Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-07-2006, 00:42   #61
Morgrim22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Ja znam skinów NR. Skin SHARP to nie skin... Taka jest moja opinia...
Morgrim22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-07-2006, 00:47   #62
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Ja znam skinów NR. Skin SHARP to nie skin... Taka jest moja opinia...
A wiec kto to? Kosmita?
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 00:51   #63
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
W wiekszosci przypadkow kest to bliskie prawdy...

Wybacz ale wole inne towarzystow.Podejrzewam ze sa to Twoi dobrzy kumple?
Sterotyp, skinhedzi to przecież rozgarnięci abstynenci z którymi w każdej chwili można pogadac o fizyce jądrowej czy o genetyce.

Cytuj:
Wole poczytac joemonstera.org Wyjdzie na to samo.
Jako bojownik JM czuje sie urażony ;<
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Klimmek
ale pomysł z lekcja 'Historia Polski' nawet mi się podoba (mieszanie historii żydów z historią naszego Kraju to kiepska sprawa).
Kiedy Polska była poważnym krajem, kiedy na zachodzie ludzie się zabijali 'w imię Boga' do RP zjeżdzali sie nie-katolicy w tym Żydzi, więc mimo wszystko bedziesz się uczył o Żydach.
Cytuj:
Druga sprawa to taka, że większość z Was uważa, że Nacjonalizm jest be i ogólnie do dupy. A niby dlaczego tak uważacie? Nacjonalizm jest to nieugięta i twarda postawa w stosunku do Ojczyzny, jest to poczucie obowiązku budowania i ulepszania naszego kraju.
W jaki sposób to realizujecie? Bijąc gejów? Jestem pod wrażeniem.

Cytuj:
Kolejna sprawa dotyczy skinów. Znowu tutaj pewnie każdy z was uważa że łysy typ w bojówkach wsuniętych w glany to jakiś bantyda, nazista i Bóg wie co jeszcze. A ja się zapytam. Rozmawiał ktoś z was kiedyś ze skinami? Przebywał z nimi?
Dzięki Bogu nie.

Cytuj:
"Załóż czarne glany, ogól głowe do gołej skóry - jesteś razem z nami, a wszyscy razem jesteśmy POLAKAMI!"
odwdzięczam sie równie genialnym tekstem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dead Kennedys
Nazi punks fuck off
Cytuj:
Pewnie niedługo dostane znowu notke od takiego Ghosta i wyjdzie jaki to ja jestem zły i niedobry...
Zaraz tam zły czy niedobry, poprostu głupi

@edit
Jasne że moje zdanie a czyje mogło by być? Nie wystawie ci żadnej notki a z gg nie korzystam od 3 (conajmniej)miesiecy.
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Tasior - 01-07-2006 o 01:01.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 00:55   #64
Klimmek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: 4D

Posty: 222
Klimmek ma numer GG 9206444
Domyślny

Czy jestem głupi czy nie to już tylko twoja opinia, ale notke możesz napisać. Nie obraże się. Tyle ludzi już mnie tutaj nienawidzi że aż się tym przestałem przejmować. Ah, magia internetu.
Każdy z was może mi napisać notke! A co!
Jest po pólnocy, wódka się leje, białe Opole szaleje. xD

@edit:
Jak chcesz Tasiorze to zapraszam do dalszje polemiki na gadu.

Ostatnio edytowany przez Klimmek - 01-07-2006 o 00:56.
Klimmek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 00:58   #65
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Oryginalnie napisane przez [email protected]
Klimmek Nie jest w Młodzieży Wszechpolsiej

MY mamy inne zdania na niekóre tematy i niepopieramy faszyzmu , nazizmu ani komunizmu jesteśmy temu przeciwni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xawieri

Jakie,inne zdanie?
Podam 1 przykład bo nie mam siły już pisać : MY czerpiemy wiedzę i siłe narodową z takich książek tu macie kilka tytułów jak :

Roman Dmowski - Myśli nowoczesnego Polaka
Roman Dmowski - Nasz Patriotyzm
Karol Wojtyła - Miłość i odpowiedzialność
Roman Giertych - Kontrewolucja Młodych
Roman Dmowski - Kościół, Naród, Państwo

tu macie do pobrania te książki i wiele innych

http://www.mwslask.boo.pl/download.p...action=display

A nie z książki Adolfa Hitlera - Mein Kampf (Moja walka)
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 01:04   #66
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [email protected]
Oryginalnie napisane przez [email protected]
Klimmek Nie jest w Młodzieży Wszechpolsiej

MY mamy inne zdania na niekóre tematy i niepopieramy faszyzmu , nazizmu ani komunizmu jesteśmy temu przeciwni.



Podam 1 przykład bo nie mam siły już pisać : MY czerpiemy wiedzę i siłe narodową z takich książek tu macie kilka tytułów jak :

Roman Dmowski - Myśli nowoczesnego Polaka
Roman Dmowski - Nasz Patriotyzm
Karol Wojtyła - Miłość i odpowiedzialność
Roman Giertych - Kontrewolucja Młodych
Roman Dmowski - Kościół, Naród, Państwo

tu macie do pobrania te książki i wiele innych

http://www.mwslask.boo.pl/download.p...action=display

A nie z książki Adolfa Hitlera - Mein Kampf (Moja walka)
Wybacz ale ksiazek Romana Dmowskiego nie mam zamiaru czytac...
Nie odpowiadaja mi jego poglady, a zaskoczyla mnie obecnosc ksiazki Karola Wojtyly. Co sprawilo ze sie tam pojawila?
Cieszy mnie rowniez fakt ze nie popieracie nazizmu czy faszyzmu.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 01:04   #67
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Roman Dmowski był pierdolonym antysemitą (uważał, że Żydzi mieszkający w Polsce nie powinni miec głosu w wyborach [różnica między nim a Hitlerem jest taka, że Dmowski nie miał kasy na obozy]) a JP2 pewnie byłby zachwycony że nazisici wzorują sie na jego dziełach.

@edit:Cztery, na pięc ksiązek-wzorów, są napisane przez naziste i mówisz mi że nie macie nic z nazizmem wspólnego? Z resztą art. w konstytucji zbraniający nazizmu o niczym nie świadczy.
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Tasior - 01-07-2006 o 01:27.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 01:16   #68
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tasior
Roman Dmowski był rzodkiewka jest superonym antysemitą (uważał, że Żydzi mieszkający w Polsce nie powinni miec głosu w wyborach [różnica między nim a Hitlerem jest taka, że Dmowski nie miał kasy na obozy]) a JP2 pewnie byłby zachwycony że nazisici wzorują sie na jego dziełach.
Po raz polejny pisze że nie mamy nic wspulnego z nazizmem itp.

Nawet Konstytucja Reczypospolitej Polskiej mówi że :

Rozdział I RZECZPOSPOLITA Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 02:10   #69
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Jakby was interesowała biografia Roman Dmowskiego tu macie linki :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Dmowski
http://www.romandmowski.pl/
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 03:07   #70
Feral
Użytkownik Forum
 
Feral's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 36

Posty: 59
Feral ma numer GG 7602549 Adres Jabbera do Feral
Domyślny

@up
Jakby kogokolwiek interesowała czyjaś biografia, na pewno bez problemu odnalazłby ją na googlach/wikipedii

-------

Tak w ogóle ciekawi mnie to, że MW wysuwa postulaty o maturę z religii, a sama nie pojmuje najważniejszego przesłania jakie płynie z wiary chrześcijańskiej - miłości i poszanowania dla bliźniego OBOJĘTNIE jakim by był.
Feral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 03:29   #71
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [email protected]
Interesuje się historią , dużo czytam różnych książek historycznych wręcz kocham historie.
Czytam książki historyczne to znaczy że mam wyprany mózg wiesz co nie obrażaj mnie gdybyś dużo czytał to byś wiedział na pewno na 100% że komunizm nie jest cool i nie jest to napewno dobry system lecz tak jak nazizm system zbrodniczy .
Żaden system nie jest utopijny i bezbłędny...
Cytuj:
--> Hail <----- powtarzam Adolf Hitler był zbrodniarzem , komunizm i faszyzm , nazizm to systemy zbrodnicze
I był człowiekiem szalonym... ale co to ma do tematu?
Cytuj:
Janusz Dobrosz jest szefem klubu LPR

Janusz Dobrosz został w środę (24.05.2006r) wybrany szefem klubu LPR. Zastąpił na tym stanowisku Romana Giertycha który został wicepremierem i ministrem edukacji narodowej.
W wolnym Tłumaczeniu by Wieszok: Są szanse, że LPR będzie 'normalne', niestety te szanse znikły dla oświaty
Cytuj:
Jakie mniejszości są nękane????
Eee... to ty chyba TRWAM oglądasz... "precz z pedałami!"; "Homoseksualizm to choroba!"*
Cytuj:
Są oni coprawda niemile widziani w Polsce lecz z innych przyczyn niż kolor skóry. Jakich? To proste. Po pierwsze imigranci nie integrują się ze społeczeństwem. Nie jest to groźne w przypadku osób z kręgu cywilizacji nam bliskich, lecz gdy przyjerzdżają z inej strefy kulturalnej, np z Iranu, kultywujący swoją kulturę w której zakorzeniony jest kodeks hammurabiego w dosłownym wydaniu staje się to groźne.
A czemu się nie integrują? Bo w polsce jest masa osób z podejściem nacjonaliztycznym...
Cytuj:
Inną sprawą jest zabieranie miejsc pracy przez cudzoziemców. Jeśli w Polsce panuje duże bezrobocie jaki jest sens wpuszczać imigrantów??
odp a: no stary, bez przesady, może od zaraz zabarykadujemy granice, a każdy cudzoziemiec będzie persona non grata...
odp b: a do USA emigrować to już nie jest źle...
Cytuj:
CO TO NA BOGA JEST HOMOFOBIA??? I czy jest coś takiego jak Heterofobia??
Jest to "uważanie" homoseksualizmu jako coś "złego" tylko dla tego, że inni tak uważają, więc czemu się nie wyróżniać. Heterofobia nam raczej nie grozi jeśli skorzystamy z tej samej "definicji"
Cytuj:
Jak to ktoś kiedyś śpiewał "bo naszym honorem jest lojalność..."
pardone, ale czy wiesz chociarz co to jest honor? Powiem szczerze, że on ma się ni jak do lojalności...
Cytuj:
Wybacz ale nie zrozumialem. Co ten cytat mial nam pokazac?
Chyba nie do końca to, co chciał autor
Cytuj:
Pod przykrywką walki o tolerancję homoseksualiści dążą do przeforsowania swoich postulatów. Dążą do prawnego zrównania związków homoseksualnych z tradycyjnymi małżeństwami. Lobby gejowskie działa w myśl zasady "daj kurze grzędę, ona powie: wyżej siędę!".
W państwach, w których obecnie homoseksualiści są najbardziej uprzywilejowani też zaczynało się od niewinnych demonstracji, w obronie rzekomo prześladowanej mniejszości. Jeżeli władze będą dla świętego spokoju zezwalać na wiece i ich demonstracie, myśląc, że uda im się udobruchać środowiska gejów i lesbijek, osiągną przeciwny efekt. Homoterroryści poczują się tylko bardziej pewnie, z narastającą arogancją zaczną stawiać nowe żądania, motywując je tymi samymi sloganami: wolnością, tolerancją, prawami człowieka itd.
Lobby homoseksualne nie potrafi pojąć przyczyny, dla której ich związki nie mogą zostać sformalizowane i zrównane w prawach z małżeństwami, pomimo, iż nie jest ona wcale skomplikowana.
Małżeństwo, jako związek kobiety i mężczyzny jest pod prawną opieką państwa, bo właśnie takie związki zapewniają pokoleniową ciągłość, stwarzają warunki w których może prawidłowo rozwijać się młody człowiek. Pary homoseksualne nie są zdolne do spłodzenia potomstwa, a zezwolenie na adopcję i wychowywanie przez nich dzieci byłoby niebezpiecznym eksperymentem, uderzającym w małoletnich. Wysuwane przez agresywne lobby postulaty nie mogą zostać przyjęte przez racjonalnie myślących ludzi. To wymierzyłoby w podstawy na których zbudowana jest nasza cywilizacja, otworzyłoby drogę groźniejszym dewiantom do dociekania swoich "praw".
Jeżeli nie przeciwstawimy się roszczeniom homoseksualistów teraz, za kilka lat może być za późno, żeby powstrzymać agresywny napór gejowskiego lobby na ład prawny.

Jeśli nie lubisz homoseksualisty ( w potocznym języku pedała) nie chcesz żeby zawierali śluby w kościele , nie chesz im przyznać prawa do adopci dzieci to jesteś względem nich Homofobem.
@moderatoży: z góry przepraszam, ża przekleństwa w moim poście...
@cytat: stary, popier**liło cię czy co? Czy twoim zdaniem w Holandii/Anglii/Hiszpani "lobby gejowskie czycha na rząd i państwo by je zniszczyć u podstaw"?! Dla twojej jasnej informacji kościuł jak się nie mylę NIGDY nie poprze homoseksualizmu... adopcji raczej się nie doczekają, bo to będzie zdeczka nie tego... a po trzecie, skąd tyle o tym wiesz?
Cytuj:
MY mamy inne zdania na niekóre tematy i niepopieramy faszyzmu , nazizmu ani komunizmu jesteśmy temu przeciwni.
A ja podkreślę iż user nie wymienił antysemityzmu (pewnie go popiera ) ani, o zgrozo homoseksualizmu! MW który jest homo?
Cytuj:
Gdyby MW nie odwołała marszu pedalstwo wogóle nie przeszłoby przez Warszawe. I nie mówię tutj o urzyciu przemocy.
pardone, gdzie twoja tolerancja...
Cytuj:
MY czerpiemy wiedzę i siłe narodową z takich książek tu macie kilka tytułów jak :
E, zapomniałeś dodać jeszcze jeden tytół: A. Hittler - Mein Kampf
A co do książki JPII, może jakoś ci uciekł gdzieś jej tytół...
Cytuj:
Po raz polejny pisze że nie mamy nic wspulnego z nazizmem itp.

Nawet Konstytucja Reczypospolitej Polskiej mówi że :

Rozdział I RZECZPOSPOLITA Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
Kodeks karny zabrania mordować, i co, morderca nie zabije?...
Romek chce stworzyć obozy dla homoseksualistów, to naprawde nie są objany nazizmu, to tylko czysty buddyzm...

koniec ripostowania, czas na moje 3 gr:

Patriotyzm - jestem za, chyba nie ma nic lepszego jak szanowanie swojej ojczyzny, co nie znaczy, że musimy tutaj mieszkać. Patriota tutaj, a patriota w Chicago to chyba taki sam patriota...

Nacjonalizm - jestem przeciw, wszystko ma swoje granice, nie można byc tak ślepym i zadufanym w swoim państwie, by dyskryminować inne narodowości bo ktoś urodził się ni po tej stronie odry/bugu co trzeba...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 05:29   #72
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Po raz polejny pisze że nie mamy nic wspulnego z nazizmem itp.
Z ortografia tez nie macie nic wspUlnego jak widze... A jak tu juz ktos napomknal, w patriotyzm wlicza sie rowniez poszanowanie dla polskiego jezyka. Ale nie tego sie mialem teraz czepiac.

Nie bede ukrywal: nie jestem w temacie. Byc moze dlatego, ze nie interesuje sie Giertychami, Dmowskimi, Skinheadam i pochodnymi. Nie interesuje sie tez polska historia ani patriotyzmem, bo nie czytalem zadnych ksiazek Dmowskiego, ale jedno moge powiedziec: jezeli w swoich pogladach bedziemy rozdzielac ludzi na Polakow, Zydow, Homoseksualistow itp., to ja dziekuje za taka "milosc do Ojczyzny".
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 06:36   #73
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Jestem patriotą i myślę, że mogę być z tego dumny ;d Ale napewno nie jestem nacjonalistom

@Ppa:
Cytuj:
wiesz co?? A mi to kiedy polska odzyskała niepodległość i to kim był Roman Dmowski zwisa...
I może jeszcze uważasz się za polaka?

Cytuj:
więc ogolnie nie pieprzcie ludzie o Patryjotyzmie. Ja zamierzam zdać studia i wyjechać do Angli/USA.
Gz. Będziesz sprzątał mieszkania czy parkingi?

IMHO uważam twoje posty za jeden wielki, soczysty stek bzdur. btw. wyjaśnij mi, czym jest ten "patryjotyzm"?

@zajac:
Cytuj:
Za młody jesteś nie zrozumiesz tego i pewnie w wieku 10 lat nie wiesz co jest stolicą Polski ,, pewnie myślisz że jest nią kraków
A ty w wieku xx, nie wiesz czym jest słownik, ortografia i interpunkcja. "fstyt".

Cytuj:
1. Położenie nacisku na wychowanie patriotyczne w szkole,
Mieszkam w Izraelu, uczę się w izraelskiej szkole. Tak się składa, że uczęszczam na ich lekcji wychowania patriotycznego. I to co oni uczę dzieciaki na tych lekcjach mnie przeraża. Oni wmawiają dzieciakom, że np. Polacy pomagali Hitlerowi w mordowaniu żydów. I gdy w Polsce zostanie wprowadzony taki przedmiot, skończy się to podobnie. Polska będzie wychwalana pod niebiosa, a inne państwa i narody będą gnojone.
Cytuj:
Interesuje się historią , dużo czytam różnych książek historycznych wręcz kocham historie.
Czytam książki historyczne to znaczy że mam wyprany mózg wiesz co nie obrażaj mnie gdybyś dużo czytał to byś wiedział na pewno na 100% że komunizm nie jest cool i nie jest to napewno dobry system lecz tak jak nazizm system zbrodniczy .
Wiesz, też czytałem dużo książek historycznych. Ale w przeciwieństwie do twoich postów, moje raczej nei brzmią jak bełkot człowieka po ostrym praniu mózgu.

Cytuj:
Pod przykrywką walki o tolerancję homoseksualiści dążą do przeforsowania swoich postulatów. Dążą do prawnego zrównania związków homoseksualnych z tradycyjnymi małżeństwami. Lobby gejowskie działa w myśl zasady "daj kurze grzędę, ona powie: wyżej siędę!".
W państwach, w których obecnie homoseksualiści są najbardziej uprzywilejowani też zaczynało się od niewinnych demonstracji, w obronie rzekomo prześladowanej mniejszości. Jeżeli władze będą dla świętego spokoju zezwalać na wiece i ich demonstracie, myśląc, że uda im się udobruchać środowiska gejów i lesbijek, osiągną przeciwny efekt. Homoterroryści poczują się tylko bardziej pewnie, z narastającą arogancją zaczną stawiać nowe żądania, motywując je tymi samymi sloganami: wolnością, tolerancją, prawami człowieka itd.
Lobby homoseksualne nie potrafi pojąć przyczyny, dla której ich związki nie mogą zostać sformalizowane i zrównane w prawach z małżeństwami, pomimo, iż nie jest ona wcale skomplikowana.
Małżeństwo, jako związek kobiety i mężczyzny jest pod prawną opieką państwa, bo właśnie takie związki zapewniają pokoleniową ciągłość, stwarzają warunki w których może prawidłowo rozwijać się młody człowiek. Pary homoseksualne nie są zdolne do spłodzenia potomstwa, a zezwolenie na adopcję i wychowywanie przez nich dzieci byłoby niebezpiecznym eksperymentem, uderzającym w małoletnich. Wysuwane przez agresywne lobby postulaty nie mogą zostać przyjęte przez racjonalnie myślących ludzi. To wymierzyłoby w podstawy na których zbudowana jest nasza cywilizacja, otworzyłoby drogę groźniejszym dewiantom do dociekania swoich "praw".
Jeżeli nie przeciwstawimy się roszczeniom homoseksualistów teraz, za kilka lat może być za późno, żeby powstrzymać agresywny napór gejowskiego lobby na ład prawny.

Jeśli nie lubisz homoseksualisty ( w potocznym języku pedała) nie chcesz żeby zawierali śluby w kościele , nie chesz im przyznać prawa do adopci dzieci to jesteś względem nich Homofobem.
I ten post mógłby konkurować o tytuł najgłupszego posta roku. Myślę, że zdeklasowałby rywali w przedbiegach. Btw. za tym wszystkim stoi "żydo-masoneria", no nie?

@Klimmek:
Cytuj:
(mieszanie historii żydów z historią naszego Kraju to kiepska sprawa).
Gdybyś miał jako takie rozeznanie historii wiedziałbyś, że historia Polski i narodu żydowskiego jest praktycznie nierozerwalnie połączona ;p

Cytuj:
Druga sprawa to taka, że większość z Was uważa, że Nacjonalizm jest be i ogólnie do dupy. A niby dlaczego tak uważacie? Nacjonalizm jest to nieugięta i twarda postawa w stosunku do Ojczyzny, jest to poczucie obowiązku budowania i ulepszania naszego kraju.
Heil! White Power!

Cytuj:
Kolejna sprawa dotyczy skinów. Znowu tutaj pewnie każdy z was uważa że łysy typ w bojówkach wsuniętych w glany to jakiś bantyda, nazista i Bóg wie co jeszcze. A ja się zapytam. Rozmawiał ktoś z was kiedyś ze skinami? Przebywał z nimi?
To kolejny stereotyp, podobnie jak stereotyp "elo-ziomala" z gaciami w kroku. Tak już jest, raz coś sobie ludzie ubzdurają i trzymają się tego długi czas i za cholerę im nie wytłumaczysz, że nie mają racji ;]

Cytuj:
Na placu boju tego dnia zostało świetnie zorganizowane NOP (Narodowe Odrodzenie Polski), które w kilkunastu miejscach wystawiło 14 osobowe grupki.
Heil! White Power!
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 08:03   #74
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pewien prawicowy dupek
Pod przykrywką walki o tolerancję homoseksualiści dążą do przeforsowania swoich postulatów. Dążą do prawnego zrównania związków homoseksualnych z tradycyjnymi małżeństwami. Lobby gejowskie działa w myśl zasady "daj kurze grzędę, ona powie: wyżej siędę!".
W państwach, w których obecnie homoseksualiści są najbardziej uprzywilejowani też zaczynało się od niewinnych demonstracji, w obronie rzekomo prześladowanej mniejszości. Jeżeli władze będą dla świętego spokoju zezwalać na wiece i ich demonstracie, myśląc, że uda im się udobruchać środowiska gejów i lesbijek, osiągną przeciwny efekt. Homoterroryści poczują się tylko bardziej pewnie, z narastającą arogancją zaczną stawiać nowe żądania, motywując je tymi samymi sloganami: wolnością, tolerancją, prawami człowieka itd.
Lobby homoseksualne nie potrafi pojąć przyczyny, dla której ich związki nie mogą zostać sformalizowane i zrównane w prawach z małżeństwami, pomimo, iż nie jest ona wcale skomplikowana.
Małżeństwo, jako związek kobiety i mężczyzny jest pod prawną opieką państwa, bo właśnie takie związki zapewniają pokoleniową ciągłość, stwarzają warunki w których może prawidłowo rozwijać się młody człowiek. Pary homoseksualne nie są zdolne do spłodzenia potomstwa, a zezwolenie na adopcję i wychowywanie przez nich dzieci byłoby niebezpiecznym eksperymentem, uderzającym w małoletnich. Wysuwane przez agresywne lobby postulaty nie mogą zostać przyjęte przez racjonalnie myślących ludzi. To wymierzyłoby w podstawy na których zbudowana jest nasza cywilizacja, otworzyłoby drogę groźniejszym dewiantom do dociekania swoich "praw".
Jeżeli nie przeciwstawimy się roszczeniom homoseksualistów teraz, za kilka lat może być za późno, żeby powstrzymać agresywny napór gejowskiego lobby na ład prawny.
Oł je! Tekst w calosci sciagniety z: http://www.wszechpolacy.pl/t.php?id=1402. Czy ty, kvrwa tWOJA mac, nazistowski smieciu potrafisz napisac chociaz jedno SWOJE WLASNE zdanie, a nie to, co cI podsuwaja strony i-netowe i popychajacy cIE w rzyc tatus? Albo dwoch? Coz, prawde mowiac to chcialbym cIE kiedys spotkac. Dorzucilbym sobie do statystyk jeszcze jedno scierwo.
No i dalej nie odpowiedziales, kim byl wg cIEBIE Romko Dmowski i Józko PiłdudSki i co oni takiego wielkiego dla tej tWOJEJ ojczyzny zrobili..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pewien prawicowy dupek
Jeśli nie lubisz homoseksualisty ( w potocznym języku pedała) nie chcesz żeby zawierali śluby w kościele , nie chesz im przyznać prawa do adopci dzieci to jesteś względem nich Homofobem.
A jesli nie lubisz nacjonalisty (w potocznym jezyku prawicowego smiecia), nie chcesz, zeby pieprzyl glupoty na porzadnym jeszcze forum, to kim jestes?
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 09:20   #75
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Klimmek
Ciekawi mnie tylko dlaczego zawsze jak jest mowa o Nacjonaliźmie to wymienia się tylko MW... Może to dlatego, że poprostu się nie interesujecie, ale gadać lubicie.
Dlatego, ze o idiotach nalezacych do NOP i podobnych pseudo partii nie powinno sie mowic. Szkoda czasu.

Cytuj:
(mieszanie historii żydów z historią naszego Kraju to kiepska sprawa).
Dlaczego? Bo mam-w-dupie-nauke-i-chce-byc-glupi? Wyobrazasz sobie nauke historii polski lat 39-45 bez wspominania o zydach?

Cytuj:
Druga sprawa to taka, że większość z Was uważa, że Nacjonalizm jest be i ogólnie do dupy. A niby dlaczego tak uważacie? Nacjonalizm jest to nieugięta i twarda postawa w stosunku do Ojczyzny, jest to poczucie obowiązku budowania i ulepszania naszego kraju.
Oczywiscie, ze jest wspanialy, boski i nie ma zadnych minusow. Ile czasu zajmie nacjonalistom przejc na nazim? Przeciez to bardzo bliskie poglady? Kiedy nacjonaliscu zaczna wybijac po koleii pedalow, lesby, zydow? Wspomniales o paradzie rownosci: kto rzucal kamieniami? Nie NOP? A jak dostana wladze to co - z kamieni przezuca sie na pistolety? Nie - kolejny raz mowie idiotom nie. Co najwyzej kazdy z was moze possac pale drugiemu z partii. Tyle sa warci wszyscy nazisci.

Cytuj:
Kolejna sprawa dotyczy skinów. Znowu tutaj pewnie każdy z was uważa że łysy typ w bojówkach wsuniętych w glany to jakiś bantyda, nazista i Bóg wie co jeszcze. A ja się zapytam. Rozmawiał ktoś z was kiedyś ze skinami? Przebywał z nimi?
Tak, przebywal. Zwykla maszyna do robienia krzywdy. Zero wlasnych pogladow: powtarza to co uslyszal od ojca/kumpla. Zerow wiedzy na temat historii: powtarza tylko puste frazesy o tym jak polska jest teraz slaba i jaka jest wyzyskiwana przez lewakow. Totalny brak szarych komorek: chodzace zombi ciagnace pale dla swojego lidera dzien i noc.

Klimek: nie musze przebywac z idiotami, zeby wiedziec, ze sa idiotami. Prebywales kiedys z pedalem? Pewnie nie.

Cytuj:
Polecam materiały na stronie Nacjonalista.org.
Polecam zaczac nauke i wydoroslec.

Cytuj:
Po raz polejny pisze że nie mamy nic wspulnego z nazizmem itp.
NIE, wcale... nie liczac pogladu, ze panstwo jest wazniejsze od jednostki, i ze szelkie dzialanie na korzysc panstwa moze byc robione z poswieceniem jednostki;]
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 01-07-2006 o 09:24.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 09:45   #76
Ppa
Użytkownik Forum
 
Ppa's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 30

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: XXX
Świat: Vinera
Poziom: 8
Skille: 15/15
Ppa ma numer GG 1159801
Domyślny

Cytuj:
Jestem patriotą i myślę, że mogę być z tego dumny ;d Ale napewno nie jestem nacjonalistom

Cytuj:
@Ppa:
Cytuj:
wiesz co?? A mi to kiedy polska odzyskała niepodległość i to kim był Roman Dmowski zwisa...
I może jeszcze uważasz się za polaka?

Cytuj:
Cytuj:
więc ogolnie nie pieprzcie ludzie o Patryjotyzmie. Ja zamierzam zdać studia i wyjechać do Angli/USA.
Gz. Będziesz sprzątał mieszkania czy parkingi?

IMHO uważam twoje posty za jeden wielki, soczysty stek bzdur. btw. wyjaśnij mi, czym jest ten "patryjotyzm"?
po1. Nie uważam się za Polaka a przynajmniej nie teraz nie gdy państwem rządzą Naziści i Homofoby...

po 2. Człowieku jesteś śmieszny...Wiesz jak bardzo na Zachodzie potrzebni są informatycy?? Tacy lekarz też wyjeżdzają i jeszcze nie słyszałem aby któryś sprzątał śmietniki albo parkingi wszyscy dostają prace która pozwala im utrzymać dom rodzine i nie martwic sie o jutro a w Polsce??
__________________
WE MUST CHANGE WORLD BUT FIRST WE MUST CHANGE US
Ppa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 11:22   #77
Xawieri
Użytkownik Forum
 
Xawieri's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Śląsk
Wiek: 34

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 14/23
Poziom mag.: 57
Xawieri ma numer GG 3009795
Domyślny

Cytuj:
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 12
I wszystko jasne -.-

@Ppa
Nie uważasz sie za polaka?
To wypie%%alaj !
Sam jesteś nazistą i homofobem

Nawet jak by sam Lepper rządził polską
To polakiem sie urodziłeś (Bo chyba w polsce,nie?)
I powinieneś być z tego dumny

Anyway skąd wiesz ze zdasz te studia?
A jak niezdasz?
Jak niezdasz nawet (hmm) 3 klasy gimnazjalnej?

Nie rób sobie zbyt wielkich planów na przyszłość
__________________
Tu możesz mnie pochwalić/wyśmiać/wykrzyczeć się na mnie itd. Kliknij! A Ci sie lepiej zrobi :S

Moje stare chary
Ukryty tekst:

Xawieri - 20 ed - Isara - Retired
Selvid - 55 ek - Elysia - Deleted
Ascremer - 59 rp - Arcania - Sold
Blackwik - 101 ek - Hiberna - Deleted
Mertorinan Arekira - 35 Ek - Arcania - Retired
And More~
Xawieri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:10   #78
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay
Oł je! Tekst w calosci sciagniety z: http://www.wszechpolacy.pl/t.php?id=1402. Czy ty, kvrwa tWOJA mac, nazistowski smieciu potrafisz napisac chociaz jedno SWOJE WLASNE zdanie, a nie to, co cI podsuwaja strony i-netowe i popychajacy cIE w rzyc tatus? Albo dwoch?
Jestem z Młodzieży Wszechpolskiej i ten artykuł mojej koleżanki w pełni wyjaśnia problem o którym muwiłem , mówisz że skopiowałem ten tekst ale takie samo mam zdanie na ten temat i faktów nie da się zmienić.
Po 2 nie obrażaj mnie naucz się kultury !!!!!!!!!
Po 3 nie mamy nic wspólniego i nie popieramy( jesteśmy przeciwni) nazizmowi i komunizmowi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay
Coz, prawde mowiac to chcialbym cIE kiedys spotkac
Dorzucilbym sobie do statystyk jeszcze jedno scierwo.
To jest przykład braku wychowania i kultury oraz logicznego myślenia. Nie reprezentujesz sobą żadnych wartości - w skrucie nie przeklinaj na forum i pisz nie co wyraźniej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay
A jesli nie lubisz nacjonalisty (w potocznym jezyku prawicowego smiecia), nie chcesz, zeby pieprzyl glupoty na porzadnym jeszcze forum, to kim jestes?
Z tego co tu widze popierasz lewice która miała szanse się wykazać bo rządziła przez 4 lata w Polsce i jakoś tego nie zrobiła . Same korupcie i nielegalne ineresy krzywdzące Polskę. Sprzeciwiają się nawet upublicznieniu wszystkich teczek peerelowskich służb , dlaczego gdyż boją się że społeczeństwo pozna całą prawdę o nich , która nie przedstawia się w jasnych barwach.
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:19   #79
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [email protected]
Jestem z Młodzieży Wszechpolskiej
Aahahhahahahahhahaha
Cytuj:
i ten artykuł mojej koleżanki w pełni wyjaśnia problem o którym muwiłem , mówisz że skopiowałem ten tekst ale takie samo mam zdanie na ten temat i faktów nie da się zmienić.
Kotku, to nie sa fakty,a opinie. Dwa - zapisz sie do klubu AA (Anonimowych Analfabetow).
Cytuj:
Po 2 nie obrażaj mnie naucz się kultury !!!!!!!!!
Swoja postawa obrazasz mnie, patriote, tzn nie szanujesz mojego ojczystego jezyka - "naóm zię potstaf ortografiiji"
Cytuj:
Po 3 nie mamy nic wspólniego i nie popieramy( jesteśmy przeciwni) nazizmowi i komunizmowi
Tu bym sie klocil Hitler tez byl nacjonalista
Cytuj:
Z tego co tu widze popierasz lewice która miała szanse się wykazać bo rządziła przez 4 lata w Polsce i jakoś tego nie zrobiła . Same korupcie i nielegalne ineresy krzywdzące Polskę. Sprzeciwiają się nawet upublicznieniu wszystkich teczek peerelowskich służb , dlaczego gdyż boją się że społeczeństwo pozna całą prawdę o nich , która nie przedstawia się w jasnych barwach.
Haha, za to cala afera z PZU ze strony PiSuarow (m.in zalosne wystapienie Kurskiego) zapowiada ladna jazde przez lata ^^
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 01-07-2006 o 12:20.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 12:26   #80
Morgrim22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Z Hitlera był taki Nacjonalista jak z Sharona antysemita! Socjalizm niegdy nie idzie w parze z Nacjonalizmem!
Morgrim22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:23.


Powered by vBulletin 3