Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-03-2004, 19:18   #81
Gumski
Użytkownik Forum
 
Gumski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 116
Gumski ma numer GG 3352613 Gumski ma login Tlenu gumka12@tlen.pl
Domyślny

Moja najglupsza smierc to jeszcze na rooku - chodze po jakiniach i wskoczylem do jedej dziury a tam mnostwo poison spiderow i takie tam. Jak sie zrespownowalem w swiatyni to szukam kogos do pomocy w odnalezieniu ciala. Poszlismy tam we dwojke znalazlem cialo ale zginalem do trucizny . Nienawidze rooka!!!!
__________________
-::: Zaiste wielkiego trzeba zaślepienia i wielkego zadufania aby posokę lejącą się z szafotu nazywać sprawiedliwością :::-

Vysogota z Corvo
Andrzej Sapkowski
Gumski jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-03-2004, 13:48   #82
Entar Srebrna Tarcza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2004

Posty: 62
Domyślny

Ja prawie zginąłem wchodząc w ognisko ale sie udało miałem na szczęście full hp i rycka na 16 lvl
Nie związane z tematem-jaki jest lvl aby dołączyć do jakiejś DOBREJ gildii i nie chodzi mi o odpowiedzi typu jak największy, jaki chcesz i inne a jak mam juz odpowiedni to powiedzcie jaka gildia moze mnie przyjac (gram na lunarze
Entar Srebrna Tarcza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2004, 20:21   #83
Mikael
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 6
Domyślny

Z kolegami pposzliśmy na huntera
knight-8lev.
knight-10lev.
palladyn-14lev.

Drugi bah!, bah! dead pierwszy czyli ja nie wiedziałem czy atakować czy uciekać bah! dead. Zpalkiem trochę dłużej się pomęczył . Ale najgłupsza śmierć to może jeszce nastąpić. Dla kolegi opchnęliśmy depo... a on kupił za 100gp! Depo zrobilismy z kartonu i karteczkę do parceli i sprzedaliśmy mu jeszce włozy tam wszystkie swoje rezczy i położy na skrzynkę !! Ale to nie wszystko raz gość nie wiedział jak wejść na taką platformę obok depo w ab ktoś mu pokazał; i kiedy delikwent dam wlazł zabrali mu parcele po których wszedł po pewnym czasie zdesperowany... popełnił samobójstwo no cóż...
Mikael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2004, 20:45   #84
tomekkemot
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny moja głupia śmierć

Ja miałem dwie głupie śmierci. Moja pierwsza smieć to gdy sobie expuje na dsie lalem go z sd odchodzil na 2 stzrały gdy nagle walnołem go z sd i lag ruszyłem sie i znów mam już czerwone zycie pisze exura vita gdy wcisnołem enter lagg czekałem z8 sekund i patsze padłem ale na szczęście sprzety odzyskałem.

Druga smierć stoje od depo jedna krok i byłem afk chyba z 2 minuty moze nie gdy chce sie ruszec patsze tylko jak dostałem z sd i znow padłem.

makaron malmak 22level
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2004, 13:45   #85
deaven
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 03 2004

Posty: 8
Domyślny

najlolniejsza śmierc jaką widzialem (przynajmniej nie ja zginalem):

Ide se z gosciem jednym (znamy sie malo ale noob z niego jakich malo) no i tak klucimy sie o skullach. on mowi ze jak ktos ma skula i inny go zaatakuje to ten inny nie dostaje skulla. zebby to sprawdzic zaatakowal mnie (nikogo nie bylo w poblizu) i ja mialem mu oddac. to ja mu oddaje i dokladnie w tej samej chwili kolo nas ktos sie zalogowal. "ooo pk".ja mu tlumaczy ze trenowalismy ale on nic i go zalatwil w kilka sekund. to ja chcialem przynajmniej loot wziasc zeby mu oddac ale mialem missclick i trafilem w niego. debil mnie atakuje i krzyczy ze pk. ja mowie ze missclick to on mi kazal da mu moja zbroje i helm. dalem mu scale i mialem akurat legion helmet bo poprzdni mi ukradli (mi by sie przydal ale po co jemu przeciez to bezwartosciowe) . on jeszcze zawisnie, a wxczesniej odda mi ta zbroje
deaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2004, 09:45   #86
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Moja najglupsza smiercia byla zbyt wysoka pewnosc siebie. Gdy na zamku zabilem KNIGHTEM 8 LVL huntera bez problemu (trafil mnie raz za 17) to pomyslalem ze widocznie skile 40/40 i fs wystarcza zeby bic takowe potworki. Poszedlem wiec na góre CYCÓW na Huntera myslalem ze ponownie spuszcze mu lanie ale...hmmm tu bylo wiecej miejsca...nie zdazylem do niego dojsc i ujrzalem napis U R DED ;] ahhhh.....dobrze ze wypadlem tylko z baga ;]
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2004, 12:13   #87
Muckits
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 03 2004

Posty: 7
Domyślny

niestety Według mnie najgłupszym i najczestszym rodzajem smierci sa lagi
Na drugim miejscu mozna ustawic potwory
A na kolejnym zabijanie przez czlowieka
Muckits jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2004, 00:55   #88
Acid Drink
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2004

Posty: 104
Domyślny

ja mialem wiele glupich smierci ale opowie 2 najbardziej pamietne
1)ide sobie raz bedac na cyklopach a tu ni stad nizowad wpadlem do plapki ze smokiem (oczywiscie niewziolem liny) wiec postanowilem stawic opor, zabralem smokowi 1/2 zycia i niemialem juz srodkow do leczenia i zobaczylem jakas dziure wiec pac do niej
A TAM BYLY 2 SMOKI

2)szedlem sobie pozbierac wartosciwsze zeczy kolo cyklopo i nagle wyskoczy mi gs wiec ja postanowilem okrazyc swiatynie i schowac sie do niej ale niestety mialem lagi i generalnie zastanawim sie czy bym przezyl gdybym ich nie mial poniewaz przy ucieczce natknelem sie na drugiego gs i orca shamana
Acid Drink jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2004, 16:58   #89
Luxup
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004

Posty: 3
Luxup ma numer GG 4613654
Domyślny

No dobra to najpierw qmpla.. gra sobie u goscia.. lvl chyba 42 mial.. biegnie z GSem na PoHu.. malo hp to on F1 a tu "ham yes" i zgon.
Mialem kilka sytuacj typu: ciagne dragona, sie zerk pojawia i dragon zerkera zabija i dostaje exp.

Najgorszy ded to widzialem
Nazg Ulaire killed na lvl 61 (chyba) by Bumcykwas jak dobrze pamietam gosciowi w caffe poszlo pol bp HMM na Nazga jak afk stal..
Bumcykwas 6lvl druid

Na tescie... uciekam od zerkera a tu UE i dead.. demonik z drugiej strony nadbiegl
Luxup jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2004, 18:16   #90
Bebilon
Użytkownik Forum
 
Bebilon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 34

Posty: 627
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bebilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 312
Domyślny

Ja mialem deda od Kicka jedtem se na dragonku bije, bije, nagle sie zatrzymuje i?! nie moe sie ruszyć, no tak kick patrze na stronce i zginolem spadlem z 39 na 37
__________________


Bebilon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2004, 19:20   #91
Beny
Zbanowany
 
Beny's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 102
Beny ma numer GG 1975803 Beny ma login Tlenu beny1985
Domyślny

Tak nie na temat najpierw..iały być najgłupsze rodzaje śmierci..nie same śmierci
A do tematu poległem dzisiaj na poh. Z kumplem (palladyn na 21lv ) lazilem sobie i bilem cycki z hmm (druid 20lv 36 mlv) i po jakimśczasie stwierdziłem że mam gfb to wejde sobie tam na dół i zabije to co mnie otacze ..tzn wejde zuce gfb -wyjde..zrobilem tak 3 razy... i za kazdym razem uh ..4 niestety mi nie wyszedł..a kiedy się obudziłem w świątyni to mi się przypomniało że cyklopy,guardy,archeryt nie widzą niewidzialnych a ja mam kupioną niewidzialnośći many miałem też wystarczająco ..to dopieoro głupia śmierć.. żeby było lepiej nie zużyłem nawet pol bp hmm a na wyprawe wziołem 3 bp hmm 14 gfb 6 uh i moj niezbędnik 8 uh, 4 hmm ,5 sd, mana fluid ..i jakby tego było mało wypadł mi crown helmet,plate armor (malo wazne) ..i mlv mi spadl ale omoja głupota że nie użyłem niewidzialności :/
Beny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2004, 21:13   #92
teamki
Użytkownik Forum
 
teamki's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Poland
Wiek: 33

Posty: 60
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 40
Poziom mag.: 50
Domyślny

Moim zdaniem najgłupiej zginąc od wipicia wiaderka slime, myśląc, że to potion . Ja tam nigdy się nabrać nie dalem, ale moi kumple dali się raz zlapac.

Danubia is the best.
__________________
"I only dream in black and white" (Iron Maiden, Dream of Mirrors)
teamki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 11:36   #93
Sir Zydek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004

Posty: 15
Domyślny Cze

Taaaaakk to lubie jak qr**a jest napis You Are Dead to odrazu mnie Kur...ica strzela.A więc tak posatwilem mojego knight na trening na 2 roty i poszedlem do kumplas doslownie na 5 minut a tu mi jakis qr***a debil niewiem skad ale zlurowal Archera.No i tak wchodze do chaty patrze na Monit a tu ja 10 hp archer pelno no to ja szybko go atak i on czerwone ja i juz spiepszalem za zakret a tu mi debil wyskoczyl i acher mnie pacnol. To tyle
Sir Zydek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 11:56   #94
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Moje http://tibia.4players.de/community/?...y%20brzeszczot najpierw 3 zerki pod temlple, ( chciałem wziąść na klate z mana shieldem i rozwalić z GFB, ale nauczyłem się, że jak sie celuje z GFB w Siebie, to do Temple tez wejść niemożna, bo to jak atak w innre go Playera ), Potem Gs ( chciałem se pouciekać naokoło kszaków, a tu kszaki sie skończyły i ślepa uliczka )
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 17:28   #95
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

a ja mam pytanie co ribi skull of ratha ?( i jeszcze jedno mialem kiedys crystal neackle (ale oddalem dla kolegi) i wlasnie jak go jeszcze mialem zapytalem sie jakiegos typa co crystal neackle robi on powiedzial ze daje najlepszy loot po zabiciu potwora no to ja se mysle pójde na valkirie i bede mial p armora bije valkririe podnieta wzrasta hoho bede mial p armora na 10 lvl hoho bedzie sie czym chwalic kolegom bije valkirie otwieram a tu ku wielkiemu rozczarowaniu dagger i czaszka . I co robi ankh cross (to przy okazji zeby postów nie nabijać)
Wufei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 19:05   #96
Remikacid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 11
Remikacid ma numer GG 4710683
Domyślny

Moja najgłupsza byla z udziałem amazonki. Gralem wtedy 2 raz i niewiedzialem co i jak a że amazonka wyglądała jak człowiek myślełem że to zwykły player a ten nick to se sama wybrała. zaczłem krzyczeć PK PK!!! lecz ciągle mnie dziwiło czemu ona skula nie dostała
Potem jak sie dowiedzialem ze to enemy to miałem niezłą siare
Remikacid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 19:34   #97
Atlas
Użytkownik Forum
 
Atlas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Lokacja: Tajne
Wiek: 37

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 23/29
Poziom mag.: 47
Domyślny

No ja pierwszego deda zaliczyłem przez niedoświadczenie. A było to tak:
Chodziliśmy sobie z kuzynkiem (sorkiem na 8lvl) po pustni no i patrzymy dziura. Odkopałem i wbijamy tam. (wiedziałem że są tam fire devile ale miałem pół bp SD 2bp HMM i jeszcze pare UH więc lajt.) No i sobie tak idziemy (ja sobie myśle - ok zobacze go i wyłazimy z tąd) pare spiderów - wybliliśmy, dalej zebralem z jakiegoś ognia - kuzyn zobaczył i "Dalej nie idę". Ok ide sam. Głęboko pod ziemią ide sobie i nagle na radarku 2 zerki i jeszcze jakieś orki. To długa uciekam. I tak pechowo już mnie dogania ale szczęśliwy patrze drabina - wchode i ku memu ździwieniu - You are dead. Tak tak spotkałem fire devila a raczej 3 fire devile. Wycieły mi z gfb albo explozion i nawet entera nie zdążyłem nacisnąć (vitka w pogotowiu ).
Straciłem War Hamma (łączne straty na 9k) ale kolega kolegi (na 69lv !!) pomógł mi i odzyskał moje ciało 8)
__________________
...
Atlas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 20:10   #98
Druid_Smierci
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2003

Posty: 11
Domyślny

Ja wczoraj o mało co nie zginąłem trenując na trzech minotaurach, a mam knighta na 21lvl Poszedłem tylko oglądać w telewizji Pascal: poprostu gotuj

A jeśli chodzi o śmierć to pierwszy raz zginąłem na 5lvl przez poisona Ostatni raz zginąłem przez dwa smoki na 11lvl
Druid_Smierci jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 21:01   #99
Gonuho
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2004

Posty: 10
Domyślny

hehe jak glupia smierc to taka na antice sprawdzalem na tibia.com gostek 140-kturys lvl dednol na snejku
a moja glupia smierc to ostatnio na Julerze druidem na 16 lvl ide se na zamek na hunta nie mam laguw spox zabije mam UHy i HMM wiec ide i nawalam go do czerwonego mi zostaje 34hp no i juz chce zejsc a tu lag!! no i tylko u are dead a najczesciej gine naprzyklad:"co tam jest?" albo "mam bp HMM i UHow troche dam rade" no i czesto dead ale PK kruluja w zabijaniu mnie






Sogevka-knight-12lvl-2mlvl
Gonuho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 21:08   #100
Gonuho
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2004

Posty: 10
Domyślny

zapomnialem w tamtym poscie dodac
muj pirwszy dead byl chyba jednym z najglupszych ide kolo venory ciagle dalej ide juz za pustynia za thais ide dalej na zachod patrze a tam 2 hunty mysle ale fajnie 2 ludzi tak samo sie nazywa i tak samo wyglada napisze "hi" ale mialem 8 lvl nie nacisnoalem nawet enter i od razu u are dead










Sogevka-knight-12lvl-2mlvl
Gonuho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:19.


Powered by vBulletin 3