Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Titania

Notki

Titania Wydarzenia ze świata Titania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-08-2006, 22:19   #41
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny

legenda del'toro ? :> słyszał ktoś może o gildii Patriots lub PA-triots?
Pawio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-08-2006, 01:16   #42
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

=]. Ja kiedyś byłem na wojnie z unitem. Oni są jebani zgrani i maja podzial. Na przykład w wojnie bierze udzial 20 unitow. To 10 walczy a 10 udaje ze walczy i uha tamtych. Prawie ubilem Knighta Zeebe ale Fummlan go uleczyl -.- Pozdrawiam
Emok jest offline  
stary 07-08-2006, 05:40   #43
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osiol221
HAHAHA tak oczywiscie Banda pinkow chyba cos z glowa masz nie tak wejdzi na Titanie i zobacz kto teraz rzadzi Idioto i jak nic nie wiesz to sie nie odzywaj
unici maja wyzsze levele i jesli by byli tacy dobrzy powyklepywali by nas nawet bez gaury i latuza, ale tak sie nie stalo.
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline  
stary 07-08-2006, 09:19   #44
Master Vilum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Wiek: 35

Posty: 521
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osiol221
Kazjer zebys sie nie pomylil .. jak bys wiedzial kim jestem to bys blagal zebym do ciebie napisal " hi " niestety nie jestesmy na tym samym swiecie =( a ty po prostu zazdroscisz Unitom i probujesz sie dowartosciowasc po tym jak zabijscie ze 2 czlonkow na pol Roku wielkie Gratulacje .. a wes sie nie wypowiadaj jaki to ty i twoja gildia jestscie wspaaniali bo mi sie zgyac chce na to jak patrze.... i chyba nie tylko mi btw. Nie potrafisz docenic ich wielkosc moze i ja tez ich nie lubie .. ale to nie jest podstawa zeby takie rzodkiewka jest supery mowic " Wy sie tak podniecacie tym Unitem " jakos oprocz ciebie no i kilku osob jeszcze .... slyszeli o Unicie no i slyszeli o was jak dostajecie non stop od nich i teraz tez dostaniecie
A to niby kim ty jestes, Bogiem? a Kazadum nie ma takiego zgrania jak Unity poniewaz w Kazadum (Okhrana) są nie tylko z jednego kraju i troszke trudniej sie porozumieć a u Unitów wyglada to troszke inaczej...wiec sporo sie mylisz. A to ze caly czas sie kłocisz z Kajzerem i myslisz ze wiesz lepiej to wez lepiej zamilcz bo Kajzer chyba wie lepiej od ciebie napewno:-)
Master Vilum jest offline  
stary 07-08-2006, 15:35   #45
Osiol221
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006

Posty: 116
Domyślny @up

jestes za Kajzerem bo nie lubisz unitow...


BTW. POWIEDZCIE MI TERAZ WSZYSCY NIRVY, KAJZER ITP. TO W CZYM TKWI PROBLEM??? JAK UNIT JEST TAK BEZNADZIEJNY TO CZEMU WY GO NIE MOZECIE WYGONIC NO CZEMU ?!! TYLE ICH WAD WYMIENIAC JACY ONI SA SLABI ITP. TO WYGONICIE ICH Z SERWERU JAK SA TAK BEZNADZIEJNI...
Osiol221 jest offline  
stary 07-08-2006, 19:59   #46
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

@Osiol221: "Zobacz kto teraz rządzi" - teraz, i owszem. Ale wtedy nie rządzili więc porównywanie ich do DT jest IDIOTYZMEM

@Kajzer: Cóż, gdyby Unit miał w sobie choć troche umiejętności i świetnosci dawnego DT, wymietli by przeciwną strone w mig, a na dodatek nikt inny nie odwazył by się im wojny wypowiedziec.. a czemu tak nie jest? - masz racje ; )

Ostatnio edytowany przez Gallar - 07-08-2006 o 20:01.
Gallar jest offline  
stary 07-08-2006, 20:18   #47
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny omg

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osiol221
jestes za Kajzerem bo nie lubisz unitow...


BTW. POWIEDZCIE MI TERAZ WSZYSCY NIRVY, KAJZER ITP. TO W CZYM TKWI PROBLEM??? JAK UNIT JEST TAK BEZNADZIEJNY TO CZEMU WY GO NIE MOZECIE WYGONIC NO CZEMU ?!! TYLE ICH WAD WYMIENIAC JACY ONI SA SLABI ITP. TO WYGONICIE ICH Z SERWERU JAK SA TAK BEZNADZIEJNI...
Boże, naprawde jestes chory. Radze Twojej mamie skontaktować sie w sprawie Ciebie z jakimś specjalistą... Nie napisałem , że unici są słabi, tylko uważam że del'toro jes lepsze chyba mam prawo wypowiedzieć własne zdanie?
A tak wogóle ''czemu wy go nie możecie wygonić'' To teraz twoim zdaniem bede robił na każdym servie 80+ lvl żeby objąc dominacje? Jedno z pewnością jestem w stanie stwierdzić... nie masz więcej niż 11 lat.
Nirvy jest offline  
stary 07-08-2006, 21:05   #48
Osiol221
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006

Posty: 116
Domyślny @up@up

powiem tyle po zostanim przy swoim zdaniu moim zdaniem Unitu nigdy nikt nie przebije twoijm na odwrot... i nie ma sensu dalej tego walkowaci bo ani ja ciebie ani ty mnie nie przekonasz ...

BTW.Nirvy po co udajesz dojrzalego ... to ty raczej masz 11 lat ....

Ostatnio edytowany przez Osiol221 - 07-08-2006 o 21:10.
Osiol221 jest offline  
stary 07-08-2006, 21:30   #49
Martinesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: EASTSIDERS
Wiek: 33

Posty: 409
Stan: Zbanowany
Imię: Zbigniew~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 140
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morii
Okhara padnie niebawem
I znow bedzie spokoj na Titani......
Nie był bym tego pewien. Mam nadzieję że ty padniesz jako pierwszy. the best ass licker on TITANIA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morii
Maly news wczorajsza potczyka na moscie do veno dragsow
sklad Unitow:9 osob z czego 3 nie z gildi

skład kazadum; Wszyscy w zasadzie oprocz sumera (21) osob

Wynik 0:0 , okhara i kazadum dali mass log out bo stwierdzili ze to nie ma sensu

wiecej info jak cos sie stanie postaram sie umieszczac filmy

Pozdro, Mori~
Sprostowanie, Jak byście sie nie bali,to moze jakies fragi byłyby. a nie spieprzanie od Okhrana :[
Z czego wiem , to uciekaliście...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morii
Przeciez DT gralo na Titani i w wojnie Faerless przegrali z unitem we fragach 70++:16~

To jezeli chodzi o ich porownanie , Faktem jest ze oidor padl w dziwny sposob, Fummlan i Frida nie mieli szans, ktos moze wspomni jak padl calmek albo nizh w Cyclo?0o

Gaura wrocil i okhara przestala walczyc ;<
No, wiesz, widzialem swietne pvp Unitu jak padłes od Acko!! gz! wogóle wtedy Kinarii wymiatało banda debili, ale spoko... Sumer/Heracles~ by Cie pojechali, jakby chcieli.

P.S. Dalej liż dupę unitom

@Osiol

Proszę Cie nie udzielaj się ... Jak nie wiesz, to nie pisz... Unit to banda debili, kiedy brak dyrygenta przegrywa all. Gaura jest taka osoba, która dyryguje all i robi to naprawde wspaniale, ale sami unici NIC nie potrafia.

wiesz, filmików nie musiałem ogladac, zawsze ktos mi napisze, wtedy re-log z kyry na titanie.

A propos kazadum przegrywał bo miał szpiegów Al pitus, Religa ...

@Kajzer

Parsi wyloozuj nie karmij trolla

pozdro,
Marti
__________________
)

Ostatnio edytowany przez Martinesz - 07-08-2006 o 21:32.
Martinesz jest offline  
stary 08-08-2006, 00:27   #50
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osiol221
jestes za Kajzerem bo nie lubisz unitow...


BTW. POWIEDZCIE MI TERAZ WSZYSCY NIRVY, KAJZER ITP. TO W CZYM TKWI PROBLEM??? JAK UNIT JEST TAK BEZNADZIEJNY TO CZEMU WY GO NIE MOZECIE WYGONIC NO CZEMU ?!! TYLE ICH WAD WYMIENIAC JACY ONI SA SLABI ITP. TO WYGONICIE ICH Z SERWERU JAK SA TAK BEZNADZIEJNI...
zacytuj mnie prosze gdzie pisałem ze unici sa słabi.
martinesz masz racje głupoty ludzkiej sie nie przegada, ale sproboje ostatni raz
2 najwarzniejsze słowa: "wszystko mija" osiol przeczytaj te 2 wyraz 100 razy i zrozum ze nie ma czegos co by trwało wiecznie, to samo jest z unitem i wcale nie mowie ze wkoncu ktos wygra z nimi wojne, z tego co wiem del toro odeszli nie przegrwajac zadnej wojny, moze sie myle nigdy na isarze nie grałem,
przedstawie ci prosty schemat odejscia unitow z servera:
Powiedzmy ze jest ich 20 sa mistrzami w pvp maja best sorcow, wygrali ostatnią wojnę i powiedzmy ze wiekszosc osob zaplacila im za unhunta, happy end? nie bardzo bo mija pewien okres czasu unici zaczynaja kogos huncic za fake reason, znowu paru hightleveli, unici znowu sie wzbogacają, mija jakis czas i unici stopniowo przestaja expic swoimi mainami, poza samymi unitami inni ludzie tez graja... mija pare miechow i z unitu expi juz powiedzmy 3 osoby pojawia sie sporo nowych charow na wysokich levelach, niektorzy maja dobre pvp. Nagle cos sie dzieje, powiedzmy ze jeden z hightow zabija rl frenda unitow paru sie loga i go leje ale nie sa w stanie zabic. Powiedzmy ze rozpoczyna sie wojna, duzo osob ktorzy maja hunta forever przylacza sie i zaczyna sie walka. Scanariusz ten to prawie jak kazda wojna z unitem, napierw fearles pozniej kazzadum i seraphs ale oni sa coraz bardziej zmeczeni jest ich coraz mniej, powoli ktos odchodzi, kilku z nich moze wrocic, ale jak gaura zobaczy ze nic sie nie dzieje to znowu pojdzie grac w wowa, unici nie beda rekrutowac bo nie chca brac na kark mozliwosci szpegostwa. Pojawia sie następny element, nowy server jezeli to pvp enforced to mamy ich z głowy bo im chyba tylko o to chodzi, a powod ich przedłuzonej obecnosci tu to to ze nowe servery niepowstają.
ah i jeszcze 1 pasuje ci ten nick: Osioł bardzo dobrze oddaje to ze jestes uparty i nie potrafisz zrozumiec podstawowych rzeczy, ide spac bo jeszcze sie za bardzo wkurzysz i pobijesz mame taboretem ;/
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline  
stary 08-08-2006, 10:48   #51
Blood Romeragura
Użytkownik Forum
 
Blood Romeragura's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 131
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 82
Skille: 88/60
Poziom mag.: 19
Domyślny lol

Martinesz wyjdzi z tematu bo takie glupoty p i e r d o l i sz dobrze moge cie zazwac lizuchem Okhara... Widziales chociaz jeden film unitu.... chyba nie tylko sama Gaura wygrywa wojny po za ty co to za zdanie "Unit to banda debili, kiedy brak dyrygenta przegrywa all " troche za bardzo subiektywny jestes... a Okhara nawet z Derygentem przegrywa ...
Blood Romeragura jest offline  
stary 08-08-2006, 11:18   #52
Smichael
Użytkownik Forum
 
Smichael's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: LESZNO.

Posty: 216
Profesja: Elder Druid
Poziom: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do Smichael
Domyślny

lol


jakie smieszne posty.....
kazdego da sie wykurzyc wystarczy zgrana paka
tibia to gra zaprogramowana tu sie licza liczby wszystko da sie wyliczyc ile dmg etc tylko ze trzeba umiec to wykorzystac.....
ktos tu mowil o del'toro wdg mnie sa to spoko ziomki chodz nie uwazam ich za super pvp masterow poprostu vent + loyality .....
grali na charach [chriss basso , hera~ ,sumer etc.... ] formerzy z dt i padali od exori ue combos od wlasnych membersow ...
nie ma ludzie idealnych a juz napewno oidor czy fummlan do pvp masterow nie naleza ....
__________________
buffalo soldier , dreadlock rasta
Smichael jest offline  
stary 08-08-2006, 11:31   #53
Martinesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: EASTSIDERS
Wiek: 33

Posty: 409
Stan: Zbanowany
Imię: Zbigniew~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 140
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blood Romeragura
Martinesz wyjdzi z tematu bo takie glupoty p i e r d o l i sz dobrze moge cie zazwac lizuchem Okhara... Widziales chociaz jeden film unitu.... chyba nie tylko sama Gaura wygrywa wojny po za ty co to za zdanie "Unit to banda debili, kiedy brak dyrygenta przegrywa all " troche za bardzo subiektywny jestes... a Okhara nawet z Derygentem przegrywa ...

ciekaw jestem kiedy Okhrana przgrała? od kiedy nie maja szpiegów jakos wszystko sie im udaje... no, może nie dokońca, to, że pomagam Okhranie, to chyba dobrze. Mam dość PA i wogóle, nie bede tutaj przytaczał akcji, kiedy mnie 38 ms Lare eterno nie mógł zabic na trolach. Po za tym mam dość ich pa, fake reason i wogóle. Ostatnio kumpel dostał hunta, za co? za to, że szybko expił :S
zapłacisz raz, zapłacisz drugi raz tak samo jak Hiszpanie, co byli w Seraph Sir Tubo~, zapłacił raz, a po miechu drugi mu payment założyli. Nie wiem , jak to będzie, kiedy Okhrana podbije serva, na pewno bedzie lepiej niż jak jest Unit.

Co do filmiku, na 90% akcjach to ja jestem, i widzę co unit wyprawia, ale nie rozumiesz, że jak Gaury nie ma, to nic nie zrobią? Przykład akcja, kiedy pada Oidor, nagle log unitów, latuz przybiegł, Lemon, Fummlan... i co, zrobili za przeproszeniem NIC. Latuz nawet nie przyszedł na akcję stał se w ab w dp, a reszta unitów zwiała odrazu do pz Kiedy Gaury nie było, Okhrana se latała i wogóle, np,w ab Mordii i Vers~ sie bawili robili sqle i wogóle. I jestem przekonany, że jak Gaura padnie, to reszta unitów posypie sie jak domino, albo doda to im motywacji do zaciekłej walki przeciwko Okhran'ie.
__________________
)
Martinesz jest offline  
stary 08-08-2006, 12:32   #54
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Co do okrahany jak podbija serwa..

...wcale nei bedie lepiej bedize szcze wieksza pa niz robil to unit do tej pory..niewiem w jakiej gildi jest dano rivi aletemu dac dojsc do wladzy to arageddon bedzie...ja i tak wiem ze unit wygra poniewaz w kazadum sie boja o wlasne chary (nie wszyscy) wielki komisarz halski zamaist zostac i uhac kumpla to spierdolil z pola bitwy -.- respect!
Elder Nagan jest offline  
stary 08-08-2006, 13:45   #55
Master Vilum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Wiek: 35

Posty: 521
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elder Nagan
Co do okrahany jak podbija serwa..

...wcale nei bedie lepiej bedize szcze wieksza pa niz robil to unit do tej pory..niewiem w jakiej gildi jest dano rivi aletemu dac dojsc do wladzy to arageddon bedzie...ja i tak wiem ze unit wygra poniewaz w kazadum sie boja o wlasne chary (nie wszyscy) wielki komisarz halski zamaist zostac i uhac kumpla to srzodkiewka jest superil z pola bitwy -.- respect!
Widze ze duzo wiesz na temat Titani ....lepiej sie nie udzielaj
Master Vilum jest offline  
stary 08-08-2006, 14:56   #56
Blood Romeragura
Użytkownik Forum
 
Blood Romeragura's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 131
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 82
Skille: 88/60
Poziom mag.: 19
Domyślny hmmm..

Martinesz nie sadzisz ze Latuz postapil rozsadnie... widziales ile tam ich bylo ... pchanie sie tam bylo by glupie..
Blood Romeragura jest offline  
stary 08-08-2006, 19:08   #57
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blood Romeragura
Martinesz nie sadzisz ze Latuz postapil rozsadnie... widziales ile tam ich bylo ... pchanie sie tam bylo by glupie..
zrobil tak jakby zrobil to kazdy, zauwaz ze siła unnitow polegała na tym ze zawsze mieli plan, a mieli go bo działali z zaskoczenia. Kiedy to My zaczelismy tak robic role sie odwróciły, a ze unitom łatwiej walczyc to jasne przeciez tych 2 sorcow na ponad 140 levie robi swoje no nie?:<
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline  
stary 08-08-2006, 22:59   #58
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osiol221
powiem tyle po zostanim przy swoim zdaniu moim zdaniem Unitu nigdy nikt nie przebije twoijm na odwrot... i nie ma sensu dalej tego walkowaci bo ani ja ciebie ani ty mnie nie przekonasz ...

BTW.Nirvy po co udajesz dojrzalego ... to ty raczej masz 11 lat ....
ZDECYDOWANIE ma sens.
Bo ja nie wiem, co Ty w tych Unitach widzisz, lepszego niż w DT...
Czy to o tym Waszym Unicie gamemasterzy mówili że jest najbardziej znienawidzoną i najsilniejszą gildią w Tibii? Czy może o DT?
Czy to Waszego Unitu przez ładnych kilka miesięcy jakakolwiek gildia bała się zaatakować? A może tak było z DT?
Hm, no a może jak ktoś z 'normalnych' graczy Titanii widzi kogokolwiek z tego Unitu to odrazu sobie przygotowuje uhy i sie zastanawia gdzie mozna uciec... ? Ewentualnie już oblicza ile stracił..

DT to Legenda. Jakichkolwiek botów tam nie używano, jak bardzo łamano tam tibia rules czy wykorzystywało głupote wroga - to DT jest legendą, nie Unit.
Co Unit ma w sobie takiego genialnego? Kilku dobrych sorców? Czy to, że po prostu nie trafił im sie jeszcze odpowiednio przygotowany i mocny przeciwnik?...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajzer
zrobil tak jak by zrobil to kazdy, zauwaz ze siła unnitow polegała na tym ze zawsze mieli plan, a mieli go bo działali z zaskoczenia.Kiedy to My zaczelismy tak robic role sie odwróciły
Mm, czy to znaczy, że Unit nie walczył w open battle?
Może i nie na miejscu pytanie, ale warto się zorientować w sytuacji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajzer
a ze unitom łatwiej walczyc to jasne przeciez tych 2 sorcow na ponad 140 levie robi swoje no nie?:<
Nie przesadzaajmy, nie po summer update '06 gdy każdy ma perfekcyjnego bota, double ue takich sorców nie jest już aż takie potężne. No chyba, że na 80-90lvla, ale to gdzie taki ma łeb że sie pcha pod dwóch 140 ms...

Ostatnio edytowany przez Gallar - 08-08-2006 o 23:03.
Gallar jest offline  
stary 08-08-2006, 23:14   #59
Smichael
Użytkownik Forum
 
Smichael's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: LESZNO.

Posty: 216
Profesja: Elder Druid
Poziom: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do Smichael
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar
ZDECYDOWANIE ma sens.
Bo ja nie wiem, co Ty w tych Unitach widzisz, lepszego niż w DT...
Czy to o tym Waszym Unicie gamemasterzy mówili że jest najbardziej znienawidzoną i najsilniejszą gildią w Tibii? Czy może o DT?
Czy to Waszego Unitu przez ładnych kilka miesięcy jakakolwiek gildia bała się zaatakować? A może tak było z DT?
Hm, no a może jak ktoś z 'normalnych' graczy Titanii widzi kogokolwiek z tego Unitu to odrazu sobie przygotowuje uhy i sie zastanawia gdzie mozna uciec... ? Ewentualnie już oblicza ile stracił..

DT to Legenda. Jakichkolwiek botów tam nie używano, jak bardzo łamano tam tibia rules czy wykorzystywało głupote wroga - to DT jest legendą, nie Unit.
Co Unit ma w sobie takiego genialnego? Kilku dobrych sorców? Czy to, że po prostu nie trafił im sie jeszcze odpowiednio przygotowany i mocny przeciwnik?...



Mm, czy to znaczy, że Unit nie walczył w open battle?
Może i nie na miejscu pytanie, ale warto się zorientować w sytuacji.



Nie przesadzaajmy, nie po summer update '06 gdy każdy ma perfekcyjnego bota, double ue takich sorców nie jest już aż takie potężne. No chyba, że na 80-90lvla, ale to gdzie taki ma łeb że sie pcha pod dwóch 140 ms...
kolo widze ze sie znasz na dt jeszcze powiedz ze tam byles
dt zaslynelo gdy zrobilo 1 anhi z botem <cheers> taka prawda ale widze ze niedoinformowali cie
w dt nie ma botow a co z acc sharingiem etc ;> kazdy mial passy do kazdego zeby mogli jak kick sie wlogowac ...
nono DT rox
no napewno jak widze gaure to zakladam stone skina wiec wzbudzaja strach wsrod ludzi i skuncz frajerze
__________________
buffalo soldier , dreadlock rasta
Smichael jest offline  
stary 09-08-2006, 05:04   #60
Petronov
Użytkownik forum
 
Petronov's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 38

Posty: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar
ZDECYDOWANIE ma sens.
Bo ja nie wiem, co Ty w tych Unitach widzisz, lepszego niż w DT...
Czy to o tym Waszym Unicie gamemasterzy mówili że jest najbardziej znienawidzoną i najsilniejszą gildią w Tibii? Czy może o DT?
Czy to Waszego Unitu przez ładnych kilka miesięcy jakakolwiek gildia bała się zaatakować? A może tak było z DT?
Hm, no a może jak ktoś z 'normalnych' graczy Titanii widzi kogokolwiek z tego Unitu to odrazu sobie przygotowuje uhy i sie zastanawia gdzie mozna uciec... ? Ewentualnie już oblicza ile stracił..

DT to Legenda. Jakichkolwiek botów tam nie używano, jak bardzo łamano tam tibia rules czy wykorzystywało głupote wroga - to DT jest legendą, nie Unit.
Co Unit ma w sobie takiego genialnego? Kilku dobrych sorców? Czy to, że po prostu nie trafił im sie jeszcze odpowiednio przygotowany i mocny przeciwnik?...



Mm, czy to znaczy, że Unit nie walczył w open battle?
Może i nie na miejscu pytanie, ale warto się zorientować w sytuacji.



Nie przesadzaajmy, nie po summer update '06 gdy każdy ma perfekcyjnego bota, double ue takich sorców nie jest już aż takie potężne. No chyba, że na 80-90lvla, ale to gdzie taki ma łeb że sie pcha pod dwóch 140 ms...
Gamemasterzy, to tez gracze. Skad moga wiedziec, ktora gildia jest najmocniejsza (nie chodzi mi o exp)? Maja wykresy inteligencji liderow czy jak?
Nie lubie Unit'u, ale staram sie byc obiektywny. Jesli nic o nich nie wiesz, to nie pisz. Pisz o Del'Toro, ale Unit zostaw w spokoju, ja nie bede nic pisac o Del'Toro.
Wspominasz o power abusowaniu DT i niby jak sie to ma do przewagi nad Unitem? LOL
Power abusing nie daje nikomu na wojnie extra bonusa we fragach.
Te gildie sie nigdy nie dosiegna, sa z innych serwerow, to jak porownywanie lwa z tygrysem. Na test serwerach trzymaja sie razem.
P.S
Unici pierwsi zabili Orshabaala, nastepni wykorzystywali ich taktyke.
Petronov jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin 3