Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-07-2005, 15:54   #441
Akin
Użytkownik Forum
 
Akin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2005
Lokacja: Winners City
Wiek: 31

Posty: 119
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mazbul
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 45
Skille: 75/58
Poziom mag.: 13
Akin ma numer GG 8602641
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Poczekaj.. Nie widzisz jaka Eileen jest zajęta? Poczekaj na swoją kolej, sporo osób czekało jeszcze dłużej... Teraz tylko nabijasz bezsensownie posty. Twoja też przyjdzie kolej.
kurde!! wkurzasz mnie!! czepiasz sie do mnie o all -.-
Akin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-07-2005, 17:33   #442
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

@up
Spokojnie. Nie ma sie co denerwować. Uśmiechnij się czasem . Ty chciałeś diabła tak? Ale ja ci napisu w paincie nei zrobię, zrobię porządny, ok? Bo ja nie mam serca bawić się w paincie
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline  
stary 12-07-2005, 17:51   #443
Iron
Użytkownik Forum
 
Iron's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 643
Iron ma numer GG 1080629
Domyślny

to ja poprosze w avatrze elfa a pod nim mój nick
__________________
Pijesz?- Nie pisz!!



Iron jest offline  
stary 12-07-2005, 18:48   #444
Onionhawk
Użytkownik Forum
 
Onionhawk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Nie ma na mapie

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Quinwow
Profesja: Knight
Gildia: Shogunate
Świat: Morgana
Poziom: 40
Skille: 666/666
Poziom mag.: 5
Domyślny

a ja czekam i czekam i czekam.... <nutki>
__________________
JAK EDYTOWAC !
JAK SZUKAC !
Moje śmierdziele ;DDDD
CO TO MA BYC...NIEBIESKA SOWA I SLON ZE SKRZYDLAMI...-.- a to 3 t ocos blizej nieokreslonego
Onionhawk jest offline  
stary 12-07-2005, 18:53   #445
Smrodeusz
Użytkownik forum
 
Smrodeusz's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2005

Posty: 23
Pytanie avatar

Moze mi ktokolwiek zrobic jakis fajny avatar odpowiedni do mojego nicku i z nim
Smrodeusz jest offline  
stary 13-07-2005, 00:41   #446
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Narazie tylko ten jeden av, ale jutro mam zamiar zrobić 2 avy (Iron i jak pokoloruję Vomusu) i 1 logo (Ironbeards Clan - dziś już nie mam siły skanować tego obrazka :/)



@up
Słonko, czy napewno chcesz avatar pasujący do nicku? A może masz jakiś pomysł co tam maogłoby się znaleźć? Bo ja nie chcę bi sprawić przykrości jeśli av nie będzie ci pasował... Jak się zastanowisz to napisz tu, albo na gg
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 13-07-2005 o 00:43.
Eileen jest offline  
stary 13-07-2005, 05:16   #447
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

czuje ze kazdy ignoruje moje zamowienie...chyba musze zostawic na miejscu combina...
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline  
stary 13-07-2005, 09:56   #448
Maciosek
Użytkownik Forum
 
Maciosek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 426
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Spiney
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Maciosek ma numer GG 1513626
Domyślny

@UP
Także to czuję. -.-
Maciosek jest offline  
stary 13-07-2005, 12:08   #449
Onionhawk
Użytkownik Forum
 
Onionhawk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Nie ma na mapie

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Quinwow
Profesja: Knight
Gildia: Shogunate
Świat: Morgana
Poziom: 40
Skille: 666/666
Poziom mag.: 5
Domyślny

@up i @ up up

No to jest nas trzech... moze za trudne pomysly no ale to chyba by ktos powiedzial ;/
__________________
JAK EDYTOWAC !
JAK SZUKAC !
Moje śmierdziele ;DDDD
CO TO MA BYC...NIEBIESKA SOWA I SLON ZE SKRZYDLAMI...-.- a to 3 t ocos blizej nieokreslonego
Onionhawk jest offline  
stary 13-07-2005, 12:50   #450
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Kochani, robię co mogę, ale czekają mnie jeszcze ze 3 szkice do aniołów. Adolph przyjeżdża 15-16, i do tego sporo rysunków do avów muszę robić ręcznie, bo na kompie nie idzie kolorować czarnobiałych :/ Do tego nie wiem czemu ciągle na pw wysyłacie mi zlecenia. Nawet Rege przesłał mi zlecenie przez Iron'a. Zlecenia sypią się drzwiami i oknami, Maethi wyjechał na 2 tygodnie zasłuzonego odpoczynku, mejlun też ma wolne z Blue Rose Page, a ja mam na głowie stronkę, księgowość, avy, sprzątanie przed chrzcinami i sezon owocowy. Dziennie wyrabiam wiaderko wiśni, 1 ava, jakiś szkic, bądź obrazek, jeden dywan albo okno z firankami. Do tego ojciec jest na mnie piekielnie zły i nie mam pojęcia jak mnie zawiezie do wrocka na spotkanie

Dobra, koniec użalania się nad sobą... Te przeklęte monki mam w połowie, onion hawka powinnam skończyć dziś. No i te wszystkie co zamierzałam wczoraj...
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline  
stary 13-07-2005, 13:57   #451
Bobo_Nierobo
Użytkownik forum
 
Bobo_Nierobo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 18
Stan: Tutor
Imię: Ssij
Profesja: Royal Paladin
Dumny Avatar ^^

Prosiłbym o avatar z jakimś pingwinem w śmiesznej pozycji i napisem w ognistej ramce z napisem bobo !Albo coś takiego jak railstinek czy jakoś tak tylko że mniejszy i strój AS monaco.

Ostatnio edytowany przez Bobo_Nierobo - 13-07-2005 o 19:11.
Bobo_Nierobo jest offline  
stary 13-07-2005, 14:06   #452
Arthevariel
Użytkownik Forum
 
Arthevariel's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Gdzieś daleko... W odległej galaktyce...
Wiek: 33

Posty: 169
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Arthevariel ma numer GG 2322204 Arthevariel ma login Tlenu arth1991@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
No... kochany program graficzny ukoi wszystkie nerwy . Kolejna, spora porcja avów:



Napisu Arthevariel nie za dobrze widac... Czy da sie to jakos poprawic???
Arthevariel jest offline  
stary 13-07-2005, 15:57   #453
Onionhawk
Użytkownik Forum
 
Onionhawk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Nie ma na mapie

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Quinwow
Profesja: Knight
Gildia: Shogunate
Świat: Morgana
Poziom: 40
Skille: 666/666
Poziom mag.: 5
Domyślny hmmm

poznalismy sytuacje Eileen i wiecie co ? moze narazie zostawimy ją w spokoju.. faktycznie duzo ma do roboty a kazdy chce jednego jest okolo 10 osob na dzien i dzienne wykonanie tego jest fizycznie niemozliwe do tego ona ma przecierz prywatne zecie wiec moze od teraz lub od kiedy ona moze zaproponuje mozna przestac skladac zamowienia ... dla swietego spokoju zeby niebylo wypowiedzi typu "on dostal i wali posta ze koniec" wiec jesli mojego nie zaczelas to nie zaczynaj az ci sie nie poluzuje sytuacja z robotą
a jesli zaczelas to jak ci sie nie chce to nie koncz ... nikt za to nie placi i nie mozna sie o to klucic lecz warto tez o tym napisac zeby inni wiedzieli dlaczego... to tyle z mojej strony i dzieki ze sie podjelas ...
__________________
JAK EDYTOWAC !
JAK SZUKAC !
Moje śmierdziele ;DDDD
CO TO MA BYC...NIEBIESKA SOWA I SLON ZE SKRZYDLAMI...-.- a to 3 t ocos blizej nieokreslonego
Onionhawk jest offline  
stary 13-07-2005, 16:33   #454
Kumkfatka
Użytkownik forum
 
Kumkfatka's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Anarchy
Świat: Inferna
Poziom: 102
Skille: 99/57
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Mam już fajne motylko dla kumkafatki, tylko niestety jes problem z rozmiarem animacji, nie mogę jej zmniejszyć i pocichu wyklinam na te dwa piękne motyli fruwające sobie po łące . Szkic dla rege w robocie, tak jak te przeklęte wampiry...

No! W końcu się udało . Nowe avy jutro, dziś jestem padnięta po tej animacji...

sorr ze tak dlugo ale na wakacje wyjechalem dzieki, warto bylo tyle czekac :*:*:*:*
Kumkfatka jest offline  
stary 13-07-2005, 19:53   #455
Maciosek
Użytkownik Forum
 
Maciosek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 426
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Spiney
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Maciosek ma numer GG 1513626
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onionhawk
poznalismy sytuacje Eileen i wiecie co ? moze narazie zostawimy ją w spokoju.. faktycznie duzo ma do roboty a kazdy chce jednego jest okolo 10 osob na dzien i dzienne wykonanie tego jest fizycznie niemozliwe do tego ona ma przecierz prywatne zecie wiec moze od teraz lub od kiedy ona moze zaproponuje mozna przestac skladac zamowienia ... dla swietego spokoju zeby niebylo wypowiedzi typu "on dostal i wali posta ze koniec" wiec jesli mojego nie zaczelas to nie zaczynaj az ci sie nie poluzuje sytuacja z robotą
a jesli zaczelas to jak ci sie nie chce to nie koncz ... nikt za to nie placi i nie mozna sie o to klucic lecz warto tez o tym napisac zeby inni wiedzieli dlaczego... to tyle z mojej strony i dzieki ze sie podjelas ...
No tak, ale ja swoje zamówienie złożyłem 8 stron wcześniej. -.-
Maciosek jest offline  
stary 13-07-2005, 22:56   #456
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Cytuj:
moze narazie zostawimy ją w spokoju.. faktycznie duzo ma do roboty a kazdy chce jednego jest okolo 10 osob na dzien i dzienne wykonanie tego jest fizycznie niemozliwe do tego ona ma przecierz prywatne zecie wiec moze od teraz lub od kiedy ona moze zaproponuje mozna przestac skladac zamowienia ...
Lol!? Czyś ty oszalał? Ja nie przestanę robić avków, i nigdy, przenigdy nie zaproponuję, ani nie poprosze o nie składanie zamówień. Wszystkie zamówienia zostaną wykonane, część niestety z opóźnieniem, ale wykonane. Gdyby nie ten topic nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi i pewnie teraz siedziałabym wieczorami czytając lektury do następnej klasy, albo ucząc się historii z podręcznika do III gim. Ale póki żyję i mam kompa topicu nie zamknę! Coraz lepiej idą mi szkice i grafika na kompie dzięki waszym zleceniom, pozatym nie po to wydałam 140 zł na tablet, żeby teraz przestac się tym zajmować. To mnie wciągnęło bardziej niż Tibia , i choćbym miała zarywac noce to avy i tak zrobię!!!

@edit
Słowo się rzekło, kobyłka u płota:


Teraz lepiej?



Stwierdziłam, że jeśli dodam napis Clan, logo straci cały urok...

Iron_Guridan:

@edit_nr.2
Zapomniałam o napisie!



Rycerz Piotrek (2 wersje - z napisem i bez):





Zaraz skończe onionhawka, pally dla Vomusu wymaga głębszego cieniowania niestety :/. Reszta także w robocie. Jak narazie nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać do końca wakacji,więc nie macie się o co martwić

@edit_nr.2
Ciekawe dla kogo zrobiłam ten avatarek?
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 14-07-2005 o 00:16.
Eileen jest offline  
stary 14-07-2005, 09:21   #457
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Kochani, robię co mogę, ale czekają mnie jeszcze ze 3 szkice do aniołów. Adolph przyjeżdża 15-16, i do tego sporo rysunków do avów muszę robić ręcznie, bo na kompie nie idzie kolorować czarnobiałych :/ Do tego nie wiem czemu ciągle na pw wysyłacie mi zlecenia. Nawet Rege przesłał mi zlecenie przez Iron'a. Zlecenia sypią się drzwiami i oknami, Maethi wyjechał na 2 tygodnie zasłuzonego odpoczynku, mejlun też ma wolne z Blue Rose Page, a ja mam na głowie stronkę, księgowość, avy, sprzątanie przed chrzcinami i sezon owocowy. Dziennie wyrabiam wiaderko wiśni, 1 ava, jakiś szkic, bądź obrazek, jeden dywan albo okno z firankami. Do tego ojciec jest na mnie piekielnie zły i nie mam pojęcia jak mnie zawiezie do wrocka na spotkanie

Dobra, koniec użalania się nad sobą... Te przeklęte monki mam w połowie, onion hawka powinnam skończyć dziś. No i te wszystkie co zamierzałam wczoraj...
Co ty za przeproszeniem pieprzysz?Maethi jest ciagle na moim gg!
Cos cie oszukal.Dobrze ze monk jest w polowie To mnie cieszy
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline  
stary 14-07-2005, 09:34   #458
Onionhawk
Użytkownik Forum
 
Onionhawk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Nie ma na mapie

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Quinwow
Profesja: Knight
Gildia: Shogunate
Świat: Morgana
Poziom: 40
Skille: 666/666
Poziom mag.: 5
Domyślny Nice..

Wspaniale nei spodziewalem sie az takiego cuda faktycznie lepiej olej sprzatanie zamiest avków
__________________
JAK EDYTOWAC !
JAK SZUKAC !
Moje śmierdziele ;DDDD
CO TO MA BYC...NIEBIESKA SOWA I SLON ZE SKRZYDLAMI...-.- a to 3 t ocos blizej nieokreslonego
Onionhawk jest offline  
stary 14-07-2005, 09:48   #459
L@p0juf0
Zbanowany
 
L@p0juf0's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: ,,I,,(-.-),,I,,
Wiek: 37

Posty: 38
Profesja: Knight
Świat: Nebula
L@p0juf0 ma numer GG 1524864
Domyślny :)

Prosze o avantara z moim podpisem a na tle coś krwawiącego (człowiek,zwierze,potwór co chcesz)
L@p0juf0 jest offline  
stary 14-07-2005, 11:40   #460
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Witajcie.

Ja nie wyjechałem, siedzę w domu. To prawda czasami mam włączone gadu-gadu, ale to moja siostra siedzi i robi o co ją proszę. Rodzice pracują i siostra u mnie rpzez 2 tyg. nocuje. Eileen wie co się ze mną dzieje. Więc nawet jeśli siedziałbym normalnie przy kompie to nie dam rady zrobić tego ( Eileen sorka).

Chciałbym przeprosić w szczególności Eileen. Jak tylko wrócę - może niedziela to się za to zabiore.

Przeprosiny należą się też użytkownikom. W pewnym sensie przeze mnie jest ten zastój.

[Dajcie Eileen 2 dni na dokończenie avków] - moja prośba.

Spadam.
Maethi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:07.


Powered by vBulletin 3