Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-12-2008, 12:40   #61
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Surojad Pokaż post
Mogę mieć tylko nadzieje ,że go przeczytacie i się trochę zastanowicie zanim napiszecie następne bzdury.
Przepraszam, napisałem jakieś bzdury?
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-12-2008, 16:21   #62
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
" W przypadku duszenia spowodowanego przez pętlę następuje odcięcie dopływu natlenionej krwi z płuc do mózgu, co jest wynikiem zaciśnięcia tętnic szyjnych przez sznur. Wskutek tego w ciągu kilku sekund skazany traci przytomność, a wkrótce następuje zgon."
- Wikipedia
O to chodziło? Może u psów inaczej to wygląda, nie wiem szczerze mówiąc.
Nie. Skazanca ustawia sie na "stryczku" po to, by go zen zrzucic w celu zlamania karku...tak mi sie wydaje...no chyba, ze zrzuca sie go, by jeszcze bardziej zaciesnic sznur. A u psow to nie trwa kilka sek. tylko od od 3-6 minut ;/
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 16:48   #63
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Nie. Skazanca ustawia sie na "stryczku" po to, by go zen zrzucic w celu zlamania karku...tak mi sie wydaje...
Tak, ale nie zawsze się to udaje. Siła z jaką sznur działa na szyję może być za mała. Wtedy pacjent się dusi, z tym, że po pierwszych sekundach traci świadomość, więc nie jest to takie duszenie, jakie większość z nas sobie wyobraża.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 17:00   #64
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Surojad Pokaż post
Wiem wiem jestem w mniejszości w końcu 99% polaków je mięso,
ale chyba w końcu warto się obudzić i sprawdzić czy istnieje jeszcze coś takiego jak sumienie.
Cóż, sumienie w Polsce jest nierozłącznie związane z kościołem katolickim, a on nie zakazuje zabijania zwierząt - według niego zwierzęta istnieją dla nas.

Ja katolem nie jestem, ale to nic nie zmienia. Mięsa sobie odmawiać nie będę.

Btw, my żyjemy w zgodzie z tym, co od tysięcy lat robili nasi przodkowie, a Ty ulegasz zielonej propagandzie. I kto tu postępuje wbrew logice? ; )

Rośliny też żyją. Też mordujesz.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 17:19   #65
Vamanaun
Użytkownik Forum
 
Vamanaun's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Malvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nie. Gdy obdzierają zwierzaka ze skóry patrzą na jego reakcje. Dasz się obedrzeć ze skóry byśmy mogli porównać?
chodź może Ciebie obedrzemy :<

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
ale zrozum, że z reguły każdy test na zwierzakach ma wartość.
Powiedz mi jaką wartość ma na*******anie w zwierzaki by zobaczyć którego bardziej co boli. Wybacz, ale nie zrozumiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoda_ Pokaż post
pierdolenie o humanitarnym 21 wieku to bzdura
wystarczy puścić taki film w Telewizji Polskiej w Sobotę o godzinie o 16, gdy wszyscy jedzą smacznie obiadek. 99% osób to przełączy bo po prostu nie będzie mogła na to patrzeć.

Film nic nie zmieni, jedynie uświadomi ludzi jaka jest prawda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
TO jest normalne dziś.
Skoro to jest normalne niech ubojnie i wszystkie laboratoria nie wstydzą się tego pokazywać i o tym mówić. Jak dla mnie to jest kurwa chore, ale wiem że zmienić podejście ludzi do czegoś takiego jest bardzo trudno.
__________________
GO FOR IT
Jean here!

[center]My blood to your blood, your blood to mine.
Our unity over all, until the end of time.
My life for the family, my sword for the victory.

forever and in eternity!
Vamanaun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 17:35   #66
Surojad
Użytkownik Forum
 
Surojad's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2008
Lokacja: o.Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Cóż, sumienie w Polsce jest nierozłącznie związane z kościołem katolickim, a on nie zakazuje zabijania zwierząt - według niego zwierzęta istnieją dla nas.

Ja katolem nie jestem, ale to nic nie zmienia. Mięsa sobie odmawiać nie będę.

Btw, my żyjemy w zgodzie z tym, co od tysięcy lat robili nasi przodkowie, a Ty ulegasz zielonej propagandzie. I kto tu postępuje wbrew logice? ; )

Rośliny też żyją. Też mordujesz.
Tak rośliny żyją ale nie odczuwają w taki sam sposób bólu jak ty czy ja.
Zresztą jak roślina cierpi?
Może centralnym układem nerwowym, którego nie posiada?
A tak swoją drogą znacznie łatwiej temat cierpienia sprowadzić do absurdu w drugą stronę - od zwierząt do roślin jest cała galaktyka, to dwa zupełnie inne światy!Więc nie mów ,że ja je morduje -.-'

Apropo wiary:

Cytuj:
Kilka cytatów:

I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie — dla was będą one pokarmem. (…) Pokarmem twym są płody roli. (Księga Rodzaju 1,29; 3,18)

Nie zabijaj. (Księga Wyjścia 20,13)

Cóż mi po mnóstwie waszych krwawych ofiar? — rzecze Pan. (…) Ręce wasze pełne są krwi. Obmyjcie się, bądźcie czyści! (…)
Przestańcie czynić zło! Zaprawiajcie się w dobrem! (Księga Izajasza 1,11-17)

Kiedy składacie Mi całopalenia i wasze ofiary, nie znoszę tego, a na ofiary biesiadne z tucznych wołów nie chcę patrzeć. (…) Niech sprawiedliwość wystąpi jak woda z brzegów i prawość jak strumień nie wysychający wyleje! (Księga Amosa 5,22-24)

Lubią ofiary krwawe i chętnie je składają, lubią też mięso, które wówczas jedzą, lecz Pan nie ma w tym upodobania. (Księga Ozeasza 8,13) Miłości chcę, a nie ofiary, i poznania Boga, a nie całopaleń. (Księga Ozeasza 6,6)

Zrozumcież wreszcie, co to znaczy: Miłosierdzia chcę, a nie ofiary! (Jezus wg Ewangelii Mat. 9,13)
Poza tym uważam ,że to kościół (kiedyś tam.. w średniowieczu chyba ;p)
tak samo jak robił krucjaty i tak samo jak wywalał ewangelie z Biblii
(bo były sprzeczne z tym co w tamtych czasach głosił kościół)sfałszował po części Pismo Święte tak aby jedzenie mięsa nie było uważane za grzech...
Ale to tylko moja skromna opinia

Ostatnio edytowany przez Surojad - 01-12-2008 o 18:02.
Surojad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 17:44   #67
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

Bloodwin akurat miał trochę racji bo wiele leków i ogólnie postęp medycyny zawdzięczamy takim badaniom. Jak myślicie na czym testowano na przykład przeszczepy serca? Na kim testuje się pierwsze leki na daną chorobę (na chętnych ludziach testuje się dopiero po setkach badań na zwierzętach)? A pierwsze operacje na mózgu? Dużo studentów medycyny dalej musi uczyć się na zwierzętach bo nie ma ludzi do nauki, a po śmierci mało kto oddaje swoje ciało do uniwersytetu. Przy wielu odkryciach nowych leków musi niestety umrzeć bardzo dużo zwierząt, ale dzięki temu jak ktoś w waszej rodzinie zachoruje na coś co można wyleczyć lekami to to właśnie zawdzięczacie takim badaniom. Pamiętajcie, że wiele obecnych chorób jest uleczalnych i nawet nie widać przypadków śmiertelnych, a w dawnych latach na te same choroby umierali ludzie. Takie badania muszą niestety pozostać aczkolwiek już dużą rolę odgrywają superkomputery zastępując zwierzęta, ale jestem za całkowitym zakazem bezmyślnych testów na przykład kosmetyków, środków czystości i trzeba zmienić prawo bo pomyślcie, że firma xxx robi badania i ma swoje statystyki, firma yyy też robi te same badania aby mieć swoje statystyki. Nie uważacie, że gdyby firma xxx musiała udostępniać rodzaj wykonywanych badań to firma yyy nie musiałaby zabijać kolejnych zwierząt w tych samych celach?

I najgorsze to, że państwa też prowadzą takie badania oparte na wirusach itp, wiecie zwane bronią biologiczną.

Ostatnio edytowany przez Prostynick - 01-12-2008 o 17:51.
Prostynick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 17:53   #68
Sr@x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Wiek: 33

Posty: 164
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Domyślny

Nie zabijaj. (Księga Wyjścia 20,13)
to jest źle przetłumaczone, powinno być przetłumaczone na NIE MORDUJ, a jakie tu masz morderstwo na uboju świń? Podchodzi wiejski specjalista bije celnie w głowę żeby zwierzę straciło przytomność i wtedy je zabija. Tak samo wygląda sprawa z innymi zwierzętami np. kurami czy gołębiami (bo mój dziadek hoduje na własne potrzeby to wiem xD): główka na pniaczek i jednym uderzeniem zwierzak nie żyje i się nie męczy.
__________________
Tibiaspy.com

Ostatnio edytowany przez Sr@x - 01-12-2008 o 17:56.
Sr@x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 18:02   #69
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Surojad Pokaż post
Tak rośliny żyją ale nie odczuwają w taki sam sposób bólu jak ty czy ja.
Zresztą jak roślina cierpi?
Może centralnym układem nerwowym, którego nie posiada?

Apropo wiary:

Poza tym uważam ,że to kościół (kiedyś tam.. w średniowieczu chyba ;p)
tak samo jak robił krucjaty i tak samo jak wywalał ewangelie z Biblii
(bo były sprzeczne z tym co w tamtych czasach głosił kościół)sfałszował po części Pismo Święte tak aby jedzenie mięsa nie było uważane za grzech...
Ale to tylko moja skromna opinia
Te cytaty z Biblii świadczą tylko o tym, że bóg katolicki nie chce ofiar ze zwierząt, a nie, że zabrania ich jeść (nie zabrania wprost).

A że kościół to świetnie prosperująca sekta, która zmienia nakazy i przykazania dla zysku (vide zmiana przykazania zakazującego czczenia obrazów/posągów na 'ani żadnej rzeczy która jego jest') wiadomo nie od dziś.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 18:04   #70
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

@2up

Ok, dobra, ale 99% ludzi na tym filmie morduje zwierzeta tak, by cierpialy jak najdluzej (koles ma do wyboru bolt gun albo katowanie swiniaka obuchem...zgadnij co wybral)

Nie zamierzam byc wegetarianem przynajmniej do czasu, gdy w polsce nie dzieja sie takie rzeczy(nie dzieja sie, prawda? xd). Owszem, zabijanie zwierzat w celu sporzycia/usunieciem z ulicy/itp. jest w pelni moralne, ale zjeby ktore sie tym zajmuja robia to najbrutalniej jak moga.

@up
Jezeli myslisz, ze biblia mowi wszystko wprost, to zwroc sie do swiadkow jechowy (ZADNYCH GLUPICH OFFTOPOW! Powiedzmy, ze to byl zarcik)

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 01-12-2008 o 18:06.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 18:13   #71
Vamanaun
Użytkownik Forum
 
Vamanaun's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Malvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sr@x Pokaż post
a jakie tu masz morderstwo na uboju świń? Podchodzi wiejski specjalista bije celnie w głowę żeby zwierzę straciło przytomność i wtedy je zabija. Tak samo wygląda sprawa z innymi zwierzętami np. kurami czy gołębiami (bo mój dziadek hoduje na własne potrzeby to wiem xD): główka na pniaczek i jednym uderzeniem zwierzak nie żyje i się nie męczy.
i po chuj Ci to iks de? widziałeś kiedyś kury które minutę po tym jak im się odrąbie głowe potrafią biegać i tryskać krwią z szyi? gdyby tylko miała głowę myślisz że co by zrobiła?.
__________________
GO FOR IT
Jean here!

[center]My blood to your blood, your blood to mine.
Our unity over all, until the end of time.
My life for the family, my sword for the victory.

forever and in eternity!
Vamanaun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 18:17   #72
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

http://www.rp.pl/artykul/2,215489_Bi...iewiasty_.html

Cytuj:
Zdaniem biblistów i językoznawców, którzy pracowali nad nowym przekładem, piąte przykazanie znane nam jako „Nie zabijaj” winno brzmieć „Nie popełnisz morderstwa”.

Przykazania są bardzo precyzyjne. Piąte odnosi się tylko do ludzi. Takie ma ono znaczenie w języku hebrajskim – tłumaczy ks. Wojciech Turek z redakcji biblijnej oficyny Edycja św. Pawła, która wydała nowy przekład Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu. – Naszym celem było doprecyzowanie tłumaczenia, aby lepiej oddawało sens oryginału. Jest to możliwe, gdyż nauki biblijne wciąż się rozwijają. Lepiej poznajemy też języki starożytne.

btw Mydła też się robi ze zwierząt więc wegetarianie nie myjcie się jak jesteście przeciwni zabijaniu zwierząt.

Ostatnio edytowany przez Prostynick - 01-12-2008 o 18:20.
Prostynick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 18:26   #73
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
@up
Jezeli myslisz, ze biblia mowi wszystko wprost, to zwroc sie do swiadkow jechowy (ZADNYCH GLUPICH OFFTOPOW! Powiedzmy, ze to byl zarcik)
Jeśli uważasz, że wierzę w cokolwiek, co mówi Biblia, to Ci powiem, że nie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 19:18   #74
Sr@x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Wiek: 33

Posty: 164
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vamanaun Pokaż post
i po chuj Ci to iks de? widziałeś kiedyś kury które minutę po tym jak im się odrąbie głowe potrafią biegać i tryskać krwią z szyi? gdyby tylko miała głowę myślisz że co by zrobiła?.
to po co ktoś kto zabija kurę puszcza ją żeby dalej sobie pobiegała? a jak nawet już biega i tryska krwią to i tak nie czuję bo od mózgu została odłączona

Co do filmu to wiem że jest okropny ale napisałem wcześniejszy post do ludzi którzy w ogóle nie chcą zabijać zwierząt.
__________________
Tibiaspy.com
Sr@x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 20:31   #75
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@Do tych co się burzyli że co oni maja zrobić "mamy nie jeść mięsa?"
Według mnie człowiek powinien jeść mięso ,oczywiście nie musi,ale jak ktoś chce być wegetarianinem to jakby nie patrzeć kosztuje to dużo wysiłku,specjalna dieta żeby uzupełnić brak mięsa itp..ogólnie dużo zachodu...więc jak najbardziej jestem za jedzeniem mięsa...ale nie takim kosztem tych biednych zwierząt...moim zdaniem powinno się w bardziej humanitarny sposób zabijać te zwierzęta,odcinanie rogów,ogonów itp tylko pod silnym znieczuleniem,albo po prostu po śmierci(o ile tak się da..)bardziej godne warunki itp,itd (za dużo żeby wymieniać...) ale oczywiście w dzisiejszym świecie liczy się tylko kasa,kasa,kasa...znieczulenie?przecież to dodatkowe koszty!dogodniejsze warunki?zmniejszenie "produkcji" czyli że mniej mięsa wyjdzie na rynek = mniejsze zarobki...itp...wszyscy ci hodowcy mają w du*** cierpienie tych zwierząt dla nich liczy się tylko kasa,szybka produkcja i jeszcze raz kasa...dopóki nie zmieni się mentalność człowieka(w co bardzo wątpię) i przekonanie że zwierzęta można traktować jako produkt a nie żywe stworzenie,dopóty takie sceny będą miały miejsce ..smutne to ale prawdziwe.
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 20:58   #76
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
ale oczywiście w dzisiejszym świecie liczy się tylko kasa,kasa,kasa...znieczulenie?przecież to dodatkowe koszty!dogodniejsze warunki?zmniejszenie "produkcji" czyli że mniej mięsa wyjdzie na rynek = mniejsze zarobki...itp...wszyscy ci hodowcy mają w du*** cierpienie tych zwierząt dla nich liczy się tylko kasa,szybka produkcja i jeszcze raz kasa...
Zauważ, że gdyby robili tak, jak chcesz, to nie producenci by mieli większe koszta, tylko my - bo oni by to sobie odbili w cenie gotowego mięsiwka.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 21:20   #77
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@up
słuszna uwaga ,ale ja bym był gotów zapłacić więcej i nie ogladać podobnych scen..
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 21:21   #78
Czoger
Użytkownik Forum
 
Czoger's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Legnica

Posty: 206
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rohanadok
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
@Do tych co się burzyli że co oni maja zrobić "mamy nie jeść mięsa?"
Według mnie człowiek powinien jeść mięso ,oczywiście nie musi,ale jak ktoś chce być wegetarianinem to jakby nie patrzeć kosztuje to dużo wysiłku,specjalna dieta żeby uzupełnić brak mięsa itp..ogólnie dużo zachodu...więc jak najbardziej jestem za jedzeniem mięsa...ale nie takim kosztem tych biednych zwierząt...moim zdaniem powinno się w bardziej humanitarny sposób zabijać te zwierzęta,odcinanie rogów,ogonów itp tylko pod silnym znieczuleniem,albo po prostu po śmierci(o ile tak się da..)bardziej godne warunki itp,itd (za dużo żeby wymieniać...) ale oczywiście w dzisiejszym świecie liczy się tylko kasa,kasa,kasa...znieczulenie?przecież to dodatkowe koszty!dogodniejsze warunki?
Tak jeszcze poduszeczkę przenieś biednemu zwierzęciu...
Po co mają inaczej zabijać jak konsument i tak nie poczuje przy jedzeniu, że kotlecik jest z katowanej świnki..
__________________
Kwiat polskiej młodzieży:
21:10 Stril Darch [60]: twoja stara jezdzi wuzkiem na allegro
21:17 Stril Darch [60]: twoja stara buduje depo na fibuli
13:01 Fexina [125]: bo zaraz dam ci takie fallow ze sie osrasz
Czoger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 23:07   #79
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
@up
słuszna uwaga ,ale ja bym był gotów zapłacić więcej i nie ogladać podobnych scen..
Rzecz w tym, że i tak nie musisz ich oglądać (wiem, wiem, czepiam się słówek...). A jakby któryś producent stwierdził, że będzie dobry, ale będzie miał o 50% wyższe ceny, to mało kto by u niego kupił, uwierz mi.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2008, 23:15   #80
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

Mmm... indyki, kurczaki, udka, golonka... Zwierzeta sa po to zeby je wpier***ac, zeby nam mleko dawaly itd... Jedno zwierze zabija drugie, zeby przezyc. Norma od poczatku swiata. My jestesmy ponad wszystkimi zwierzatami (taka jest, po prostu, prawda), wiec wykorzystujemy je na swoje sposoby i dla swoich potrzeb. A to, czy ktos traktuje te zwierze dobrze, albo i zle, to jego sprawa. Naprawde.
__________________
Valariazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:43.


Powered by vBulletin 3