Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-02-2006, 23:11   #81
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Stare dobre czasy ...
Tamto HA jest legenda Thorii ... Nasza walczenosc zostala nagrodzona, pozniej kazdy z nas popelnil kilka politycznych bledow, ale nasza charyzma sie oplacila i napewno nikt nie zaluje wszystkich poswiecen jakie zesmy zaoferowali ...
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2006, 23:13   #82
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karajakataka
Stare dobre czasy ...
Tamto HA jest legenda Thorii ... Nasza walczenosc zostala nagrodzona, pozniej kazdy z nas popelnil kilka politycznych bledow, ale nasza charyzma sie oplacila i napewno nikt nie zaluje wszystkich poswiecen jakie zesmy zaoferowali ...
hrhr Amen
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:14   #83
Wojtas
Użytkownik Forum
 
Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 489
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Wojtas ma numer GG 1515682 Send a message via Skype™ to Wojtas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drasen
Od jakiegos jush czasu czytam te wasze noobowskie posty i postanowilem ze zrobie se tu konto i uswiadomie wam jaka naprawde jest sytuacja na Thori bo jak widze narazie tylko Kara cos z tego pojmuje i proboje was olsnic.

Wiec moze zacznijmy od tego co mi lezy na sercu.Wiec placzecie ze teraz jestescie zabijani badz power abusowani i jaki to Drasen jest zly i okrotny.Ale gdzie ku*** byliscie kiedys?Kiedy to Wzycki i Sikews (Sebbe 2 owner) po nabiciu 100 lv zaczeli odp*** masakryczne Pa i huntowac wszystkich Polakow za to ze sa Polakami.Jedynie Ja z mala grupka zaufanych mi osob jak Karajakataka Jariaz czy Lenku postawilismy sie im i nie dalismy dymac w dupe.Od 75 lv bylem hunted 4ever jednak razem z moja ekipa (Hooligans Army) gdzie tylko ja mailem 75 lv i Jariaz 85 walczylismy o wolnosc dla Polakow.Bralismy kazdego kto byl zabijany przez Szwedow/Hiszpanow jednak wiekszosc z Polakow proszona o pomoc poprostu odwracala sie do mnie dupa (oczywiscie w strachu przed wrogiem ) lub opuszczala server badz placila z dziecinna naiwnoscia ze jush jej wiecej nie zabija.Tak to wlasnie Polacy odwdzieczyli sie mi za to ze walczylem za ich wolnosc i oto powod dlatego nabralem do nich taka nienawisc a moze nie tyle nienawisc co poprostu tesh sie na nim wyj****em.Nie powiem ze bylo latwo bylismy mala grupka przeciwko np Fancie gdzie bylo jush wiele 80-90 lv w tym 100 Sikews.Nigdy nie zapomne namietnych masslogow o 6:00~ rano .
Wiec jak jush wyzej napisalem czego oczekujecie odemnie teraz?Ze gdy ja jush wywalczylem swoje to teraz bede was kochal i protectowal za to ze odwrociliscie sie do mnie plecami?Ci ktorzy byli lojalni wobec mnie i zostali ze mna do konca maja teraz l00z i mozna powiedziec ze ownuja Thorie.Ja wywalczylem swoje nigdy sie nie poddawalem i teraz widac tego efekty.

Btw. Jesli wam sie nie podoba ze jestescie zabijani badz power abusowani opusccie Thorie i idzcie na non-pvp a obiecuje wam ze tam sie to nie przytrafi Jednak decydujac sie na gre na serverze Pvp musicie zdawac se z tego konsekwencje.
Bardzo chetnie czekam na wasze komentarze mam nadzieje ze ten temat sie rozkreci chetnie was wyslucham.
Z tego co Mówisz przyznaję Ci rację, walczyłes i wywalczyłeś (nie chce tu nikogo oceniac bo gram od ttygodnia, ale ty jakos zwięźle to napisales, więc uwazam, ze masz racje, robiac to co robisz)
Tylko 1 nie czaje, skoro zabijali Cie Szwedzi, to dlaczego poźniej dolaczyles sie do gildi stworzonej glownie ze szwedow ???
cheć zemsty na polakach, że niepomogli CI ???

Ostatnio edytowany przez Wojtas - 23-02-2006 o 23:15.
Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:19   #84
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtas
Z tego co Mówisz przyznaję Ci rację, walczyłes i wywalczyłeś
Tylko 1 nie czaje, skoro zabijali Cie Szwedzi, to dlaczego poźniej dolaczyles sie do gildi stworzonej glownie ze szwedow ???
cheć zemsty na polakach, że niepomogli CI ???
W wojnie Consto Staturus vs Dr kiedy trzymalem sie mojej ekipy z rl (Gorthard Jariaz Karajakataka Edgaran) mialem tylko 1 przyjaciela ze szwedow ktorym byl Feawyn i gdy on przegral wojne bo byl w dr powiedzialem mu "powiedz slowo ze chcesz tu grac to zalatwie Ci freedoom bez paymenta" i on mi tego nie zapomnial i kiedy bylem jush stracony wyciagnal do mnie pomocna dlon mimo ze nikt sie z tym nie zgadzal.Pamietam po 1 wejsciu do szwddów na ventrillo gdy Wladimix mnie zobaczyl zapytal "Drasen u like me?" a ja powiedialem dla berchu "Yea i love u" a on na to "i dont like u" jendak z czasem sie bardzo ze soba zzylismy i tak jush zostalo
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:24   #85
Wojtas
Użytkownik Forum
 
Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 489
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Wojtas ma numer GG 1515682 Send a message via Skype™ to Wojtas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drasen
W wojnie Consto Staturus vs Dr kiedy trzymalem sie mojej ekipy z rl (Gorthard Jariaz Karajakataka Edgaran) mialem tylko 1 przyjaciela ze szwedow ktorym byl Feawyn i gdy on przegral wojne bo byl w dr powiedzialem mu "powiedz slowo ze chcesz tu grac to zalatwie Ci freedoom bez paymenta" i on mi tego nie zapomnial i kiedy bylem jush stracony wyciagnal do mnie pomocna dlon mimo ze nikt sie z tym nie zgadzal.Pamietam po 1 wejsciu do szwddów na ventrillo gdy Wladimix mnie zobaczyl zapytal "Drasen u like me?" a ja powiedialem dla berchu "Yea i love u" a on na to "i dont like u" jendak z czasem sie bardzo ze soba zzylismy i tak jush zostalo
Fajna historia(aż lezka sie w oku kreci )chcialbym miec takie "dziecinstwo" jak ty, pelne przygod, zaufania i przyjaciół
Szkoda, że teraz twój dream team się rozpadł, niektorzy sa w l%o a inny w wzyćkach
Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:27   #86
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtas
Fajna historia(aż lezka sie w oku kreci )chcialbym miec takie "dziecinstwo" jak ty, pelne przygod, zaufania i przyjaciół
Szkoda, że teraz twój dream team się rozpadł, niektorzy sa w l%o a inny w wzyćkach
Jak jush kiedys powiedzialem "Thoria to swiat gdzie slowo nic nie znaczy".Pamietam jak np Eaglix pucowal ze nigdy mnie nie zostawi bo zawsze zmienia strony i czas sie ustatkowac a kilka dni potem ... Ale tak jak jush powiedzialem prawie do konca zostal Lenku a do konca Cwanish Sanei (ruda pala ) i kilka innych osob i teraz to oni maja przywilej huntowania innych
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:33   #87
Wojtas
Użytkownik Forum
 
Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 489
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Wojtas ma numer GG 1515682 Send a message via Skype™ to Wojtas
Domyślny

Dziwna ta thoria, raz jedni sa przyjaciółmi a w nastepny dzien siebie huntuja o.0
na szczescie ja mój dream team mam z klasy to oni mnie nigdy nie zostawią
Jendak po namysle stwierdzam, ze narazie w rzadne wojny sie pakowac nie bede ;P
Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:36   #88
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtas
Dziwna ta thoria, raz jedni sa przyjaciółmi a w nastepny dzien siebie huntuja o.0
na szczescie ja mój dream team mam z klasy to oni mnie nigdy nie zostawią
Jendak po namysle stwierdzam, ze narazie w rzadne wojny sie pakowac nie bede ;P
Oj dziwna dziwna
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:40   #89
Wojtas
Użytkownik Forum
 
Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 489
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Wojtas ma numer GG 1515682 Send a message via Skype™ to Wojtas
Domyślny

A wojna pomiedzy gildiami dalej trwa ???
Bo mi sie płakać chcialo jak widzialem jakl&o spier.... kolo venore i w venore na filmiku danym przez oniona....
szli pojedynczo = 10sdkow naraz i tysiace dedow od razu szlo
A jak trwa to jaki wynik ?
Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:43   #90
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Eaglix to najwieksza faja ...
Wczesniej tlumaczylem dlaczego Drasen jest w Twi ... Ale dlaczego wy zaraz wszystko dzielicie na Szwedow i Polakow ? w Twi bylo chyba 4 Polakow w L&O liczacych sie 1 I co Wy na to ?
Gorthard nie wytrzymal presji peirwszy, wtedy zaczely sie nasze problemy, trzymalismy sie razem ... Wojna Krishna vs. Wzyciek to byla parodia w wykonaniu Krishny. Ten stan rzeczy mi sie nie podobal i wyszedlem z wojny oczywiscie bez paymentu ... W tej wojnie z racji rl kumpli po dwoch stronach nie bralem udzialu... Spokojnie nabilem troche lvli i wszystko sie jakos kreci ...
Pozdro
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:43   #91
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtas
A wojna pomiedzy gildiami dalej trwa ???
Bo mi sie płakać chcialo jak widzialem jakl&o spier.... kolo venore i w venore na filmiku danym przez oniona....
szli pojedynczo = 10sdkow naraz i tysiace dedow od razu szlo
A jak trwa to jaki wynik ?
Hmm nie wiem czy mozna nazwac to wojna L&O poprostu jest jush hunted i niemaja najmniejszycz szans na wygrana.Mozna ich podziwiac jedynie w pz jak eksponaty w muzeum
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:45   #92
Wojtas
Użytkownik Forum
 
Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 489
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Wojtas ma numer GG 1515682 Send a message via Skype™ to Wojtas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karajakataka
Eaglix to najwieksza faja ...
Wczesniej tlumaczylem dlaczego Drasen jest w Twi ... Ale dlaczego wy zaraz wszystko dzielicie na Szwedow i Polakow ? w Twi bylo chyba 4 Polakow w L&O liczacych sie 1 I co Wy na to ?
Gorthard nie wytrzymal presji peirwszy, wtedy zaczely sie nasze problemy, trzymalismy sie razem ... Wojna Krishna vs. Wzyciek to byla parodia w wykonaniu Krishny. Ten stan rzeczy mi sie nie podobal i wyszedlem z wojny oczywiscie bez paymentu ... W tej wojnie z racji rl kumpli po dwoch stronach nie bralem udzialu... Spokojnie nabilem troche lvli i wszystko sie jakos kreci ...
Pozdro
dziele, bo zazwyczaj tak jest ze są walki narodowe, ale widze, ze tutaj nie jest to "zazwyczaj"
Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 00:41   #93
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

odnosnie postu drasena:
hm, na poczatek jedna uwaga. piszesz o nas a z tego co zauwaylem to tylko jedna osoba miala do ciebie zal/pretensje ze jestes po niewlasciwiej stronie.
ja z mojej strony - co wyraznie zaznaczylem - uznalem to za dobre tylko na krotka mete, ale co tez zaznaczylem to tylko moje zdanie. i jeszcze raz podkresle: nic chodzi tu o narodowosc, tylko o zzycie i fakt ze wzycki sa niemal zawsze razem, skiews tez ma kilka osob na ktoych moze polegac.
jelsi dla ciebie drasen jest to feawyn to troche zmienia postac rzczy i zycze szczecia(to nie byl sarkazm).
troche przesadziles z pretensjami do polakow. jariaz i kilku innych tez sie do ciebie odwrocili plecami?
zreszta, moze sie myle, ale zdawalo mi sie ze nie walczyles o wolnosc polakow na serwie tylko dlatego ze byles huntowany(mam tu na mysli wojne przeciw fancie). a to ze m.iinymi ty ubrales to w barwy narodowe i bylo duzo krzyku o wojnie polsko szwedzkiej, to wg mnie mial byc bodziec by kazdy kto zyw i polak przylaczyl sie do "powstania". pozniej trudno jest oczekiwac ze przy takiej lapance wojna jest przegrana. owszem slyszalem o pospolitym ruszeniu, kmiciucu i jasnej gorze, ale nie zauwaylem zeby ktokolwiek z hoolsow sie modlil
teraz moze i jest dobrze, ale co bedzie gdy wojna sie skonczy? sklad gildii na pewno sie zmieni. sympatie tez. ale przynajminej jest ciekawie

chyba jest juz za pozno na pisanie postow..ale jak juz napisalem to wrzuce
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 02:05   #94
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drasen
Od jakiegos jush czasu czytam te wasze noobowskie posty i postanowilem ze zrobie se tu konto i uswiadomie wam jaka naprawde jest sytuacja na Thori bo jak widze narazie tylko Kara cos z tego pojmuje i proboje was olsnic.

Wiec moze zacznijmy od tego co mi lezy na sercu.Wiec placzecie ze teraz jestescie zabijani badz power abusowani i jaki to Drasen jest zly i okrotny.Ale gdzie ku*** byliscie kiedys?Kiedy to Wzycki i Sikews (Sebbe 2 owner) po nabiciu 100 lv zaczeli odp*** masakryczne Pa i huntowac wszystkich Polakow za to ze sa Polakami.Jedynie Ja z mala grupka zaufanych mi osob jak Karajakataka Jariaz czy Lenku postawilismy sie im i nie dalismy dymac w dupe.Od 75 lv bylem hunted 4ever jednak razem z moja ekipa (Hooligans Army) gdzie tylko ja mailem 75 lv i Jariaz 85 walczylismy o wolnosc dla Polakow.Bralismy kazdego kto byl zabijany przez Szwedow/Hiszpanow jednak wiekszosc z Polakow proszona o pomoc poprostu odwracala sie do mnie dupa (oczywiscie w strachu przed wrogiem ) lub opuszczala server badz placila z dziecinna naiwnoscia ze jush jej wiecej nie zabija.Tak to wlasnie Polacy odwdzieczyli sie mi za to ze walczylem za ich wolnosc i oto powod dlatego nabralem do nich taka nienawisc a moze nie tyle nienawisc co poprostu tesh sie na nim wyj****em.Nie powiem ze bylo latwo bylismy mala grupka przeciwko np Fancie gdzie bylo jush wiele 80-90 lv w tym 100 Sikews.Nigdy nie zapomne namietnych masslogow o 6:00~ rano .
Wiec jak jush wyzej napisalem czego oczekujecie odemnie teraz?Ze gdy ja jush wywalczylem swoje to teraz bede was kochal i protectowal za to ze odwrociliscie sie do mnie plecami?Ci ktorzy byli lojalni wobec mnie i zostali ze mna do konca maja teraz l00z i mozna powiedziec ze ownuja Thorie.Ja wywalczylem swoje nigdy sie nie poddawalem i teraz widac tego efekty.

Btw. Jesli wam sie nie podoba ze jestescie zabijani badz power abusowani opusccie Thorie i idzcie na non-pvp a obiecuje wam ze tam sie to nie przytrafi Jednak decydujac sie na gre na serverze Pvp musicie zdawac se z tego konsekwencje.
Bardzo chetnie czekam na wasze komentarze mam nadzieje ze ten temat sie rozkreci chetnie was wyslucham.
Jak juz chcesz tak ladnie i kwieciscie sie wypowiadac to daruj sobie teksty pt. "te wasze noobowskie posty" , poza tym nikt tu prawie o Tobie nie wspomina ( moze to Cie zabolalo i dlatego zrobiles tu konto ), nvm zreszta ....
Co do odwracania sie ludzi do Ciebie "tylem" to wybacz ale zapracowales sobie u sporej czesci ludzi na opinie buca , wiec trudno sie dziwic ze w chwili wojny Twoje patriotyczne gadki nie wzbudzily wielkiego zainteresowania.
Ja sam osobiscie nie moge powiedziec zeby mnie cokolwiek zlego z Twojej strony spotkalo...moze mialem szczescie po prostu, ale pamietam czasy ze jak przelatywales gdzies kolo mnie na expie czy cos to czulem sie niepewnie...powiedzmy sobie szczerze: jestes PA, tak jak Sikews, Feawyn, Thas etc. ( btw to przypomniala mi sie wlasnie Twoja gildia "Power Abusers" ), moze mniej, moze bardziej niz oni...nie mi to oceniac tym bardziej ze atm mam na to wy***ane ale nie rob z siebie bidnego Drasenika ktory walczyl o wolnosc i byl dla wszystkich milusi i cacusny ale nikt Ci nie chcial pomoc IMO nigdy nie walczyles o wolnosc dla Polakow tylko o wolnosc dla siebie, ew. Twoich kumpli .
Co do gadki o pvp-servie to pojechales a'la Feawyn, to ze ktos gra na takim serwie wcale nie oznacza ze nie ma prawa narzekac jak padnie, albo bedzie musial komus placic za nic itd....btw to ciekawe ze najwieksi PA nie potrafiac sie chyba inaczej usprawiedliwic zawsze wyjezdzaja z tym samym( "to PVP serwer noobie, nie narzekaj , bla bla bla :rolleyes: ), ciekawe co ty bys powiedzial jakby w czasach kiedy dzielnie i meznie stawiales czola tym zlym okrutnikom co to chcieli Polakow wygnac z Thorii ( buahahahahaha ) ktos by Ci powiedzial "wy*******aj , grasz na pvp serwie , pogodz sie z tym". .
Co do "waszego" ownowania thorii to watpie zebyscie cieszyli sie nim dlugo, predzej czy pozniej sie podzielicie, znowu bedzie wojna itd. itd. jak to na thorii. Dzisiaj kiedy rozmawialem z Pasha, wypowiedzial zdanie ktore idealnie pasuje do tej sytuacji: "In the end, there will be only Wzycieks on this server"... warte przemyslenia

Ostatnio edytowany przez Crazy Onion - 24-02-2006 o 13:49.
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 12:40   #95
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

""Co do gadki o pvp-servie to pojechales a'la Feawyn, to ze ktos gra na takim serwie wcale nie oznacza ze nie ma prawa narzekac jak padnie, albo bedzie musial komus placic za nic itd....btw to ciekawe ze najwieksi PA nie potrafiac sie chyba inaczej usprawiedliwic zawsze wyjezdzaja z tym samym( "to PVP serwer noobie, nie narzekaj , bla bla bla :rolleyes: ), ciekawe co ty bys powiedzial jakby w czasach kiedy dzielnie i meznie stawiales czola tym zlym okrutnikom co to chcieli Polakow wygnac z Thorii ( buahahahahaha ) ktos by Ci powiedzial "wy*******aj , grasz na pvp serwie , pogodz sie z tym"".

czlowieku wiesz co ty piszesz?? przeciez w wojnie jestes dlatego ze ty chesz a nie ktos inny.. jezeli niepodoba sie wojna to masz czas zeby opuscic ja. a gdy ktos kogo porsi sie zeby nam pomogl w wojnie i by powiedzial "wy*******aj , grasz na pvp serwie , pogodz sie z tym". to raczej by padl od nas wtedy. ja wam mowie jak zobacze obojetnie jakiego Polaka z White skullem i Red skullem to zabije na miejscu ;] na thori niepowinno byc Polaków tylko ci co niesa takie lajzy i walcza za wolnosc a co do tych swiatow pvp/non-pvp to dla polakow najlepszymi sa Secura Celesta Pacera i wogule reszta non-pvp krotko mowiac Polacy to lajzy(oczywiscie sa wyjatki)
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 13:48   #96
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

lol, widze ze czytanie ze zrozumieniem to jeszcze dla Ciebie odlegly temat, nie chodzilo o padanie na wojnie (bo sam sie w nia pchasz wiec mozesz sie obalic) ale o to co napisal Drasen, zacytuje Ci zebys wiedzial dokladnie o co chodzi
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drasen
...Btw. Jesli wam sie nie podoba ze jestescie zabijani badz power abusowani opusccie Thorie...bla bla bla
Co do reszty twojego posta to nie dziwie sie ze chcesz tak robic, szweda przeciez nie ruszysz bo moze bedzie "protected by xxx Wzyciek" . Swoja droga jestescie razem z Drasenem zalosnie smieszni, chcecie usprawiedliwiac ubijanie polakow tym ze kiedys wam nie pomogli w walce z typami ktorym teraz sluzycie...hah.
PS. Przypomnialo mi sie cos: Drasen wspominal ze ratowal kiedys Feawyn jak w DR byl... o ile pamietam to Wzycki zawsze powtarzaly jak to ich wszystkich nienawidza i jakie to PA robili, i zarzekaly sie za ich all wywala z serwa ... po prostu Thoria
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 15:48   #97
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crazy Onion
lol, widze ze czytanie ze zrozumieniem to jeszcze dla Ciebie odlegly temat, nie chodzilo o padanie na wojnie (bo sam sie w nia pchasz wiec mozesz sie obalic) ale o to co napisal Drasen, zacytuje Ci zebys wiedzial dokladnie o co chodzi

Co do reszty twojego posta to nie dziwie sie ze chcesz tak robic, szweda przeciez nie ruszysz bo moze bedzie "protected by xxx Wzyciek" . Swoja droga jestescie razem z Drasenem zalosnie smieszni, chcecie usprawiedliwiac ubijanie polakow tym ze kiedys wam nie pomogli w walce z typami ktorym teraz sluzycie...hah.
PS. Przypomnialo mi sie cos: Drasen wspominal ze ratowal kiedys Feawyn jak w DR byl... o ile pamietam to Wzycki zawsze powtarzaly jak to ich wszystkich nienawidza i jakie to PA robili, i zarzekaly sie za ich all wywala z serwa ... po prostu Thoria
Hmm Cwanish ilu to ostatnio szwedow zabilismy?
Stracilem jush rachube ale raczej wiecej niz Polakow wiec nie pie***l mi ze zabijam tylko Polaków anyway zabic Polaka to blachostka i zazwyczaj robie to noobcharem gdyz pvp Polakow na Thori jest smieszne (przyklad po dojsciu do L&O Doublekilli Megakilli Lotarkill Milva itp , ktorzy prawie wszyscy padli jak nooby nastepnego dnia ze szwedem jest troche wiekszy problem
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 16:28   #98
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Taaa, siur, na pewno dziennie ubijacie ich mnostwo :rolleyes:
Druga rzecz: pokaz mi w ktorym miejscu powiedzialem do ciebie za zabijasz tylko Polakow ? ^.- , ty chyba naprawde jakis niedowartosciowany jestes, co chwile tylko sie wyrywasz z tym ze ktos ci cos zarzuca...

Co do dojscia do L&O Milva, Kila family itd.: no padli, i co w zwiazku z tym ?, walczyli i padli, tak to juz bywa na serwach pvp ( hah own3d :> )...Masterkila faktycznie dal sie podpuscic w trapa, a co do Lotara to dostal takie combo z waszych botow ze nie nadazyl sie uhac... przy okazji chcialem przypomniec twojego posta w ktorym jeczysz jakie to L&O podle bo aimboty maja...prawda jest taka ze po obu stronach ludzie uzywaja botow ( nie wszyscy of coz ) i nie ma sensu biadolic na ten temat, zreszta Lyla na forum kiedys pisal ze caly czas ma filmik na ktorym bota uzywasz, wiec pisanie przez ciebie tego typu postow jest co najmniej idiotyczne
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 18:07   #99
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

heh bota uzywa duzo ludzi iz tej i z tej gildi wiec lotar padl niedlatego ze niezdazyl sie wuhac ale nikt go nieuhal bo macie taka poj**** gildie ze dajecie sobie padac jezli my widzimy ze lejecie naszego to go uhamy a nie uciekamy do pza co do polakow to prawda noob charami zabijamy 30levle. jak widze rs/ws to go leje niech ludzie maja nauczke ze na thori tylko Wzycieks moga robic pa i pekowac czekamy az l&o bedzie robic open battle xDDDDD
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 19:47   #100
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
heh bota uzywa duzo ludzi iz tej i z tej gildi wiec lotar padl niedlatego ze niezdazyl sie wuhac ale nikt go nieuhal bo macie taka poj**** gildie ze dajecie sobie padac jezli my widzimy ze lejecie naszego to go uhamy a nie uciekamy do pza co do polakow to prawda noob charami zabijamy 30levle. jak widze rs/ws to go leje niech ludzie maja nauczke ze na thori tylko Wzycieks moga robic pa i pekowac czekamy az l&o bedzie robic open battle xDDDDD
Zobaczymy jak dlugo bedziesz mogl mowic o Wzyckach jako "My"...
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin 3