Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-08-2008, 15:56   #61
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Wojna o ropę? Po co mają się wyniszczyć walcząc o ropę?
No to teraz ja Cię uświadomie. W dzisiejszych czasach gdzie cena baryłki ropy skacze do góry jak szalona ten kto posiada najwięcej ropy dyktuje warunki. Może ją sprzedawać po takich cenach jakie mu się podobają.

Po co wojna o ropę? By mieć jej jeszcze więcej. Myślisz, że interwencja w Iraku to wspaniałomyślna pomoc irakijczykom przed dyktaturą Husajna? To tylko pretekst. Prawdziwy powód to ropa. I tak samo teraz gruzja może być powodem do wojny z Rosją o rope. Oczywiście oficjalny powód "pomagamy Gruzji".
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2008, 16:04   #62
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

@Bordo:
To bardzo dobry tekst, wiele w nim prawdy itd. ale co on wnosi do tego tematu? ; ) Koń jaki jest każdy widzi, co nie zmienia faktu, że Rosja wkroczyła na teren Gruzji.
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 16:26   #63
Bordo
Użytkownik Forum
 
Bordo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Poznań
Wpisy bloga: 3

Posty: 274
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bordolinio
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 84
Domyślny

Może wiele do tego tematu nie wnosi, ale mówi o bardzo ważnej rzeczy, o tym że ludzie powinni zacząć się wreszcie szanować, gdyż jesteśmy swoimi braćmi itd. Ok, teraz Gruzja. A za rok, dwa, trzy, wie ktoś kto będzie następną ofiarą nienawiści innych? Może Polska?
__________________

... Lubię mangę. A Ty? : ]

Zależy mi na Twojej opinii na mój temat.
Jeśli mnie polubiłeś lub chcesz mnie zabić kliknij TUTAJ i napisz co o mnie sądzisz.
Bordo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 16:30   #64
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Hmmm, Rosja coś wspominała o 'wprowadzaniu pokoju w Gruzji' czy jakoś tak... Kurde, ktoś tak mówił jakieś 60 lat temu, jak mu tam było... Stalin? Gruzja, a co dalej?
Ciekawa analogia, Stalin byl Gruzinem, ktory wymordowal miliony Rosjan, teraz Rosjanie sie rewanzuja ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman
Z tym, że Irak to była monarchia z tyranem na czele a Gruzja to od pewnego czasu republika nastawiająca się na zachód na rzecz zleerwania kontaktów z Rosją.
Dyktatura zawsze jest lepsza od demokracji, bo dyktatura moze byc dobra lub zla, a demokracja jest zawsze glupia.

BTW. Rzygac mi sie chce jak widze politykow gadajacych o "prawie Gruzji do integralnosci". Jak to jest, ze Gruzja ma takie prawo, a Serbia nie miala...?
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 09-08-2008 o 16:32.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 16:35   #65
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bordo Pokaż post
Może wiele do tego tematu nie wnosi, ale mówi o bardzo ważnej rzeczy, o tym że ludzie powinni zacząć się wreszcie szanować, gdyż jesteśmy swoimi braćmi itd. Ok, teraz Gruzja. A za rok, dwa, trzy, wie ktoś kto będzie następną ofiarą nienawiści innych? Może Polska?
Przypuszczenia. Syzyfowa praca. Niby szanujesz innych, a ci szanowani inni za Twoimi plecami wbijają Ci nóż. Dzisiejsze realia. Metaforycznie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post


Dyktatura zawsze jest lepsza od demokracji, bo dyktatura moze byc dobra lub zla, a demokracja jest zawsze glupia.
Szczerze mówiąc to prawdziwej demokracji nigdy nie widziałem. Nie w erze wpływu medialnego, oraz wykorzystywania psychologów tworzących przemowy polityków, tak, żeby brzmiały dla nas ładnie. Szkoda, że ci psycholodzy nie potrafią tworzyć takich realiów.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 16:38   #66
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Szczerze mówiąc to prawdziwej demokracji nigdy nie widziałem. Nie w erze wpływu medialnego, oraz wykorzystywania psychologów tworzących przemowy polityków, tak, żeby brzmiały dla nas ładnie. Szkoda, że ci psycholodzy nie potrafią tworzyć takich realiów.
Zalozenie, ze wiekszosc ma racje, bo jest wiekszoscia jest samo w sobie skrajnie idiotyczne.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 16:53   #67
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
No to teraz ja Cię uświadomie. W dzisiejszych czasach gdzie cena baryłki ropy skacze do góry jak szalona ten kto posiada najwięcej ropy dyktuje warunki. Może ją sprzedawać po takich cenach jakie mu się podobają.

Po co wojna o ropę? By mieć jej jeszcze więcej. Myślisz, że interwencja w Iraku to wspaniałomyślna pomoc irakijczykom przed dyktaturą Husajna? To tylko pretekst. Prawdziwy powód to ropa. I tak samo teraz gruzja może być powodem do wojny z Rosją o rope. Oczywiście oficjalny powód "pomagamy Gruzji".
Oczywiście. Masz rację. Interwencja w Iraku miała na celu zdobycie złóż, które i tak są eksploatowane na podobnym poziomie.
Co do dyskusji o cenach ropy i "władaniu światem" - na Arktyce znajdują się większe zasoby gazu ziemnego. Prędzej będą walczyć o ten gaz. Ze względu na wyjazd nie mam czasu, żeby policzyć kilka rzeczy i przygotować merytoryczne argumenty. Na chwilę obecną nie grozi nam wojna o te tereny. Dalej są tam przeprowadzane badania. Nie można też przesadzać - oczywiście, jest tam duże złoże, trwa obecnie wyścig techniczny 5-ciu krajów w celu eksploatacji ich. Ale nie możemy przesadzać. Te złoża to czterokrotność rezerwy amerykańskiej/rezerwa rosyjska. Ale wróćmy do tematu, kiedyś i sprawę surowców naturalnych można poruszyć.
Atak na Gruzję - bo ropa. Gruzja NIE ma jakichś tam zasobów. Ok, może mają tam troszkę. Dosłownie troszkę. Gruzja jest "transporterem" ropy. Przez ich kraj przechodzą rurociągi, ale to NIE jest ich ropa.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 17:07   #68
Kruul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: ciemnogrut

Posty: 155
Świat: rurznie kurwa
Poziom: ej
Skille: 13/38
Poziom mag.: !!
Domyślny

A ja myślę, że za nie długo wojna się skończy i zostanie wywalony prezydent Rosji za nierozważność i zostaną wszczęte przedwczesne wybory i Putin będzie mógł wrócić do władzy.
Kruul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 17:22   #69
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kruul Pokaż post
A ja myślę, że za nie długo wojna się skończy i zostanie wywalony prezydent Rosji za nierozważność i zostaną wszczęte przedwczesne wybory i Putin będzie mógł wrócić do władzy.
Co za różnica, Miedwiediew to pacynka Putina.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 22:04   #70
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Gruzja została "zmiażdżona". Wygląda mi to teraz na ostatnią fazę ataku Rosji i już jutro powinien być spokój.
Cytuj:
# 19:17 Saakaszwili do Miedwiediewa: połóżmy kres szaleństwu Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili zaapelował do prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa, by położyć kres szaleństwu, natychmiast wstrzymać ogień i bezzwłocznie rozpocząć negocjacje w sprawie konfliktu wokół Osetii Płd.
Końca świata nie bedzie \o/!

Teraz, ludzkość musi zdać sobie sprawę, w jakich czasach żyje, i że to nie jest prehistoria, gdzie rzucało się kamyczkami, a czasy współczesne, w których jesteśmy w stanie zniszczyć własną cywilację (i może byliśmy o krok od tego). Jeden wysokiej rangi polityk stwierdził, że znowu stanęliśmy nad groźbą konfliktu na skalę globalną. Co do kulisów wojny, troszkę dziwi mnie zachowanie prezydenta Gruzji, moim zdaniem najpierw powinno się negocjować pokojowo, potem w ostateczności zbrojnie. Co do Miedwiejewa, troszkę przesadził, i zrobił z tego konfliktu niepotrzebne "show" nieustannie atakując stronę Gruzińską. Wina według mnie stoi po obu stronach.
To była porządna lekcja dla ludzkości : ).
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 09-08-2008 o 22:33.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 22:37   #71
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
To była porządna lekcja dla ludzkości : ).
Nah, nie sądzę. To była lekcja dla Gruzji, żeby nie wychylać się i nie bawić się w podbój.
Co rozumiesz pod "To była porządna lekcja dla ludzkości"?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 22:46   #72
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Nah, nie sądzę. To była lekcja dla Gruzji, żeby nie wychylać się i nie bawić się w podbój.
Co rozumiesz pod "To była porządna lekcja dla ludzkości"?
Działanie nie pod wpływem chwili ale mające na celu dbanie o swoje społeczeństwo. I oczywiście liczenie się ze zdaniem innych nacji.
Btw, Gruzja nie bawiła się w podbój, Osetia płd. była etnicznie częścią Gruzji.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 09-08-2008 o 22:47.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 22:53   #73
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Działanie nie pod wpływem chwili ale mające na celu dbanie o swoje społeczeństwo. I oczywiście liczenie się ze zdaniem innych nacji.
Btw, Gruzja nie bawiła się w podbój, Osetia płd. była etnicznie częścią Gruzji.
Rozwiń pierwszy akapit, bo już 2 osoby nie mogą tego zrozumieć. ;f

Gruzja się nie bawiła w podbój? Uuu... Szkoda tylko, że Osetia NIE chce być częścią Gruzji. Pomińmy także fakt, że większość mieszkańców ma paszporty rosyjskie i solidaryzuję się z Rosją. Czyli Kosowo zostało stworzone, a Osetia nie może, bo dzielny Saakaszwili rusza do boju wymordować buntowników?
Mógłby sobie znaleźć mediatora i negocjować z Osetią. Wtedy by wyszedł z klasą i osiągnął cele nie korzystając z przemocy.

No i nie dziwie się Osetii. Nie chciałbym być częścią takiego kraju z TAKIM prezydentem.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:01   #74
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Rozwiń pierwszy akapit, bo już 2 osoby nie mogą tego zrozumieć. ;f
Sakaszfili wysłał wojsko do Oseti tylko wtedy, gdy dowiedział się, że nie ma ani Putina ani Miedviejewa na Kremlu. To było działanie pod wpływem chwili, wcześniej nie przemyślane.

Cytuj:
Gruzja się nie bawiła w podbój? Uuu... Szkoda tylko, że Osetia NIE chce być częścią Gruzji. Pomińmy także fakt, że większość mieszkańców ma paszporty rosyjskie i solidaryzuję się z Rosją. Czyli Kosowo zostało stworzone, a Osetia nie może, bo dzielny Saakaszwili rusza do boju wymordować buntowników?
Mógłby sobie znaleźć mediatora i negocjować z Osetią. Wtedy by wyszedł z klasą i osiągnął cele nie korzystając z przemocy.
Nie znasz dobrze działania ruskich. Są świetni w propagandzie, dla nich to nie problem przekonać biedny lud. Tak naprawdę to Osetia była cykającą, nierozbrojoną miną po byłym zsrr, społeczeństwo gruzińskie a ziemia rosyjska. Co do Sakaszfilego, może nie pamiętasz wyborów i rewolucji w Gruzji, bo to odległe dzieje, ale został wybrany między innymi dlatego, że obiecał, że postara się rozprawić z rebelią. I zdania dotrzymał.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:13   #75
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Czyli Kosowo zostało stworzone, a Osetia nie może, bo dzielny Saakaszwili rusza do boju wymordować buntowników?
Musze się odezwać i przyczepić, bo takie głupoty gadasz, że szok. Nie porównuj tych dwóch sytuacji. Osetańczycy nie chcą własnego państwa. Oni chcą przyłączenia do Rosji. Na resztę nie odpiszę, bo mam telefon od moich szefów kontrwywiadu.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:13   #76
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Sakaszfili wysłał wojsko do Oseti tylko wtedy, gdy dowiedział się, że nie ma ani Putina ani Miedviejewa na Kremlu. To było działanie pod wpływem chwili, wcześniej nie przemyślane.
Zgadzam się. Chciał być sprytny, ale mu nie wyszło.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Nie znasz dobrze działania ruskich. Są świetni w propagandzie, dla nich to nie problem przekonać biedny lud.
Oj wierz mi, teraz to wszyscy są dobrzy w propagandzie. USA, Rosja, Francja...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Tak naprawdę to Osetia była cykającą, nierozbrojoną miną po byłym zsrr, społeczeństwo gruzińskie a ziemia rosyjska. Co do Sakaszfilego, może nie pamiętasz wyborów i rewolucji w Gruzji, bo to odległe dzieje, ale został wybrany między innymi dlatego, że obiecał, że postara się rozprawić z rebelią. I zdania dotrzymał.
Także muszę przyznać rację, z Osetią to zawsze były problemy. Ale żeby od razu, na chytrusa, wysyłać armię? Gruzja, która teraz prosi o zaprzestanie walk i rozmowę mogła wykombinować ciekawą grę dyplomatyczną. Jeszcze tak ukradkiem atakować, kiedy wszyscy na olimpiadzie...
Co do sakafszijakielenikajego nie będę wywiązywał nowej dyskusji, są gusta polityczne.

@UP: No dobra, złe porównanie. Chciałem być sprytny, przyznaję ;f.
Od tego jest dialog i dyplomacja. Nie atak podczas olimpiady.

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 09-08-2008 o 23:16.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:19   #77
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Zgadzam się. Chciał być sprytny, ale mu nie wyszło.
Chciał pokazać, że każdy naród może udowodnić swoją egzystencję, udało mu się : ).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Oj wierz mi, teraz to wszyscy są dobrzy w propagandzie. USA, Rosja, Francja...
No ale we Francji wódki za zagłosowanie na coś ci nie dadzą : <.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Także muszę przyznać rację, z Osetią to zawsze były problemy. Ale żeby od razu, na chytrusa, wysyłać armię? Gruzja, która teraz prosi o zaprzestanie walk i rozmowę mogła wykombinować ciekawą grę dyplomatyczną. Jeszcze tak ukradkiem atakować, kiedy wszyscy na olimpiadzie...
Co do sakafszijakielenikajego nie będę wywiązywał nowej dyskusji, są gusta polityczne.
Szczerze mówiąc to ta jego armia nie szła na regularną wojnę, tylko po to, aby wspomóc istniejące tam oddziały. Co do Kaukazu, to zaczęła się nowa wojna, ale jest to wojna medialna.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:20   #78
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Pokój podczas Olimpiady to wytwór elegancików w garniturkach z MKOI. Naprawdę od czasów starożytnych nie było prawdziwych Igrzysk. Doping, pomaganie zawodnikom, przekręty i wojny. Nie mieszaj w to tej zabawy dla społeczniaków.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:24   #79
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Pokój podczas Olimpiady to wytwór elegancików w garniturkach z MKOI. Naprawdę od czasów starożytnych nie było prawdziwych Igrzysk. Doping, pomaganie zawodnikom, przekręty i wojny. Nie mieszaj w to tej zabawy dla społeczniaków.
Oczywiście, masz 100% racji. Ale nie sądzisz, że opłacalne byłoby dla Gruzji utrzymanie tej całej propagandy, żeby później błysnąć uczciwością?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:29   #80
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Nie wiem.


znakitrsadf
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:18.


Powered by vBulletin 3