Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-06-2004, 23:39   #61
karol.99
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 02 2004

Posty: 29
Domyślny wszechswiat

Pojecie wszechswiata jest niepojete na ludzki rozum . wszechswiat jest nieskonczony.
majq tu zwracam sie do ciebie jak sobie to wyobrazasz? betonowa ściana?WSZECHSWAIT LOGICZNIE MYSLAC nie moze miec konca.










KONIEC JEST POCZATKIEM A POCZATEK KONCEM
karol.99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2004, 21:34   #62
By$iu
Michail Fradkow
 
By$iu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004
Lokacja: Kawal drogi, nikomu nie radze isć piechotą.
Wiek: 32

Posty: 2,054
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bysiu
Profesja: Elite Knight
Domyślny

niewieze w ufo,kosmitow czy cos w tym stylu ale wieze w zycie po za ziemskie(jakies bakterie na marsie,ktore moga imitowac jakies syngaly czy cos).
__________________
By$iu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 18:13   #63
zadki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2003

Posty: 66
zadki ma numer GG 2154385 zadki ma login Tlenu zadki1
LOL lol

@Zureq (RUBERA)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zureq (RUBERA)
Napisałem kiedyś w innym temacie co sądzę o tego typu sprawach, ale dla zainteresowanych (jest ktoś taki?) Napiszę jeszcze raz: we wszechświecie istnieją ekhm "kosmici", znani też jako "UFO", ja wolę Obcy Istnieją, to jest pewne. Ale gdzie? Daleeeeeko, hen daleko. Ale czy na pewno? Czy przypadkiem nie są tu, na Ziemi? Czy może przybyli kiedyś swoim statkiem? Taaa, bardzo prawdopodobne. Już słyszę te okrzyki w głupiutkich główkach: "DAJ DOWODY, A NIE STAWIAJ HIPOTEZY!". A więc proszę: No.1: Wielka piramida. Czy ludzie dysponowali tak zaawansowaną techniką, żeby ją zbudować? Nie sądze. Rodzi się pytanie: "Dlaczego więc piramida jest nazywana Piramidą Heopsa?" Nosi ona taką nazwę, ponieważ w 1837 roku Howard Vyse odnalazł na kamiennym bloku kartusze z imieniem Chufu (czyli Cheops). Niestety jest to jedyny dowód jaki znamy i bardzo prawdopodobne jest, że został sfałszowany. Dlaczego? zapytacie się na pewno. Otóż znaki użyte w podpisie należą do innej epoki. Podobne są do tych używanych dwa tysiące lat po panowaniu Cheopsa! Jednak ponownie zapytacie się: Dlaczego ktoś miałby wstawiać podpis Cheopsa w piramidzie nie wybudowanej przez niego? Tego niestety nikt nie wie, jednak jest wiele teorii. 1 - każdy przecież chciałby poszczycić się tak wspaniałą budowlą. 2 - może ktoś chciał zatuszować działalność innych sił czy mocy, nie znanych człowiekowi. Tych teorii możnaby wymieniać w nieskończoność.
Wymiary piramidy:
waga - 6,18 mln t
obwód podstawy - 921,42 m
powierzchnia podstawy - 5,3064 ha
boki - zachodni 230,357 m
wschodni 230,391 m
północny 230,251 m
południowy 230,454 m.
Już? Przyjrzeliście się? I co? Nic? No więc słuchajcie:
1. Wysokość piramidy pomnożona przez miliard jest równa średniej odległosci Ziemii od Słońca.
2. Odległośc od piramidy do bieguna północnego jest równa odległości do środka Ziemii.
3. Obwód podstawy podzielony przez podwójna wysokość daje liczbę Pi (3,141592654...)
4. Długosc boku podstawy wynosi około 365,342 łokci egipskich i jest równa liczbie dni roku słonecznego w tropikach.
Mało? To proszę:
a) Piramida stoi prawie dokładnie na osi północ-południe, odchylenie od strony północnej 2'28'' na północny zachod i od strony południowej 1'57'' na południowy-zachod jest podawane niekiedy za blad w obliczeniach Egipcjan. Jednak moze byc to skutek dryfu kontynentow, kiedys stala ona dokladnie na osi północ-południe.
b) Piramida od końca lutego do początku października nie rzuca w południe żadnego cienia.
c) To nie jest związane tylko z Wielką Piramidą, ale z wszystkimi trzema. Otoz ustawione są one dokładnie tak, jak gwiazdy Oriona.
d) Szyb z rzekomej komory króla ma kierunek dokładnie na pas Oriona, a szyb z komory królowej na Syriusza.
e) Masa sarkofagu razy biliard jest równa masie Ziemi.
f) Jej kąty dzielą deltę Nilu na dwie części.
hrhrhr hohohoh hihihih
------> http://www.wiw.pl/biblioteka/zpowrot...blewski/09.asp
nie daje gwarancji ze to tam jeszcze jest ale bylo dysponuje kopia tego textu wiec jak by co to mowcie
wroc na lono kosciola synu

ps nie czytalem calego tematu ale zrozumcie
zadki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 19:04   #64
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Ech co do nieskonczonosci wszechswiata-mi sie wydaje ze z nim to jest cos jak z planetami-ze w pewnym momencie jest jakies zalamanie przestrzeni i tak jakby pojawiamy sie po drugiej stronie wszechswiata... Cos w rodzaju ze wszechswiat jest jedna wieeeelka planeta... Okragla, elipsowata, no chodzi mi o to ze idac w jednym kierunku mozna sie pojawic po drugiej stronie.
Obcy MUSZA gdzies istniec-w koncu skoro z oparow wszechswiata materii i czego tam jeszcze mogla powstac jedna planeta ktora wyksztalcila zycie to logiczne ze gdzies mogla powstac druga nie??? Przeciez strukture chemiczna to wszechswiat musi miec mw podobna wszedzie wiec wszedzie mogly powstac takie planety... A skad wiecie nawet ze nie ma drugiej planety z ludzmi??? Gdzies moglo powstac 'lustrzane odbicie' Ukladu Slonecznego...TEORETYCZNIE... No nie? Teoretyzujac to mozliwe jest wszystko... Ale ja tam mysle, ze kosmici mieliby cos innego do roboty niz tylko przelatywac nam nad planeta jakimis spodkami... Przeciez doniesien o UFO jest 5000000000 i wiecej... Rozumiem ze mogliby zrobic na planecie naszej cos jak 'zwiad', no ale to raz, moze dwa razy a po co od razu pol miliona? Z drugiejh strony-na pewno sa tacy co klamali zeby byc slawnymi czy cos. No to moze wszyscy klamali i nie bylo zadnych statkow kosmicznych u nas? A moze ktos mowil prawde i spodek przylecial do nas lata temu, a teraz jest w drodze powrotnej na swoj swiat by dostarczyc raport swoim kolegom-kosmitom zeby mogli nas zaatakowac??? Albo zrobic cos innego...
A jeszcze co innego-znacie fabule SC? Tam jest gadka o rasie Xel'Naga, ktora kontroluje rozwoj innych ras itd. No to moze tak jest naprawde? Moze kazda planeta ma swoich 'opiekunow'? Moze to wlasnie nasi Bogowie? A jesli tak, to skad sie oni sami wzieli? Powstali sami z siebie? No dobra, ale w takim razie rowniez inne rasy mogly powstac same z siebie...
Wszelkie teorie to sa nieskonczone petle. Tak samo z teoria reinkarnacji-mozna na jej temat lac wode w nieskonczonosc. Ja na przyklad mysle sobie tak-po kazdej nazej inkarnacji tracimy wspomnienia z naszego poprzedniego wcielenia, nie? Tak samo nie mamy zadnych wspomnien z wczesnych lat dziecinstwa, jak bylismy noworodkami etc. Tez tak macie, ze tak jakby wasza pamiec 'zaczyna sie' od wieku tam dajmy na to 4 lat? No to w takim razie dlaczego nasza pamiec 'zaczyna sie' wlasnie od TEGO wcielenia??? Kapujecie? Dlaczego nasza swiadomosc funkcjonuje TERAZ? A po naszej smierci... To co dalej? Bedzie nastepne wcielenie? Ale przeciez mamy swiadomosc chwili obecnej, wiec jak ja cala stracic? Mysle ze ktos kto keidykolwiek przezyl utrate pamieci bedzie mogl lepiej nam wyjasnic kilka rzeczy na ten temat...
No ale to przeciez temat o kosmitach. Gadke mozna ciagnac w nieskonczonosc. Mi nie chodzi o jakies argumenty, o jakies slady aktywnosci pozaziemskiej u nas. Strefa 51 to moze byc bujda, potwarz, propaganda, a moze to byc prawda, a moze to byc WSZYSTKO QRWA. Mi chodzi o same przypuszczenia, kim moga byc kosmici, dlaczego beda oni wygladac tak jak beda gdy sie spotkamy(moze), jakie beda roznice w naszej budowie itd, jak bedzie wygladala ich ewolucja, jak beda sie porozumiewac...
A moze kosmici to ludzie, ktorych 'Ziemia' lezaca miliardy lat swieltnych stad wyksztalcila sie kilka miliardow lat wczesniej, wiec mieli wiecej czasu na ewolucje? I po prostu maja teraz pelna kontrole nad swym umyslem??? 100% mozliwosci mozgu to tak jak ktos wczesniej powiedzial cos niemozliwego do ogarniecia... Nie zdziwilbym sie jakby taki goscie mili mozliwosci jak Protossi w SC-full psionika, ostrza tworzone moca umyslu, rozrywanie umyslow innych... Albo 'dostrajanie'-ogladaliscie Mroczne Miasto? No wlasnie...
Lubie takie shizowate dyskusje
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 19:21   #65
Ernoth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 10 2004

Posty: 22
Domyślny

Zgadzam sie z przedmówcą
Co do dowodów to
Do tego jeszcze pare drobiazgów o innych kulturach i rejonach.
Aztekowie- jak rasa nie znajaca koła mogła dojść do takiego poziomu kultury w obserwacjach astronomicznych? My posiadając koło i wiele innych rzeczy których oni nie mieli osiągnęliśmy to około w XIX wieku
Morze marwe:
Tereny abrdzo zasolone- nienarutalnie.
Podobne zasolenie zauważono w hiroszimie i nagasaki ( sole)
Czyżby coś się działo przed naszą cywilizacją za pomocą bomb atomowych?
Tybet- cywilizacja tak wysoko.
Podobną pod Lhasą są korytarze gdzie wyryta została historia śródziemia i gdzie sa zmumifikowane istoty mierzące 3 M sprzed tysięcy lat (pełno artykułów keidyś o tym było)
Co do reinkarnacji:
Człowiek nie pamięta swoich wcieleń.
Otóż tam gdzie człowiek idzie po śmierci- Astral ( całe piekło, niebo, czyściec, to shit który został wymyślony w śreniowieczu na użytek kościoła)
JEst tam rzecz biorą wspaniale bo tam się po prostu ejst nie pracuje ani nic w tym stylu- mozna to anzwac rajem.
GDyby człowiek pamiętał jak tam ejst to by nie wytrzymał tutaj i 99% ludzi by sie pochalstąło przed 30 rokiem zycia
Także nei pamiętamy nic żeby nie znać sowjego celu misji.
Dziecko jest jeszcze na etapie zaniku tych rzeczy - dlatego tez zapomniamy co było gdy mieliśmy 0-4 lata.
Gdy cżłowiek ginie ta pamięć mu się "otwiera"...

Ostatnio edytowany przez Ernoth - 09-10-2004 o 19:28.
Ernoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 19:24   #66
Zureq (RUBERA)
Użytkownik Forum
 
Zureq (RUBERA)'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 90
Domyślny

Cytuj:
hrhrhr hohohoh hihihih
------> http://www.wiw.pl/biblioteka/zpowro...oblewski/09.asp
nie daje gwarancji ze to tam jeszcze jest ale bylo dysponuje kopia tego textu wiec jak by co to mowcie
wroc na lono kosciola synu
Może tak, może nie. Każdy wierzy w to, w co chce uwierzyć Dla mnie jednak temat Wuilkiej Piramidy na zawsze pozostanie wielką, nieodgadniętą zagadką ludzkości.

Cytuj:
ps nie czytalem calego tematu ale zrozumcie
Fakt, te kilka stron może odstraszać

____________________________________________

Nawiązując do tematu, to tak sobie przypominam słowa przeczytane w "Kodzie Boblii 2: odliczanie", a mianowicie: DNA (kod życia) w wyniku błędu został przekazany na Ziemię. To by miało sens. To wszystko, co nas otacza zostało przyniesione z innej planety, bardziej rozwiniętej. Statek kosmiczny rozbił się, pozostawiając część tamtej planety u nas. Na to wychodzi, że to MY jesteśmy klonami. Lecz teraz dopiero poznajemy własną budowę. Ostatni rok przyniósł nam tajniki kodu genetycznego i to my możemy stworzyć życie. Czy to pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy bogami? Nie, bo już ktoś inny nas stworzył... Dla ciekawskich powiem jeszcze tylko, że w Kodzie Biblii było jeszcze takie sformułowanie odnośnie stworzenia samego Pisma Świętego: TO STWORZYŁ KOMPUTER. Nie wiem, czy to już pisałem, bo nie chce mi się wertować wszystkich stron, ale jeśli nawet, to i tak zasługuje to na powtórzenie. Biblia mówi do nas swoim kodem, który mógł stworzyć TYLKO komputer lub jakiś wielki umysł. No i odczytanie go możliwe było dopiero teraz, w dobie komputerów... w czasach ostatnich ponoć. W sumie to dziwne, że żyję tu i teraz. Moim zdaniem to musi mieć jakiś cel. Ale, trochę zboczyłem z tematu. Obcy już tu byli dawno temu. To MY nimi jesteśmy. Amen.

EDIT:
@UP:
Cytuj:
Morze marwe:
Tereny abrdzo zasolone- nienarutalnie.
OMFG!! Nienaturalnie mówisz? Powiedz mi gdzie to wyczytałeś, plz, to bardzo ważna sprawa. Dlaczego? W skrócie: Kod Biblii 2: Odliczanie: Dolina Siddim pojawia się w jawnym tekście Biblii w Księdze Rodzaju (Rdz 14,3), w kontekście dziejów Abrahama. Czytamy tam: "w dolinie Siddim, gdzie dziś jest Morze Słone".
"Morze Słone" to oczywiście dobrze nam znane Morze Martwe; położony pomiędzy Jordanem i Izraelem śródlądowy akwen o tak wysokim zasoleniu, że nic nie może w nim żyć.
Dolina Siddim nie występuje jednak na żadnej ze współczesnych map, sprawdziłem więc mapy ziem biblijnych. Również i tam niczego takiego nie znalazłem. Jedyna wzmianka o takiej dolinie znajdowała się w Księdze Rodzaju; współczesna geografia najwyraźniej jej nie znała.
Niektórzy bibliści przypuszczają, że dolina może się znajdować teraz pod wodą i trzeba jej szukać raczej na dnie Morza Martwego, a nie w jego pobliżu. Jedno było dla mnie jasne: już w czasach, gdy Biblia była pierwszy raz spisywana – ponad trzy tysiące lat temu – dolina Siddim była pojęciem historycznym, miejscem najwyraźniej już wówczas zapomnianym. Kiedy powstawała Księga Rodzaju, dolinę te trzeba było identyfikować przez odwołanie do morza, które ją zalało na długo przed czasami biblijnymi.


Tam znajduje się Arka Przymierza...wykonana ponoć ze stali. Oraz pierwszy język ludzki, na "ustach obelisku". To tam mógłby spoczywać wrak statku kosmicznego, który przybył na Ziemię wraz z kodem DNA! Że też wcześniej o tym nie pomyślałem...WIELKIE THX ERNOTH!

@DOWN: No wiesz, niektórzy uwierzą we wszystko, co im się wciśnie Ja należę do takich ludzi, jednakże spróbuj podsumować fakty, albo choć przeczytać Kod Biblii (1 i 2, mogę ci przesłać, jeśli chcesz). Te 2 książki całkowicie zmieniły mój stosunek do świata. Acha, do Morza Martwego się tak łatwo nie dostaniesz. Cytat:
Cytuj:
Jordańskie Ministerstwo Turystyki i Starożytności, które dało mi już pisemną zgodę na podjęcie poszukiwań archeologicznych, nagle, bez jakichkolwiek wyjaśnień, zabroniło nam kontynuowania wstępnych prac pomiarowych.
W tym samym czasie jedna z miejscowych gazet opublikowała na pierwszej stronie artykuł, z pewnością inspirowany przez ministerstwo, pełen antyżydowskich diatryb i wierutnych kłamstw oraz insynuujący istnienie konspiracyjnych powiązań między Izraelem i założoną przeze mnie fundacją Arka. "Jaka jest prawda o powiązaniach między działalnością Fundacji «Arka» i rejonem El-Lisan? Dlaczego mielibyśmy zezwalać jakiejś żydowskiej fundacji na poszukiwania żydowskich wykopalisk na terytorium Jordanii?" – pytał dziennik.
Czyż to nie dziwne, że w czasie, gdy kod Biblii został złamany, rozszyfrowany, nie da się praktycznie nic zrobić, aby nie dopuścić do Apokalipsy?

EDIT: Coś dla wzrokowców:

Obrazek pokazuje jak zostało zakodowane spadnięcie obiektu z nieba (UFO, meteoryt, cokolwiek innego) na obszar niedaleko Moża Martwego


Mapka - Arki (i obelisku, a może nawet statku) należy szukać wokół Lisanu.

Mam ich więcej, ale nie ma sensu ich wstawiać.

Ostatnio edytowany przez Zureq (RUBERA) - 09-10-2004 o 20:12.
Zureq (RUBERA) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 19:36   #67
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Co do samej nazwy tematu - a wierzycie w listonosza? Ja po prostu WIEM, ze kosmici gdzies tam istnieja...Czy sa blisko nas? Ch.uj ich wie. Czy nas odwiedzaja? Ch.uj ich wie. IMHO, prawie wszystkie, jesli ine wszystkie, zgloszenia i "dowody" na istnienie kosmitow sa falszywe. Jesli potrafiliby zbudowac latajace spodki, jesli potraifliby przeleciec tak wielka odleglosci, to zapewne potrafiliby nas inwigilowac, a juz na 100% byliby inteligentni. Gdyby byli inteligentni, to zauwazyliby (moze przy pomocy wyzej wymienionej totalnej inwigilacjii), ze nasza rasa jest durna i czepialska - wiec nie lataliby nad ziemia tam czy siam, zeby rozbudzic mysli ciekawskich i narazic sie na odkrycie ich prawdziwego ja. Bo gdyby chcieli, bysmy o nich wiedzieli - po prostu by sie z nami skontaktowali...
@Up
Buahahahahhahh, jeszcze troche i kolega powyzej zorganizuje pielgrzymke/wyprawe krzyzowa do Morza Czarnego...Moge Wam zafundowac kombinezony do nurkowania- a nuz sie potopicie? Nienaturalnie zasolone, hmm... Czy dno Morza Czarnego zostalo zbadane? Jesli nie, to skad wiecie, ze nie zalalo np. podziemnych kopalni soli? Ah, juz wiem! Bo macie filozofie, wg. ktorej wszystko, czego jeszcze nie wiemy, jest dzielem kosmitow...
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"

Ostatnio edytowany przez Baron Kaldrick - 09-10-2004 o 19:40.
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 21:06   #68
Irux
Użytkownik Forum
 
Irux's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: A poco to wam? Liczba postów: kto by liczył.
Wiek: 33

Posty: 394
Irux ma numer GG 1631808
Domyślny

Jak naprawde UFO istnieje, to chciałbym je zobaczyć.
__________________
Irux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 21:18   #69
Ernoth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 10 2004

Posty: 22
Domyślny

No cóż.
PArę ciekawostek
Z tego co pamietam to maksymalne zasolenie mórz i ocenów to ~50 promili
MOrza martwego to 227 promili.
POza tym w basenie morza martwego sa 2 rejony - jeden z bodajże KCl ( nei esjt dobry z chemii) a drugi z NaCl.
otóż o ile w pierwszym można się rpzez pewien czas kąpać to w drugim kąpanie się to samobójstwo- po godzinie zostały by z ciebei same kości.
Naturalne zasolenie...
POmyślcie ile soli musiało by być w tych podziemnych teranach żeby saolić miliardy litrów morza do prawie 23%!!
Nie wyobrażam sobie podziemnych kopalń soli które by były tak olbrzymie żeby było tam tyle soli.
Ernoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 21:59   #70
zadki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2003

Posty: 66
zadki ma numer GG 2154385 zadki ma login Tlenu zadki1
Domyślny ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ernoth
Nie wyobrażam sobie podziemnych kopalń soli które by były tak olbrzymie żeby było tam tyle soli.

terany morza martwego prawdopodobnie zostaly zalane przez wody morza srodziemnego. bez wiekszych doplywow slodkiej wody morze poprostu odparowalo i zostala sol.
zadki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 22:49   #71
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

W sumie to kosmici pewnie istnieją, lecz każdy se je wyobraża jak jakieś zielone stworki z podłużnymi głowami . Gdzieś w innej galaktyce może i są jakieś rozumne istoty. TYLKO MI NIE MÓWCIE ŻE NIGDZIE INDZIEJ NIE MA ROZUMNYCH ISTOT!!!!1111 Mówią że wszechświat jest nieskończony ale... nie moge se wyobrazić tej,.. no tej... nieskończoności. Co on się tak ciągnie i ciągnie i gdzieś się chyba kończy? Ja tego zabardzo nie rozumiem wkońcu mam 11 lat .
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2004, 20:25   #72
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

a Stone Change (nie wiem jak to się pisze czyt. Stołn Chendż ) W anglii? to podobno też zbudowali kosmici, ale podobno to Kopernik nie żyje i czy to prawda to tego ew sumie nie wiadomo....
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2004, 11:17   #73
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Wicie... ja tam UFOkom mówie zdecydowanie NIE. Wiele sie naczytałem o tych katastrofach statków, porwaniach etc. Mimo wszystko w każdym przypadku da się to wszystko wytłumaczyć bez mieszania w to kosmitów.

To, że kiedy zrobiono coś, czego my teraz nie rozumiemy (patrz: pismo supełkowe, piramidy) nie oznacza, ze zrobili to kosmici (może Atlantydzi ).

A latające statki?? Poczytajcie sobie troszkę gazety... niewykrywalny samolot F-117A był testowany w Strefie51 (wszyscy wiedzą co to) już od 1985, gdzie ameryani poinformowali oficjalnie o nim ok 1998 roku. Pomyślcie sobie co teraz tam mogą testowac...

Piramida... kilku zapaleńców udowodniło, że możliwe jest zbudowanie piramidy bez pomocy współczesnych dźwigów i narzędzi. A co do statystyk podanych w jednym z pierwszych postów... mimo wszystko zbieg okoliczności, zabawa liczbami czy jak to nazwiecie. Przy odrobinie chęci można znaleźć więcej takich...

Porwania... a czemu nikt mnie nie porał.

Zbożowe kręgi.... jedyne czego nie moge podwarzyć

Co do wielkiej wojny: na świecie wojny są od zawsze... nawet teraz w Iraku, chocia nieoficjalna (nazwijmy to raczej powstaniem)... i możemy ją nazwać
wielką, bo zaangażowane jest kilka państw...

To tyle... jak znajde cos jeszcze to napisze...

APEL DO MŁODZIEŻY: nie czytajcie FaktoraX - lepiej
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2004, 12:21   #74
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Ja wierzę w kosmitów "Są rzeczy na niebie i ziemi, które nawet waszym filozofom sę nie śniły" (czy jakoś tak).

Może jakis Modek doda sonde ;]

Ponoć w tajnej bazie wojskowej (zgadnijcie? tak w USA) są statki kosmiczne. (BTW niechodzi mi o tą odkrytą tajną baze tylko inną ). Typ pracował tam przy samolotach. Oczywiscie ma być top secret i nigdy niemówić co widział. Widział tam UFO (statki) z dziwnym napędem. Pozatym widział tablicę mendelejeva z 3 nowymi pierwiastkami...
Kto wierzy nich wierzy, kto nie ten nie. ja wierzę. (BTW zrobili typowi wykrywaczem kłamstw test.)

Możliwe że te statki ufo to nie robota kosmitów, tylko amerykanów. A że nichcą się zdradzić... mają swoje powody ;]

Ostatnio edytowany przez Nightwalker - 15-11-2004 o 12:27.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2004, 14:57   #75
Hedroxx
Użytkownik Forum
 
Hedroxx's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Domyślny

Wierzę, że coś jest, może nie w Układzie Słonecznym, ale ogólnie - jak już gdzieś napisałem, podajże w temacie o trójkącie bermudzkim, widzimy tylko kawałek kosmosu nad naszymi głowami, i tak cholernie duży i zagwieżdżony.

Niemożliwe jest, żeby tylko na ziemi istniało życie.

A co do spotykań z UFO, budowli, itp: piramidy egipskie są może nastawione na jakies gwiazdy w pasie Oriona, ale to przecież nie znaczy, że od razu kosmici je zbudowali [jasne, mogą być starsze niż te "przepisowe" ok. 3000 lat a Sfinks może mieć 8000-10000 lat, ale czy to znaczy, że kosmici je zbudowali/nauczyli ludzi jak je budować?], może to świadczyć, że po prostu byli cholernie dobrymi astronomami. A w porwania średnio wierzę [kto by leciał kilka milionów lat świetlnych żeby przeprowadzić badanie ginekologiczne?!].

BTW: ciekawe, co o naszych osiągnięciach nawymyslają za jakiś 1000 lat... ;P

@gimli rox: Stonehenge

@ktośtam: kupowałem FactorX, bo czasami fajne rzeczy były o potworach morskich i innych stworzonkach =]. Spiski rządowe to nuda jak się żyje w polsce, bo komisji śledczych do nich nie ma. A część artykułów o starych bogach [ok. 25 000 lat temu] i New Age dawała trochę do myślenia ...ale tylko trochę =].

Ostatnio edytowany przez Hedroxx - 15-11-2004 o 15:00.
Hedroxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2004, 16:22   #76
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Ekhem. Możliwe, że MY SAMI jesteśmy kosmitami. Wyjaśnijmy sobie po krótce historię planety Ziemia...

4 500 000 000 lat temu- Z tego co pozostało po wybuchu Słońca powstaje ziemia. Wszędzie są wulkany. Jest niewyobrażalnie gorąco. Nie ma wody. Nie ma życia.

4 000 000 000 lat temu- Planeta stygnie. Pada deszcz. Wszystko się zmienia.

3 500 000 000 lat temu- Warunki są okropne. Gazy siarkowe tworzą atmosferę. Strasznie cuchną. Ale to niemożliwe!!! W tej mieszance pojawia się życie!! To kwas dezoksyrybunokleinowy czyli DNA! Cząsteczka życia...
_________________________
Zrozumcie- to NIE-PRA-WDO-PO-DO-BNE by w czymś tak nieorganicznym powstało coś tak organicznego. Właśnie to jest zagadką. Najprawdopodobniej przyleciało do nas z kosmosu. Ale skąd to się wzięło tam?? Na to nikt chyba nie zna odpowiedzi. Niektórzy twierdzą, że to siła wyższa...

Piramidy- Najprawdopodobniej cholernie dobrzy astronomi to zrobili, ale co ja tam wiem...

Wniosek- Mnie tam wszystko jedno. Na moje- nie bardzo istnieją kosmici.

Cytuj:
Mówią że wszechświat jest nieskończony ale... nie moge se wyobrazić tej,.. no tej... nieskończoności. Co on się tak ciągnie i ciągnie i gdzieś się chyba kończy? Ja tego zabardzo nie rozumiem wkońcu mam 11 lat .
Udowodniono, że wszechświat ma skończoną liczbę atomów. Toby było fizycznie niemożliwe, by coś nie miało końca. A właśnie... Co jest poza granicą wszechświata? Jedyne co fizycznie dziwne to czarne dziury. Dajcie jakieś tezy, co jest ZA czarną dziurą.

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 15-11-2004 o 16:27.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2004, 20:52   #77
Hedroxx
Użytkownik Forum
 
Hedroxx's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Domyślny

@up:co mówi o czarnych dziurach fizyk S. Hawking [klik]

Shan [sry za skrót, ale lepiej skrótem niż z błędami ], masz jak dla mnie rację co do tej "zupki" sprzed 3 miliardów lat. Jak do cholery "TO" powstało?
Hedroxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2004, 18:04   #78
MaReK
Użytkownik Forum
 
MaReK's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Lokacja: Bolesławiec (koło Wrocławia)
Wiek: 34

Posty: 51
MaReK ma numer GG 3005011
Domyślny

Ja tem chyba w takie żeczy nie wierze........
MaReK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2004, 21:21   #79
Stratos[PL]
Zbanowany
 
Stratos[PL]'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2004
Lokacja: Xantera/venore

Posty: 142
Domyślny

zastanawiam sie czasami czy napewno są rozumnie istoty...
Stratos[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2004, 20:59   #80
Lilitha
Użytkownik forum
 
Lilitha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2004
Lokacja: Kluczbork

Posty: 27
Lilitha ma numer GG 3855682
Domyślny

Ja osobiście wierzę w istoty pozaziemski i wiem dlaczego kosmici nie chcą jawnie i powszechnie pokazać że istnieją. Bynajmniej tak sądze.

Czy wyobrażacie sobie co by się stało gdyby tak nagle pojawili się w śród nas (załóżmy że są pokojowo nastawieni), jakie wywołało by to społeczne, religijne i gospodarcze skutki. Zapanował by kompletny chaos świat prawdopodobnie podzielił by sie na dwa obozy tych ktorzy uważali by kosmitów za zbawców i nauczycieli i tych którzy uważali by ich za szatańskie nasienie. Swiat by zwariował jedni chcieli by zagłady kosmitów inni nie. Tak więc cieszmy się że ich tu niema. A co by było jak by byli złowrogo nastawieni to juz chba kazdy sie domyśli z taka potęga techniczna jaką oni by posiadali nie mielibyśmy zadnych szans.
No to tyle na ten temat.
Lilitha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:32.


Powered by vBulletin 3