Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-04-2008, 17:31   #41
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Turilot.

400 i 500 lvl uważasz za nieuniknione? Moim zdaniem jeśli gra będzie się rozwijała tak jak się rozwija to nikomu nie będzie się chciało bić dalej lvli bo to nie będzie miało sensu. Poczytaj reszte wypowiedzi to powinieneś zakumać o co chodzi.
Czytałem cały temat. Na samym końcu mojej poprzedniej wypowiedzi napisałem, że jeśli tak dalej będzie gra będzie bezsensowana i zostaną sami botterzy.
Turilot jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2008, 19:06   #42
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Może w 7.92 taki lvl by coś dał, ale w 8.0+ daje to co najmniej... gówno. Chodzi oczywiście o magów. Mogli by co najwyżej brać więcej potworków na klatę. Pal to nie wiem, ale knight na 400lvl to to samo co knight na 200 z tym wyjątkiem, że ma więcej hp...
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2008, 19:53   #43
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GrubyCzarnyKotek Pokaż post
*Gdyby zwiększyć obrażenia maga z każdym poziomem to sprawy na PVP wymknełyby się spod kontroli. Znów 300lvl mógłby jednym czarem zadać przerażające obrażenia niszcząc wszystkich wokół. Powodzenia.
a co jest niezwyklego w tym ze ktos kto poswiecil kilkadziesiat razy wiecej czasu od przecietgo gracza zadaje przerażające obrażenia?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter Pokaż post
no tak, ale co by to było jak takiego 250+ sorka zaczeło bić 30 typa a on ich na jedno UE by brał
mysle ze bylo by to, po co sie gra sorcem...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Może w 7.92 taki lvl by coś dał, ale w 8.0+ daje to co najmniej... gówno. Chodzi oczywiście o magów. Mogli by co najwyżej brać więcej potworków na klatę. Pal to nie wiem, ale knight na 400lvl to to samo co knight na 200 z tym wyjątkiem, że ma więcej hp...
najwiekszy paradoks - knightci marzący o powrocie do wersji gry w ktorej ponoć byli pokrzywdzeni...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2008, 22:29   #44
Axdinel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 48
Domyślny

Są osoby które czerpią przyjemność z nabijania lvla/wykonywania questów lub pk i niech czerpia

co do tibi to mogli by wprowadzic system z wowa
ze swiaty sa czyms w rodzaju non pvp i wyzywa sie na pojedynki lub battlegrondy kazdy potwór moglby zadawac 2 razy wiecej obrazeń
(20 pal moze ubic kilka dragow bez waste a gdyby drag zadawal hity o polo wieksze bylby tylko dla h lvl) za odkrycie kazdego miejsca na mapie dostwalo by sie expa np za wejscie na of 2k expa na -3 kopalni 1k expa
sklonilo by to ludzi do zwiedzania a nie bez przerwy grania i expienia tak samo exp za questy za np: battle axe quest pod thais 200 expa;p

podzial na horde i aliantów i ataki na swoje miasta typu alianci venore/thais/kazo horda carlin i ab
mozna by zabijac npc i ludzi bez fragow tylko by byl licznik honoru im wiecej zabijesz alianto tym masz wiekszy honor

i teraz w sprawie smierci strata powinna wynosic zero lub jak w talesie
lvl tracimy wszystko co nabilismy na danym lvlu
przyklad :mamy 12 lvl nabilismy 5% padamy i mamy 0% nabite

a albo za punkty honoru (od zabijania aliantow/hordy )mozna by bylo
kupowac itemki np za 300 punktow rh/demon shield zabijamy 300 ludzi i mamy demon shielda
Axdinel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 14:09   #45
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

up@

To tibia nie była byłaby już tibią tylko wowem z mniejszymi wymaganiami.
Turilot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 19:57   #46
ervinius
Użytkownik Forum
 
ervinius's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Lokacja: NetFans

Posty: 284
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Domyślny

Wkońcu ktoś poryszył ten temat.
Może dodanie kolejnego Mainlandu od 250lvl nie jest najlepszym sposobem,
aczkolwiek nowe expowiska, questy, bossowie, outfity i addony, bronie, ogólnie rzeczy
by się przydały, bo prawdą jest, że ludzie tracą ochotę co do gry.
Pomyślmy, czy Mateusz Dragon Wielki czerpie jeszcze jakąś satysfakcje expiąc od dwustu lvli na demonach? Odpowiedź nasuwa się jedna.
Bossowie pojawiają się na jednym servie raz do roku i co hlvle mają powiedzieć?
Myślę, że najlepszym sposobem będzie dodanie kilku nowych miast z nowymi, lepszymi expowiskami.
Wysokie lvle expiły by tam, a słabszym lvlom zostawiły by stare expowiska.
Co dawałoby każdemu wolną rękę, prawda, że dobry pomysł? ;]

A 400 lvl to według mnie tylko kwestia chęci, bo jak pisałem wyżej MDW i reszta raczej takowej nie mają, expiąc na tym samym od tylu lvli. Zastanówmy się czy nam by się chciało?

Co do update, to nie są one dobrze organizowane, zima i lato. Powinny być częstsze, bardziej skuteczne
i nie wprowadzające dużych róznic pomiędzy profesjami, bo po każdym update jakaś profesja jest 'do sprzedania', inna 'do kupienia'. O co mi chodzi? A o to, że po jednym update (załóżmy sobie, że jest to przypadkowy update, który nie miał miejsca.) paladyn jest tą postacią, którą każdy chce mieć i posiadając np. srocerera, sprzedaje go na allegro, kupuje paladyna, i tak robi 20 % posiadających inną profesje niż paladyn, czy to nie jest śmieszne? Oj, trochę od tematu odbiegłem.

A tak w ogóle to nie wiem, po co tyle się rozpisałem,
nie róbmy sobie nawet nadziei, i tak nikt nie zwraca uwagi na to,
co my tutaj sobie wypisujemy. To tylko nasze 'wyobrażenia' o 'nowej, lepszej' Tibii, której jak wszyscy dobrze wiemy, nigdy nie będzie.

Ostatnio edytowany przez ervinius - 19-04-2008 o 20:12.
ervinius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 21:07   #47
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ervinius Pokaż post
Wkońcu ktoś poryszył ten temat
temat byl poruszany przy okazji kazdego wiekszego sukcesu MDW, gdy co normalniejszy krzyczeli "gosc jest dziwny ze od 100 leveli klepie demony i mu sie nie nudzi " a dzieciaki na to "zazdroscicie mu!".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ervinius Pokaż post
aczkolwiek nowe expowiska, questy, bossowie, outfity i addony, bronie, ogólnie rzeczy
wiecej tego samego ?

Nowe expowiska musialyby obejmowac potwory albo te same, albo takie same, bo automatyczne wrzucenie czegos na poziomie juggernauta nie oznacza ze jakis kretyn od razu pojdzie to zabijac dla expa. Ergo - mozna wrzucic drugie tyle stworkow, ale bezuzytecznych - wiec trzeba to zrobic z glowa.

Nowe outfity i addony - niby jak to ma uatrakcyjnic gre high levelom?

Bossowie ? Ghazbarana pokonuja raz na 2 jego pojawienia sie, z reguly z ekipy zostaja strzepy wiec po co wrzucac cos jeszcze bardziej wymagajacego ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ervinius Pokaż post
Bossowie pojawiają się na jednym servie raz do roku i co hlvle mają powiedzieć?
a co maja powiedziec jak raz do roku zabija tegoz bossa i dostana niezmiernie rzadki, bezuzyteczny club ktorego nikt nie bedzie uzywal ?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ervinius Pokaż post
A 400 lvl to według mnie tylko kwestia chęci, bo jak pisałem wyżej MDW i reszta raczej takowej nie mają, expiąc na tym samym od tylu lvli. Zastanówmy się czy nam by się chciało?
przecietny poziom determinacji w biciu tego samego przez xx godzin starcza na 60-100 level. Wszystko ponadto to ludzie ktorych jedynym celem w grze jest wbicie wiecej expa od konkurentow.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ervinius Pokaż post
Powinny być częstsze, bardziej skuteczne
banal, to wina cipsoftu ze nie potrafi niczego skutecznie ulepszyc bez psucia czegos innego.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 22:27   #48
ervinius
Użytkownik Forum
 
ervinius's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Lokacja: NetFans

Posty: 284
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Domyślny

@Vil
Jeśli chodzi o outfity i addony, to jest to przyjemność i satysfakcja dla wykonujących.
No chyba, że nie czerpiesz przyjemnośći z wykonania questu?
ervinius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2008, 22:29   #49
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Ja osobiście nie czerpie przyjemności z tego, co nie ulepsza mojej postaci. Niestety lvl ma coraz mniejsze znaczenie, skill jest ważny najbardziej ale najdłużej trzeba się nad nim męczyć i wiąże się tylko z waste (nie da się skilując zarabiać ). Questy to POI jest najlepszym chyba, bo daje softy co pozwala tanio i dobrze regenerować mannę - inne nagrody są mało potrzebne ale BpOH by się przydał.

Anihilator w tym momencie nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Dla paladyna nie ma żadnej dobrej nagrody, bo prezentu nie wezmę (sory po co mi lalka?) a demon armor jest gorszy niż mpa pod względem defa więc... Questy na outfity dla mnie są jedną wielką stratą czasu, bo osobiście nie imponuje mi jak ktoś ma outfit który byle kto może sobie ustawić bez wydawania na niego pieniędzy. Myślałem jedynie o assasinie żebym mógł sobie AS'y kupować, ale jednak wolę od kogoś sobie załatwiać.

Vil ma rację co do bossów. Po co komu rare item który parametrami nie przewyższa zwykłych itemów które można zdobyć w najprostszy sposób?


Cipsoft nie potrafi niczego ulepszyć tak żeby czegoś nie zepsuć? Zgadza się, tylko moim zdaniem niestety więcej psują niż naprawiają
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2008, 12:49   #50
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
A ja wam powiem, że to tylko i wyłącznie NASZA wina (no CipSoft też miał wpływ na to), że tibia jest taka jaka jest. Tak to nasza wina! A czemu? Wystarczy spojrzeć na zachowanie graczy, na ich ilość, wiek, styl gry (ciągłe expienie). Większość graczy gra tylko dla lvla i skilli, żeby brać udział w jakimś głupim wyścigu.
Kurde to że ktoś ma 13 lat to nie znaczy ze w tibie nie umie grać. Mam 13 lat i grajac 1 h dziennie wbijam wiecej lvla niz takie 15 latki grajac 5 h dziennie. Jeżeli myślisz że wiek ma coś wspólnego z tą grą to znaczy że masz naje**** w głowie.

topic:
Myślę że masz rację powinni wprowadzić jakieś potworkiz za bramką od 200 lvl które dawały by np. po 30k exp i mialy mega dobry loot )
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 02-05-2008 o 12:51.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2008, 13:55   #51
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Mhm, to moze teraz ja sie wypowiem, obecnie zapewne pasujacy pod "zlego gracza". Ja mialem cel, wbic 100lvl. Wbilem go i juz z gry frajdy nie czerpie, chociaz gram od nowa, nowa postacia - tylko po to, zeby ja sprzedac. Poruszacie przyklad Seromontisa, a z tego co wiem, on tez sprzedaje postac - za 80.000zł. Nie zdziwcie sie jak z Polaka zrobi sie Brazylijczyk.
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?

Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2008, 20:29   #52
Mati_Paurel
Użytkownik Forum
 
Mati_Paurel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2007
Lokacja: z nienacka

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nienacek
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nienacki
Świat: Nienacka
Poziom: IDK
Skille: Nienack
Poziom mag.: NC
Domyślny

[quote=Vil;2010394]
Bossowie ? Ghazbarana pokonuja raz na 2 jego pojawienia sie, z reguly z ekipy zostaja strzepy wiec po co wrzucac cos jeszcze bardziej wymagajacego ?[quote]











Zeby mieli motywaacje do zdobywania lvla aby mozna bylo pokonac takiego bossa, moim zdaniem powienien byc taki boss którego aktualnie zadna ekipa na servie nie dala rady pokonac, mieli by motywacje do skilowania/ nabijania lvla
__________________
Cytuj:
Podczas grupowych polowań knajt zawsze jest blokerem, dzięki czemu pierwszy dobiera się do ciała zabitego potwora i zbiera wszystko co się da, wmawiając reszcie, że w ciągu 10-godzinnego hunta nic nie wypadło.

Płatne konto daje nam dostęp do nowych terenów, m.in.:

Zaśnieżonej Tikłandy ,
Bagiennego Liberty Gay,
Upalnego Svargrond

Tibijczyk jest jak Pascal Brodnicki - nie używa polskich znaków.
Nonsensopedia rox

Ostatnio edytowany przez Mati_Paurel - 02-05-2008 o 22:10.
Mati_Paurel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 09:50   #53
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Silniejszy boss nie da motywacji do skilowania i do expienia (przynajmniej ludziom inteligentnym). Kiedy go zabiją po raz pierwszy to będzie wydarzenie na skale światową, ale jak zaczną go zabijać częściej to stanie się zwykłym looserskim wydarzeniem nic nie wartym. W dodatku jeśli "rare itemy" będą tak "potężne" że będą leżały w domkach na pokaz to nie będą za bardzo kuszące...

Powiedz mi kto by się męczył na skillu 110+ żeby skilować? Wiesz w ogule ile to czasu zajmie i ile siana pochłonie? (w przypadku paladyna small stones bo u knighta skilowanie raczej nic nie zabiera oprócz czasu, nie mówiąc o sorcach i druidach którzy na 80~ mlvlu nie bądą stali i robili runy bo taka forma "trenienia mlvla" jest zwykłą stratą czasu i mlvl najszybciej wchodzi w trakcie expienia z dużą liczbą potionów).

W dodatku jeśli by zrobili potwora którego by Seromontis nie zblokował to raczej był by efekt przeciwny do motywacji. Po co taki 347lvl miał by expić dalej skoro wbijanie lvla nie daje mu już przyjemności (w końcu ile można bić to samo w ten sam sposób i z taką samą siłą uderzeń...). Tracić dziesiątki i setki godzin przed kompem po kilka punktów hp i many naprawdę jest żenującym zajęciem... Zwłaszcza gdy ma się tyle hp i many co on...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 09:56   #54
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

max lev 200~, dodać w cholere questow (innych niż ubij wszystko i dojdz do skrzynki), raidy bossy etc
losowość statystyk przedmiotów (np. taki sov moze miec 52ataku ale i rówie dobrze 45)
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.

Ostatnio edytowany przez xoz - 03-05-2008 o 09:57.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 15:26   #55
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
max lev 200~, dodać w cholere questow (innych niż ubij wszystko i dojdz do skrzynki), raidy bossy etc
Tu się zgodzę. Questy jak POI są fajne, ale za długie (fajne bo nagroda - soft boots - jest naprawde potrzebna do gry). Coś jak HOTA albo banshe quest czemu nie, ale oczywiście trudniejsze.

Swoją drogą myślałem jeszcze o expie z questów, oczywiście gdyby było ich naprawdę wiele to dalczego nie? Może ludzie w końcu przestali by ciągle expić a zaczęli by ciągle robić questy... i wtedy botterzy by odpadli z głównych stawek, bo bota na questa nie ustawisz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
losowość statystyk przedmiotów (np. taki sov moze miec 52ataku ale i rówie dobrze 45)
Co dokładniej masz na myśli?
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 15:31   #56
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post

Swoją drogą myślałem jeszcze o expie z questów, oczywiście gdyby było ich naprawdę wiele to dalczego nie? Może ludzie w końcu przestali by ciągle expić a zaczęli by ciągle robić questy... i wtedy botterzy by odpadli z głównych stawek, bo bota na questa nie ustawisz.
robiłem postmana/paradoxa/barbarian test na bocie ;[[

Ostatnio edytowany przez Lynx - 03-05-2008 o 15:37.
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 15:36   #57
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
bota na questa nie ustawisz.
jak nie, ludzie zaczną tworzyć skrypty na questy XD
eisscheriann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 16:19   #58
Lafa
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Lokacja: Cieszyn

Posty: 388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 63
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post


Co dokładniej masz na myśli?
Chodzi o to ze item moze miec losowy wskaznik ataku i obrony. Mozesz wylotowac MMS z obrona 38 a po paru godzinach lotujesz MMS 36 obrony. Wtedy byly rozne ceny za przedmioty. Chociaz bylo by to krzywdzace w questach bo ktos robi anni bierze sov, patrzy i 53 atak a ktos inny ma 47 i gdzie sprawiedliwosc ;p
Lafa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 16:59   #59
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Lafa

No właśnie to by było bez sensu...

Boty na questy... nigdy o czymś takim nie słyszałem, żeby przejść questa jednym kliknięciem myszki... (przenośnia). Chociaż questy na których potrzebna jest współpraca teamu mogą być trudne do zrobienia na botach (raczej)... np. poi, banshe, hota, banuta... może znajdą się wyjątki z botami ale bez współpracy teamu (czego bot nie osiągnie) nie ma możliwości przejścia questa... szybko by się zrobił chaos i poleciały by dedy.

Nie mówię tutaj o atakowaniu jednego potwora całym teamem ani o leczeniu się botem, ale o botowaniu które umożliwia odejście od komputera i automatyczne "robienie się" questa.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2008, 17:33   #60
Lafa
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Lokacja: Cieszyn

Posty: 388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 63
Poziom mag.: 69
Domyślny

Tylko, ze niektore qusty mozna robic samemu wiec jak ktos na sile chce to se moze waypointy ulozyc . Zapewne chodzi o takie cos co bedzie sie zaczynac na wejsciu a konczyc pod nagroda, tak to jest mozliwe. Ale spod dp to juz bym nie umial zrobic ;p
Lafa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin 3