Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-01-2008, 21:23   #761
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patton Pokaż post
żyłka: Nie dziala ten link!!!!
A spacje między e x e usunołeś?

3 up moja prośba jest ;p
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2008, 17:06   #762
Holitarinioo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2007

Posty: 5
Smutny Głosniki

Witam.
Mam problem z głośnikami Logitech X-530 5.1
moja płyta głowna Asus k8N i Realtek AC97 Audio dźwiękówka ;p
Wiem ,że obsługuje 7.1 głośniki ale nie wiem co się dzieje jak zmieniam na 5.1 to i tak nie działają all tylko subufer i 2-lewy prawy z przodu.centralny nie działa i dwa z tyłu tez -.-

Prosiłbym o pomoc,z góry dziękuje.
Holitarinioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2008, 17:15   #763
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Ja mam nie tyle co problem a pytanie:

Idzie przejrzec gdzies historię pobranych plików z gadu gadu od innych użytkowników?
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2008, 20:53   #764
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Heh, mam problem z płytką (z muzyką), kiedy wkładam płyte do napędu to albo komp jej nie czyta a jak już zauważy to sie restartuje. Wie ktoś z was co jest przyczyną? Nie chce pobierać plików z neta skoro płytka leży i sie kurzy.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2008, 22:42   #765
Raflas
Użytkownik Forum
 
Raflas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005
Lokacja: Żory

Posty: 64
Stan: Niegrający
Świat: Shivera
Raflas ma numer GG 1074697
Domyślny

Witam. Mam problem, a mianowicie chodzi o mój internet. Podczas gry w tibie lubi się on sam wyłączać, a żeby się włączył to muszę zresetować komputer. Dzieje się to różnie, raz po kilku h grania a raz po kilku minutach, niby nic specjalnego ale nie pozwala mi to bezstresowo grać w Tibie. Gdy rozmawiam przez skype czasem dzieje się podobnie. Jeśli by ktoś wiedział w czym jest rzecz proszę o pisanie tutaj lub wysłanie pw. Z góry dzięki
__________________

Ostatnio edytowany przez Raflas - 12-01-2008 o 22:57.
Raflas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 21:27   #766
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Korzystam z Windowsa Vista, mój problem polega na tym, że gdy raz uruchomiłem aplikację, to mogę ją zmodyfikować dopiero po ponownym uruchomieniu komputera. Zajmuję się programowaniem w języku C++ i podczas kompilacji programów, plik nie może zostać nadpisany, o czym wspomniałem powyżej. Ogromnie niewygodne jest uruchamianie ponownie komputera po każdym dokonaniu zmian w programie. Myślę, że Microsoft pomyślał o programistach i pewnie istnieje sposób zmiany tej denerwującej opcji (braku możliwości modyfikacji po uruchomieniu).
Jak mogę pozbyć się tego problemu?
Proszę o pomoc, pozdrawiam
Arcan


@edit
Dostałem warna, więc napisałem tu posta. Jaki to właściwie ma sens jeśli czekam już 3 dni i ani jednej odpowiedzi? Po co założony jest ten temat?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JustPlay Pokaż post
Temat, powstał aby zredukować, masę zbędnych tematów, dot. oprogramowania, sprzętu, etc.

Jeżeli masz problem, poprostu napisz go TUTAJ, a nie zaśmiecaj forum zbytecznym tematem. Na forum będe, wchodził kilka razy dziennie, więc będe pomagał bieżąco... - licze takze na waszą pomoc.

Pozdrawiam,
JustPlay.
Kilka razy dziennie...

@edit2
Przy próbie usunięcia/modyfikacji pliku wyświetla się informacja "Odmowa dostępu do folderu docelowego", a niżej "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji". Dodam, że posiadam konto Administratora.

Ostatnio edytowany przez Arcan - 17-01-2008 o 21:48.
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 23:06   #767
PatrykSSS
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mój komputer często powoli chodzi jak właczam opere lub inne przeglądarki trzeba czekac z 10 minut tez czsem odrazu sie włacza ,np.gdy poprzetswaiwm ikony na pulpicie to po resecie są tak jak byly...czasem gg jak klikne zeby sie otworzylo wogole sie nie wlacza tylko pisze brak odpowiedzi czasem włacze komputer to odrazu sie wiesza itp. Jak mam temu zaradzic nie chce robic formata odrazu mówię!AA.. i ma zainstalown takie cos jak Vista Inspiration Czyli skorke z visty menu itp.. czy to moze cos miec do tych prblemow?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 23:49   #768
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PatrykSSS Pokaż post
Mój komputer często powoli chodzi jak właczam opere lub inne przeglądarki trzeba czekac z 10 minut tez czsem odrazu sie włacza ,np.gdy poprzetswaiwm ikony na pulpicie to po resecie są tak jak byly...czasem gg jak klikne zeby sie otworzylo wogole sie nie wlacza tylko pisze brak odpowiedzi czasem włacze komputer to odrazu sie wiesza itp. Jak mam temu zaradzic nie chce robic formata odrazu mówię!AA.. i ma zainstalown takie cos jak Vista Inspiration Czyli skorke z visty menu itp.. czy to moze cos miec do tych prblemow?
No to spróbuj wyrzucić tę skórkę. Zerknij do poradnika z mojego podpisu, co prawda jest bardziej pod Windows XP, ale może znajdziesz wersję tego programu pod Vistę.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2008, 23:06   #769
kamykal
Użytkownik Forum
 
kamykal's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arc
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Undisputed
Świat: Arcania
Poziom: 114
Skille: 14/24
Poziom mag.: 61
kamykal ma numer GG 9052570
Smutny

Witam
Mam mały problem z komputerem... Jeśli w coś gram [w każdej grze nawet jak wchodzę w przeglądarkę] to albo monitor zamienia się w różnego koloru kwadraciki albo paski lub się robi czarny ekran... Bardzo mi to przeszkadza, np. gdy jestem na huncie albo robie co innego i nie zdążę sie zapisać. Komputer albo sie odwiesi albo trzeba go resetować... Nie wiem co może to powodować 3x zawoziłem komputer do serwisu i zawsze problem "wracał" do mnie. Nie wiem co można z tym zrobić, proszę o szybką pomoc. Mam procesor 3ghz, kartę graficzną ATI Radeon X1600 PRO
__________________
kamykal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2008, 11:31   #770
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamykal Pokaż post
Witam
Mam mały problem z komputerem... Jeśli w coś gram [w każdej grze nawet jak wchodzę w przeglądarkę] to albo monitor zamienia się w różnego koloru kwadraciki albo paski lub się robi czarny ekran... Bardzo mi to przeszkadza, np. gdy jestem na huncie albo robie co innego i nie zdążę sie zapisać. Komputer albo sie odwiesi albo trzeba go resetować... Nie wiem co może to powodować 3x zawoziłem komputer do serwisu i zawsze problem "wracał" do mnie. Nie wiem co można z tym zrobić, proszę o szybką pomoc. Mam procesor 3ghz, kartę graficzną ATI Radeon X1600 PRO
Nie jestem pewien, ale to co ci się pojawia to są tzw. artefakty. Pojawiają się głównie jeśli nazbyt podkręcisz kartę graficzną. Robiłeś to? Sprawdź też temperatury w Everest Home Edition. Poza tym to może być problem zasilacza.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2008, 18:58   #771
Masimol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007

Posty: 10
Domyślny

Mam problem otóż od pewnego czasu gdy włączam TIBIĘ wszędzie są jakieś litery i błędy w grafice... nie wiem co zrobić... Wiecie może co jest przyczyną tych problemów?
Masimol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2008, 19:05   #772
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masimol Pokaż post
Mam problem otóż od pewnego czasu gdy włączam TIBIĘ wszędzie są jakieś litery i błędy w grafice... nie wiem co zrobić... Wiecie może co jest przyczyną tych problemów?
Jeśli możesz, zrób przykładowy zrzut ekranu. I tak jak post wyżej - to pewnie artefakty. Kręciłeś kartę graficzną?
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2008, 19:14   #773
Masimol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007

Posty: 10
Domyślny

screen nie chce wejść

Ostatnio edytowany przez Masimol - 24-01-2008 o 19:24.
Masimol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2008, 21:41   #774
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Ja mam problem niewiem czym spowodowany
Wchodzę w mój komputer, chce otworzyć dysk C: i wyskakuje komunikat "System windows niemoże odnaleźć pliku " Copy . e x e " Upewnij się ,że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie Aby wyszukać plik wejdz w start i szukaj "
wie ktoś co robić?
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2008, 12:55   #775
Idzikowy
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Mam pewnien problem , a mianowisie : Gdy odpalam tibia po jakis 15 min. grania wyłancza mi sie komp i pokazuje mi sie na ekranie taka niebieska plansza z białymi napisami .

Z czym to jest związane ?
Jak to naprawić ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2008, 13:26   #776
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zalgadis Pokaż post
Ja mam problem niewiem czym spowodowany
Wchodzę w mój komputer, chce otworzyć dysk C: i wyskakuje komunikat "System windows niemoże odnaleźć pliku " Copy . e x e " Upewnij się ,że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie Aby wyszukać plik wejdz w start i szukaj "
wie ktoś co robić?
#1 KLIK
#2 KLIK
#3 KLIK

Potęga googli. Mniej niż 10 sekund szukania.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Idzikowy Pokaż post
Mam pewnien problem , a mianowisie : Gdy odpalam tibia po jakis 15 min. grania wyłancza mi sie komp i pokazuje mi sie na ekranie taka niebieska plansza z białymi napisami .

Z czym to jest związane ?
Jak to naprawić ?
Niebieski ekran pojawia się najczęściej przy problemach z hardware. Podaj treść komunikatu STOP - szczególnie zależy na kodzie błędu, to takie coś jeśli dobrze pamiętam, co wygląda mniej więcej w ten sposób: 0x0000000000.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2008, 14:23   #777
lante
Użytkownik Forum
 
lante's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny Resety

Witam...Mam duży problem... Kupiłem nowy komputer naprawdę nie jest szmelcem i mam problem ten komputer ma z miesiąc i...jak kikam ikonkę tibi ciach reset wyskakuje taki bład na caly ekran w niebieskim tle...Tak wiem powinienem isc na forum zwiazane z informatyka ale tam tez pytam sie o porady i sie nie sprawdzaja a ze to jest forum "Tibi" to moze tez ktos mial taki problem jak ja i roradzi mi jak to rozwiac...A tak na marginesie jak mialem stary komp tez tak sie dzialo kupilem nowy i znowu to samo ze strarego kompa jest tylko karta sieciowa i nagrywarka...
lante jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2008, 14:28   #778
Sza'hel
Użytkownik Forum
 
Sza'hel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2007
Lokacja: Wesoły i kolorowy świat Microsoftu
Wiek: 30

Posty: 227
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Czasami jak klikam kilka razy w byle co 2 razy w ciągu 3 sekund,komputer wariuje(bardziej google desktop)i włącza kilka tysięcy ie,przeszkadza to i przez to często ginę w maplu
Sza'hel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2008, 17:14   #779
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@up

spyware jakis
lololol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2008, 17:23   #780
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lante Pokaż post
Witam...Mam duży problem... Kupiłem nowy komputer naprawdę nie jest szmelcem i mam problem ten komputer ma z miesiąc i...jak kikam ikonkę tibi ciach reset wyskakuje taki bład na caly ekran w niebieskim tle...Tak wiem powinienem isc na forum zwiazane z informatyka ale tam tez pytam sie o porady i sie nie sprawdzaja a ze to jest forum "Tibi" to moze tez ktos mial taki problem jak ja i roradzi mi jak to rozwiac...A tak na marginesie jak mialem stary komp tez tak sie dzialo kupilem nowy i znowu to samo ze strarego kompa jest tylko karta sieciowa i nagrywarka...
Z tego co mówisz jest to Blue Screen. Korzystasz z Windows Vista? Jaki jest kod wyświetlanego błędu?
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin 3