Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-12-2005, 12:51   #401
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Zielper~ quitted? Jinikao retired? hmm... Iridia sie sypie i za niedługo już nikogo tu nie będzie
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2005, 14:04   #402
Filus
Guest
 

Posty: n/a
Problem

A najlepsze jest to ze chyba wszyscy z Lost Exiles dostali zakazu expienia na tydzien i wchodzenia do gildy przez 3 miechy jesli chca dalej grac na tym servie i niebyc HUNTED ;/
 
stary 24-12-2005, 14:17   #403
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Massior
Zielper~ quitted? Jinikao retired? hmm... Iridia sie sypie i za niedługo już nikogo tu nie będzie
Phew, z servera odeszly 2 osoby a Ty wyskakujesz z tekstem, ze iridia sie sypie? Zabawne.

@Up
Najlepsze? Ciekawe dla kogo =P
Rankor jest offline  
stary 24-12-2005, 14:30   #404
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
Phew, z servera odeszly 2 osoby a Ty wyskakujesz z tekstem, ze iridia sie sypie? Zabawne.
odeszlo duzo wiecej osob...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 24-12-2005, 15:34   #405
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Ja jestem retired na okres świąteczny Musze odpocząć od Tibi. Pobyć więcej z rodzina i przyjaciółmi. Ocywiscie loguje sie i gadam z kumplami i skladam zyczenia
Btw Wesołych, radosnych i rodzinnych świąt zycze
Jinikao jest offline  
stary 24-12-2005, 19:50   #406
Adnik
Użytkownik Forum
 
Adnik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 195
Gildia: Berylia
Adnik ma numer GG 7178253 Send a message via Skype™ to Adnik
Domyślny

@Rankor
Chyba jesteś śmieszny? Król Arturek, Krava Archer, Sir'Kinciol, ja czyli Nyde Shira, Zielper~, Rhyriel (już wcześniej, sprzedał konto), Jinikao retired, Stilerr pewnie też odchodzi, Jurand Wyrocznia, Mewtu prawie połowa NR, która nie zapłaciła, Joden Holliday (chyba tak to się piszę) i jeszcze pewnie kilka(naście) osób o których niewiem lub o których nie pamiętam, więc skoro niewiesz to się nie udzielaj. Arcanium jest teraz na tyle mocne, że trudno byłoby je pokonać więc nie pier**** o tym że ich era się skończy chociaż kto wie, jeżeli Lost Exiles, być może Kyosuke, i starzy członkowie NR by się zbuntowali to może by coś wyszło, jednakże za dużo graczy poodchodziło i grają na innych światach lub retired tak, że trudno się jest z nimi skontaktować. To co się dzieje teraz na Iridii jest wielkim PA i przypominają mi się czasy Del'Toro na Isarze, tylko nie wiadomo dlaczego w Arc~ są Polacy którzy walczą z Polakami.. Oni są tam trzymani z konieczności, bo gdyby nie Rondel i reszta to Arcanium nic by nie wygrało i dobrze o tym wiedzą. Zresztą tu już nie ma się o czym wypowiadać bo Arcanium to największe cioty jakie widziałem (poza Praxianem).
__________________
00:24 Acan Trian [114]: ic
00:24 Acan Trian [114]: ekspuj
Adnik jest offline  
stary 25-12-2005, 09:56   #407
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adnik
@Rankor
Chyba jesteś śmieszny? Król Arturek, Krava Archer, Sir'Kinciol, ja czyli Nyde Shira, Zielper~, Rhyriel (już wcześniej, sprzedał konto), Jinikao retired, Stilerr pewnie też odchodzi, Jurand Wyrocznia, Mewtu prawie połowa NR, która nie zapłaciła, Joden Holliday (chyba tak to się piszę) i jeszcze pewnie kilka(naście) osób o których niewiem lub o których nie pamiętam, więc skoro niewiesz to się nie udzielaj.
Bardzo mi przykro ale jesli ktos pakuje sie w wojne to powinien sie liczyc z tym, ze jesli ja przegra, strona wygrajaca moze mu pieprznac takiego paymenta, ze ten nie bedzie mial innego wyjscia niz odejsc z serva. Rhyriel? O ile dobrze pamietam mial hacka i to po czesc przyczynilo sie do odejscia. Nie wymieniles wiecej jak 20 osob, dla mnie to nie jest wykruszanie sie servera. Bo jak odchodzili ludzie z Rebaw-teamu (Bringers itd.) to nikt nie plakal, ze nam sie iridia rozpada. Tak samo z Db, mielismy w gildii okolo 30-35 osob. Wszyscy skonczyli gre a jakos nie zauwazylem, zeby liczba grajacych onlin sie DRATYCZNIE zmniejszyla.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adnik
Arcanium jest teraz na tyle mocne, że trudno byłoby je pokonać więc nie pier**** o tym że ich era się skończy
Rotfl, a moze mi pokazesz gdzie ja cos takiego napisalem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adnik
To co się dzieje teraz na Iridii jest wielkim PA i przypominają mi się czasy Del'Toro na Isarze,
ROTFL'N'LOL, czy Ty kiedykolwiek miales styk z Torosami czy tylko slyszales o nich od kolegow? w tej czesci posta Ty pieprzysz takie glupoty, ze az oczy bola. Power abusing na iridii? Owszem, zdarza sie ze strony Arc troche przesadzic, ale jesli porownujesz ich do DT to znaczy, ze ani o Arc ani o torosach nie masz zadnego pojecia.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adnik
tylko nie wiadomo dlaczego w Arc~ są Polacy którzy walczą z Polakami.. Oni są tam trzymani z konieczności, bo gdyby nie Rondel i reszta to Arcanium nic by nie wygrało i dobrze o tym wiedzą. Zresztą tu już nie ma się o czym wypowiadać bo Arcanium to największe cioty jakie widziałem (poza Praxianem).
A co to k***a za podzial? Kto powiedzial, ze Polacy musza koniecznie bronic tylkow tych drugich "Polaczkow"? Typowy idiota ktory dzieli ludzi ze wzgledu na narodowosc. Rondel trzymany z koniecznosci? A po kiego grzyba oni mieliby go tam trzymac na sile? Poza tym, co by Arc mialo do gadania gdyby Rondel i jego team chcieli odejsc z od nich? By ich scigali za odejscie od gildii? Pfff..
Narazie to Ty tu wychodzisz na ciote insultujac innych. Te jak Ty to mowisz "cioty" nie maja problemu z rzadzeniem na servie i pozbywaniem sie takich jak Ty, a jak Ci sie nie podoba to zabieraj wiaderko i s********j do innej piaskownicy.

Ostatnio edytowany przez Rankor - 25-12-2005 o 10:03.
Rankor jest offline  
stary 25-12-2005, 13:21   #408
Valard
Użytkownik Forum
 
Valard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Hajnówka xd

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia/Xerena
Domyślny

Tak, jak zwylke na iridi wojny ( za to kocham ten świat ). A wiecie od czego się wszystko zaczęło. Napewno pamiętacie jak kiedyś grał na tym świecie pewien sork o imieniu:Teebu. Był szwedem ale dla niego nie było różnicy czy ktos jest pl, swe czy br. On dbał o ład na tym świecie. Pewnego dnia został shackowany bodajrze na 75 lvl i od tego zaczęły się wszystkie konflikty ;] Ja sam straciłem przez nich wielu ziomów, ale i tak tu gram bo przez to że odeszło 20 osób serwer na który loguje się 800 osób nie upada ;p;p
Rankor fajnie by było żebyście zreaktywowali DB. Bardzo fajan paczka z was była ;]
Valard jest offline  
stary 25-12-2005, 13:52   #409
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny Moja ukochana Iridia.

Ludzie Iridia jest serwerem z którego odeszło baaaaaaaaaaaaaaardzo duuuuuuuuużo osób. Wielu znajomych dostawało hunta za free. Ale za czasów Triad było inaczej. Ktos ten cały Sajgon jakoś trzymał. Teraz Arcanium leje Każdego kto się wybije i nie jest razem z nimi. Szkoda że ten serwer
przeszedł tyle konfliktów. Gospodarka ledwo żyje olbrzymie braki w dostawach runów. Szkoda mi polaków którzy jak jest wojna nie umieją się zebrać bo ich to nie obchodzi itp itd. Pozdro dla kumpli: Sir'Kinciol,Bartez Terrorysta,Mass'ior Mirrage,Lannon Vallerianno,Botylko,Lithen,Adaxter,Zamach-Zabojca,Xoldar.
__________________
http://www.pajacyk.pl

Pomóż głodnym dzieciom!
Alora jest offline  
stary 25-12-2005, 18:27   #410
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

W tych wojnach zabawne jest tylko to,ze nie wiadomo skad nagle zaczyna sie robic podzial na narodowosci=)Wczesniej nikt nie zwracal uwagi na to,ze np. Yamahati jest w Arc,ale jak przyszlo co do czego to wszyscy sie przebudzaja i wzywaja do pomocy "Polakow",ktorych wczesniej pewnie nie raz huntowali - nie wszyscy,ale podejzewam,ze tak jest.
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline  
stary 25-12-2005, 19:42   #411
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

@Valard - Kiedy to Teebu i Jaero byli w Triadzie też były konflikty:
wojny z Dark Tribe, Kompaniet, Imperium Justice i Changes
patrikozzz jest offline  
stary 25-12-2005, 20:16   #412
Valard
Użytkownik Forum
 
Valard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Hajnówka xd

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia/Xerena
Domyślny

@Patrikozz-były ale było spokojniej o to mi chodzi ;p;p a teraz kiedy się nie zalogujesz to biegaja jakieś nOObki krzyczących: War ;p I jak już pisałem za tą swoistą swojskość kocham ten serw
;p;p
__________________
"My rządzimy światem, a nami kobiety" Winston Churchill
"Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria"


Napisz jeżeli zaglądasz: http://forum.tibia.pl/usernote.php?u=50865
Valard jest offline  
stary 25-12-2005, 23:34   #413
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Teebu mial hacka na 77 lvl I jest to prawda ze poki oni byli na serwie razem z Jaero to byly wojny jednak nie bylo chamstwa jakie nastapilo po ich hackach np kiedy musialem Rapo oddawac C legi:| To byli jedni z najlepszych liderow jakich widzialem pozniej obaj zaczeli grac na Beryli Teebu znow mial hacka a Jaero zostal przez swoja gildie zrobiony w balona i juz tam nie gra.
Jinikao jest offline  
stary 26-12-2005, 10:52   #414
Banditos
Użytkownik Forum
 
Banditos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005

Posty: 225
Stan: Niegrający
Imię: m
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 12
Domyślny arc czytaj to chce zebyscie wiedzieli jak was szanuje !

chcialbym zaapelowac do polakow w arcanium !!
Jestescie wstretni i wogule nieprzyznawajcie sie do naszej narodowosci !!
NIe jestescie poprostu tego godni !!
Nawet nie macie pojecia jak mi za was wstyd !! Jestescie tylko marionetkami i popieracie PA arcanium.
90 % ludzi na serwie was nie szanuje i nienawidzi !!
Banditos jest offline  
stary 26-12-2005, 12:13   #415
Valard
Użytkownik Forum
 
Valard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Hajnówka xd

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia/Xerena
Domyślny

Dzięki Jinikao że się ze mną zgadzasz , a co do żądów arcanium: mój kolega za to że zbił wczoraj do reda jakiegoś szweda (za to że kradnie loot) musiał płacić ss, 4 bp uh i kasę ;/
__________________
"My rządzimy światem, a nami kobiety" Winston Churchill
"Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria"


Napisz jeżeli zaglądasz: http://forum.tibia.pl/usernote.php?u=50865
Valard jest offline  
stary 26-12-2005, 23:41   #416
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

@Banditos - to chyba ich sprawa no nie? :< Next racist plz?????????
patrikozzz jest offline  
stary 27-12-2005, 00:35   #417
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Pergamin

ciagle tylko slysze o tym ze arc odwala znowu jakis nowy przekret. tego huntuja za to, tamtego za tamto, a tego trzeciego za nic (czyli za to samo co reszte).

ktos gdzies tu na forum napisal ze sie nie dziwi bo arc sie boi zagrozenia i tego ze moze stracic "panowanie" na iridi... no niby jest to jakies wytlumaczenie ale prawda jest taka ze arc huntuje ludzi chyba dla zabawy/kasy...
przeciez pojedynczy gracz nie moze im nic zrobic (a wlasnie takich 'lubia' huntowac).

pamietam jak jeszcze w trakcie wojny ktos z arc (chyba Rondelman) powiedzial ze po wojnie to ho ho!!! beda zachecac graczy do przejscia na nasz server, moze nawet bedzie jakies free eq dla 'nowych'. do tego mial byc nowy price list (no w sumie jest) i mial byc surowo przestrzegany... czy jest surowo przestrzegany to sami ocencie. ja tam widze ze oni maja go miedzy prawym a lewym posladkiem...

coraz wiecej ludzi odchodzi z iridi... w sumie to ja im sie nie dziwie... ja narazie robie nowa postac wiec dopuki jestem low lvl i nie fikam do nikogo to raczej moge czuc sie bezpieczny, jednak za jakis czas mozliwe, ze tez bede retired, bo zupa byla zaslona ;/ co wtedy zrobie - sam nie wiem. moze do tego czasu cos sie zmieni. miejmy nadzieje.

tibia to tylko zabawa. tak... ale to lipa troche ze nie mozemy sie bawic wszyscy razem ;/
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 27-12-2005, 11:05   #418
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Ogorek: jak widzisz to niejest takie latwe, bo co jeden konflikt sie skonczy to odrazu jest grozba nastepnej wojny+ jeszcze teraz zaczelo sie zabijanie rl kumpli wiec to nie jest za ciekawa sytuacja dla nikogo.

Pamietam jak ktos na tym forum napisal ze jak tylko sie wojna skonczy to Polacy wyleca z Arcanium, noi sie skonczyla i zamiast wyleciec to kisia wszedl na vice-lidera LOL^^.

Banditos: Jesli jestesmy tylko marionetkami to powiedz mi dlaczego po dedzie naszegl rl kumpla Lassata cale Arcanium poszlo zabic Frixiego, wiec... o czyms to swiadczy. Pozatym popatrz sie z innej perspektwy, gdybys ty był w Arcanium i moglbys tyle co my, to pewnie by ci odpier....lo od nadmiaru władzy i żądzil bys sie i PA kazdego. Byc moze masz pretensje o to ze niepoparlismy polakow na wojnie? Popatrz sie błaznie na stare NR i tam (bylo) wiecej Szwedow i Niemcow niz Polakow.. Wiec stfu i nara.


P.S. Jesli ktos ryzykuje swojego chara na wojnie, to jesli ja wygra to ma nagrode pieniezna + wladze, a wladza czasem wiaze sie z PA i nic na to nieporadzisz, bo z drugiej strony przegrany traci wszystko.

"Za odwage trzeba płacić, strach jest za darmo"


Signed Rondel
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
stary 27-12-2005, 11:09   #419
Banditos
Użytkownik Forum
 
Banditos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005

Posty: 225
Stan: Niegrający
Imię: m
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 12
Domyślny

Takiego PA na zadnym innym serwie nie widzialem a gralem juz na 5. Mialem na nich 40 + lvl i nic nie bylo problemu z nikim a na iridi takie zeczy sie dzieja ze odechciewa sie grac ! To wszystko sprawka arc mysle ze zaniedlugo sie to skonczy bo wiecznie nie beda zadzic . A co do polakow w arc , to na ich miejscu bal bym sie wyjsc na przystanek autobusowy poniewaz znam ludzi ktorzy chca im zrobic krzywde (sam bym chetnie kopnol jednego lub paru z nich ). Patrzac na tibia com ile ludzi jest online na serwach to iridia zalicza sie do tych w ktorych najmniej ludzi gra bardzo mi z tego powodu jest przykro . I nie dziwie sie ludzią ktorzy chetnie skopali arc !

Ostatnio edytowany przez Banditos - 27-12-2005 o 11:16.
Banditos jest offline  
stary 27-12-2005, 12:19   #420
rendevar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 04 2005
Lokacja: WrocłaW <3
Wiek: 33

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: GTW ofc :)
Świat: Bro to Zar'tan
Poziom: 666
Skille: cocieto
Poziom mag.: 69
rendevar ma numer GG 1966878
Domyślny

wyraze sie zle ale czemu ****a Polacy sa w Arckanium ???????
tam sa same szwedy wredne jak h**.wy chcecie zepsuc ten serwer...
rendevar jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.


Powered by vBulletin 3