Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-04-2008, 13:02   #61
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

@Tompior

A od kiedy złodziej ma honor.? o.O Ja też mam szybciej jechać do szkoły pociągiem, ale nie jeżdżę, bo nie raz skroili już znajomych, a ludzie NIE reagowali ;-/

@Walekifa

Chyba się nie zrozumieliśmy :-P
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-04-2008, 13:26   #62
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
@ Rankor

Mój instruktor aikido, wręcz przeciwnie, mówił że łapanie lecących pięści to tylko na filmach
nie chodzi o 'lapanie piesci' tylko odpowiednie zblokowanie i kontra (np skrecenie nadgarstka). a poza tym to cale Aikido to ...

poza tym ktos pisal o butach na klate, to tez idzie zablokowac, no ale trzeba byc opanowanym i co nieco juz umiec, a jesli nie umiesz zblokowac to staraj sie unikac i typ sie zmeczy? ;]

a co do grapplingu na ulicy to: grappling>reszta (chyba ze duzo przeciwnikow, wtedy masz obita morde )

Ostatnio edytowany przez lololol - 14-04-2008 o 13:27.
lololol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 15:13   #63
Bardownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007
Wiek: 33

Posty: 224
Domyślny

Ja powiem tak: jednorazowo na wygraną w ulicznej utarczce sam na sam mamy szansę 80%. Cała bajka zaczyna się oczywiście potem. Dlatego zanim stawisz silny (fizyczny) opór obejrzyj się za siebie czy masz jakieś plecy
Bardownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 15:16   #64
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
@Tompior

A od kiedy złodziej ma honor.? o.O Ja też mam szybciej jechać do szkoły pociągiem, ale nie jeżdżę, bo nie raz skroili już znajomych, a ludzie NIE reagowali ;-/
Sa rozne typi zlodziei. Niektorzy np. oddadza ci karte sim i wezma sama komorke. Albo z portfela wyjma ci dokumenty (np. dowod osobisty) i takze ci oddadza, a inni nie.

Wiesz, nie mielismy innej drogi do klubu, gdyz znajduje sie on przy wisle kolo mostu. Kazda droga prowadzila przez zadupie

Ale i tak najlepiej uciec i miec spokoj (najgorzej jak cie zaczna gonic).

@up: czemu 80%?
@down: wole juz jak mi odda dowow osobisty i karte do bankomatu bo ich wyrobienie troche kosztuje (tak samo z karta sim). Tyle, ze nie mowilem, ze zlodzieje sa fajni, ale ze niektorzy juz ci oddadza to czego nie potrzebuja ;P
__________________

Ostatnio edytowany przez Tompior - 14-04-2008 o 15:34.
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 15:23   #65
Bardownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007
Wiek: 33

Posty: 224
Domyślny

Bo pozostałe 20% to fakt, że- zawoła kolegów, ma przy sobie broń ostrą, masz znaczny uszczerbek na zdrowiu.
We wszystkich pozostałych przypadakch albo uda się nam uciec albo zdążymy po kogoś zadzwonić albo po prostu zdejmiemy go z drogi xd
Bardownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 15:28   #66
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Sa rozne typi zlodziei. Niektorzy np. oddadza ci karte sim i wezma sama komorke. Albo z portfela wyjma ci dokumenty (np. dowod osobisty) i takze ci oddadza, a inni nie.
O, to fajnie. Tylko trzeba pamiętać, żeby podziękować x)

Dla mnie złodziej to złodziej. Skur*** i tyle :-) Kto ma honor atakować słabszego.?:-) W 2 albo więcej.!^^
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 15:31   #67
piotrek_690
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 45
Imię: Ali
Profesja: Paladin
Domyślny

ja ostanio mialem taka sytuacje przyjechalem w weekend do moich bylych kumpli z malego miasta i na stacji przyjebalo sie do mnie 2 gostkow, siedzialem sobie normalnie a jeden do mnie podszedl i pyta sie czy chce tu zeby zbierac,a ten 2 zaczal mnie wyzywac konus jeden pod pache siegal. ja do niego ze niech sie odemnie odczepi bo nic do niego nie mam a on mnie odepchnal i chcial mi zajebac ale zlapalem go za kurtke i odepchnelem.Bez namyslu poszewdl hight kick a temu konusowi tak jebnelem w szczeke ze od razu sie nogami nakryl, a to wszystko przez kilka lekcji od kumpla jest instruktorem muai-thai(wiem ze zle napisalem ni bijcie), a co do walka 1on1 to chyba najlepsze jest kravmag.(tez chyba zle)
__________________
Od kad Piotrek kupil neostrade caly czas serfuje sciaga ,chatuje, pada, odrabia, pada odrabia ... pLaY4fUn
piotrek_690 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 15:50   #68
Bardownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007
Wiek: 33

Posty: 224
Domyślny

Po mojej ostatniej przygdzie nad rzeką (najebało nam 15 kibiców; byliśmy nietrzeźwi- 6) zacząłem nosić przy sobie broń twardą bez przerwy wydzwaniając i szukając winowajców. Do ustawaki gotowych było 128 osób, nawet nie wiedziałem że mogę na tylu liczyć
Ostatnio się uspokoiło i nie zanosi się na trwały konflikt, ale ja nadal noszę przy sobie "coś"
Bardownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 16:04   #69
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Trochę te opowiastki sztuczne się wydają ; p ale spoko.

@ Topic.

Ogólnie to nie słyszałem żadnej opowieści,że napadli kogoś na ulicy,a on go skopał przy pomocy jakichś dźwignii/krav magi etc. Więc nie wiem jak to się ma do ulicy. Natomiast przypadków że Bokser,czy ogólnie ktoś kto trenuje uderzane kogoś nakopał,obronił się przed czymś jest masa. Więc Taki kick-boxing to napewno sprawdzona sztuka walki ; p
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 14-04-2008 o 16:14.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 16:21   #70
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa Pokaż post
Wiesz w ogóle co to jest dźwignia i na jakiej zasadzie polega jej zrobienie?
Tak, 3 lata chodziłem na jujitsu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa Pokaż post
Będzie atakował. Butami na mordę. I nikt nie zdąży tego obronić,no chyba, że trenuje 20 lat.
Czemu akurat 20 lat? Jeżeli ktoś ma talent, lub po prostu dobry jest, to bez problemu zrobi unik przed ciosem/kopniakiem po czym wyprowadzi jakąś dźwignie.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 16:24   #71
Bardownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007
Wiek: 33

Posty: 224
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa Pokaż post
Trochę te opowiastki sztuczne się wydają ; p ale spoko.

@ Topic.

Ogólnie to nie słyszałem żadnej opowieści,że napadli kogoś na ulicy,a on go skopał przy pomocy jakichś dźwignii/krav magi etc. Więc nie wiem jak to się ma do ulicy. Natomiast przypadków że Bokser,czy ogólnie ktoś kto trenuje uderzane kogoś nakopał,obronił się przed czymś jest masa. Więc Taki kick-boxing to napewno sprawdzona sztuka walki ; p

Może i sztucznie ale tak było
Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest poprstu jechać komuś na morde, na żebra. Jeżeli jesteś dosyć szybki i masz wyczwiczone uderzenia to szybko gościa powalisz; sprawdzona metoda to im szybciej tym lepiej xD
Bardownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 16:39   #72
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hieyan Pokaż post


Czemu akurat 20 lat? Jeżeli ktoś ma talent, lub po prostu dobry jest, to bez problemu zrobi unik przed ciosem/kopniakiem po czym wyprowadzi jakąś dźwignie.
Wcale nie. To wszystko się wydaje takie proste jak się ogląda filmiki/albo na treningach. A jak już przychodzi co do czego to wiadomo jak to jest... Może i ominiesz kopa,ale to nie film czy gra turowa. Zaraz po nim typek wyprowadza następnego i następnego(chyba,że jest głupi),którym już nie dasz rady.

Nie żebym miał coś do jujitsu ; ) Ale taka jest prawda.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 14-04-2008 o 16:57.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 19:55   #73
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Chwytany styl walki to nie tylko dzwignie - to masa rzutow, ucieczek z gorszych pozycji (np. z dosiadu) a przede wszytkim duszen. Jesli komus tak bardzo zalezy na zrobieniu krzywdy napastnikowi, to niech sprowadzi go do dosiadu i stamtad obije (ground&pound ;>). O ile nawet niedoswiadczona osoba ma szanse (niskie, ale ma) cos zrobic osobie wytrenowanej w stojce o tyle w parterze szanse te maleja prawie do zera.

Oczywistym jest, ze kazdy bedzie wychwalal SW, ktora sam trenuje. Tak samo jest i w moim przypadku (BJJ)
Rankor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 20:14   #74
YoomeN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2008

Posty: 115
Domyślny

Moim skromnym zdaniem lepsze jest taekwondo, ponieważ podskakujesz kopiesz w morde i koleś pada, szybka akcja.
YoomeN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 20:33   #75
Luka$ek
Użytkownik Forum
 
Luka$ek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Olsztyn ajj miałem nie mówić..

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dolcu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: HARMONIA A JAK!
Poziom: 10+
Skille: potężne
Poziom mag.: 50
Luka$ek ma numer GG 6730588
Domyślny

Na Taekwondo byś musiał sie pouczyć około 6 lat zeby coś fajnego zrobić bo połowa to gówna przygotowujące do zawodów,jeżeli chcesz szybko sie czegoś nauczyć nie wybieraj Taekwondo,chodziłem przez dwa lata i powiem że nie opłaca sie marnować 9 dych na dwa treningi które trwają 1h,jeżeli chcesz sie bić bardziej kozacko a nie żeby cie dzisiejsza społeczność wyśmiewa "Ta krzywa garda w Taekwondo" Wybierz Muay Thai albo MMA w sumie polecał bym MMA...A jeżeli chcesz żeby dużo osób szło ci na strzała wybierz po prostu zwykły klasyczny Boks... (I tak sport który ja trenuje wymiata Kajakarstwo_/)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eura Pokaż post
W sumie 100 level w miesiac... hm, dziwne, ostatnio ziomek w niecałe 24 godziny wbił 230 więc... ;d
Luka$ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 21:38   #76
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez YoomeN Pokaż post
Moim skromnym zdaniem lepsze jest taekwondo, ponieważ podskakujesz kopiesz w morde i koleś pada, szybka akcja.
Jak go kopniesz w pysk z zaskoczenia to pewnie i upadnie, gorzej jak bedzie na taka akcje przygotowany. Gdyby kopy na twarz byly takie dobre czesciej by je stosowano w UFC, K1 i innych tego typu.

Ostatnio edytowany przez Rankor - 14-04-2008 o 22:28.
Rankor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2008, 22:55   #77
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

to prawda ze w tkd trzeba dlugo trenowac zeby potrafic wychwycic bledy przeciwnika ale gdzie nie ? -.-'
GDZIES TAM UP: " wybral bym mma" wiesz co to w ogole jest ? to nie jest sztuka walki tylko mieszane sztuki walki tak zwane konfrontacje, niema treningow mma -.-' duzo klubow teraz kladzie nacisk na parter + stojka ale to nie trening mma.

ZNOWU GDZIES TAM UP: kop z wyskoku na ulicy ? trzeba by cwiczyc z 15 lat zebys robil to w niewobrazalnym tempie i bez przyruchow ktore zdradzaly by co robisz -.-' na ulicy jest szczelna garda i 2 zasady
1. Trafiasz wygrywasz
2. On nie trafia a ty skracasz.
__________________
Kocham filmy tego typu
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/33368
Zonta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2008, 08:41   #78
piotrek_690
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 45
Imię: Ali
Profesja: Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sirek Coraxi Pokaż post
ale konkretnie teakwondo czy kick-boxing

powiedzmy pojedynek 1 vs 1
gdzie dwóch sie bije tam trzcie korzysta;p Muay Thai roxx, jesli chodzi o 1 na 1. Jesli masz troche pary w nodze i umiesz to wykorzystac malo kto Ci podskoczy.
__________________
Od kad Piotrek kupil neostrade caly czas serfuje sciaga ,chatuje, pada, odrabia, pada odrabia ... pLaY4fUn
piotrek_690 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2008, 10:04   #79
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Poza tym, jest niezdrowe dla ciała :-)

@xup
Taaa.. Kop z półobrotu ala Chuck Norris.? ;|
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2008, 10:43   #80
piotrek_690
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 45
Imię: Ali
Profesja: Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Poza tym, jest niezdrowe dla ciała :-)

@xup
Taaa.. Kop z półobrotu ala Chuck Norris.? ;|
nie mowie ze z pol obrotu ale looknij na filmiki z mma lub k1 to zobacz jaka role odgrywaja h kicki, jeden mocny kop i kolo lezy i kwiczy.Jak nie wierzysz to mozemy sie umówic dostaniesz l kicka i zobaczymy przez ile dni nie bedziesz mogl na nodze ustac.
Nie wierzysz nie udzielaj sie -.- p&p
__________________
Od kad Piotrek kupil neostrade caly czas serfuje sciaga ,chatuje, pada, odrabia, pada odrabia ... pLaY4fUn
piotrek_690 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:17.


Powered by vBulletin 3