Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-09-2008, 21:01   #7221
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

jesli niechcesz walczyc nie chce ci sie robic nic w kierunku zeby nam pomoc to nikt cie oto blagal niebedzie bo wlasnie takie psy co klepia na okraglo ze nic z tego nie bedzie a jak sie cos zacznie dziac to niby dochodza pomagac a na koniec okazuje sie ze byl szpiegiem bo nasral w gacie za 32 pixelowym ludzikiem. tyle

oftop.

http://www.wrzuta.pl/audio/2AlPFBCmb..._zyd_to_frajer

xD

V pozdro Gald
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2008, 21:10   #7222
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
ogólnie to wam mogę powiedzieć jak to będzie:
zbierzecie się resztkami sił, zrobicie dwa masslogi będzie we fragach 14:10 do was. Nagle przychodzi ob, wy*******acie się(taka norma) niestety nie wygracie ob. Po każdej wojnie, jakiś czas mija i znó jest ludzie zbierzemy się teraz wygramy oólnie spoxik lalallaa

a prawda jest taka, za chuja nie wygracie żadnej wojny na iridii, nie pierdolcie głupot że wystarczy się zebrać, patrze na venta bongo które już zaroiło się robakami i szkoda słów. Ale przecież wystarczy się zebrać dać wszystkim venta i wio.

@Prawda_w_oczy
nie mów o bongo, bo ta organizacja nie istnieje odkąd pojawiły sie nowe osoby. Co chwile słychać tylko 'ten nie on od nas lalala' bo ten go sprowadził. W pierwszym składzie pkowało się nam dobrze, zawsze ogarnęliśmy i było cicho na vencie. Teraz na vencie jest pogrom.

I skończcie te wasze pierdolenie o wojnie bo znów przesracie, po 20 fragach skończycie walczyć(nie mówcie ze będzie inaczej bo ZAWSZE tak było[wyjątek - 1 wojna]). Będziecie mieli spy, sprzeda was wszystkich i się skończy wasze 'wojowanie'. I nie da wam nic wypowiedź prolacków a to żaden z nich nie będzie spy?

I wali mnie to co teraz powiecie, wali mnie wasza wojna, ale jak mam czytać takie głupoty to wybaczcie musiałem się wtrącić.

Pozdrawiam,

@Viking
trzeba skręcić meeting
Jezeli chodzi o mnie, to na Silverze jestem w wojnie dokladnie od Kwietnia. Przejebalem juz ponad 1.5kk, i zmarnowalem 2 chary. RP z 91 na 89 *6 deadow, ale 4 odrobione na +), ED z 105 na 97. Aktualnie toczy sie juz 3 wojna. Pierwsza wygrana okolo 400 do 200~, kolejna przegrana kolo 400 do 300, i gildia z ktora przegralismy podzielila sie ostatnio, i jedna z czesci dolaczyla do nas i ponownie walczymy. Dlatego dziwie sie, dlaczego PL na iridii tak szybko sie poddaja, to nieprawdopodobne. Was powinno motywowac to ze taki Laubau pada raz i odpada, a u nas Xeosnar (kiedys 184 lv, teraz 170) stracil juz 14 leveli, ponad 10kk w gp i ciagle walczy. Wedlug mnie powinniscie sie zastanowic, i pomyslec w ten sposob: przegralismy? Wiec zmarnujmy te chary na uprzykrzenie zycia szwedom. Masslogujmy, bijmy, az zrezygnuja.
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 22:05   #7223
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

poreda Ty tu grasz?
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 22:10   #7224
Aezmo_1994
Użytkownik Forum
 
Aezmo_1994's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Jezeli chodzi o mnie, to na Silverze jestem w wojnie dokladnie od Kwietnia. Przejebalem juz ponad 1.5kk, i zmarnowalem 2 chary. RP z 91 na 89 *6 deadow, ale 4 odrobione na +), ED z 105 na 97. Aktualnie toczy sie juz 3 wojna. Pierwsza wygrana okolo 400 do 200~, kolejna przegrana kolo 400 do 300, i gildia z ktora przegralismy podzielila sie ostatnio, i jedna z czesci dolaczyla do nas i ponownie walczymy. Dlatego dziwie sie, dlaczego PL na iridii tak szybko sie poddaja, to nieprawdopodobne. Was powinno motywowac to ze taki Laubau pada raz i odpada, a u nas Xeosnar (kiedys 184 lv, teraz 170) stracil juz 14 leveli, ponad 10kk w gp i ciagle walczy. Wedlug mnie powinniscie sie zastanowic, i pomyslec w ten sposob: przegralismy? Wiec zmarnujmy te chary na uprzykrzenie zycia szwedom. Masslogujmy, bijmy, az zrezygnuja.
dobrze muwi koles polac mu wudki bolsa or czegos innego co lubi
__________________
Aezmo_1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 22:19   #7225
Fenci666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: W tibii

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fenci
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Prolacks
Świat: Iridia
Poziom: 95
Poziom mag.: 60
Domyślny

Co do trapow ktos wczesniej mowil. W LB mozna poprostu trapnac w kilkunastu statek poniewaz nie ma innego wejscia do lb niz przez statek a w veno Bk house jest dobrym miejscem na defence jezeli wczesniej sie tam zostawi m wallera zeby w ostatecznosci nikt nie padl.

Wojne dalo by sie zrobic gdyby WSZYSCY spieli dupsko i zaczeli robic chary do botowania tak aby nawet po przegranych akcjach na nastepny dzien mozna bylo robic sneaki a o openach pomyslec kiedy juz mielibysmy ogarnietych ludzi i dobrego battle commandera. No i oczywiscie co najwazniejsze zadnego szpiega. Wtedy mielibysmy duzo czasu na expienie bo byliby wiecznie zesrani. Zeby wygrac walke z takim przeciwnikiem jak Refusion potrzeba by wiele czasu.

Ale malo kto jest na tyle ogarniety by wiecznie walczyc wiec nie mozemy liczyc na wiecej niz pk z Bongo :s.
Fenci666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 22:22   #7226
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

nie będę tutaj was cytował bo to dużo miejsca na forum się zmarnuje.

@zwieshu
nie pisz do mnie pies, bo w dupie byleś i gówno widziałeś. Więcej akcji z bongo zrobiłem niż polaczki razem. Weszliśmy do dupy tak szwedom że maja nas już totalnie dość a więc stfu

@poreda
zastanów się nad czym rozmyślasz. My tutaj nie mamy Silvery nie mamy do zmarnowania tak jak ty 1,5kk każdy na wojnę. A po drugie laubau nie pada i nie odpada tak na przyszłość. bo lvle które stracił z palcem w dupie odrobi za 2 dni, żadna mi nowość.
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 22:52   #7227
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
nie będę tutaj was cytował bo to dużo miejsca na forum się zmarnuje.

@zwieshu
nie pisz do mnie pies, bo w dupie byleś i gówno widziałeś. Więcej akcji z bongo zrobiłem niż polaczki razem. Weszliśmy do dupy tak szwedom że maja nas już totalnie dość a więc stfu

@poreda
zastanów się nad czym rozmyślasz. My tutaj nie mamy Silvery nie mamy do zmarnowania tak jak ty 1,5kk każdy na wojnę. A po drugie laubau nie pada i nie odpada tak na przyszłość. bo lvle które stracił z palcem w dupie odrobi za 2 dni, żadna mi nowość.
Po pierwszej OB, i jego deadzie napisal posta na tibia.com ze jego czas sie skonczyl. Drugim dowodem na to ze sie mylisz jest to ze od tamtego deada jeszcze nie odrobil levelu. Uwierz mi ze na Silverze jest 10x trudniej niz tu. Przykladem jest Akhennator czyli 183 RP. Typ bez rl zycia. Padal jednego dnia drugiego mial 2 lv wiecej, bo siedzial 24h zeby odrobic. Popatrzcie jego czas na pskojnett. I takich jak on jest tam duzo wiecej. Na Silverze to ze ktos gra charem w 2-3 osoby to normalne, i mozesz byc pewien ze 3 napalonych brazoli potrafi duzo zrobic zeby tylko odrobic level. Wojna tam toczy sie od okolo 2 lat, zmieniaja sie tylko gildie i jej czlonkowie (okolo 15 osob 150lv+ deleted za share lettery). Na Silverze payment to nie tylko np 500k, ale 500k+wlasny share list w razie pozniejszego powrotu do wroga, itd. Wiec nie mow mi ze na Iridii jest trudno. Wiem ze Prolacks nie maja duzo kasy, ale to akurat najmniejszy problem, NG, 2 chary 10 lv na trollach caly dzien i masz 40k+-.

@Fenci666
Nie wymienilem LB gdyz jest to bez sera z mwallami, podam przyklad z Silvery. Gdy zablokowalismy NBami statek, oni przyszli cashmakerami i poprostu nas poodsuwali. A co do Venore mozna jeszcze na desert leciec.

@Meteon!
Gralem, mysle o powrocie ;P

@Aezmo_1994
Zoladkowa Gorzka moze byc
__________________

Ostatnio edytowany przez poreda - 16-09-2008 o 22:55.
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 23:03   #7228
Fenci666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: W tibii

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fenci
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Prolacks
Świat: Iridia
Poziom: 95
Poziom mag.: 60
Domyślny

Nie no co do LB to chodzilo mi o sytuacje w ktorej masslogujemy w przynajmniej 30 osob gdzie 20 stoi z 1 kratkowym przejsciem pod statkiem tak aby nie bylo problemow w razie bycia gma a jakby kozaczki wyszly to szybki trap a z 10 osob zajmuje sie zabijaniem celu. Tak zrobilismy na pandorii i bylo good.
Fenci666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 23:04   #7229
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fenci666 Pokaż post
Nie no co do LB to chodzilo mi o sytuacje w ktorej masslogujemy w przynajmniej 30 osob gdzie 20 stoi z 1 kratkowym przejsciem pod statkiem tak aby nie bylo problemow w razie bycia gma a jakby kozaczki wyszly to szybki trap a z 10 osob zajmuje sie zabijaniem celu. Tak zrobilismy na pandorii i bylo good.
No tak to co innego. Mialem na mysli, wpadamy w 10 osob, ubijamy, nb charami bloczymy i w jakims odleglym miejscu czekamy na pz.
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 23:07   #7230
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

I powiedz mi kogo to obchodzi kiedy on odrobi ten lvl?
Ta.... 10 lv cały dzień trole bo przecież każdy jest nolajfem i jedzie z tym koksem bo trzeba WYGRAĆ WOJNĘ ! Jest inna strona życia niż ta gra skoro już tak mówimy o całym botowaniu. I przez ile czasu polaczki musieliby botowac żeby dogonić szwedów w kasie? nie mówiąc o lvlu.

@ "Po pierwszej OB, i jego deadzie napisal posta na tibia.com ze jego czas sie skonczyl"
tylko dalczego on ciągle po nas wpada DAMN miał przecież być retired ;s
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 23:10   #7231
Maly'john
Użytkownik Forum
 
Maly'john's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2008

Posty: 63
Stan: Niegrający
Imię: maly
Profesja: Elder Druid
Gildia: The End
Świat: Iridia
Poziom: 91
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Meb Pokaż post
Dokladnie, poczekajcie na wypowiedz Prolackow. A co do wojny na Pandorii to widzialem ze troche nie idzie chlopaki (dedy Anasa xD ) Ava tez zjechali moj idol Bezok tylko raz sie dal dojechac bo on jest pro zecz jasna nie? :lick: Maly tez widze szaleje tam a o Isarze to sie nie wypowiadam bo nic nie wiem

A druga sprawa jesli by sie war szykowal to napewno nikt o tym na forum trabil nie bedzie tylko pewno bedzie zaskoczenie ze strony wroga tak jak pamietna masakra w ank d lair
TO NIE JA GRAM TYM CHAREM KUMPLU
Maly'john jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 23:10   #7232
Fenci666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: W tibii

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fenci
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Prolacks
Świat: Iridia
Poziom: 95
Poziom mag.: 60
Domyślny

Wystarczy tyle kasy zeby miec na blessy i bp w razie przegranej walki i mowie tu o bardziej o afk bocie na czyms co daje wiekszy zysk niz trolle na to nie trzeba byc nolifem. Nie musimy przeganiac w kasie szwedow bo bysmy tego nie zrobili ;d
Fenci666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 23:24   #7233
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

palnijcie sie w glowy !

pozdro Maly jasiu !
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 08:17   #7234
Meb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maly'john Pokaż post
TO NIE JA GRAM TYM CHAREM KUMPLU

Maly organizuj ekipe i zrob szwedom z dupy jesien sredniowiecza A tak serio to co tam qmplu slychac jak sie zyje? gdzie tam reszta pyka?
Meb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 09:02   #7235
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

co do kasy mozna robic maslogi na jakiegos RS a jednak troche ich jest a z pomoca bongo nie jeden wbije sobie rs bo bedzie myslal ze zwieje z trapa i dopiero wtedy go ubic. Juz na vencie gadalismy jak tu latwo dojechac kilku rs z niemalym zyskiem

@Adedin
nie bede cie nazywal psem jesli skonczysz pier* glupot, bo jesli nie masz zamiaru pomagac to chociaz nie przeszkadzaj.

I jakas szansa na to ze nam wyjdzie jest bo nie bylo by takiego zainteresowania na forum

V pozdro Gald~

Ostatnio edytowany przez Zwieshu - 17-09-2008 o 09:05.
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 09:46   #7236
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
I powiedz mi kogo to obchodzi kiedy on odrobi ten lvl?
Ta.... 10 lv cały dzień trole bo przecież każdy jest nolajfem i jedzie z tym koksem bo trzeba WYGRAĆ WOJNĘ ! Jest inna strona życia niż ta gra skoro już tak mówimy o całym botowaniu. I przez ile czasu polaczki musieliby botowac żeby dogonić szwedów w kasie? nie mówiąc o lvlu.

@ "Po pierwszej OB, i jego deadzie napisal posta na tibia.com ze jego czas sie skonczyl"
tylko dalczego on ciągle po nas wpada DAMN miał przecież być retired ;s
No i wpada, ale nie expi, wiec jego sila z kazdym kolejnym deadem spada. Mial 198, a ma 195. Co do trolli, napisalem ze chodzi o NG/Blackd, i nie chodzi mi o dogonienie ich w kasie tylko zdobycie kasy dla siebie, zeby mozna bylo cos organizowac. Nie napisalem ze Prolacy maja grac jak ten typ, tylko podalem przyklad ze tam jest 10x trudniej.
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 10:15   #7237
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zwieshu Pokaż post
@Adedin
nie bede cie nazywal psem jesli skonczysz pier* glupot, bo jesli nie masz zamiaru pomagac to chociaz nie przeszkadzaj.

I jakas szansa na to ze nam wyjdzie jest bo nie bylo by takiego zainteresowania na forum
Nie no w chuj jest zainteresowanie.
Ty gdzie nawet nie wiem kim jestes, Meblung 74 palek z 0 balansem na koncie i poreda ktory nawet tu nie gra.
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 10:27   #7238
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zwieshu Pokaż post
@Adedin
nie bede cie nazywal psem jesli skonczysz pier* glupot, bo jesli nie masz zamiaru pomagac to chociaz nie przeszkadzaj.
forum jest dla ludzi, a ludzie mogą się na nim wypowiadać. Po pierwsze będę przeszkadzał bo długo tu gram i jak zwykle gówno się będzie działo. To forum przerabiało już temat 'wojna', każdy wie jakie były tego skutki. Po tym co widzę to już nikt nie ma ochoty tutaj walczyć. Ludzie skończyli z tą grą lub przenieśli się na inny świat.
I SKOŃCZ MÓWIĆ O BONGO BO GÓWNO WIESZ.

edit:
@poreda
niestety nie, jego siła nie maleje bo on padnie i ma znów na te jebane blessy i aola a częśc polaków popada i nie ma już na nic, a trudność gry nie polega na payamentach, każdy głupi potrafi je napisać. I skoro ktoś jako payament oddaje share list to ja życzę mu powodzenia irl, bo w tej grze też jednak trzeba czasami myśleć, a jeśli on nie ukazuje oznak myślenia w głupiej grze no to gz.

@Fenci
dobrze napisałeś kilka postów wyżej "No i oczywiscie co najwazniejsze zadnego szpiega"
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc

Ostatnio edytowany przez Adedin - 17-09-2008 o 10:44.
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 10:29   #7239
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny






<10 znakow>
__________________
pinquey 1:20:48
Berger
pinquey 1:20:52
ale Ty powaznie wygladasz
pinquey 1:21:06
w zyciu nie powiedzialbym ze taki koles gra w tibie i sie drze £ychaaa ;d
berger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2008, 10:53   #7240
Prawda_w_oczy
Użytkownik Forum
 
Prawda_w_oczy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Venore

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Huxy
Profesja: Knight
Gildia: BA
Świat: Iridia
Poziom: 203
Skille: 94/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

O kur**!! Kto sie pojawił
Prawda_w_oczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:02.


Powered by vBulletin 3