem ze jeden ma 41 lvl a drugi cos ponad 60. Z tym drugim sie troszeczke pomylilem ;] Ten drugi ma 51 lvl ;P Moj blad, i nie wydaje mi sie to smieszne, jak ktos glupi, to ze wszystkiego ma radoche ^.-

Ostatnio edytowany przez Siergiey - 11-01-2005 o 21:32.
Siergiey jest offline  
stary 11-01-2005, 22:04   #26
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siergiey
Wiem. Napisalem ze jeden ma 41 lvl a drugi cos ponad 60. Z tym drugim sie troszeczke pomylilem ;] Ten drugi ma 51 lvl ;P Moj blad, i nie wydaje mi sie to smieszne, jak ktos glupi, to ze wszystkiego ma radoche ^.-
Tak jak ty nie jestes za bardzo zdolny, widze ze ma większośc zaje***ste pojęcie o Gimo...

lmao

PS. Moze ty wytłumaczysz co to Gimo?
Sheem jest offline  
stary 11-01-2005, 22:39   #27
Soli von Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 22
Soli von Master ma numer GG 3968046
Domyślny

Dorobili sie tego lvlu bo pochodza z gimo Kazdy kto ma za protektorow 10 najlepszych postaci na servie moze dobic se wysoki lvl, to nie jest wielki wyczyn .

PS: Zobaczymy kto bedzie mial kogo na liscie dedow Ja juz wiem kto ty, lepiej uwazaj jak bedziesz huncil, jakies zablakane sd moze ci wleciec w plecy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Pally
C U in rook
LOL buahahahhahhahha, niemoge, grozisz mi? LOL, ale wy jestescie zabawni

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Pally
Więc jednak ktoś zabił któregoś z twoich kumpli. Odważył się to zrobić wieć czemu my nie?
Ta zabili ich goscie z gimo ( trap -.-), 30 minut potem mieli juz deda odemnie a tydzien potem znow ded i przestali grac na infernie

Ale co ja sie bede chwalil, zobacze raczej jak dotrzymujecie swoich przysiag "bede na twojej liscie dedow" (raczej na mojej frag liscie ) "c u rook" (n/c)

Ostatnio edytowany przez Soli von Master - 12-01-2005 o 15:51.
Soli von Master jest offline  
stary 12-01-2005, 14:53   #28
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
Dorobili sie tego lvlu bo pochodza z gimo Kazdy kto ma za protektorow 10 najlepszych postaci na servie moze dobic se wysoki lvl, to nie jest wielki wyczyn .

PS: Zobaczymy kto bedzie mial kogo na lisice dedow Ja juz wiem kto ty, lepiej uwazaj jak bedziesz huncilm, jakies zablakane sd moze ci wleciec w plecy



LOL buahahahhahhahha, niemoge, grozisz mi? LOL, ale wy jestescie zabawni



Ta zabili ich goscie z gimo ( trap -.-), 30 minut potem mieli juz deda odemnie a tydzien potem znow ded i przestali grac na infernie

Ale co ja sie bede chwalil, zobacze raczej jak dotrzymujecie swoich przysig "bede na twojej lisice dedow" (raczej na mojej frag lisice ) "c u rook" (n/c)
Spoko, wiesz kim ja jestem, to teraz może ty powiesz twoje imie? nadal utrzymuje że sie boisz...


"zobacze raczej jak dotrzymujecie swoich przysig "bede na twojej lisice dedow"" - i tu właśnie jest problem że dopuki nie podasz imienia nie dotrzyamam(y) danego słowa.

PS. Jako że mam nadzieje że zaraz napiszesz tutaj swój name to napisz odrazu mój, bo jestem ciekaw czy nie sciemniasz.

Ostatnio edytowany przez Sheem - 12-01-2005 o 14:55.
Sheem jest offline  
stary 12-01-2005, 15:59   #29
Ralh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Edron
Wiek: 37

Posty: 52
Domyślny Sheem -> Kailus Avah

http://www.tibia.com/community/?subt...me=Kailus+Avah

Oto ów poterzny palladyn xD

Teraz juz wiecie kim jest ten wozak :]
Ralh jest offline  
stary 12-01-2005, 16:07   #30
Soli von Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 22
Soli von Master ma numer GG 3968046
Domyślny

Ja juz swoje powiedzialem
Myslisz ze jestem na tyle glupi aby podac ci swoj nick <lol> myslisz ze oddam takiego asa? <lol> nie bedziesz wiedzial kiedy ktos cie nagle zaatakuje i gdzie bedziesz teraz czujny, ale twoja czojnosc sie kiedys oslabi a wtedy <baba>

Niebede juz tu nic dodawal bo znowu zaczniesz gadac bajki typu jak ty to legie solo lales xD <lol>

Tak mysl sobie ze sie boje, moze poprawi ci to humor
Soli von Master jest offline  
stary 12-01-2005, 16:12   #31
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sheem
Tak jak ty nie jestes za bardzo zdolny, widze ze ma większośc zaje***ste pojęcie o Gimo...

lmao
Napisales zdanie, zdeczka sensu pozbawione... I co ma piernik do wiatraka?
Pisales przed chwila o Trollhammare'ach, teraz sie przerzucasz na gimo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sheem
PS. Moze ty wytłumaczysz co to Gimo?
Gimo to miasto w Szwecji, a takze byla gildia na Infernie, obecnie rozpadajace sie r7.
Siergiey jest offline  
stary 12-01-2005, 17:16   #32
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Domyślny

Moroq nie musiałeś im mówić jak mam na imie, sam bym to zrobił,
A więc jestem Kailus Avah. a Ty Soli von Master jestes zwykłym cieniakiem który boi sie podać nick lmao, tak cwany to po 18 bede w Ankrahmun na drag spawnie, mozesz przyjsć to zobaczymy kto jest lepszy ;-)
Sheem jest offline  
stary 12-01-2005, 17:40   #33
Soli von Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 22
Soli von Master ma numer GG 3968046
Domyślny

oj ty naprawde myslisz za ja glupi jestem -.-, ze pojde tam gdzie ty bedziesz mogl zasadzke zorganizowac -.-

Jak narazie to szkoda mi na ciebie runek bo nawet se nie zaexpie -.-, podexpij trochu to moze bedzie sie oplacalo xD

Oj i ja jestem na tyle sprytny ze sam se wybiore miejsce i czas kiedy cie zabije
Soli von Master jest offline  
stary 12-01-2005, 17:47   #34
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
oj ty naprawde myslisz za ja glupi jestem -.-, ze pojde tam gdzie ty bedziesz mogl zasadzke zorganizowac -.-

Jak narazie to szkoda mi na ciebie runek bo nawet se nie zaexpie -.-, podexpij trochu to moze bedzie sie oplacalo xD
Oj i ja jestem na tyle sprytny ze sam se wybiore miejsce i czas kiedy cie zabije
Po prostu sie boisz, jak chcesz mozemy sie spotkać w twoim miejscu, cwaniaku, a jesli masz wyzszy level dlaczego nie podasz imienia, czyżbyś sie bał? przecież Gimo zabija kazdego dla ciebie, co nie?
Sheem jest offline  
stary 12-01-2005, 17:53   #35
Soli von Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 22
Soli von Master ma numer GG 3968046
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sheem
Po prostu sie boisz, jak chcesz mozemy sie spotkać w twoim miejscu, cwaniaku, a jesli masz wyzszy level dlaczego nie podasz imienia, czyżbyś sie bał? przecież Gimo zabija kazdego dla ciebie, co nie?
LoL czy ja powiedzialem ze gimo zabija kazdego dla mnie <lol> poczytaj se uwaznie i zacznij wkoncu myslec, to wcale nie boli -.-
Soli von Master jest offline  
stary 12-01-2005, 17:54   #36
Sheem
Użytkownik forum
 
Sheem's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soli von Master
LoL czy ja powiedzialem ze gimo zabija kazdego dla mnie <lol> poczytaj se uwaznie i zacznij wkoncu myslec, to wcale nie boli -.-

Wyszło że sie po prostu boisz... ale ja cie i tak znajde "sooner or later"

Ostatnio edytowany przez Sheem - 12-01-2005 o 20:24.
Sheem jest offline  
stary 12-01-2005, 18:55   #37
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Nawet ladnie ten temat sie rozwina ale teraz to jest poprostu klutnia ... :/
-Res- jest offline  
stary 12-01-2005, 19:06   #38
Ralh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Edron
Wiek: 37

Posty: 52
Domyślny Kailus Avah | Soli von Master

Znam Moroq-a ale to nie ja

Widze ze sie trosze rozpedziliscie , czytaja tego posta czuje sie jakbym ogladal komisje sledcza xD, juz sam niewiem oco chodzi xD

Znam rowniez Soli von Master z inferny ciebie terz znam Kailus moze nie tak dobrze jak ich .

Powinniscie sie pogodzic bo rozlewac krew tylko dlatego ze jaki noobek chce sobie popekowac na infernie boshe.

PS. Do tego goscia co marzy mu sie pkowanie z 2fd ;], dlugo niepociagniesz na tym serwie juz ja oto zadbam. BABA

Hail! Inferna
Ralh jest offline  
stary 12-01-2005, 19:40   #39
Herante
Użytkownik Forum
 
Herante's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2004

Posty: 263
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ralh
PS. Do tego goscia co marzy mu sie pkowanie z 2fd ;], dlugo niepociagniesz na tym serwie juz ja oto zadbam. BABA

Hail! Inferna

Masz rację... Takie sw****ys..... co tylko idą tam żęby na chama pekować szybko wracają na rook... to dlatego na infernie jest taki rook zapchany buahah a połowa to tacy polacy jak on

Jak byś chciał pomocy to też go razem ubijemy albo Ci runki podrzuce
Herante jest offline  
stary 12-01-2005, 21:39   #40
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Pally
Tutaj nie ma się czego bać. Ja akceptuje Player Killing na normalnych światach, więc jeszcze bardziej na Infernie lub Dolerze. Robiłem 2 postacie na Infernie, żeby zrobić zadyme i siałem pogrom w całym Carlin. Nie boje się wiec, że dostane rooka nową postacią.
Moge sobie powybijać każdego z tej twojej gildi i *** mnie to -_-
ty = dark palladins?
Olorion. jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:25.


Powered by vBulletin 3