Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2008, 19:33   #61
Dantez
Użytkownik Forum
 
Dantez's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2008

Posty: 55
Imię: Dantezo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

Nice, ciekawe tylko czy "pro pekerzy" potrafiliby kogoś zajebać na non-pvp używając tylko potworków... ciekawe ;]
__________________
Przepraszamy, ale twój adres IP został zbanowany. - FAIL!
Dantez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2008, 09:56   #62
Ciupaga91
Użytkownik Forum
 
Ciupaga91's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
Więcej, dużo więcej, ogarniasz lura, pz ofiary, f bomby, mwalle, krzaki, poison bomby, dfy , fieldy, walle etc ...
A na pvp wpadasz w 10 typa i napier***asz w f5....
A twoja ofiara stoi w miejscu i na*******a w f5 tez i wygrywa ten kto ma wiecej run ? Na pvp musisz przeciez tez trapnac m wallami, krzakami, bombami dochodzi jeszee umiejetne uzywanie summons np gdy we 4 otoczyliscie typa i macie summoned dsy i wpuscic je w odpowiednij chwili aby ofiara nie uciekla + uzywanie paralyze np wyczucie momentu gdy koles idzie po skosie walisz paralyze i wtedy ma dlugi exhaust i zjezdzacie go. A po akcji dobre zkampienie w jakims waskim miejsu np stare hg albo taka miesjcowa z bugami pod carlin gdie w 1 kratkowym przejsciu stoi wasz "tank" i wpadaja jakies h lvle, wy go siokacie potem jakos 1 zapuszczasz i tylk otak zeby 1 sie wbil i pada w pare sec potem next i next a jak macie padac to do ostatniej chwili sie walczy zeby zadac jak najwiecej szkód. Czy tu nie trzeba wiecej skilla niz na noob-pvp ? czekam na sensowne argumenty.
__________________
IE sluzy do przegladania internetu z komputera i odwrotnie.
Ciupaga91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 10:27   #63
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciupaga91 Pokaż post
A twoja ofiara stoi w miejscu i na*******a w f5 tez i wygrywa ten kto ma wiecej run ? Na pvp musisz przeciez tez trapnac m wallami, krzakami, bombami dochodzi jeszee umiejetne uzywanie summons np gdy we 4 otoczyliscie typa i macie summoned dsy i wpuscic je w odpowiednij chwili aby ofiara nie uciekla + uzywanie paralyze np wyczucie momentu gdy koles idzie po skosie walisz paralyze i wtedy ma dlugi exhaust i zjezdzacie go. A po akcji dobre zkampienie w jakims waskim miejsu np stare hg albo taka miesjcowa z bugami pod carlin gdie w 1 kratkowym przejsciu stoi wasz "tank" i wpadaja jakies h lvle, wy go siokacie potem jakos 1 zapuszczasz i tylk otak zeby 1 sie wbil i pada w pare sec potem next i next a jak macie padac to do ostatniej chwili sie walczy zeby zadac jak najwiecej szkód. Czy tu nie trzeba wiecej skilla niz na noob-pvp ? czekam na sensowne argumenty.
Argumenty zostaly juz przedstawione w poprzednich postach. A Twoja historyjka przypomina mi opowiesc takiego jednego dzieciaka ze skrajnym ADHD, ktory opowiadal mi jak to gral w FIFE i wykopywal pilki na aut, zeby mu nie strzelili gola. Podobnie sie nakrecil.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 20:08   #64
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Argumenty podane w poprzednich postach są warte tyle ile obecna Tibia - sam oceń
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 23:28   #65
Iris_Lightbringer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Svargrond

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unstoppable
Świat: Candia
Poziom: 200
Skille: 99
Poziom mag.: 99
Domyślny

@Ciupaga
zauważ że Ci ktorzy trapuja na n-pvp maja również chary na pvp i maja tez filmiku stamtad. A TY masz filmiki z trapami na n-pvp? mowisz ze trzeba tez walic f bomby, p bomby, siemano - zobacz sobie ile czasu trwa fire bomba na n-pvp, a co do blokowania dsami - nie ma go na n-pvp bo tak sie nie da - co jest dodatkowym jedynie utrudnieniem dla trapa na n-pvp, a nie "trudem" na pvp - tam mozesz - ale nie musisz, na non nie masz takiego wyboru.
Ps: chce widziec te twoje pr0 trapy na pvp.
Czekam na link tu badz priv
__________________
OTS 8.42 ! exp 300x ! roxor666.no-ip.info !
20:56 Aelit [13]: nightmare to mUJ stary
20:56 Aelit [13]: wiec git
20:56 Aelit [13]: ostatnio mu mowilem
20:56 Aelit [13]: tzn pytalem
20:56 Aelit [13]: jak 469 robili
20:56 Aelit [13]: to mowil, ze po pijaku
20:56 Aelit [13]: jebali w klawiature
20:56 Yennefer Lightbringer [181]: xDDDDDDDDDDD
Iris_Lightbringer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 09:09   #66
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Ciapuga
Ogarnij, na non-pvp aby kogoś zabić trzeba mieć skilla, na pvp tylko lvl i sdki.
Pozatym grałem sporo na pvp, w 7.2-7.6 ...

Cytuj:
Argumenty podane w poprzednich postach są warte tyle ile obecna Tibia - sam oceń
W takim razie ty też jesteś tyle warty.


Elo.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 13:16   #67
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
@Ciapuga
Ogarnij, na non-pvp aby kogoś zabić trzeba mieć skilla, na pvp tylko lvl i sdki.
Pozatym grałem sporo na pvp, w 7.2-7.6 ...



W takim razie ty też jesteś tyle warty.


Elo.
Tja, trzeba mieć skilla Dowcip roku. W większości gracze trapujący używają botów, żeby nie zajmować głowy leczeniem, ofiary najczęściej to nooby bez krzty umiejętności, mało tego wybierali non-pvp bo tam się odnajdują, nie trzeba płacić daniny czołówce serva a i botowanie wcale trudniejsze nie jest.

W filmikach które oglądałem nie padłbym w żadnym z trapów, no jedynie jeśli miałbym 100 knighta, a zlurowaliby na mnie całe poi dls, w innym wypadku dałbym radę wyjść z tego zarówno sam jak i z pomocą kolegów z ventrilo. Niestety nie chce mi się tworzyć chara na bon-pvp bo uwazam to za strate czasu, w ogole jakos nie mialbym przyjemnosci uzerac sie z noobami, zarowno tymi ktorzy prosza o fri itumzy (a servery non-pvp to wylegarnia takich osob w wieku 10-13 lat), jak i tymi pr0 skill0vc4ami ktorzy wpadna w 20 na respa hydr i beda walic mwalle.

Swoja droga duza cześć 'pr0 non-pvp killerow' to osoby z czasow Tibii bez hotkeyow (mam tutaj glownie na mysli Celeste i Recon). Byly to osoby ze zbyt malymi umiejetnosciami aby odnalezc sie na pvp. Jedynie niektorzy mieli skilla, byl to jednak malutki odsetek. Sam pamietam jak na tescie walczylem przeciwko Ne'roox'owi wtedy 200 ED, a ja 80 rp. Gosc mial niezlego cela, i mimo ze mnie nie ubil (ja go tym bardziej jako ze bylem sam uwazam za niezlego gracza. Obecnie gra na pvp swiecie i radzi sobie calkiem niezle.

Odnośnie wjazdu na mnie - nie znasz mnie - nie oceniaj.

Elo.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 13:29   #68
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
W filmikach które oglądałem nie padłbym w żadnym z trapów, no jedynie jeśli miałbym 100 knighta, a zlurowaliby na mnie całe poi dls, w innym wypadku dałbym radę wyjść z tego zarówno sam jak i z pomocą kolegów z ventrilo.
Ciekawe jak chcialbys poradzic sobie na kilku frostach/hydrach bez mozliwosci wyjscia z expowiska. Predzej czy pozniej skonczylyby Ci sie potiony, a uwierz mi, ze dobra ekipa z non-PvP doprowadzilaby do sytuacji gdzie mialbys na klacie wlasnie kilka takich stworzonek. Jesli nie na combo to skladasz sie po prostu z braku mozliwosci uleczenia.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 14:14   #69
Ludek'ziom
Użytkownik Forum
 
Ludek'ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2006

Posty: 73
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 24
Domyślny

Gz dla was, ładne fragi. Gram na pvp obecnie ale grałem dłuuugooo na non pvp i wiem jak trudno trapnąć kogoś.
Powodzenia
Ludek'ziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 00:52   #70
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajulec Pokaż post
Ciekawe jak chcialbys poradzic sobie na kilku frostach/hydrach bez mozliwosci wyjscia z expowiska. Predzej czy pozniej skonczylyby Ci sie potiony, a uwierz mi, ze dobra ekipa z non-PvP doprowadzilaby do sytuacji gdzie mialbys na klacie wlasnie kilka takich stworzonek. Jesli nie na combo to skladasz sie po prostu z braku mozliwosci uleczenia.

Dodajmy do tego, że kumple nie mogli by ci pomóc/siochać cię przez mwalle
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 01:31   #71
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
W filmikach które oglądałem nie padłbym w żadnym z trapów,
No pewnie szczegolnie, ze nie masz gdzie uciec ^^. Wy tylko duzo gadacie bo jak bys wziąl na klate z 3 frosty + kilka flamow od innych to nie wiem czy bys nie padl. Juz tak nie gadaj bo by stos m walli polecial i bys wkoncu wpadl. Ty 1 vs kilkanascie frostow + ludzi lurujacych na Ciebie i po Tobie. Co do hydr sam widziales jak koles walil grana to hydra zaraz full hp wiec nie gadaj, ze bys cos tam zrobil. Biegnac w prawo to bys sie jeszcze wjebal na wiekszy resp (chyba jest wiecej hydr, nigdy tam nie bylem), a tam nie mozna nigdzie wyjsc. Wiec nie gadaj co Ty bys nie zrobil bo prawde mowiac: Gowno bys zrobil :S.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.

Ostatnio edytowany przez Dragones5 - 19-08-2008 o 01:32. Powód: Literowka
Dragones5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 02:01   #72
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Ehm i o co wy się kłócicie?
I na n-pvp i na pvp wciskacie wszyscy hotkeye na przemian więc nie pier***** mi o jakiś "super pro umiejętnościach".
I nie jest trudno zabić 100ek~ na n-pvp lurując mu 10 frostów i nie jest trudne zabić w 10 osób 100ek na pvp.
I nie mówcie mi, że nie wbijacie na resp i po prostu nie wciskacie na przemian tych hotkeyi bo i tak wszyscy wiemy, ze tak jest :>
Tibia i tak już jest dnem i nikt tego nie zmieni...
Teraz pewnie efektownie mnie zbluzgacie nie?

cave~
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosna90 Pokaż post
na koncu trzeba zamiast **** wpisac *****
"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
caveki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 08:17   #73
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez caveki Pokaż post
Ehm i o co wy się kłócicie?
I na n-pvp i na pvp wciskacie wszyscy hotkeye na przemian więc nie pier***** mi o jakiś "super pro umiejętnościach".
I nie jest trudno zabić 100ek~ na n-pvp lurując mu 10 frostów i nie jest trudne zabić w 10 osób 100ek na pvp.
I nie mówcie mi, że nie wbijacie na resp i po prostu nie wciskacie na przemian tych hotkeyi bo i tak wszyscy wiemy, ze tak jest :>
Tibia i tak już jest dnem i nikt tego nie zmieni...
Teraz pewnie efektownie mnie zbluzgacie nie?

cave~
* Kajulec efektownie bluzga.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 08:59   #74
Overlord
Użytkownik Forum
 
Overlord's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

"Kajculek efektownie bluzga"

Wiadomo przecież wszystko wiesz o trapowaniu na n-pvp oraz na pvp. Twój skill jest wyjebany bo w większości grałeś knightem <napewno twoje 40 i 80 ekasy fajnie rzucały mwalle. Jedynie ten palek był pro i trapował wielu znanych ludzi. Gz za to dla Ciebie.

@Co do filmu

Nikłe szanse na ucieczkę. Jednak chętnie zmierzyłbym sie z którymś z was na świecie pvp w formie 1 vs 1 a nie 1 vs 5 uhanych frostów + brak wyjścia. Ogólnie prawdę mówiąc w grupie zasady są zbliżone do pvp bo tak jak juz ktoś powiedział zabić 100 ek w 5 osób to też nie żaden wyczyn lecz walcząc 1 vs 1 zasady się kompletnie różnią (praktycznie na non-pvp raczej nie da się zabić solo kogoś).
Pozdro i Kajculek proszę nie bluzgaj mnie efektownie
Overlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 09:07   #75
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord Pokaż post
"Kajculek efektownie bluzga"

Wiadomo przecież wszystko wiesz o trapowaniu na n-pvp oraz na pvp. Twój skill jest wyjebany bo w większości grałeś knightem <napewno twoje 40 i 80 ekasy fajnie rzucały mwalle. Jedynie ten palek był pro i trapował wielu znanych ludzi. Gz za to dla Ciebie.

Pozdro i Kajculek proszę nie bluzgaj mnie efektownie
rotfl, istnieje takie cos jak ironia. Nic nie mam do dobrze przedstawionych dowodow, a zawsze smieszy mnie ktos kto mowi "no, teraz mnie pewnie zbluzgacie", albo "no, teraz to pewnie mnie skrytykujecie". Oczywiscie nikogo nie bluzgam.
A co do mojej gry - wcale nie musze miec czym i kim trapowac, zeby moc sie wypowiadac w sprawach non-pvp/pvp.
I do kurwy nedzy, moj nick to Kajulec.

#Edit
A tak btw.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez caveki
nie jest trudno zabić 100ek~ na n-pvp lurując mu 10 frostów i nie jest trudne zabić w 10 osób 100ek na pvp.
Na non-pvp jest TRUDNIEJ, o to chodzi.
__________________

retired/retarded

Ostatnio edytowany przez Kajulec - 19-08-2008 o 09:11.
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 09:25   #76
Overlord
Użytkownik Forum
 
Overlord's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

ja bym jednak powiedział nie trudniej lecz dłużej to trwa. Bo jak komuś zamkniesz wyjście i uhasz monstery to co w tym trudnego?;P
Overlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 09:33   #77
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@cavveki
Hotkeyami się tylko leczę, f bomby itp ogarniam ręcznie...
@Overlord
NIE da się uhać mobów...

Cytuj:
ja bym jednak powiedział nie trudniej lecz dłużej to trwa.
Zauważ, że pierw musisz go dorwać na respie, dbać o pzta, lura etc...to nie to samo co zaspamowanie go sdkami, nieprawdaż?
Cytuj:
Jednak chętnie zmierzyłbym sie z którymś z was na świecie pvp w formie 1 vs 1
Zauważ, że na non-pvp, ekipa moja blokuje tylko wyjście, a ja luruje na kolesia etc...to jest 1 vs 1 wlasciwie, ino bez mozliwosci ucieczki...ze tak powiem ;p Pozatym, ubij mi kogoś z 100 lvlem(obojętnie jaka profa) 100 lvlem (również obojętnie) na pvp solo...i nie mówie tu u braku mfow etc, w normalnym duelu...

Cytuj:
Wiadomo przecież wszystko wiesz o trapowaniu na n-pvp oraz na pvp.
Myślę, że wie więcej od Ciebie
Cytuj:
Teraz pewnie efektownie mnie zbluzgacie nie?
Nie mam takiego zamiaru...

@Kajulec
Gadasz do rzeczy, masz szanse nie paśc
Pzdro!
__________________
This is for my boys yo




Ostatnio edytowany przez Tharion - 19-08-2008 o 09:36.
Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 09:50   #78
Overlord
Użytkownik Forum
 
Overlord's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Chcesz powiedzieć że nie ubije 100lvlem gościa który też posiada 100 lvl? Prosty przykład : Widziałeś film ze świata pvp np. Aradny? Jeśli nie to pooglądaj
Po 2
Twoja ekipa dba TYLKO o zablokowanie wyjścia? HAHAHA!
Po 3
Skąd wiesz ile ja wiem o trapowaniu ludzi? Po czym to wnioskujesz?

Ostatnio edytowany przez Overlord - 19-08-2008 o 09:54.
Overlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 09:56   #79
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Up
Widziałem filmy aradny, ma skilla do uciekania, niemniej na 3 filmy ubił 1 kolesia, z mniejszym lvlem etc...i wg mnie, fuxem, anylej...


Cytuj:
Twoja ekipa dba TYLKO o zablokowanie wyjścia? HAHAHA!
A myślisz, że o co jeszcze?


Cytuj:
Skąd wiesz ile ja wiem o trapowaniu ludzi? Po czym to wnioskujesz?
Po tym, że nie wiesz nawet, iż mobów NIE da się uhać na przykład...
Pzdro.
__________________
This is for my boys yo




Ostatnio edytowany przez Tharion - 19-08-2008 o 09:57.
Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 10:03   #80
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord Pokaż post
ja bym jednak powiedział nie trudniej lecz dłużej to trwa. Bo jak komuś zamkniesz wyjście i uhasz monstery to co w tym trudnego?;P
To w tym trudnego, ze z Frostami nie masz komunikacji przez Ventrilo i nie powiesz im "no to teraz chlopaki wave na trzy.. raz, dwa, trzyyy". Moby chodza jak chca i strzelaja wave'ami we wszystkich. To nie jest SD na komende, gdzie koles sie nie wyleczy, bo nie zdazy.. tutaj pada na jedno dobrze ustawione mobami kombo, bo po prostu ma za malo HP, a jesli jest duzym levelem, to po prostu przeceni swoje mozliwosci, albo skoncza mu sie potiony. Nie przekonasz mnie, ze na non-pvp jest tak samo ciezko, bo wiem swoje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion
Gadasz do rzeczy, masz szanse nie paśc
Milo mi,

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord
Chcesz powiedzieć że nie ubije 100lvlem gościa który też posiada 100 lvl?
Wydaje mi sie, ze przy obecnej Tibii jest to dosyc ciezkie. Byc moze komplikacje sorc/drut jeszcze jakos by wypalily, to ciezko mi sobie wyobrazic knighta, ktory ubija solo 100ms/ed/rp. Na non-pvp Knight moze pokazac, ze dzieki duzej ilosci HP jest do czegos przydatny. A nie tylko do robienia sztucznego tloku jak to wyglada w PvP.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:48.


Powered by vBulletin 3