Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-12-2005, 12:03   #61
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

13- latek moze kupic snickersa i itp, ale Pacca nie bardzo:-P
Wedlug Kodeksu Cywilnego osoba, ktora nie ukończyła trzynastu lat, nie ma zdolnosci do czynnosci prawnych(Art 12. KC).
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-12-2005, 12:23   #62
tomekfaszcz
Użytkownik Forum
 
tomekfaszcz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Skierniewice

Posty: 34
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sirath
Profesja: Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 50
Domyślny

A ja powtorze to co juz napisalem, mialem na mysli glownie pokazanie wasze stronnictwo wzgledem glosowania i przy okazji zachaczylem o koszta.

"Czytanie ze zrozumieniem plx?
Im chodzi o to, ze "Prawdopodobnie w takim przypadku premium account bedzie troche drozszy", ale nie zapominaj o kontekscie w jakim pisza. Zdanie to oznacza, ze w takim przypadku premium account bedzie pewnie lekko drozszy niz ten kupowany bezposrednio od CipSoftu, a nie ze cena premium acocunt wzrosnie."

Oznacza to ze dla szarego zjadacza chleba cena pacc wzrosnie. Imo w newsie powinno byc napisane iz cena pacc moze wzrosnac, ale jak sie pofarci to wyludzicie od nich znizki. A obecnie to jest ze moze sie zmniejszy a moze i nie, a tak naprawde to sie jeszcze zwiekszy. (Tak tak widze roznice miedzy wzrostem kosztu ze wzgledu na sprzedawanie przez posrednika a bezposrednim wzrostem cen)
tomekfaszcz jest offline  
stary 10-12-2005, 12:24   #63
Kycz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Głos na Reseller.
 
stary 10-12-2005, 13:08   #64
tomekfaszcz
Użytkownik Forum
 
tomekfaszcz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Skierniewice

Posty: 34
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sirath
Profesja: Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 50
Domyślny

Utrzymanie servera obecnie chyba nic was nie kosztuje od kiedy za wszystko buli fpp.pl. Pozatym polecam zapoznanie sie z hostingiem firmy np Servage ktora oferuje bardzo przyzwoity hosting za male pieniadze. (Chyba ze wolisz zeby maszyna stala w 2 pokoju wtedy rzeczywiscie pochlonelo by to duzo pieniedzy)
tomekfaszcz jest offline  
stary 10-12-2005, 13:25   #65
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Cool Racja Racja Nalezy Wam Sie Koronacja :D

Ja juz zaglosowalem na REsellerów.. ;]

Czas na WAS .. ODDAWAJCIE GLOSY , wkoncu kazdemu z paccowiczow sie przyda taka ulga Bravo za tego posta !...

Glosujscie panowie glosujcie ;] I PANIE
Corso jest offline  
stary 10-12-2005, 13:49   #66
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
LOL Hmm ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius
13- latek moze kupic snickersa i itp, ale Pacca nie bardzo:-P
Wedlug Kodeksu Cywilnego osoba, ktora nie ukończyła trzynastu lat, nie ma zdolnosci do czynnosci prawnych(Art 12. KC).

Masz Racje..Lecz ja mam pacca poprzez moich rodzicow ktorzy m go kupili
Corso jest offline  
stary 10-12-2005, 14:04   #67
Leefoo
Użytkownik Forum
 
Leefoo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

No i zagłosowałem na resellera. Mam nadzieję że ta opcja wygra bo planuję w bliżej nieokreślonej przyszłości kupić se PACCa .
Leefoo jest offline  
stary 10-12-2005, 17:42   #68
mani
Użytkownik Forum
 
mani's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Kielce
Wiek: 44

Posty: 61
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ashalog
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 37
Skille: 71/56
Poziom mag.: 14
mani ma numer GG 1517227
Domyślny

Gracze moze i nie zyskaja ale Drom na pewno zarobi Ale nalezy sie chlopakowi za ciezka prace nad tibia.pl
__________________
"Kto sie nie myli, ten nie osiagnie niczego nowego."

Wpadnij, moze Cos Ci sie spodoba!
mani jest offline  
stary 10-12-2005, 21:13   #69
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius
13- latek moze kupic snickersa i itp, ale Pacca nie bardzo:-P
Wedlug Kodeksu Cywilnego osoba, ktora nie ukończyła trzynastu lat, nie ma zdolnosci do czynnosci prawnych(Art 12. KC).
To przejdź się na allegro i wyszukaj wszystkich, którzy łamią prawa. Prawdopodobnie zajmie Ci to ładnych kilka miesięcy, ale przynajmniej zaspokoisz swoje pragnienie.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 10-12-2005, 21:33   #70
blakes
Użytkownik Forum
 
blakes's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 171
Domyślny

Ten news mi przypomina motyw z topic'a (tibia.com) EO i jego autografy.
__________________
blakes jest offline  
stary 10-12-2005, 22:45   #71
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

No ****a... co za idioci...

Co w tym zlego, ze ktos sobie cięzką i uczciwą pracą zarobi pare złotych, które i tak przeznacza na strone? Do sklepu spożywczego tez wchodzicie z pretensjami, że nie sprzedają towarów po cenie hurtowych? Pewnie nie, wy byscie wymagali odrazu cen producenta. Jesli komus sie to nie podoba, nie musi tu kupowac pacca, nikt was do tego nie zmusza. Jesli wy macie byc nadzieja tego kraju, przyszlymi prezydentami i ministrami, to ja zmieniam obywatelstwo, bo to społeczenstwo schodzi na psy. Niestety, żyjemy w kapitalistycznym kraju i takie są realia, gdybyscie to Wy, wczesniej wpadli na taki pomysł, pewnie tez chcielibysie zarobić, no nie? Cena pacca nie wzrośnie, jesli CipSoft obniży ceny paccow dla posrednikow, co napewno nastąpi, tibia.pl tez je zapewno obnizy. Radze wam pouczyć sie matematyki, bardzo rozwija umiejętność abstrakcyjnego myślenia, której wam niestety brakuje.

Phoelerius śmiem stwierdzić, iż Twoj level jest odwrotnie proporcjonalny do Twojego IQ.

Na miejscu Droma dawno kopnąłbym was w dupe i rzucił ten interes, który i tak NIE PRZYNOSI zysków dla Dromadera.

Ostatnio edytowany przez Oxygane - 10-12-2005 o 23:14.
Oxygane jest offline  
stary 10-12-2005, 23:23   #72
Sir Chromos
Użytkownik Forum
 
Sir Chromos's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Katowice

Posty: 20
Sir Chromos ma numer GG 901423 Sir Chromos ma login Tlenu adiqos
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Czlowieku wiesz ile kosztuje sprzet na ktorym my stoimi?
3 dedykowane serwery dual xeon 3.2GHz z 2 GB ramu kazdy, bez limitu lacza na szybkim laczy. Wiesz ile tysiecy dolarow kosztuje utrzymanie tej strony? Gdyby nie hosting ktory nas sponsoruje to strona nie dalaby rady sie utrzymac. I to hosting zbiera kase z reklam i bannerow, ale to nie starcza na utrzymanie strony.
Hmm to chyba was oszukuja bo wszytsko chodzi jakby na 486.....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
No ****a... co za idioci...

Co w tym zlego, ze ktos sobie cięzką i uczciwą pracą zarobi pare złotych, które i tak przeznacza na strone? Do sklepu spożywczego tez wchodzicie z pretensjami, że nie sprzedają towarów po cenie hurtowych? Pewnie nie, wy byscie wymagali odrazu cen producenta. Jesli komus sie to nie podoba, nie musi tu kupowac pacca, nikt was do tego nie zmusza. Jesli wy macie byc nadzieja tego kraju, przyszlymi prezydentami i ministrami, to ja zmieniam obywatelstwo, bo to społeczenstwo schodzi na psy. Niestety, żyjemy w kapitalistycznym kraju i takie są realia, gdybyscie to Wy, wczesniej wpadli na taki pomysł, pewnie tez chcielibysie zarobić, no nie? Cena pacca nie wzrośnie, jesli CipSoft obniży ceny paccow dla posrednikow, co napewno nastąpi, tibia.pl tez je zapewno obnizy. Radze wam pouczyć sie matematyki, bardzo rozwija umiejętność abstrakcyjnego myślenia, której wam niestety brakuje.

Phoelerius śmiem stwierdzić, iż Twoj level jest odwrotnie proporcjonalny do Twojego IQ.

Na miejscu Droma dawno kopnąłbym was w dupe i rzucił ten interes, który i tak NIE PRZYNOSI zysków dla Dromadera.
Jak cena moze nie wzrosnac skoro pieniadze przechodza w takim wypadku przez kilka rak a kazdy chce wziasc ich troszke dla siebie?? Dlaczego mleko od rolnika kupowane jest za 50gr za litr a w sklepie ponad 3zl?? BO KAZDY KTO DOTYKA TOWARU CHCE ZAROBIC proste prawa gospodarki...

A co do obrazania to sie "kolego" odwal Phoelerius jest bardzo porzadnym gosciem z ktorym mozna pogadac i zapewniam ze przewyazsza Cie swoim IQ. Pozdro dla Ciebie Phoe~~!!

Pozatym ja nikogo nie obrazam i nie mam takiego zamiaru bo nie na tym to polega dlatego nie rouzmiem skad te wulgaryzmy .Uwazam jedynie ze sposob w jaki zostala opracowana ankieta jest niewlasciwy gdyz jest to jawne sugerowanie co kto ma zaznaczyc...

Mimo wszytsko pozdrawiam serdecznie uzytkownikow oraz Moderatorów forum jak i cały zespól Tibia.pl
__________________
Your opponent, in the end, is never really the player...or the team...on the other side... Your opponent is yourself, your internal voices, your level of determination.

Red Rose forever and ever in my heart.



Ostatnio edytowany przez Sir Chromos - 10-12-2005 o 23:33.
Sir Chromos jest offline  
stary 10-12-2005, 23:35   #73
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Chromos
Hmm to chyba was oszukuja bo wszytsko chodzi jakby na 486.....



Jak cena moze nie wzrosnac skoro pieniadze przechodza w takim wypadku przez kilka rak a kazdy chce wziasc ich troszke dla siebie?? Dlaczego mleko od rolnika kupowane jest za 50gr za litr a w sklepie ponad 3zl?? BO KAZDY KTO DOTYKA TOWARU CHCE ZAROBIC proste prawa gospodarki...
Tylko można zarobić 5 zł i wydać je na dobra dla siebie, a mozna zainwestować w konkursy i rozwoj strony, tak jak robi to Drom.

Cytuj:
A co do obrazania to sie "kolego" odwal Phoelerius jest bardzo porzadnym gosciem z ktorym mozna pogadac i zapewniam ze przewyazsza Cie swoim IQ. Pozdro dla Ciebie Phoe~~!!
Ta? A sprawia całkiem inne wrażenie.
Oxygane jest offline  
stary 10-12-2005, 23:41   #74
Sir Chromos
Użytkownik Forum
 
Sir Chromos's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Katowice

Posty: 20
Sir Chromos ma numer GG 901423 Sir Chromos ma login Tlenu adiqos
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Tylko można zarobić 5 zł i wydać je na dobra dla siebie, a mozna zainwestować w konkursy i rozwoj strony, tak jak robi to Drom.



Ta? A sprawia całkiem inne wrażenie.
No własnie Zarobic czyli ten zarobek bedzie finansowany z kieszeni klienta czyli kazdego z nas bo szczerze mowiac nie wierze ze Cip Soft zmiejszy oplaty w ten sposob zmniejszajac swoje zarobki bo po co?? Przeciez po co maja zarabiac mniej skoro i tak maja napewno spoko gotowki z ludzi ktorzy dokonali zakupu Pacc-a i w zwiazku z tym Cena Najprawdopodobniej wzrosnie wiec temat sie zamyka bo mi wlasnie o to chodzi ze pisza aby zaznaczac cos nie dla dobra ludzi jak to moze zostac odczytane tylko po to aby ZAROBIC tak ZAROBIC I dlatego własnie myśle ze tak nie powinno byc poniewaz wprowadzanie w bład nie jest etyczne bo nie bede sie rozwdzil nad aspektem prawnym bo nie mam ku temu odpowiedniej wiedzy.

I skoncz z insultowaniem Phoe kazdy ma swoje zdanie on ma takie wiec jest to tylko i wylacznie Jego sprawa i nie powinienes tego negowac.

Pozdro
__________________
Your opponent, in the end, is never really the player...or the team...on the other side... Your opponent is yourself, your internal voices, your level of determination.

Red Rose forever and ever in my heart.



Ostatnio edytowany przez Sir Chromos - 10-12-2005 o 23:50.
Sir Chromos jest offline  
stary 10-12-2005, 23:48   #75
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Joł ziom pozdro pozdro!

Czy do Twojej świadomości, nie moze dojśc, że jeśli wiecej osob zaglosuje, iż wolą kupowac pacci od resellerów (wyjaśnie to słowo bo pewnie nie rozumiesz - posredników), to Cipsoft bedzie starał się zawrzeć z nimi jakąś umowe, między innymi z firmą Drom. Prawdopodobnie zostanie obniżona cena Pacca, tak aby pośrednił mógł na tym zarobić. Znając życie i Droma ceny na tibia.pl pójdą w dół, ponieważ nie jest on osobą, którą chce sie wzbogacić wszelaki możliwy sposób. Zrozumiałeś chlopcze, czy jeszcze jaśniej Ci to wytłumaczyć? A poza tym, to nie staraj sie pisać na siłe w taki wyszukany sposób, bo niestety Ci to nie wychodzi. Polecam także zapoznać się z podstawami interpunkcji.
Oxygane jest offline  
stary 11-12-2005, 00:02   #76
Sir Chromos
Użytkownik Forum
 
Sir Chromos's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Katowice

Posty: 20
Sir Chromos ma numer GG 901423 Sir Chromos ma login Tlenu adiqos
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Joł ziom pozdro pozdro!

Czy do Twojej świadomości, nie moze dojśc, że jeśli wiecej osob zaglosuje, iż wolą kupowac pacci od resellerów (wyjaśnie to słowo bo pewnie nie rozumiesz - posredników), to Cipsoft bedzie starał się zawrzeć z nimi jakąś umowe, między innymi z firmą Drom. Prawdopodobnie zostanie obniżona cena Pacca, tak aby pośrednił mógł na tym zarobić. Znając życie i Droma ceny na tibia.pl pójdą w dół, ponieważ nie jest on osobą, którą chce sie wzbogacić wszelaki możliwy sposób. Zrozumiałeś chlopcze, czy jeszcze jaśniej Ci to wytłumaczyć? A poza tym, to nie staraj sie pisać na siłe w taki wyszukany sposób, bo niestety Ci to nie wychodzi. Polecam także zapoznać się z podstawami interpunkcji.

echh słuchaj z interpunkcją oraz angielskim nie mam najmniejszych problemów więc przestań zmieniać temat bo nie o poprawnej polszczyznie tutaj rozmawiamy. I ZROZUM ja nie oskarżam Droma o to że kłamie i i mówi zaznaczać to bo chce się "nachapać" tylko o to ze np podobna cała kasa idzie na konkursy sprzęt itp a ja widze ze wszytsko chodzi jak by było postawione na 486 a konkursów też jak na lekarstwo . To raz
A dwa mi sie tylko nie podoba pisaie że zaznaczcie to i to i to i to bo do cholery każdy zaznacza co chce a mi się takie nakazywanie kojarzy z komuna albo radiem maryja i dlatego mam takie odczucia a nie inne jak napisałem w poprzednich postach. To dwa
A co do ugody to najpierw musza się dogadać a to nie jest łatwo ponieważ Cip-y bedą chciały aby najpierw wykazali ze ewentualna obiżka cen nie spokoduje mniejszych wpływów ponieważ liczba ludzi kupujących pace wcale nie musi sie zwiększyc bo ile obniża cene? 3% to przy kwocie 90+zl jest naprawde symbliczna sumą....

I prosze skończ obrażać ludzi bo to świadczy tylko o Tobie.... I najlepiej rozstańmy się w pokoju i spokoju bo każdy z nas ma odmienne zdanie i nie dojdziemy do porozumienia więc chciałem zaproponować rozejm jeśli oczywiście wyrazisz taka chęc....

Kthxbye
__________________
Your opponent, in the end, is never really the player...or the team...on the other side... Your opponent is yourself, your internal voices, your level of determination.

Red Rose forever and ever in my heart.



Ostatnio edytowany przez Sir Chromos - 11-12-2005 o 00:11.
Sir Chromos jest offline  
stary 11-12-2005, 00:14   #77
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Chromos
echh słuchaj z interpunkcją oraz angielskim nie mam najmniejszych problemów więc przestań zmieniać temat bo nie o poprawnej polszczyznie tutaj rozmawiamy.
Rotfl. Poki co to rozmawiamy na polskim forum i kutlura wymaga, aby pisać poprawnie. Jesli sądzisz, że nie masz z tym problemów, to radze Ci sie udać do poradni po zaśwadczenie o dyskleksji, może Ci sie to przydać w dalszym życiu. Ale wracając do tematu. Konkursów jak na lekarstwo? No zgadzam się, ale wystarczy policzyc. Zorgranizowanie jednego konkursu kosztuje... no policzmy... dajmy takiego z nagrodami w postaci trzech paccow bo 90 dni. 3 x 90 = 270 złotych, zgadza się? No i jedziemy dalej, na jednym Paccu Dromader ma zysk... no niech bedzie te 5 zł. 250 dzielone na 5 daje nam 54 pacci, które Drom musi sprzedać, aby zorgranizować jeden konkurs. Jak wiemy z doświadczenia nagrody zwykle są bardziej okazałe (czyt. pacc na dłuższy czas). Widzisz, a sprzedanie takiej ilości pacców troche trwa, jakbyś troche pomyślał, sam byś do tego doszedł. Teraz następna kwestia. Drom każe Ci głosować tak? Jakbys uważnie czytał, wiedziałbyś, że on jedynie sugeruje najlepsze rozwiązanie. Nikt na nim nie straci, a zyskać możemy wszyscy. Jakbyś był jeszcze bardziej uważny kilka postów wyżej, Drom napisał, że stara się rozwiązać problem hostingu, na co potrzebuje odpowiedniej ilości funduszy, zapoznaj się np. z www.choopa.com widzisz ceny? Serwer o porównywalnych parametrach jak posiada tibia.pl posztuje 2000 $ na miesiąc. Strona stoi na trzech takich maszynach, ale i tak jest to za mało. 2000 * 3,5 * 3 daje nam 31500 zł i jest to koszt miesięcznego utrzymania strony, może zasponsorujesz? Mam nadzieje, ze wyciagniesz jakies wnioski z dzisiejszej lekcji matematyki.

Ostatnio edytowany przez Oxygane - 11-12-2005 o 00:16.
Oxygane jest offline  
stary 11-12-2005, 00:28   #78
Sir Chromos
Użytkownik Forum
 
Sir Chromos's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Katowice

Posty: 20
Sir Chromos ma numer GG 901423 Sir Chromos ma login Tlenu adiqos
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Rotfl. Poki co to rozmawiamy na polskim forum i kutlura wymaga, aby pisać poprawnie
Wiesz życze sobie aby wszyscy na tym forum pisali tak poprawnie jak ja...

@topic
Ok szkoda czasu na spzreczanie sie bo jak mówiłem ja mam swoje zdanie Ty masz swoje i nie przekonają mnie zadne Twoje argumenty ani żadne Twoje obliczenia ( widze skończyłeś conajmniej ekonomie albo matamtyke bo Twoja wiedza w tym zakresie jest przeogromna [ a szczególnie dział mnozenia opanowałeś do perfekcji....])
A co do sprzetu to naprawde za taka sume i sprzet o takich parametrach powinien chodzic zdecydowanie szybciej i efektywniej.

Życze spokojnej nocy...... i jak to mówia HAIL TIBIA.Pl !
__________________
Your opponent, in the end, is never really the player...or the team...on the other side... Your opponent is yourself, your internal voices, your level of determination.

Red Rose forever and ever in my heart.


Sir Chromos jest offline  
stary 11-12-2005, 00:58   #79
Azeroth Lee
Użytkownik forum
 
Azeroth Lee's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 37

Posty: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do Azeroth Lee Azeroth Lee ma numer GG ping Azeroth Lee ma login Tlenu po co?:> Adres Jabbera do Azeroth Lee
Domyślny

CipSotf mugł by wprowadzić na rynek pacc'a na 30dni (przykładowo za 7-8 euro).
Napewno wiecej by zarobili niż dotychczas.
Azeroth Lee jest offline  
stary 11-12-2005, 01:34   #80
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Przegięliście pałę, klocki.
Cytuj:
13- latek moze kupic snickersa i itp, ale Pacca nie bardzo:-P
Wedlug Kodeksu Cywilnego osoba, ktora nie ukończyła trzynastu lat, nie ma zdolnosci do czynnosci prawnych(Art 12. KC).
A powiedz mi, z łaski (nie laski) swojej, CZYM TO SIE RÓŻNI? Bo niestety, jestem tak bardzo ograniczonym młotkiem, że nie potrafię tego pojąć. Od kiedy do zakupu TOWARU potrzeba osobowości prawnej? OD KIEDY? Jakbyś nie zauważył, to PACC jest TOWAREM. Niczym innym. a Drom kupuje ten TOWAR i sprzedaje go dalej. Tak jak każda hurtownia. Teraz pytanie za złotych pięćdzieśiąt: czy byle dzieciak może iść do hurtowni i kupić sobie TOWAR? takiego, powiedzmy lizaczka? Nie? a niby czemu? Bo nie ma osobowości prawnej? dobre!

Cytuj:
Oznacza to ze dla szarego zjadacza chleba cena pacc wzrosnie. Imo w newsie powinno byc napisane iz cena pacc moze wzrosnac, ale jak sie pofarci to wyludzicie od nich znizki. A obecnie to jest ze moze sie zmniejszy a moze i nie, a tak naprawde to sie jeszcze zwiekszy. (Tak tak widze roznice miedzy wzrostem kosztu ze wzgledu na sprzedawanie przez posrednika a bezposrednim wzrostem cen)
Czekaj czekaj, bo nie czaje. Czyli jak opcja Reseller wygra, to CipSoft specjalnie podniesie ceny tylko dla resellerow? Czy rozumuję dobrze? Jeśli tak, to za przeproszeniem, chrzanisz jak poroniony. Wiesz czemu? Bo niestety, mój piękny, niejesteś w stanie sprawdzić kto JEST resellerem, a kto NIE. A jeżeli podniesie cene dla wszystkich, co jaden kij, na kogo zagłosują, nie? Więc po co chrzanisz?
Cytuj:
Utrzymanie servera obecnie chyba nic was nie kosztuje od kiedy za wszystko buli fpp.pl. Pozatym polecam zapoznanie sie z hostingiem firmy np Servage ktora oferuje bardzo przyzwoity hosting za male pieniadze. (Chyba ze wolisz zeby maszyna stala w 2 pokoju wtedy rzeczywiscie pochlonelo by to duzo pieniedzy)
Czytałeś wymagania? Przeanalizowałeś koszta? Nie? to wróć. Tak? czytaj dalej.
FPP buli za wszystko. Fajnie. to mamy tak to zostawić? Jak królewicze z bajki? Nie pomyślałeś że hostują nas za FRIKO? za NIC, DARMO, ZERO, /dev/null ? I że w KAŻDEJ chwili mogą na nas się wypiąć? powiedzieć ładnie "s*******ajcie", zrobić rm -rf / na serwerkach i całą stronę szlag trafi? domene kupili oni. forum (vBulletin 3.0) kupili oni. WSZYSTKO jest w ich rękach, FPP ma keya do boarda, ma serwery, ma wszystko. czy jesteś w stanie ogarnąć swoim mózgiem, jaki ruch jest na tych serwerach? dla przypomnienia: TRZY RAZY dual xeon 3.2GHz z 2 GB ramu kazdy, bez limitu lacza na szybkim laczu. Nie wiem czy wiesz, ile to kosztuje, ale jeszcze dodam ci do tego tyle, że najprawdopodobniej kompy są połączone w klaster, który w godzinach szczytu NIE WYRABIA. Dotarło? NIE WYRABIA. Chrzanić to, że FPP.PL jest jednym z największych hosterów osiągalnych w polsce. Jasne. Oni to nic. masz lepszą ofertę za darmo? Nie za darmo? okej. Ty płacisz. Nie? a czemu? my powinniśmy? a z jakiej racji? Że niby mamy wam podać wszystko na szczerozłotej tacy? szczerze? chrzanie takie podejście. Jest troche normalnych ludzi, siedzą u mnie na kanale. Forum może przestać istnieć, wali mnie to. Przebywanie tutaj sprawia(ło) mi frajdę. Poza paroma pacanami, którzy myślą, że jak sobie napiszą że mają xx latek i objadą każdego to będziemy za nimi z tacą biegać.
Jakoś was przeżyłem, a bez was będzie mi tylko lepiej.
Jeżeli jeszcze nie dotarło, to powiem ci, że nie beierzemy żadnych pieniędzy za to, że sziedzimy na fotum, sprzątamy po was, pomagamy wam i użeramy się z wami. tak, to też do ciebie, czytelniku. A dostajemy w zamian? meee, beeee, kukuryku. Żygać mi się chce, jak to czytam, wiesz?
Cytuj:
Phoelerius śmiem stwierdzić, iż Twoj level jest odwrotnie proporcjonalny do Twojego IQ.
Ox (btw, dzięki) to jest inaczej. Wiesz, im większe łącze, tym krótsz fallus. Panowie mają chyba Neo+ 1024
Cytuj:
Hmm to chyba was oszukuja bo wszytsko chodzi jakby na 486.....
Jasne stary, co to jest, 1500+ użytkowników naraz, pikuś, to moje 286 jest szybsze.
Nie wiesz, o czym mówisz.
Cytuj:
BO KAZDY KTO DOTYKA TOWARU CHCE ZAROBIC proste prawa gospodarki...
Toż przecież Drom już maca te PACCe od dawna, a jakoś dopiero teraz cena automagicznie wzrośnie. Gdzie tu, kutfa, logika? Moje IQ nie nadąża za Towim, wybacz mi. Czy możesz mi to wyjaśnić jeszcze raz? Tak powoli i krok po kroku?
Cytuj:
A co do obrazania to sie "kolego" odwal Phoelerius jest bardzo porzadnym gosciem z ktorym mozna pogadac i zapewniam ze przewyazsza Cie swoim IQ. Pozdro dla Ciebie Phoe~~!!
F kópie raźniej, a pozatym kópy nikt nie ruszy.. bo śmierdzi? Swoją drogą, już dwóch takich "undergroundowych" ziomkuff dwóch było. Czyżbyście powrócili? Janek, to ty?
Cytuj:
No własnie Zarobic czyli ten zarobek bedzie finansowany z kieszeni klienta czyli kazdego z nas bo szczerze mowiac nie wierze ze Cip Soft zmiejszy oplaty w ten sposob zmniejszajac swoje zarobki bo po co??
Tą cześć tekstu droma o Prowizjach pobierancych przez System V przespałeś, pominąłeś czy zlałeś z góry na dół?
Cytuj:
wprowadzanie w bład nie jest etyczne
A na co do cholery idzie cały budżet dzałów marketingowych? Kampanii wyborczych? Jeszcze może mi powiesz, że powtarzanie kłamstw nie czyni ich prawdą?
Cytuj:
I skoncz z insultowaniem Phoe kazdy ma swoje zdanie on ma takie wiec jest to tylko i wylacznie Jego sprawa i nie powinienes tego negowac.
Krytykować to my, nie nas, co? I co jeszcze?
Cytuj:
echh słuchaj z interpunkcją oraz angielskim nie mam najmniejszych problemów więc przestań zmieniać temat bo nie o poprawnej polszczyznie tutaj rozmawiamy.
Nie, wcale (patrz na zdanie :>)

I jeszcze bonusowo:
Cytuj:
01:47:13 <@Vall> http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...6&postcount=41
01:47:22 <@Vall> Ten koles jest chory.
01:49:34 <@Vall> nie no serio. Ten koles ma niby 21 lat?
02:00:29 <@Vall> Nie no, takich ludzi jak tych dwoch gosci powinni za jaja powiesic
02:02:55 <@Vall> Scorcerer: ich to chyba podnieca, ja bym po prostu zignorowal
Opinia osoby postronnej - Dzięki Vall za pozwolenie umieszczenia tego tutaj. Jak chcecie sobie pogadać jescze, to zapraszam na #tibia.pl, o ile Ghost nie wydłubie wam serc łyżeczką, bo coś ostatnio znerwicowany jest.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:29.


Powered by vBulletin 3