Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-02-2009, 17:02   #501
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kileros fire'son Pokaż post
Obaj nie chwyciliście o co chodzi. Przykre. Dalej porównujecie grę do rla. CHORE! CHORE! CHORE!

Oni tego nie rozumieją. Ale im nie przemówisz. Szkoda tylko twojego czasu.

Wiesz, to samo może być powiedziane o Tobie. Też nie rozumiesz.
Kojotes jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2009, 17:06   #502
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

To wygląda jak batalia.
2 strony z przedstawicielami:


Dobrzy..............................roz*******acze
żądni spokoju,....................czyjegoś funu
uczciwej gry..........VS.........na rzecz własnego,
........................................hipokryci
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-02-2009 o 17:09.
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 17:08   #503
Tr0k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NOHAS Pokaż post
Pan 2x UP

Widze, ze dobre informacje masz o0 Ale ci powiem, ze zle Poniewaz jak oni banuja, to nie banuja all acc, wiec napewno jakies konto sie uchowa Wyjsc z rooka to chwila na chara, aby trzymac kase :S
Co do dalszego zarabiania kasy to dalem tylko prosty przyklad, bo mam inne miejscowki do bocenia gdzie niema ludzi A bana nie dostalem na zadnym acc. Wiec mi nie gadaj ze placze itp. Bo ja plakac nie bede jak mi zbanuja jakies konto, ktore tylko wybotowalem
Może poprostu pochwalisz się nam - ile wg. twoich obliczeń będziesz zarabiał po tym jak cipsoft wziął się do roboty?
Podaj sam dochód brutto, potem odejmiemy koszty PACC i opłaty za prąd (przy intensywnym boceniu wcale nie takie małe) i zobaczymy ile zostanie.

Cytuj:
Poniewaz jak oni banuja, to nie banuja all acc, wiec napewno jakies konto sie uchowa
Tutaj się zgodzę, ale wiesz jaką aferę będziesz miał na allegro jak wystawisz coś a potem się okaże, że delete?
Po kilku takich akcjach nikt już nie będzie od Ciebie kupował bo będziesz miał 2x tyle negatywów co pozytywów, ale to tylko moja dobra rada

Owszem kiedyś bot był metodą, żeby do gry nie dokładać, a jeżeli ktoś miał maina w gildii, która rządziła serwerem to naprawdę jakieś grosze z tego miał, ale teraz kiedy ryzyko bana jest takie duże, a koszt gp na allegro cały czas spada przestało to być możliwe.


Cytuj:
Cytuj:
Tak więc dobra rada dla wszystkich, którzy dalej chcą zarabiać bocąc:
Idźcie myć szyby na światłach - więcej kasy i mniej roboty.
No, to sam sobie idź.
No i po co ta agresja?
Chciałem tylko sprowadzic niektórych na ziemię, bo widzę, że dużo botterów tutaj ma się za niewiadomo jakich cwaniaków bo niby zarabia na PACC botując, ale nie zauważają tego, że pracując legalnie można zarobić duzo więcej i szybciej.
Zresztą teraz temat już nieaktualny bo jestem na 100% pewny, że teraz nawet na PACC nikt nie zarobi (chyba że na farcie jednorazowo) - i bardzo dobrze.

Ostatnio edytowany przez Tr0k - 01-02-2009 o 17:18.
Tr0k jest offline  
stary 01-02-2009, 17:16   #504
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Ale kto tu mowi o sprzedawaniu charow ? Mi chodzilo bardziej o gp. Co do tego ze ja niby wielki analityk XD Mowie tylko to co wiem na swoim przykladze. Nie wiem ile cipsoft zarabia etc itd. Jezeli beda nadal karac za botowanie ceny gp itp. skocza napewno, wiec ludzie beda szukali tylko sposobu aby to obejsc. Boty beda napewno Tylko zapewne nie tak powszechnie dostepne. Napewno jakis informatyk grajacy w tibie napisze sobie program do botowanie etc, cos na zasadzie taskera Nadaje sie do innych rzeczy ale do tibii tez Mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi z tym botem.


Jezuuu...ludzie to tylko gra, a gra ma przewaznie zalozenie, aby bawic konsumenta, ktory ja nabedzie. WIEC MI NIE POROWNUJCIE GRY DO RL.

Down:

Mmmm..Masz racje co do bana na noobie Ale zauwaz ze majac 2 komputery, to logujac sie noobem z kasa tylko na kompie gdzie nie mam zadnego syfu z Tibii, tylko ja uehhehe To jest male ryzyko banu Co do pradu, jezeli boci sie 24/7 przez miesiac to sa duze koszta. Ale jezeli tak jak ja to robie ze postawie bota raz na tydzien na troche czasu, to koszta nie sa takie duze + robie inne rzeczy w tym czasie.

Ostatnio edytowany przez NOHAS - 01-02-2009 o 17:30.
NOHAS jest offline  
stary 01-02-2009, 17:25   #505
Tr0k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 59
Domyślny

Tak, ale jak już mówiłem jest też duża szansa, ze zbanują Ci postać na której trzymasz gp.

A tak BTW to wiecie cwaniaczki ile płacicie za to, zeby komputer przez miesiąc bez przerwy działał (tak jak to robią "zawodowi" botterzy)?
Tr0k jest offline  
stary 01-02-2009, 18:10   #506
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Jezuuu...ludzie to tylko gra, a gra ma przewaznie zalozenie, aby bawic konsumenta, ktory ja nabedzie. WIEC MI NIE POROWNUJCIE GRY DO RL.
Bo widzicie, że to dobre kontr-argumenty przeciwko waszej działalności? Na nich można pokazać waszą hipokryzję, paranoidalne myślenie.

Cytuj:
za moich czasów tego nie było
No włacha, stary pryku!
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-02-2009 o 18:21.
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 18:12   #507
Robson235
Użytkownik Forum
 
Robson235's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2009

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Smutny

za moich czasów tego nie było
Robson235 jest offline  
stary 01-02-2009, 18:33   #508
goog
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2003

Posty: 61
Domyślny

Bzdurna dyskusja, która do nikogo nie przemówi, bo ci co mają wyrobione zdanie na temat bota i tak go nie zmienią, a szkoda. Jeśli chcecie się kłócić między sobą to może lepszym wyjściem było by PW lub GG? Myślałem, że dowiem się czegoś ciekawego z tego wątku, ale jak zwykle się rozczarowałem forum tibia.pl
Bot jest fee, ponieważ zakazuje tego regulamin gry Tibia Rules (Rule 3c).
Jaki macie kontrargument na to?
__________________
Gupi ten co gupio robi
goog jest offline  
stary 01-02-2009, 20:46   #509
YaMaRoOo
Użytkownik Forum
 
YaMaRoOo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: SkO

Posty: 238
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xaburoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 8x
Poziom mag.: 7
Domyślny

Tak czytam i czytam aż mi się śmiac chce xD
__________________
http://cash.uploading.com/?cod=aglaf9zc << zarejestruj się z tego linku i zarabiaj na pacc!
YaMaRoOo jest offline  
stary 01-02-2009, 20:50   #510
Remciol
Użytkownik Forum
 
Remciol's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 31

Posty: 53
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brave Heroes
Świat: Lunara
Poziom: 53
Poziom mag.: 50
Remciol ma numer GG 6283394
Domyślny

Powiedzą, że zasady są po to, żeby je łamać, albo że ta gra ma bawić.

A POWIEDZCIE MI KU**A CO JEST FAJNEGO W WIECZNYM ZAJMOWANIU RESPA, PATRZE NA KILKA PIKSELI, KTÓRE SOBIE ŁAŻĄ PO JAKIŚ LOCHACH I INNYCH GÓWNACH?!

Potem przechodzi 150 ek, którego pierwszy raz na oczy widzę. Kozaki mówią, że sa pro bo 150 lvl wbili, a jak przychodzi do pvp to 40 sorcek ich ubija, bo pod hotami nic nie ma, przecież bot wszystko zrobił.
__________________
Acon Pagon [22]: zaraz logne na 120
Acon Pagon [22]: ja mma 120 i 210
16:10 Acon Pagon [22]: wiesz ja jestem bratem slepego
<wcisnołem wcześniej kit, że znam Ślepego, 201 EK>
Sir Mefix [15]: Buhahaha XD
Sir Mefix [15]: to gdzie on mieszka?
Acon Pagon [22]: co cie to masz hunta od mojego brata
<Przybiega kumpel>
Acon Pagon [22]: sorki brat cie muj bil
Acon Pagon [22]: sory
Sir Mefix [15]: ten tekst wchodzi na forum xD
Remciol jest offline  
stary 01-02-2009, 20:51   #511
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Dla mnie żałosne jest pierdolenie takie jak np Rocket Slayer'a. Traktujesz Tibie jak realne życie, zasady nie są takie same obowiązują ale wy dajecie zbyt dosadne przykłady botter-morderca, pierdolnij się w czoło. 2 rzecz to jakby nie było boterów to wszystkie te przydupasy, które twierdzą że bot to zuo zaczęłyby wyzywać że exp przepełniony. 3 rzecz spotkałem się dość dziwną rzeczą osobiście używam bota, mam 1 konto nigdy nie było botowane 40 kina nigdy nie było włączone na mult nic się na nim nielegalnego nie działo o dziwo ma bana. Cipsoft Fail.
Esprit jest offline  
stary 01-02-2009, 20:58   #512
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Dla mnie żałosne jest pierdolenie takie jak np Rocket Slayer'a
Wzajemnie, wzajemnie =)

Cytuj:
Traktujesz Tibie jak realne życie
Bo zaklikałem te 1000 potforkuff na śmierć... Jestem no-lifem podobno O.o

Cytuj:
, zasady nie są takie same obowiązują ale wy dajecie zbyt dosadne przykłady botter-morderca, pierdolnij się w czoło.
Specjalnie dosadnie by te barany zrozumiały. Baranie...

Cytuj:
2 rzecz to jakby nie było boterów to wszystkie te przydupasy, które twierdzą że bot to zuo zaczęłyby wyzywać że exp przepełniony.
Zakład o moje złote zęby, że nie?


Cytuj:
3 rzecz spotkałem się dość dziwną rzeczą osobiście używam bota, mam 1 konto nigdy nie było botowane 40 kina nigdy nie było włączone na mult nic się na nim nielegalnego nie działo o dziwo ma bana. Cipsoft Fail.
Profilaktyka -.^ Wiesz, drzewa też się chroni przed robactwem malując pnie jakąś farbą czy emulsją na biało.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 21:07   #513
Playcom
Użytkownik forum
 
Playcom's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Bombaj
Wiek: 34

Posty: 10
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Domyślny

W tym temacie sa tylko zdesperowani gracze, ktozy podostawali bany i sie wyzywaja na forum -.-. Jak niewiesz o co chodzi ... to wez sie K***wa dowiedz
Playcom jest offline  
stary 01-02-2009, 21:26   #514
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NOHAS Pokaż post
Jezuuu ludzie !! Zaloze sie ze z 90% botterow w calej tibii, 50% daloby rade was zabic bez bota. Pojdzcie sie bic bez bota to padniecie w 1 min jak was bedzie bic 3-5 typa? Powiedzcie mi jak macie zamiar sie leczyc/manasowac/biec/ moze zmieniac stony na raz? Wiec ja serdecznie dziekuje jak 70 ed bez bota zdejmie jeszcze 2x 100 ek? Tak z botem moge bez problemu uciekac i sie manasowac, a bot jak cos uleczy.
szczerze ubolewamy nad faktem, ze jestes tak uposledzony, ze nie potrafisz klikac w te jebane hotkeye jednoczesnie trzymajac druga reke na myszce
wlasnie przez takich jak ty cipsoft zjebal system pvp do tego stopnia, ze to co bylo jedna z najwiekszych zalet tej gry powoli staje sie jej wada

Cytuj:
Kazdy radzi sobie jak moze. Kazdy ma wolna reke Przeszkadza ci ze boce ? To kup sobie sam bota i boc, bo cipsoft zbanuje ludzi znowu dopiero za jakis rok, te cale bany to byly na pokaz. Zbanowal 5000 tylko..ladna liczba ale wiekszosc osob co dostala bana ma jeszcze kilka charow z pacc, wiec kasy na pacc nie straca, a moze wroci kilka osob.
chcialbym wiedziec u jakiego mistrza mnicha rodem z tybetu studiowales, ze potrafisz przepowiadac przyszlosc, w dodatku z takim wyprzedzeniem

Cytuj:
Co do tego calego tematu, albo przeniesiemy sie do rozmowy jak zbanowali etc i teorie na ten temat, albo zamknal nam ten temat bo jak narazie to sie tylko wyzywamy kto jest pro na rl.
jak narazie nie zauwazylem, zeby ktos zamknal ten temat ;o poki rozmawiamy na polskim forum to moglbys wlasnie tego jezyka uzywac, a wyzywanie kto jest pro na rl zostawiam tobie, bo ja nie musze leczyc kompleksow z uwagi na ich brak


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NOHAS Pokaż post
Panie UP

Ok, zrobilem blad ? PRZESZKADZA CI TO? Co do kradniecia, to o jakie kradniecie ci chodzi ? Bo mam nadzieje ze nie w rl Co do tibii to taka gra na no-pvp
Na OT? Widze ze grywales duzo tam Jestem pewien ze gowno wiesz co to wary etc tylko expisz. Co do banow, OK! Beda banowac co miesiac i co z tego? Przez miesiac wyboce 80 ek albo 100 ek, zarobie przy tym napewno 1kk plus itemy z questow etc. Koszt takiego chara to pacc (100k). Poleci delete, nie mam sie czym przejmowac poniewaz przez ten next miech do delete wyboce 130 ek + next 100 ek i wraz bede na plusie.
ciekawe ilu juz tych 100 ek wybociles i ile przy tym "kk" zarobiles

nawet nie mialem zamiaru nic pisac w tym temacie, ale jak widze, jakie niektorzy glupoty pierdola to az sie niedobrze robi
Ufocznik jest offline  
stary 01-02-2009, 21:30   #515
Tr0k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
mam 1 konto nigdy nie było botowane 40 kina nigdy nie było włączone na mult nic się na nim nielegalnego nie działo o dziwo ma bana. Cipsoft Fail.
Jak już pisałem wykrycie innych kont botującej osoby nie stanowi problemu.

Cytuj:
Mmmm..Masz racje co do bana na noobie Ale zauwaz ze majac 2 komputery, to logujac sie noobem z kasa tylko na kompie gdzie nie mam zadnego syfu z Tibii, tylko ja uehhehe
No tak, ale skoro masz w domu 2 kompy podpięte do neta to oba mają to samo IP więc rownież i to zostanie wykryte.
Jeżeli masz zmienne IP to możesz co prawda restartować router przed każdym wejściem na noobchara, ale jeżeli nie to pozostaje Ci wypad do kolegi/kawiarenki
Zobacz ile to robi problemów, w kawiarence na 100% będzie keylogger, u kolegi też może być, a pozatym w końcu możesz zapomnieć, wejść na noobchara i... stracić wszystko

Cytuj:
Co do pradu, jezeli boci sie 24/7 przez miesiac to sa duze koszta. Ale jezeli tak jak ja to robie ze postawie bota raz na tydzien na troche czasu, to koszta nie sa takie duze + robie inne rzeczy w tym czasie.
Jeżeli jako argument podajesz to, że nie botujesz bez przerwy to znaczy, że pieniądze z bocenia nie pokrywają kosztów prądu więc chyba nie mamy o czym rozmawiać, bo skoro tak to im więcej botujesz tym bardziej jesteś do tyłu.
Tr0k jest offline  
stary 01-02-2009, 21:40   #516
goog
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2003

Posty: 61
Domyślny

@Tr0k
Nie masz pojęcia jak działa ten system wykrywania boterów, twoje domysły są kompletną bzdurą. Przeczytałem ten wątek, tylko po to żeby się coś bliżej dowiedzieć na ten temat, ale ile ludzi tyle teorii i większość wyssana z palca. :s
No nic, trudno, może się doczekamy jakiegoś oficjalnego komunikatu..
__________________
Gupi ten co gupio robi
goog jest offline  
stary 01-02-2009, 21:41   #517
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Bot jest fee, ponieważ zakazuje tego regulamin gry Tibia Rules (Rule 3c).
Wreszcie ktoś to ogarnął jak normalny człowiek, a nie nolifer, który płacze, że nie ma gdzie expić jednocześnie piszący, że nie gra dla lvla, ORAZ porównujący bocenie do morderstwa na 'rl'.
Większość ludzi ma taką naturę, że są w stanie zaryzykować zdrowie, czy cokolwiek innego dla chwili przyjemności lub zdobycia czegoś bez wysiłku. Jeżeli tą przyjemnością jest posiadanie 150EK nie expiąc- bocą.
Pewnie nie jedna z osób, które chcą ukrzyżować boterów napiła się alkoholu, czy też zapaliła papierosa przed osiemnastym rokiem życia, lub zajarała coś mocniejszego po ukończeniu ów wieku*. Hipokryzja plz?

*Przepraszam, jeżeli się mylę.

Cytuj:
Profilaktyka -.^
Wsadźmy rodzinę mordercy do więzienia, w końcu to oni go tak wychowali.

Cytuj:
No tak, ale skoro masz w domu 2 kompy podpięte do neta to oba mają to samo IP więc rownież i to zostanie wykryte.
Czyli co? Maciek lat 8(bo tylko dzieci bocą podobno) na jednym komputerze wybocił sobie 100EK, jego ojciec Marian lat 35 na drugim komputerze wbił 50 lvl swoim MS. Cipsoft i jego pro wykrywacz botów wykrył botującego Maćka, zbanował go i przy okazji załatwił postać Mariana.
Z tego co mi wiadomo, nie raz jest tak, że wiele osób z jednego łącza ma takie samo IP(nie znam się-poprawcie mnie w razie czego). Jeden zacznie bocić, 30 dostanie bana?

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 01-02-2009 o 21:48.
 
stary 01-02-2009, 21:54   #518
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Wreszcie ktoś to ogarnął jak normalny człowiek, a nie nolifer, który płacze, że nie ma gdzie expić jednocześnie piszący, że nie gra dla lvla, ORAZ porównujący bocenie do morderstwa na 'rl'.
1. Znowu mnie nazywają no liferem... no chyba się za jajca powieszę... jak mogłem tego nie wiedzieć od kiedy grałem w Tibię...
2. Czy ty nie rozumiesz, że to jest najłatwiejsza analogia? Specjalnie to zrobiłem, byście pojęli, lecz widzę, że ty dalej gówno wiesz...

Cytuj:
Większość ludzi ma taką naturę, że są w stanie zaryzykować zdrowie, czy cokolwiek innego dla chwili przyjemności lub zdobycia czegoś bez wysiłku.
Ok to kulturalnie s*******aj i nie psuj przyjemności innym, prostaku. No chyba, że jesteś egoistą i masz wszystkich w dupie... Rozwiązanie? Zabierz się za jakąś single player lub stwórz OTS! Będzie to twój produkt, gdzie ty ustalasz zasady! Jeżeli komuś się będzie to podobać to będzie grać!


Cytuj:
Wsadźmy rodzinę mordercy do więzienia, w końcu to oni go tak wychowali.
Achtung Achtung! Brain has been disabled.

Dlaczego zaczynasz pisać o czymś innym? Myślałem, że się będziesz trzymać przykładu, który wcześniej podałem ;< Bezsens twojej wypowiedzi jest wyraźny.


WIADOMOŚĆ MIESIĄCA! KAŻDY KTO ZABIJE 1000 LUB WIĘCEJ POTWORKÓW MANUALNIE JEST NO LIFEREM!
70% graczy RPG krzyczy: Jak to?!?!?! TO MY ŻYJEMY W MATRIXIE? Nieeeeeeeeeee

Sam widzisz jakie rzeczy piszesz. Proponuję się ogarnąć. Odpiszę na twojego posta tylko wtedy kiedy będzie zawierał jakiś faktyczny sens. Wysil się. Wypociłem już się mocno tłumacząc tym, którzy łamią zasady, że szkodzą innym. Oni tego nie zrozumią, bo są cwańsi. Nie na tym rzecz polega, nie jesteście sami na świecie.

Głową muru nie przebiję.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-02-2009 o 22:00.
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 22:04   #519
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Ok to kulturalnie s*******aj i nie psuj przyjemności innym, prostaku. No chyba, że jesteś egoistą i masz wszystkich w dupie... Rozwiązanie? Zabierz się za jakąś single player lub stwórz OTS! Będzie to twój produkt, gdzie ty ustalasz zasady! Jeżeli komuś się będzie to podobać to będzie grać!
Mam wrażenie, że ta wypowiedź kierowana jest bezpośrednio do mnie, co uraziło mnie za równo jako człowieka, ponieważ nie szanujesz mnie w żadnym stopniu, oraz uczciwego gracza posądzonego o botowanie.

Cytuj:
Dlaczego zaczynasz pisać o czymś innym? Myślałem, że się będziesz trzymać przykładu, który wcześniej podałem ;< Bezsens twojej wypowiedzi jest wyraźny.
Jakiego przykładu? Że bocenie=morderstwo?
Bezsens wypowiedzi... To nie ja w każdym poście piszę coś równoznacznego z:"nie gram dla lvla, ale muszę mieć lepszy lvl od innych"

Cytuj:
WIADOMOŚĆ MIESIĄCA! KAŻDY KTO ZABIJE 1000 LUB WIĘCEJ POTWORKÓW MANUALNIE JEST NO LIFEREM!
Weź głęboki wdech nosem, wypuść powoli powietrze ustami i ochłoń, zanim zaczniesz pisać kolejnego posta. Podobno to ja nie zachowuje kultury, tymczasem to Ty każesz mi stąd uciekać, a mam takie samo prawo wypowiadania się w tym temacie, jak Ty.

Cytuj:
Wypociłem już się mocno tłumacząc tym, którzy łamią zasady, że szkodzą innym. Oni tego nie zrozumią, bo są cwańsi.
Zrozumieją*
Rozumieją, ale mają to, za przeproszeniem, w DUPIE.

Cytuj:
Odpiszę na twojego posta tylko wtedy kiedy będzie zawierał jakiś faktyczny sens
Heh spoko, ja tym forum nie oddycham. <idzie się pociąć>

Jeżeli nie potrafisz czerpać satysfakcji i przyjemności z grania w tibie tylko przez boterów, którzy wcale największym syfem na tibii nie są(patrząc z punktu widzenia gracza, nie regulaminu) to raczej z Tobą jest coś nie tak, przestań patrzeć na innych. Gdybyś odkładał pieniądze na samochód przez X lat, kupił go i dowiedział się, że ktoś na drugim końcu Polski taki sam samochód ukradł niejakiemu Kowalskiemu, przestałbyś cieszyć się swoim własnym?
Ja więcej powtarzać się nie będę, boter nigdy nie przeszkodził mi w takim stopniu, abym chciał wszystkich wytępić. Ale fakt, ktoś kto chce szybszy resp jak ja powinien ********** na ots, bo to sie nie godzi ;<.
Szkoda, że nie zrozumiałeś, że mi boterzy nie przeszkadzają, a każdym poście przekazywałem tylko i wyłącznie swoje zdanie. 'Umiesz liczyć, licz na siebie- Twoje szczęcie innych je***'. Tak myślą boterzy w stosunku do innych graczy, tak ja myślę w stosunku do nich.

W tym temacie napisałem więcej postów niż we wszystkich razem wziętych ;o
Miło było z Tobą konwersować, szkoda że nie mogłem liczyć na szacunek z Twojej strony.

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 01-02-2009 o 22:15.
 
stary 01-02-2009, 22:10   #520
ajeja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2009

Posty: 6
Domyślny

DO ROCKETSLAYER

Nie wiem czy ty jesteś aż tak tępy by zrozumieć, że zbanowanie wszystkich boterów spowoduje utratę większości osób grających w tą grę? I nie wyskakuj mi z tym, że wrócą starsi bo to nie jest pewne, a po drugie nie będzie ich więcej niż osób które botowały i nie grają dalej bo ich postacie dostały bana do delete. Wiem, że i tak byś próbował wmawiać mi, że nie jestem ekonomstą i guwno wiem, więc pokażę ci ile osób z top 300 na thorii botuje bądź używa bota ułatwiając sobie expienie(x-ray,healing,targeting)
Wladimix Wzyciek (*)
Niesamowity Marcin (*)
Death Weisse (*)
Jeect (*)
Hestrial (*)
Remgalag (*)
Slaanesh (*)
Samtoz (*)
Ertu (*)
Kattan Pa'Hugget (*)
Vabelico (*)
Thor Eagor (*)
Attien (*)
Knight Volrath (*)
Arito (*)
Hatorikenzo (*)
Grus Atlar (*)
Kylte (*)
Arin Neber (*)
Evil'Namesis (*)
Rudolf Payne (*)
Kentris (*)
Will Pheres (*)
Luftmastarn (*)
Maximilian Drex (*)
Yerkoz (*)
Agravax (*)
Elder Ziom Wielki (*)
Sneeak (*)
Paatoshik (*)
Kama'ra (*)
Thas Vook (*)
Conny Payne (*)
Lucifer Lucius (*)
Raven Atlar (*)
Pawel Szalonek (*)
Rebel Beyond (*)
Kawaler Legarde (*)
Sertiel Kasta (*)
Rincognito (*)
Cortello (*)
Tarob (*)
Marales (*)
Niah Sath (*)
Rah Vook (*)
Jiirachi (*)
Xa'xara (*)
Elite Reazor (*)
Pro'Weder (*)
Matamure (*)
Leezon (*)
Pro'Madurius (*)
Boppel (*)
Viccio (*)
Nelmonth (*)
Kekao (*)
Xalazos (*)
Onixius (*)
Strikey (*)
Sir Tehacy (*)
Sub Van Kret (*)
Matte cohan (*)
Manveru Spit (*)
Verberg (*)
Chat Bex (*)
Senhi Mishi Koshimoto (*)
Kuravol (*)
Mileey (*)
Delia Deni (*)
Nitrosin (*)
Thar Leallo (*)
Mavadors (*)
Gove (*)
Aneruy (*)
Durak La'Core (*)
Kunoicha (*)
Blakhao (*)
Sean dow (*)
Grassder (*)
Elam Shya (*)
Xarturo (*)
Naeill (*)
Bolti'Mer (*)
Shearin Avel (*)
Derlyth Elverbone (*)
Habilitas (*)
Rex Blade (*)
Thaa Janitor (*)
Sim'son (*)
Klizzer (*)
Negina Mosze (*)
Fille Payne (*)
Bellatryx (*)
Weror (*)
Evisar (*)
Khalidor (*)
Imperish (*)
Verigo (*)
Cavalorm (*)
Benedit Nasha (*)
Sophina (*)
Timoty Shu (*)
Snikvard Krakelgam (*)
Manshello (*)
Ithylien (*)
Eagle eye the Hunter (*)
Tiques (*)
Duuei (*)
Thollarus (*)
Yortex (*)
Chi (*)
Sefua (*)
Duren Ethartel (*)
Ilfonus Alrustywah (*)
Clothos (*)
Than Ratey (*)
Destoka (*)
Ver'Etienne (*)
Niunia Firesun (*)
Vox'er (*)
Ifro (*)
Son of Majestic (*)
Jamakukah (*)
Famasco (*)
Leathus (*)
Mystic Nightmare (*)
Kagarindan Adorah (*)
Leathal Bex (*)
Macten (*)
Bego (*)
Zabza (*)
Miharo Cheothoba (*)
Humaxus (*)
Shtainee (*)
Sanos (*)
Pistacb (*)
Sikews (*)
Nick dek (*)
Sivarius Drake (*)
Trepilar (*)
Boxtar (*)
Sinoro (*)
Wyze (*)
Vanisel (*)
Italjano (*)
Ufran (*)
Astir Letan (*)
Mystic Sean (*)
Karajakataka (*)
Kakashij (*)
Xeroxe (*)
Yzi le (*)
Octavia Avatar (*)
Van Kris (*)
Laren Kalf (*)
Focus Knight (*)
Ewul Warrior (*)
Marasek (*)
Astutus (*)
Zatorn Thon (*)
Fleo Mort (*)
Proof Sollozzo (*)
Cassius Crome (*)
Kyrve (*)
Gree've (*)
Bolek Gladiator (*)
Eus'Zho (*)
Temsas (*)
Uztaila (*)
Hykast (*)
Irrae (*)
Serkas (*)
Mydow the knight (*)
Dimeurgi (*)
Tina Tanemura (*)
Gryz Amedala (*)
Kron'Zyth (*)
Murkle (*)
Aralde (*)
Aegelian (*)
Aureon Ravenloft (*)
Shull (*)
Tingie Pola (*)
Rydwan Bex (*)
Fawkes liu (*)
Dark Legion Alex (*)
Trixey (*)
Retrondor Thalyl (*)
Gemelo'archer (*)
Yertov (*)
Rechar (*)
Darol Elite (*)
Eratyn (*)
Thorcia (*)
Edlyphor (*)
Drullputten (*)
Xzanthor (*)
Temrys (*)
Jariaz (*)
Aegzonna (*)
Megakila (*)
Ska knigt (*)
Bam Da'Bulle (*)
Buwan manami (*)
Rykast (*)
Gunnar Payne (*)
Royal'Melaf (*)
Hirro (*)
Del Fax (*)
Zipper Vegetax (*)
Azvex (*)
Arcias Kain (*)
Deadeeye (*)
Dazira Fala (*)
Dazy Deas (*)
Shaen Emperor (*)
Brutalast (*)
Tommy'Bolter (*)
Ecrotha (*)
Tius Daen (*)
Sir Samawuja (*)
Artoz Arteiv (*)
Siker Brok (*)
Uraura (*)
Ysaque (*)
Diller Knight (*)
Avros (*)
Matorosa Spit (*)
Affex (*)
Slodka'Kasia (*)
Verpix (*)
Vailandur (*)
Ultrimus (*)
Bonecrusher Manami (*)
Eve'Etienne (*)
Kamiileq (*)
Shtojahet (*)
Xaheka (*)
Dard Lazy (*)
Naroki (*)
Mastaach (*)
Hidaren (*)
Lucky Lennox (*)
Falaue (*)
Crozus (*)
Vergitto (*)
Rasmus montana (*)
Viethe (*)
Dark Spit (*)
Ho'ka (*)

Vickse (*)
Xerotis (*)
Uvelicer (*)
Shin Shas (*)
Renn Knight (*)
Runar med den lila staven (*)
Wacoo (*)
Sir Sinnlos (*)
Kurier (*)
Veltronic (*)
Krysos Edaniel (*)
Xerfin (*)
Royal little thoria (*)
Ratba (*)
Arnax Xane (*)
Walric (*)
Meroox (*)
Hirameku (*)
Lord oversier (*)
Wraith Wzyciek (*)
Serozie (*)
Adozik (*)
Nuwopp (*)
Grivago (*)
Mymuss (*)
Eagle on Thoria (*)
Lavido (*)
Gerell (*)
Uchiha Sasukej (*)
Elite Mashino (*)
Grossisten (*)
Sathar Soze (*)
Thalyn Sewyrum (*)

Problem botowania pojawił się dawno i wtedy trzeba było to zwalczyć. Teraz kiedy botowanie osiągnęło taką skalę jedynym wyjściem byłoby wyrzucenie jej do kosza. Cipsoft tego nie zrobi bo skąd będzie kasa? Dawniej też byłem przeciwnikiem botowania ale na serwie na ktorym zacząłem grę nie da się inaczej. Tu panuje ciągła wojna i aby mieć wyższy level trzeba bocic. NA wojnie bez bota nie idzie wytrzymać 5 minut - przyjdź tu to zobaczysz co to znaczy. Pozatym boter to nie jest mały głód i nie zwalczy się go "DANIEM"(banem). Za parę dni wyjdzie bot już uwzględniający kod cipsoftu i mają chłopaki po ptokach. Jedynym rozwiązaniem dla ciebie jest pogodzenie się ze wspólnym respem(twoim i botera) albo dołączenie do grona botujących tracąc przy tym mniej nerwów

ajeja jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:10.


Powered by vBulletin 3