Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-03-2009, 12:10   #921
Thuriv
Użytkownik Forum
 
Thuriv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 30
Stan: Niegrający
Domyślny

U mnie na serwerze nie jest tak źle, jako JC zarabiam od 500 do 1500 golda dziennie. Chociaż niestety ceny gemów zaczynają powoli spadać.
__________________
Thuriv jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-03-2009, 15:12   #922
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Frost Lotusy - 20g.
Abyss Crystal - 45g.
Arctic Fur - 40g.
Titansteel bar - 60g.
Titansteel CD - 5g.
Dragon's Eye - 50g.

Witamy na Burning Legionie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 16:34   #923
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

A ja ostatnio doszedlem do wniosku, dlaczego blizz wprowadzil ograniczenie picia mana potionow do tylko jednego na walke. Dzieki temu nie trzeba zuzywac 10 potow na walke, co obniza koszt raidowanie, co z kolei znowu udowadnia fakt ze wow jest pod casual'a robiony. Takie moje zdanie jest. (tylko nie pamietam jak to blizz uzasadnial)
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2009, 17:58   #924
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Żeby raidy były "trudniejsze".
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2009, 01:14   #925
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Żeby raidy były "trudniejsze".
Zeby mana pot był awaryjnym sposobem na regeneracje many (bądź health na życie), a nie by był to kolejny mana regen. Bo inaczej z łykania potów miałoby się dodatkowe 180 mp/5 z niczego.

Anyway - blizz bardzo się stara sprawić, żeby mag polubił spirit...
I chyba zaczynam go lubić
I najparawdopodobniej skończe z byciem Frostfire a przesiądę się na Fire (z odrobiną arcane ofc).
Tylko... Jeszcze więcej hit gearu do zebrania O_o
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2009, 15:23   #926
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Witam. Właśnie dzisiaj ponownie próbuję World of Warcraft, zrobiłem nowe konto, no i mam 40 dni gry.

Czy ktoś gra na Burning Legion?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2009, 16:50   #927
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=Gy8UZR72o9c

Coś dla magów
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2009, 16:51   #928
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Ahhh Burning Legion, realm Polaczków, ja osobiście stronię od takich miejsc.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2009, 20:23   #929
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Ja gram. Nick Pethon jak cos.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2009, 21:45   #930
Ziemniax
Użytkownik Forum
 
Ziemniax's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007

Posty: 102
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
hmmm oglądałem podobny pojedynek na stronce sk-gaming. Czekałem na pojedynek W CS-a pomiędzy MyM-em i jakąś drużyną ze Szwecji - musieli przekładać tę walkę o pół godziny, bo Arcane Mage przez 20 minut pojedynkował się z Holy Priestem (nie zdradzę zwycięzcy, walka była naprawdę imponująca i wyrównana )

BTW dzisiaj wreszcie udało się zaliczyć wszystkie wingi w naxx25m
Kel'thuzadzie, nadchodzimy
Ziemniax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 01:15   #931
Thuriv
Użytkownik Forum
 
Thuriv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 30
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ziemniax Pokaż post

BTW dzisiaj wreszcie udało się zaliczyć wszystkie wingi w naxx25m
Kel'thuzadzie, nadchodzimy
Gratuluje

Dzisiaj mojej gildii po raz kolejny nie udało się złożyć odpowiedniego setupu na Sartha3D 10man, eh ... a tylko 2 achievementy dzielą mnie od Plagued Proto-Drake.
Cóż, na pocieszenie udało mi się wczoraj zaliczyć ostatni brakujący heroic achievement i w końcu po ponad roku gry mam jakiegoś w miarę rzadkiego mounta
Chociaż po ostatnim nerfie z Anub'arakiem to każdy może go teraz mieć :<
__________________
Thuriv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 06:17   #932
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Ja kończę z tą grą. Po dwumiesięcznej grze na WotLKu, doszedłem do wniosku, że Blizzard chce zmienić oblicze tej, jakże świetnej niegdyś, gry MMO. Niesamowita każualizacja i stopniowa pokemonizacja - nie chcę trwonić pieniędzy na grę, która coraz mniej ode mnie wymaga, dając - wzorem definicji każualu i next-gamingu - łatwe osiągnięcia i szybką... "satysfakcję".

Sprzedaję moje płyty oraz konto. Płyty już wystawiłem na aukcję: http://allegro.pl/item590706001_worl...ade_wotlk.html
Konto mogę albo do niej dołączyć (80lvl prot warrior gotowy do rajdowania w Naxx), oczywiście po uprzednim zmodyfikowaniu aukcji, podniesieniu do adekwatnej ceny, albo wystawić na osobnej aukcji.
Chętnych zapraszam na allegro i PW.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 08:40   #933
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Ja kończę z tą grą. Po dwumiesięcznej grze na WotLKu, doszedłem do wniosku, że Blizzard chce zmienić oblicze tej, jakże świetnej niegdyś, gry MMO. Niesamowita każualizacja i stopniowa pokemonizacja - nie chcę trwonić pieniędzy na grę, która coraz mniej ode mnie wymaga, dając - wzorem definicji każualu i next-gamingu - łatwe osiągnięcia i szybką... "satysfakcję".
Dziwne stwierdzenie, tuż przed Ulduarem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 08:48   #934
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Który ma być na poziomie trudności rajdów TBC? Przed nerfem? Ha-ha.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 10:38   #935
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PLague Pokaż post
Który ma być na poziomie trudności rajdów TBC? Przed nerfem? Ha-ha.
Nie mów hop póki nie przeskoczysz. Blizzard wciąż nanosi poprawki, i wiele może się zmienić. Zresztą czego Ty od tej gry oczekujesz? Że będziesz musiał pół dnia zastanawiać się nad tym, jak ubić jednego bossa?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 11:20   #936
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Hehe, nie. Chcę poziomu trudności z poprzednich wersji WoW, a nie jakieś zabaweczki, która wręcz sama daje "nagrody". Nie chcę tutaj zacząć znowuż gadać o tym, po prostu wystawiłem swoją ofertę.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 11:42   #937
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PLague Pokaż post
Hehe, nie. Chcę poziomu trudności z poprzednich wersji WoW, a nie jakieś zabaweczki, która wręcz sama daje "nagrody". Nie chcę tutaj zacząć znowuż gadać o tym, po prostu wystawiłem swoją ofertę.
Ehh. Porównaj sobie epici ze Stratholme i Naxx. Popatrz na staty. Po prostu z dodatku na dodatek (a raczej z patcha na patch), musi być tego więcej, żeby ludzie mogli sprostać coraz to trudniejszym bossom. Następny dodatek będzie jeszcze prostszy, ale... Nie kłóćmy się, przecież jak coś rozgryziesz to prędzej czy później będzie to łatwe... Twoją "łatwość" rekompensują świetna fabuła dodatku, piękne widoki, przemyślani bossowie (chodzi mi o ich znaczenie i fabułę).

Idąc Twoim tokiem myślenia, każda gra prędzej czy później zrobi się za łatwa, co oznacza też nudna.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 14:20   #938
Ziemniax
Użytkownik Forum
 
Ziemniax's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007

Posty: 102
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ehh. Porównaj sobie epici ze Stratholme i Naxx. Popatrz na staty. Po prostu z dodatku na dodatek (a raczej z patcha na patch), musi być tego więcej, żeby ludzie mogli sprostać coraz to trudniejszym bossom. Następny dodatek będzie jeszcze prostszy, ale... Nie kłóćmy się, przecież jak coś rozgryziesz to prędzej czy później będzie to łatwe... Twoją "łatwość" rekompensują świetna fabuła dodatku, piękne widoki, przemyślani bossowie (chodzi mi o ich znaczenie i fabułę).

Idąc Twoim tokiem myślenia, każda gra prędzej czy później zrobi się za łatwa, co oznacza też nudna.
Heh Blizzard jak może ułatwia na razie robienie twinków
A co do bossów - wciąż nie moge uwierzyć, że Anub'arak ma miejsce tylko w 5m . Moim zdaniem powinni zrobić z Azjol'Nerub raida przynajmniej na 10m (jak Sartha i Malygosa - jeden boss i byłoby to jakieś wyzwanie).
Ale cóż - na razie Blizz przerabia sobie lore Warcrafta na łańcuszki choinkowe i nic z tym nie zrobimy
Możemy tylko czekać na kolejne patche...

Swoją drogą, przeglądałem filmiki bitew z bossami w Ulduar i mogę powiedzieć, że zaskoczyło mnie kilku: Mimiron i Kologarn.
I wciąż czekam na testy z walk z Algalonem i Yogg-Saronem (całą resztę widziałem )

No i najbardizej czekam na kolejne skrzydło w Vault of Archavon!
Emalon the Storm Watcher (będący nowym bossem w VoA) będzie o wiele bardziej wymagający niż jego sąsiad Archavon!

KUR... BLIZZARDZIE NIE KAŻ MI WIĘCEJ CZEKAĆ!!!
Ziemniax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 14:32   #939
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Sorbecie, chyba za bardzo nie pojąłeś, o co mi chodzi, ale nic straconego. Porównywanie statów ze starych rajdów do tych nowych nie ma sensu, bo oczywistym jest, że te drugie w liczbach będą trudniejsze.
Jednak w rzeczywistości takie nie są, a jedyny hc, który sprawiał mi problemy, był The Oculus. Pierwsze hc z WotLK robiłem w itemach z zadań (!), co w tbc czy podstawce byłoby nie do pomyślenia.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 15:05   #940
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Który ma być na poziomie trudności rajdów TBC? Przed nerfem? Ha-ha.
Który był niczym w porównaniu do 40tek z podstawki?
Ha-ha.
Wielki znawca.
Poza tym - sadzę, że Ulduar może być dość trudnym encounterem, zwłaszcza z extra rzeczami (jak advisorzy na frayi). Nie będzie to na pewno SWP, ale nie będzie to też nieporozumienie jakim teraz jest Naxx.
Znajomy oglądał filmik z PTR i ktośtam wipe'ował na trashu (a nie były to lamerskie grupy), więc obiecujące to jest.

Cytuj:
Ale cóż - na razie Blizz przerabia sobie lore Warcrafta na łańcuszki choinkowe i nic z tym nie zrobimy
Sorka, ale to blizz wymyślił lore z warcrafta i wydaje mi się, że on wie lepiej jak co zbudować. Fakt, że są ograniczenia - przez to Azjol-Nierób nie jest olbrzymim królestwem, ale instą. Bywa. No i - to, że ci się wydaje i IYO coś powinno być takie, nie znaczy to, że takie naprawdę być powinno. To tylko i wyłącznie twoje zdanie.
Cytuj:
Pierwsze hc z WotLK robiłem w itemach z zadań (!), co w tbc czy podstawce byłoby nie do pomyślenia.
A z kolei, gdyby nie darmowe itemy za honor po pewnym czasie to w TBC musiałbys dłuugo farmić masę heroiców by dojść do etapu rajdowego. Progress Kara, a potem znowu ściana, którą dla pewnych graczy był Magni.
To można uznać, za przegięcie w drugą stronę, choć człowiek, który rajdował MC czy Naxxa wyśmieje ta opinię. I tak można się żreć cały czas.
Uwierz, ja też nie byłem przyzwyczajony, żeby na pierwsyz rajd pójść z niebieskimi itemami z q. Ale to, że ja się wychowałem w TBC (nie miałem lvl 60 rajdó w podstawce), nie oznacza, że to było jedyne słuszne. Jakie były warunki tak graliśmy. I przyzwyczailiśmy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:16.


Powered by vBulletin 3