Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-07-2007, 17:32   #61
Czubek^^
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 02 2007

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 231
Poziom mag.: 87
Domyślny

@up
Dokładnie tak jest -.-
Czubek^^ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-07-2007, 17:46   #62
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Warlord Pokaż post
Najlepiej zdefiniował to pewien mag w swoim opisie
Jun 26 2007, 19:45:00 CEST Killed at Level 212 by Cipsofts summerupdate.
You were downgraded from level 212 to level 80.

Wystarczy kilka słów aby opisać update
Następny update ma być przeznaczony dla druida więc sie nie moge doczekać
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...
Borucao jest offline  
stary 01-07-2007, 19:58   #63
AraxivonL
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 17
Domyślny

muwicie ze udupili sorkow i druidow ale to nie prawda popatrzcie na to 2 strony taki seromontis ktury dotychczas bil max 500-600 teraz bedzie bil za 100 max i jak tez ma taki knight expic z miecza tylko, a paladyn ile 200 lvl walnie z sd 300 moze max jak dobrze pujdzie nawet nieweim czy 300 walnie to z czeego on bedzie expiil z bolt popatrzcie na to z tej strony a nie kazdy pisze ze udupili sorka i druida zrobili tylko to ze na mniejszym lewelu bedzie sie szbciej expic i moim zdaniem najlepszom zeczom kturom mogli by zrobic to to ze za bp sd placilibysmy w sklepie jakies 2k to by kazdy wychodzil na plus jak dawniej tylko ze wolniej by expil
AraxivonL is online now Report Post Edytuj/Usuń Wiadomość
AraxivonL jest offline  
stary 01-07-2007, 20:48   #64
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borucao Pokaż post
Różnica czasu wynosiła 1.5h na korzyść druida.
1.5h jest niemiarodajne, ile to bylo ? 30 min vs 2 godziny czy 5.5h vs 7 ? Widzisz roznice ?
__________________
Vil jest offline  
stary 01-07-2007, 20:56   #65
JazzCaffe
Użytkownik forum
 
JazzCaffe's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
JazzCaffe ma numer GG 6780161
Domyślny

LOL wow LOL! Najtem za free się nie leje. Wiecie jak dłógo trzeba skillować, żeby wbić te 80/80 najtem, żeby hity ładne były? Nic za darmo. Najtem się wychodzi z ruuka, kupuje się jak się da najlepszą tarczę, żeby potworki za dużo Cię nie hitały i idzie się wbijać jakiegos przyzwoitego skilla. Sorcem wyłazisz i idziesz po pierwszego wanda za free i idziesz na expa, zarabiasz i do 30 lvla masz prawie 0 waste -.-
JazzCaffe jest offline  
stary 01-07-2007, 21:01   #66
Fejkowiec
Użytkownik Forum
 
Fejkowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: OldSchool.
Wiek: 33

Posty: 458
Domyślny

Kiedys paladini odchodzili i profesja przeżyła.

Nie srajcie ciagle, zmiany widac dopiero powyzej 100 lvla, a tutaj w wiekszosci pisza 60 lvle, ktorym hity zmniejszyly sie o max 1/3. Zalosne.
__________________
Old school~
Fejkowiec jest offline  
stary 01-07-2007, 21:24   #67
KalasantyX
Użytkownik Forum
 
KalasantyX's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 682
KalasantyX ma numer GG Dostaniesz na PW
Domyślny

@up
Niemożliwe jest, żeby sorc na 60 lvl stracił 1/3 siły magicznej nawet przy 0 mlvlu. Baa, nawet MDW nie stracił tyle.
A oni "srają" bo przecież będą później mieli (?) takie pro evul levele, że im Cipsoft zepsuł świat...

Wg mnie w tej grze nie chodzi o to kto szybciej expi, ani o wasta na expie, ani kto tam ma lepsze hity tylko o zabawę... Dla mnie im trudniej coś przyszło tym więcej uciechy to sprawia. Baa, może dlatego przed update zacząłem grać sorciem? A najważniejsi są oczywiście ludzie w tibii. Łażenie z kumplami gdziekolwiek na prawie cokolwiek rządzi...

Największy problem tej gry to przeludnienie. I dziwne, że masowe odejścia tego nie załatwiają.

Baa, po update moim pallkiem wyciągnąłem best hit z bolta 256, a z 5 power boltów, które miałem jeden wszedł za 302... Sorc przestał być profesją, która najmocniej wali bez jakichś giga kosztów, ale nadal wali pewne, statystyczne obrażenia.

Zresztą sądzę, że to wszystko sprawka CipSoftu, który chce, żeby więcej knightów i pallków kupiły pacc. A w następnym update zapewne znowu sorców zachęcą do gry...

Btw. Przed updatem czytałem o fluidach poprawiających mlvl i inne skille, wie ktoś o nich coś więcej?
__________________
KalasantyX jest offline  
stary 01-07-2007, 21:24   #68
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Ok, ktory to juz bedzie taki post.
Do wszystkich evul kina. Czytam tak te tematy i caly czas jestem zdziwiony.
Czy wy naprawde nie rozumiecie ze sorców wcale nie denerwuje ulepszenie knigta? Naprawde mi to nie przeszkadza! Owszem, knightci mieli gorzej ale knightem dalo sie spokojnie grac! Sam mam knight 51 lvl i zrobilem go bez najmniejszego problemu! Sorcem za to gralem jeszcze za czasów tibi 7.4, niektórzy wiedza o co chodzi: bicie z broni do 50 lvla .

Druga sprawa.
Mowicie ze teraz sorcem trzeba wbijac mlvl, a czy przed upem nie trzeba było? Czy jako 150 ms niepowinienem miec czasem 120 mlvla? Skoro mlvl wbija sie łatwiej niz skille? Czy sorc to naprawde profesja dla nieroba ktoremu sie nic nie chce? Zauważcie ze zeby bic z tego exori visa trzeba byc caly czas czujnym, a nie, jak knight, spać przed komputerem.

Nastepna rzecz.
Mówicie ze sorcowie mieli lepiej bo mana odnawiała sie 4x szybciej. Przepraszam ale czy czasem knight tez nie ma 4x szybciej odnawiajacej sie many?

Zastanówcie sie co piszecie, sorc w tym update został skrzywdzony jak nigdy. Mimo ze knight był słabszy to nigdy nie był pogarszany!
Moim zdaniem naturalna rzeczą w grach RPG jest to ze postacie magiczne są najsilniejsze! Knightem expi sie najłatwiej, minimalne straty, prawie zawsze duzy profit. Natomiast sorc to początkowo wielka męczarnia, za to później wielka siła. Nie myślcie, ze po dodaniu różdżek one same za nas expią!

Cytuj:
Niemożliwe jest, żeby sorc na 60 lvl stracił 1/3 siły magicznej nawet przy 0 mlvlu. Baa, nawet MDW nie stracił tyle.
Śmiem twierdzic ze stracił więcej. Ja przy 153 lvlu i 75 mlvlu posiadam obecnie 71% poprzedniej siły. Czyli osłabiono mnie o prawie 1/3

Ostatnio edytowany przez Adamsik - 01-07-2007 o 21:28.
Adamsik jest offline  
stary 01-07-2007, 21:25   #69
Rigoth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AraxivonL Pokaż post
muwicie ze udupili sorkow i druidow ale to nie prawda popatrzcie na to 2 strony taki seromontis ktury dotychczas bil max 500-600 teraz bedzie bil za 100 max i jak tez ma taki knight expic z miecza tylko, a paladyn ile 200 lvl walnie z sd 300 moze max jak dobrze pujdzie nawet nieweim czy 300 walnie to z czeego on bedzie expiil z bolt popatrzcie na to z tej strony a nie kazdy pisze ze udupili sorka i druida zrobili tylko to ze na mniejszym lewelu bedzie sie szbciej expic i moim zdaniem najlepszom zeczom kturom mogli by zrobic to to ze za bp sd placilibysmy w sklepie jakies 2k to by kazdy wychodzil na plus jak dawniej tylko ze wolniej by expil
AraxivonL is online now Report Post Edytuj/Usuń Wiadomość
Kurde zobaczylem "muwicie przez u luz zobaczylem "ktury" przez u juz zabolalo zobaczylem "pujdzie" to mnie zgielo ale nie w tym rzecz

czytalem do pujdzie przez u otwarte i same bzdury z czego on po 500-600 bil bo nie zrozumialem z lapy > a tera za 100 ? pomysl troche zanim cos napiszesz.
 
stary 01-07-2007, 21:55   #70
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

bosh jak knightci mieli zle to sorcowie nie narzekali.
Dla mnie sorc powininen bic najmocniej ale...
To jest nie sprawiedliwe jak solo expi na dlach dragach na mniejszym lvl uz fisa. Teraz knightci bija troche mocniej.NIE ROZUMIECIE GLUPIE DZIECI VISA ZE KNIGHT BYL CZOLGIEM LUB PARCELEM KTOREGO POTWORY NIE MOGLY PRZESUNAC NA SORCOW?
SKonczcie lamentowanie mieliscie swoje 5 min teraz zaczyna sie era najtow
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 01-07-2007, 22:01   #71
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Cytuj:
SKonczcie lamentowanie mieliscie swoje 5 min teraz zaczyna sie era najtow
Wyrównanie profesji nie może polegać na tym, że skoro jedni mieli poprzednio lepiej to teraz drudzy będą mieli lepiej, a ci pierwsi gorzej. No chyba, że jesteś durny i choci ci o rujnacje magów
Xeremon jest offline  
stary 01-07-2007, 22:27   #72
Osore
Użytkownik Forum
 
Osore's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 195
Osore ma numer GG 7723005
Domyślny

Awww.
Profesje magiczne narzekają, że osłabione. Profesje niemagiczne cieszą się, bo sporo dostały. Każdy tu przedstawia swój osobisty punkt widzenia, a i tak każdy będzie grał tym, kim najbardziej mu się podoba. To, że postacie magiczne zaczęły odchodzić znaczy tylko i wyłącznie o ich stosunku do Tibii. Najprawdopodobniej powergamerzy.

Wy mówicie o zbalansowaniu profesji. Nie dość, że jest to nierealne, to imho nikomu nie wyszłoby na dobre. Powołujecie się na papierowe RPG - zapomnieliście chyba, że tam gra się drużyną. A żeby być naprawdę silna, drużyna musi być zróżnicowana.
Do czego zmierzam?
Zwróciliście może uwagę na na ankietę na tibia.com, w której jesteśmy pytani "Czy lubicie grać w party?" Może szanowne CIP'y mają zamiar zmienić nieco reguły gry i nastawić ją bardziej na współpracę i zabawę w drużynie. I wtedy powinno być tak jak w papierowych RPG-ach - blokujący knight, ofensywny sorc, supportujący druid i dystansowy shooter.
__________________
Wheter my smiling face was a lie or not I soon came to the point where I didn't know.
We can’t wait for the day that you’re never around
When that face isn’t here and you rot underground
Osore jest offline  
stary 01-07-2007, 22:57   #73
Manin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Witam!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Wyrównanie profesji nie może polegać na tym, że skoro jedni mieli poprzednio lepiej to teraz drudzy będą mieli lepiej, a ci pierwsi gorzej. No chyba, że jesteś durny i choci ci o rujnacje magów
Witam wszystkich forumowiczów ponieważ jestem tu nowy. Chciałem wtrącić swoje 2 grosze. Właśnie nie wiem kto tu jest durny?? Na ten update najci i palkowie dostali więcej, a na następny ( co już Cip Soft zapowiadał ) Sorcowie i druty dostaną coś nowego.. Płaczecie jakby nie wiadomo co się stało, a i tak najt nie ma szans z sorciem na podobnym lvlu..
 
stary 01-07-2007, 23:17   #74
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

No kur*a ( nie przeklinam tylko ze wzgledu na obecnosc tibia.pl supportera (stan na 22:00 ) )

Nie moge z niektorymi ludzmi, to po to ja place 90 zl zeby miec fun raz na 2 lata, no ludzie juz skonczcie z gadaniem takich glupot, to co zrobil cipsoft to totalne dno, dali knajtom za wysokie hity, od 50 lvla wlasciwie mozna expic na dl z dobrymi skillami (jest to mniejwiecej tak oplacalne jak expienie z visa na hydrach z blokerem na 90 lvlu przez ms) a do tego hity sorca to po prostu zenada.
Tibia zmienila sie w cos na ksztalt ots, kazdy moze wbic 1kk expa bedac knajtem i majac blackd oraz troche kasiorki. Pomijam juz kwestie ekonomiczne ze knajt np. ze knajt zarabia 2x wiecej kasy niz zarabial a sorc traci 4x wiecej tego co zarobil przedtem.

Jak dla mnie wogole pomysl z test serverem po update to kompletny absurd, bo generalnie test server z samej nazwy jest po to zeby cos testowac a testuje sie zwykle przed wypuszczeniem czegos w szersze grono. Cipsoft powinien wreszcie zaczac wiecej myslec o samej grze a nie o kasie ktora trzepie na 75 tys. osob kupujacych premmy.
krzysheak jest offline  
stary 02-07-2007, 00:01   #75
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
1.5h jest niemiarodajne, ile to bylo ? 30 min vs 2 godziny czy 5.5h vs 7 ? Widzisz roznice ?
6.5 vs 8
Ale druidem jeszcze po manasy chodzilem, i loota odkładać.

@JazzCaffe
Gdzie ty masz zero waste??

@down
Dla kilku osób jest to problem znam wiele osób które sie nad takim lvl długo męczyły
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...

Ostatnio edytowany przez Borucao - 02-07-2007 o 00:23.
Borucao jest offline  
stary 02-07-2007, 00:15   #76
Cwierc
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 04 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Fortera
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cwierc
Domyślny

Wiecie co wam kurwa powiem ? cioty jestescie i tyle ...
O jezzu zamiast 200 z beama wale 180 no zesram sie zara... PLakac to moga 150 + a nie wy , polowa z was nie ma naet 40 lvla pewnie i sracie..
Knight jest latwy ta?
Nie wydaje kasy ta?
Dobra... mfy dla sio - czesto sie nie zwraca
Wbij 80 skilla to pogadamy =] co nie jest łatwe chyba ze dla botterow to ,i,
Knight exuruje sie po 10 -.- a Sorc? po 60 z czego ma qrwa 400 hp -.-
i co ze ma duzo hp ?powiedz m na jakim lvlu ssolujesz demona knightem a na jakim sorrcem ?
Sorry ale przez 10 lat krolowali magowie , to sie w koncu musialo zmienic..
Rozumiem takiego mdw ktory nie gra .. bo zamiast 1.6 k z sd wali po 900 ^^
Ktos tam napisal ( chyba borucao ) ze trzeba wbic 33 lvl zeby miec wanda co jest niby trudne .. sory ale jezeli ktos tu ma problemy z wbiciem 33 lvla to w ogole sie tu nie powinien wypowiadac bo co mu update szkodzi ?-.-
Cwierc jest offline  
stary 02-07-2007, 00:44   #77
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

ktoś tam powiedział, że on płaci ciężkie pieniądze, placi wymaga- i dobrze ale popatrz, jak by CIPsoft mial sie stsowac idywidualnie do karzdego gracza to popatrz haos. A do pacc nikt cie nie zmuszal -.-
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline  
stary 02-07-2007, 00:47   #78
Pedziej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Wiek: 30

Posty: 368
Stan: Niegrający
Domyślny

Teraz wychodzi na to ile ludzi gralo sorcererami na siłe.
Ja grałem palkiem zawsze czy było ciężko czy nie bo lubie tą profesje i będe grał palkiem zawsze. Sorecererami grało dużo ludzi bo to BYŁA najleprza profesja gdyby ktos naparawde cenił maga tak jak ja cenie palka napewno nie przestal by nim grac nawet w trudnuch czasach.
__________________

Pedziej jest offline  
stary 02-07-2007, 10:31   #79
Maciasty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006

Posty: 26
Domyślny

i nie ma sie co dziwic ze odchodza, to chyba normlane taki sorc 250 przed update walil z sd 500 a teraz 300 to jasne ze sie postacia magicznym nie chce grac bo nie sprawia im to przyjemnosci
Maciasty jest offline  
stary 02-07-2007, 10:36   #80
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Teraz placza tylko dzieci rozdzek i visa
Dawniej vis kosztowal 40 gp i szlo sie z war hammerem do 40+ lvla na roty i sie klepalo runy 2 dni zeby isc na cos lepszego wiec i tak macie dobrze i uspokojcie sie juz :* no juz jestem przy was
__________________

Cashtan jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:36.


Powered by vBulletin 3