Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-12-2006, 13:55   #741
pilkarzyk10
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 07 2005
Lokacja: Żagań

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: Meemento
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 140
Skille: 89/80
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fiszbin Pokaż post
Poproś rodziców o nową baryłkę wazeliny na gwiazdkę.

hahahahah dobre
pilkarzyk10 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-12-2006, 14:01   #742
pilkarzyk10
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 07 2005
Lokacja: Żagań

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: Meemento
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 140
Skille: 89/80
Poziom mag.: 8
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tosik Tepek Pokaż post
eh, skąd mam mieć Twój numer gg? :| A spotkać się mogę Moje i kumpli foty znajdziesz na photobuckecie więc się zastanów ;D
hhaha wiesz tosik nie znam cie ale jestes smieszny....co ty taki laps jestes ze sie sam nie umiesz napier****c..kolegami sie bronisz?? hahahahaha....wiedz ze nie tylko ty masz kumpli kozakow?...tylko niektorzy tu sie madrze wypowiadaja..reszta to banda rozwydrzonych dzieciakow ktorzy musza sie wyzyc na forum bo w domu ich stara zelazkiem bije.....to tyle co mam do powiedzenia....mimo wszytsko szanuje was wszytskich w tym temaciu...bo kzdy czlowiek zasluguje na szacunek..pozdro !
pilkarzyk10 jest offline  
stary 13-12-2006, 14:15   #743
Rhu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 12 2006

Posty: 67
Imię: Tegax
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Drazura
Poziom: 106
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pilkarzyk10 Pokaż post
hhaha wiesz tosik nie znam cie ale jestes smieszny....co ty taki laps jestes ze sie sam nie umiesz napier****c..kolegami sie bronisz?? hahahahaha....wiedz ze nie tylko ty masz kumpli kozakow?...tylko niektorzy tu sie madrze wypowiadaja..reszta to banda rozwydrzonych dzieciakow ktorzy musza sie wyzyc na forum bo w domu ich stara zelazkiem bije.....to tyle co mam do powiedzenia....mimo wszytsko szanuje was wszytskich w tym temaciu...bo kzdy czlowiek zasluguje na szacunek..pozdro !
Szczerze...sensownie...i dobitnie ;D

Tosik moze zachlystnąl sie megabolem od kolegów i swiruje : )
Rhu jest offline  
stary 13-12-2006, 14:17   #744
Zembol91
Użytkownik Forum
 
Zembol91's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bojadła

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zembol
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 60
Skille: 19/24
Poziom mag.: 54
Zembol91 ma numer GG 4063325 Send a message via Skype™ to Zembol91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhu Pokaż post
HuahuahahHA xD Wpadnij do Poznania jak bede jechal, zabieram Pauline ze sobą ; ) . To ze jestes nieudacznikiem i nie potrafisz sobie znalezc kobiety to nie moja wina słonko :*. A ty czyms zablysles w tej wojnie? Ilością dedów? : )
Wogóle nie mam zamiaru campic w dp : ) wole poexpic : ). :***
no shanoz troche duzo zrobil kiedys bo pamietam ze sami ubili dosc duzo osob z wanted ale tegax ciebie chyba jeszcze wtedy na azurze nie bylo bo lvl wbiles w 3 miechy a to bylo pozniej ale jedno jest pewne DUUUZO osob padlo jak satan i shanoz sami robili akcje i latali...
na 80 lvlu ubili wicana bo sie na hydry wbil i od tego chyba sie wszystko zaczelo ;p
BTW. Fajne rzeczy sie na tescie dzialy ...
wanted + jakies tam osoby bily seromontisa ..
nie wiem czy ubili ale ...
widac jakie pvp ma azura po wszystkich doswiadczeniach ..
mogla byc wojna Azura vs Nova bo jedynie nova lub tez Aurea ma dobre pvp ;p;p
bo co niektorzy to noobki w h...
__________________
21:42 You lose 364 hitpoints due to an attack by Zembol.


You Are Dead

Ostatnio edytowany przez Zembol91 - 13-12-2006 o 14:35.
Zembol91 jest offline  
stary 13-12-2006, 14:39   #745
Rhu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 12 2006

Posty: 67
Imię: Tegax
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Drazura
Poziom: 106
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zembol91 Pokaż post
no shanoz troche duzo zrobil kiedys bo pamietam ze sami ubili dosc duzo osob z wanted ale tegax ciebie chyba jeszcze wtedy na azurze nie bylo bo lvl wbiles w 3 miechy a to bylo pozniej ale jedno jest pewne DUUUZO osob padlo jak satan i shanoz sami robili akcje i latali...
na 80 lvlu ubili wicana bo sie na hydry wbil i od tego chyba sie wszystko zaczelo ;p
BTW. Fajne rzeczy sie na tescie dzialy ...
wanted + jakies tam osoby bily seromontisa ..
nie wiem czy ubili ale ...
widac jakie pvp ma azura po wszystkich doswiadczeniach ..
mogla byc wojna Azura vs Nova bo jedynie nova lub tez Aurea ma dobre pvp ;p;p
bo co niektorzy to noobki w h...

Azura nie ma wogole PVP

Isara i Berylia rox : )

btw. Co to za wyczyn ubic Wicana? Jak Shanoz ma takie pvp to niech cos pokarze teraz ,dobry czas na blysniecie
Rhu jest offline  
stary 13-12-2006, 15:43   #746
Tosik Tepek
Użytkownik Forum
 
Tosik Tepek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 107
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 33
Skille: 64/62
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eldyn Pokaż post
Chyba znalazlem na tym photobuckecie Tosika

http://s147.photobucket.com/albums/r...odklatk261.jpg

Ten maly to chyba on, wcale mu sie nie dziwie, ze sie broni jakimis dresiarzami bo to jest dzieciak, a tak pozatym to kumple w moim wieku sa wieksi od tych dresiarzy z twojego photobucketa.
Jak byś widział mam koło nicku, w nawiasie napisane moje imie ;] Jestem na photobuckecie na 1 czy 2 fotach bo ja większość robiłem ;] a co do Ciebie Tegax, to ul. Owsiana, Tomek Ci pokaże gdzie to ;] przeważnie siedze na ławce więc zapraszam ;]
__________________
<Rysiu> hehe.. Anglia nie zagra na ME! co to teraz bedzie?
<Steph> teraz Anglie i Irlandie na tych mistrzostwach reprezentuje Polska

Ostatnio edytowany przez Tosik Tepek - 13-12-2006 o 15:44.
Tosik Tepek jest offline  
stary 13-12-2006, 16:48   #747
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

@Rhu
Ja nie widzialem zebys ty cos pokazal oprocz tego jak zabilismy w 3 z crusherem cozmetic jonesa, wyskocz cwaniaczku i zabij kogos w dzien i nagraj filmik bo jak widzisz mocni w pysku sa tacy ludzie jak grebol maciek i tosik tepek ty sie do nich tez zaliczasz.
__________________
Hail ••Avano••
Eldyn jest offline  
stary 13-12-2006, 17:06   #748
Grebol
Użytkownik Forum
 
Grebol's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Francja>Paryz

Posty: 579
Imię: Neon Corn
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eldyn Pokaż post
@Rhu
Ja nie widzialem zebys ty cos pokazal oprocz tego jak zabilismy w 3 z crusherem cozmetic jonesa, wyskocz cwaniaczku i zabij kogos w dzien i nagraj filmik bo jak widzisz mocni w pysku sa tacy ludzie jak grebol maciek i tosik tepek ty sie do nich tez zaliczasz.


Stul pysk prostytutko azury
Ty bys tylko filmy nagrywał to idz do playboya stado murzynków na Ciebie poleci i bd miał open battle

POzdro
Gremb
__________________
Dzisiaj, 17:19 #425
xBardolekx
ok panowie to ja zapominam o carlin.pl..
Grebol jest offline  
stary 13-12-2006, 17:31   #749
Malanis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zembol91 Pokaż post
no shanoz troche duzo zrobil kiedys bo pamietam ze sami ubili dosc duzo osob z wanted ale tegax ciebie chyba jeszcze wtedy na azurze nie bylo bo lvl wbiles w 3 miechy a to bylo pozniej ale jedno jest pewne DUUUZO osob padlo jak satan i shanoz sami robili akcje i latali...
na 80 lvlu ubili wicana bo sie na hydry wbil i od tego chyba sie wszystko zaczelo ;p
BTW. Fajne rzeczy sie na tescie dzialy ...
wanted + jakies tam osoby bily seromontisa ..
nie wiem czy ubili ale ...
widac jakie pvp ma azura po wszystkich doswiadczeniach ..
mogla byc wojna Azura vs Nova bo jedynie nova lub tez Aurea ma dobre pvp ;p;p
bo co niektorzy to noobki w h...
noobem to jestes ty....myslisz, ze jak pograsz sobie pare razy na otsie to juz bedziesz wszystko wiedzial o wojnach i pvp? wypisujesz takie glupoty, ze az mnie cos w srodku skreca kiedy czytam twoje posty....wojna na azurze jest i bedzie zalosna bo 80% ludzi ktorych uczestniczy w wojnie nie ma zielonego pojecia o wojnach i pvp
Malanis jest offline  
stary 13-12-2006, 18:04   #750
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malanis Pokaż post
noobem to jestes ty....myslisz, ze jak pograsz sobie pare razy na otsie to juz bedziesz wszystko wiedzial o wojnach i pvp? wypisujesz takie glupoty, ze az mnie cos w srodku skreca kiedy czytam twoje posty....wojna na azurze jest i bedzie zalosna bo 80% ludzi ktorych uczestniczy w wojnie nie ma zielonego pojecia o wojnach i pvp
a ty co wiesz o wojnach? i wojnie na azurze?
co o tym wiesz zeby stawiac taka teze?
Cors Ent jest offline  
stary 13-12-2006, 18:30   #751
Kiniol
Użytkownik Forum
 
Kiniol's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2006

Posty: 89
Imię: Limehit
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malanis Pokaż post
noobem to jestes ty....myslisz, ze jak pograsz sobie pare razy na otsie to juz bedziesz wszystko wiedzial o wojnach i pvp? wypisujesz takie glupoty, ze az mnie cos w srodku skreca kiedy czytam twoje posty....wojna na azurze jest i bedzie zalosna bo 80% ludzi ktorych uczestniczy w wojnie nie ma zielonego pojecia o wojnach i pvp
Malanis, nie wiem co dla ciebie znaczy pvp ale chyba jednak nie widziales co Wanted wyprawialo na tescie, wiec sie nie udzielaj. Skladali 140\170 ek na count downy (chociarz nie bylo full skladu) a Seromontisa jednak nie udalo im sie ubic ,chociarz raz mial black hp.
Gdybys sie przyjzal dokladnie wojnie na azurze to bys stwierdzil ,ze pomimo tego ,ze bylo malo open battli to i tak jak juz sie odbywaly to byly dosc imponujace. Wiec nie gadaj takich pie****ow.
Kiniol jest offline  
stary 13-12-2006, 20:54   #752
Malanis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent Pokaż post
a ty co wiesz o wojnach? i wojnie na azurze?
co o tym wiesz zeby stawiac taka teze?
wiem wystarczajaco duzo
Malanis jest offline  
stary 13-12-2006, 22:33   #753
rekin from azura
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2006
Lokacja: Wroclaw

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Full Power
Świat: Xerena
Poziom: 48
Poziom mag.: 47
Domyślny

tegax@
Wez kurwo s*******aj z tego forum bo jak czytam twoje posty to mnie kurwa chuj strzela.Shanoz robi 2 x wiecej na wojnach niz Ty jebana cioto.Ile juz kurwa osob okradles??Jak Ci sie nie podoba na azurze to idz lizac dupe na ta twoja Berylie.To dawaj ujeb Wicana lamusie.Tylko w mordzie kozak jestes
rekin from azura jest offline  
stary 14-12-2006, 07:24   #754
Rhu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 12 2006

Posty: 67
Imię: Tegax
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Drazura
Poziom: 106
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rekin from azura Pokaż post
tegax@
Wez kurwo s*******aj z tego forum bo jak czytam twoje posty to mnie kurwa chuj strzela.Shanoz robi 2 x wiecej na wojnach niz Ty jebana cioto.Ile juz kurwa osob okradles??Jak Ci sie nie podoba na azurze to idz lizac dupe na ta twoja Berylie.To dawaj ujeb Wicana lamusie.Tylko w mordzie kozak jestes
Ja pojde lizac dupe na Berylie ,a ty zostan tu i liż dalej dupe Shanozowi moze ci da wygryzc pare rodzynów. Aha i nie opisuj swojej mamuśki na forum bo to nielegalne Powiedz mi c ozrobil Shanoz takiego w wojnie ^^.

Dlaczego nazywacie mnie zlodziejem? Moj sposob zarabiana jest lepszy niz reszty Ja zarobie okradajac jedna osobe na 2kk w 10minut, a Shanoz,Sathan,Gammbler etc musza okradac przez tydzien cała azura robiac PA zeby mi dorownac,wieć? Moj sposob chyba lepszy,a co to za roznica czy okradam kumpla czy nie? To tylko gra, wygrywa i przezywa sprytniejszy i mocniejszy easy ^^

Ostatnio edytowany przez Rhu - 14-12-2006 o 07:28.
Rhu jest offline  
stary 14-12-2006, 09:46   #755
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

NIgdy nie okradl bym kolesia ani czlonka swojej gildi poniewaz mam szacunek do ludzi

A co do twojego sposobu zarabiania to gz
__________________
Hail ••Avano••
Eldyn jest offline  
stary 14-12-2006, 09:52   #756
Sathan Bell
Użytkownik Forum
 
Sathan Bell's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: SulechóW

Posty: 97
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura War
Poziom: 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhu Pokaż post
Ja pojde lizac dupe na Berylie ,a ty zostan tu i liż dalej dupe Shanozowi moze ci da wygryzc pare rodzynów. Aha i nie opisuj swojej mamuśki na forum bo to nielegalne Powiedz mi c ozrobil Shanoz takiego w wojnie ^^.

Dlaczego nazywacie mnie zlodziejem? Moj sposob zarabiana jest lepszy niz reszty Ja zarobie okradajac jedna osobe na 2kk w 10minut, a Shanoz,Sathan,Gammbler etc musza okradac przez tydzien cała azura robiac PA zeby mi dorownac,wieć? Moj sposob chyba lepszy,a co to za roznica czy okradam kumpla czy nie? To tylko gra, wygrywa i przezywa sprytniejszy i mocniejszy easy ^^
W takim razie jesteś frajer ;] I H U J ci na drogę. Żeby cie wyr uchali na tej Beryli ;D
__________________
...:::Avano:::...
Sathan Bell jest offline  
stary 14-12-2006, 09:55   #757
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

Tedzio co do moich dedow to padlem mniej razy niz ty slonko
a co do twojej kobitki to szkoda ze mieszkasz 500 km odniej i kochasz ja przez interenet bardzo romantyczne az plakac sie chce
a co do twojego pedalskiego zachowania idz obkradnij kogos innego na innym swiecie Wanted cie nie Kocha Dof cie nie Kocha Mama cie nie kocha co ty wogule tutaj robisz

Widac jaki z ciebie kumpel czekasz tylko na dobry moment zeby kogos ojebac

Ja jak bylem w wanted tez moglem skroic ladne zeczy ale nei bede sie ponizal tak jak ty buraku mam nadzieje ze w poznaniu cie wyruchaja w dupe
__________________
Hail ••Avano••
Eldyn jest offline  
stary 14-12-2006, 12:28   #758
Drox
Użytkownik Forum
 
Drox's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 36

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sirupus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Domyślny

@Tegax
Rewelnia stary ... i co z tego ze masz 2kk jak najprawdopodobniej juz nie pograsz tutaj ...
Drox jest offline  
stary 14-12-2006, 14:27   #759
jet
Użytkownik Forum
 
jet's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 38

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Poziom: 50
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhu Pokaż post
Dlaczego nazywacie mnie zlodziejem? Moj sposob zarabiana jest lepszy niz reszty Ja zarobie okradajac jedna osobe na 2kk w 10minut
nie wiesz dlaczego ludzie nazywaja Cie zlodziejem? a wiesz moze czym zlodziej sie zajmuje? tak, tak - KRADNIE! a jesli pomimo przyznania sie, ze okradles KUMPLA dziwi Cie zachowanie innych w stosunku do Ciebie, to moze zeby bylo jasniej powinni Cie nazywac "kradziejem"? slowo blizsze do "krasc"/"okradac" i mimo iz oznacza to samo co zlodziej to bedzie ci latwiej to zrozumiec.

btw: mimo iz Gammbler jest moim kumplem, grywamy czasem w noge z ekipa jak wracam do Belchatowa to i tak robienie PA uwazam za lamerstwo (nie wiem czy Gamb dalej to robi, moj brat przestal), nigdy nie oddalem nic nikomu, kiedys Draz chcial mojeg eq jak expilem najtem na slimach, zaczal mnie bic(oczywiscie tylko do red hp), lurowac slimy, zdal sobie sprawe ze musialby mnie zabic zeby cos wyciganac, wiec odszedl,
wiem ze jest masa innych sposobow na zarabianie kasy nie krzywdzac przy tym innych, przeciez Tibia to tylko gra, po co robic sobie tu wrogow jak mozna sie milo zrelaksowac.

Pozdrawiam
Jet
__________________


AXE BAHIA!
jet jest offline  
stary 14-12-2006, 14:31   #760
Tosik Tepek
Użytkownik Forum
 
Tosik Tepek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 107
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 33
Skille: 64/62
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eldyn Pokaż post
Tedzio co do moich dedow to padlem mniej razy niz ty slonko
a co do twojej kobitki to szkoda ze mieszkasz 500 km odniej i kochasz ja przez interenet bardzo romantyczne az plakac sie chce
a co do twojego pedalskiego zachowania idz obkradnij kogos innego na innym swiecie Wanted cie nie Kocha Dof cie nie Kocha Mama cie nie kocha co ty wogule tutaj robisz

Widac jaki z ciebie kumpel czekasz tylko na dobry moment zeby kogos ojebac

Ja jak bylem w wanted tez moglem skroic ladne zeczy ale nei bede sie ponizal tak jak ty buraku mam nadzieje ze w poznaniu cie wyruchaja w dupe
Nie przesedzaj tu jest mało pedałów i pokazują się na marszach równości Tegax pewnie już był ze swoją "dziewczyną"
__________________
<Rysiu> hehe.. Anglia nie zagra na ME! co to teraz bedzie?
<Steph> teraz Anglie i Irlandie na tych mistrzostwach reprezentuje Polska
Tosik Tepek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:53.


Powered by vBulletin 3