Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-01-2007, 16:51   #901
Armonos Oroth
Użytkownik Forum
 
Armonos Oroth's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB
Świat: Arcania
Poziom: 52
Skille: 78/77
Poziom mag.: 6
Armonos Oroth ma numer GG 8959309
Domyślny

Polsko ! Niech Mezo nas jednoczy !
__________________
;P
Armonos Oroth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-01-2007, 16:53   #902
Kolbus
Użytkownik Forum
 
Kolbus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Niegrający
Imię: Kol'ba
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jebać Psy
Świat: Arcania
Poziom: 182
Domyślny

Wiatrak na prezydenta!!1!!11
__________________
Be nice for ppl when you rise up ... because you can see them when you will get down.
Kolbus jest offline  
stary 15-01-2007, 16:57   #903
Cibeek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 100
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

Bartholomew
Cibeek jest offline  
stary 15-01-2007, 17:03   #904
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop Pokaż post
chodzi mi o to ze niezamierzam mieszac sie w wojne,bede mial neta chce normalnie sobie pograc bo nierobilem tego od 9 miesiecy gdy neta stracilem poprzedniego,a to kto wygra i co bedzie pozniej mnie nieinteresuje,jak bede hunted to bede niepoplacze sie,
Tak czy siak cie ubija... Nie wierze ze fosa nic do ciebie niema!!
Sie dziwie ze nie jestes jeszcze w dpft, jest duza szansa ze beach wygraja wojne a wtedy good bye pl!! Ale jak masz takiego neta to masz wielki problem mozesz nie doczekac polskiej arcani
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py

Ostatnio edytowany przez Ciacho1920 - 15-01-2007 o 17:07.
Ciacho1920 jest offline  
stary 15-01-2007, 17:04   #905
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartholomew Pokaż post
ładna mi pozycja, huehue, kazdy na arcani wie ze jestes w beach bo chcesz dalej lizac dupe fosie
sam ljubo pisal;"nie zapomne ci tego arrowix'' po tym jak ''karales'' polakow w ab. jeszcze pierdolisz ze tamten noobek z hmm nawalal - swietna wymowka-.-
huehue, kazdy na arcani wie ze jestes za dpft bo hapiesz dzide cadorowi zeby dostac free iteny
sam medi pisal "sprzedam dupe bartholomea za bp manasow" i jeszcze pierniczysz ze sie nie puszczasz - swietna wymowka -,-
Aro aka papa jest offline  
stary 15-01-2007, 17:08   #906
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aro aka papa Pokaż post
huehue, kazdy na arcani wie ze jestes za dpft bo hapiesz dzide cadorowi zeby dostac free iteny
sam medi pisal "sprzedam dupe bartholomea za bp manasow" i jeszcze pierniczysz ze sie nie puszczasz - swietna wymowka -,-
Jestem za Aro... Tez bym poszedl za kumplami, niz jakis patriotyzm...
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline  
stary 15-01-2007, 17:09   #907
Amirez
Użytkownik Forum
 
Amirez's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

Żeby nie robić oftopow zaczęło się zabijanie przyjaciół od stron walczących i nie mowie o ludziach walczących w Ab carlin itp..
Amirez jest offline  
stary 15-01-2007, 17:11   #908
Cibeek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 100
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

Ciacho pewnie nie wiesz co to takiego patryjotyzm
Cibeek jest offline  
stary 15-01-2007, 17:13   #909
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

@Ciacho
cusz to sa patriotysm kiedy polowa z tyh patrituf nie potrafi po polskiemu napisac zdania
a o notopie to sobie wyobraz ze stoisz sobie spokojnie i robisz uhy i masz te 3k na 1,5h do przodu xD nizeli stac w pz i nie robic tych uh ! ani mlvl nie rosnie ani kasy nie ma :/ on woli jednak zarabiac xD pozabijac bugi bo jest szansa ze go nie dobija ;d(aczkolwiek nie zawsze) czy inne takie niz isc na wojne i zobaczyc po 4 minutach ze dostal 5412525 sdki bo aqrat laga mial
Wiatrak jest offline  
stary 15-01-2007, 17:21   #910
Kolbus
Użytkownik Forum
 
Kolbus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Niegrający
Imię: Kol'ba
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jebać Psy
Świat: Arcania
Poziom: 182
Domyślny :p

Wiatrak na sekretarza obrony!!11!11!
__________________
Be nice for ppl when you rise up ... because you can see them when you will get down.
Kolbus jest offline  
stary 15-01-2007, 17:36   #911
Flash
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2004

Posty: 12
Domyślny Człowieku pomyśl...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop Pokaż post
jakie brednie tu widze..;p

a co do zabijania lady sary itp to neistety ale z tego co ja wiem polaczki z dptf sami zaczeli taka krucjate gdy zabili daerotha ktory neiuczestniczyl w wojnie i byl neutralny wiec odwet byl sluszny jak dla mnie
Komentarze pozostałych są w większości drętwe ale o tobie notop czy Sua lub jak tam chcesz to się spodziewałem mądrej wypowiedzi a nie pro faszystowskiej.
W czasie wojny niemcy mordowali innych w obozach i uważasz, że w odwecie powinno tez się ich exterminować w podobny sposób ??? Jeśli Luki i inni polacy w dpft są zgagami to czym różni się od nich Twój idol (czyt. "ostatni sprawiedliwy")
Fosfik. Taki sam mądry jak i oni.... A Ty juz chyba zapomniałeś jak Cię Fosfik ganiał i tylko fart sprawiał, że uciekałeś mając kilka punktów hp. Moim zdaniem wszyscy którzy są neutralni a do tego raczej nie mają ciemnej przeszłości powinni być nietykalni a jeśli już to uważani za poszkodowanych a nie jeszcze przyczepiać im głupie komentarze.... Mam nadzieję tylko wobec Ciebie, że już nie przeczytam chorych komentarzy bo po pozostałych (nabijaczy postów - Aro aka papa czy Filemon) już się tego nie spodziewam.
Flash jest offline  
stary 15-01-2007, 17:46   #912
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Flash Pokaż post
Komentarze pozostałych są w większości drętwe ale o tobie notop czy Sua lub jak tam chcesz to się spodziewałem mądrej wypowiedzi a nie pro faszystowskiej.
W czasie wojny niemcy mordowali innych w obozach i uważasz, że w odwecie powinno tez się ich exterminować w podobny sposób ??? Jeśli Luki i inni polacy w dpft są zgagami to czym różni się od nich Twój idol (czyt. "ostatni sprawiedliwy")
Fosfik. Taki sam mądry jak i oni.... A Ty juz chyba zapomniałeś jak Cię Fosfik ganiał i tylko fart sprawiał, że uciekałeś mając kilka punktów hp. Moim zdaniem wszyscy którzy są neutralni a do tego raczej nie mają ciemnej przeszłości powinni być nietykalni a jeśli już to uważani za poszkodowanych a nie jeszcze przyczepiać im głupie komentarze.... Mam nadzieję tylko wobec Ciebie, że już nie przeczytam chorych komentarzy bo po pozostałych (nabijaczy postów - Aro aka papa czy Filemon) już się tego nie spodziewam.
a od kiedy mozna na tym forum posty nabijac?PLXXXX TEACH ME
nikt cie nie zmusza zebys tu zagladal czlowieku jesli poziom ci tak oburza i wielce ci nieodpowiada to poczytaj swiat kobiety
Aro aka papa jest offline  
stary 15-01-2007, 17:48   #913
FUHRER
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 82
Domyślny

omg po co wy cytujecie kogos kto jest post wyzej ;>
FUHRER jest offline  
stary 15-01-2007, 17:48   #914
Rezerwa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2006
Lokacja: Mielec

Posty: 11
Stan: Niegrający
Imię: Rezerwa
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 83
Skille: 22/27
Poziom mag.: 59
Domyślny

bo my tak lubimy
Rezerwa jest offline  
stary 15-01-2007, 17:54   #915
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

no wlasnie zamiast cytowac tematy o wyzszosci zupy pomidorowej nad ogorkowa i wplywie jaki na ta decyzje ma okres godowy pingwinow krolewskich w egipcie z 2001 roku wy cytujecie tych nad soba no co za bezsens wogole jak wy tak mozecie nic tylko na barykady i niech sie krew polejeeee

a tak na serio to dzialmy w celu zamulenia forum.tibia.pl zeby admini mieli co robic a nie tylko sie byczyli i usuwali posty uczciwych i normalnych(inaczej) uzyszkodnikow
Wiatrak jest offline  
stary 15-01-2007, 17:54   #916
Flash
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2004

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aro aka papa Pokaż post
Widac twoje IQ rowna sie rozmiarowi buta...ciesz sie ze luki to twoj ziom bo dawno gryzlbys glebe kozaku...szkoda ze wczesniej mi tego nie powiedziales tylko teraz cynisz no ale coz typowe dla takiego frajerstwa jak ty.


A aata padal sporo czasu po tym jak wbilem do beach...dupy nikomu nigdy nie lizalem i lizac nie musze bo wywalczylem sobie okreslona pozycje na serwie kiedy ciebie jeszcze na arcanii nie bylo albo byles low lvlem spamujacym o darmowe itemy w ab.
szok - jak możesz mówić o czyjejś niskiej inteligencji w taki sposób ?? Przecież stawia Cię to niżej od niego.... Ludzie mówcie z kulturą i mądrze bo to co do tej pory powiedzieliście to w niczym wam nie dodało splendoru a raczej ujęło... Zorganizowaliście tu sobie potyczki słowne ?? "Krzyk" jest oznaką słabości !!
Flash jest offline  
stary 15-01-2007, 18:01   #917
Flash
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2004

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rezerwa Pokaż post
kur.. koles skoro tak myslisz to zapraszam do melca (masz przeciez niedaleko=]) moze za jakis czas ja wpade odwiedzic ziomow i ciebie takze z mila checia odwiedze
zobaczymy kto tu jest tylo twardy przed monitorem
wow - i tak właśnie niby w waszym rozumieniu wygrywano wojny, bohaterowie zamiast walczyć tylko dużo gadają i to niekoniecznie mądrze. Ale wstyd rodacy nikt nie umie ustąpić i stawia się tym samym na piedestale głupoty obok reszty.
Przepraszam, że te posty nie są jednym ale czytam sobie powoli i na niektórych nie mogę się opanować.
Flash jest offline  
stary 15-01-2007, 18:02   #918
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Flash Pokaż post
szok - jak możesz mówić o czyjejś niskiej inteligencji w taki sposób ?? Przecież stawia Cię to niżej od niego.... Ludzie mówcie z kulturą i mądrze bo to co do tej pory powiedzieliście to w niczym wam nie dodało splendoru a raczej ujęło... Zorganizowaliście tu sobie potyczki słowne ?? "Krzyk" jest oznaką słabości !!
musialoby mi zalezec na jego albo twojej opinii zeby postarac sie wyjsc ponad przecietna poziomu tego forum...

btw. co ty taki wrazliwy cooooo?widze ze w bardzo emocjonalny sposob reagujesz na pewne sprawy?lubisz rozowy kolor moze?bawiles sie lalkami w dziecinstwie?masz na imie marek ale wolisz jak mowia ci marry?/;

soryy nie moglem sie powstrzymac/;

Ostatnio edytowany przez Aro aka papa - 15-01-2007 o 18:07.
Aro aka papa jest offline  
stary 15-01-2007, 18:03   #919
Kolbus
Użytkownik Forum
 
Kolbus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Niegrający
Imię: Kol'ba
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jebać Psy
Świat: Arcania
Poziom: 182
Domyślny

nu haliera

@up
BUEbueHuEhuEHUEHUEHeUhEuHE

sorry nie moglem sie powstrzymac /=;
__________________
Be nice for ppl when you rise up ... because you can see them when you will get down.

Ostatnio edytowany przez Kolbus - 15-01-2007 o 18:13.
Kolbus jest offline  
stary 15-01-2007, 18:14   #920
Aurii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2007

Posty: 79
Domyślny

Cytuj:
Użytkowników czytających ten temat: 30 (zarejestrowanych: 17, gości: 13)
Aurii, Kolbus, Boski Bronek, Gidekab, Flash, Turon De'Galx, Clayde, Soul Hunter, Aro aka papa, Fosqo, Doom Terror, Wiatrak, Santa Claus, blade471, Rezerwa, Nacpany_Wlodek, -Shady-
no no widac Arcania ozyla
Aurii jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:50.


Powered by vBulletin 3