Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-07-2006, 02:06   #481
Pandaray
Użytkownik Forum
 
Pandaray's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Łdz

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Trimera
Poziom: 44
Skille: 19/24
Poziom mag.: 53
Domyślny

szczerze powiem wam ze po glebszym zastanowieniu sei to update mi pasuje.na poczatku zezloscilem sei z tymi godzinami ze po ilus tam godzinach trzeba oczekac jescze raz tyle ....lecz nigdy nei gralem dluzej w tibie niz 12 H łehehe kłade lache na wsystko ale i tak tibia 7.4 rox (a ze statkim nawet przydatna sprawa )
Pozdr~
Pandaray jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2006, 02:12   #482
Baniaq
Użytkownik forum
 
Baniaq's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: RONOWO
Wiek: 35

Posty: 8
Stan: Zbanowany
Imię: Baniaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Always Loyal
Świat: Galana
Poziom: 62
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Baniaq ma numer GG 6320377
Domyślny

Panowie niewiem z update update tibia staje się coraz mniej rozrywkową grą. No Dobra nowe potworki questy wyspy... na to kazdy czeka i oczekuje od cipów ale czy oni nie poupadali na głowy trafiać z runek na battle i jeszcze to expienie czekac 2x dłużej od czasu w którym expiles zeby znowu expic normalnie i w tym za uczciwe zabicie np. miotaura dostaniesz jedynie 25 exp. -.-
Jeżeli ma to pomudz w zastopowani sharingowaniu acca hyh bezsensu niech odrazu gm-owie posprawdzajom ip gracza który szybko expi a nie jakies cuda by coraz bardziej utrudnic grę...

Dlamnei o nie ma sensu
Baniaq jest offline  
stary 18-07-2006, 02:19   #483
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez boorex
Wali mnie zmeczenie, wali mnie battle list, najlepiej jeszcze zeby cipsoft zrobil light hacka wbudowanego w tibie, mody na tibia.org.pl maja mniej roboty nad botami.

Loot - bye bye tibia 4 ever, nie wyobrazam sobie tego, hunty staja sie dla mnie nie oplacalne, a z knighta zrobili pieprzonego dupka do tracenia uh.
MIalem isc zaraz po zakupie nowego pacca na demony, lecz to kobieta lekkich obyczajówa nie ma sensu. W 10 sek zdolal bym skosic shooterem 3 mpa, 4 mmsy i 2 g legs. "nie nic nie wypadlo, sux hunt " gdzie ma byc ta uciecha z zobaczeniem loota jako pierwszy i przekazac wiadomosc shooterom....Porazka, naprawde Retired my dear knight Robie sorca na enforced i kupuje sd na allegro ( -.- ) i bede napieprzal na battle w h lvle ....Bez jaj, nawet nie moge wyrazic tego co teraz czuje jestem kur** bliski swieczek w oczach jak to czytam....NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

btw. Sorcem mozna, UEowac, praktycznie legalnie aimbotowac, gran hastowac, kroic loota gdy dostaniesz najwiecej expa. Co jeszcze ? Gdy knighci rzekomo kosili loota czy ten walony cipsoft nie pomyslal co teraz bedzie ??? Czy ich juz konkretnie poj***** ?? Brzmi to tak jakby mieli knightow za ostatnich smieci ktorzy jako jedyni sa zdolni do koszenia loota, wiec udupili ich z korzyscia dla sorca, druta , palla. Jest to nie wyobrazalne..Troche sie unioslem ale naprawde nie mam slow .

NIe chce Cie dobic co jeszcze sorcem mozna wyczyniac po tych zasranych update .. Ale mni tez to załamuje :/ = Sorcem mozna na 100 lvlu expic na dragach z exori vis i robic 80k/h a najtem na dragach 50k/h :/ i sorc ma wielki plus w kasie jeszcze do tego AFFF . Sorcem z tym zasranym visem mozna expic na WRL ( Tafiun story 2 mlnexp/ dzien ) wyciagajac ze 150k/h przy czym najt / palek moze pociosac dragi PPP z expem dwa razy mniejszym.
Szkoda no kiedys sorc byl respektowana profesja i jak siedzialem z kumplami i gadalem to szly teksty "Gdybym mial takiego 150 sorka" a tera sorc expi najszybciej wiec to jest przegjęcie :S
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline  
stary 18-07-2006, 02:52   #484
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 37

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fiszbin
in maj opinion:

Stamina.
Jak dla mnie dobry pomysł, ponieważ nie gram zbyt dużo, ale np. "tajfuny" mogą raczej zapomnieć o wbiciu 300 lvl'a przed Eternal'em

Loot.
Dobry pomysł, jednak jak już kilka osób wcześniej napisało, mogłoby to niedotyczyć osób w party(wreszcie party na non-pvp znalazło by swoje zastosowanie). Jeśli by tak nie było knight mógłby się umówić z szoterami, żeby nie podbiegali do potwora i on sprawdzal by loot(10 sekund to bardzo mało, policzcie sobie 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10).

Celowanie z run.
imo nie jest to takie złe dla knightów. Jeśli rycerz zostanie zaatakowany przez sorców, pozostaje mu ucieczka i napierdzielanie palcem w FX. Nie jest to chyba takie trudne... nie martwisz się już czy trafisz uh'em czy nie.

Statki.
Jak dla mnie mało istotne.

Fisz

ps. już nie moge doczekać się środy

po nacisniecu hotkeya nie zostaniesz uleczony tylko zostanie automatycznie wybraa runa przypsiana pod ten hotkey , czyli przyjmujac ze masz jedna reke na myszce zeby nacelowac tego uh , to zeby nacisnac hotkey musisz zdjac reke z "strzalek" , czyt. zatryzmac sie , dlatego jak juz mowilem przedtem , hotkey's do healownia nadaja sie tylko jak stoisz w miejscu , a stojacy knight to martwy knight.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 18-07-2006, 02:55   #485
MarS
Użytkownik Forum
 
MarS's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2004
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: ?
Skille: ?
Poziom mag.: ?
Domyślny

† Tibia 1997-2006 †
MarS jest offline  
stary 18-07-2006, 03:23   #486
Paweq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hhahaha ciekawe co bedzie jak orsh sie pojawi to bloker nic nie dostanie bo shooterzy zgarna exp ogólem update do bani
 
stary 18-07-2006, 03:24   #487
Lisu
Użytkownik Forum
 
Lisu's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2005
Lokacja: WDZ
Wiek: 41

Posty: 217
Profesja: Elder Druid
Gildia: Polaczek~~
Poziom: 100
Domyślny

Moze by tak sonde jak te rewelacje sie uzytkownikom podobają?


Sry za rozmiar, ale w tym spammie, i tak to nie zostanie zauważone :/
__________________



Brutalna agresywność jest dla słabeuszy imytacja siły.
E. Hoffer

Respect to be respected.
Lisu jest offline  
stary 18-07-2006, 03:48   #488
Zimpa
Zbanowany
 
Zimpa's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: W Polsce

Posty: 135
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 130
Skille: 95/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

ZARAZ DO TEGO DOJDZIE ZE

next update - bedzie "Have you ever been mad that you waste cap and cash on torches when other cheaters use light hack? Dont worry, since the update we delete light effect so everythingis visible anyways ! "
Zimpa jest offline  
stary 18-07-2006, 03:51   #489
Zimpa
Zbanowany
 
Zimpa's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: W Polsce

Posty: 135
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 130
Skille: 95/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajron 88
po nacisniecu hotkeya nie zostaniesz uleczony tylko zostanie automatycznie wybraa runa przypsiana pod ten hotkey , czyli przyjmujac ze masz jedna reke na myszce zeby nacelowac tego uh , to zeby nacisnac hotkey musisz zdjac reke z "strzalek" , czyt. zatryzmac sie , dlatego jak juz mowilem przedtem , hotkey's do healownia nadaja sie tylko jak stoisz w miejscu , a stojacy knight to martwy knight.

no i sie nie zgodze uh pod F12 i kciukiem chodzisz strzalkami nigdy nie probowales?? czas zaczac cwiczyc ;D hihi
Zimpa jest offline  
stary 18-07-2006, 04:08   #490
finio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: DzW

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Finio
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Amera
Poziom: 82
Poziom mag.: 64
finio ma numer GG 3026276
Domyślny

a czemu nie mogą wrócić do tibii 7.5 ?? mi sie podobala ='(
finio jest offline  
stary 18-07-2006, 04:49   #491
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
a czemu nie mogą wrócić do tibii 7.5 ?? mi sie podobala ='(
Hmm... moze dlatego ze gry z reguly sie rozwijaja a nie ida wstecz...?

A tak swoja droga, tibia zawsze sie rozwijala, ale dopiero teraz zaczela dazyc w dobra strone. Zmniejszy sie nieco acc sharing (choc podejrzewam ze tylko troche), pomysl z protectowaniem cial potworow rowniez trafiony, choc z innych gier zaczerpniety - napewno poprawi gre na non-PvP. Dodatkowo powinni pomyslec cos o lootbagach (jakies przypisanie, np. wkladasz label z Twoim nickiem do srodka specjalnego baga, i tylko ty go mozesz pchac/otwierac), ale nie ma co narzekac, to i tak spora zmiana na dobre. Co do celowania z battlelist - na pierwszy rzut oka mogloby sie to wydawac zle, ale jednak... jest to spora szansa dla uczciwych graczy, byc moze zwyciestwo w PvP nie bedzie juz tylko zalezalo od lepszego bota?
Ogolnie jestem zachwycony, i nie moge sie doczekac nastepnych wiesci z tego co CipSoft nam szykuje. Moze spowrotem zachce mi sie grac w Tibie? ^.-

To bedzie chyba najbardziej radykalny up jakiego moglem doswiadczyc...
styku jest offline  
stary 18-07-2006, 04:54   #492
Immal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 71
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Poziom: 103
Poziom mag.: 67
Evul

Kto się nie rozwija ten sie cofa
A ten update nie jest taki zły np:
Knight nie bedzie KRADŁ (niepokazywał) loot no huncie
Nie dędzie czeba czekac w tych głupich kolejkach
Nie bedzie osób siedzoncych po 24h i zajmujących expowiska
A co do tych hotkays to nie widze problemów w wielu grach mmorpg wykorzystywane som hotkay i boty na Leczenie a wy robicie z igły widły
A niby wszystko dla PACC CHYBA ZA COŚ PŁACE NO NIE
Najlepiej jak by te nooby bez PACC latały se po Edron, Ankrahmun i mnie wnerwiali żebym coś dal albo coś jak sie komuś nie podoba to niech zacznie grac w sapera

Ostatnio edytowany przez Immal - 18-07-2006 o 04:57.
Immal jest offline  
stary 18-07-2006, 05:04   #493
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Immal
Kto się nie rozwija ten sie cofa
A ten update nie jest taki zły np:
Knight nie bedzie KRADŁ (niepokazywał) loot no huncie
Nie dędzie czeba czekac w tych głupich kolejkach
Nie bedzie osób siedzoncych po 24h i zajmujących expowiska
A co do tych hotkays to nie widze problemów w wielu grach mmorpg wykorzystywane som hotkay i boty na Leczenie a wy robicie z igły widły
A niby wszystko dla PACC CHYBA ZA COŚ PŁACE NO NIE
Najlepiej jak by te nooby bez PACC latały se po Edron, Ankrahmun i mnie wnerwiali żebym coś dal albo coś jak sie komuś nie podoba to niech zacznie grac w sapera
A co masz niby do osób siedzących 24h ? Jak mam czas i chęci to dlaczego mam nie grać ? zastanów się ... co do płacenia też płacę - więc płacę za zdjęcie ograniczeń... przy okazji zrobiłem prosty rachunek - 24 godziny expienia to 48 godzin przymusowego Offline co daje nam w rozłożeniu taki wynik - Kupiłem pacca na 90 dni to jak wyexpie 30 dni to 60 musze przesiedzieć offline -.- chyba sobie jaja robicie. Ale jak znam życie albo CipSoft nie wprowadzi staminy albo zrobi tak jak z soulami że Paccom będzie ona szybciej odrastać. I to będzie fer. Powiecie że dyskryminuje facc? Ja miałem facc kilka lat i gram dalej, teraz zapłaciłem więc żądam proste. Nic bym nie powiedział, NIC gdyby stamina odrastała w czasie Online, ale Offline need... idiotyzm. Ktoś kiedyś powiedział "nieraz lepiej zostawić coś takie jakie jest niż przedobrzyć" - popieram... Żegnam i pozdrawiam.
Djurasik jest offline  
stary 18-07-2006, 05:12   #494
Sevjij
Użytkownik Forum
 
Sevjij's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 59
Domyślny

Poprostu zdechne ..
Ludzie co wy mi tu pieprzycie .. update oznacza poprawki - czyli to nie jest update ... poprawianie to nie psucie .. a to jest tylko i wyłącznie psucie...

Podważę wyższość updatów po 7.4 ..
Odnośnie
Wprowadzenie psujących się spearów .. teraz też ludzie nie uczciwi robią to samo, tylko że muszą za to bulić .. więc nic to nie zmieniło prócz utrudnienia życia normalnym graczom
Soule do przyzwyczajenia się, lecz i tak utrudniają życie ... jeszcze za nim wprowadzono lvl na robienie run, to profesje mogły normalnie zarabiać -.-
Zmęczenie co to kurwa ma być ? to jest za to, że ludzie się denerwują ? co to do cholery jasnej jest .. zapłacę za pacc żeby expić i nie mogę ? bo zmęczony jestem ? Przecież to acc sharingu nie usuwa .. jeśli ktoś bez przerwy expi kupe czasu to znaczy że ma acc share i trzeba to sprawdzić -.-
Strzelanie z run przez battle przez to że wysoko lewelowi gracze nie mieli dobrego pvp, to na 30 lvl udawało mi się nie raz przed nimi spierdzielić .. np. przed nevis masterem, a tak to co mam powiedzieć ? otworzy 10 bp sd i jak narąbany będzie strzelał do mnie co dwie sekundy ..i wtedy na moim lvl poprostu chodze z dwoma bp uh to nawet 100 kratek nie przebiegne, bo padne
Przynależność zdechłego ciała po jaką to cholere .. jeśli nie ufasz blokerowi to mówisz żeby film kręcił .. a teraz co ? shooter podbiegnie, rzuci gp kilka kokosów z plecaka i happy

Głupota ludzka nie zna granic .. naruszyło to maxymalnie zasady tibi i jej wizerunek, jak by nie patrzeć z przed półtora roku -.-

Dlatego, postanawiam w niedługim czasie zrobić ankiete dla tibi pod hasłem .. updatom stop back to 7.4, with mini change ?
Sevjij jest offline  
stary 18-07-2006, 05:45   #495
Sergio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny omg

i po co te glupie zmiany? wystarczyloby tylko troche wiecej gm'ow online na kazdym ze swiatow. oczywisicie chodzi mi o "boty"
 
stary 18-07-2006, 06:34   #496
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sevjij
Poprostu zdechne ..
Ludzie co wy mi tu pieprzycie .. update oznacza poprawki - czyli to nie jest update ... poprawianie to nie psucie .. a to jest tylko i wyłącznie psucie...

Podważę wyższość updatów po 7.4 ..
Odnośnie
Wprowadzenie psujących się spearów .. teraz też ludzie nie uczciwi robią to samo, tylko że muszą za to bulić .. więc nic to nie zmieniło prócz utrudnienia życia normalnym graczom
Soule do przyzwyczajenia się, lecz i tak utrudniają życie ... jeszcze za nim wprowadzono lvl na robienie run, to profesje mogły normalnie zarabiać -.-
Zmęczenie co to kobieta lekkich obyczajówa ma być ? to jest za to, że ludzie się denerwują ? co to do cholery jasnej jest .. zapłacę za pacc żeby expić i nie mogę ? bo zmęczony jestem ? Przecież to acc sharingu nie usuwa .. jeśli ktoś bez przerwy expi kupe czasu to znaczy że ma acc share i trzeba to sprawdzić -.-
Strzelanie z run przez battle przez to że wysoko lewelowi gracze nie mieli dobrego pvp, to na 30 lvl udawało mi się nie raz przed nimi spierdzielić .. np. przed nevis masterem, a tak to co mam powiedzieć ? otworzy 10 bp sd i jak narąbany będzie strzelał do mnie co dwie sekundy ..i wtedy na moim lvl poprostu chodze z dwoma bp uh to nawet 100 kratek nie przebiegne, bo padne
Przynależność zdechłego ciała po jaką to cholere .. jeśli nie ufasz blokerowi to mówisz żeby film kręcił .. a teraz co ? shooter podbiegnie, rzuci gp kilka kokosów z plecaka i happy

Głupota ludzka nie zna granic .. naruszyło to maxymalnie zasady tibi i jej wizerunek, jak by nie patrzeć z przed półtora roku -.-

Dlatego, postanawiam w niedługim czasie zrobić ankiete dla tibi pod hasłem .. updatom stop back to 7.4, with mini change ?

Sevji jesteś jednym z nielicznych którzy ujeli wszystko w jednym poście dokładnie w ten sposób o jakim myślałem... Acc Sharingu nie usuną, Sorców sfaworyzują, a knightów jak zwykle udupią. Brawo CipSoft Brawo ! podobno "Więcej sp*erdolić się nie da" - A jednak sie da :/
Djurasik jest offline  
stary 18-07-2006, 07:00   #497
Dziki Świstak
Użytkownik Forum
 
Dziki Świstak's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 53
Domyślny

mi sie ten up podoba.. nawet nie wiecie jakie to frustrujace kiedy 16 lvla nie mozna trafic z runki bo ci biega... i nie potrafisz wyczuc gdzie dupe ruszy.

8-50 lvl rusza sie 1 kratke zanim strzeli runa

51-75 rusza sie 2 kratki zanim strzeli runa

80-x rusza sie 3 kratki zanim strzeli runa

wez takiego wyczuj... a gran hur to juz w ogole.

Potworki tez fajnie.. jak idziesz z blockerem na hunt to cie nie oszuka.

Expienie - no i bardzo dobrze.. legalnie sobie mozna expic 8 h dziennie. Za malo ? To exp wiecej ^^. Koniec z ustawianiem TA na noc! hail \o/
__________________
http://www.tibia.org.pl
Dziki Świstak jest offline  
stary 18-07-2006, 07:31   #498
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Po pobieznym przeczytaniu tych kilkuset postow dochodze do wniosku, ze czego by Cipsoft w Tibii nie zmienil, to i tak beda w nia ludzie grali.
kostooch jest offline  
stary 18-07-2006, 07:53   #499
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

ej ale jak zrobio to ze dla pacc i dla facc tak samo sie odradza zmęczenie to ostro im spadnie popularnosc no i jak jeden z uzytkownikow stwierdzil jezeli masz pacc na 90 dni to jak grasz 30 dni to 60 musisz byc offline za to mozna podac do sądu(chyba) a jak nie mozna to ciul im w tylek i gram w cos innego
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 18-07-2006, 07:58   #500
Dziki Świstak
Użytkownik Forum
 
Dziki Świstak's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 53
Domyślny

@up

koles co ty masz za CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ?
__________________
http://www.tibia.org.pl
Dziki Świstak jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:23.


Powered by vBulletin 3