Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-07-2006, 12:29   #81
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Przepraszam was ża błędy ortograficzne każdemu się one zdarzają.

Odnośnie SLD !!!!! :

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/.../kraj_a_1.html
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1&ticaid=11e23

W tych artukułach macie przykład bezmyślności i głupoty SLD !!!!
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-07-2006, 13:03   #82
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Klimek: nie musze przebywac z idiotami, zeby wiedziec, ze sa idiotami. Prebywales kiedys z pedalem? Pewnie nie.
Tak a propo, to ja przebywałem z dwoma (ba, są moimi kolegami). I nie rozumiem, skąd się wziął ten stereotyp - obydwaj są zadbani, spokojni, oczytani, tolerancyjni i NIE PODRYWAJĄ innych facetów co chwila, jak zapewne większość cofniętych umysłowo kolesi takich jak Klimmek uważa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zajac
W tych artukułach macie przykład bezmyślności i głupoty SLD !!!!
Nie lubię SLD, bo nie lubię polskiej lewicy i postkomunistów, ale ja ci mogę od ręki podać przykłady bezmyślności i głupoty chociażby PiSu, który zapewne popierasz:
- zawieranie paktów z przestępcami
- skrajna demagogia
- kompletny brak wiedzy o własnych sojusznikach politycznych i nieinteresowanie się tym w żaden sposób

A to i tak czubek góry lodowej.

Cytuj:
Po 2 nie obrażaj mnie naucz się kultury !!!!!!!!!
Prawdę mówiąc, już wolę, jak ktoś PROSTO W TWARZ mówi mi, że jestem człowiekiem, którego matka zajmowała się najstarszym zawodem świata, a w czasie jednej z prac zarobkowych doszło do uszkodzenia lateksowego zabezpieczenia, czego efektem jest tu stojący niż takich ludzi jak ty - którzy mówią o sobie, że są PATRIOTAMI i KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ, a mają ABSOLUTNIE _W_DUPIE_ zasady ortografii i poprawną polszczyznę.

***

A teraz odcinek specjalny naszego szoł:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gruby Pajac Maksell
Żal dupe ściska jak czytam co wy tutaj wypisujecie...
A mnie żal zaciska pięści gdy widzę, że takie ścierwa jak ty pojawiają się na tymże forum.


Cytuj:
Bóg - Honor - Ojczyzna
Czyli te trzy wartości, jakich ty i twoi nazistowcy pobratymcy NIE reprezentujecie.
Jesteś rzecznikiem tudzież posłańcem Boga? W pierwszym przypadku okaż dowody, w drugim - skrzydła i płonące ogniem ostrze.

Cytuj:
Ciekawi mnie tylko dlaczego zawsze jak jest mowa o Nacjonaliźmie to wymienia się tylko MW... Może to dlatego, że poprostu się nie interesujecie, ale gadać lubicie.
Bo wychodzimy z założenia, że o bandzie pokopanych gówniarzy niewarto mówić, o ile nie są instytucją aktywnie popieraną przez obecny rząd?

Cytuj:
Roman jest kretynem, ale pomysł z lekcja 'Historia Polski' nawet mi się podoba (mieszanie historii żydów z historią naszego Kraju to kiepska sprawa).
Widzę, że wy, naziści, macie jednak coś wspólnego z komunistami. Władze ZSRR RÓWNIEŻ tuszowały wiele spraw, a wy widocznie chcecie udawać, że Żydów w Polsce nie było i że taka ludność nie miała żadnego związku z naszą historią?

Cytuj:
Na placu boju tego dnia zostało świetnie zorganizowane NOP (Narodowe Odrodzenie Polski), które w kilkunastu miejscach wystawiło 14 osobowe grupki.
Kiedy już zasiądziesz w szkole za dwa miesiące i podniesiesz dupsko z krzesła, by się pochwalić, z czego jesteś dumny, z pewnością wymienisz nazwę tejże bandy pajaców, prawda?

Cytuj:
Druga sprawa to taka, że większość z Was uważa, że Nacjonalizm jest be i ogólnie do dupy. A niby dlaczego tak uważacie? Nacjonalizm jest to nieugięta i twarda postawa w stosunku do Ojczyzny, jest to poczucie obowiązku budowania i ulepszania naszego kraju.
I przy okazji propagowaniu "Jedynej, Słusznej, Białej Rasy", którą są tacy kretyni jak wy?
Wiecie, co mnie bawi? Że daliście sobie sprzedać dupy za ideę, wedle której Hitler wyrzynał waszych przodków. I teraz jawnie napędzacie machinę, w którą on tak bardzo wierzył - w machinę nienawiści wobec innych i tolerancji tylko dla samego siebie.

Cytuj:
Jak to ktoś kiedyś śpiewał "bo naszym honorem jest lojalność..."
W waszym przypadku nie chodzi o lojalność wobec kraju, tylko względem szalonych, okrutnych idei lansowanych sześćdziesiąt lat temu.

Cytuj:
Kolejna sprawa dotyczy skinów. Znowu tutaj pewnie każdy z was uważa że łysy typ w bojówkach wsuniętych w glany to jakiś bantyda, nazista i Bóg wie co jeszcze.
a) Nie, ja uważam, że to są godni pożałowania idioci.
b) Nie mieszaj Boga do skinów i podobnych kretynów.

Cytuj:
A ja się zapytam. Rozmawiał ktoś z was kiedyś ze skinami? Przebywał z nimi?
Tak, zostałem nawet przez tychże grupkę pobity. Ogółem, dyskusja z nimi, kiedy byłem kopany za inne poglądy byla raczej jednostronna.

Cytuj:
Szczerze wątpie.
Wątpisz, bo tak jest naprawdę, czy wątpisz, bo nie dopuszczasz do swojego mózgu faktu, że inni też mają o czymś pojęcie?

Cytuj:
"Załóż czarne glany, ogól głowe do gołej skóry - jesteś razem z nami, a wszyscy razem jesteśmy POLAKAMI!"
Aha. Czyli od tej pory takie pierdoły jak ty, zaczynacie tłuc każdego, kto nie jest łysy i nie chodzi w butach wojskowych? I po tym rozpoznajecie prawdziwych Polaków? Żal mi was. Albo raczej mi was nie żal - żal mi Boga, który musi się wstydzić między innymi za takie żałosne byty jak ty przed całym wszechświatem.

Cytuj:
Pewnie niedługo dostane znowu notke od takiego Ghosta i wyjdzie jaki to ja jestem zły i niedobry...
Nasz klient, nasz pan, złotko.
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 01-07-2006 o 13:22.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 13:26   #83
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Kazik kiedyś śpiweał, żeby kochać dzieci swoje. Śpiewał w tej samej piosence też, że 'ojciec hitlera ciągle go napierdzielał (...) ojciec hitlera stworzył fuhrera". Nie pytam czym obrywqali nasi kochani polscy nazi...tfu, nacjonaliści. Nie pytam też, dlaczego ich średnia iq jest równie wysoka co długość ich włosków. Ba, nie zastanawia mnie nawet, gdzie oni w swoich okrzykach 'Polska dla Polaków' i antysemickich poglądach doszukują się honoru. Zastanawia mnie tylko, co mają do Żydów, skoro prawdopodobnie z ani jednym nie rozmawiali, co mają do pedałów, skoro prawdopodobnie ani jednego z takowych nawet nie widzieli, oraz czemu tak bolą ich cudzoziemcy w Polsce (którzy przyjeżdżają najczęściej jako turyści, bo zarobić to tu nie zarobią, a jeszcze wpierdol dostaną), skoro sami chętnie wypierdoliliby na zachód. Zastanawia mnie też, skoro to jest kwestia duszy, wiary i miłości do ojczyzny, tak chętnie obnoszą się z tym na zewnątrz, chodząc na ustawki, wrzeszcząc, goląc się na łyso i generalnie robiąc z siebie idiotę? Emocjonalny ekshibicjonizm?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"

Ostatnio edytowany przez Baron Kaldrick - 01-07-2006 o 13:27.
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 13:32   #84
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay
Oł je! Tekst w calosci sciagniety z: http://www.wszechpolacy.pl/t.php?id=1402.
Więc proszę moderatorów o wyciągniecie konsekwencji wzgledem usera [email protected] za plagiat
Cytuj:
Po 2 nie obrażaj mnie naucz się kultury !!!!!!!!!
przyganiał kocioł garnkowi...
Cytuj:
Po 3 nie mamy nic wspólniego i nie popieramy( jesteśmy przeciwni) nazizmowi i komunizmowi
Powtarzasz się jak stara katarynka, ale jak już pisałem, pomysły na obozy dla homoseksualistów to w cale nie są naziztowskie pomysły...
Cytuj:
Z Hitlera był taki Nacjonalista jak z Sharona antysemita! Socjalizm niegdy nie idzie w parze z Nacjonalizmem!
Eee... ale Hitler był nazistą nie socjalistą...
Cytuj:
Odnośnie SLD !!!!! :

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/.../kraj_a_1.html
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1&ticaid=11e23

W tych artukułach macie przykład bezmyślności i głupoty SLD !!!!
Jak chcesz się przerzucać artykułami, odnoście MW:
http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...1,0,73071.html

ogólnie rzecz ujmując: skończ robić pośmiewosko...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 01-07-2006 o 13:34.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:08   #85
Morgrim22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Ghost Nieudany- albo się doucz albo zamilknij! Skrajną demagogie ty uprawiasz.
Bóg, Honor, Ojczyzna- to są te wartości które ty najwidoczniej masz w "głębokim poważaniu" a Nacjonaliści szanują! I nie pisz że Nacjonaliści to naziści bo to świadczy o twoim nieuctwie i głupocie!
Ghost Nieudany- ty jesteś godnym pożałowania idiotom. I nie masz pojęcia co to jest Honor i Lojalność.
Morgrim22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:31   #86
Yassek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Ghost Nieudany- albo się doucz albo zamilknij! Skrajną demagogie ty uprawiasz.
Bóg, Honor, Ojczyzna- to są te wartości które ty najwidoczniej masz w "głębokim poważaniu" a Nacjonaliści szanują! I nie pisz że Nacjonaliści to naziści bo to świadczy o twoim nieuctwie i głupocie!
Ghost Nieudany- ty jesteś godnym pożałowania idiotom. I nie masz pojęcia co to jest Honor i Lojalność.
Czytałeś Mein Kampf, kretynie?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:33   #87
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Ghost Nieudany- albo się doucz albo zamilknij! Skrajną demagogie ty uprawiasz.
Chłopcze, żebyś jeszcze wiedział, co oznacza słowo "demagogia", ale posłużę tutaj definicją encyklopedyczną:

Demagogia (gr. demos lud, agogos wiodący, prowadzący) - pejoratywne określenie wpływania na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt, poklask. Za demagogię uważane są kłamstwa, składanie popularnych i efektownych, ale nie dających się spełnić obietnic albo składanie obietnic bez intencji ich realizacji, schlebianie masom, szukanie kozła ofiarnego, stosowanie nielogicznych, ale przekonywających argumentów. Demagogia rozwinęła się już w starożytnej Grecji, lecz pierwotnie miała nieco inne niż współcześnie znaczenie. Demagog był tzw. "politykiem dla ludu".

Gratuluję, że usłyszałeś jakieś mądre słówko - znajomość tegoż słowa to połowa sukcesu. ;-)

Cytuj:
Bóg, Honor, Ojczyzna- to są te wartości które ty najwidoczniej masz w "głębokim poważaniu" a Nacjonaliści szanują! I nie pisz że Nacjonaliści to naziści bo to świadczy o twoim nieuctwie i głupocie!
Owszem, to nie to samo.
Ale sprowadza się do tego samego - obydwie grupy społeczne składające się z posrańców uważają się za jedyne słuszne rasy i dyskryminują obcokrajowców i innowierców. Taka prawda, kiciu.

Cytuj:
Ghost Nieudany- ty jesteś godnym pożałowania idiotom. I nie masz pojęcia co to jest Honor i Lojalność.
Honor? A czym jest honor dla ciebie, dziecko? Wymachiwanie sztandarem nienawiści i plucie jadem w każdego, kto nie popiera twoich poglądów?
Lojalność? A co to jest dla twego kurzego móżdżku? Komu ty jesteś lojalny?
Państwu? Chyba nazistowskiemu, a tego póki co nie mamy (chociaż dzięki takim pajacom jak ty do tego niedaleko).
Bogu? A Bóg ci kazał głosić wiarę w niego, czy w miejsce na mapie?
Ludziom? Polakom? Nie rozśmieszaj mnie - głosząc tego typu banialuki jesteś lojalny grupie łysoli, chcących postawić dwudziestometrowe mury na granicach i odgrodzić się od reszty "gorszego" świata, wierząc, że tylko "tu" jest dobrze i wspaniale.


Dorośnij, chłopaczku, za dwa miesiące zaczyna się szkoła - może w trzeciej klasie podstawówki dowiesz się czegoś nowego.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:35   #88
Morgrim22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Tak, Main Kampf czytałem. Ale brednie chorego idioty nie można poczytywać za prawdę. Przyjrzyj się doktrynie nazizmu i porównaj ją z Nacjonalizmem (Polskim!! nie innymi!!) i np. z socjalizmem. Nazizm jest jedną z pochodnych socjalizmu, a socjalizm jest biegunowo sprzeczny z Nacjonalizmem!
Morgrim22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:36   #89
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Hitler był nazistą nie socjalistą...
Nie ma co się rozwodzić nad hitlerem ale historia się kłania co znaczy skrót "nazizm" odpowiedź narodowy socjalizm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Jak chcesz się przerzucać artykułami, odnoście MW:
http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...1,0,73071.html

ogólnie rzecz ujmując: skończ robić pośmiewosko...
Muwisz że ja się ośmieszam sam się ośmieszasz bo Młodzieży Wszechpolskiej tam nie było. A nipisałeś że tam była mw bo przeczytałeś głupi komentarz osoby pod artykułem który jest nie prawdą .

Ostatnio edytowany przez Dabek - 01-07-2006 o 15:08.
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:44   #90
Morgrim22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Ghost Nieudany- posłużę się twoim komentarzem słownikowym. "Demagogia (gr. demos lud, agogos wiodący, prowadzący) - pejoratywne określenie wpływania na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt, poklask. Za demagogię uważane są kłamstwa,...schlebianie masom, szukanie kozła ofiarnego, stosowanie nielogicznych, ale przekonywających argumentów..." Czy to nie jest to co ty prezentujesz?? Mylenie nazizmu z nacjonalizmem, dla przypodobania się forumowiczom? Robienie z Nacjonalistów kozła ofiarnego za wszystko co ci się nie podoba?? TO JEST DEMAGOGIA!
Ghost Nieudany- Dziecko drogie- właśnie honor nie pozwala mi powiedzieć dosłownie co o twojej wiedzy historycznej sądzę. Honor nie pzwala mi takiego dziecka jak ty ośmieszać.
A co do lojalności. Jestem lojalny Narodowi, i interesom narodowym o których ty nie masz najmniejszego pojęcia.
Gdyby nie tacy ludzie jak ty TUTAJ, w POLSCE, BYŁOBY wspaniale!
Morgrim22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:53   #91
Yassek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Czy to nie jest to co ty prezentujesz?? Mylenie nazizmu z nacjonalizmem, dla przypodobania się forumowiczom? Robienie z Nacjonalistów kozła ofiarnego za wszystko co ci się nie podoba?? TO JEST DEMAGOGIA!
Ghost Nieudany- Dziecko drogie- właśnie honor nie pozwala mi powiedzieć dosłownie co o twojej wiedzy historycznej sądzę. Honor nie pzwala mi takiego dziecka jak ty ośmieszać.
Wg. Ciebie w historii nazizm był dobry?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
A co do lojalności. Jestem lojalny Narodowi, i interesom narodowym o których ty nie masz najmniejszego pojęcia.
Gdyby nie tacy ludzie jak ty TUTAJ, w POLSCE, BYŁOBY wspaniale!
W kraju nazistowskim? : O

Dam Wam tekst piosenki, która obrazuje mój pogląd o nazizmie D:
Kod:
Najpierw przeczytaj sam 
"Mein Kampf" 
Zanim postanowisz być faszystą 
Możesz jeszcze uratować siebie 
Nim zostaniesz 
Zdalnie sterowaną dziwką 
Nim zostaniesz 
Zdalnie sterowaną dziwkąMacie tępe mordy i 
wydaje się wam że 
możecie zmieniać świat środkowym palcem 
Nie zmieniacie nic i gdy patrzę na was 
Odbija mi się zeszłorocznym smalcem 
Odbija mi się zeszłorocznym smalcem 

Szajs, beznadziejny szajs 
Szajs, beznadziejny szajs 
Szajs, beznadziejny szajs 
Szajs, beznadziejny szajs 


Gdy obijasz mordę komuś 
W oczach masz coś z durnia 
I coś z Huna 
Mówisz że odczuwasz satysfakcję 
Dla mnie gorsze to niż trąd 
i gorsze niż komuna 
Dla mnie gorsze to niż trąd 
i gorsze niż komuna 

Szajs, beznadziejny szajs 
Szajs, beznadziejny szajs 
Szajs, beznadziejny szajs 
Szajs, beznadziejny szajs 

Wasze pięści szybsze są 
niż myśli 
Lecz myślę że znajdzie się tu 
jakiś wariat 
co zarazi was poczuciem siły 
Którą dają tylko 
Końskie genitalia 
Którą dają tylko 
Końskie genitalia 
Szajs, szajs
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:00   #92
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Co tu duzo mowic:

Cytuj:
Nacjonalizm (zarówno ekspansywny jak i ekonomiczny) był jednym z elementów faszyzmu. Skrajny nacjonalizm (szowinizm) cechował ideologię znaną jako narodowy socjalizm i która obecnie odrodziła się jako neonazizm. Elementy nacjonalistyczne występowały również w niektórych formach komunizmu np. w Wietnamie. Rozmaite ideologie które uznają wyższość narodu nad innymi podmiotami społeczno-politycznymi jak jednostka, państwo, obywatel itp. są jego manifestacjami.
[Edytuj]

Krytyka nacjonalizmu

W liberalnych demokracjach, partie nacjonalistyczne często są kojarzone (nie zawsze słusznie) z ksenofobią i rasizmem. Te partie mogą mieć znaczny elektorat, i być reprezentowane w parlamencie, jak np. saksońska NPD. Mniejsze, ale dość widoczne grupy także się określają się jako nacjonalistyczne, ale często może być to eufemizmem dla narodowego socjalizmu (neonazizmu).
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:06   #93
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Ghost Nieudany- posłużę się twoim komentarzem słownikowym. "Demagogia (gr. demos lud, agogos wiodący, prowadzący) - pejoratywne określenie wpływania na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt, poklask. Za demagogię uważane są kłamstwa,...schlebianie masom, szukanie kozła ofiarnego, stosowanie nielogicznych, ale przekonywających argumentów..." Czy to nie jest to co ty prezentujesz?? Mylenie nazizmu z nacjonalizmem, dla przypodobania się forumowiczom? Robienie z Nacjonalistów kozła ofiarnego za wszystko co ci się nie podoba?? TO JEST DEMAGOGIA!
Dziecko, opanuj się i wytrzyj brodę ze śliny, a potem dyskutuj.
"Mylenie nazizmu z nacjonalizmem, dla przypodobania się forumowiczom?" - z pewnością jako człowiek, który nie znosi połowy forum i którego też tutaj nie lubią będę chciał się przypodobać każdemu. ;-)
"Robienie z Nacjonalistów kozła ofiarnego za wszystko co ci się nie podoba??" - za wszystko? Rotfl, ty nie masz kompleksów - ty jesteś po prostu głupi. Czy ja ich tam obwiniłem za wszystko? Obwiniać mogę ich tylko za trzy rzeczy - propagowanie idei, przez którą ginęli ich przodkowie, skrajny debilizm i nienawiść do wszystkiego. Bo to faktycznie są ich problemy - umysłowe.

Cytuj:
Ghost Nieudany- Dziecko drogie- właśnie honor nie pozwala mi powiedzieć dosłownie co o twojej wiedzy historycznej sądzę. Honor nie pzwala mi takiego dziecka jak ty ośmieszać.
Wiedzy historycznej? Rotfl? A kiedy ja się wypowiedziałem o historii, kochasiu? Chociaż faktycznie! Twój honor nie pozwala ci na wypowiedzenie się o mojej wiedzy historycznej, bo nie masz o niej ŻADNEGO pojęcia. ;-)

Cytuj:
A co do lojalności. Jestem lojalny Narodowi, i interesom narodowym o których ty nie masz najmniejszego pojęcia.
Uczestniczysz w tajnych posiedzeniach LPR? :d

Cytuj:
Gdyby nie tacy ludzie jak ty TUTAJ, w POLSCE, BYŁOBY wspaniale!
Czemu? Dlatego, że jestem twoim zdaniem głupi (chociaż przy tobie słowo "głupota" nabiera nowego znaczenia, drugi taki kretyn jak ty chyba już na tej ziemi nie zasiądzie), czy dlatego, że jestem judaistą?
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:14   #94
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Ghost Nieudany- Dziecko drogie- właśnie honor nie pozwala mi powiedzieć dosłownie co o twojej wiedzy historycznej sądzę. Honor nie pzwala mi takiego dziecka jak ty ośmieszać.
Jesli twoje plucie na wszystkich dookola jest honorowe, to w buty sobie wsadz ten honor.
Cytuj:
A co do lojalności. Jestem lojalny Narodowi, i interesom narodowym o których ty nie masz najmniejszego pojęcia.
Gdyby nie tacy ludzie jak ty TUTAJ, w POLSCE, BYŁOBY wspaniale!
Tak, a sam wasz Wielki Fuhrer Giertych sprzedal siebie i swoja partie po to, zeby miec stanowiska.
Btw. gdyby nie tacy ludzie jak Ghost, to w Polsce zostaloby jakies...hm...10% spoleczenstwa? A wszyscy ludzie z wyzszym wyksztalceniem zwiewaliby za granice, zeby tylko wsrod tepych lysoli nie siedziec. Dam sobie reke uciac, ze ty PIERWSZY sprzedalbys ten Narod. Bo nie wydaje mi sie, zeby idiota byl wierny zasadom.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:44   #95
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Ja tak się tylko spytam Zajączku: Czy Ty jesteś na prawdę takim kretynem, czy to jest podpucha?

Bo taki biedny Morgim/Sorcerer Maciek się dał złapać i mysli, że ma kolegę... A może to znowu ta sama osoba?
Ej no nieładnie tak ;<
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:45   #96
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morgrim22
Ghost Nieudany- albo się doucz albo zamilknij! Skrajną demagogie ty uprawiasz.
Bóg, Honor, Ojczyzna- to są te wartości które ty najwidoczniej masz w "głębokim poważaniu" a Nacjonaliści szanują! I nie pisz że Nacjonaliści to naziści bo to świadczy o twoim nieuctwie i głupocie!
Ghost Nieudany- ty jesteś godnym pożałowania idiotom. I nie masz pojęcia co to jest Honor i Lojalność.
czekam na twoje definicje frazy "Bóg, Honor..."
Cytuj:
Nacjonalizmem (Polskim!! nie innymi!!)
Hmm... polski nacjonalista chodzi w glanach, obcięty na zero, pierze wszystkich innych...
Cytuj:
Muwisz że ja się ośmieszam sam się ośmieszasz bo Młodzieży Wszechpolskiej tam nie było. A nipisałeś że tam była mw bo przeczytałeś głupi komentarz osoby pod artykułem który jest nie prawdą .
Cytuj:
Policja siłą usunęła Młodzież Wszechpolska, która próbowala zakłócic imprezę.
Cytuj:
Podczas Parady Równości zwolennicy Młodzieży Wszechpolskiej i "szalikowcy" zablokowali trasę przemarszu. Przeciwnicy Parady usiedli na jezdni krzycząc "Won z Warszawy!"
To nie są komentarze, ale fragmenty artykułu...
Cytuj:
Gdyby nie tacy ludzie jak ty TUTAJ, w POLSCE, BYŁOBY wspaniale!
Yeah! Gdyby była IV Rzesza Rzeczpospolita Polska to by było cudownie...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:46   #97
Protar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 65
Domyślny

No wiec zauwazylem tenn temat jakies 10 minut i postanowilem wlaczyc sie do dykusji oczywiscie po wczesniejszym przeczytaniu wszystich postow.

No wiec na wstepie osobe ktora uwaza ze problemy z ortografia swiadcza o braku patriotyzmu, baa... nawet niemoznosci nazywania sie polakiem, powiesilbym za jaja na suchej galezi. Przecierz duza czesc spoleczenstwa robi bledy poniewaz cierpi na dysleksje/dysgrafie.

Kolejna istotna zecza jest MW oraz LPR . Niepowinna istniec partia ktora dostala sie do sejmu tylko i wylacznie dzieki poparciu radja maryja(specjalnie z malej litery), ktore podszywa sie pod katolickie media. RM ktore czesto odwiedzal Roman Giertych propaguje antysemityzm(moj dziadek ktory niestety jest oglupiany przez RM usluszal w nim ze J. Glemp jest... Zydem).

Zastanawiam sie rowniez czy wszyscy ktorzy popieraja LPR wiedza ze za kardze miejsce w sejmie zaplacili 500 000 zl. (koszty kampani podzielone przez ilosc miejsc w sejmie), pieniadze oczywiscie zostaly im zwrocone z budrzetu panstwa.
Protar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:03   #98
[email protected]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Tak, a sam wasz Wielki Fuhrer Giertych sprzedal siebie i swoja partie po to, zeby miec stanowiska.
Odnośnie tego stwierdzenia "Wielki Fuhrer Giertych"

Führer (niem. wódz) - tytuł który nadał sobie Adolf Hitler, przywódca nazistowskich Niemiec po przejęciu władzy w kraju. Symbolizował on całkowitą władzę nad państwem i jego obywatelami (pełny tytuł to Führer und Reichskanzler - wódz i kanclerz Rzeszy).

Więc nie myl faktów.Nie można nazwać Romana Gierycha "Führer" gdyż jest to nieprawda , mylenie pojęć a do tego obraza człowieka który z ideologią III rzeszy nie ma nic wspólnego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
sprzedal siebie i swoja partie po to, zeby miec stanowiska.
Podam jeden argument , że nie masz racji bo więcej mi się nie chce rozpisywać .

Gdyby nie wszedł do rządu , rząd nie miał by większości w sejmie i były by ponowne wybory które by kosztowały państwo kolejne miliony złotych. Co w sposób niekorzystny mogło by się odpić na podatnikach w sposób podniesienia podatków i czy kolejne wybory by dały większość głosów wygranej partii. A jakby znowu wygrała lewica to by państwo coraz bardziej popadało w ruine.
zajac465@o2.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:06   #99
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Protar
No wiec na wstepie osobe ktora uwaza ze problemy z ortografia swiadcza o braku patriotyzmu, baa... nawet niemoznosci nazywania sie polakiem, powiesilbym za jaja na suchej galezi. Przecierz duza czesc spoleczenstwa robi bledy poniewaz cierpi na dysleksje/dysgrafie.
Problem w tym, że obydwie te choroby są albo do pokonania, albo są po prostu efektem zwyczajnego lenistwa. Ciężko mi mówić o patriotyźmie w wypadku osób, które nie piszą poprawnie z powodu lenistwa - ciężko tu propagować miłość do ojczyzny, skoro ludzie mają w dupie tak elementarną rzecz jak język.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:43   #100
Feral
Użytkownik Forum
 
Feral's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 36

Posty: 59
Feral ma numer GG 7602549 Adres Jabbera do Feral
Domyślny

A ja wciąż czekam, aż któryś z dumnych członków MW rozwieje moje wątpliwości, o których to napisałem w ostatnim poście na 7. stronie ;p

Poza tym, nie wiem czemu próbują oni prowadzić jakąś dziwną propagandę akurat na tym forum - czyżby myśleli, że przesiadują tu sami idioci?
Feral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:40.


Powered by vBulletin 3