Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-03-2007, 23:22   #421
Foto_scr
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Gdańsk/Płock

Posty: 240
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
btw.. a pozatym poco tak sie podniecacie tym skarbcem? czy to wam cos da jak bedziecie nad tym rozmyslac? jest w srod was ktos kto moze nabic 300lv jako pierwszy na swoim serv?oO
Poziom w tej grze jest tylko takim dodatkiem, który wyróżnia Cie na serwerze. Jeśli poziom miałby coś mieć do zadań, w których trzeba ruszyć głową i byc zorientowany w historii gry (ograniczenie bramki lvlowej wyjątek).
Są ludzie mający pojęcie o tej grze i o niedkrytych questach, którzy mają 50lvl niż taki EmDeWu, który tylko expić potrafi.
Foto_scr jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-03-2007, 13:52   #422
Adi Ninjax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

według mnie skarbiec imperatora to nie quest cipsoft zrobił wiele rzeczy tylko tak do powdychania
ale moze kto wie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2007, 19:42   #423
Tengo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2006
Lokacja: Hmm chyba w domu
Wiek: 37

Posty: 106
Stan: Niegrający
Imię: Ladnie
Profesja: Druid
Gildia: nie ma
Świat: Aldora
Poziom: 57
Skille: nie mam
Poziom mag.: 53
Tengo ma numer GG 4039420
Domyślny

po dluzszej rozmowie z panem imperatorem doszedlem do momentu w ktorym jest wspomniane cos o skorze bazyliszka i o skarbcu
__________________
Best solo ragon Lord:
Best team ragon Lord:
Zaniedlugo bede mial pacca

:smile:
Tengo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2007, 20:28   #424
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lisuu-aleniewrl Pokaż post
jest w srod was ktos kto moze nabic 300lv jako pierwszy na swoim serv?oO
Wiekszosc przy okolo 150 levelu skonczylaby z gra z powodu nudy.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2007, 21:25   #425
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

Dajcie sobie spokój naprawde. Kurzak jest imperatorem wiec zdrowy rozsadek podpowiada że taki imperator może mieć nieograniczone bogacta. Które otóż trzyma w swym skarbcu do którego nikt nie ma prawa sie dostać!!!
Obudzcie sie! Nie wejdziecie tam!
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2007, 10:13   #426
<>PaLaRa<>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ktos tam gdzies tam napisal zeby zdobyc 300 lvl ma to jakis z tym zwiazek >MDW< zdobyl
MOJE TEoRIE
Wiedz tak moim zdaniem programisci cipsowtu nie dokonczyli jescze teg o questa (a jezeli zostal dokonczony <jezeli> i <o ile jest to quest>) ktos wykonal to napewno cipy kazaly by mu milczec..AHA kiedys jakis gm teleportnol kolesa na POI<test server> i mial bota ng sprawdzal jak tam to wyglada bylo identyczne do tego dzisiejszego... Wiec programisci nie dokonczyli tego questa poprostu..

Kiedys gdzies czytalem oraz moi kumple mowili ze Setzera Gamblera jakis GM teleportnol DO SAKRBCA IMPERA KAZZO wziol pare najceniejszych rzeczy ale nie
DSL tylko ze potem gm mu odebral te itemy .

HMM..Jezeli jest tam na dole 16 kratek czy cos w tym stylu to to skarbiec jest wzkazówką do questa...Poprostu trzeba LOGICZNIE pomyslec i wskazowka bedzie rozwiklana.
Prosze tylko nie pisac typu "sam se pomysl logicznie itp" Poniewaz kazdy przecietny czlowiek uzywa tylko 25% szarych komórek..
Oczywiscie nie obejdzie sie bez wycieku od gm ;]

SOrry za bledy..

Ostatnio edytowany przez <>PaLaRa<> - 08-03-2007 o 10:21.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2007, 17:38   #427
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Speców od logicznego myślenia znajdziesz w temacie o Zestriddle, w OWiON. A GMa na forum mamy tylko z przeciekiem będzie gorzej
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2007, 21:08   #428
<8>Borys<8>
Użytkownik Forum
 
<8>Borys<8>'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2007

Posty: 183
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ejj ludzie (tibijczycy ) NIE wejdziecie tam. Rozmowa z Imperatorem Mówi, że jak przyniesiesz skórę bazyliszka to da Ci skarb z jego skarbca, czyli pewnie możesz sobie wybrać u niego jakiś item np.: „Hi” …… „Dragon Scale Legs” i to dostajesz. Na razie qestu się nie da zrobić, bo CipSoft jeszcze nie dokończył wszystkich tuneli. A może się mylę…
<8>Borys<8> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2007, 11:24   #429
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Teraz troszke moich teorii opartych czesciowo na przypuszczeniach czesciowo na faktach.

1. Kiedys jedna osoba posiadala dsl (wywalila do wody - to fakt) , nalezaloby sie zastanowic skad je miala.

2. O ile mi wiadomo bylo tylko kilka itemow danych przez cipsoft za zaslugi - 1 item dany za wykrycie buga a pozostale za organizacje konwentow .

3. Za buga zwiazanego z systemem platnosci nagroda byly golden bootsy ( nie miejscie nadziei ze cipsoft wam da kiedys itemy za bugi nie zwiazane z systemem platnosci - tu po prostu ktos ich uchronil przed powaznymi stratami finansowymi w rl).

4. Za konwent dostaly bodajze 3 osoby ( jedyna rzecza ktorej nie wiem to to czy za drugi konwent tez cos dawali) , jezeli tylko za organizacje pierwszego konwentu byly nagrody to tam nie bylo dsl.

5. Wiec skad sie wziely dsl , i teraz przejde do sedna sprawy.

6. Kiedys forteca w kaz byla otwarta , dalo sie wejsc i to w dosc prosty sposob.

7. Moze to byla czesc questa wykonywanego dla Kruzaka kto wie?

8. Takie miejsce moglo byc zamkniete tylko z dwoch powodow: mala przydatnosc (malo potworkow pustki i nic ciekawego - a Knightmare se wymyslil ze kiedys cos tam ciekawego wykombinuje) , quest ktory po rozwiazaniu mogl sie okazac zbyt prosty jak na reward ktory sie dostawalo i zamkniecie tego w celu wymyslenia czegos trudniejszego badz zablokowania tego po wieki.

9. Mogl to byc quest (totalne przypuszczenia) ktory bardziej byl lamiglowka niz trudny w zwiazku z sila potworkow i po pierwszym rozwiazaniu za jakis czas mogloby sie okazac ze polowa ludzi biega w dsl. (wtedy jeszcze nie bylo bramek levelowych)

10. To tylko moze byc jedna z tych dwoch opcji , sadzac po wywiadzie jaki Knightmare na bodajze tibianews udzieli , z ktorego wynika ze forteca w kaz jst zamknieta bo brakuje narazie koncepcji na jej dalsze wykorzystanie.

To tyle z gdyban.
Teraz nalezaloby se zadac pytanie czy to faktycznie moglo byc tak? - retoryczne ;P
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 10-03-2007 o 11:32.
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2007, 21:18   #430
Re006
Użytkownik Forum
 
Re006's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 231
Domyślny

@up:
dsl kiedyś leciały z dragon lordów ale super żadko i było mało graczy którzy dawali im rade.
__________________
Przygody George'a


Close your eyes, listen closely good bye.
Re006 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2007, 09:33   #431
Oblakany93
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moj pszyjaciel Wąski tam był i mi opowiadał ze tam jest bardzo fajny quest na doublet i na katane. ale jestescie krejzole ja pikole. Znacie wAskiego takie służbowe pikaczento ma.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2007, 11:25   #432
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

DSL nigdy nie lecialy z dli?

Skad ten pomysl?

Jedna byles przy tym jak ja ta jedyna osoba w historii tibii lootnela? Pochwalil sie ze to z dli? Zreszta , bez przesady bylo w tym czasie dosc sporo ludzi ktorzy je bili solo czy w grupach. Dlatego mamy iles sztuk greate shieldow bo one to lecialy z dli.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 01:22   #433
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

No tak DSL nie leciało nigdy z dli z czym mu sie pomyliło bodajże z dli to leciał demon helmet czy great shield czy cos tam innego nie jestem teraz w stanie sobie przypomnieć, aczkolwiek napewno nie były to DSL.
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 03:02   #434
~Bad
Użytkownik Forum
 
~Bad's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Abroad

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: top300
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Mam tylko jedno pytanie, ktos wczesniej skanowal powierzchnie z basyliskiem przez tibiabot ng bodajze. Pytanie polega na tym czy dalo by rade wlaczyc opcje "pokaz statystyki potworow" albo cos w tym styli? Tylko tak sobie mysle, ze to zalerzy od tego jakie dane wgrane sa w bot'a :/ No nic, ale zapytac zawsze warto ;]
__________________
~~ Powaga zabija wyobraznie ~~
~Bad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2007, 15:11   #435
Foto_scr
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Gdańsk/Płock

Posty: 240
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
NG może co najwyżej pokazać ilość hp potworka.

Jeśli chodzi o gracza, to tutaj NG ma większe pole do popisu - przy nicku innego gracza widnieje ilość hp w danym momencie, profesję, lvl i kilka innych rzeczy.

Ale tutaj chyba boty są zakazane, czyż nie?
Foto_scr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 17:36   #436
draenei
Użytkownik Forum
 
draenei's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2007

Posty: 229
Profesja: Knight
Gildia: Starlight
Świat: Antica
Poziom: 34
Poziom mag.: 4
draenei ma numer GG 2814551 Send a message via Skype™ to draenei
Domyślny

Może dało się tam dostać w czasach, gdy podobno był key 0000, który otwierał wszystkie drzwi w Tibii.
Skoro jest tam teleport, to może on prowadzi z rook'a(z pokoju Minomaga do skarbca Skarbca)

Ale to tylko moje przypuszczenia.

@down
Ale czy ja coś wspominałem o bazyliszku? Nie. Mi chodziło, żeby otworzyć drzwi do skarbca...

Ostatnio edytowany przez draenei - 18-03-2007 o 22:15.
draenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 21:41   #437
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ~Bad
Mam tylko jedno pytanie, ktos wczesniej skanowal powierzchnie z basyliskiem przez tibiabot ng bodajze. Pytanie polega na tym czy dalo by rade wlaczyc opcje "pokaz statystyki potworow" albo cos w tym styli? Tylko tak sobie mysle, ze to zalerzy od tego jakie dane wgrane sa w bot'a :/ No nic, ale zapytac zawsze warto ;]
Wszak od kilku stron jest tu nieustannie pisane, że bazyliszek to NPC... Tak btw. zrobił to użytkownik XIII - widać, że nie przeczytałeś nawet połowy tematu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez draenei
Może dało się tam dostać w czasach, gdy podobno był key 0000, który otwierał wszystkie drzwi w Tibii.
Ty chyba też nie, na screenach z NG było widać, że żadna droga nie prowadziła do bazyliszka. Kiedyś z kolegą zastanawialiśmy się, nad tą statuą w kopalni, za którą jest dziura, ale co z nią zrobić? XIII eksplorując Jakundaf Desert zauwżył nawet ciekawe zjawisko - wchodząc do dziury, spada się kilka kratek od niej. To mogłoby być dość ciekawe, ale dalej nie wiadomo co ze statuą - najprawdopodniej gdzieś byłby jakiś switch - nawiasem mówiąc przed skarbcem jest ich 16, ale nikt nie wie jak je uaktywnić...
Cytuj:
Skoro jest tam teleport, to może on prowadzi z rook'a(z pokoju Minomaga do skarbca Skarbca)
Do Annihilatora od razu...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Konduktor
No tak DSL nie leciało nigdy z dli z czym mu sie pomyliło bodajże z dli to leciał demon helmet czy great shield czy cos tam innego nie jestem teraz w stanie sobie przypomnieć, aczkolwiek napewno nie były to DSL.
Great Shield...
__________________

Ostatnio edytowany przez Khalak - 19-03-2007 o 17:59. Powód: Ło matko ;) Co za wstyd...
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 21:49   #438
Foto_scr
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Gdańsk/Płock

Posty: 240
Stan: Niegrający
Domyślny

Zróbcie sobie postać na Antice i zapytajcie się Big Daddy'ego tudzież Arieswara.
Ten drugi jest nawet inteligentny.
Foto_scr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 15:17   #439
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ciekawe sa wasze teorie
a najbardziej mi przypadla a z instrumetami moze musi na kazda zapadnie stanac osoba i kazda zagrac w tym samym momecie na innym z instrumetow
wes ktos policz ile jest zapadni a ile instrumetow

i mozliwe zetak jak ktos pisal ze to musi byc kazda profesja male i female


nie mowcie ze to tylko tak se zrobili

bo napewno Cipy nie robili by czegos takiego lda wygladu jesce ze sa zapadnie i tp

ja sie na kazo nie nzam
moze trzeba isc do imperatiora ( jezeli taki jest mowie ze sie na kazdo nie nzam)

i poprosic o misie i jak sie wypelni to tak dalej i wtedy mozna z tymi instrumetami


ale to jest na 100% quest bo Cipy nie trudzili by sie dla jaj
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 19-03-2007 o 15:22.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 15:36   #440
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a najbardziej mi przypadla a z instrumetami moze musi na kazda zapadnie stanac osoba i kazda zagrac w tym samym momecie na innym z instrumetow
na oko przynajmniej kilkaset tysiecy kombinacji ustawienia osob i instrumentow.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie mowcie ze to tylko tak se zrobili
Jak na razie nic nie wskazuje ani ze tam kiedykolwiek mozna bylo wejsc ani ze kiedykolwiek bedzie mozna. Caly temat opiera sie na usilnym laczeniu wszystkich tajemnic tibii zeby tylko wskazac mozliwe powiazania ze skarbcem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
bo napewno Cipy nie robili by czegos takiego lda wygladu jesce ze sa zapadnie i tp
takich skarbcow jest przynajmniej 5, dlaczego nie czepicie sie pozostalych ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale to jest na 100% quest bo Cipy nie trudzili by sie dla jaj
j/w - ile trudu kosztuje porozrzucanie kilku itemow w zamknietym pomieszczeniu ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:08.


Powered by vBulletin 3