Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-04-2009, 22:43   #8361
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

To się chłopaki rozstrzelali...
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-04-2009, 22:47   #8362
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

kurwa umre zaraz ; d

Lampard kurwa 4-4
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//

Ostatnio edytowany przez Maggic - 14-04-2009 o 22:49.
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 22:49   #8363
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Wszystko pieknie, mecz z innej planety, tylko szkoda, ze obie drużyny nie wiedzą co to jest obrona. Widzieliście postawy Fabio Aurelio przy golu na 3:2? Paranoja, to już nie jest football, a hokej.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 22:52   #8364
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
Wszystko pieknie, mecz z innej planety, tylko szkoda, ze obie drużyny nie wiedzą co to jest obrona. Widzieliście postawy Fabio Aurelio przy golu na 3:2? Paranoja, to już nie jest football, a hokej.
Nie, po prostu Ty sympatuzujesz Juventusowi... mam nadzieje że zrozumiesz aluzję ; D

d@own : no bo Arti przezwyczajony do włoskiego footballu, gdzie defensywa to podstawa... zreszta to bylo juz walkowane miliard razy ;D jak uraziłem to sorry ;pp
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//

Ostatnio edytowany przez Maggic - 14-04-2009 o 22:56.
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 22:53   #8365
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up: Wredny...

@edit: I już po wszystkim.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 14-04-2009 o 22:56.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 01:24   #8366
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Boję się Guusa Hiddinka
Trzeba będzie zagrać dobrze w obronie bo Czelzi z Hiddinkiem widze, że lubi dużo strzelać, ale też tracić. Kiedy ostatni raz jakiś średniak ligii angielskiej strzelił temu zespołowi 3 gole? oO. Za Mourinho to było nie do pomyślenia.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 06:31   #8367
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Bywa. Taka rotacja w footballu się cały czas robi. Albo Chelsea dużo strzela, albo mało traci. Albo Manchester ma najlepszą obronę, albo (tak jak od trzech ostatnich meczów ponad) linia obrony jest największym problemem. Hm, ciekawie. Tymczasem dzisiaj wielce ciekawy mecz na Dragao. Oj będzie ciekawie, bo United przetrzepane kontuzjami ma spadek formy. Do tego dołóżmy wynik z pierwszego meczu u siebie i aspiracje zawodników Fergusona. Będzie ciekawie- musi być. Pewnie nie aż tak gorąco jak na Stamford, ale też nieźle. Dobrze, że TVP pokaże mecz Manchesteru- tydzień temu, kiedy nie było wiadomo co pokażą w TV to przez myśl przeszło mi, że TVP może puścić mecz Arsenalu bo tam Fabiański. Ale nawet wszystko dobrze się skończyło.

Aj, tak się cieszę, że ktoś utarł nosa Benitezowi. Mrrrr, a teraz najlepiej niech wy*******a do Realu, bo kontraktu nie chciał podpisać z Liverpoolu.

@edit:

Koszulka United ubrana, szalik leży niedaleko, piwko czeka, sałatka w pogotowiu. Jednym słowem- gotowy na mecz

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 15-04-2009 o 20:59.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 22:54   #8368
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hej hej hej! Siata Kristiano palce lizać.

Półfinał hej!
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 23:02   #8369
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
. Dobrze, że TVP pokaże mecz Manchesteru- tydzień temu, kiedy nie było wiadomo co pokażą w TV to przez myśl przeszło mi, że TVP może puścić mecz Arsenalu bo tam Fabiański. Ale nawet wszystko dobrze się skończyło.
Nie rozsmieszaj mnie Mecz MU to masakrycznie nudny syf moze Arsenal nie stworzyl takiego widowiska jakie wczoraj widzielismy na Stamford ale przynajmniej byly 3 bramki,czerwien i pare ladnych akcji

Arsenal-MU

Bedzie ciekawie bo chociaz MU w lidzie deklasuje Arsenal to mecze bezposrednie miedzy nimi zawsze sa nieprzewidywalne (no i licze ze obrona arsenalu zdazy sie wykurowac na ten czas)

Barca-Chelsea

Tutaj to juz wogle bedzie miodzio o ile Chelsea nie zacznie grac toporu jak za czasu Mourinho

Licze na Final Arsenal-Barca, zemste =D i mine Tittiego po przegranej ktory przeciez odszedl do barcy aby zaczac wygrywac trofea
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 23:04   #8370
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

mecz manu straaaaaasznie nudny, zaraz polece skrót arsenalu zobaczyć, ciekawe czy fabiański miał dużo roboty;p
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 23:10   #8371
Kele
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem czemu, ale jakoś Arsenal wydaje mi się mniej groźny niż Porto ; >

Bramka Ronaldo ładna, trzeba to mu przyznać. A i jeszcze to zdziwko komentatora: 'nawet nie protestował' ;D
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 23:21   #8372
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dziwiła mnie bierna postawa Manchesteru w tym meczu. Nawet mimo tego wyniku niby premiującego Diabły Kilka dobrych interwencji Evry oraz mierna postawa Ferdinanda (kilka razy w trudnych dośrodkowaniach minął się z piłką) wystarczyły aby ożywić obronę United. W pierwszej połowie kompletnie niewidoczni Carrick oraz Berba- mówili w sumie o tym w studio, ale ja widać nie mam aż tak trenerskiego oka niczym Jerzy Engel i nie widziałem ich ogromnej pracy dla drużyny. Brakowało życia- Tevez ze swoją walecznością byłby mile widziany. Zgadzam się z Panem powyżej, że Szpaku chyba z 10 razy się podniecał jak to Kristiano nie protestuje lol. Ale to jest dalsza część spadku formy. Mimo wygranej z Porto, Aston i Sunderlandem widać, że coś w ekipie United zacięło się od porażki z Liverpoolem. Gra nie jest już tak płynna, nie ma pomysłu na ciekawe akcje. bez porównania gra bardziej statyczna, mniej ładna niż w sezonie 06/07 bodaj, kiedy to United ogrywali Romę 7:1. Wtedy United oglądało się bardzo fajnie. Teraz to coraz mniej mi się podoba. Również zmęczenie daje się we znaki- gra na wszystkich frontach kosztuje na pewno wiele zdrowia. I tak jak powiedział Straznik- mecze United i Arsenalu są zawsze ciekawe- ot tak przypominam sobie taki przykładowy mecz, bodaj w tamtym sezonie na Emirates kiedy to zakończyło się spotkanie wynikiem 2:2. Strzelał Gallas, Ronaldo, van Persie <?> i znów Gallas w ostatniej minucie. No, ale nieważne. Chodzi mi o świetne tempo tamtego meczu i zaciętość z obu stron. Mam nadzieje, że ten dwumecz też będzie obfitował w takie akcje jak wtedy. No i tyle. Skończyłem się produkować. Wcale się nie dziwie jak się komuś nie będzie tego chciało czytać.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 01:25   #8373
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Wcale się nie dziwie jak się komuś nie będzie tego chciało czytać.
to dobrze

oglądając mecz, MU przypominało mi Barce sprzed roku... szczególnie mecz półfinałowy MU-Barca. coś grali.., do półfinału doszli, ale ogólnie to bez szału.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 09:44   #8374
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fintex Pokaż post
to dobrze

oglądając mecz, MU przypominało mi Barce sprzed roku... szczególnie mecz półfinałowy MU-Barca. coś grali.., do półfinału doszli, ale ogólnie to bez szału.
A bo mi się nudziło wieczorem to się rozpisałem ; )

Bez szału bo nie ma chyba jeszcze takiej innej drużyny co na chwile obecną na tylu frontach walczy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh
Arsenal deklasuje Villarreal. Frustraci z El Madrigal zaliczyli także czerwoną karteczkę. Szkoda mi tylko Piresa, chociaż pewnie w środku czuje się szczęśliwy z powodu awansu Kanonierów, w końcu spędził tutaj ładnych parę lat. Bramka Walcotta to cudo, Theo pewnie sam nie wierzył, że to wpadło. Genialny lob. Drugi gol - świetne podanie Robina, zaspała obrona Villarrealu, co bezwzględnie wykorzystał Adebayor. Ładny gol. Trzecia bramka - karny. Nie mam zamiaru dyskutować o tym, czy został podyktowany słusznie - ale egzekucja była bezwzględna. Brawo Theo, brawo Emmanuel, brawo Perski, a przede wszystkim - viva Fabregas! He plays on the left, he plays on the right, but this guy can pass - he's Cesc Fabregas! Gdy wróci Rosicky i Eduardo siła ofensywna będzie niesamowita. A już 18 kwietnia jedziemy na Wembley.
No i na koniec - jesteśmy na swojej drodze do Rzymu, po rewanż, po zemstę. Historia lubi się powtarzać i dawać szansę na poprawę. W takiej dyspozycji United nie będzie groźniejszym rywalem niż ekipa z El Madrigal.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 16-04-2009 o 13:23.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 16:15   #8375
Xendriel
Użytkownik Forum
 
Xendriel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: okolice Bełchatowa

Posty: 681
Stan: Na Emeryturze
Xendriel ma numer GG 8764070
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Bez szału bo nie ma chyba jeszcze takiej innej drużyny co na chwile obecną na tylu frontach walczy.
Barcelona walczy na trzech frontach.

http://www.youtube.com/watch?v=h9zYbJCWRHk Ronaldo pokazany z trochę innej strony. Bez obrazy dla jego fanów, ale akcja z Lampardem rządzi
Xendriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 16:27   #8376
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xendriel Pokaż post
Barcelona walczy na trzech frontach.

http://www.youtube.com/watch?v=h9zYbJCWRHk Ronaldo pokazany z trochę innej strony. Bez obrazy dla jego fanów, ale akcja z Lampardem rządzi
buauhhaha szukałem tej sytuacji z Lampardem... Oglądałem ten mecz na żywo, sikać mi się ze śmiechu chciało ;D
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 17:00   #8377
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ale tak poważnie- większość z tych sytuacji oscylowały w okolicach 2006 roku. Od tego czasu widać w Kristiano jakąś tam przemianę. Już nie jest takim nurkiem i płaczkiem jak kiedyś. Oczywiście zdarza mu się to i teraz jednak każdy obiektywny powie, że natężenie takich zachowań w jego przypadku zmniejszyło się.

Nie wspomnę tutaj o Szpakowskim, który zachwycał się jak to Kristiano nie kłóci się, jaki jest opanowany itp. To było naprawdę zabawne Ale oglądając TVP można się przyzwyczaić to takich tekstów. "Runy", "O'Szej", "Ferdynand"- to takie perełki z meczów Manchesteru przy komentarzu Szpaka
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 18:20   #8378
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Nie wspomnę tutaj o Szpakowskim, który zachwycał się jak to Kristiano nie kłóci się, jaki jest opanowany itp. To było naprawdę zabawne Ale oglądając TVP można się przyzwyczaić to takich tekstów. "Runy", "O'Szej", "Ferdynand"- to takie perełki z meczów Manchesteru przy komentarzu Szpaka
Ale tylko Szpakowski może zrobić taką atmosferę. Już na początku meczu wiadomo że będzie to nie lada widowisko. A co do jego "perełek", to wg mnie są one najlepsze w całym meczu. Szpaku > Iwański i inne Borki.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 20:44   #8379
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny


Junajted


Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 16-04-2009 o 21:22.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2009, 20:51   #8380
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Ale tak poważnie- większość z tych sytuacji oscylowały w okolicach 2006 roku. Od tego czasu widać w Kristiano jakąś tam przemianę. Już nie jest takim nurkiem i płaczkiem jak kiedyś. Oczywiście zdarza mu się to i teraz jednak każdy obiektywny powie, że natężenie takich zachowań w jego przypadku zmniejszyło się.
Nie zmienia to faktu że 'najlepsze' czyli to z Lampardem zdarzyło się w ostatnim meczu Chelsea z MU, no a na pewno w przed ostatnim... Więc nie taki znowu 2006 rok

Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Wulgarne słowa

ehh ;D nie można powiedzieć że moderator, też człowiek no ale Lampard kurczę 4-4
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//

Ostatnio edytowany przez Maggic - 16-04-2009 o 20:54.
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin 3