Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-06-2007, 15:37   #41
Loleczka
Użytkownik forum
 
Loleczka's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Lolowo

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: 22/22
Loleczka ma numer GG 3570390
Domyślny

UDAŁO się zalogowało wreszcie!!
Loleczka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2007, 16:01   #42
Riddok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 20
Problem

ten update to jest PARODIA a Cipow powinni dac do najzabawniejszych zwierzat swiata ... wymiencie mi 1 nowa rzecz ktora zrobili dla facc. mialem nadzieje ze te umiejetnosci jakies fajne beda <zebralem 15k zeby sobie je kupic zaraz po update> patrze na tibia.com a tam ze wszystkie sa dla pacc <super wyrownywanie profesji>.... oczywiscie zadnego terenu nowego dla facc niema, no bo po co dbac o graczy z ktorych zysku niema ? no i wychodzi na to ze w tibie nie da sie grac bez pacc.jedyna rzecz ktora sie przyda to podnoszenie spearow no ale to bardziej w skilowaniu niz w walce.
WNIOSEK: gratki dla Cipow za zrobienie najgorszego update w historii tibi
__________________
Przykład inteligentnego Pacca:
(ja 36 lvl on 9 lvl)
"ty do mnie nie fikaj bo ja będe mieć w czwartek pacca i jak ci puszcze UE to spadniesz"
Riddok jest offline  
stary 27-06-2007, 16:04   #43
xzseba
Użytkownik Forum
 
xzseba's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2005
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Riddok Pokaż post
ten update to jest PARODIA a Cipow powinni dac do najzabawniejszych zwierzat swiata ... wymiencie mi 1 nowa rzecz ktora zrobili dla facc. mialem nadzieje ze te umiejetnosci jakies fajne beda <zebralem 15k zeby sobie je kupic zaraz po update> patrze na tibia.com a tam ze wszystkie sa dla pacc <super wyrownywanie profesji>.... oczywiscie zadnego terenu nowego dla facc niema, no bo po co dbac o graczy z ktorych zysku niema ? no i wychodzi na to ze w tibie nie da sie grac bez pacc.jedyna rzecz ktora sie przyda to podnoszenie spearow no ale to bardziej w skilowaniu niz w walce.
WNIOSEK: gratki dla Cipow za zrobienie najgorszego update w historii tibi
WNIOSEK ?! Nie podoba sie ?! to WYPAD!! albo kup PACCa z tibia.pl
xzseba jest offline  
stary 27-06-2007, 16:08   #44
Goldscorpion
Użytkownik Forum
 
Goldscorpion's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006
Lokacja: Katowice/Lędziny
Wiek: 32

Posty: 414
Stan: Niegrający
Świat: czekam na nowy
Goldscorpion ma numer GG 9387970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Riddok Pokaż post
ten update to jest PARODIA a Cipow powinni dac do najzabawniejszych zwierzat swiata ... wymiencie mi 1 nowa rzecz ktora zrobili dla facc. mialem nadzieje ze te umiejetnosci jakies fajne beda <zebralem 15k zeby sobie je kupic zaraz po update> patrze na tibia.com a tam ze wszystkie sa dla pacc <super wyrownywanie profesji>.... oczywiscie zadnego terenu nowego dla facc niema, no bo po co dbac o graczy z ktorych zysku niema ? no i wychodzi na to ze w tibie nie da sie grac bez pacc.jedyna rzecz ktora sie przyda to podnoszenie spearow no ale to bardziej w skilowaniu niz w walce.
WNIOSEK: gratki dla Cipow za zrobienie najgorszego update w historii tibi
1. Zwiekszone obrazenia dla knighta i palka.
Goldscorpion jest offline  
stary 27-06-2007, 16:08   #45
Tibianiczyk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny



FAjna nowa bron yeeeeeeee
 
stary 27-06-2007, 16:11   #46
Vaxasus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007

Posty: 43
Stan: Niegrający
Vaxasus ma numer GG 1062611
Król

Riddok wypad jak ci się nie podoba to graj na rooku podobno teraz sa lepsze hity i mozna lepiej expić.

Mi się update podoba akurat mi dziś pacc doszedł zamuwiony na tibia.pl
Mogę sobie teraz poskilować. Mi się podobają nowe czary knighta.
Vaxasus jest offline  
stary 27-06-2007, 16:19   #47
Troojka91
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Dębica

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Motoxmanka
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Poziom: 105
Domyślny ppf

Moim zdaniem to co zrobili z sorcem i drutem to jest wielka LIPA ! tak bardzo zjebali te profesje ze nie da sie nia grac ZAL...
Troojka91 jest offline  
stary 27-06-2007, 16:26   #48
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No to prawie wszystkie poradniki i kalkulatory poszly w pizdu.

btw. Jak teraz beda wygladaly wojny? ; o
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline  
stary 27-06-2007, 16:31   #49
Sizel
Użytkownik Forum
 
Sizel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Update nie podoba mi się.
Kolejka do jednego npc od wszystkiego - a wystarczyłoby trochę kultury i szło by to 50% szybciej... ale nieee, chamstwo wychodzi jak słoma z butów... Takie sytuacje to jakby sprawdzian dla poziomu dorosłości niektórych...
Nowe czary mają więcej z efekciarstwa, niż ze skuteczności...
Ciągnące się korytarze pod lodowcem i w tej plątaninie np. na długości 50 sqm... 3 frost trolle i polarny miś... nie ma to jak obfitość. Chociaż lodowe golemy niczego sobie, milusie i mrą szybko.
Dookoła miasta pełno drobnicy i badziewia ... w sumie to nie ma z czym walczyć, no chyba, że z tłumem pingwinów... a i tak jak się zacznie za tobą pies wlec, to nawet sie nie poczaruje, bo się psa skrzywdzi, a to złe...
Oczywiście są i tajemnice, które mnie ciekawią, np. szyb kopalniany, głodny pies, przeręble w lodzie, a już mistrzostwem świata są puszczające gazy wściekłe pingwinki... ale za mało tego.
Nie tego się spodziewałam. Dopóki nie uspokoi się trochę, nie pojadę do Svargrond, bo i po co? Użerać się z bydłem popisujących się małolatów, dla których punktem honoru jest zaspamić ci gadkę z npc albo przywalić krzesłem czy wypchać cię z kolejki... Najbardziej ze wszystkiego chciałam pobić Chakoye, ale chyba nie nastąpi to szybko :/
__________________

Find me there.

Ostatnio edytowany przez Sizel - 27-06-2007 o 16:39.
Sizel jest offline  
stary 27-06-2007, 16:32   #50
Makartas
Użytkownik forum
 
Makartas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Żagań

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Slash Ezo
Profesja: Knight
Świat: Selena
Poziom: 16+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 3+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Troojka91 Pokaż post
Moim zdaniem to co zrobili z sorcem i drutem to jest wielka LIPA ! tak bardzo zjebali te profesje ze nie da sie nia grac ZAL...

omG... Jak Ci się nie podba gra sorcem albo druidem zrób sobie knighta albo pallka... a Jak Ci się nie podoba pallek ablo knight to nie graj w Tibie. Cipsoft zbalansowal postacie tak aby każdy miał po rónwe szanse... A tu wyskakuje sapiąca królewna....
Makartas jest offline  
stary 27-06-2007, 16:36   #51
Sizel
Użytkownik Forum
 
Sizel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ale ogólnie, gdyby nie bydło i chamstwo i niektóre bzdurne rozwiązania... można uznać updejt za kawał średniej roboty. Ale rozczarowana jestem i tak.
__________________

Find me there.

Ostatnio edytowany przez Sizel - 27-06-2007 o 16:57.
Sizel jest offline  
stary 27-06-2007, 16:40   #52
Riddok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 20
Domyślny

Goldscorpion ale to nie jest nowa rzecz i to dotyczy wszystkich mi chodzi o cos takiego jak new tereny itp.

xzseba- nie wszyscy leca do babci i mowia "babciu prosze daj mi 90zl ze swojej renty na takie super konto do gry bo musze kolege przescignac w poziome"...
a z reszta mi zwisa to czy bedzie rozbudowywane konto pacc tylko rzeby Cipy nie zapominaly o facc i zmniejszyly przepasc jaka dzieli te konta.
ps na rooku tez sie ciezko gra bez pacc bo na wszystkich respach nooby siedza ;p
__________________
Przykład inteligentnego Pacca:
(ja 36 lvl on 9 lvl)
"ty do mnie nie fikaj bo ja będe mieć w czwartek pacca i jak ci puszcze UE to spadniesz"
Riddok jest offline  
stary 27-06-2007, 17:12   #53
Sorcer_Pips
Użytkownik Forum
 
Sorcer_Pips's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007

Posty: 261
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 70
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Domyślny

Mnie się podoba update, fajne te nowe miasto bardzo rozlegle tereny za nim raz to nawet się zgubiłem

Przed upem jak biłem gsy z kolegą dostawałem po 150 expa teraz dostajemy po połowie
__________________
(\(\
(>'.')
(~(")(")

17:23 Dziadek Do Orzehuw [8]: HO OTWORZE CII

23:50 Golderax [37]: kurwacka jak na zlosc 4 % do leveala i expiel man aposio ncave a fooda nei ma ;/

10:30 Aleethya [99]: popirtfolonr
10:30 Aleethya [99]: popierdolone*

21:09 Rodelar Fingun [40]: Rio de Janero jest w australi?

Blan Rien [36]: 12:05 Blan Rien [36]: omg
Olga of Guardia [8]: i buy omg offer
Blan Rien [36]: lol xD 12:05
Olga of Guardia [8]: no lol i buy omg
Sorcer_Pips jest offline  
stary 27-06-2007, 17:42   #54
Luxterini
Użytkownik forum
 
Luxterini's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Bełchatów

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Problem

Ja tylko współczuje niskolevelowym knightą, którzy mieli dobrą broń ( w tym ja ). Jak zobaczyłem, że po update bije z gs-a poniżej 100 to mnie ścieło. Przed update hity były o wiele lepsze .
Luxterini jest offline  
stary 27-06-2007, 17:42   #55
elfo.del.bien
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Thais

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Valoria
Domyślny

A pvp to jest normalnie smieszne, 40knight ze spokojem ojedzie takeigo sorca nawet 60, hity z sd do dupy i drogie jak wiadomo, knight takiego sd nadrabia dwoma hitami i to za darmo, do tego knighta nawet sie na combo nie pojedzie bo marne ue i sd mozna se zapomniec, knajt nie dosc ze ma w chuj zycia to jeszcze pizga prawie jak sd, i to za darmo!! Nie no zajebista balansacja!!!! Jedyne co mi pozostaje to utani gran hur i s*******ac bo jak narazie zaraz najtowi dadza i ten czar, btw najt juz dostal cos jebnietego na maska ala ue, normalnie walnelo clipsoft i tyle!
elfo.del.bien jest offline  
stary 27-06-2007, 18:09   #56
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

... a nikt z CipSoftu nie pomyślał o biednym druidzie, skazanego jedynie na Visa, ktorego doszczędnie osłabili...
Xerden jest offline  
stary 27-06-2007, 18:34   #57
Vaxasus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007

Posty: 43
Stan: Niegrający
Vaxasus ma numer GG 1062611
Domyślny

Cytuj:
Cytuje elfo.del.bien:
A pvp to jest normalnie smieszne, 40knight ze spokojem ojedzie takeigo sorca nawet 60, hity z sd do dupy i drogie jak wiadomo, knight takiego sd nadrabia dwoma hitami i to za darmo, do tego knighta nawet sie na combo nie pojedzie bo marne ue i sd mozna se zapomniec, knajt nie dosc ze ma w chuj zycia to jeszcze pizga prawie jak sd, i to za darmo!! Nie no zajebista balansacja!!!! Jedyne co mi pozostaje to utani gran hur i s*******ac bo jak narazie zaraz najtowi dadza i ten czar, btw najt juz dostal cos jebnietego na maska ala ue, normalnie walnelo clipsoft i tyle!
Nie zgadzam się z tobą że knight wali jak ty sd i to za darmo knight nie wali tak ciagle moze miec chwile ze przez chwile albo nie trafia albo wali 13,31,23 i znowmu nie trafia i walnie jakis dobry hit i potem znowu chmurki i ty mozesz w niego walic z odleglosci a on musi z bliska ty wystarczy utani gran hur i walisz w niego z sd z odleglosci i masz nad nim przewage czemu nikt nie myśli o przewadze sorka że on wali z run n odległość a knight musi podchodzić do ofiary.



Zgadzam się z Xerden w tej chwili druid jest według mnie najgorsza profesją.

Ostatnio edytowany przez Vaxasus - 27-06-2007 o 18:38.
Vaxasus jest offline  
stary 27-06-2007, 18:34   #58
Darcik_ridaow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerden Pokaż post
... a nikt z CipSoftu nie pomyślał o biednym druidzie, skazanego jedynie na Visa, ktorego doszczędnie osłabili...
Tu się zgadzam.

Moim zdaniem uodate lipa totalna. Zje... to na maksa . Miala byc balansacja profesji. Bzdura gdzie tu balanascacja, Kiedys sorc mogl robic pg z wastem, teraz bedzie waste jeszcze wiekrzy.
Hity palkow to przesadza. 80 palladyn ze zwyklymi boltami soluje hydre dlubiac w nosie. Sama kasa z ktora z niej leci daje zwrot za bolty. Nieswspomne o padajacych Dragach i dl, niema zadnych srat tylkko i wyloncznie zyski. Nawet przed update sorc ze 160 lvl mogl zabijac szybko ale z duuzym wastem.

W poprzednich newsach przeczytalemz e hunty beda musialy byc wykonywane w teame. I tu brecht. Mieli chyba na mysli Knight + druid bo tylko takie teraz beda powstawac.
Palkowie ze zwyklych boltow wala w ludzi po 100+. Zaraz podniosą sie głosy o ja a z sd bylio wiecej, ale wesmy pod wuage koszt bolta a koszt sd .
Teraz nastapila era palkow, cip zjebal robote miala byc balansacja a palladynowie robic beda wiekrze pg niz sorce i to z zyskiem a nie stratami.

Osobicie update mi sie nie podoba, jednakże nadal bede grać sorcem.


Co do wojen : Smiech na sali

Knight + knihht +knight = palladyn owned
pall+ pall + pall = knight owned
Sorc+sorc+sorc+sorc+sorc = dopiero palladyn.


Gz dla Cipsoftu, psujcie ta gre dalej
Darcik_ridaow jest offline  
stary 27-06-2007, 19:04   #59
Abax
Użytkownik forum
 
Abax's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 34
Skille: 64/61
Poziom mag.: 4
Abax ma numer GG 646714
Domyślny Lipa,.....

Troche glupio zrobili z tymi broniamy...... ze lvl wprowadzili broni... totALNA KASZANA =/
zeby miec FS-a to musze zapier....c z serpent swordem do 30 lvl!
ale jak narazie mam hit 105 tak w ogole to paccy maja najlepiej! outfity dostali i w ogole. Facc-om powinni tez cos dodac: np. jakis addon albo cos!! to nie feer! =/

PS.
Tibia.pl musicie nadrobic z mapkami, broniami i lvl broni itp.!
Abax jest offline  
stary 27-06-2007, 19:32   #60
mkskiler
Użytkownik forum
 
mkskiler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalan Sata
Profesja: Sorcerer
Gildia: Divectoss
Świat: Zanera
Poziom: 51
Poziom mag.: 51
mkskiler ma numer GG 3806889
Domyślny

Chociaż nie lubię obgadywać cip to teraz totalnie ich opier*** nie ma teraz prawie ze wogole sensu grania drutem i srocem nie opłaca się już lepiej zacząc grać pallem który zajbie nawet draga na 20 lvl bo bedzie latal ze sperami i juz ehh ten update jest totalą pomyłką cip chyba nie myśli że to tak zostanie że ludzi sie na to zgodzą w taki sposób mogą stracić graczy a co za czym idzie mniejsze dochody bo nie którzy będą mieli w dupie granie pallem lub tez knightem bo lubią magie i c***. Ehh dlamnie update to totlne gówno które powinno być cofnięte lub też inaczej zrobione bo tibia staje się grą bez sensu bo na swiatach powstanie coraz więcej pallków i będzi era pallków ehh

Update letni 1/10
mkskiler jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:34.


Powered by vBulletin 3