Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-10-2005, 17:25   #81
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yarpen Zigrin
Hehe, widocznie kiepski stan samolotu był
Co do moch snów to wierz mi (przepraszam za dziwne poruwnanie ) spedzaja mi sny z powiek P
Jesli chodzi o fajne sny to bylem z qmplami na jakims lotnisku i nagle torrorysci porwali 3 laski. A skoro bylem z 3 qmplami to rozprawilismy sie z nimi raz dwa, a w nagrode dostalem od jednej z lasek....

I bylo jeszcze toche duzo snow o laskach hehe ;p
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-10-2005, 19:26   #82
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Niektorym to tylko laski w glowie A czy przyjazn sie nie liczy?
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 20:20   #83
Dechsta
Użytkownik Forum
 
Dechsta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2004
Lokacja: Raczej Chyba Ziemia. Liczba postów: 1,783
Wiek: 33

Posty: 274
Stan: Tutor
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 2
Skille: 10/10
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dechsta Dechsta ma numer GG 3038867 Dechsta ma login Tlenu orin11@tlen.pl Adres Jabbera do Dechsta Send a message via Skype™ to Dechsta
Domyślny

Taube, bardzo ciekawe wypowiedzi...

Pamiętam, kiedyś miałem taki krótki koszmar....
To było gdy oglądałem telewizje ( dokładnie jakiś ciekawy film ) i gdy była reklama zasnołem....
Śniło mi się nic.. w ogole wszędzie ciemno i nie mogłem się ruszyć, próbowałem ruszać rękami, palcami ale to nic nie dawało, w końcu myślałem że umarłem aż w końcu się obudzilem ? spałem okolo 10 minut =)
__________________
† End of all hope ,,!,, ^_^ ,,!,, †

[img]http://www.stibia*********/2/Sathariel.png[/img]
Dechsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 20:27   #84
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Ja BARDZOOOOOOOOOOOO rzadko (chyba 3 razy w zyciu) mialem takie cos, ze jak ide spac zamykam oczy i nie umiem sie ruszyc noga palcem nic! ale wiem ze leze, co dzisiaj robilem tylko ze nie umiem sie ruszac ;p ciekawe przezycie ale to po okolo 3-5s mija =/ ;p

@ down O.o anyway kiedy ogladalem na TVP 2 jakis tam film dokumentalny ze choroba polegala wlasnei na takim czyms co ja mam ale nie mialem takich objawow.

Ostatnio edytowany przez OnlyM(PL) - 31-10-2005 o 21:58.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 21:34   #85
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

@up, upup

Moim zdaniem jest to tak zwany letarg.Czyli tak jakby swiadome przejscie do snu.Zazwyczaj tego nie czujemy ale czasem.....sie zdarza

Nie jestem tego pewien ale takie jest moje zdanie
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 06:22   #86
mattiz
Użytkownik Forum
 
mattiz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Spod monopolowego :P

Posty: 112
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 18
Skille: 16/17
Poziom mag.: 16
Domyślny

Najpierw:
Taube, proszę, skomentuj ten sen!!!

A oto ten sen:
Byłem chyba w powietrzu. Tak jakby niematerialny. Była jakaś biała sala z drewnianym stołem i krzesłami dookoła. Na krzesłach siedzieli ludzie, i omawiali, czy Karol Wojtyła ma zostać biskupem. Podali szczegółowy plan jego wczorajszego dnia, choć dziwne, że ów plan zupełnie się nie różnił od mojego planu rzeczy, które wczoraj robiłem. W tym momencie, muszę powiedzieć że zdałem sobie sprawę że to tylko sen. Potem się kłócili, czy Karol Wojtyła będzie dobrym biskupem... w momencie podania odpowiedzi obudziłem się...

A oto jeszcze sen który tydzień temu zaczął mi się śnić, aż do dzisiaj, bo dzisiaj miałem tamten sen:
Byłem na wielkiej alei w środku Tokio. Szedłem chodnikiem. Padał deszcz i była burza. Byłem ubrany w cylinder i garnitur a w ręce trzymałem taką diamentową jakby laskę. Nie mogłem zrozumieć, czemu jestem tak ubrany. Potem śni mi się, że potykam się o kamień. Niby nic, ale obudziłem się za biurkiem ze szkła i stali w nowocześnie urządzonym gabinecie. Za oknem są moi koledzy. Rozmawiają o czymś, ale nie wiem o czym. Znowu jestem ubrany w taki strój jak wtedy. I na tym kończy się sen.
__________________



mattiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 07:33   #87
Talarek
Użytkownik forum
 
Talarek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2005
Lokacja: Sk-ce

Posty: 19
Domyślny

@Mattiz
Oszczedze Taube nerwow i odpowiem za nia.
Na samym poczatku tematu ktos napisal ze podczas snu mozg laczy rozne fakty w nielogiczna calosc. Obejrzales sobie "Karol, czlowiek, ktory zostal papiezem" i tera masz sny ztym zwiazanym, bo w to ze masz zdolnosci patrzenia w przeszlosc to watpie.
Talarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 07:37   #88
J. Hunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004
Wiek: 33

Posty: 36
Stan: Niegrający
Domyślny

@mattiz
1. Podświadomie chciałbyś zostać księdzem, a Karol Wojtyła jest twoim autorytetem.
2. Strasznie kręci cię robienie kasy; chcesz rozkręcić biznes w Japonii.

@down:
widzisz, analiza snów nie jest taka trudna, trzeba tylko wiedzieć czego szukać.
(Będzie ze mnie niezły psycholog )
__________________
"Poczuj smak religii, zjedz księdza" - Maridiana (Antica)

Ostatnio edytowany przez J. Hunter - 01-11-2005 o 08:44.
J. Hunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 07:46   #89
mattiz
Użytkownik Forum
 
mattiz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Spod monopolowego :P

Posty: 112
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 18
Skille: 16/17
Poziom mag.: 16
Domyślny

Rzeczywiście, bardzo lubię Japonię i chciałbym tam pojechać. Zgadłeś, że lubię ekonomię i chciałbym mieć biznes w Japonii. Co do drugiego - kiedyś chciałem, ale teraz już nie chcę.
__________________



mattiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 08:03   #90
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Ja zawsze jak mam sen to jestem jakby to ujac "Zwolniony". Moje rucha sa takie jak slimaka ...
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 08:41   #91
J. Hunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004
Wiek: 33

Posty: 36
Stan: Niegrający
Domyślny

Edit: Skasowac, nacisnąłem nie tam gdzie trzeba.
__________________
"Poczuj smak religii, zjedz księdza" - Maridiana (Antica)
J. Hunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 09:01   #92
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Co dziwniejsze, ja w ogóle nie ma snów
__________________


Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 09:33   #93
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sokochłap
Co dziwniejsze, ja w ogóle nie ma snów
Masz, tylko nie pamietasz. Wszystko zalezy od tego w jakiej fazie snu sie obudzisz
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 12:47   #94
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

O matko.... O_o... nie ma mnie kilka dni i wszyscy mnie wołają...

no to hmn.. od początku?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Palladyn Zawisza
O to wlasnie mi chodzi Ja nigdy (bardzo zadko) nie zapamietuje swoich snow ale gdy jadę gdzieś w miejsce w którym jeszcze niegdy bylem to sa takie momenty ze mowisz "JA JUZ TO WIDZIALEM !!!" . Kiedys w wakacje 2 lata temu pojechalem na sycylie ( BYLEM 1 RAZ W TYM MIEJSCU J) . I patrze a tam takie miejsce i mowie " KURDE JA JUZ TY BYLEM " i dokladnie wiedzilaem gdzie jest morze ubikacja gdzie isc pod przysznic itp . Mimo iz bylem tam pierwszy raz nawet rodzicie mi powiedzieli " skad wiesz gdzie tak dokladnie isc , przeciez niebylismy tu )
hmn.. tak sobie myślę – może być kilka możliwości, jedną z nich byłaby taka, jak chyba podana przez kogoś wcześniej ‘podróż duszy poza ciałem w śnie’.. inna taka, że gdzieś coś widziałeś z tym związanego i umysł może coś tam zanotował.. inna, że masz intuicję ;P
ludzki mózg jest odwieczną zagadką , ja jedynie mogę się powoływać na orientację w przestrzeni jeśli gdzieś byłam, bądź miałam mapę w rękach..
to już podbiega chyba pod déjavu, bądź po prostu jakieś bardziej mentalne rzeczy
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson
Jak czytam posty na forum, to zdaje mi się, że moje sny są w "innej kategorii". Ja ZAWSZE mam kontrole w swoich snach i nie chodzi mi o to, że mogę przestać snić, kiedy chcę, ale o to, że mam całkowitą kontrolę nad ciałem i zawsze mogę iść w druga stronę lub rozwiązać sznurowadła itp.
mylisz chyba dwa pojęcia kontrola nad snem, to świadomość, że się śni, pewnik, że jest się we śnie i możliwość kreowania go na własną wizję – świadomą; to, o czym mówisz to sen, odgrywanie tego snu, nie jesteś go świadomy i wydaje ci się, że ta rzeczywistość jest normalna, a to czy ci się sznurowadło rozwiąże i musisz się schylić by je zawiązać, też jest snem, nie jest to kontrolowane, gdyż to nie ty myślą sobie rozwiązałeś umyślnie sznurówkę kontrola nad ciałem nie jest równa kontroli nad snem, gdyż my tam jesteśmy w tym mentalnie wykreowanym ciele, ale nie mamy pojęcia, że to jest tylko wytwór naszego umysłu – gdybyś był tego świadom, to byłbyś w stanie modelować (w mniejszym bądź większym stopniu) to, co dokoła ciebie, wiedząc, że to tak naprawdę nie istnieje
Cytuj:
Jest też coś innego. Często, kiedy cos udaje mi sie w grze, lub obejrzę film, który wywarł na mnie wrażenie, niemalże zawsze jestem jakby w "świecie" gry\filmu, raz jako żołnierz jeden z tysięcy, lub wielki mistrz Jedi..................
tak to jest, gdy jesteśmy pod wrażeniem czegoś, gdy zasypiamy jeszcze z myślą o tym czymś, to potem to przetwarzamy nieświadomie.. dawno temu w telewizji leciał film o tytule chyba ‘rycerze na motorach’, pamiętam, że tej samej nocy miałam sen z nim związany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yarpen Zigrin
Moje sny to jeden wielki horror zazwyczaj. I to lubię. Oto jeden z nich.
ja lubię moje ‘horrorki’ z innego powodu bo zawsze kończą się tak samo.. wszystko horrokowe się mnie boi uwielbiam te jatki na koniec..

Cytuj:
I jedyne sny jakie sie boje to takie, ze wiem ze to moja okolica ale jak wchodze do mego bloku to nagle blok ma wiecej pieter, wchodze niby do moejgo domu a to nie on i szukanie domu i wszystko inne, jakies schody, windy nie dzialaja badz straszne, jejku to jest starszn a nie... Mam duzo ciekawych snow ale nie chce mi sie ich pisac
hmn.. przypomniały mi się moje sny z dzieciństwa.. – jak w końcu wiedziałam gdzie ‘przeniosło się’ moje mieszkanko, to akurat schodki się zwężały do pół metra, barierki brak, a potem okazywało się, że to coś – to znowu nie moje, gdyż weszłam piętro wyżej, a jak zeszłam na dół, to znów za nisko ;P..
to jest taki strach, że coś co dobrze znamy nagle stanie się czymś innym, że nie potrafimy odnaleźć tego, co jest dla nas oczywiste.. chyba takie sny są dość częste w dzieciństwie – gdy nie mamy jeszcze większej pewności siebie
dokładnie ich znaczenia nie znam bo (i tu gwoli wszelkich pomówień ;P) specem jednak nie jestem, a mówię na wiedzy pobieżnej, skojarzeniach psychologicznych i własnych snach
hmn.. kto by się nie bał nagle zgubić drogę do domu? to są jedne z najbardziej stresujących dziecko snów gdyż znajdując się w jakimś obcym miejscu nie wie gdzie jest i nie myśli o własnym domu, a gdy ten jest tuż obok i wszystko jest takie samo, stoi na wyciągnięcie ręki.. a jednak nie można się do niego dostać – to gorsze niż marchew na patyku przed osiołkiem!

a te ostatnie sny to pewnie po części wynik twojej sympatii do tej aktorki
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mattiz
Taube, proszę, skomentuj ten sen!!!
czcionka, którą było to napisane przyprawić może o palpitacje serca
Cytuj:
Byłem chyba w powietrzu. Tak jakby niematerialny. Była jakaś biała sala z drewnianym stołem i krzesłami dookoła. Na krzesłach siedzieli ludzie, i omawiali, czy Karol Wojtyła ma zostać biskupem. Podali szczegółowy plan jego wczorajszego dnia, choć dziwne, że ów plan zupełnie się nie różnił od mojego planu rzeczy, które wczoraj robiłem. W tym momencie, muszę powiedzieć że zdałem sobie sprawę że to tylko sen. Potem się kłócili, czy Karol Wojtyła będzie dobrym biskupem... w momencie podania odpowiedzi obudziłem się...
to ja się spytam by potwierdzić słowa Talarka oglądałeś może ten film, lub miałeś w łapkach coś związanego z Janem Pawłem II – jakieś artykuły itp. lub może słyszałeś coś na jego temat?
Cytuj:
Byłem na wielkiej alei w środku Tokio. Szedłem chodnikiem. Padał deszcz i była burza. Byłem ubrany w cylinder i garnitur a w ręce trzymałem taką diamentową jakby laskę. Nie mogłem zrozumieć, czemu jestem tak ubrany. Potem śni mi się, że potykam się o kamień. Niby nic, ale obudziłem się za biurkiem ze szkła i stali w nowocześnie urządzonym gabinecie. Za oknem są moi koledzy. Rozmawiają o czymś, ale nie wiem o czym. Znowu jestem ubrany w taki strój jak wtedy. I na tym kończy się sen.
ot sen pewnie jakieś ‘czynniki zewnętrzne’ miały na to wpływ, aby dobrze rozpatrzyć to, co się śni, należałoby zastanowić się nad tym co się czytało/robiło/oglądało poprzedniego, bądź w ostatnich dniach

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Talarek
Na samym poczatku tematu ktos napisal ze podczas snu mozg laczy rozne fakty w nielogiczna calosc.
a to nie byłam przypadkiem ja?

fiu.... no to ten długaśny post skończony XD

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 20:52   #95
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

I znów sen mi się powtórzył. Znowu ten "pocałunek życia"...
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2005, 12:46   #96
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Ja przez bardzo dlugi czas nie zapamietywalem swoich snow... Dopiero nie tak dawno zaczalem pamietac co mi sie snilo, i po przeczytaniu posta Taube, w ktorym pisze, ze w snie mozg porzadkuje pewne fakty, stwierdzilem ze to w duzym stopniu racja. Gdy sie obudzilem, usiadlem na lozku i zaczalem przypominac sobie co mi sie snilo. Okolo 70% rzeczy, ktore mi sie snilo ma odniesienie do jakichs wydarzen z niedalekiej przyszlosci... Niektore sa bardzo mocno powiazane, a niektore mniej.
Arthus Drag'Tail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2005, 13:34   #97
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Już nie mam zamiaru spać serio. Znowu "poftórka"...
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 14:06   #98
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up qwa ty to masz szczescie z tymy snami =/

Pamietam jeszcze za dziecinnstwa jak snilo mi sie ze, Lecialem statkiem kosmicznym w ktorym miscilo sie przedszkole (tylko).
Byly 2 pokoje w jednym byla sala wszystkie dzieci siedzialy i sluchaly Najgorszej Pani w przedszkolu nikt jej nei lubil poprostu =/
Wszedlem do 2 pokoju i lezal na stole wulkan co sie potem okazalo AKTYWNY XD Odrazu wybuchl, a stateczem sie rozlecial =/

Snilo mi to sie 2x w te sama noc hihi =] =*
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 14:20   #99
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Hmm...

Ale miałem badziewny sen dzisiaj

Byly takie walki dzieci, na śmierć i życie... Pamietam jak rece łamałem innym dzieciom ;P
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 14:38   #100
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up ahahha wymiatasz plx ;d

Ps - Sadysta =/
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:31.


Powered by vBulletin 3