Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-08-2005, 11:22   #41
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Rook jest dla ludzi do 8lvl. Nie dla innych pacanow, ktorzy tam zostaja, zeby meczyc newbie.
czy ja cie uwazam za pacana bo wyszedłęs na mejna nie każdy ma własną wole i robi co chce wiec sie zamknijz reszto to jest dzial o rooku a wszyscy caly czas napieprzajo cos o mejnie.


@raul
to nie ja powiedizalem ze ktos jest noobem bo ma niski lvl tlyko ktos poweidizał ze poisoner jest noobem bo na 19lvl siedzi na rooku wiec według tej osoby sunrise jest najwiekszym noobem na świecie bo majoc chyba 85lvl siedzi na rooku wiec według mnie to nie sunrise jest noobem a własciciel tamtego posta

Ostatnio edytowany przez musc - 22-08-2005 o 11:23.
musc jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-08-2005, 11:38   #42
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Bramki lvlowe to moze i dobry sposob na urozmaicenie gry na Rooku, ale nie w takiej postaci. Utrudni to w bardzo wielkim stopniu szybkie przechodzenie na Main nowym graczom. Sugerowane przez Ciebie bramki lvlowe oraz wymagane poziomy sa wogole niepotrzebne. Mam wrazenie, ze to co napisales w jakims stopniu ma ulatwic Rookstayerom gre i zapewnic expowiska typu Mino Hell blokujac dostep niskolvlowym graczom. Jest to zbyt egoistyczne podejscie, tym bardziej ze prawda jest taka, iz to Rookstayer przeszkadza innym a nie na odwrot. Pamietaj rowniez, ze takie gdybanie nie ma wogole sensu - mowie to z wlasnego dowiadczenia. CipSoft raczej nigdy nie wprowadzi gruntownych zmian na Rooku, poniewaz nie widza w tym zadnego sensu. A jezeli ktos juz decyduje sie zostac na tej wyspie i grac, wie czego sie spodziewac - zlodziejstwo, ublizanie, slaby sprzet i skille, ogolnie jedno wielkie bagno. W pewnym sensie mamy juz taka bramke lvlowa - mostek prowadzacy na wyspe z miasta (facc - min 2 lvl). Moim skromnym marzeniem jest, aby ktoregos pieknego razu udostepnili Mino Maga poprzez np taka bramke lvlowa. Poki co wiem, ze moge sobie tylko pomarzyc. I dlatego powiem Ci, ze gdybys nawet ten temat dokladniej przeanalizowal i pokazal swoje pomysly, ktore mialyby naprawde sens, to i tak pozostanie to tylko kolejnym tematem bez odpowiedzi ze strony CipSoftu.
Sprobuj moze poprosic gmow, zeby taka bramke lvlowa zrobili, bo wtedy tez bym chetnie gral na roku zeby zdobyc taki lvl jak ty i przejsc przez ta bramke, a tak to nie wiem co o tym mino magu myslec.
poisoner jest offline  
stary 22-08-2005, 11:44   #43
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Sprobuj moze poprosic gmow, zeby taka bramke lvlowa zrobili, bo wtedy tez bym chetnie gral na roku zeby zdobyc taki lvl jak ty i przejsc przez ta bramke, a tak to nie wiem co o tym mino magu myslec.

zgadzam sie w 100% mi tez sie by sie zahcialo grac na rooku zeby dorownac najlepszej polce na rooku
musc jest offline  
stary 22-08-2005, 19:05   #44
sisza
Użytkownik Forum
 
sisza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2005
Wiek: 30

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Imię: Magnifikuz
Profesja: Sorcerer
Świat: Rubera
Poziom: 26
Skille: 19/23
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Edit: Jakby miały by już być te twoje bramki lv to:
Jaskinia rotów - 6lv
Mino hell - 5lv
Chain armor - 4lv
Albo coś w tym stylu. Ale napewno mniejsze/równe 8.
z tym co napisałeś zgodził bym sie a nie jakieś 20 lvl
sisza jest offline  
stary 22-08-2005, 22:15   #45
Spearman
Użytkownik forum
 
Spearman's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005

Posty: 23
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner

Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. Na mainie w ogole nie trzeba duzo myslec, np przy expieniu wystarczy klepac bez sensu dwarfy az lvl skoczy do gory, a pozniej sie przeniesc na cyce i inne smiechu warte potwory. Dlatego tez uwazam ze kazdy idiota zrobi 100 lvl na mainie
Ten kto ma 100 lvl nie jest iditą a wogóle karzdy idziota też zrobi 100 lvl na roku

Nooob by się uśmiał:

Ostatnio edytowany przez Spearman - 22-08-2005 o 22:19.
Spearman jest offline  
stary 22-08-2005, 22:38   #46
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Rook jest dla ludzi do 8lvl. Nie dla innych pacanow, ktorzy tam zostaja, zeby meczyc newbie.
Aha, czyli twoim zdaniem sunrise, dziewiczy instynkt i reszta rookslayerow to sa pacany, ktore mecza newbie. Gratuluje glebokiego uposledzenia psychicznego i radze ci sie udac jak najszybciej do szpitala psychiatrycznego (jesli mieszkasz kolo warszawy to masz niedaleko, bo jest taki w pruszkowie). Przeciez gdyby nie ci rookstayerzy, ktorzy wybijaja ataki minosow w mino hell, to bys nawet questa na carlin sworda nie mogl zrobic, a ujadasz na nich jak maly jamnik albo jajnik jak kto woli to zwierze nazywac. Raczej z ekipa ludzi ponizej 8 lvla bys nie zrobil carlin sword questa, bo ja tam czesto jestem i jak patrze kto bloczy i wybija minosy to widze najczesciej goscia na lvl powyzej 15, wiec nie ujadaj jak kundel bez rodowodu, tylko pomysl co piszesz.
Cytuj:
Ty exp oni staff. Proste i logiczne;] Z tego co wiem zawsze tak bylo.
Latwo ci gadac jak nie jestes rookstayerem i grasz na roku tylko po to zeby go pozegnac. Jednak rookslayerzy maja na co zbierac kase, bo przeciez kazdy chce miec poison daggera, wiec jesli ktos bedzie go sprzedawal na roku to na pewno po bardzo zawyzonej cenie, a rookstayer musi miec na niego kase, bo okazja moze sie nie powtorzyc, wiec dlaczego z potworow zabitych przez niego i w dodatku bloczonych przez niego maja se brac nooby kase i loota? Tego akurat nie rozumiem w 100%.
Cytuj:
Zrobic 100 lvl na rooku to trzeba byc zakompleksionym, nic nie potrafiacym graczem, ktorego ciagle rookowali z maina. I tyle.
A jakby instynkt zdobyla 100 lvl na roku, co jest na pewno prawdopodobne, to ty tez napiszesz ze ona nie umie grac w tibie i ja ciagle rokowali? Zastanow sie chociaz troche i przemysl cos zanim napiszesz.
Cytuj:
A chociazby po tym jak sie zachowa, kiedy dwoch PK o levelach wyzszych o 10 poziomow zacznie go nawalac.
Buhahahahahahahaha, ciekawe co ty bys w takiej sytuacji zrobil? Pewnie bys stal kolo nich i oddawal im po kolei wszystkie swoje itemy wierzac, ze cie puszcza bez deda.
Cytuj:
bramki lvl na rooku? Idiotyczny pomysl. Rook nie jest miejscem, gdzie sie expi powyzej 8 lvl. To, ze ktos tego nie rozumie to ju nie zmartwienie cipow. Rook jest dla newbi nie dla doswiadczonych graczy.
Czyli z tego wynika, ze najwiekszym newbie w calej tibii jest sunrise bo expil najwiecej powyzej 8 lvla na roku. Gratuluje kretynizmu.
Cytuj:
to nie ja powiedizalem ze ktos jest noobem bo ma niski lvl tlyko ktos poweidizał ze poisoner jest noobem bo na 19lvl siedzi na rooku wiec według tej osoby sunrise jest najwiekszym noobem na świecie bo majoc chyba 85lvl siedzi na rooku wiec według mnie to nie sunrise jest noobem a własciciel tamtego posta
Zgadzam sie w 100%, a od siebie dodam jeszcze ze wysilek na roku jest 5 razy wiekszy niz na mainie, wiec wszystkie lvle rookstayerow nalezy mnozyc razy 5, bo wlasnie taki lvl osiagnela by ta osoba grajac na mainie. Wiec sunrise ma 430 lvl i instynkt ma 300 lvl, tak wiec wszystkie "herosy" maina jak bubble, cachero, eternal oblivion, moga im co najwyzej pucowac buty chociaz to i tak bylby za duzy zaszczyt.
Cytuj:
z tym co napisałeś zgodził bym sie a nie jakieś 20 lvl
Bramki lvlowe nie maja byc dla osob, ktorzy na rooku przezywaja prawdziwa meke i chca sie z niego jak najszybciej wyrwac, wiec twoje pomysly nie zapobieglyby fali noobow w tych miejsach, a 4 lvle na chain armorze to po prostu smiech chlopie, bo przeciez 4 lvl nawet orka nie potrafi zabic, a jak potrafi to z duza strata hp, a ja uwazam, ze questy powinno sie wykonywac samemu, bo jesli ktos wybije minosy i orki to jest to po prostu normalny QS i proponuje takie osoby banowac (nie osoby, ktore wybijaja potwory, tylko osoby ktore w tak nieuczciwy sposob wykonuja questa), bo potwory w questach nie sa po to zeby ktos je wybil za osobe idaca na questa. Proponuje nawet wprowadzic zmiane, zeby potwory bedace na terenie questa i utrudniajace jego wykonanie widziala kazda osoba osobno tak jak np itemy z questa kazdy widzi osobno. Prosze doswiadczonych rookslayerow o opinie na temat tej propozycji, natomiast nie chce widziec kolejnego commenta w stylu "zamknij sie i idz na maina" bo takie commenty pisza osoby ktore nie skonczyly jeszcze 10 roku zycia a rodzice im pozwolili na chwile posiedziec przy internecie.
Cytuj:
Ten kto ma 100 lvl nie jest iditą a wogóle karzdy idziota też zrobi 100 lvl na roku
Ja nie mialem na mysli tego, ze ktos kto zdobedzie 100 lvl na mainie to jest idiota, tylko chodzilo mi o podkreslenie prostoty tego osiagniecia. Natomiast na roku jak widac, jest duzo trudniej zdobyc 100 lvl, bo zamiast na demony to sie chodzi na minosy, ktore tylko daja 50 expa, wiec nie pisz glupot.
Cytuj:
Afff, bramki które wymagałyby wyższego lvl'a niż 8 nie miałyby sensu, gdyż newbie myślały by, że mają zdobyć np. 20 lvl i siedziały by na rooku zamiast na 8 lvl'u wyjść na maina.
Bardzo oryginalny komentarz musze przyznac, bo do tej pory wszyscy sie powtarzali, ze rook jest po to zeby sie nauczyc grac, chociaz akurat nie ma to nic do bramek lvlowych i jest w pewnym sensie offtopiciem. Jednak idac tym tropem mozemy szukac dalszych pomylek na roku, np.:
1. nie powinno byc dziur tylko same drabiny bo newbie nie wiedza jak sie ropac.
2. nie powinno byc dziur do otwarcia za pomoca lopaty tylko znowu schody bo newbie nie umieja lopaty uzywac.
3. nie powinno byc w ogole maina, bo newbie nie wiedza ze cos takiego w ogole istnieje (sam pytajac sie niektorych osob "czy idziesz na main" uslyszalem odpowiedz "a co to jest?"). Ja bym jednak tego nie chcial zeby nie bylo maina, bo wtedy rook bylby strasznie przepelniony i nie byloby gdzie expic. Ale to jedyny powod, poniewaz i tak nie pojde nigdy na maina.

Ostatnio edytowany przez poisoner - 22-08-2005 o 23:23.
poisoner jest offline  
stary 22-08-2005, 23:12   #47
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Afff, bramki które wymagałyby wyższego lvl'a niż 8 nie miałyby sensu, gdyż newbie myślały by, że mają zdobyć np. 20 lvl i siedziały by na rooku zamiast na 8 lvl'u wyjść na maina.
__________________
..: May the Force be with You! :..
Thimburd jest offline  
stary 22-08-2005, 23:35   #48
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Dawno mnie tu nie było i pewnie to juz moj ostatni post

Czytając kilka ostatnich postów (oprucz tego autorstwa instynktu ) odnioslem wrazenie ze dyskusja przeniosla sie na temat "czy lepiej grac na rooku czy na mainie". Było mówione ze w gre na mainie czeba wlozyc duzo pracy. I czy własnie to ma jakis sens grac po to zeby pracowac. Ja zycilem tibie (zrobilem knighta 22 lvl dalem koledze, zrobilem juz 2 razy rookstayera 15 i 12 lvl ( tego drugiego dalem instynktowi ) i wiele innych nisko lvl postaci)
i wiecie co mnie w tibi w****ialo : skiloowanie i wbijanie mlvl TO NEI MA SENSU!! bo czy ma sens granie i trecenie wielu godzin na skillowanie??? Gra w ktura sie gra zeby sie na meczyc nei ma najmniejszego sensu. Grac sie powinno po to zeby sie odprezyc i odpoczac.
Dweron Abyth jest offline  
stary 22-08-2005, 23:59   #49
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

poisoner, odpisz mi cos plax
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline  
stary 23-08-2005, 00:16   #50
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Gra w ktura sie gra zeby sie na meczyc nei ma najmniejszego sensu. Grac sie powinno po to zeby sie odprezyc i odpoczac.
Popieram w 100% i dlatego preferuje wlasnie rook, bo:
1. gra nie jest monotonna (wbijanie skilli i mlvli to jest zabawa dla idioty takiego jak emilok, bo nic nie trzeba przy tym myslec)
2. na mainie postac powyzej 100 lvla jest tak silna ze nawet demon nie dostarcza wystarczajacej adrenaliny, natomiast na roku ze wzgledu na slabe skille i slaby eq, to kazda wizyta w mino hell nawet na wysokim lvlu dostarcza niezapomnianych wrazen i jest dreszczyk emocji zawsze kiedy bije nas kilka minosow i szukamy miejsca na zastawienie sie boxami, a tu sie nagle okazuje ze ktos zrobil trapa i to jest naprawde adrenalina, a nie walka z 1 tylko demonem i na dodatek jest mozliwosc ucieczki jesli nas za mocno wali )
Cytuj:
poisoner, odpisz mi cos plax
OMG, co za noob!!! To jest typowy komentarz nooba. Prosze moderatorow o jak najszybsze skasowanie tego commenta, bo zajmuje on niepotrzebnie miejsce na stronie. A na dodatek jeszcze ci przypomne, jak dopiero co pisales, ze jak sie skraca slowo PLEASE to w tym skrocie nie ma litery X, a ty napisales ze osoby ktore tak pisza to nooby, a wiec przyznales sie do tego ze jestes noobem. Pozdrawiam twoich lekarzy ze szpitala psychiatrycznego i pytam sie ich dlaczego cie w ogole tam trzymaja skoro nie da sie ciebie wyleczyc z kretynizmu na forum i noobostwa w grze???
poisoner jest offline  
stary 23-08-2005, 02:45   #51
Inkaso
Użytkownik forum
 
Inkaso's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 12
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Popieram w 100% i dlatego preferuje wlasnie rook, bo:
1. gra nie jest monotonna (wbijanie skilli i mlvli to jest zabawa dla idioty takiego jak emilok, bo nic nie trzeba przy tym myslec)
2. na mainie postac powyzej 100 lvla jest tak silna ze nawet demon nie dostarcza wystarczajacej adrenaliny, natomiast na roku ze wzgledu na slabe skille i slaby eq, to kazda wizyta w mino hell nawet na wysokim lvlu dostarcza niezapomnianych wrazen i jest dreszczyk emocji zawsze kiedy bije nas kilka minosow i szukamy miejsca na zastawienie sie boxami, a tu sie nagle okazuje ze ktos zrobil trapa i to jest naprawde adrenalina, a nie walka z 1 tylko demonem i na dodatek jest mozliwosc ucieczki jesli nas za mocno wali )

OMG, co za noob!!! To jest typowy komentarz nooba. Prosze moderatorow o jak najszybsze skasowanie tego commenta, bo zajmuje on niepotrzebnie miejsce na stronie. A na dodatek jeszcze ci przypomne, jak dopiero co pisales, ze jak sie skraca slowo PLEASE to w tym skrocie nie ma litery X, a ty napisales ze osoby ktore tak pisza to nooby, a wiec przyznales sie do tego ze jestes noobem. Pozdrawiam twoich lekarzy ze szpitala psychiatrycznego i pytam sie ich dlaczego cie w ogole tam trzymaja skoro nie da sie ciebie wyleczyc z kretynizmu na forum i noobostwa w grze???


Boże koleś, ty chyba jesteś n0000bem...piszesz tak glupie posty że aż szkoda komentować....Chowaj się lepiej, zrozum glupcze że nie będzię nigdy żadnych bramek levelowych!! Mino hell czy też rot hell nie są żadnymi expowiskami dla rookstayerów. Może i rookstayerzy tam expią ale nie jest powiedziane że to jest miejsce dla nich i tylko oni mogą tam expić. Boże czy żeby wejść do kanalów pod Carlin czy Trolli pod Ab trzeba mieć określony level bo to jest powiedzmy miejsce dla jakiś Newbie czy dla niskich leveli na mainie?? Lol, to nie jest tak że Cipsoft nie popiera jakiś tam rybaków czy Uhmakerów bo jest im to obojętne czy ktoś lowi se ryby czy nie czaisz? Stworzyli Rooka po to by nauczyć się podstawowych czynności a nie siedzieć na nim do nie wiadomo którego levela...Dlatego nie popierają rookstayerów, bo chcą aby ludzie szli na Maina kumasz? ehh szkoda więcej tlumaczyć
Inkaso jest offline  
stary 23-08-2005, 03:04   #52
Inkaso
Użytkownik forum
 
Inkaso's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 12
Domyślny

Sorki za Double posta.

Ostatnio edytowany przez Inkaso - 23-08-2005 o 03:06.
Inkaso jest offline  
stary 23-08-2005, 09:07   #53
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Boże czy żeby wejść do kanalów pod Carlin czy Trolli pod Ab trzeba mieć określony level bo to jest powiedzmy miejsce dla jakiś Newbie czy dla niskich leveli na mainie??
To dlaczego zgodnie z twoja filozofia w tibii w ogole istnieja bramki lvlowe, skoro mowisz, ze wszyscy moga wszedzie chodzic?
poisoner jest offline  
stary 23-08-2005, 11:47   #54
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

NIE BEDZIE NIGDY ZADNYCH BRAMEK LVL NA ROOKU!!!!!
NIE BEDZIE NIGDY PROFESJI ROOKSLAYER!!!!!
NIE BEDZIE DODATKOWYCH TERENOW/POTWOROW DLA ROOKSLAYEROW!!!!!

JESLI CIPSOFT ZOBACZY ZE JEST WAS ZA DUZO - ZKONCZY SIE ZABAWA NA ROOKU Z 8LVL+

Jesli chcecie to zrobcie sobie OTS z rookiem i edytujcie go jak chcecie.
Jedyne realne co od cip mozecie chciec, to storzenie servera "nonpvp i nonvocation", na ktorym wszystkie skille by rosly rowno i w miare szybko... a dobre eq mozna by latwo kupic u NPC. (albo co tam jescze lubicie)

Poziom tego dzialu wyraznie spada od chwili gdy paru dzieciakow dorwalo sie do klawiatury
Przestancie pieprzyc o glupotach!!!

P.S. Jesli temat byl dla zwaly to sorry za moja wypowiedz
Zito jest offline  
stary 23-08-2005, 19:46   #55
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inkaso
Boże koleś, ty chyba jesteś n0000bem...piszesz tak glupie posty że aż szkoda komentować....Chowaj się lepiej, zrozum glupcze że nie będzię nigdy żadnych bramek levelowych!! Mino hell czy też rot hell nie są żadnymi expowiskami dla rookstayerów. Może i rookstayerzy tam expią ale nie jest powiedziane że to jest miejsce dla nich i tylko oni mogą tam expić. Boże czy żeby wejść do kanalów pod Carlin czy Trolli pod Ab trzeba mieć określony level bo to jest powiedzmy miejsce dla jakiś Newbie czy dla niskich leveli na mainie?? Lol, to nie jest tak że Cipsoft nie popiera jakiś tam rybaków czy Uhmakerów bo jest im to obojętne czy ktoś lowi se ryby czy nie czaisz? Stworzyli Rooka po to by nauczyć się podstawowych czynności a nie siedzieć na nim do nie wiadomo którego levela...Dlatego nie popierają rookstayerów, bo chcą aby ludzie szli na Maina kumasz? ehh szkoda więcej tlumaczyć
kurde to po co komentujesz zajmujesz meijsce na stornie skoro mowisz ze szkoda komentowac skoro cis zkoda nei komentuj i msz problem zglowy ale ja mysle ze z tojej strony to tylko debilne nabijanie postow pewnie w nastempnym swoim komentarzu zacytujes zmnie i zaczniesz wyzywac od noobow a to jzu jest offtopic wiec pisz an temat albo wogole sie nie wypowiadaj

a tak wogole to sorki za offtopic z mojej storny
musc jest offline  
stary 25-08-2005, 21:33   #56
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

@up
ja tak wogóle popieram Inkasa ^.-. A wogóle nienapisał offtopica, bo powiedział, że nie będzie bramek lvlowych, ani że mino hell nie jest tylko dla rookstayerów, a tak wogóle ty offtopa walnełeś -.-.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie
OMFG
Jak ja tego nie lubie... Quest spike sword nieistnieje! I kop sobie po 100 razy w każde miejsce kilofem, rzucaj ciałami minosów w różne strony, złów 10000 ryb i połóż obok wysepki z Spike'em, ale i tak go niezdobedziesz! Być może istatniał quest, ale już go niema, a jak chcesz się męczyć i nigdy nie osiągnąć skutku to życze powodzenia -.-'
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???
Moge być doświadczonym graczem, jednak znudziła mi się postać i postanowiłem zrobić nową, będe miał 1 lvl, zobaczysz mój lvl i powiesz "O jakiś niedoświadczony gracz"?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Czyli z tego wynika, ze najwiekszym newbie w calej tibii jest sunrise bo expil najwiecej powyzej 8 lvla na roku. Gratuluje kretynizmu.
On napisał, że rook jest dla newbie, czyli nie dla Sunrise, a wogóle co się tak na wszystkich rzucasz? Najpierw przeczytaj sobie regulamin forum Tibia.pl
@topic
Po co te bramki? No dobra bramki by mogły być, ale od mniejszych lvli...
ale i tak te bramki lvlowe to głupi pomysł...
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!

Ostatnio edytowany przez Kamlot De'Kapy - 26-08-2005 o 10:49.
Kamlot De'Kapy jest offline  
stary 25-08-2005, 21:51   #57
Benedictus stoPIERWSZY
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005

Posty: 10
Benedictus stoPIERWSZY ma numer GG 6721248
Problem poisoner ty po*****y noobie!!!

ty tak gadasz ze sa nooby to sie ku**a popatrz co ty piszesz
takie pomtsly z bramkami to swojej glupiej starej powiedz zeby ci takie bramki lvleowe do klopa i bo lodowki zamontowala brudasie
jeszcze jeden taki text ze ci nooby przeszakadzaja to cie w rl spotkam i cie ku**a to studzienki wrzuce szczurom na pozarcie
_______________________
szkoda ze takie s****ibomble jak ty siedza na forum i gadaja na nowych takie glupoty ciekawe jak ty siuraku wpadales w trapy i cie raty zabijaly co robiles??
suck mine dick .i.

Ostatnio edytowany przez Benedictus stoPIERWSZY - 25-08-2005 o 21:55.
Benedictus stoPIERWSZY jest offline  
stary 25-08-2005, 22:40   #58
Villemansson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2005
Wiek: 36

Posty: 30
Imię: Micalt
Profesja: Elite Knight
Gildia: Last Blood
Świat: Aurea
Poziom: 70
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

K***a na tym forum napisalem moze z 2 albo 3 posty ale jak patrze na wypowiedzi takiego idioty jak Poisoner to az mnie krew zalewa. Gra na mainie jest monotonna?? Na Rooku tylko non stop bijesz te same potworki = monotonnosc, ciagle lazisz z lootem do sklepu = monotonnosc, wracasz znow bic potworki itp. itd. TO SIE K***A ROWNA JEDNA WIELKA MONOTONNOSC. Ty chyba naprawde nie dawales sobie rady na mainie. Pvp - enforced, rozumiem graja tam ludzie naprawde zdolni. Pvp - normalny serwer dla ludzi, co nie boja sie pk ani tego ze straca lvl czy skille. Non Pvp - to jeszcze rozumiem, duzo osob zaczyna na tych serwerach i juz na nich zostaje, czesc osob przechodzi na nie bo pk nie daja im spokoju. Rookstayer - TEGO K***A NIE ROZUMIEM. Zero zabawy. Na mainie zawsze pomyslisz : Wejsc w ta dziure czy nie? Bedzie tam cos groznego czy nie? A na Rook'u? Zostawiasz postac gdzie chcesz i idziesz sie wykapac bo i tak nawet jak by ci neta na 3 lata odlaczyli to bys nie padl bo ta nie ma na czym. Zero dreszczyku emocji, zero wspolnych wypraw ze znajomymi ( jezeli dla ciebie 3-4 maski siedzace na rotach to jush jakis hunt no to ci gratuluje ) Powiedz mi czlowieku jaka ty masz przyjemnosc z gry? Na rook'u brakuje wszystkiego co by moglo naprawde przyciagnac czyjakolwiek uwage zeby mlucic dzien w dzien te same potwory, przechodzic przez te same obszary itp.
Villemansson jest offline  
stary 25-08-2005, 22:48   #59
Snajper z Opola
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 13
Domyślny

Poisoner sam jestes n00bem zawszony szczylu ***any przez stado murzynow z Afryki jestes po***any s*******aj na kapuche a nie grasz w ta gre chyba jest troche za madra jak na ciebie !! Najbardziej mnie roz***ales tekstem ze Sunrise ma 430 lvl na maine a Instynkt 300 jestes idiota jak jestes takim koksem to zrob 150+ lvl na mainie a nie *******isz jestem ciekawy czy instynkt jak by grala na mainie to by zrobila chociaz 130+lvl (watpie) Sunrise moze lizac kape Eternalowi Cacherowi frajerze !!

Ostatnio edytowany przez Snajper z Opola - 25-08-2005 o 23:08.
Snajper z Opola jest offline  
stary 26-08-2005, 03:02   #60
Inkaso
Użytkownik forum
 
Inkaso's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
To dlaczego zgodnie z twoja filozofia w tibii w ogole istnieja bramki lvlowe, skoro mowisz, ze wszyscy moga wszedzie chodzic?
Eh...ale my tu chyba mówimy o Rooku a nie o calej Tibi co? Popatrz lepiej co inni sądzą o twoim pomyśle. Każdy się z tego śmieje i uważa na nierealne więc skończ już.
Inkaso jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:42.


Powered by vBulletin 3