Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2007, 02:00   #81
Kasopea
Użytkownik Forum
 
Kasopea's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007
Lokacja: England

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 22
Skille: duze
Poziom mag.: 9
Kasopea ma numer GG 5390639 Send a message via Skype™ to Kasopea
Domyślny

Hoho ja na sam poczatek powiedzialam "ale do dupy ta gra, grafa przedpotopowa" weszlam gdzies i oczywiscie problem z drabina za choinke nie dalo sie po niej wyjsc, w******** sie i klinelam na jakas kratke ale bylo tak siemno ze nie wiedzialam co sie dzieje, patrze a tu "u are dead"
Potem sie pytalam goscia co on robi ze swieci
Dostalam kompletnego zawalu serca jak zobaczylam sneka bosh...jak ja przed nim spitalalam...
I potem juz bylam dumna z siebie bo mi kolega wytlumaczyl jak sie wchodzi po drabinie, looz
nie wiedzialam ze mozna zbierac blueberry, myslalam ze mozna je tylko zjadac
Podeszlam do NPC i mowie " hejka, pl?"
Bylam podniecona jak zobaczylam ze ktos sprzedaje backa pack
A jeszcze bardziej podniecona bylam jak na 3lvl wylootowalam pierwsze 4gp
Lina- Czarna magia
Shovel- Bosh...podniecenie stulecia
Potem mi jakis kretyn zabijal moje szczurki wiec chcialam go zabic i sie wkur***** ze nie moge.
LoL a najlepsze to to ze gdzies przeczytalam co to main land, osiagnelam zyciowy sukces i zdobylam 8lvl, podniecona jak nigdy w zyciu ide...nie, nie do oracle, na most z terenem dla PACC, myslalam ze tam sie przechodzi na main land jak sie wkur***** myslalam ze kogos zamorduje, ale prubowalam dalej, 9lvl, przechodze i gowno, teleportuje mnie na koniec mostu, ide do banku i znalazlazlam jakiegos 27lvl (gz dla niego, ja bym tyle na rooku nie wytrzymala ) i sie pytam jak wyjsc i on mnie prowadzi i mowi co mam powiedziec i nagle BUM i jestem GDZIES, dopiero potem sie dowiedzialam ze w carli, bosh...bylam taka podniecona ze spac w nocy nie mogalm
POZDRO, nietypowy ale dosc fajny temat

EDIT:
Aha i kolesiowi za wszelka cene chcialam wmuwic ze studden club jest lepszy niz katana
__________________
Podpis nie istnieje, to tylko MATRIX wysyla sygnal do twojego mozgu!


Paladins ROX!!

Ostatnio edytowany przez Kasopea - 24-07-2007 o 02:05. Powód: .
Kasopea jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2007, 11:45   #82
Ureticon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja na rooku pierwszy raz nie wiedziałem że sie otwiera potwory a najlepsze jak nie wiedziałem że jak sie ma mało HP to sie je fooda to zawsze jak miałem mało HP szedłem na jakieś większe potwory żeby mnie zabiły żebym miał więcej HP
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 14:42   #83
Jarvis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hehe. mam nadzieje że pośmiejecie się z moich wpadek

1.Drabina, nie mogłem po niej wejść, ze 2 dni się meczylem ale przyszedl kolo i mi powiedzial co i jak dzieki mu za to.
2. Kiedy jest to wejscie na arene po lewej stronie jest teleport a po prawej pole elektryczne i kula ognia a ja wlazlem w pole i You are dead
3. Chcialem kumplowi sprzedac Coat
4. Kiedy lowilem ryby przez przypadek wyrzucilem wedke do wody
5. Nie wiedzialem ze jest taka opcja Trade with

To koniec moze jeszcze sobie cos przypomne mam nadzieje ze mieliscie ubaw z moich wpadek
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 15:15   #84
Nogaren
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 4
Domyślny

ja mialem tego farta ze od razu jak zalozylem konto kumpel do mnie przyszedl i mi wszystkie podsawowe rzeczy wyjasnil
a pamietam jak pierwszy raz poszedlem na trolle z nim to tak sie podjaralem ze nie wiem co
pozniej mnie wasp zabil i chicialem z ciala wziasc moje rzeczy ale nie zauwazylem ze bron i chyba pancerz stracilem (w ogole nie wiedzialem ze to mozna stracic xD) i jeszcze raz albo dwa w drodze na wilkach padlem
i oczywiscie nie wiedzialem co trzeba zrobic zeby pojsc na maina

Ostatnio edytowany przez Nogaren - 25-07-2007 o 18:34.
Nogaren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 22:15   #85
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rosolzkory Pokaż post
To było za tibi 7.6 Mój kolega który był roocksteyerem(chyba źle napisałem) gdy kończył grać dał mi magic light wand bo wylotował kiedys z Apprentice Sheng (miałem w tedy 2 lvl był to mój 1 char) położyłem go w Akademii i jakiś gość powiedział, że jak dam ctr+q to będę miał takie 2 staną za mną ja dałem i wand poszedł się paść
lol AS za tibii 7.6 ??? chyba o czymś nie wiem
co do moich początków to 8 lvl wbiłem na ratach nie wiedziałem, że można wogóle gdzies iść
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 23:00   #86
Hidenburg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ja z drabiną nie miałem problemu.
Problem miałem z liną. Nie wiedziałem jak jej użyć, myślałem że trzeba ją rozwinąć, więc położyłem na ziemi i klikam na niej use, ale nic się nie działo.
W końcu podszedł jakiś koleś i mi ją zabrał

Jak pierwszy raz zobaczyłem szczura, to chcąc go atakować naciskałem kursorem myszki na niego (przyzwyczajenie z niektórych gier), ale nic się nie działo. W końcu jak miałem red hp, to zacząłem uciekać przed nim i mówiłem do innych żeby tam nie szli, bo tam jest bardzo silny potwór

Złapałem też się na klonowanie kasy.
Wypiłem kubek trucizny i później uciekałem po mieście i nie wiedziałem co zrobić jak mi hp spadało.
W końcu dowiedziałem się że można kupić antidotum (od kolesia za 100gp kupiłem). Nie wiedziałem że ten strażnik na moście i cipfriend może mnie uleczyć.
Próbowałem dosyć długo dostać się na teren PACC, przechodziłem przez most, myślałem że trzeba mieć większy lvl żeby tam wejść, później na te kratki które przenosiły do początku mostu, zacząłem rzucać pełno śmieci i myślałem że jak je zasłonie to przejdę. Dałem później na nie beczkę, ale też nie umiałem przejść.

Na samym początku, nawet torcha nie umiałem użyć

Cieszyłem się jak dziecko, jak znalazłem Studded Cluba i jak widziałem że tyle ich leży, to zbierałem i chciałem sprzedawać...

Więcej grzechów nie pamiętam


Widziałem też kolesia, który żeby łowić ryby, wędkę rzucał pod siebie. Wtedy mu ją zabrałem...
__________________
BEST SOLO

Ostatnio edytowany przez Hidenburg - 26-07-2007 o 23:01.
Hidenburg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 23:26   #87
Valisha
Użytkownik Forum
 
Valisha's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 186
Świat: Aurea/Candia
Domyślny

Pierwszy raz na rooku.. Oj, kiedy to było xD
Wiec tak..
1. Nie wiedziałam jak użyć liny, a gdy napisałam na help channel przez pół godziny tłumaczyłam o co mi chodzi bo nie umialam dobrze angielskiego
2. Na samiusieńkim początku miałam ~1miesiac przerwy bo... Nie wiedziałam, jak otworzyć baga xD Alle owce i rabbity otwierałam
3. Myślałam, że Tibia to tylko owce, króliki, szczury i jakieś "baaardzo silne potworki na północy w jaskinii"
4. Jak pierwszy raz zaatakował mnie szczur i zabrał mi 1hp od razu uciekłam, bo sie bałam, że mnie zabije
5. Gdy znalazłam wedke, nie wiedziałam jak łowić ryby. Po wielu próbach wędka wylądowała w wodzie xD
6. Z kumpelą myślałyśmy, że jak zginiesz to nie masz już postaci
7. Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak experience, level, a co dopiero mainland xD O tym ostatnim dowiedziałam się na 9 lvl, a efektów można sie domyśleć
8.Wyszłam rookstayerem 13 lvl na maina

I jeszcze duuuzo tego.. Ale te najbardziej mi zaszły w pamiec
Valisha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 23:42   #88
Arlash
Użytkownik Forum
 
Arlash's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2007
Lokacja: WLKP.

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 28
Arlash ma numer GG 2499674
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OrsonKastrator Pokaż post
ja kiedyś chodziłem po podziemiach rooka(tych dla 1lvl z ratami) i się pytam qmpla skąd on ma takie przedmioty ?on mi powiedział, że trzeba mieć złoto i kupić w sklepie
a ja do niego skad wziąśc to "złoto".

Dopiero po jakiś 30 minutach przyszedł do mnie na chate(mieszkamy na tym samym osiedlu)|i pokazał mi że potwory się da otwierać
Kolego ile ty masz lat ? 5 ? O zal... Od kiedy raty sa tylko od 1 lvl ? co masz np 5 lev i co nie mozesz wejsc na raty ? Dzieci neo. Ps. Co za glupek kupuje rzeczy w sklepie ? rozumiem lopata i jakies gacie... No dobra ale zeby nie bylo OffTop to ja jak kazdy nie umialem po drabinie wejsc. Ale coz cuda sie zdarzaja i w koncu wszedlem. Chyba najglupsza rzecza jaka przydazyla mi sie na rooku bylo bicie ze zbitej butelki. Kolega mowil zebym to wyzucil bo to smiec ale ja mowilem ze to dobra bron i ze nie ma mi tego wywalac Na 8 lvlu nie wiedzialem co to profesje kumpel pytal co mi zrobic za prof ja nie wiedzialem on tam wymienil czym sie kazda charakteryzuje to mi zrobil palla i biegalem z fire swordem Ktorego mi dal bo mowilem ze chcialem miecz <zal>
__________________
Hail my friends !

[CHAR]Liberty Angel[/CHAR]
Arlash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2007, 19:09   #89
Bazyls
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Blood Angels
Świat: Calmera
Poziom: 29
Poziom mag.: 36
Bazyls ma numer GG 9590274
Domyślny

ja kiedyś myślałem, że "offer???" to znaczy: "ile to kosztuje???" i nie mogłem sie z nikim dogadać
Bazyls jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 22:04   #90
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
LOL

To ja myslalem że jak chce wyjść za miasto to na pacc area i chodziłem jak głupi tam i mnie odrzucało.
Drugim razem jak miałem sporo forsy to gościu zpaccem powiedział że jak mu dam 300gp to on załatwi mi żebym mógł wejść na pacc area.
i jeszcze nie wiedziałem jak sie sprawdza ile broń/armor/shield ma arm. def. i chdziłem na 8lvl ze studded armorem leather helmetem, leather legami, buty, i wooden shield na trole i waliłem je ze studded cluba i wkurzało mnie to że za każdym razem padałemi spadłem na 5lvl
oczywiście też nie mogłem pojąć jak sie wchodzi po drabinie (normalaka) i nie wiedziałem gdzie na rooku znajde Demona,i skąd wziąć Mpa itp. Kolega mi dopiero pwiedział jakim cudem jest mainland . i kumpel mnie pod wyrocznie zaprowadził i powiedział co jej powiedzieć i wyszedłem na main (do carlin) i mnie tyle razy zabili że ten pierwszy char mi sie zrookował xd.
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 22:37   #91
Derius
Użytkownik Forum
 
Derius's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: Poszukaj mnie

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syszkol
Profesja: Sorcerer
Gildia: /
Świat: Azura
Poziom: 15+
Skille: Slabe
Poziom mag.: 15
Derius ma numer GG 5637557
Domyślny

Ja myślałem ze Fishing rod to jakaś bron (nie wiem czemu) i jak miałem jedna to od razu wywalałem na ziemie :S
Tez chciałem mieć depo to itemki dawałem do "Skrytki" na ratach i dawałem tam kase/eq itp i nagle bum nie ma xD

~Szymon
__________________
\|||/
(o o)
,----ooO--(_)-------.
| nie karmic.............|
| TROLLI!................|
`--------------Ooo--`
|__|__|
|| ||
ooO Ooo
A Czesio to nie troll !!
Derius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2007, 04:00   #92
Krwawy'Kapiszon
Użytkownik Forum
 
Krwawy'Kapiszon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: -='Calmera'=-
Poziom: 45+
Poziom mag.: 44
Domyślny

nie umialem wyjsc po drabinie ale to tlyko jakaies pol minuty....i nie wiedzialem gdzie wsadzic wedke ktora mi dal ziomek.. tj. gdzie jest bag xD
Krwawy'Kapiszon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin 3