Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2009, 22:35   #61
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
I tak powstaje margines społeczny i tania siła robocza. Ale nie martw się, ktoś musi pracować w MPO, więc twoje ideały są ciut pożyteczne.
masz racje , tylko ze mnie martwi jedno , nie tyle co martwi a denerwuje

ze tumany jakich malo pchaja sie do liceum i technikum... a pozniej takie wyjeby siedza w biurach i jak ta Polska ma byc dobra jak tumany doszly do wladzy? ja bym se w liceum poradzil napewno , ale jestem za leniwy i wiem ze bede pracownikiem fizycznym (chyba ze przez 2 lata mi sie odmieni i zechce sie uczyc) Gdyby nie sila robocza to nie jadlbys chleba , nie mial co wypic , nie mialbys pradu czy wody. Nie kazdy kto pracuje jako pracownik fizyczny jest glupi , sa przypadki ludzi inteligentnych. (mam wielu madrych znajomych co sa piekarzami (odemnie) czy innymi pracownikami a ich poziom wiedzy jest duzo wiekszy niz niektorych sasiadek ktore sa po studiach i pracuja w biurach.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2009, 22:37   #62
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
masz racje , tylko ze mnie martwi jedno , nie tyle co martwi a denerwuje

ze tumany jakich malo pchaja sie do liceum i technikum... a pozniej takie wyjeby siedza w biurach i jak ta Polska ma byc dobra jak tumany doszly do wladzy? ja bym se w liceum poradzil napewno , ale jestem za leniwy i wiem ze bede pracownikiem fizycznym (chyba ze przez 2 lata mi sie odmieni i zechce sie uczyc) Gdyby nie sila robocza to nie jadlbys chleba , nie mial co wypic , nie mialbys pradu czy wody. Nie kazdy kto pracuje jako pracownik fizyczny jest glupi , sa przypadki ludzi inteligentnych. (mam wielu madrych znajomych co sa piekarzami (odemnie) czy innymi pracownikami a ich poziom wiedzy jest duzo wiekszy niz niektorych sasiadek ktore sa po studiach i pracuja w biurach.
Dobrze, co nie znaczy, że będąc pracownikiem fizycznym trzeba zachowywać się i mówić tak, jak opisują to stereotypy "tępego robola" ...
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 22:38   #63
Wehrmacht
Użytkownik Forum
 
Wehrmacht's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2009

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
z Histori mialem 6 wiec znam te daty...
Ale z Polskiego to Cię ujebali?

Cytuj:
-X : Jak jeszcze raz zadzwonisz na suki to cie ubije
Jakby rzeczywiście myślał, to by go do domu nie wpuszczał, lol. Zresztą, może zgłosić groźby/jakoś to udokumentować.

Cytuj:
co wybieracie? Sile argumentow czy sile
Siłę ortografii.

Swoją drogą, mam własną (także bardziej polską) wersję ostatniego dialogu.

- X : Przez Ciebie chu... zapłaciłem grzywnę!
- Y : Niech pan ode mnie odejdzie, bo zadzwonię po Policję!
- X : -wyjmuje pałkę teleskopową-
- Y : -wyjmuje Glocka-
- X: Osz kur*a mać!

Cytuj:
Dialog wyssany z pena ojca
Oplułem klawiaturę : D

Cytuj:
x - przyjmie mnie pan do pracy?
y - nie, jest pan bez szkoły i ma głupie, rozpuszczone dziecko
x - FAJTOOO -postawa bojowa-
y - ...
Tu po razi drugi. xd

Ostatnio edytowany przez Wehrmacht - 26-06-2009 o 22:39.
Wehrmacht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 22:41   #64
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

z Polskiego mialem 4 , ale jak szybko pisze to nie zwracam uwagi czy napisze u czy o ,

no sa rozne opcje tych dialogow , ale jedno jest pewne , na sile sila , bo argumenty na nic. no chyba ze sie ma wyjatkowo glupiego przeciwnika wtedy persfazja moze byc odpowiednia. Ale na sile sila.


PS. praca zalezy w 90 % od znajomosci
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 22:43   #65
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Jasne, że DOSTANIE pracy zależy od znajomości. Jeżeli jednak jesteś kompletnym idiotą i nie nadajesz się na to stanowisko, to długo sobie nie popracujesz. Chyba, że lubisz jak reszta uczciwie zatrudnionych pracowników z Ciebie szydzi. No tak, ale zostaje jeszcze ARGUMENT SIŁY *GAI SENSEEEI*
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 22:49   #66
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ale to ze ktos ma sile nie znaczy ze nie umie robic? wlasnie to ja sie smialem jak przyszli do nas z technikum kolesie (jakas zywnosciowka czy cos) na praktyke na miesiac , ja jestem w 1 klasie oni w 3 , a poziom pracy moj byl 10 x wiekszy niz ich 3... oni moze i by opisali jak sie np. nacina buleczki mogli by z tego prace napisac , ale jak przyszlo co do czego to nie umieli prostej rzeczy zrobic.


mialo byc ultras a jest kłótnia , proszę moderatorów zeby zajrzeli do tematu...

cos na temat

(ze stronki wroga , nasze zdiecie)

wyjazd Cresovii do bielska , 28 pazdziernik 2007 (ja tam jestem ;D jeszcze taki mlody ;D )

__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 22:54   #67
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Albertus: wolę te 'tumany' przy władzy, niż plebs tWOJEGO pokroju.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
no sa rozne opcje tych dialogow , ale jedno jest pewne , na sile sila , bo argumenty na nic. no chyba ze sie ma wyjatkowo glupiego przeciwnika wtedy persfazja moze byc odpowiednia. Ale na sile sila.
No, ale jak trafisz na tak wyjątkowo głupiego, jak tY, to 'persfazja' nie będzie odpowiednia, bo powiesz 'y, k*rwa, co?' i zaczniesz bić z ojcem, nie?
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 22:55   #68
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Albertus: wolę te 'tumany' przy władzy, niż plebs tWOJEGO pokroju.



No, ale jak trafisz na tak wyjątkowo głupiego, jak tY, to 'persfazja' nie będzie odpowiednia, bo powiesz 'y, k*rwa, co?' i zaczniesz bić z ojcem, nie?
nie , ja taki nie jestem. Robie to troszke inaczej jeszcze zalezy od sytuacji.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 23:32   #69
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie , ja taki nie jestem. Robie to troszke inaczej jeszcze zalezy od sytuacji.
Wierzymy. I nie chodziło mi o to, że siła robocza = kompletny tuman, tylko, że teksty / zachowania takie jakie ty wymieniłeś w dialogu są naprawdę żałosne. Taka osoba może mi co najwyżej buty czyścić. Niech mnie pobije, będę tylko patrzał ze smutkiem jak los pokrzywdził tego człowieka. A do władzy tumany nie dochodzą, bo są za głupie by na to wpaść.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 23:36   #70
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Wierzymy. I nie chodziło mi o to, że siła robocza = kompletny tuman, tylko, że teksty / zachowania takie jakie ty wymieniłeś w dialogu są naprawdę żałosne. Taka osoba może mi co najwyżej buty czyścić. Niech mnie pobije, będę tylko patrzał ze smutkiem jak los pokrzywdził tego człowieka. A do władzy tumany nie dochodzą, bo są za głupie by na to wpaść.
teksty byly przykladowe i na szybko pisane ; napewno wygladalo by inaczej ale tu chodzilo o sens a nie o slowa .
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 23:49   #71
Colo_2006
Użytkownik Forum
 
Colo_2006's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Berlin
Wiek: 45
Wpisy bloga: 7

Posty: 541
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Refugia
Poziom: 999
Skille: 100/99
Domyślny

hahah obstawili was na tym wyjezdzie jakby Legia na Lech przyjechała
__________________

"Ceną była śmierć za wolności smak.
Choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat
Ceną była śmierć, życie oddał dziad
63 dni chwały, nie przeliczając strat"
Colo_2006 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 00:05   #72
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colo_2006 Pokaż post
hahah obstawili was na tym wyjezdzie jakby Legia na Lech przyjechała
to nie wszystko ;D jescze z 30 ochroniazy przed nami stalo (to zdiecie z boku) Jak jechalismy w 35 to eskortowalo nas 2 suki i 1 radiowoz a od powiatu bielskiego tez 2 radiowozy od nich ;D smieszne to bylo fajnie sie czulem bus i pare osobowych a przed nami i za nami policja all ludzie sie patrzyli przez wioski podrodze ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2009, 12:46   #74
Colo_2006
Użytkownik Forum
 
Colo_2006's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Berlin
Wiek: 45
Wpisy bloga: 7

Posty: 541
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Refugia
Poziom: 999
Skille: 100/99
Domyślny

Ja bym tu nie wyciągał sprawy Przemyśla w którym codziennie dochodzi do bójek bojówek tych klubów, święta wojna tak jak w Krakowie.

Ale pragnę zauważyć, że funkcjonariusze tzw. policji też nie są święci i jest multum spraw, które można przytoczyć np. z meczu Hutnika z Wisłoką albo brutalne potraktowanie kibiców GKS Katowice, jeżeli ktoś nie wie o co chodzi lepiej niech sie nie wypowiada. Mogę również przytoczyć przykład z mojego miasta gdzie odbyło się świętowanie awansu w tzw. Parku Strzeleckim w którym jest amfiteatr, na świętowanie awansu przybyły rodziny z dziećmi i młodzież. Podczas świętowania doszło do bójki 2 kibiców (%%%, którą można było spokojnie powstrzymać gdyż impreza była zabezpieczana przez ochronę, która zamiast powstrzymać bójkę uciekła do policji. Wkroczyła Prewencja z Krk i policja ode mnie z miasta, użyli bez ostrzeżenia gumowych kul, którymi celowali w głowę(a nie jak mówi przepis poniżej pasa) i gazu, w wyniku tych działań nastąpiła odpowiedź pseudokibiców czyli jak zwykle rzucali tym co mieli pod rękami albo co udało im się wyrwać. Impreza zorganizowana przez miasto i klub przerodziła się w piekło, w wyniku tych działań policji chłopak w wieku 18 lat stracił oko,inny o mały włos unikną śmierci gdyż gumowa kula znalazła się niedaleko tętnicy szyjnej, vice prezes klubu dostał 5 kulek gumowych w klatkę piersiową to tylko przykłady obrażeń jakich doznali ludzie. I powiedzcie mi, że policja jest święta.

Kod:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news/zadyma-kiboli-w-nowym-saczu,1321770
zdjęcia z Warszawy
Wydarzenia z rynku
Kod:
http://www.tvn24.pl/-1,1604661.1,0,1,pseudokibice-fetowali-awans-8-osob-w-szpitalu,wiadomosc.html
Kod:
http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,6718502,Echa_zadymy_w_Nowym_Saczu__Kibice_Sandecji_skarza.html
Kod:
http://www.polskatimes.pl/gazetakrakowska/stronaglowna/128901,nowy-sacz-strzaly-w-boju-policji-z-kibicami-sandecji,id,t.html
Kod:
http://www.rtk.pl/dnn_rtk/Home/ViewVideo/tabid/63/Default.aspx?id=322
Kod:
http://tv-ns.pl/poglady/material/1465/29.html
Kod:
http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/1492/7.html
Tyle w tym temacie. Stop Zomowskim Praktykom ;]
__________________

"Ceną była śmierć za wolności smak.
Choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat
Ceną była śmierć, życie oddał dziad
63 dni chwały, nie przeliczając strat"
Colo_2006 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2009, 13:16   #75
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Albertus... Dżizas kurwa, ja pierdole.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2009, 13:28   #76
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

dam cos jeszcze zeby sie temat rozwijal.

rok 2004 mecz z najwiekszym wrogiem (tur bielsk podlaski)

widac moja glowe na zdieciu ;D tam przy bialej reklamie (6klasa podstawowki wtedy ;D)



jeszcze nie bylo trubuny dla gosci to musielismy stac na trawie a goscie w naszej klatce...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2009, 19:59   #77
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colo_2006 Pokaż post
Ja bym tu nie wyciągał sprawy Przemyśla w którym codziennie dochodzi do bójek bojówek tych klubów, święta wojna tak jak w Krakowie.
Ja jestem z Przemyśla i mam szalik Wisły xD Wisi mi Polonia i Czuwaj. Zresztą i tak każdy jest za kimś tylko dlatego, że mieszka w danym miejscu.

Do tych bójek nie dochodzi konkretnie w Przemyślu, takie większe to na odludziach, jak Bełwin. Chociaż wczoraj była akcja, ale to nic konkretnego.

Nic tylko nakręcić u nas kolejną część Hooligan'sów.

Jeśli już wspomniałeś o policjii, to ona zaatakowała kibiców w Przemyślu, nie odwrtonie... Kryminalna cykała zdjęcia przed wszystkim, a później pałkerzy sami wyskoczyli

Zresztą, kto by w innym przypadku śpiewał "ty KURWO zostaw kibica!"?

Wszystko w tym przypadku było winą prezydenta, mógł np. nie wpuścić tylko kibiców Czuwaju i byłby spokój, bo oni się nawet nie stawiali, a do tego było ich duuuuuuuuuuuużo mniej.

Śmiesznie było zobaczyć akcję rodem z filmu, gdzie wszędzie jest policja, zablokowane są mosty, przechodnie są pytanie gdzie idą, skąd wracają itp. itd.

Armatka wodna NIKOGO nie oblała

Swoją drogą Polonia ma już sto lat, a to dużo, bo np. taka Wisła, która od zawsze była jednym z najlepszych (jeśli nie całkiem najlepszym) klubem w Polsce istnieje o tylko 3 lata dłużej. Niestety, świadczy to źle o Przemyślu, który przez tak długi czas nie zdołał się wybić, a istnieje dłużej od ległej... Jednak wojna dużo zrobiła, podział miasta itp, a teraz się smieją, że mamy dwie stacje kolejowe obok siebie xD
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 28-06-2009 o 20:07.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 15:24   #78
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colo_2006 Pokaż post
I powiedzcie mi, że policja jest święta.
Nikt nie jest święty. Skoro policja jest według Ciebie taka chujowa, to zmień ludzi, żeby zachowywali się tak, aby służby mundurowe były niepotrzebne. Albo skonstruuj nieomylne Robocopy. See you in Tibia!
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 15:45   #79
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Tak czytam sobie niektóre komentarze i dochodzę do jednego, prostego wniosku- niektórzy z Was gówno wiedzą, ulegają stereotypom i temu co usłyszą w zakłamanych mediach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
generalnie Ultras to ci co robią oprawy, głośno dopingują swoją drużynę i są z nią na dobre i złe, a tych co wklejaja wlepki i tych, ktorzy bija za niekibicowanie Odrze nazywaj jak chcesz ; )
Vlepki to też część ultras.

Mieszkam od urodzenia we Wrocławiu. Jestem fanatykiem Sparty Wrocław (większość z Was pewnie kojarzy zmienioną nazwę, hańbiącą tradycje- (a)tlas Wrocław). Wcześniej sporadycznie chodziłem na Śląsk, zwłaszcza gdy ten grał w niższych ligach. Zaczęło się dokładnie rok temu, było lato 2008 kiedy kumpel namówił mnie żebym poszedł z nim na żużel, pomyślałem sobie "a co tam, pójdę raz i da mi spokój". Na następny mecz poszedłem już z własnej woli, lecz sezon szybko się skończył... Od sezonu 2009 opuściłem tylko jeden wyjazd, gdy zakładam czerwono- żółty szalik, rozpiera mnie niesamowita duma To tak w skrócie ;p

Ostatnio głośno było o nas za sprawą świni owiniętej w szalik leszczyńskiej unii wrzuconej na boisko ;d

Interesuję się sprawami kibicowskimi w Polsce i w Europie, pod koniec roku napisałem nawet pracę semestralną z woku na temat ultrasów

Fragment dopingu Sparty:
http://www.youtube.com/watch?v=RLD5FZalgw8

I z innej beczki, jeden z najgłośniejszych dopingów w historii
http://www.youtube.com/watch?v=dOwYqfHCy6Q

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 13-07-2009 o 15:51.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 16:42   #80
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

jeśli chodzi o filmiki z dopingów:
http://www.youtube.com/watch?v=S7Inv49Ghr8
http://www.youtube.com/watch?v=beDg2Iy_mSQ
http://www.youtube.com/watch?v=tUS2c...eature=related
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:12.


Powered by vBulletin 3