Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-04-2007, 20:03   #6741
Lukasaldo
Użytkownik Forum
 
Lukasaldo's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 26

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Lukasaldo ma numer GG :]
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cyrillus Pokaż post
megabomba = mass loga i zabijaj typka... jakis typ z beryli mial za to deleta pamietam ;p

@down
no ten z beryli to ponoc jakis 150

ale co w tej megabombie zlego? ;p
Knightsolo i Korobskura ;]
Lukasaldo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-04-2007, 20:18   #6742
NaRuTo__xD
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukasaldo Pokaż post
Knightsolo i Korobskura ;]
Zapomniales o Lanak'u i Eteneel'u (124 ek i 118 ek bodajze) aLL na berlyii...
od Lanaka hunted bylem i sie picka przejechala "ahahahaa" jaki smiech mialem jak zobaczylem Lanak deleted -.-
Zobaczycie ze i na berylii i na furorze jeszcze pare osob pojdzie za BlackD proxy i NG, to tylko kwestia czasu

pozderkixD
 
stary 16-04-2007, 20:28   #6743
Sachar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2007

Posty: 110
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hujargam
Profesja: Knight
Domyślny Vision :baby:

Takie moja mala opinia prosze ja przeczytac wazne

Ogladalem wiele guild warow i pk w niektorych sam uczestniczylem ^^ i u vison zaowazlylem takie cos gdy Vision wali combo leca bardzo szybko sd, duzo osob na raz wali. Nigdy im sie nie zdazylo "wylapac chmurke", jak postac juz padla bo combo od 15+ playerow nie jest nikt w stanie przezyc, a ta reszta 5 tez pewnie chce walnac sd , explo ale nie zdazy bo postac juz padla. Wiec powinna wylapac "chmurke" Gdy wala recznie lub tez gdy walą w battle "20" ta reszta "5" udezyli by swojego playera lub tez innego przeciwnika znajdujacego sie obok tego typa co lapal combo lub tez gdy wala recznie wylapal by "chmurke"
A Visoion to nigdy sie nie zdazylo w zadnej battle.
Nawet jesli ktos walil by z cipbota mial na typie attack i na pale wcisnol F4 to ktorys by nie zdazyl , spoznij by sie o te 0.001sek i poszla by mu "chmurka" lecz Vison to Vision i oni sa pro i wiedza jak bic zeby zabic i nigdy sie nie myla i nie popelniaja bledow
Wiem, wiem zaraz imargam obali moja teorie a 80% uzytkownikow napisze ima ma racje a potem na privie "plx plx plx you is pl free itens gimme"


troche duzo ale tych co mowia vision is pl and he rox niech przeczytaja to.
__________________
[CHAR]Hujargam[/CHAR] sprawdz jesli nie wierzysz ^^

Ostatnio edytowany przez Sachar - 16-04-2007 o 20:33.
Sachar jest offline  
stary 16-04-2007, 20:41   #6744
Sachar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2007

Posty: 110
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hujargam
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borut Pokaż post
Jestem tematem rozmów, a jeszcze się nie wypowiedziałem. Tak więc nie mam pojęcia za co dostałem delete gdyż moje konto zostało usunięte tak jakby nigdy nie istaniało nie moge się lognać. Domek nadal jest. Sam nie wiem czy do ss czy do 1 maja jak zapłacony jest czynsz. Ale jak może domek istnieje bez właściciela... to już nie wiem tak samo za co moga usunąc nic winnego Barlesa. O kurwa może to za moje wyjebane pvp Taifun polizał komuś dupsko tak mi się zdaje.
hahahaha a treaz placz , placz i placz po co zadzierales z Taifunem ?
__________________
[CHAR]Hujargam[/CHAR] sprawdz jesli nie wierzysz ^^
Sachar jest offline  
stary 16-04-2007, 20:45   #6745
Velvecik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 61
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borut Pokaż post
Jestem tematem rozmów, a jeszcze się nie wypowiedziałem. Tak więc nie mam pojęcia za co dostałem delete gdyż moje konto zostało usunięte tak jakby nigdy nie istaniało nie moge się lognać. Domek nadal jest. Sam nie wiem czy do ss czy do 1 maja jak zapłacony jest czynsz. Ale jak może domek istnieje bez właściciela... to już nie wiem tak samo za co moga usunąc nic winnego Barlesa. O kurwa może to za moje wyjebane pvp Taifun polizał komuś dupsko tak mi się zdaje.
Ta, boskie pvp. Więc wcześniej też coś "niewinnego" zrobiłeś, bo za nic na pewno by Ciebie nie skasowali.

"Nie płacz, kiedy odjadę..."
Velvecik jest offline  
stary 16-04-2007, 20:48   #6746
Khazul
Użytkownik Forum
 
Khazul's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: WARSZAWA

Posty: 985
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 224
Skille: 666
Domyślny

W tej sytuacji przydała by się cofka serwera o np. 2 dni
__________________
yoo
Khazul jest offline  
stary 16-04-2007, 20:50   #6747
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borut Pokaż post
Jestem tematem rozmów, a jeszcze się nie wypowiedziałem. Tak więc nie mam pojęcia za co dostałem delete gdyż moje konto zostało usunięte tak jakby nigdy nie istaniało nie moge się lognać. Domek nadal jest. Sam nie wiem czy do ss czy do 1 maja jak zapłacony jest czynsz. Ale jak może domek istnieje bez właściciela... to już nie wiem tak samo za co moga usunąc nic winnego Barlesa. O kurwa może to za moje wyjebane pvp Taifun polizał komuś dupsko tak mi się zdaje.
No widzialem twoje pvp jak zamiast Taifuna to waliles z sd w Gohana(chyba) nieważne ale w jednego ze swoich. No chyba że taka była taktyka to zwracam honor.
Reloop jest offline  
stary 16-04-2007, 20:56   #6748
Borut
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
No widzialem twoje pvp jak zamiast Taifuna to waliles z sd w Gohana(chyba) nieważne ale w jednego ze swoich. No chyba że taka była taktyka to zwracam honor.
graj w takim stanie jak ja grałem a byś się sam zabił.......

Ostatnio edytowany przez Borut - 16-04-2007 o 20:59.
 
stary 16-04-2007, 21:00   #6749
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borut Pokaż post
Tak więc nie mam pojęcia za co dostałem delete [...]
Uwierz mi, ze nic nie dzieje sie BEZ PRZYCZYNY, wydaje mi sie ze cos przeskrobales a teraz rozpaczliwie probujesz odzyskac konto. Nie zdziwie sie jak poleci więcej charow Oo. Każdy ma coś na sumieniu, moze nawet Ci ktoś wbił na ACC i wbił jakiegos bana, powiedzmy ze miales kiedys bana za Offensive St~ i on teraz wypisał coś na forum, albo na help i z miejsca kasacja za drugi ban tego typu.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 16-04-2007, 21:05   #6750
Bert
Użytkownik Forum
 
Bert's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sachar Pokaż post
Nawet jesli ktos walil by z cipbota mial na typie attack i na pale wcisnol F4 to ktorys by nie zdazyl , spoznij by sie o te 0.001sek i poszla by mu "chmurka" lecz Vison to Vision i oni sa pro i wiedza jak bic zeby zabic i nigdy sie nie myla i nie popelniaja bledow
Mysle ze jest to mozliwe poniewaz gdy postac(tak samo jak potwory) gdy maja 0 hp to jeszcze przez ta sekunde(moze mniej) trzyma sie na nogach i jest w battle... Moze uzywaja bota, moze nie... To wiedza tylko oni... Moze sie kiedys dowiemy prawdy, z wiarygodnymi i pewnymi dowodami...

@Borut
Jesli to prawda co mowisz ze niewiadomo z jakiego powodu dostales delete'a to wspolczucia... Napewno niemile uczucie chcac sie zalogowac a tu ch|_|j...
__________________

Ostatnio edytowany przez Bert - 16-04-2007 o 21:07.
Bert jest offline  
stary 16-04-2007, 21:08   #6751
Borut
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Uwierz mi, ze nic nie dzieje sie BEZ PRZYCZYNY, wydaje mi sie ze cos przeskrobales a teraz rozpaczliwie probujesz odzyskac konto. Nie zdziwie sie jak poleci więcej charow Oo. Każdy ma coś na sumieniu, moze nawet Ci ktoś wbił na ACC i wbił jakiegos bana, powiedzmy ze miales kiedys bana za Offensive St~ i on teraz wypisał coś na forum, albo na help i z miejsca kasacja za drugi ban tego typu.
Senior tutor = czyste konto ?
 
stary 16-04-2007, 21:13   #6752
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Taaaa wobec tego Taifun Devilry pogadał z GM i Ci to załatwił ;] To jest bardziej realne nie ?
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 16-04-2007, 21:14   #6753
Cyrillus
Użytkownik Forum
 
Cyrillus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Pomorze

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Taaaa wobec tego Taifun Devilry pogadał z GM i Ci to załatwił ;] To jest bardziej realne nie ?
nie mozna tego wykluczac ; p ze maczal w tym palce ;p

btw co do deletetow knightsolo etc Cipsoft chwalil sie za co dostali bilet do realnego swiata...
__________________
"Każdy człowiek żyje końcem jakiejś drogi. To tylko szczegół jak żył i jak umarł, który rozróżnia człowieka od innych ludzi" - Ernest Hemingway

Ostatnio edytowany przez Cyrillus - 16-04-2007 o 21:19.
Cyrillus jest offline  
stary 16-04-2007, 21:17   #6754
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Uwierz mi, ze nic nie dzieje sie BEZ PRZYCZYNY, wydaje mi sie ze cos przeskrobales a teraz rozpaczliwie probujesz odzyskac konto. Nie zdziwie sie jak poleci więcej charow Oo. Każdy ma coś na sumieniu, moze nawet Ci ktoś wbił na ACC i wbił jakiegos bana, powiedzmy ze miales kiedys bana za Offensive St~ i on teraz wypisał coś na forum, albo na help i z miejsca kasacja za drugi ban tego typu.
tak jak ktos juz wyzej wspominał, jak dostajesz ktoregos bana z rzedu dostajesz deleta i postac jest deletowana w okreslonym czasie, a tutaj nastapila automatycznie :>
Kapucha jest offline  
stary 16-04-2007, 21:19   #6755
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Niezawsze jest tak, ze postac stoi i jest informacja ze zostanie usunięta (jak przy banie za PK). Najlepszym przykladem byly kasacje za magebombe, zadnego ostrzezenia, informacji, NIC - na Xerenie tak polecialo ze 20 kont w kilka chwil.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 16-04-2007, 21:19   #6756
Borut
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Taaaa wobec tego Taifun Devilry pogadał z GM i Ci to załatwił ;] To jest bardziej realne nie ?
Ewentulanie mu za to popuścił
 
stary 16-04-2007, 21:23   #6757
Wigget
Użytkownik Forum
 
Wigget's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 300
Stan: Usunięty
Świat: Furora
Domyślny

wyslij mail do cipkow
__________________
You can take me to the ghetto land move everything and back
Take me from the Echo Side and never bring me back (repeat till end)

30 Aug 2006 +1,004,634 14 122

Cześć suko.
Wigget jest offline  
stary 16-04-2007, 21:25   #6758
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Niezawsze jest tak, ze postac stoi i jest informacja ze zostanie usunięta (jak przy banie za PK). Najlepszym przykladem byly kasacje za magebombe, zadnego ostrzezenia, informacji, NIC - na Xerenie tak polecialo ze 20 kont w kilka chwil.
o tym wlasnie mowie, nie wiem chyba sie nie zrozumielismy ; p
mi chodzilo o to ze wcale nie musial miec wczesniej zadnych banow i nic nie musial przeskrobac tak jak napisales wczesniej ; ]
Kapucha jest offline  
stary 16-04-2007, 21:27   #6759
Cyrillus
Użytkownik Forum
 
Cyrillus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Pomorze

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
o tym wlasnie mowie, nie wiem chyba sie nie zrozumielismy ; p
mi chodzilo o to ze wcale nie musial miec wczesniej zadnych banow i nic nie musial przeskrobac tak jak napisales wczesniej ; ]
ale CIP soft lubi sie chwalic takimi "akcjami".. a tylko barles polecial wiec cos nie tak...
__________________
"Każdy człowiek żyje końcem jakiejś drogi. To tylko szczegół jak żył i jak umarł, który rozróżnia człowieka od innych ludzi" - Ernest Hemingway
Cyrillus jest offline  
stary 16-04-2007, 21:29   #6760
Borut
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wigget Pokaż post
wyslij mail do cipkow
Zrobiłem to już. W końcu umieram z ciekawości za co delete. 2 x mi już mail to cipow uratował w tym namelock i criminal za pk na teście.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:50.


Powered by vBulletin 3