Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-07-2005, 18:57   #561
Lucyper
Użytkownik Forum
 
Lucyper's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin

Posty: 45
Lucyper ma numer GG 2281350
Domyślny

nie to nie rób skoro to trudne bo i tak mi to jest nie potrzebne bo to nie dla mnie
__________________
Lucyper jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-07-2005, 19:15   #562
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Lol!? Czyś ty oszalał? Ja nie przestanę robić avków, i nigdy, przenigdy nie zaproponuję, ani nie poprosze o nie składanie zamówień. Wszystkie zamówienia zostaną wykonane, część niestety z opóźnieniem, ale wykonane. Gdyby nie ten topic nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi i pewnie teraz siedziałabym wieczorami czytając lektury do następnej klasy, albo ucząc się historii z podręcznika do III gim. Ale póki żyję i mam kompa topicu nie zamknę! Coraz lepiej idą mi szkice i grafika na kompie dzięki waszym zleceniom, pozatym nie po to wydałam 140 zł na tablet, żeby teraz przestac się tym zajmować. To mnie wciągnęło bardziej niż Tibia , i choćbym miała zarywac noce to avy i tak zrobię!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Dobrze kochani.. dziś ostatnia wiadomość. Stwierdzam, że nie przyjmę więcej zamówień. Było fajnie, nauczyłam się wiele podczas robienia tych avów, ale uważam, że mam za mało czasu. Za mało czasu poświęcam na czytanie, czy słuchanie muzyki. Do tego chciałam się tego lata uczyć grać na gitarze, może kiedyś w końcu kiedyś uda mi się dobrać porządnie chwyty do stosu zapisanych piosenek. Pozatym w za niecałe 2 tygodnie może zacznę chodzić na jazdę konną, postanowiłam dorobić sobie szramę na drugiej ręce, tak do kompletu. A dziś... Dziś stwierdziłam, że nie ma Eileen, są tylko jej grafiki, a właściwie grafiki Elieen, bo tak najczęściej przekręcacie mój nick. Pozatym grafiki będę dalej umieszczać na Blue Rose Page, ale będą to przedewszystkim szkice i obrazki z tabletu, może czasem jak się uda coś z farb. Nie będzie ich dużo, ale zawsze to coś...

Nigdy nie mow nigdy Kochana W kazdym razie ... bardzo dziekuje za logo dla gildii ktore dla mnie wykonałaś logo jest w ciaglym uzytku mam nadzieje ze jak znajdziesz troszke czasu to wskoczysz i zrealizujesz kilka zamowien. Pozdrawiam serdecznie
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  
stary 22-07-2005, 14:00   #563
Czester
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Lokacja: Iława

Posty: 103
Czester ma numer GG 1462060
Domyślny

A ja dziekuje za Avatar I zycze powrotu
Czester jest offline  
stary 22-07-2005, 17:34   #564
Randlemen
Użytkownik Forum
 
Randlemen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004

Posty: 870
Żarówka

Eileen zrób mi prosze avatar ze spawn'em - gosciem kturego mam wlasnie na avatarze . Pokombinuj, jak mi sie spodoba to go uzyje ok?
Randlemen jest offline  
stary 22-07-2005, 18:10   #565
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Randlemen
Eileen zrób mi prosze avatar ze spawn'em - gosciem kturego mam wlasnie na avatarze . Pokombinuj, jak mi sie spodoba to go uzyje ok?

Umiesz czytać?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Dobrze kochani.. dziś ostatnia wiadomość. Stwierdzam, że nie przyjmę więcej zamówień. Było fajnie, nauczyłam się wiele podczas robienia tych avów, ale uważam, że mam za mało czasu. Za mało czasu poświęcam na czytanie, czy słuchanie muzyki. Do tego chciałam się tego lata uczyć grać na gitarze, może kiedyś w końcu kiedyś uda mi się dobrać porządnie chwyty do stosu zapisanych piosenek. Pozatym w za niecałe 2 tygodnie może zacznę chodzić na jazdę konną, postanowiłam dorobić sobie szramę na drugiej ręce, tak do kompletu. A dziś... Dziś stwierdziłam, że nie ma Eileen, są tylko jej grafiki, a właściwie grafiki Elieen, bo tak najczęściej przekręcacie mój nick. Pozatym grafiki będę dalej umieszczać na Blue Rose Page, ale będą to przedewszystkim szkice i obrazki z tabletu, może czasem jak się uda coś z farb. Nie będzie ich dużo, ale zawsze to coś...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline  
stary 22-07-2005, 18:29   #566
Vomusu
Użytkownik Forum
 
Vomusu's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2004

Posty: 210
Domyślny

No pallek ci spox wyszedl. Podoba mi siem.

P.S.
Sorka,ze tak późno comment no ale oboz byl (karate).
__________________

Vomusu jest offline  
stary 22-07-2005, 22:04   #567
Demokles
Użytkownik Forum
 
Demokles's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005

Posty: 172
Domyślny

Szkoda.. Ale jak czytałem porzegnanie.. to sie wzruszyłem.. w sumie to też prawda.. Autorka (żeby nie przekręcić nicku) miałą za mało czasu na inne zajęcia.. życze jej powodzenia i sukcesów w grze na gitarze i jeździe konnej..
Demokles jest offline  
stary 23-07-2005, 00:54   #568
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

To chyba jeszcze nie będzie ostatnia partia, ale się zobaczy. Narazie część zaległości. Tak jak ostatnim razem: nick właściciela w nazwie.









No... narazie tyle. Zdaje mi się, że ma już jakiś pomysł na nowy topic . Zbiór grafik (avy, szkice, rysunki na tablecie). W końcu chciałabym usłyszec jakąś konkretną ocenę, muszę wiedzieć co poprawiać. Może jak się uda to wstawię moje opko... Wszystko jest w planach... Narazie skończę to co zaczęłam.

@edit
Dwarf, pamiętałam o tobie

__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 23-07-2005 o 01:12.
Eileen jest offline  
stary 23-07-2005, 08:45   #569
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

Ten zakapturzony to nie moj?Bo mial byc inny.Przypominam Zakapturzony gosciu tylko aby nie widac bylo twarzy.W ciemnosci widac jego zielone oczy a w rekach ma miecz.W Prawym dolnym rogu avka napis z blaskiem miecza swietlnego "Str4t0s"
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline  
stary 23-07-2005, 10:26   #570
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Domyślny

Dzieki bardzo Eileen widzialem ten obrazek w sieci, thx za pokolorwanie go Pozwolilem sobie tylko dodac napis Jeszcze raz wielkie dzieki
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien
Dwarf jest offline  
stary 23-07-2005, 19:26   #571
Plaski knight
Użytkownik Forum
 
Plaski knight's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Wiek: 30

Posty: 67
Domyślny

Eileen a mi zrobisz avatara moze byc jaki rycerz
Plaski knight jest offline  
stary 24-07-2005, 01:06   #572
Randlemen
Użytkownik Forum
 
Randlemen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004

Posty: 870
Strzałka

Eileen zrób mi prosze avatar ze spawn'em - gosciem kturego mam wlasnie na avatarze . Pokombinuj, jak mi sie spodoba to go uzyje ok?
Ponawiam prosbe bo widze ze inni uzytkownicy tez skladaja prosby o avatary. W sumie to avatar mam nowy, ale chetnie zobaczylbym avatar "spod twojej reki"
__________________
Kto żyje bez niebezpieczeństw, nie żyje wcale.
Randlemen jest offline  
stary 24-07-2005, 11:09   #573
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

ROTFLLLL!1111

Cytuj:
Eileen a mi zrobisz avatara moze byc jaki rycerz

Cytuj:
Eileen zrób mi prosze avatar ze spawn'em - gosciem kturego mam wlasnie na avatarze . Pokombinuj, jak mi sie spodoba to go uzyje ok?
Ponawiam prosbe bo widze ze inni uzytkownicy tez skladaja prosby o avatary. W sumie to avatar mam nowy, ale chetnie zobaczylbym avatar "spod twojej reki"

CO ZA PLACKI!!! UMIECIE CZYTAĆ??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Dobrze kochani.. dziś ostatnia wiadomość. Stwierdzam, że nie przyjmę więcej zamówień. Było fajnie, nauczyłam się wiele podczas robienia tych avów, ale uważam, że mam za mało czasu. Za mało czasu poświęcam na czytanie, czy słuchanie muzyki. Do tego chciałam się tego lata uczyć grać na gitarze, może kiedyś w końcu kiedyś uda mi się dobrać porządnie chwyty do stosu zapisanych piosenek. Pozatym w za niecałe 2 tygodnie może zacznę chodzić na jazdę konną, postanowiłam dorobić sobie szramę na drugiej ręce, tak do kompletu. A dziś... Dziś stwierdziłam, że nie ma Eileen, są tylko jej grafiki, a właściwie grafiki Elieen, bo tak najczęściej przekręcacie mój nick. Pozatym grafiki będę dalej umieszczać na Blue Rose Page, ale będą to przedewszystkim szkice i obrazki z tabletu, może czasem jak się uda coś z farb. Nie będzie ich dużo, ale zawsze to coś...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline  
stary 24-07-2005, 15:15   #574
Żuczek
Użytkownik Forum
 
Żuczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2005
Wiek: 33

Posty: 83
Domyślny

Plxsior zrob mi jakiegos wypasionego avarcika ^^ bym byl wdzieczny i zeby tlyko dzialal
Żuczek jest offline  
stary 24-07-2005, 15:16   #575
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Domyślny

@up: luuudzie cczytac sie nauczcie Eileen nie przyjmuje juz zlecen! ! !
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien
Dwarf jest offline  
stary 24-07-2005, 20:02   #576
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Jasny gwint... Przez te chrzciny nie miałam na nic czasu. Odrabiam zaległości i zamykam ten topic, bo znów się zamówienia sypią . Nie kochani, stwierdziłam, że już nie będę robić. To dobra decyzja, bo niechciałabym aby topic umarł "śmiercią naturalną" kiedy będę miała dużo nauki w 3 gimnazjum. Pozatym chcę zrobić nowy topic z galerią moich obrazków. No i oczywiście zrobię listę wszystkich avów, żebyście mogli obejżeć je wszystkie razem
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline  
stary 24-07-2005, 20:20   #577
Akin
Użytkownik Forum
 
Akin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2005
Lokacja: Winners City
Wiek: 31

Posty: 119
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mazbul
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 45
Skille: 75/58
Poziom mag.: 13
Akin ma numer GG 8602641
Domyślny

Nie wiem czy zrobilas mi avka wiec poprosze jescze raz


Smieszne Tło
Na dole wygrafowany napis Akin (kolor niebiski obramowka rozowa)


Z gory dzieki

<Edit>
@Up
Srry nie przeczytalem up

Ostatnio edytowany przez Akin - 24-07-2005 o 20:22.
Akin jest offline  
stary 24-07-2005, 23:18   #578
Bodhistawa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2005

Posty: 13
Bodhistawa ma numer GG 5478007
Domyślny

Dziękuje za wykonanie avataru dla mnie. Chodziło mi o coś zupełnie innego, ale i tak wielkie dzięki.

pozdrawiam
Bodhistawa jest offline  
stary 25-07-2005, 14:04   #579
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen
Odrabiam zaległości i zamykam ten topic
moze to i lepiej, bo przegladajac wiekszosc twoich avatarow, musze stwierdzic, ze sa beznadziejne. Wyciecie kawalka obrazka i wstawienie do niego napisu (albo jeszcze lepiej, zrobienie czegos, co wyglada jak wordart) to NIE JEST robienie avatarow.
hoomik jest offline  
stary 25-07-2005, 14:13   #580
SadeXoVe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2004

Posty: 190
Domyślny

hoomik chyba nie jestes do konca zorientowany, eileen duzo rysunkow robila za pomoca tabletu lub szkicowala i skanowala (?)
SadeXoVe jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin 3