Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2007, 13:17   #901
Bartas15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: kujawy :P

Posty: 323
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Wesołych Świąt.
__________________
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

Hail Ultimation
Bartas15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2007, 16:03   #902
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gogar Pokaż post
BUhahahaa to nie ja nie wiedziałem, że KH ma chary wylogowane na d lair : D: DDD

Nie chcecie to nie wierzcie, wiem swoje ; )
Za duzo na otsach sie nagrales taka jest prawda .
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 16:27   #903
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartas15 Pokaż post
Wesołych Świąt.
Tobie i innym Wesołych Świąt !
Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 20:12   #904
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Elo i także życzę wesołych... i na pewien czas skończyć walki między sobą pobotujcie troche. Odetchnijcie od wspólnej rywalizacji na poziomie podstawówki elo!.
Ok'rzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 23:52   #905
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Goldzio , no wiem nie uczyli w przedszkolu ale pozniej to tak , jesli sam nie potrafisz dojsc do tego to CI wyjasnie gdzie jest zrodlo owego "idiotyzmu"

1-w pytaniu czemu mowi Wezu w drugiej osobie , hmm dla mnie to normalne ze jak sie z kims rozmawia to mowi sie w drugiej osobie no chyba ze jest sie w wojsku tam np mozesz mowic "moze pan general(czy ktostam)chcialby sie napic herbaty" czy cos w ten desen
2-powiedz mi gdzie Wezu stwierdzil ze wstydzi sie byc polakiem? a nawet jesli sie wstydzi to jego sprawa nie Twoja , ja np. nie wstydze sie bycia polakiem ale tego ze tyle kretynow jest polakami
3-solstad costam czy jak Ty to ujoles , mialo byc smieszne rozumiem , nie wyszlo trudno , przepraszam dowidzenia =P
a jesli mam uzasadnic o co "prosiles" to uwazam ze jest to glupie bo czy to ze ktos sie zadaje z jakimis obcokrajowcami to odrazu musi do ich grupy spolecznej nalezec? jesli tak to powiedz mi gdzie by ktos mieszkal jesli jest polakiem a zadaje sie z niemcem/szwedem/hiszpanem? el krakusen stadt???(krakow)

Dres =P chodzilo mi o wypowiedz o mozgach
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2007, 12:35   #906
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
Goldzio , no wiem nie uczyli w przedszkolu ale pozniej to tak , jesli sam nie potrafisz dojsc do tego to CI wyjasnie gdzie jest zrodlo owego "idiotyzmu"

1-w pytaniu czemu mowi Wezu w drugiej osobie , hmm dla mnie to normalne ze jak sie z kims rozmawia to mowi sie w drugiej osobie no chyba ze jest sie w wojsku tam np mozesz mowic "moze pan general(czy ktostam)chcialby sie napic herbaty" czy cos w ten desen
2-powiedz mi gdzie Wezu stwierdzil ze wstydzi sie byc polakiem? a nawet jesli sie wstydzi to jego sprawa nie Twoja , ja np. nie wstydze sie bycia polakiem ale tego ze tyle kretynow jest polakami
3-solstad costam czy jak Ty to ujoles , mialo byc smieszne rozumiem , nie wyszlo trudno , przepraszam dowidzenia =P
a jesli mam uzasadnic o co "prosiles" to uwazam ze jest to glupie bo czy to ze ktos sie zadaje z jakimis obcokrajowcami to odrazu musi do ich grupy spolecznej nalezec? jesli tak to powiedz mi gdzie by ktos mieszkal jesli jest polakiem a zadaje sie z niemcem/szwedem/hiszpanem? el krakusen stadt???(krakow)

Dres =P chodzilo mi o wypowiedz o mozgach

1) Czemu mowi Wy a nie My ? Z tego wnioskuje ze wstydzi sie byc Polakiem...
2) j.w. Jesli sie wstydzi to masz racje to jego sprawa wiec milcz jak do mnie mowisz...
3)Wybacz mi przepraszam, jutro przyjade z TVNem i przywioze kwiaty
Pisze sie ujAles... Po pytajniku zaczynamy wielka litera, a Polak pisze sie WIELKA litera, na koncu zdania stawia sie kropke.


@Wezu: Marnego adwokata masz...
Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2007, 16:47   #907
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Goldzio prosze Cie nie ucz mnie ortografii bo od tego jest szkola , wiesz co to szkola?

a jesli juz sie tak czepiasz to sam pisz wszystko idealnie "mowi" jesli chcesz pisac poprawnie to pisz "mówi" na tej samej zasadzie ja pisze bez interpunkcji i wielkich liter(jedyne wielkie litery to "Tobie" "Ci" jako zwroty grzecznosciowe....

i nie wiem gdzie Ty sie uczyles ze jak sie pisze "Wy" a nie "My" to odrazu ktos sie wstydzi , hmm czyli jesli ja mowie do Ciebie teraz to sie wstydze (hmm nie wiem czego ale czegos napewno wedlug Twojego toku myslenia)

co do punktu drugiego , jesli punkt pierwszy jest nieprawdziwy to drugi tez =P
a uwazam ze pisanie w drugiej osobie nie jest dowodem

punkt-kwiatow nie przyjmuje , troche pedalskie nie uwazasz? ale moze Tobie to pasuje =P

a na koniec , nie jestem niczyim adwokatem , jesli nie zauwazyles(co pewnie jest trudne przy Twej inteligensji) to ja dyskutuje(jesli to tak mozna nazwac) na temat braku sensu Twoich wypowiedzi a nie tego co robi Wezu

jakby to podsumowac? zal.pl.swe.br.sp.com.net.org
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2007, 18:08   #908
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Couranger Pokaż post
Za duzo na otsach sie nagrales taka jest prawda .
Napisałem, nie musicie wierzyć. Gdy Orshabaal został stworzony nie był dopracowany tak, jak teraz. A wydarzenia, o których wspomniałem działy się po update 7.6, orsh był słabszy, a sorcowie mieli większą niż teraz moc. Ale co tam, Wy wszystko wiecie najlepiej, chociaż wcale przy tym nie byliście ;]
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2007, 19:22   #909
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

@saia

Zdziwilbys sie...

Posiadam angielskiego Windowsa wiec pozwolisz, ze nie bede wklejal za kazdym razem polskich znakow ok ? Dzieki.

Gdzie sie uczylem ? Pewnie w szkole. Tak to byla szkola. Blednie rozumujesz, jesli piszesz: Wy (tutaj Polacy) to logicznym jest ze sie do tej grupy nie zaliczasz racja ?

A ja uwazam, ze pisanie w 2 osobie jest dowodem. Oczywiscie masz prawo do swojej opinii.

Uwazasz, ze wreczenie kwiatow w ramach przeprosin jest "pedalskie" ? Hmm... Partnerce zyciowej tez nie bedziesz przynosil kwiatow bo to "pedalskie" ?

Brak inteligencji... Chcialbym zebys pomyslal, ze za kablem siedzi osoba starsza od Ciebie i moze warto byloby ja uszanowac chocby z uwagi na wiek ?

Gratuluje podsumowania... Nie uwazasz, ze slowko tak szeroko przyjete w slangu internetowym jak "zal" jest oznaka dzieci spod znaku czerwono pomaranczowej wstazki ?

Wesolych Swiat i troszke innego spojrzenia na swiat Ci zycze. Moze jak odsuniesz dlon od nosa to zobaczysz nie tylko skore, ale tez cale palce lub paznokcie ? (mam nadzieje, ze nadarzasz za metafora ?)

EDIT: Sadze, ze w tym jakze glebokim adresie internetowym sp oznacza Hiszpanie ? A nie powinno byc es ?

Ostatnio edytowany przez Goldzio - 25-12-2007 o 19:24.
Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 01:45   #910
Ravuse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 179
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Ravuse ma numer GG 4227383 Ravuse ma login Tlenu only@for.vips
Domyślny

Sytuacja na Berylii przedstawia sie tak ze zadna ze stron mnie nie kocha ... pomoze mi ktos wywolac wojne ktora wykopie obie strony z serva?
Ravuse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 02:05   #911
Spoon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio Pokaż post
@saiaGdzie sie uczylem ? Pewnie w szkole. Tak to byla szkola. Blednie rozumujesz, jesli piszesz: Wy (tutaj Polacy) to logicznym jest ze sie do tej grupy nie zaliczasz racja ?
Koleś... jesteś idiotą. Posłuchaj jakiegoś orędzia, czy przemówienia czasem i wtedy się wypowiadaj.

Polacy to taki specyficzny naród, że gdy ma dobrze, to drze koty ze sobą nawzajem. Kiedy jednak jest źle- Polacy potrafią walczyć jeden za drugiego. W świecie tibijskim jednak nawet ta nasza przywara zaczyna zanikać i Polak Polakowi wilkiem się staje...

BTW: w tej grze próg wiekowy powinien wynosić PRZYNAJMNIEJ 14 lat + test z pisowni polskiej + test inteligencji xD
Spoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 04:00   #912
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gogar Pokaż post
Napisałem, nie musicie wierzyć. Gdy Orshabaal został stworzony nie był dopracowany tak, jak teraz. A wydarzenia, o których wspomniałem działy się po update 7.6, orsh był słabszy, a sorcowie mieli większą niż teraz moc. Ale co tam, Wy wszystko wiecie najlepiej, chociaż wcale przy tym nie byliście ;]
ty wsistko najlepiej wiesh ale jestesh MEGA SUPER ODLOTOWY!!
Rev'ico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 05:46   #913
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rev'ico Pokaż post
ty wsistko najlepiej wiesh ale jestesh MEGA SUPER ODLOTOWY!!
O tak ;o Właśnie tak, masz mnie.
Boże, żal mi takich rewików jak Ty. Gdyby nie to, że Jemioła łasi się do wszystkich hlvl, to bym miał przyjemność Cię nie poznać.
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 09:32   #914
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gogar Pokaż post
O tak ;o Właśnie tak, masz mnie.
Boże, żal mi takich rewików jak Ty. Gdyby nie to, że Jemioła łasi się do wszystkich hlvl, to bym miał przyjemność Cię nie poznać.
ziomek, zaczynasz co pier***lic ze 26lvl potrafi lurowac orsha tylko sie manasujac i przy tym nie padac, a pozniej sie dziwisz, ze wszyscy sie z ciebie smieja?... jak gralem na otsach rpg, to tam orshe tez nie walily takiego combo jak na rl tibii, wiec pewnie cos ci sie przysnilo, moze grales za duzo i juz ci sie ots z tibia miesza
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 12:00   #915
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spoon Pokaż post
Koleś... jesteś idiotą. Posłuchaj jakiegoś orędzia, czy przemówienia czasem i wtedy się wypowiadaj.

Polacy to taki specyficzny naród, że gdy ma dobrze, to drze koty ze sobą nawzajem. Kiedy jednak jest źle- Polacy potrafią walczyć jeden za drugiego. W świecie tibijskim jednak nawet ta nasza przywara zaczyna zanikać i Polak Polakowi wilkiem się staje...

BTW: w tej grze próg wiekowy powinien wynosić PRZYNAJMNIEJ 14 lat + test z pisowni polskiej + test inteligencji xD
Spoon powiedz mi z laski swojej dlaczego mnie obrazasz ? Polacy potrafia walczyc jeden za drugiego ? Nie rozsmieszaj mnie, moze i walczyc beda ale tak szybko jak sie zbiora tak szybko sie rozejda bo pokloca sie o chocby 10min dluzej na spawnie... Co do progu wiekowego to niestety ale wbrew Twoim oczekiwaniom spelnilbym ten i 2 inne warunki... Nie wiem skad taka zlosc po wyrazeniu swojej opinii ? Oczywiscie masz prawo wyrazic swoje zdanie, ale prosze moze bez emocji ?

A tak BTW: Widze, ze przejales nawyki od kolegi saia, nie umiesz uzasadnic swojego zdania ze jestem "idiota"


Wesolych Swiat.
Goldzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 13:06   #916
Kuba_Lol
Użytkownik Forum
 
Kuba_Lol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 46
Stan: Niegrający
Domyślny

Jak patrze na to forum to widze tylko jedna rzecz....
schodzimy na psy chlopaki, poprostu nie da sie tego czytac : S

ps. @Ravuse:
no coz, zycze Ci powodzenia w walczeniu vs 150 osob : o
__________________
I TYLE...
Kuba_Lol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 13:25   #917
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Gogar
HAHAHAHHAHAHA, dzięki Tobie poprawił mi się humor z samego rana
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 13:33   #918
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Goldzio , byla pomylka z tym sp , mozliwe nie znam w kazdym raize mysle ze sam jezyk znam o wiele lepiej niz Ty "igual no me has entendido bien" =P
nie ma sensu sie licytowac kto wiecej umie bo probujesz sprowadzic rozmowe na tor taki ze "saia jest glupi a goldzio madry" sluchaj ja jakims asem nie jestem wiec mozliwe ze bedziesz madrzejszy
jednak patrzac na to co piszesz mam wrazenie ze czytajac moje posty jestes pijany
mowilem o wreczanu kwiatow przez chlopaka chlopakowi
zwrot "Wy" o ile dobrze zrozumialem byl skierowany do polakow ktorzy zlaczyli sie z hiszpanami wiec wyjasnij mi czemu mowiac "Wy"
musi od razu sugerowac ze mowi to wszystkich polakow? mowi tylko do grupy
"zal" hmm , pewnie nie czytasz focusa no bo co to sa takie pisma naukowe no nie?
w numerze z przed paru miesiecy bylo pisane na temat "kiczu" i jakbys to przeczytal to bys zauwazyl ze czasem cos kiczowatego mozna w danym kontekscie przedstawic jako smieszne etc

tak na koniec , proponuje ze jesli chcesz dalej sie klocic to na prywatnych wiadomosciach , nie zasmiecajac tego forum

ps. nie wiem czy to do mnie ale.... wesolych swiat
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 14:03   #919
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etan Marth Pokaż post
ziomek, zaczynasz co pier***lic ze 26lvl potrafi lurowac orsha tylko sie manasujac i przy tym nie padac, a pozniej sie dziwisz, ze wszyscy sie z ciebie smieja?... jak gralem na otsach rpg, to tam orshe tez nie walily takiego combo jak na rl tibii, wiec pewnie cos ci sie przysnilo, moze grales za duzo i juz ci sie ots z tibia miesza
Nie dziwię się, bo możecie nie wierzyć, ale ja przy tym byłem, więc "Sorry Winnetou" ;]
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 14:10   #920
Spoon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007

Posty: 10
Domyślny

Saia: chodziło mi o kwestię mówienia "Wy", co w Twoim przekonaniu wyklucza mówcę z grona adresatów swojej wypowiedzi. Skumaj, że można mówić Wy (najnormalniejszy w świecie zwrot...) i pozostać w grupie osób, do których się zwraca.

Nie twierdzę, że tych wymagań byś nie spełnił i nie były one skierowane do Ciebie.

Chcesz przykładów, iż Polacy potrafią walczyć wspólnie? Otwórz podręcznik od historii.
Spoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:47.


Powered by vBulletin 3