Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 19:40   #41
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Gdyby tak było, to homoseksualizm by nie istniał. Prawie wszyscy homoseksualiści są dziećmi rodziców heteroseksualnych.
A to można być biologicznym dzieckiem pary nie-hetero ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 19:42   #42
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
tolerancja
1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych»
akceptacja
1. «aprobata»
2. «formalna zgoda na coś»

Jak wielkim trzeba byc idiota, zeby nie widziec roznicy miedzy szanowaniem czegos a zgadzaniem sie z czyms?
A kto tu tego nie widzi? Jednak, moim zdaniem, tolerancja nie odbija się tylko w świetle szacunku a aprobaty. I nieważne z jakim słownikiem tu wyjedziesz, gdyż trzeba być wielkim idiotą, aby myśleć, że suche fakty zdefiniują takie konspekty życiowe. A jeśli jedziemy już słowniczkową teorią to:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia.pl
Zasada tolerancji jest kontrowersyjna.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:43   #43
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Gdyby tak było, to homoseksualizm by nie istniał. Prawie wszyscy homoseksualiści są dziećmi rodziców heteroseksualnych.
Czemu PRAWIE? Wykluczajac, ze rodzicie byli bi, lub splodzili dziecko przypadkiem. Dzieci sa okrutne, dziecko majace 2 tatusiow byloby wytykane palcami. Nawet jesli by nikt o tym nie wiedzial, to jest duza szansa, ze wyroslo by na geja homo.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:43   #44
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A to można być biologicznym dzieckiem pary nie-hetero ?
Tak, witamy w XXI wieku.
In vitro, biseksualizm, późne odnajdywanie swojej prawdziwej orientacji seksualnej, poligamia itd.

A temat tak zapalny, że nawet nie chce mi się prowokować ;).

@Autor
Szwadron 97 jest do niczego, nie kombinuj tylko odpal sobie Honor. Albo tak dla odmiany, jakąś porządną muzykę.

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 30-01-2009 o 19:51.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:44   #45
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A to można być biologicznym dzieckiem pary nie-hetero ?
Lesbijki są tak samo płodne jak kobiety heteroseksualne i nieraz mają dzieci, które wychowują wspólnie z partnerką. Oczywiście dziecko jest wtedy spokrewnione tylko z jedną z tych kobiet.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Czemu PRAWIE? Wykluczajac, ze rodzicie byli bi, lub splodzili dziecko przypadkiem. Dzieci sa okrutne, dziecko majace 2 tatusiow byloby wytykane palcami. Nawet jesli by nikt o tym nie wiedzial, to jest duza szansa, ze wyroslo by na geja homo.
To czemu większość takich dzieci nie wyrasta wcale na homo? Adopcja jest dostępna dla par homo w niektórych krajach i ich doświadczenia wcale nie potwierdzają Twojej tezy. Nie rozumiem związku między byciem wytykanym palcami a orientacją seksualną.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 30-01-2009 o 19:46.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:49   #46
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Czy wy myślicie, że homoseksualny 'tatuś 1' będzie mówił "nie, nie patrz na tę dziewczynkę synu, patrz, tam jest taki ładny chłopaczek"?
Homoseksualiści, po tym co sami przeszli z ludźmi, imho jeszcze bardziej staraliby się wychować dziecko na 'normalnego' (definicja "normalności" jest bardzo niestabilna) członka społeczeństwa.
Chyba dalej niektórzy nie rozumieją o co chodzi. Wytykanie palcem, jak już wspomniałem, to sprawa drugorzędna i nieistotna, wiąże się nie tylko z homoseksualnymi rodzicami.
Natomiast, czego by cię "tatusiowie/mamusie" nie uczyły, i choćby tacy rodzice powtarzali, że robią źle, sam fakt ich wspólnej płci miałby OGROMNY wpływ na rozwój dziecka. I nie pierdolcie mi tutaj hasłami "nieraz starają się lepiej wychowywać, niż hetero", bo problemem nie jest tu metoda, tylko środowisko w jakim dorasta dziecko.

P.S: I nie twierdzę, że negatywnym wpływem są tu pojawiające się u dzieci skłonności homoseksualne. Ktoś już napisał, że jest to wręcz rzadkie.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 30-01-2009 o 19:50.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:52   #47
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Natomiast, czego by cię "tatusiowie/mamusie" nie uczyły, i choćby tacy rodzice powtarzali, że robią źle, sam fakt ich wspólnej płci miałby OGROMNY wpływ na rozwój dziecka. I nie pierdolcie mi tutaj hasłami "nieraz starają się lepiej wychowywać, niż hetero", bo problemem nie jest tu metoda, tylko środowisko w jakim dorasta dziecko.
A ile dzieci wychowywanych jest przez samotne matki? A czasem przez samotnych ojców? To też wcale nie jest normalne środowisko rozwoju dziecka. Ja podtrzymuję zdanie, że para homoseksualna jest w stanie stworzyć lepszą atmosferę dla dziecka niż ta, która panuje w wielu rodzinach heteroseksualnych, których prawa do wychowywania dziecka nikt nie kwestionuje.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:53   #48
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Co masz na myśli? Myślę, że kochająca para homoseksualistów wychowałaby dzieci lepiej niż niejedna rodzina heteroseksualna.
Chyba nie wiesz co mowisz. Dziecko wychowywane przez 2 geji NIE MA SZANS by wyrosnąć na normalnego czlowieka choćby dla tego ze przez caly czas bedzie wysmiewane i obrazane przez rowiesnikow i pewnie nie wiele innych dzieci bedzie chcialo sie przyjaznic z takim dzieckiem
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:56   #49
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
Chyba nie wiesz co mowisz. Dziecko wychowywane przez 2 geji NIE MA SZANS by wyrosnąć na normalnego czlowieka choćby dla tego ze przez caly czas bedzie wysmiewane i obrazane przez rowiesnikow i pewnie nie wiele innych dzieci bedzie chcialo sie przyjaznic z takim dzieckiem
Ty raczej masz większe pojęcie niż ja o tym, co homofobi potrafiliby takiemu dziecku zrobić.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:57   #50
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Chyba nie wiesz co mowisz. Dziecko wychowywane przez 2 geji NIE MA SZANS by wyrosnąć na normalnego czlowieka choćby dla tego ze przez caly czas bedzie wysmiewane i obrazane przez rowiesnikow i pewnie nie wiele innych dzieci bedzie chcialo sie przyjaznic z takim dzieckiem
To akurat nie jest wina ani rodziców, ani dziecka, a takich paskudnych homofobów jak ty ; D
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:58   #51
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
A ile dzieci wychowywanych jest przez samotne matki? A czasem przez samotnych ojców? To też wcale nie jest normalne środowisko rozwoju dziecka. Ja podtrzymuję zdanie, że para homoseksualna jest w stanie stworzyć lepszą atmosferę dla dziecka niż ta, która panuje w wielu rodzinach heteroseksualnych, których prawa do wychowywania dziecka nikt nie kwestionuje.
Porównanie co najmniej słabe. Pomijając fakt, że rozbite rodziny także często mają wpływ na rozwój dziecka, są to dwie różnie sytuacje. Dzieci w rozbitych rodzinach nie są dobrowolnie przekazywane do wychowywania w niewłaściwej atmosferze, ani też nie mają na co dzień do czynienia z nieprawidłowymi relacjami.

Cytuj:
A temat tak zapalny, że nawet nie chce mi się prowokować .
Plx.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 30-01-2009 o 19:59.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:58   #52
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Dopiero zauwazylem, ze autor jest z mojego miasta. Co za wstyd i hanba dla calego Podlasia... =/
Az mu chyba osobiscie wyperswaduje nietolerancje dla, rotfl, "geji".
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:58   #53
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
para homoseksualna jest w stanie stworzyć lepszą atmosferę dla dziecka niż ta, która panuje w wielu rodzinach heteroseksualnych, których prawa do wychowywania dziecka nikt nie kwestionuje.
I to jest właśnie przykład gejizmu. Powiedz mi, dlaczego homoseksualna para ma wychować dziecko lepiej niż para heteroseksualna?

@DOWN
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
1. Dowody, dowody
Najpierw niech gejiści podadzą dowody na to, że para homoseksualna lepiej wychowuje dzieci.

Ostatnio edytowany przez Wielkimanitu - 30-01-2009 o 20:01.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:59   #54
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
Chyba nie wiesz co mowisz. Dziecko wychowywane przez 2 geji NIE MA SZANS by wyrosnąć na normalnego czlowieka choćby dla tego ze przez caly czas bedzie wysmiewane i obrazane przez rowiesnikow i pewnie nie wiele innych dzieci bedzie chcialo sie przyjaznic z takim dzieckiem
1. Dowody, dowody, i proszę bez wiekowych książek fantasy.
2. Tak jak z dziećmi grubymi, biednymi, brzydkimi, niemodnymi, niskimi, ze śmiesznym głosem, z obcym pochodzeniem itd
Niech żyje normalność!
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:01   #55
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Manitu
bo trzeba naprawdę kochać swojego partnera, żeby przejść to wszystko co robią homofobi. Niestety, u tzw. 'normalnych' taka miłość nie jest częsta.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:01   #56
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
I to jest właśnie przykład gejizmu. Powiedz mi, dlaczego homoseksualna para ma wychować dziecko lepiej niż para heteroseksualna?
Źle mnie zrozumiałeś. Sam fakt homoseksualności nie powoduje automatycznie, że para będzie lepsza. To samo można powiedzieć o heteroseksualności. Jest cała masa innych czynników wpływających na rozwój dziecka, co sprawia, że ta pierwsza para *może* okazać się znacznie lepsza pomimo swojej orientacji (która rzeczywiście jest tu cechą niekorzystną).
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:01   #57
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Niech sobie tam będą, ale:
- Niech tego aż tak bardzo na ulicach nie ukazują (Całuski pod biedronką dwóch dresiarzy... ehhh...)
- Niech nie myślą o wychowywaniu dzieci(adopcji)...
- A tym bardziej o ślubach...

Cytuj:
Chyba nie wiesz co mowisz. Dziecko wychowywane przez 2 geji NIE MA SZANS by wyrosnąć na normalnego czlowieka choćby(...)
Ale powinno wyrosnąć na tolerancyjną osobę ew. tez na homo ew. na buntownika który nie szanuje rodziców...

Cytuj:
Ty raczej masz większe pojęcie niż ja o tym, co homofobi potrafiliby takiemu dziecku zrobić.
Ja np. wiem (autentyk), choć to raczej do wszystkich sie tyczyć może:
Wróć naćpani z imprezy, upiec coś sobie na kolacje w mikrofali a rano zastanawiać się gdzie podziało się dziecko...





Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:01   #58
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
I to jest właśnie przykład gejizmu. Powiedz mi, dlaczego homoseksualna para ma wychować dziecko lepiej niż para heteroseksualna?
Coś jak z krzywą Gaussa - jest taka szansa, wykluczyć jej nie można.
Lol, Korwin na avatarze ;).

Cytuj:
Najpierw niech gejiści podadzą dowody na to, że para homoseksualna lepiej wychowuje dzieci.
Kim do cholery jest "gejista"? Sam to wymyśliłeś, czy Korwin na blogusiu?
Nie twierdze, że są, dlatego wszyscy powinniście dodawać "wydaję mi się" przez waszymi rotfl-naukowymi tezami, bo sprawiacie wrażenie jakbyście co najmniej byli pewni.

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 30-01-2009 o 20:06.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:03   #59
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

Slay zapraszam na tbs
hanba dla Podlasia to ludzie twojego pokroju
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:03   #60
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Jak na moje oko, dwie matki, czy dwóch ojców nigdy nie zastąpi rodziców składających się z matki i ojca. Chociażby ojciec i matka wychowują dziecko w różnoraki sposób.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:51.


Powered by vBulletin 3