Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-12-2005, 12:10   #61
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Czyli lepiej zostawic cheaty w grze, zeby ludzie nie tracili? Super perspektywa, gracz ustawic 20 mc, natlucze sobie uhow, sprzeda i ma kupe forsy, gdy uczciwy klepie biede? Teraz jest conajmniej po rowno.
Uczciwy gracz bedzie mial szanse zarobic minimum kasy koniecznej do gry sorcem na lev 10-25 sprzedajac hmm. Cheaterow mozna spokojnie tepic nie destabilizujac calego rynku run.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Ale i tak miales wieksze szanse na wyjscie na plus. I kolejny minus knighta - tu nie pojdzie, bo zle, tam tez nie, bo za trudno. Tylko guardy,guardy,guardy, tomby. A taki sorc to sobie conajmniej na necro pojdzie
Sorc: tu nie pojdzie bo mu sie zwroci 10% kosztow run, tu nie bo zwroci sie 15%, tu sie moze zwrocic ale rownie dobrze mozna przepuscic tyle kasy co w Vegas .. Knight na kazdej miejscowce na ktorej expi w miare szybko nie traci praktycznie nic. Sorc wymienia spoty tak zeby nie zbankrutowac, chyba ze ma farme albo na mlodym serwie wzbogacil sie na demonach ..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Ale nawet jak loot sie nie poszczesci, wyjdziesz na 0, bo sam robiles. A knight uhow sam nie zrobi.
Jesli w ciagu 2 godzin necro huntu wypadnie ci ss jestes szczesciarzem. Jesli wypadna bohy - szczerze ci zazdroszcze. 2h huntu to 2 dni robienia run. Dla porowniania gdziekolwiek pojde knightem ( sredni lev. lipne skille ) zarabiam przynajmniej 2x tyle ile klosztuja mnie uhy po cenach sklepowych.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Ale zawsze ma te sdki, za to knight moze co najwyzej za 50 ci z explo przylozyc
Knightowi jesli cie dogoni wystarczy bron melee, a ona nie kosztuje 5k za bp i trafia z niej zawsze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Cach bierze smoka na 1 sdka, EO na kilka hitow
EO zablokuje Orsha i Morgarotha, Cach nawet nie pierdnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Tak jak mowilem, sprzeczamy sie, czy lepsza jest woda mineralna gazowana, czy niegazowana.
Twoja argumentacja jest niestety bardzo nietrafiona.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-12-2005, 21:11   #62
szymcio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 51
Evul Cipsoft przeasadza

Mówicie, że knight ma tak super. Ale uhy podrożały, bo w sklepie trzeba kupować(żadko ktos sprzedaje) . Tak samo z innymi runami . No ale szczególnie zjechali, że trzeba mieć ponad 30lvl na sorcu lub drucie, żeby użyć niewidke. A uszki się robi ponad 6 godzin. Podsumowując, upade z tego roku wniosły duże utrudnienia!!
szymcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 22:02   #63
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

@Up Wiesz ja mam druida i wszystko jasne ... troche na knighcie potrenuje...potem na druta 2 bp uh siekne i znowu na knighta...oczywiscie uhy trzymam na hunty ... za 10 lvli pojde blokowac hydry ..ja dostaje loota ( knight ) sorkowie ,druci (palki) - duzo expa...Knight vs. Sorc wychodzi na zero...i to ma dobrze i to tylko w innej postaci...zreszta btw. na scarabach jest dla mnie spox (skille obok) jade na samych exurach...to rzeczywiscie big plus....

Offtop@

Vil widze Ciebie w roli modka
boorex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 22:07   #64
Drizzit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Domyślny rozdzki

gram sorcem i nie wiem czym wy sie ludzie tak podniecace knight na 8lvl ze skilami 40/40 szybciej zabija potwora niz ja na 19 sorcem z rozdzka plagi -.-
Drizzit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 22:29   #65
ZbiQ
Użytkownik Forum
 
ZbiQ's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 38
Domyślny

z tymi exuraki to jest dokladnie tak jak mowiesz, lepiej sie oplaca kupic sobie bp manasow i sie exurkowac ( na wysokim lvlu) niz stracic cenne uhy

a co do mlvl`a, co czasowo on wychodzi tak samo jak przed updatem, jest takie wrazenie, ale wiesz mana sie szybciej regeneruje ale ty musisz spalic jej wiecej wiec wychodzi na zero !
ZbiQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 23:13   #66
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Sprzeczacie się praktycznie o nic, czy wg kogokolwiek knight zgarniał by takie looty bez sorcererów/druidów/paladynów? Co zrobi knight do, powiedzmy, 120 lvla solo na hydrach? Runy pomarnuje? Bo już ponad ten 150 lvl knight coś tam zrobi z explo i burstami. Oczywiście mówie tu o tym, że knight to bloker i w praktyce nie daje rady na huntach bez sorca, do pewnego lvlu. EO solo na demonach? Czemu nie? Dle, dragi - to nic dla niego, ale... mid lvl (40-70) bez sorca/druida/pala nie ma co pchać sie na dl, hydra hunt, bo na 50% mu się nie zwróci... Oczywiście bez druida nie było by uhów, ktore knightowi są niezbędne, bez sorca - explo, ktore na wyższym lvlu również sa knightowi potrzebne, bez pala nie było by burstów dla postaci magicznych. Ta gra jest inteligentnie zbudowana, niestety niektórzy nie potrafią tego dostrzec. Bez jednej profesji nie było by innej, albo było by ich bardzo mało. To już koniec. Ouch... się rozpisałem
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337

Ostatnio edytowany przez Diamonic - 29-12-2005 o 23:15.
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 15:56   #67
Manrox
Użytkownik Forum
 
Manrox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: (brak informacji)
Wiek: 32

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 95
Skille: 95/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

A po co ten temat?
__________________
Nick: (nie pokazuje bo się mnie czepiają że brzydki)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nie pokazuje bo jest tam tylko jeden polak z takim lvl RP (ja)

Gildia: zastrzeżone przez leadera
Skille: 95/70
Miejsce zamieszkania: Edron
Manrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 17:19   #68
Jerzolux
Użytkownik Forum
 
Jerzolux's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 29

Posty: 44
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Domyślny

Ja tam lubie knajcika teraz s nowego stworzylem i na 8 lvlu mam skile 35 na 35.A moi koledzy(nie będę wymienial nicków)mają tak:22 lvl skile45 na 39,15 lvl skile35 na 35
__________________
Modek mi skasowal podpis,ale zrobilem nowy
MOJE USERBARY




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noobek
Tibia na plyte czy bez?
Click here
Jerzolux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 17:34   #69
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diamonic
Bez jednej profesji nie było by innej, albo było by ich bardzo mało.
I tu sie mylisz. Od momentu wprowadzenia run w sklepach zadna profesja nie potrzebuje sorcow/drutow, zazwyczaj jest w stanie pokryc wieksze koszta, palek + knigth moze nawet huntowac bez udzialu sorcow. Poza tym knight spokojnie moze wyzyc bez blokowania czegokolwiek komukolwiek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez boorex
Vil widze Ciebie w roli modka
bez przesady ..

a jesli chodzi o temat to podsumowujac moje poprzednie posty:

Knight stracil praktycznie najmniej, nadal jednak palek wydaje sie byc niezbyt poszkodowany, przez co era knightow raczej nam nie grozi, co widac po rozkladzie vocow na nowych serwach.

Finito.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 17:38   #70
Dariusz
Użytkownik Forum
 
Dariusz's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2004
Lokacja: kazo
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 40
Skille: 68/64
Poziom mag.: 4
Domyślny

nastala era knighta ale ona juz wczesniej byla... gdzies przeczytalem ze te updaty maja wyrownac wszystkie postacie... ale tak naprawde nic sie nie wyrownalo a roznice tylko sie poszerzyly... kiedys palladyn byl super postacia do grania ze wzgledu na skillowanie tera lamia mu sie speary..., mag i druid wprowadzenie souli utrudnilo gre na szczescie wprowadzili rozdzki... mana szybciej rosnie ale oczywiscie wymagania na runy wzrosly... czy tak naprawde cos sie stalo z knightem zlego? odpowiedz jest prosta nie... knightowi rosnie mana szybciej... a poza tym jest tak samo jak kiedys...
i tak naprawde nie wiem czy da sie uczciwie zrobic cos zeby knight mial takie same szanse jak inne profesje... osobiscie uwazam ze najsilniejsza profesja w grze sa palladyni i magowie ale bardzo dlugo im to zajmuje... a knightowi heh tez jest dobra profesja ale coz dajmy na to ze pierwsze tygodni bedzie tylko skillowal i zrobi dobre skille a potem pozostaje tylko mania expowania... i tyle
najlatwiejsza postac w grze i jeszcze ja ulatwiaja... a innym profesja ciagle utrudniaja a potem staraja sie udobruchac i tak to jest i dzieje sie w kolko
kk tyle filozofii mimo wszystko mysle ze choc jest to era knightow to juz powoli przemija... skoro dzis moim magiem moglem se sam blokowac guardy...
czuje ze niedlugo przeminie era knightow a ich blokowanie potworow tez sie skonczy bo inne postacie beda mogly same to robic a jak nie blokowac to szybko wybijac ale jeszcze dlugo to potrwa...
__________________

hiho jestem knightem i mieszkam w kazo.
nie lubie skillowac moze niedlugo guardy zaczne zabijac
Dariusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 18:11   #71
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

Teraz druidzi moga sie posmiac :knighci maja klopot wilekie ceny uhow ,a poniewaz zarabiaja duzo forsy i obrazen nareszcie nie bedzie az tak bogaty .A tak do opinii nekromanty kto to widzial maga lub druida bogatego?Niedosc ze sprzed update zarbialem licho i teraz tez choc troche mniej to i tak knight najwiecej zarbial forsa+loot z przedmiotow.
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 23:03   #72
Wjot
Użytkownik Forum
 
Wjot's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 57
Domyślny yo

Niestety w dzisiejszej Tibi knighci dominują. Kolejne updejty tylko pogarszają sprawę. Rycków jest coraz więcej. Jednak cały ten problem rozpoczął się wraz z wprowadzeniem przez CipSoft pacc'a. Premiowane konto to nie tylko nowe tereny, potworki czy questy, to także ograniczenia poszczególnych profesji. Caly pic polega na tym za "facc-knight" traci względem "pacc-knight" zdecydowanie mniej niż pall, sorc, drut. Dlatego większość graczy facc (w tym ja) wybiera rycka jako swoją profesję. A poniważ facc przeważają to knightów jest najwięcej. Szkoda tylko, że kolejne updat'y pogarszają tę sytuację.
Wjot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 12:24   #73
Piesek Leszek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 09 2005

Posty: 10
Domyślny

Nie Wiem Jak Tam Na Waszych Serwach Ale Na Galanie Teraz Same Sorce z Rooka Wychodza No i Troche Druidkow A Knightow Malo Ale...
No Wogole To Prawie Nikt Pallkiem Nie Gra Teraz

__________________________________________________ _______________

Level: 25
Magic Level: 38
Profesja: Sorcerer
Best Solo: Giant Spider
Best Hit: 241 (SD) I 153 W Playera (E Wave)

Hail Sorcerers And Druids!!
Piesek Leszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 12:34   #74
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

Dziwisz się to przejściowe każdy chce postrzelać sobie z wanda lub roda Parę tygodni i przejdzie
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 12:45   #75
Paciorek_Paladyn
Użytkownik Forum
 
Paciorek_Paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Druid Retets D

Posty: 55
Stan: Aktywny gracz
Imię: Paciorek
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 23
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 27
Domyślny Ta..

Knighci dominuja! Wszyscy teraz rzucili sie na Sorckow i Drutow bo chca pourzywac rozdzek! Powiem szczeze przez te rozdzki nie idzie juz pomiatac magami low lvl! ehh a takie to bylo przyjemne!

Teraz gdy bije sie z kumplem! Ma Pacca i 20 lvl mag to on wygrywa oczywisce bez uhow!

WAli z rozdzki i ucieka do tego nosi tarcze!

Teraz cos czuje ze nadchodzi era magow i drutow!
__________________
http://upload.boo.pl - SWIETNY UPLOAD PLIKOW

Paciorek_Paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 15:42   #76
tmaly
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :d

Wcale że nie era rycków

przed update (mam sorca 15 lvl) z ghoulem sie męczyłem jakieś 10 min
a ze slimem to szkoda gadać

teraz jest wg mnie o wiele lepiej
ghoul 1 min
slime 1.5 min

  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 16:00   #77
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Druid nie jest bogaty??
Po update jestem w stanie zrobic 4bp UHow (mam pacc, no i odpowiedni lvl), zajmuje to jakies 12h okolo za te UHy dostane 4 x 3,2k (za tyle sprzedaje) = 12,8k. No i oczywiście mlvl rośnie.
Z różdżkami druidzi mogą expić na lepszych potworach i spokojnie looty zbierać, po jakichś 4-5h w tombach wynosze około 8k-9k oz. lootu + 3-4 scrab coinsy i diamenciki.
Z sorcami to gorzej troche, bo SD robić nie mogą a za HMMy aż tyle kasy sie nie dostaje. Na ale zawsze pozostają lootbagi.
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 16:55   #78
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nadal jednak w koncu bedzie musial zaplacic sporo za hmmy, a knight na takim samym levelu zarabia nieco szybciej niz druid robiacy runy.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 11:37   #79
Migdas
Użytkownik forum
 
Migdas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005

Posty: 6
Domyślny

A wie ktos moze ile trzeba many spalic teraz na 1% na 4 mlvlu knightem?
Migdas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 11:54   #80
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

nikt nie wie, to jest tajemnica top secret, jakbys wiedzial, to bym musiac Cie zabic
100% = 129,600 mana points wiec jeden procent jest łatwo policzyc ;-]
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:38.


Powered by vBulletin 3