Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-04-2006, 20:12   #61
Piomos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: UK

Posty: 77
Imię: Piomos
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 170
Domyślny

Phoelerius z nami nie wygrasz i dobrze o tym wiesz. Po kolei:

Wezmę coś z ciebie, tzn. będę stosował taką samą taktykę. Po pierwsze ten save log to kłamstwo. Podopisywałeś kilka linijek, które rzekomo mają nas pokazać w złym świetle. Sorry, ale fake'ów nie toleruje. (Podoba ci się Phoe jak naśladuje ciebie )

Po drugie, odnośnie mojego hackingu Nie wypowiadaj się w imieniu ludzi z Bełchatowa, bo żaden z nich nie twierdzi, że jestem rzekomym hackerem. Twoje frajerstwo przewyższa ciebie samego. Nie wiem czemu ubzdurałeś sobie, że ktoś będzie brał na poważnie opinie jakichś flamecharów na tibia.com. Odnosisz się do graczy z Bełchatowa, którzy mają cie głęboko w zadzie. Ofkoz są wyjątki, najczęściej 6 lvl postaci, które boją się ujawnić.

Inna sprawa, straszenie w rl. Tylko ty i twoi koledzy (notabene twojego pokroju) interpretują zdanie "Spotkajmy się w realu to mi wyjaśnisz co masz do mnie" jako grożenie/straszenie. Jest tutaj jeden wyjątek. Ty byś dostał odemnie soczystego liścia na ulicy za całokształt. Ty i tylko ty! Dziwne, że twój pseudo brat w jednym zdaniu napisał, że mi naje**e w realu a za 2 min. zrezygnował. Wywnioskowałem, że to ty pisałeś Ghostem~ do mnie (takie same uśmieszki, zwroty, konstrukcje zdań) i jeżeli nie wierzysz w to co sam napisałeś, to życze powodzenia w życiu.

Powracając do wczorajszej akcji. Troszeczke się przytrzepałeś jak cię wypchnąłem od domku co? Czemu nie zaatakowałeś mnie i Sattora? 102 palek i 58 druid nic nie mogą zrobić 134 knightowi, więc trzeba było wziąć odwet. Miałem dołączyć do DS, ale widząc jak grają twoi koledzy (ty to jesteś kiep w tej wojnie) stwierdzam, że w ogole nie jestem potrzebny. Nie zasłaniaj się liderami Alliance, bo to nie przystoi takiemu "potężnemu" rycerzowi! Już kilku członków Alliance pogodziło się z przegraną i jak stwierdziło "J***ie mnie ta gra", więc radziłbym zacząć sprzedawać spowrotem kupione itemy za rl kase. Być może jeszcze coś odzyskasz
__________________
[bCouncil of Eldest of Friends of Honour
Proud Supporter of the Manchester United.[/b]
Antica
Piomos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-04-2006, 23:00   #62
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny -

BTW P~,
Jak juz mowisz o cheatowaniu to moze cos o Cyrusie i Zybeli wspomnisz?
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 23:44   #63
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius
10 filmow z roznych bitw? Z tego co ja wiem to byly 2 bitwy + jedna na Fibuli jeszcze przed wojna, i na zadnej mnie nie bylo bo bylem offline. A co do twoich informatorow: to ich zapytaj o to a nie mnie bo wydaje sie ze wiedza wiecej niz ja-.-
Tak! Pewnie Wintance z RL znales, lub moc jego Amibota widziales w akcji jak walczyl w LAH z Alliance. Jak ty masz juz takich dobrych informatorow to popytaj ich o swoich idolow(juz wiesz o kogo chodzi), moze znaja oni cala prawde o nich...
Nie nie znalem wintance na rl..znalem go w tibi..od 20 lvla..Aim bot ? Wtedy to jeszcze czegos takiego nie bylo...A co moich informatorów..to to sa naprawde zaufani ludzie grajacy na antice..i oni by cie rozniesli nawet bys nie wiedzial kiedy...2 bitwy ? No to pieknie uczestniczysz w wojnie..Z tego co sie dzis dowiedzialem..To jesli ma byc jakas bitwa to ty momentalnie musisz konczyc gre..Idz i walcz...chyba po to uczestniczysz w tej kurwa wojnie ! I POWIEDZ NAM ILE ZAPLACILES ZA GOLDEN HELMETA BO JA WIEM ZE GO KUPILES ZA RL KASKE ! A tak wogóle to zamilcz lmao.
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 00:21   #64
Sattor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Imię: Sattor
Profesja: Druid
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 58
Domyślny

Tuhamid jak masz jakas postac na Antice to sie doezwij do mnie albo podaj mi jakis kontakt do siebie widze ze madrze gadasz i bedzimey mogli podyskutowac
Sattor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 14:17   #65
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Niestety na antice nie mam juz postaci...(hack/rook) Ale jesli chcesz sie skontaktowac ze mna to moje gg jest widoczne pod profilem

@Pho~
Czekam na odpowiedz
Aha i jesli dla ciebie tibia ma sens tylko zdobywania wiekszego lvla etc..to jestes jebniety..
Ja dzieki tibi poznalem zajebistych koompli..Sam nie expie bo juz to nie ma sensu dla mnie..znudzilo mi sie to jak wiekszosci koomplą..Dzis nawet sobie organizujemy turniej szachowy w carlin..Ale wiesz dla ciebie to zapewne szachy to czarna magia..Dla nas tibia to gra do wspólnej zabawy..
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje

Ostatnio edytowany przez Tuhamiid - 21-04-2006 o 14:23.
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 17:20   #66
Thristen
Użytkownik Forum
 
Thristen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Sosnowiec~

Posty: 604
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thristen
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 154
Skille: 102/65
Poziom mag.: 23
Domyślny

Ey, Phoe~ jestes fajny, tak TAK Bo masz golden helmet oneonerazrazraz111

a tak Serio, wiesz czemu byles offline jak była kazda bitwa? bo stales na sec charze w dp i sie pytales kiedy i gdzie się leja, kiedy twoi kumple walczą bo maja odwage ty kampujesz pz...

fri itans plz....
Thristen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 15:26   #67
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Na poczatek do Wielkich Panow z Satroi (hahahahahahah) jestescie najlepsi na tym servie:
-Sattor bedac w FWD ile miles dedow od Magiusa? wydaje mi sie ze chyba 3 , z tego co piszesz wnioskuje ze chcesz zslolowac 134 ek...Good Luck .Slyszalem pogloski ze jak ciebie Magius klepal to stales sobie afk bo lekcje odrabiles (omg noob style).O Sattorze dlugo by opowiadac ale nie moge sie powstrzymac, to ze niby do twojego chara nie ma zadna inna osoba niz ty jest klamstwem, wytlumacz lepiej mi skad mial passy koles ze Szwecji ktory zamiast pojechac z lvli w gore zjechal troche w dol...

-Piomos tu wielki PG jechania w dol zamiast w gore

To co Phoelerius o was napisal to prawda ze siedzicie w Satori bo sie boicie?
Dojdzcie do Dark Saidow powalczcie troche pokazcie co umiecie bo wasze slowa jak narazie sa puste.Kiedy ta wojna sie skonczy bedziecie na pewno uhonorowani i bedziecie sobie mogli sie wozic

Edit:
MMMmmm Wintance no byla osobistosc ktora gnoila Satori na prawo i lewo teraz mozna powiedziec ze cos takiego samego robi Karr Chaos a co mu Satori moze zrobic?Gowno? Ile razy Wintance zabil czlonkow Satori jak stali pod Gh trenujac badz robiac runy na afk?

Z forum na tibi.com ze swiata Antica mozna gdzie niegdzie wyczytac ze (niektorzy) czlownkowie Satori to Wielkie PA...

Czy Wurzel albo Hesperides zachowuja sie podobnie jak Wy? nie sadze...Jetescie Polakami i moim skromnym zdaniem powinniscie trzymac sie razem ale to jest chyba tylko wywolane zasdroscia,bo ten ma to, a tamten to, nie patrzcie na innych patrz na siebie, graj dla siebie, a nie dla innych !!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 22-04-2006 o 15:39.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 15:57   #68
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

@up.
Wiesz..Zmierz sie z 110 ed to zobaczymy czy bedziesz taki cwany...
Wintance chcial zabijac wszystkich po kolei z Satori..
Magius zabil Sattora bo zabil...Ale popatrz ze to tez 111ms..
I poczytaj caly temat to sie dowiesz dlaczego Sattor nie expi..Poprostu niechce sie mu juz i koniec..znudzilo sie mu to jak kazdemu sie to predzej czy pózniej znudzi to tylko kwestia czasu..

I powiedz mi czemu Phoe~ nie chcial wyjsc z pz jak go Sattor i Piomos bił ?
Phoe~ powinnien miec w dopisku gildi "Pz master" xD

Od gildi Satori sie o.d.p.i.e.r.d.o.l ze tak powiem bo zeby tam nalezec trzeba miec swoje doswiadczenie..Sattor je ma..Piomos tez..Tobie napewno by sie tam nie udalo dolaczyc...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BOtter
Jetescie Polakami i moim skromnym zdaniem powinniscie trzymac sie razem ale to jest chyba tylko wywolane zasdroscia,bo ten ma to, a tamten to, nie patrzcie na innych patrz na siebie, graj dla siebie, a nie dla innych !!
Czego zazdroscic ? Tego ze cala postac praktycznie jest kupiona za rl kase ? Tego mamy mu zazdroscic ? Lmfao -.-
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje

Ostatnio edytowany przez Tuhamiid - 22-04-2006 o 16:02.
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 16:06   #69
Zami
Użytkownik Forum
 
Zami's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Trzebinia/Kraków
Wiek: 37

Posty: 93
Imię: Tateos
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 72
Skille: 22/29
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BOtter
Na poczatek do Wielkich Panow z Satroi (hahahahahahah) jestescie najlepsi na tym servie:
-Sattor bedac w FWD ile miles dedow od Magiusa? wydaje mi sie ze chyba 3 , z tego co piszesz wnioskuje ze chcesz zslolowac 134 ek...Good Luck .Slyszalem pogloski ze jak ciebie Magius klepal to stales sobie afk bo lekcje odrabiles (omg noob style).O Sattorze dlugo by opowiadac ale nie moge sie powstrzymac, to ze niby do twojego chara nie ma zadna inna osoba niz ty jest klamstwem, wytlumacz lepiej mi skad mial passy koles ze Szwecji ktory zamiast pojechac z lvli w gore zjechal troche w dol...

-Piomos tu wielki PG jechania w dol zamiast w gore

To co Phoelerius o was napisal to prawda ze siedzicie w Satori bo sie boicie?
Dojdzcie do Dark Saidow powalczcie troche pokazcie co umiecie bo wasze slowa jak narazie sa puste.Kiedy ta wojna sie skonczy bedziecie na pewno uhonorowani i bedziecie sobie mogli sie wozic

Edit:
MMMmmm Wintance no byla osobistosc ktora gnoila Satori na prawo i lewo teraz mozna powiedziec ze cos takiego samego robi Karr Chaos a co mu Satori moze zrobic?Gowno? Ile razy Wintance zabil czlonkow Satori jak stali pod Gh trenujac badz robiac runy na afk?

Z forum na tibi.com ze swiata Antica mozna gdzie niegdzie wyczytac ze (niektorzy) czlownkowie Satori to Wielkie PA...

Czy Wurzel albo Hesperides zachowuja sie podobnie jak Wy? nie sadze...Jetescie Polakami i moim skromnym zdaniem powinniscie trzymac sie razem ale to jest chyba tylko wywolane zasdroscia,bo ten ma to, a tamten to, nie patrzcie na innych patrz na siebie, graj dla siebie, a nie dla innych !!

Hi kid!
Who are you?
__________________
"So here I am, In solitude I stand"
Zami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 16:53   #70
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tuhamiid
@up.
Wiesz..Zmierz sie z 110 ed to zobaczymy czy bedziesz taki cwany...
Wintance chcial zabijac wszystkich po kolei z Satori..
Magius zabil Sattora bo zabil...Ale popatrz ze to tez 111ms..
I poczytaj caly temat to sie dowiesz dlaczego Sattor nie expi..Poprostu niechce sie mu juz i koniec..znudzilo sie mu to jak kazdemu sie to predzej czy pózniej znudzi to tylko kwestia czasu..

I powiedz mi czemu Phoe~ nie chcial wyjsc z pz jak go Sattor i Piomos bił ?
Phoe~ powinnien miec w dopisku gildi "Pz master" xD

Od gildi Satori sie o.d.p.i.e.r.d.o.l ze tak powiem bo zeby tam nalezec trzeba miec swoje doswiadczenie..Sattor je ma..Piomos tez..Tobie napewno by sie tam nie udalo dolaczyc...



Czego zazdroscic ? Tego ze cala postac praktycznie jest kupiona za rl kase ? Tego mamy mu zazdroscic ? Lmfao -.-
S*******aj na Secure za przeproszeniem (chociaż też mam tam postać ale to szczegół)
Ekhm...Phoe kupil golden helmet za kase w rl?
MMmm...skąd ciekawo miałby tyle kasy człowiek który nie pracuje?
Który kto taki mialby do sprzedania golden helmet z Polski?
Sattor ma doświadczenie? Chyba kupowania postaci
Dziecko widziałem film jak Ciebie owalili...Co się wtedy stało? Jakis bot nadziewany key loggerami?
Piomosa doświaczenie? Tak jak pisałem, zbijania leveli chyba...
I się nie zdziwiłbym żeby ktoś kiedyś wam za takie coś w*******ił kiedyś...
Nie tylko za Tibie...
I niech któs mi powie ze DS'i nie używają macro to wtedy o*******le takie opowiadanie że nie będzie żadnych wątpliwości...Mówicie że Alliance maja sux pvp, bo nie używają botów ~.~ Mr. Piomos ma dosyć dobre pvp buehehe
Nie mógł ujebać mojego kumpla który mial 33 lvl...żałosne...

PS:Thi~ ty byś właczył TBI i bys poleciał calych DS'ów u***ał pewnie nie? Dobry sposób (haha)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 22-04-2006 o 17:21.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 17:34   #71
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Omg jak ja widze takie dzieci jak ty to zal...Sattor kupil postac ? Popie*** cie ? Sattor grał ta postacia jak ty na gówno mówiles "papu" Tak wszyscy chcemy wysluchac twojego opowiadania o tym ze Dark Side uzywa cheatów(i tak kazdy cie wysmieje)...Sattor i Piomos maja 100x wieksze doswiadczenie niz ty...Myslisz ze Strinnity i Yskloisky maja tyle fragów bo bot ? Wiesz ty bys chcial osiagnac chociarz kapke tego co wlasnie oni.. Czlowieku nie masz pojecia o sytuacji...Sam nie wiesz co piszesz...To sa typowe objawy kretynizmu...

Mnie owalili ? Jak ty nawet nie wiesz jak sie moja postac nazywala..A postac mam cala i zdrowa lmao.

A phoe~ to rozpieszczone dziecko(tak tak dziecko nie wazne ile ma lat) co jak powie "mamusiu daj mi 1200zł bo chce sobie kupic golden helmet w grze prosze bede sie dobrze uczył" I "mamusia" mu daj kaske..

Jedno okreslenie na ciebie-Debil
I zamilcz juz. Tak jak to zrobil phoe~
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje

Ostatnio edytowany przez Tuhamiid - 22-04-2006 o 17:40.
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 19:07   #72
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Ty chyba nie wiesz co gadasz Widziałeś film jak zabili Pyronexa?
Żadne SD nie było nie trafione co jest nie możliwe nawet u najlepszej osoby z pvp -.-
Czemu jak bili Magicice lub Ti to czemu trafiali non-stop z SD w siebie?Może dlatego że się lubią?

P********ić mnie to nie p*********ło...wyskakujecie z tekstem że "Phoe kupił postać, kupił Gh" to czemu niby ja nie moge powiedzieć że Sattor nie kupił postaci?
100x wieksze doświadczenie?
Piomos to chyba w hakowaniu, a Sattor w byciu cwaniakiem i nOObem

Wpierw też przeczytaj co ktoś napisze a potem się wypowiadaj
Gadasz głupoty na innych ludzi mówiąc że kupują rzeczy a sam nie jestes lepszy.A żeby kupować za 1200 złoty Gh to tylko ty byś mógł być debilem >.<
Mocny w gębie jesteś tylko bo swoje życie spędziłeś stojąc pod depo i ucząc się od innych nOObów co piszą, racja nie?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 19:30   #73
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Nie lubie sie kłucic na forum..Ale jak widze takich kretynów jak ty to mnie az sciska...Lizesz dupe phoe~ i zapewne myslisz ze zostanie twoim kolegą...O wojnie tez gówno wiesz...

Przeczytałem wszystkie twoje posty i wywnioskowałem ze jestes bezmózgim 13-latkiem, który nic nie wie o sytuacji a wydaje mu sie ze jest najlepszy..wyjdz..Nie znasz Sattora i nie znasz Piomosa..Ja tez ich nie znam ale grałem swoje lata na antice i wiem duzo o tym swiecie i o ludziach co na nim graja..

Lepiej poszukaj sobie innego tematu do pisania bezsensownych postów..
Moze tam cie zaakceptuja..tutaj kolegów nie znajdziesz..

Debil -.- A tak wogóle to mi sie wydaje ze to ty phoe~ tylko nie chesz pisac z swojego profilu...boisz sie ?
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje

Ostatnio edytowany przez Tuhamiid - 22-04-2006 o 19:33.
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 21:06   #74
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tuhamiid
Debil -.- A tak wogóle to mi sie wydaje ze to ty phoe~ tylko nie chesz pisac z swojego profilu...boisz sie ?
To zle ci sie wydaje?

Posty Piomosa i Sattora w tym temacie tylko pokazuja oblicze polskich graczy na Antice... Tylko potrafia sie chowac za plaecami Satori i wyzywac/grozic innym. O czyms zapomnialem? Aaa, o fake logach, faktycznie, tylko nie mowcie ze ja je robie, bo na tego ktorego ja tu wkleilem to mam z 5 swiadkow.
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 22-04-2006 o 21:10.
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 21:37   #75
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Prosze o wypowiedz tych swiadków tutaj
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 21:58   #76
Zemsta
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2006
Lokacja: Pieklo

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 47
Skille: 78/51
Poziom mag.: 15
Domyślny

@ Pchoe~
Wiesz co, ja nie gram na antice i niezamierzam ale z ciekawosci przeczytalem ten caly temat i doszedlem do wniosku ze jestes zalosny i idz sobie ulep balwana lepiej
Co do reszty to poprostu zlejcie goscia bo jest on zalosny
Pozdrawiam
Zemsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 22:29   #77
Piomos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: UK

Posty: 77
Imię: Piomos
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 170
Domyślny

Ja mam ok 60 świadków, że pisałeś na mnie o rzekomym sprzedaniu postaci i wzięciu spowrotem, frajerze.

Dla niewtajemniczonych:
Phoelerius dołączył do polskiej gildii General Levy of Sarmats i tam myśląc, że ja sie nie dowiem, obsmarował mi dupe. W grze wyrzekał się, że to nie on pisał. Gdy kumpel z tej gildii zrobił screena, to Phoe~ nie chciał go zobaczyć twierdząc, że go shackuje Po namowach zobaczył go i oświadczył, że to fake. Oczywiście stwierdził, że konto "Phoelerius" na forum General Levy of Sarmats to nie jego konto. A żeby się dostać do Sarmatów, trzeba założyć account i napisać podanie. Dziwne?

Gościu nie ma się czym bronić, więc używa kłamstw, a wszelkie savelogi, screeny uważa za fake'i. I jakby jedna osoba, której on nader często ufa powiedziała mu "jesteś skończonym frajerem" to on uwierzyłby w to. Jeszcze coś?
__________________
[bCouncil of Eldest of Friends of Honour
Proud Supporter of the Manchester United.[/b]
Antica
Piomos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 23:08   #78
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius na forum General~
Staram się żyć w zgodzie z innymi oraz próbować im pomóc w miarę moich możliwości. Mimo że gram w Tibię zaledwie 4-5 miesiące wiele się nauczyłem przez ten czas i można powiedzieć że jestem doświadczonym graczem.
Wiem wiem...było to dawno temu lecz w ciagu 4-5 miesiecy nie mozna zostac doswiadczonym graczem..to wymaga o wiele wiecej czasu...Powiedz mi na czym te doswiadczenie polegalo ? Moze na tym co jest nizej? V

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtasson na forum general~
Ja wcale nie jestem czepialski, ale jak ktoś Cię pyta, czy polujesz gdzieś, a Ty mowisz, ze nie..ten ktoś wchodzi zapolować, po czym Ty wchodzisz i mu zabijasz potwory, to chyba nie jest to ta "Polska gościnność o której tyle mi opowiadano"....
A potem wielce zaczoles przepraszac bo to byl kolega Woja...a jak by nie byl to bys nie przeprosil...I powiedziales ze mape odkrywales rofl..a dokladnie to bylo tak
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoe~ na forum General~
Tak, napisałem że nie poluję w tamtym miejscu tylko sobię mapkę odkrywam. Zeszłem na dół żeby mapę odkryć tylko i była jedna mumnia to ja zabiłem przy okazji... Tak odruchowo to zrobiłem, zobaczyłem i zabiłem, na pewno nie spycjalnie.

Przepraszam jeszcze raz, jeśli Cie to uraziło.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoe~na forum Mercenarys
I can offer to Mercenarys my sword, my blood, my loyality and my friendship to all members.
Wiec dlaczego teraz nie walczysz w wojnie tylko stoisz w pz ?....Skłamales

Sorry za totalny offtopic..ale musialem to napisac..

I ja wiem ze do tego czasu sie nie zmieniles Kazdy kogo znam kto zna ciebie..Mi to mówi..
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje

Ostatnio edytowany przez Tuhamiid - 22-04-2006 o 23:41.
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 00:18   #79
Zemsta
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2006
Lokacja: Pieklo

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 47
Skille: 78/51
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piomos
W grze wyrzekał się, że to nie on pisal
bo to mogl nieon pisac tylko inny owner konta
Zemsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 12:58   #80
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

@Tuhamiid
Te twoje posty to albo przejaw twojego kretynizmu albo twojej zazdrosci... Nie wnikam w to. Idz sobie grac na ta twoja Secure tam jest wiecej takich noobkow jak ty.

"Nie wazne co mowia o tobie, wazne ze mowia."(czy jak to bylo), naprawde mam to gleboko gdzies co wy sobie tutaj piszecie, piszcie sobie dalej.

@Piomos
Bo to prawda zalosny frajerze! Przeczytales z konta brata moj post na forum GLOS i cie to widocznie musialo bardzo zabolec(Do konta w tibii tez ci passy dal?), prawda boli?
Daj ss z tego posta, tu na forum niech sie all dowiedza prawde o tobie! Najlepiej z calego tematu a nie tylko z tego co ja tam odpisalem.
Druga rzecz, tak mowilem ze to nie ja napisalem, a wiesz dlaczego? Czemu ja mam niby ci mowic prawde, jak co drugie twoje slowo to klamstwo?

Jak juz tak cenicie opinie tych co maja doswiadczenie i duzo graja w ta gre, to zapytajcie w grze Hegesistratosa, o Piomosie, on zna duzo ciekawych rzeczy o nim.

btw, ten temat dotyczy wojny na Antice, a nie "Phoelerius i jego przygody w tbii", ale to tylko swiadczy o tym ze niektorzy nie potrafia czytac.
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 23-04-2006 o 13:01.
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:37.


Powered by vBulletin 3