Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-02-2005, 18:34   #21
Severyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 35
Severyn ma numer GG 6167513
Domyślny

Kiedys na lunarze podszedlem do kumpli zarcie lezalo se na ziemi to zjadlem poszly we mnie z 2 bolty i strzal z hmm 1 HP mi zostal!!!!!!!!!!! ale i tak puzniej mnie ***** ***any zabil
__________________
Selena RoX
Severyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2005, 18:37   #22
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny



Na zdjęciu tego nie widać, ale na dole poza kadrem jest jeden, a na górze (z niewidką) drugi warlock:P
Dabek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 19:29   #23
iglarf
Użytkownik Forum
 
iglarf's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 85
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja jak solowalem pierwszy raz drag to chcialem sie uhnac ale nacisnalem zly przycisk myszy(lol) i zostalo mi 50hp ale w pore sie uhnalem.
__________________
Pacc>Azura>Kazordoon>Elite Knight>71lvl->85/83->6mlvl
iglarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 20:21   #24
Muczaszak
Użytkownik forum
 
Muczaszak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Askara
Poziom: 9
Skille: 26/22
Poziom mag.: 2
Evul 2 Hp........i Żyje!

Ja miałem pewną ciekawą sytaucja na rooku. Ide sobie nagle tu lurnięte waspy, a jako że jestem 7 lvl z dobrym equipem i skillami 17/17 to myśle że je rozwale bez większych strat. Waspów jest 5. Rozwalam jednego waspa....drugiego....trzeciego a tu nagle kick! Szybki re-log+modlitwa i........ nagle widze spearmana który mnie atakuje. Rozwalam waspy i s*******am jak najdalej. Mam już red HP jestem poisoned, za mną idą noobki, ja prosze o jedzenie a tu nikt nie ma, nagle... 2HP i koniec poisonu! JA ŻYJĘ!!!!!!!!
Muczaszak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 21:19   #25
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Ja raz byłem bardzo blisko SS chyba nie potrzebuje komentarza



Los mi sprzyjał bo jakoś to przeżyłem dzięki małej pomocy kolegów z UHami Niestety potem los się ode mnie odwrócił i padłem na tym huncie, ale zabawa była przednia.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 21:24   #26
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Śmieszne pytanie... nawet wątpić w to trudno
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 21:39   #27
Pitagolik
Użytkownik Forum
 
Pitagolik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pitagolik
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Skille: 20/23
Poziom mag.: 47
Domyślny HEH dobry temat :P

Ja pare razy miałem taką sytuacje

1) Raz w podziemiach obok Thais <chyba Ancient Temple czy jakos tak> dopiero co nauczyłem się uh robic więc sie wożę "Ha,Ha, a ja mam uh"
ide se na roty, robie uh i ide se na szkieleta. Ok ,ubilem drania. Wychodzę, patrzę a tu fire devil więc daje długą do drabinki, rotworm mnie zablokowal, ale zostal zabity przez cios fd. przeżylem dzięki uhowi w kieszeni

2)Potem ide sobie na Poh z kolegą <sorc 22 (hail Pleszka!) lvl ja 20 lvl drut> Idziemy i natrafiamy na patrol minosów standard powiedzial kolega. 20 sekund pózniej juz nie żyl, a na mnie przeżuciły się 2 mino magi 3 mino guardy 2 mino archery i 4 mino zwykle. Przeżyłem, ale przez 2 tygodnie nie mogłem spojrzećna PoH ;
Pitagolik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 12:17   #28
Loozak
Użytkownik forum
 
Loozak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005

Posty: 19
Domyślny Niespodzianka

Kiedyś (chyba lvl 11) zachciało mi się na dwarfy.Jestem w jaskini,a tam dziura.Więc weszłem,stoje tam na dole,a tu zza rogu na mnie 3 dwarf soldiery ...zostało mi chyba z 5hp..(oczywiście uciekłem nie rozwaliłem ich)
Loozak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 13:18   #29
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

kiedys sobie ide moi uhamkerem na waspach w okolicy Ab, bylem calkiem na dole i kicka mialem, wchodze spowrotem a tam hcyba ze 12 waspow nie zrespawnowalo i mnie w kleszcze, wiadomo niby waspy ciankie ale jak w 12! mialem wtedy 12 lvl i zdazylem sie uhnac na 7 hp, potem jakos ich powybijalem
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 15:02   #30
Spoon2
Użytkownik forum
 
Spoon2's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 35

Posty: 10
Imię: Lord Spoon
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 30
Skille: 19/25
Poziom mag.: 39
Domyślny Ab

u mnie było tak :
frałem wtedy Knajtem ~13 lvl 1 mlvl. Poszedłem z Carlin do ab kupic miecz o jakiegos pacca spotkaliśy sie w porcie kupiłem i wracam z kolegą a tu ktos przed Arcanistą ucieka to ja za nimi i w nogi ale jako że miałem najnizszy lvl oni mnie wyprzedzili i elf zaczoł walic we mnie. Efekt = 12 hp (wlazłem do podziemi) opiero jakiś polak dał mi troche food i mogłem wrócic z kumplem do carlin. ale arenalina skoczyła (na elescie mój Spike Swor kosztował w wedy 2 k i to była cała moja kasa )
Spoon2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 15:04   #31
Spoon2
Użytkownik forum
 
Spoon2's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 35

Posty: 10
Imię: Lord Spoon
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 30
Skille: 19/25
Poziom mag.: 39
Domyślny Ab

u mnie było tak :
frałem wtedy Knajtem ~13 lvl 1 mlvl. Poszedłem z Carlin do ab kupic Spike Sword od jakiegos pacca spotkaliśy sie w porcie, kupiłem i wracam z kolegą a tu ktos przed Arcanistą ucieka to ja za nimi i w nogi ale jako że miałem najnizszy lvl oni mnie wyprzedzili i elf zaczoł walic we mnie. Efekt = 12 hp (wlazłem do podziemi) opiero jakiś polak dał mi troche food i mogłem wrócic z kumplem do carlin. ale arenalina skoczyła (na elescie mój Spike Sword kosztował w wedy 2 k i to była cała moja kasa )
Spoon2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 23:12   #32
patrikoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: okolice Tych
Wiek: 33

Posty: 198
Domyślny

Oj, pelno razy - moje opowiesci "Szalone Ewakuacje" :
Na 8 lvlu zaprzyjaznilem sie z red skullem "Zabijam tylko br" i powiedzial ze bedzie rzeczy dawal w kanalach pod Carlin a ja sie nabralem i mnie zaczal bic, lecz... z 28 HP ropnalem sie

Ostatnio bylem na Soldkach wpadlem na 2 guardy, w pewnym momencie mialem 55 HP na solo z guardem, wiec sie ropnalem dobilem do 100 i wrocilem, zabilem go. Mialem z 80 HP. (29 lvl knight), przychodzi 15 lvl knight i zasypuje smieciami dziure, ja odsypalem ucieklem, koles se odpuscil, ja z red HP, wychodze z kopalni i... Firefield. Damn it. No to "Exura" i zabojcza droga do DP. Intruzi zostali w tyle (low-lvle), a ja z 28 HP uciekam do DP.
patrikoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2005, 20:16   #33
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny


chyba mówi samo sa siebie miałem 2hp ale w momecie robienia screna skoczyl mi 1hp
Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2005, 22:54   #34
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

ja miałem akcje na 24 lvl poszedłem magiem na scorpy w thais koło trolli zatruł mnie a potem sie kapłem że nie mam many na "exane poxa" ani jedzenia więdz pobiegłem do świątyni miałem 15 hp i spadało jakiś noob zablokował quentina to ja wnerwiony że strace eq a wtedy miałem Fsa i dzięki bogu stanął mi poison około 5 hp miałem wielką ulgę ale adrenalina skoczyła
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2005, 04:22   #35
bumer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2004

Posty: 22
Domyślny

Ja miałem taka akcja, po skonczonym expieniu na cycach kolo thais, kilknolem aby moj knighcik poszedl kolo Dwarven Bridge, jak to zawsze bywa mialem lekkie lagi. W tym czasie przeglądałem jakieś stronki, ale na chwile zajrzałem czy moj knighcik juz doszedl, akurat bylem w polowie drogi kolo domku z NPC, a w tym domku schody, zoskoczylo mnie to że na drodze zauważyłem 2 huntery (zlurowane jak się okazało) , spokojnie bym je zabił lecz przez lagi, troche sie bałem i schowałem na góre do domku, stałem i patrzyłem jak ktoś sie na nie wpierd..., po 10 sekundach patrze a jakiegoś gościa gonią 2 Gsy i 2 huntery, i niedaleko lezy już 5 dedów. Gdybym sie zagapił to bym poszedl dalej i dead murowany, a że mam farta to się jakoś udało przeżyć
bumer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2005, 22:28   #36
Kebes
Użytkownik Forum
 
Kebes's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Czudec
Wiek: 34

Posty: 231
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Kebes ma numer GG 3527154
Domyślny

Trochę dawno tu nikt nie pisał, ale to chyba temat, który można odświeżyć
Dziś jak z resztą codziennie expiłem w Ghostlandzie. Chodzę sobie i zabijam Ghoule i Skorpiony. W końcu do pokoju wpada ojciec "na chwilę na internet". Myślę sobie: "Piętro z Ghoulami i Skorpionami trochę niebezpieczne na AFK... Wyjdę piętro wyżej (Skeletony i Cave Raty) i tam poczekam. Jakby co to szkielet mnie nie zabije". Po paru minutach kliknąłem na szybko, dla sprawdzenia co się dzieje... Działo się źle. Waliło we mnie 5 szkieletów dookoła. Miałem już red HP. "Zepchnąłem" ojca z krzesła () i szybko wybiłem potworki wspomagając się przy okazji jednym UH'em, z którym nie rozstaję się na tym mimo wszystko gorącym dla Knighta terenie Niewiele brakowało a po "wizycie" tatusia odwiedziłbym świątynię w Carlin
__________________
Kebes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2005, 22:44   #37
Wucior
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Opole
Wiek: 33

Posty: 5
Wucior ma numer GG 1644818
Domyślny

Ostatnio, a dokładniej 2 dni temu postanowiłem, że w końcu wyruszę na polowanie na Krasnoludy Guardy. Wszystko było ok. Najpierw polowałem na Soldiery. W końcu wszedłem do pewnej dziury. I tu zaczęło się piekło: Z góry wyszły na mnie 3 guardy z prawej 2. Zacząłem więc uciekać w dół tunelem. Tu oczy mi zbielały, bo zobaczyłem kolejne dwa krasnoludy. Wtedy było już prawie po mnie. Zostałem otoczony przez 7 (!)Dwarfów bez możliwości ucieczki. Szybko zaznaczyłem jednego guarda aby moja postać go atakowała przygotowując się jednocześnie na intensywane UHanie i używanie exury vity. W końcu udało mi się jednego zabić. Szybko ruszyłem do upragnionego rope place`a. Udało się! Już nigdy nie pójdę na guardy bez wcześniejszego sprawdzenia respowisk...
Wucior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2005, 22:59   #38
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

U mnie bylo takie cos
Dl hunt 730hp wchodze na wieze i dl walnal combo (deep red)
Zostalo mi 14 hp i jeszcze sie palilem
zostalo mi 4hp i w ostatniej chwili sie uhlem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2005, 14:29   #39
Cauters
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004

Posty: 5
Domyślny

To nic ja takich sytuacji maiem ok 10. Nie bede ich wymienial. Gorzej jak juz dedniesz cos o tym wiem wszystk ow dol. JA swoim pallem 45 razy wkopnolem w kalendarz. Ktoś leprzy ?? I tylko 7 razy mnie pk zabil
Cauters jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2005, 14:43   #40
Senon
Użytkownik Forum
 
Senon's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005
Lokacja: Gdzies w czasoprzestrzeni

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Senon ma numer GG 6033602 Senon ma login Tlenu Sanchez_15
Domyślny

Tak
Jak czytałem ten pełen bajek temat ;d
__________________
ZIP WWO

Senon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin 3