Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-07-2007, 00:47   #41
Slovik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 904
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Pan Klocek


Prosze idź karać na rookgard a nie tu pier*olisz takie głupoty! Bo jak czytam to co gadasz to mi się żołądek przewraca:

1. Cipsoft spie*rd*olił sprawe najlepiej jak mógł, powinien tylko polepszyć knightowi dmg o troche a o troche zmniejszyc sorcowi a nie, że sorc miał x10 dmg a teraz ma x3 a Knight na*******a jak na tibii 7.92 Seromontis to jest śmieszne, o Palku już nie wspomnie bo jeżeli pallek osiąga w pvp 80 + lv to będzie najcenniejszą postacią w wojnie, a tak jak knight bedzie tylko biegał i rzucał m walle ( oczywiscie z 9 mlv ) to teraz np. 150 sorc bije z 200-250 sd to tyle bił niedawno 70 sorc to jest k**wa śmieszne.

Ja skończyłem grać w tibie jak zobaczyłem plany Cipsoftu, a jak wlazłem na knighta kumpla (50 lv 85/85) to solowałem dragi na 3-4 strzały żal!
Slovik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-07-2007, 01:30   #42
Macunio
Użytkownik Forum
 
Macunio's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 302
Stan: Na Emeryturze
Imię: Patrov
Profesja: Knight
Świat: Jamera
Poziom: 72
Skille: 82/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

do sorkow :
a nie dodacie tego ze walicie 2 razy szybicej ? , przeciez z visa tak sie wali.. .-.-
knight/pal moze wyciagnie te 300 ale nie za kazdym razem , bedzie walil przciez 10 , 13 50 , 110 itp. a sork ma przewaznie hity podobne do siebie, na dodatek leca mu 2 razy szybciej.
__________________
nie jestem bardziej posłuszny beliarowi niż ty innosowi.

Bóg kocha idiotów, tylu ich stworzył. ""
Macunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 02:18   #43
Gustaw_konrad
Użytkownik Forum
 
Gustaw_konrad's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: UK
Wiek: 36

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aurea
Domyślny

Co wy kurwa pierdolicie?! Update zły bo zabrali wam "trochę" expa na godzinę?
Knightem można było pomarzyć o dobrym expie bez waste teraz dali nam taką szanse to korzystamy, wy napieprzaliście hydry z mort hura, kiedy my za*******aliśmy godzinami na dragach albo żółwiach nie mając ułamka waszego expa... Jak to mówił Pan Klocek (dobrze mówię?) teraz liczy sie team work (praca zespołowa) teraz nie opłaca się magom iść na demony solo czy we 2 (mag + bloker) tylko trzeba większy team. Może to będzie trochę mniej expa na godzinę, knightom dali poprzez ten update możliwość nadrobienia tego że na wspólnych huntach nie bral praktycznie expa. Na pewno będzie lepsza zabawa, gdy będziecie organizować wspólne hunty, po to w końcu są gry, żeby bawiły, a nie zrobić w miesiąc 100 ms i sprzedać go potem na allegro...
Gustaw_konrad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 05:44   #44
Vhaloir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 580
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
"trochę"
Obrażenia też zostały obniżone o trochę, ta?
Na tym forum 230ms [80mlvl] pokazywał ss'y swoich hitów po update. Przykład:
z 2k+ ue po update wpada 1k~ max. - Spora różnica, nieprawdaż ? Mało tego spala przy tym 1k+ many więc zanim zdąży się 'zmanasować' pallek jebnie w tym czasie kilka pb za 100+.

Tu już nie chodzi o pg, tu chodzi o to że nie widzę w tym 'erpegie' w których zazwyczaj mag jest najpotężniejszą postacią jeśli chodzi o dmg. Ma wiele czarów ofensywnych lecz ma mała wadę - Mała ilość hp. Dlatego jest mu potrzebny rycerz który będzie blokował lepszego potworka... Więc wg. mnie obniżenie hitów o 50%~ jest sporą przesadą ;s. Wystarczyło obniżyć je o tyle, żeby sorc nie mógł expić solo na demach bez waste =S [Mówie tu u hlvl'ach] i wtedy widział bym w tym chociaż nutkę rpg ;X.

Wspominając o tym co napisał Cachero... Ma w 100% racje. PB z których 100+ pallkowi często wpadają 200+ kosztują 6gp [U NPC !] a sorc na tym samym lvl'u walnie 300~ [za 300gp]... Przecież to jest śmieszne x\ ...
Wg mnie update to nie balans profesji - to jest udupienie sorca a z knighta/palla zrobienie totalnego 'pałergejmera' ;S

@Klocek
Popieram tych co mówią
Cytuj:
oj Klocek czasami mowisz mądrze, a czasami takie glupoty pieprzysz że szkoda czytać
Czasami jak coś pierdolniesz to turlam się ze śmiechu po pokoju nie bierz tego do siebie ale napisałeś kilka pierdół ; d

@Wg. mnie najlepszym balansem było by przywrócenie złotego klienta 7,4 ...
Vhaloir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 13:17   #45
Mac Artur
Użytkownik Forum
 
Mac Artur's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axevana
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Tripida wróć !!!11one

A tak na serio to jest tylko gra, normalny człowiek nie załamie sie kiedy jego vis bedzie mial hita 100~ mniejszego, czy 5 sd-kami nie zabije demona. Ludzie jeśli nie chcecie grac nie grajcie, jeśli uważacie że sork czy druid jest za słaby to zróbcie sobie paladyna czy knighta. Jeśli ktoś włożył dużo pracy w zrobienie h levelowego sorca to nie powinien sie załamywać tylko powinien starać sie aby jego postac była jeszce potężniejsza. Da mu to wtedy więcej satysfakcji bo bedzie mogł sobie powiedzieć: "Utrudnili mi grę a ja wciąż jestem mocniejszy"

To tyle z mojej strony
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Mac Artur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 13:51   #46
dejw
Użytkownik Forum
 
dejw's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Wiek: 34

Posty: 126
Stan: Niegrający
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
A tak na serio to jest tylko gra, normalny człowiek nie załamie sie kiedy jego vis bedzie mial hita 100~ mniejszego, czy 5 sd-kami nie zabije demona. Ludzie jeśli nie chcecie grac nie grajcie, jeśli uważacie że sork czy druid jest za słaby to zróbcie sobie paladyna czy knighta. Jeśli ktoś włożył dużo pracy w zrobienie h levelowego sorca to nie powinien sie załamywać tylko powinien starać sie aby jego postac była jeszce potężniejsza. Da mu to wtedy więcej satysfakcji bo bedzie mogł sobie powiedzieć: "Utrudnili mi grę a ja wciąż jestem mocniejszy"
Lol, zajebista motywacja -.-. Tak motywować się mozesz podczas treningu - sztuk walk, piłki nożnej, biegania, itp, że ,,pomimo trudnosci będziesz walczyl", a nie w tibii. Jak mozna w ogóle grac z nastawieniem, ze ,,przelamie swoje slabosci, bede na*******al po 20 godzin przed kompem zeby sobie udowodnic, ze jestem silny" - LOL
dejw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 14:28   #47
Slovik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 904
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vhaloir Pokaż post
Obrażenia też zostały obniżone o trochę, ta?
Na tym forum 230ms [80mlvl] pokazywał ss'y swoich hitów po update. Przykład:
z 2k+ ue po update wpada 1k~ max. - Spora różnica, nieprawdaż ? Mało tego spala przy tym 1k+ many więc zanim zdąży się 'zmanasować' pallek jebnie w tym czasie kilka pb za 100+.

Tu już nie chodzi o pg, tu chodzi o to że nie widzę w tym 'erpegie' w których zazwyczaj mag jest najpotężniejszą postacią jeśli chodzi o dmg. Ma wiele czarów ofensywnych lecz ma mała wadę - Mała ilość hp. Dlatego jest mu potrzebny rycerz który będzie blokował lepszego potworka... Więc wg. mnie obniżenie hitów o 50%~ jest sporą przesadą ;s. Wystarczyło obniżyć je o tyle, żeby sorc nie mógł expić solo na demach bez waste =S [Mówie tu u hlvl'ach] i wtedy widział bym w tym chociaż nutkę rpg ;X.

Wspominając o tym co napisał Cachero... Ma w 100% racje. PB z których 100+ pallkowi często wpadają 200+ kosztują 6gp [U NPC !] a sorc na tym samym lvl'u walnie 300~ [za 300gp]... Przecież to jest śmieszne x\ ...
Wg mnie update to nie balans profesji - to jest udupienie sorca a z knighta/palla zrobienie totalnego 'pałergejmera' ;S



@Wg. mnie najlepszym balansem było by przywrócenie złotego klienta 7,4 ...
Teraz sobie właśne przeliczyłem coś i mi wychodzi że bp sd w sklepie kosztuje chyba 6 k a bp of pb w sklepie kosztuje 11k! Więc albo źle coś policzyłem albo jednak mam racje. Najlepsze w uptade jest to ze 150 ms wali z ue tyle ile 70 ms..... to jest k***a przęgięcie ..

@edit

ale dodac hity palla ktory moze bic z sd po bodajze 100 to juz przegiece sorc wtedy pada odrazu...

Ostatnio edytowany przez Slovik - 01-07-2007 o 14:29.
Slovik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 14:37   #48
Kuryca
Użytkownik Forum
 
Kuryca's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2005
Lokacja: Pod stołem

Posty: 264
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Pandoria
Kuryca ma numer GG 6659298
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slovik Pokaż post
Teraz sobie właśne przeliczyłem coś i mi wychodzi że bp sd w sklepie kosztuje chyba 6 k a bp of pb w sklepie kosztuje 11k! Więc albo źle coś policzyłem albo jednak mam racje.
Nah, dobrze policzyles, klopot w tym, ze za 11k jako bp pb masz 2000 power boltow, a za 6k za bp sd masz tylko 20 sd.
__________________
Δκφιι
Kuryca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 14:40   #49
Slovik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 904
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

No w sumie tego nie policzylem... No to "Ćipsoftowi" trzeba sprzedac laczka ;D

Ojjj spierdzielili sprawe... Pewnie zrobili to dla EO dlatego że pisał raz że wtedy zacznie grać...
Slovik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 15:02   #50
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luthi Pokaż post
Kolejnym przypadkiem jest Jens Ferdinand. [200+]

Rozmawiałem z nim dlaczego i powiedział mi wprost, że CIP soft totalnie utrudnił grę sorcowi.
Yeeha wracam na premie!

Cytuj:
Dla wszystkich którzy ironizują n/t tych retiredów: grajcie wysokopoziomowym magiem/druidem [200+] i zobaczycie o co chodzi, a nie lećcie z taka tania ironia.
np. 140ed nie jest wstanie ubic solo 80~rp nawet przed upem. Teraz to nawet taki Jens bedzie miec problemy.

Ostatnio edytowany przez Diego'Odin - 01-07-2007 o 15:03.
Diego'Odin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 18:29   #51
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slovik Pokaż post
@Pan Klocek

to teraz np. 150 sorc bije z 200-250 sd to tyle bił niedawno 70 sorc to jest k**wa śmieszne.
To czemu mi kumpel 61 lvl walnal mi chyba 206 z sd?
Cytuj:
Ja skończyłem grać w tibie jak zobaczyłem plany Cipsoftu, a jak wlazłem na knighta kumpla (50 lv 85/85) to solowałem dragi na 3-4 strzały żal!
hAUha huahaha czyli srednia 350+ ? xD moj kumpel na 70 lvlu nie ma nawet takiego BEST hita wiec chlopcze tutaj nie naginaj faktów dla twojej wygody...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slovik Pokaż post
Teraz sobie właśne przeliczyłem coś i mi wychodzi że bp sd w sklepie kosztuje chyba 6 k a bp of pb w sklepie kosztuje 11k! Więc albo źle coś policzyłem albo jednak mam racje. Najlepsze w uptade jest to ze 150 ms wali z ue tyle ile 70 ms..... to jest k***a przęgięcie ..
kiepsko z liczeniem co?

Cytuj:
ale dodac hity palla ktory moze bic z sd po bodajze 100 to juz przegiece sorc wtedy pada odrazu...
Fakt, sd to teraz potega! jak mi kumpel 75 rp walnal za ~50 to nie wiedzialem czy sie smiac czy płakać...

@Topic : Jezeli taki ktos jak Tripida rezygnuje z gry bo nie moze pgowac juz na demoanch solo z mega zyskiem to od teraz jest dla mnie zwyklym n00bem ktory nie ma zycia prywatnego... mam nadzieje ze nie pobil mamy krzeslem bo mu zabrali Sdki po 1500....
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 01-07-2007 o 18:31.
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 19:05   #52
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 32

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Profesormarian Pokaż post
wow, sorc ma wszendzie waste, ciekawe skont bieże na uhy, zalorze sie ze w gre whodzi handel nielegalnymi runami albo po prostu karzdy ma w tajemnicy knighta i lootuje nim za darmo
omg kolejne dziecko... niedosc, ze pisac nie potrafi to jeszcze bredzi.
handel nielegalnymi runami - U MADE MY DAY
pewnie przemycaja je z pacc area nielegalnie jakos O.o
__________________
Goku_Sayian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 20:26   #53
Bezwolakinho
Użytkownik Forum
 
Bezwolakinho's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Przed update jakos magowie nic nie mieli do tego, ze ich postacie sa "troszku" mocniejsze, a teraz taki krzyk i rzucanie tibii.
Bezwolakinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 20:42   #54
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goku_Sayian Pokaż post
omg kolejne dziecko... niedosc, ze pisac nie potrafi to jeszcze bredzi.
handel nielegalnymi runami - U MADE MY DAY
pewnie przemycaja je z pacc area nielegalnie jakos O.o
Runy sie od Bułgarów na stadionie 10-lacia kupuje. To ty o tym nie wiedziałeś ?
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 23:39   #55
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Slovik

Czego ty tak z ryjem wyskakujesz? Nie potrafisz inaczej jak tylko przeklinać?
Dlaczego wam sie wydaje, że jak dodacie kilak k$%# i h#@# i ja#$%# to wasza wypowiedz będzie poważniejsza?

No tak nie spojrzałem na avatar... kibol? SOORCE PANY KNIGGGHTYY HU$#%$ tak? Bo nie wiem jak to się mówi w "waszym języku"...

Najlepsze jest to, że większość osób które się tu tak burzą na update nie posiada nawet 1/6 poziomu Tripa


Myślę że Piotrek Marycha wystarczająco powytykał twoje (mała litera zamierzona) błędy. Co z tego że knight zabije smoka na 3 hity, nawet niech ma ten 60 lvl (załóżmy bo wiemy że to lekko naciągane), ja na 60 lvl nie spotkałem smoka który wytrzymałby 3x energy wave mojego sorca. No po prostu nie ma BATA!
Zaraz się odezwie noobek "noo takkkk ale tfuj atak kosztuje mane! a knajt nic nie placi"
Odpowiadam: Używa UHów których ja nie muszę, oraz nie zabija każdego napotkanego smoka na 3 hity, a ja tak. On jednego będzie pykał a drugiego zabije raz dwa bo jego średnie obrażenia wahają się od 10% moich do 100% moich. Rozumisz teraz? Bo mi się już tłumaczyć nie chce!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2007, 01:19   #56
TraceurX
Użytkownik forum
 
TraceurX's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Świebodzin

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 27
Skille: 59/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

Jako, że jestem nowy na tym forum chcialbym sie przywitac...
Hello! xD

Na początek chcialbym się ustosunkować do update'a. Jest dobry mimo, iż nie jestem z niego w 100% zadowolony. Wg. mnie ciut za bardzo ulepszyli profesje "mniej magiczne" (ale tylko ciuteczke). Ale BARDZO mi się podoba, że wkońcu skończyli (ch/h)arcowanie druidów/sorców.

@ topic.
Wygląda na to, że nie tylko w IV RP są protesty... pielęgniarki chcą podwyżek, a Tibijscy Magowie ...anulowania update'a? (xD).
Po dawnym update kiedy dostali wandy/rody w łapy siedzieli cicho i szarżowali po Tibii niczym na OTS'ie. Koniec tego! Buntujecie sie teraz, że sprowadzili was na ziemie ?! Taki np. knight wbrew pozorom zawsze mial cieżko. Czemu? Ano dlatego, że zaraz po wyjściu z RooKa dostawał w prezencie solidną dawkę treningu. A Sorci/Druci co robili po RooKu? Różdżka w łapy, troche żarcia i heja na cyce po szybki exp. Bez treningu i większego przygotowania...

Odnośnie Pana Klocka... dobrze gada chłopak ;p
TraceurX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2007, 13:38   #57
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bezwolakinho Pokaż post
Przed update jakos magowie nic nie mieli do tego, ze ich postacie sa "troszku" mocniejsze, a teraz taki krzyk i rzucanie tibii.
Bo magowie przed update byli mocniejsi od knightów, niemniej jednak i tak miewali problemy z ich ubiciem. Natomiast teraz to knight nie ma najmniejszego problemu z ubiciem sorca. Rozumiesz?
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2007, 14:23   #58
Slovik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 904
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Pan Klocek

wy jesteście kumplami z piaskownicy ?? Koniec rozmowy bo i tak nie zrozumiecie o co chodzi, a ten uptade to jest właśnie pokazanie znajomości RPG przez Cipsoft... Jakby Tibia stała się taką grą jak Diablo to by się nie liczyła grafika a w tibie nawet na najgorszych serwerach z totalną wojną grałoby po nawet 600 ludzi...

Pozdro i koniec rozmowy
Slovik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2007, 14:39   #59
Slovik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 904
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Fakt, sd to teraz potega! jak mi kumpel 75 rp walnal za ~50 to nie wiedzialem czy sie smiac czy płakać...
.
A teraz walnij se w łeb i pomyśl sobie, że np. 130 rp z 17(?) mlv idzie na wojne z
boltami i sd.... wyciąga po 100-150 a z bolta tez nie gorsze hity, a przykładem jest Furora, bo w tej wojnie jest może nie dużo knightow ale maja wysokie lve :

Vison : Imargam 204 ek
Wizja: Spaaw 193 ek

Jak i Rp:

Yubov 150 +(Wizja)
Yeetro 130 + (Vision)

Kolejny gracz rodem z rookgardu ?

A co do tego że źle policzyłem.. ktoś tam up sprawdził, a ja nie byłem pewien czy dobrze policzyłem więc przeczytaj coś 3 razy, a potem napisz!

Może z tymi hitami nagiełem lekko, ale i tak o wiele za dużo leją przykład:

50 ek idzie na guardy - Guard ma 245 hp, a pomyślmy że ciosy Knighta wynoszą średnio 70-120 no czasami więcej ( nie wiem bo nie gram knightem )

Teraz sorc - 40 lv z bp explo i mf idzie na guardy. Z Explo wyciąga hmm... szczerze nie wiem bo nie grałem juz po upt, ale napewno ma wieksze waste niż knight no tak może jeszcze zsumonować monka ale to kolejna strata i tych 2-3 mf oraz expa bo wiadomo exp po polowie co wyduża już w ogóle sorcowi exp. Ktoś napisał, że magowie powinni w RPG mieć największe dmg - bo to prawda! Przykładem hmm... Diablo - Zamarznieta kula na calym ekranie wybucha kula z której powstają pojedyncze pociski... NIE dość że jest ich mnóstwo, to jeszcze każdy ma dmg minimalnie 600 a to jak na taki pocisk dosyć dużo. Oczywiście odrazu mówie że ta nagonka o Diablo to przykład, żeby nie było offtopu. Mógłbym dalej pisać o tym, ale pewnie zostałbym zbluzgany za offtop.

Uptade:

Sorc - Bez zmian
Druid - Dodać coś w stylu mort hura dla sorca tylko z trucizny ;p
Pall - Dodać amunicje nie polepszać hitów tylko niech one będa wg lv
Knight - Hity wg lv no i zwiększyć je, ale bez przesady.

Mi by takie coś pasowało

Ostatnio edytowany przez Slovik - 02-07-2007 o 14:45.
Slovik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2007, 15:06   #60
Grelix
Użytkownik Forum
 
Grelix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 28

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Pocket Aces
Świat: Antica
Poziom: 45
Poziom mag.: 44
Domyślny

Last login: Jul 01 2007, 22:45:28 CEST

Nie jestem taki pewny ze odeszla bo po co by sie wczoraj wbijala?
__________________
Orshabaal tu, Orshabaal tam,
no to juz masz deda

---Pomoz Glodnym Dzieciom---
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Grelix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:04.


Powered by vBulletin 3