Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-12-2008, 22:20   #481
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Jestem ciekaw, co mówiliby o narkotykach wszyscy "anty", gdyby łyknęli sobie jakąś porządną tabletę : d
Generalnie, jeżeli uważacie że to takie zlo i że samo spróbowanie wystarczy do tego żeby sie uzależnić i wciągnąć - to rzeczywiscie, nie próbujcie, jesteście na to zbyt słabi i głupi.
Wole zaufac stereotypom i nawet nie probowac. Warto sie czasem zastanowic; co ktos ma z tego, ze zacznie szerzyc "glupoty" o narkotykach (ze sa zajebiscie zle)?

Druga rzecz to utwory wokalne traktujace o tym gownie.

NAS - Aleja nr.4(czy jakos tak), mysle, ze to dosc slawny kawalek.
Fenomen - hera http://maczka19.wrzuta.pl/audio/ktwO...fenomen_-_hera - troche mniej znany utwor, jednak trafia do mnie.

Jak wiadomo Ci ktorzy robia rap oparty na swoich przezyciach jest bardziej wiarygodny, a ten ktory jest na pokaz - gowno na kolkach (patrz: grupa operacyjna, verba, norbi i "gwiazdy" ile bylo o nich glosno? 2-3 miechy?). Zmierzam do tego, ze wierze w prawdziwosc slow ktore sa w tych utworach, ktos moze nazwac mnie naiwnym, ale to juz jego sprawa.

Jedyne na co sobie moze kiedys pozwole to skret
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2008, 23:44   #482
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Jedyne na co sobie moze kiedys pozwole to skret
Pięknie się sam podsumowałeś, Mr Hipokryta.
Skoro już jesteśmy przy rapie, polecę cytatem z piosenki "Powiem" 52 Dębca:
Burdele są i każdy to wie, lecz legalizować prostytucji tutaj nie da sie. Budżet lepiej łatać z kieszeni podatnika, za te pieniądze była by tu Ameryka.

Myślę, że dokładnie to samo można by odnieść do palenia marihuany. Proste i logiczne, a skamlą tylko ci, którzy myślą, że jej nielegalność prwadzi do czegokolwiek dobrego.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 00:19   #483
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Jaki sens ma to pytanie? No i może doczytaj poprzednie posty, alkohol to też narkotyk. A za twój nick powinno ci się skasować konto.

Ale to wcale nie jest tak, że dresy przerzuciłyby się na marihuanę. Tych substancji nie można traktować jako zamienników - marihuana nie nadaje się na dyskotekę, alkohol nie nadaje się do słuchania Pink Floyd.
czy ja wiem, na alkohol kazdy czlowiek reaguje inaczej. Ja ostatnio mialem czesto po pijaku banie na metal i jak byla mozliwosc to ciagle go puszczalem wsrod ludzi, ktorzy go wogole nie sluchaja. Albo czasem sie spiewalo jaskolke albo katyushe. Ostatnio tez sie mi i moim kumplom wkrecilo Time to say Goodbye-Andrea Bocceli i Sara Brightman i kilka h fazowalismy sie spiewajac to, w sumie tego juz nie pamietam nawet ale inni mowili. Mialem tez kilka razy akcje typu, nagłe uciekanie niewiadomo przed czym, ale praktycznie nie mozliwe bylo zatrzymanie. Upadek, powstanie i dalej w dluga xdd


Co do tego przerzucenia sie, to w sumie wspolczesni marihuane maja od dawna i sie nie musieli przerzucac. Ale w moim srodowisku jest tak, ze ci co jaraja to prawie codziennie ale za to pija o wiele rzadziej niz ci co tylko pija, a jesli pija to i tak zazwyczaj mniejsze ilosci i sie wspomagaja ziolem. Zalezy co kto lubi xd

Ostatnio edytowany przez Exodus - 31-12-2008 o 00:20.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 01:09   #484
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Ktoś z was już próbował czegoś z dopalacze.com ? ; Polecam salvie ;
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 02:02   #485
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Pięknie się sam podsumowałeś, Mr Hipokryta.
Spoko, tylko, ze napisalem MOZE, to po pierwsze. Po drugie marihuana to narkotyk miekki ktory (ponoc) jest mniej szkodliwy od papierosow. Nadmienilem tez, ze zapale jednego, a nie bede jarac na okraglo. A jesli sprobuje to tylko dlatego, ze za pierwszym razem raczej sie nie uzaleznie.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 02:15   #486
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Spoko, tylko, ze napisalem MOZE, to po pierwsze. Po drugie marihuana to narkotyk miekki ktory (ponoc) jest mniej szkodliwy od papierosow. Nadmienilem tez, ze zapale jednego, a nie bede jarac na okraglo. A jesli sprobuje to tylko dlatego, ze za pierwszym razem raczej sie nie uzaleznie.
Ale jak juz ufasz stereotypom na temat narkotykow, to powinienes wierzyc ze po zapaleniu ziola sie odrazu uzaleznisz i po okolo tygodniu zaczniesz dawac w kanal, a pozniej wiesz jak sie skonczy. Strzez sie!!
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 12:39   #487
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Spoko, tylko, ze napisalem MOZE, to po pierwsze. Po drugie marihuana to narkotyk miekki ktory (ponoc) jest mniej szkodliwy od papierosow. Nadmienilem tez, ze zapale jednego, a nie bede jarac na okraglo. A jesli sprobuje to tylko dlatego, ze za pierwszym razem raczej sie nie uzaleznie.
Niniejszym dziękuję za obszerne tłumaczenie, dałem jednak radę zrozumieć twoje intencje już z pierwszego posta.
Mówisz o tym, że narkotyki to zło, wolisz ufać stereotypom i nawet nie próbować. Ok, cenię jeśli ktoś ma własne zasady, nawet jeśli są tak głupie jak twoje. Jak już w to wierzysz to bądź chociaż konsekwentny, bo czytanie, jak się usprawiedliwiasz, że zioło ci nie zaszkodzi i możesz je zapalić sprawia, że wszystko co napisałeś przedtem jest nic nie wartym pieprzeniem. To powód, dla którego nazwałem cię hipokrytą.
Teraz ja ci obszernie wytłumaczyłem moje intencje z poprzedniego posta.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 13:23   #488
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Ta, tylko jest jeszcze kwestia tego jak kto co nazywa. Jezeli jakis urzedas na biurku powiedzial sobie, ze marihuana to narkotyk to nie znaczy, ze musi tak byc. Mowiac "narkotyki" mialem na mysli te twardsze rzeczy jak np. heroina, opium i jakies tam tabletki. Marihuane traktuje raczej jak alkohol - jak jest okazja to wypije (marihuany nie palilem jeszcze, bo najzwyczajniej nie mam do niej dostepu, i okazji...sam przeciez bym nie palil)

I naprawde, wole byc "glupi" bo ufam stereotypom, niz sprobowac i obudzic sie z nieodparta potrzeba. Jest jeszcze przeciez "lewy towar" ktory zawiera dodatki jak np. AIDS/HIV (nie pamietam co jest wirusem) i jak sie cos takiego trafi to zong.

"Czlowiek glupi uczy sie na wlasnych bledach, a czlowiek madry uczy sie na cudzych"
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 13:38   #489
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Jestem ciekaw, co mówiliby o narkotykach wszyscy "anty", gdyby łyknęli sobie jakąś porządną tabletę : d
Generalnie, jeżeli uważacie że to takie zlo i że samo spróbowanie wystarczy do tego żeby sie uzależnić i wciągnąć - to rzeczywiscie, nie próbujcie, jesteście na to zbyt słabi i głupi.
No tak, ale jeśli teoretycznie się uzależnimy od gówna typu meth to będziemy silni i mądrzy, ale martwi.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 14:54   #490
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post

I naprawde, wole byc "glupi" bo ufam stereotypom, niz sprobowac i obudzic sie z nieodparta potrzeba. Jest jeszcze przeciez "lewy towar" ktory zawiera dodatki jak np. AIDS/HIV (nie pamietam co jest wirusem) i jak sie cos takiego trafi to zong.

"Czlowiek glupi uczy sie na wlasnych bledach, a czlowiek madry uczy sie na cudzych"
ahahah w żaden narkotyk nie da się tego zapakowac. Tzn. Virusów. Ewentualnie w strzykawki ale przecież można samemu sobie qpic funkel nówki nie śmigane.

Herę i opium porównujesz do tabletek?...dosyc dziwne.
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 16:11   #491
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak to się nie da? Na pewno da się. Pytanie tylko, po co ktokolwiek miałby to robić (chyba tylko sadysta albo członkowie jakiegoś międzynarodowego spisku komunistycznego)?
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2008, 17:58   #492
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Ta, tylko jest jeszcze kwestia tego jak kto co nazywa. Jezeli jakis urzedas na biurku powiedzial sobie, ze marihuana to narkotyk to nie znaczy, ze musi tak byc. Mowiac "narkotyki" mialem na mysli te twardsze rzeczy jak np. heroina, opium i jakies tam tabletki. Marihuane traktuje raczej jak alkohol - jak jest okazja to wypije (marihuany nie palilem jeszcze, bo najzwyczajniej nie mam do niej dostepu, i okazji...sam przeciez bym nie palil)
To ja ci pomogę. Narkotyki to substancje oddziaływujące na ośrodkowy układ nerwowy. Tej definicji ja się trzymam, jest trochę bardziej naukowa niż twoje widzimisię. Przywoływanie "jakiegos urzedasa" jest tutaj nie na miejscu.

Cytuj:
"Czlowiek glupi uczy sie na wlasnych bledach, a czlowiek madry uczy sie na cudzych"
Ojej.

Cytuj:
I naprawde, wole byc "glupi" bo ufam stereotypom, niz sprobowac i obudzic sie z nieodparta potrzeba. Jest jeszcze przeciez "lewy towar" ktory zawiera dodatki jak np. AIDS/HIV (nie pamietam co jest wirusem) i jak sie cos takiego trafi to zong.
Nie napisałem, że jesteś głupi. Twoje poglądy są i potwierdzasz to zacytowaną wypowiedzią. Widzę, że nie będzie między nami rzeczowej dyskusji. Zatem pozdrawiam ciepło i życzę szczęśliwego nowego roku.

Aha, postaraj się nie złapać wirusa AIDS, bo będzie zong.

Ostatnio edytowany przez Thero - 31-12-2008 o 17:59.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 17:09   #493
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Ależ mi się przypomniało jak zobaczyłem tekst, że hiv/aids jest w maryśce.

Może jeszcze nie wszyscy to widzieli:
http://www.youtube.com/watch?v=oSq1rOMBiZc

Polecam xd
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 17:33   #494
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Jak to się nie da? Na pewno da się.
Nie da się, wirus HIV jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury, więc możliwości zakażenia przez palenie nie ma. Bardzo krótko jest w stanie przetrwać poza organizmem zwierzęcym (w tym ludzkim), więc praktycznie nie ma szans, żeby w samym narkotyku się znajdował. Może być tylko we krwi znajdującej się np. w strzykawce.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 18:47   #495
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
To ja ci pomogę. Narkotyki to substancje oddziaływujące na ośrodkowy układ nerwowy. Tej definicji ja się trzymam
jezlei tak to narkotykiem są papierosy, alkohol, kawa i... czekolada o.O
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 18:54   #496
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
jezlei tak to narkotykiem są papierosy, alkohol, kawa i... czekolada o.O
kto wie co przyszłość i prawo unii przyniesie nam.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 19:32   #497
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
jezlei tak to narkotykiem są papierosy, alkohol, kawa i... czekolada o.O
Brawo. I co z tego?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 19:54   #498
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cafe Pokaż post
Ktoś z was już próbował czegoś z dopalacze.com ? ; Polecam salvie ;
Smoke , Spice gold , Diamond =)P polecam smoke..!:>
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 20:44   #499
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Brawo. I co z tego?
no jezeli uwazasz tak samo to nvm, idz dalej "cpać" snikersy....
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 21:12   #500
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Tu nie ma nic do uważania, mówimy o faktach. A jak chcesz "namacalny" dowód, to zapraszam na http://www.erowid.org/ - zbiór informacji o niemal wszystkich znanych substancjach psychoaktywnych. Znajdziesz wśród nich czekoladę czy kofeinę obok całej masy innych, legalnych lub nie, narkotyków.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 03-01-2009 o 21:18.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:28.


Powered by vBulletin 3