Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2006, 15:35   #61
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

I pewnie go zrobiłeś co? Dobra, zaraz robie sobie nową postać, podasz tylko świat, i mi pokazesz tego spike sword.
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2006, 15:39   #62
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Historia przynajmniej lepsza niż mino z fista
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:39   #63
Golbud
Guest
 

Posty: n/a
Problem LoL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michal9000
I pewnie go zrobiłeś co? .
Czy ja pisalem ze go wykonalem ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:40   #64
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

To z kąd o nim wiesz??
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:41   #65
Golbud
Guest
 

Posty: n/a
Król po 2

Niemam 100% pewnosci gdzie jest ten pieprz**** klucz
ALE NA 10000000000000% JESTEM PEWIEN ZE JEST !!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:42   #66
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

qrwa mać. Ja też moge ci powiedzieć że jest klucz do minomaga. Trzeba pokanać minosa na górce gołymi rękami
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:43   #67
Golbud
Guest
 

Posty: n/a
Cool Wiem

moj kolega mi mowil jak chcesz to mozemy sie przejsc ale ja niemam pacca !!po 2 . Moj kolega wykonal tego Questa po 3 moge umiescic screena ze ma go na Rocku po 4 . za tydzien bo jestem na Wakacjach xD
ale na gg napisze i jutro screen bedzie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:46   #68
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

A moj kolega jest GM, babcia to bubble, a tata to EO. Do tego wójek Bill Gates a ja sam jestem Napoleon Bonaparte.
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 15:47   #69
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Podaj nick kolegi pogadam sobie z nim ok?
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 21:09   #70
Kominho
Użytkownik forum
 
Kominho's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bastianno
Profesja: Knight
Świat: ReFuGiA x)
Poziom: 30
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Nie wiem ile jest w tym prawdy ale slyszalem ze ten wilk jest jedna z wielu czesci na qesta ze spike swordem.
Kominho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 22:11   #71
Freyu
Użytkownik Forum
 
Freyu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006
Lokacja: NH* :D
Wiek: 32

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Tu i Tam
Freyu ma numer GG 5788305 Send a message via Skype™ to Freyu
Domyślny Hmm.... Ciekawe.. Ciekawe...

Jak dla mnie orki skladaly jakas ofiare z tego Wolfa hmm.. i brakuje capa temu corpsowi bo ekhem. byc moze wypruwali z niego wnetrznosci...
Taka jest moja wersja
Freyu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 12:25   #72
Minsc Of Jamera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Kraj mlekiem i miodem płynący :)

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Szukam
Świat: Jamera
Poziom: 15
Skille: 16/19
Poziom mag.: 8
Minsc Of Jamera ma numer GG 7530906 Send a message via Skype™ to Minsc Of Jamera
Domyślny

@up Może masz rację

Myśle sobie, że to nie takie zwyczajne. W końcu czasami go pilnują aż 3 orc-i i orc spearman. A jeśli wiele jest takich ciał na Rooku, to niech 1 screena dają z "Look", że mniej jakieś ciało cap waży niż inne...
Minsc Of Jamera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 17:18   #73
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

huja ma a nie ss pffffffffffff pewnie powie ze sgubil albo oddal nobkowi a ten go wrzucil do wody
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 00:11   #74
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Golbud
Prosze bardzo !!!

ZAPEWNE KAZDY Z WAS WIDZIAL JUZ NA ROCKU MINATOURA MAGA. JESLI NIE TO ZNAJDUJE SIE ON KOLO QUESTU NA CARLIN SWORDA. DRZWI SA JEDNAK ZAMKNIETE WIEC TRZEBA MIEC RED KEYA ZNAJDUJE SIE ON NA TERENIE DLA PACCA GDZIES POD ZIEMIA I TRZEBA GO WYKOPAC KILOFEM (JESLI CHCECIE GO MIEC TO MUSICIE ROZKOPAC CALE PODZIEMIA TERENU DLA PACCA PONIEWAZ PO ODFORZENIU DRZWI ZNIKA ON ALE POJAWIA SIE W INNYM MIEJSCU PO ZNALEZIENIU KLUCZA IDZIEMY OTWORZYC DRZWI PRZY CARLIN SWORD QUEST ( MINO HELL )
MUSIMY MIEC MINIMUM 30 LVL BO INNACZEJ WAZ ZABIJE TEN MINO MAG
POTEM SZYBKO UCIEKAMY DO TELEPORTERA ( POLECAM NIEPODEJMOWAC WALKI Z MINO MAGIEM )`POTEM POKONUJEMY PARE ROTWORMOW I ORCOW SPEARMANOW A NASTEM PNIE WCHODZIMY W TELEPORTER KTORY PRZENOSI NAS DO MIEJSCA Z KTOREGO NIEMA WYJSCIA MA ONO ) KRATEK I JEST KWADRATEM NA SAMYM SRODKU LEZY SPIKE SWORD ABY WYJSC MUSIMY WLOZYC SPIKE SWORDA W BEZPIECZNE MIEJSCE NP W MIEJSCE NA STRZALY TAK ABY Z NAS NIEWYPADL WEJSC W OGIEN I SIE ZABIC WTEDY TELEPORTUJE WAS DO SWIATYNI NAJLEPIEJ CENNE ZECZY DAC KUMPLOWI ZEBY Z WAS NIEWYPADLY !!!!!

__________________________________________________ _________
Ciezki Quest ale do wykonania .Lecz dla poczatkujacych to nawet niema mowy Polecam bo na rocku mozna go niezle sellnac.
Tak a ja jestem Lech Kaczyński i podaje się do dymisji ze stanowiska prezydenta.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 00:42   #75
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@up
Twoje teksty rulez. Ten opis "questa" już gdzieś widziałem. Jakiś rok temu.
Cytuj:
Jak dla mnie orki skladaly jakas ofiare z tego Wolfa
Orki? Takie ssaki morskie?
Cytuj:
moj kolega mi mowil jak chcesz to mozemy sie przejsc ale ja niemam pacca !!po 2 . Moj kolega wykonal tego Questa po 3 moge umiescic screena ze ma go na Rocku po 4 . za tydzien bo jestem na Wakacjach xD
ale na gg napisze i jutro screen bedzie
Nie nazywa się przypadkiem Red Kliff i nie jest userem na tym forum? Koleś, pie***lisz bzdury jakich mało (i całe szczęście). Spadaj i nie wracaj.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 10:17   #76
billy1993
Użytkownik forum
 
billy1993's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 31

Posty: 14
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
billy1993 ma numer GG 5620949 Send a message via Skype™ to billy1993
Domyślny Omg

Siema, to ja :-) Wróciłem! :-) Ej koleś a pamiętasz tejamnice 7 grobów??????? OMG masz tu linka! Mój (w części Pana Klocka) temat o 7 grobach! To ma coś wspólnego!!!! A te wszytskie noobki takie które mówia że to bujda i nic sie nieda z tym zrobic i że to ozdoba niech wogóle nic nie piszą :/ Idzcie zróbcie quest na torcha o ile wiecie jak o zobić <hahaha>
billy1993 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 09:31   #77
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Założyłem sobie nową postać, więc chwilowo gram na Rooku. Gdy szedłem na trolle (droga do MinoHell) zauważyłem po drodze 2 kamienie identyczne z tym, na którym respi się ten wolf. Oto screeny:

Na powierzchni. Chyba wszyscy wiedzą gdzie to jest, zresztą widać fragment mapki.


Drugi kamień widać gdy zejdziemy schodami w dół.

Może tam trzeba położyć tego wolfa, aby otworzyć drzwi do MM czy coś... takich kamieni jest pełno na Rooku, ale te mnie zainteresowały, bo są po drodze do MinoHell. Sam nie próbowałem z wolfem, bo mam dopiero 4 lvl i spotkanie z orc spearmanem mogłoby skończyć się dla mnie dość niemiło.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 10:22   #78
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz
Założyłem sobie nową postać, więc chwilowo gram na Rooku. Gdy szedłem na trolle (droga do MinoHell) zauważyłem po drodze 2 kamienie identyczne z tym, na którym respi się ten wolf. Oto screeny:

(ciachz0r)

Na powierzchni. Chyba wszyscy wiedzą gdzie to jest, zresztą widać fragment mapki.

(ciasteczko)

Drugi kamień widać gdy zejdziemy schodami w dół.

Może tam trzeba położyć tego wolfa, aby otworzyć drzwi do MM czy coś... takich kamieni jest pełno na Rooku, ale te mnie zainteresowały, bo są po drodze do MinoHell. Sam nie próbowałem z wolfem, bo mam dopiero 4 lvl i spotkanie z orc spearmanem mogłoby skończyć się dla mnie dość niemiło.
I TO jest pierwszy post w tym temacie, który wydaje mi się być dość interesującym domysłem. Nie jakieś przekopywanie losowej części Rooka bo 'klucz się zawsze gdzie indziej respi', co więcej napisane oczoj*bną czcionką, nie nazywanie mnie nubem bo nie wierzę w wykonanie tego questa (no, Billy1993, udowodnij, że on jest teraz aktywny! Ale zrób to przed update, bo coś może w update dojść...)... tylko to. W końcu w wieży Paradox też trzeba coś (qs) położyć gdzieś (qs).

A, Billy, questa na torcha nie robię. Torch nie kosztuje tak dużo, żebym nie mógł sobie pozwolić na kupno.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 10:55   #79
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz
Założyłem sobie nową postać, więc chwilowo gram na Rooku. Gdy szedłem na trolle (droga do MinoHell) zauważyłem po drodze 2 kamienie identyczne z tym, na którym respi się ten wolf.
Ale takich kamieni, o czym napisałeś dalej, jest sporo na Rookgaardzie: choćby na bagnach, zaraz niedaleko wieżyczki trolli albo w samym centrum miasteczka, koło sklepu Toma.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz
Może tam trzeba położyć tego wolfa, aby otworzyć drzwi do MM czy coś... takich kamieni jest pełno na Rooku, ale te mnie zainteresowały, bo są po drodze do MinoHell. Sam nie próbowałem z wolfem, bo mam dopiero 4 lvl i spotkanie z orc spearmanem mogłoby skończyć się dla mnie dość niemiło.
Jakoś nie bardzo widzę związku tych kamieni z sobą, mino-hell, czy całym tym zagadnieniem. Oczywiście, jednak sprawdzić można - czemu nie.

Ja tylko tego już nie sprawdzę, bo niedawno wchodząc w nocy do Tibii otrzymałem komunikat, że stan serwera został cofnięty o kilka godzin, a jak zauważyłem, wszystkie przedmioty (szafki, korytka itp. porozwalane przez noobów) zostały zresetowane, a ja, dzięki temu straciłem dwa takie "specjalne" wilki (po 100oz), które na czas grania trzymałem pod drzewem, a tylko chowałem je do plecaka, kiedy wiedziałem, że będzie serwer save. A teraz nie bardzo chce mi się i nawet nie bardzo mogę (brak czasu) iść znowu po nowe ciało wilka. Może jutro lub kiedy indziej. Zatem, może to ktoś inny sprawdzi?

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 11:04   #80
Freyu
Użytkownik Forum
 
Freyu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006
Lokacja: NH* :D
Wiek: 32

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Tu i Tam
Freyu ma numer GG 5788305 Send a message via Skype™ to Freyu
Domyślny

No coz musze sie zgodzic z owymi domyslami o kamieniach ale.. ale te kamienie wystepuja niemal wszedzie na rooku wiec... nie mam wiecej pomyslow ale naprawde wydaje mi sie ze to jest zwiazane z 7 grobami i te wszystkie tajemnice sa zwiazane jak by to poskladac w jedna wielka calosc
Freyu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:09.


Powered by vBulletin 3