Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-05-2009, 17:20   #81
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

horda 20 lvlowych newbie "EJ GHDZIE MAM EKSPIC 20 SORK PACC?!?!?!!?" na pacc area <3
Gierubesoen jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2009, 17:54   #82
zgadnijkto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny bez sensu

zawalili sprawe na całej lini osobiscie kupiłem sobie pacca zostało mi ponad 60 dni i uważam ze zrobili bez sensu ci których nie stac na pacca zyskali a my straciliśmy <ci którzy mają pacca> wszedzie pełno noobków pchaja sie na respy dragów itp
moja opinia brzmi ze osoby z paccem tez powiny cos zyskac bo duzo straciliśmy.
pozdrawiam
Harmonia Jawciu Strazakk
 
stary 28-05-2009, 17:55   #83
zgadnijkto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarazMad Pokaż post
kij im w oko. weekend z noobami -.-
popieram
 
stary 28-05-2009, 19:22   #84
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trang Oul Pokaż post
Poczytaj, inni też -.- : http://www.zrodlo.krakow.pl/Archiwum/2005/38/02.html
I żeby nie było, ja nie mam PACC i nie narzekam.
to się tyczy boga a nie cipsoftu chodzi w tym że bóg dzieli wszystkich sprawiedliwie chociaż tej sprawiedliwości czasami nie pojmujemy więc dobrze się zastanów zanim coś napiszesz

Cytuj:
babcia666
To jest coś jak jazda próbna, jak to Ashlon napisał - tydzień grania a potem płać. Tak też jest z trialami, i czy normalni użytkownicy płaczą? Jest to chyba najlepszy sposób zareklamowania siebie.
Trial polega na całkiem innej zasadzie trialem w tibi można nazwac konto facc
Cytuj:
Ashlon
Bzdurne porownanie.

W kazdym salonie samochodowym jest mozliwosc jazdy probnej - nie placisz, a raz mozesz sie przejechac dana fura za friko. A zaden kierowca zakupionego Forda nie ma pretensji, ze salon umozliwia przejazdzke bez wydawania pieniedzy.

Ot, zaplaciles za pacca, masz wszystkie udogodnienia, ktore on ci oferuje - nikt ci tego nie zabiera. Gracze facc dostali mozliwosc "jazdy probnej" przez 7 dni i to wszystko.
Podam ci inne porównanie wypożyczasz sobie gdzieś jakiś domek wypoczynkowy na 30 dni i wszystko opłacasz gaz,prąd,wodę itd cały czas byłeś stałym klientem od kilku lat i dzięki tobie campus z domkami jest utrzymywany na dodatek właściciel cię zapewnia że będziesz miał spokój,wygodę i najlepsze warunki czego nie mogą miec kolesie którzy nocują pod namiotami nagle banda obwiesiów z pod namiotu dostaje za darmo 10 dni spania w domkach psuje ci ten spokój i wygodę którą ci obiecano i bardzo ci utrudnia życie na dodatek korzystają za darmo z wody,gazu,prądu itd które ty opłacałeś idziesz do właściciela i mówisz że dla czego ja nie dostane 10 dodatkowych dni co opłacałem ten kampus tylko jakieś obwiesie z pod namiotu co psują spokój tego miejsca i niszczą mi 10 dni wypoczynku a on odpowiada bo ty płaciłeś to i tak będziesz płacił a im może się spodoba i będę miał więcej pieniędzy

Topic
Nie rozumiem dla czego utrzymujecie tych darmozjadów z cipsoftu trzeba byc niezwykle głupi że by płacic za grę w której jest robione wszystko na odpierdol,gdzie fabuła jest tak beznadziejna,nie wiesz nawet za co bijesz potwora,gdzie biegnie koleś z wyglądem błazna i bije jakąś rękawicą na patyku potwora który ma wielkie umięśnione ciało i mordę jak plastuś przecież jest tyle lepszych gier z fajną wciągającą fabuła tańszych albo całkowicie darmowych.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 28-05-2009, 20:18   #85
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Cipsoft kozaczy bo może
Dobrze że nie aktywowałem wcześniej zamówionego pacca bo by 7 dni w plecy było ._.
Vyohman jest offline  
stary 28-05-2009, 20:35   #86
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

na szczescie na paccu nie stoi sie w kolejce bo by noobki wyly
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline  
stary 28-05-2009, 20:42   #87
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spriter Pokaż post
Posuneli sie za daleko,,, it sux


teraz nooby beda na respach
I co z tym zrobisz? Pobijesz ich?

Kurwa jaka napinka. Żałosne.
Erhion jest offline  
stary 28-05-2009, 21:07   #88
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

@frezko
No, w końcu jakaś odpowiedź nie składająca się z "cip suxxx, weekend z noobami, aaaa"

No też fakt, można powiedzieć że facc jest takim trialem... i trudno się nie zgodzić. Ale nie uważasz że, chociaż to ryzykowne zagranie, przed wakacjami są duże szanse że dzieciarnia nakupuje pacc widząc jaka jest różnica pomiędzy facc i pacc?

Chociaż i tak pewno połowa newbie będzie biegać po miastach machając wackami i pytając "gdzie xx lvl z xx skillami/mlvl może expaaaaaać?", ale co tam.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?

Ostatnio edytowany przez babcia666 - 28-05-2009 o 21:08.
babcia666 jest offline  
stary 28-05-2009, 21:32   #89
@Goku
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 06 2008

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

ci wszyscy ktorzy pisza, ze teraz noobki i debile beda biegac na respach i przeszkadzac sa pojebani !! powiedzcie mi co wy tracicie przez to ze dostalismy 7 dni pacc za free???nic nie tracicie debile

ciekawe dlaczego nie wyzywacie np: gostka co na 20lvl kupił pacca na 90dni i idzie poexpic na pacc area? nie wyzywacie go !? ma 20 lvl jest noobem i przeszkadza.... wiec o co wam ku**wa chodzi !!!! nic kurde nie straciliscie debile i przestancie narzekac gdybyscie byli po naszej stronie cieszyli byscie mordy... to co cipsoft zrobił to jedynie zachęta dla tych ktorzychca kupic pacc ale nie wie czy im sie oplaca....ja pogralem zobaczylem i mi sie spodobalona wakacje kupie pacc..... i mam was w dupie xD

ktos napisalze tibia jest bezsensu ze lepsze sa inne mmo... i nie warto tracic kasy.. no powiem ci ze niektorzy lubia grac w mario niz np w GTA5 xD !
@Goku jest offline  
stary 28-05-2009, 21:44   #90
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez @Goku Pokaż post
ci wszyscy ktorzy pisza, ze teraz noobki i debile beda biegac na respach i przeszkadzac sa pojebani !! powiedzcie mi co wy tracicie przez to ze dostalismy 7 dni pacc za free???nic nie tracicie debile
Troche kultury w dupe jebany! Nic twoim zdaniem nie tracimy? Przemyśl to. Tracimy 7 dni pacc, za które zapłaciliśmy.
Vyohman jest offline  
stary 28-05-2009, 21:44   #91
Valas Hune
Użytkownik Forum
 
Valas Hune's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2006
Lokacja: Gorzów Wielkopolski

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Valas Hune ma numer GG 8818499
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez @Goku Pokaż post
ci wszyscy ktorzy pisza, ze teraz noobki i debile beda biegac na respach i przeszkadzac sa pojebani !! powiedzcie mi co wy tracicie przez to ze dostalismy 7 dni pacc za free???nic nie tracicie debile
Owszem, tracą. Całe siedem dni expienia, które mieli zaplanowane lub nie. Zaletą pacca prócz nowych terenów do expienia jest też to, że zdecydowana mniejszość graczy tego pacca ma. Stąd przeważnie bywa, że nikt nikomu w drogę nie wchodzi. A teraz? Moim zdaniem pacci powinny dostać również dodatkowych siedem dni. Ja aktualnie jestem bez pacca, gdyż na moim accouncie zakupiłem jednego dwa lata temu. Liczę chociaż, że w spokoju poexpie na facc-landzie, kiedy reszta '7-dniowych' pójdzie zwiedzać
Valas Hune jest offline  
stary 28-05-2009, 21:59   #92
Yebro
Użytkownik Forum
 
Yebro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 146
Świat: EWRYŁER
Domyślny

21:39 Jusara archer [18]: where is buy utani hur?
21:39 Diler Mythores [53]: kto mnie na malpy zaprowadzi
Yebro jest offline  
stary 28-05-2009, 22:44   #93
driff
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 7
Domyślny

porażka!
tydzień pacc w plecy, gdyby chociaż oddali dla pacc te 7 dni to jeszcze by było spoko, a tak nie dość, że nie da się expić bo wszędzie mnóstwo noobow to jeszcze się pacc marnuje
szkoda, że jeszcze triple expa nie mają osoby które nigdy nie miały pacc
driff jest offline  
stary 28-05-2009, 22:58   #94
@Goku
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 06 2008

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

taa xD hehe może zrobią tydzień +100 levela np: mam 30 lvl + 100 to mialbym 130lvl i na tydzień.. żeby zobaczyć jak se gra na high lvl xDDDDD że nibyzachecaja do gry bo na hlvl fajnie sie gra..... albo tydzień mpa dla tych ktorzy nigdy nie mieli mpa xDDD albo tydzien GMa..każdy by mial GMa xDDDD
@Goku jest offline  
stary 28-05-2009, 23:08   #95
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Było pewne, że gdy tylko Cipsoft wymyśli coś sensownego, to zacznie się flame. W innych MMO są liczne eventy na free casha i premium, nikt tam nie narzeka.

50k graczy online. Powrót ilości z przed mass banów, ogarnijcie się ludzie, to nie koniec świata...
Arcan jest offline  
stary 28-05-2009, 23:09   #96
Elders
Użytkownik Forum
 
Elders's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 560
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Omg !! Ludzie to tylko 7 dni !! Wam już Tibia mózg wyżarła ! Jest to ich sposób na przyciągniecie graczy którzy mogli by kupić pacc. I bardzo dobrze !! Ci co mówią ze noobki spamują w depo plis frii items !! - Przeszkadza wam to? Po drugie takie noobki mają 10-50 lvl max więc wydaje mi się że na mocniejszych potworkach nie poexpią ... no chyba że większość forum jest w oto takim przedziale. Plus jest taki iż resp jest o wiele szybszy

Pozdrawiam :>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etanov2 Pokaż post
ja gram w tibie bo jest jakas fabuła sredniowieczna i latasz rycerzykiem i napieprzasz w potworki , mozesz sie w handel bawic itp , jakas odmiana od gta czy innego badziejstwa
Elders jest offline  
stary 28-05-2009, 23:29   #97
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Nie widzę nic złego w takiej zagrywce

Idźcie do kerfura czy tam reala bądź tesko i róbcie aferę, że kupujecie jogurt od 10 lat a nagle każdy może sobie zdegustować za darmo w plastikowym kubeczku 50ml
MasterTusk jest offline  
stary 28-05-2009, 23:49   #98
bardzoprostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2009

Posty: 35
Domyślny

Ja na jakimś koncie bez rk dostałem pacc, a na swoim oczywiście nie no bo już kiedyś kupiłem, ale i tak nie gram od jakiegoś roku więc mi to wisi ale moje zdanie jest takie, że te 7 dni premium powinni dostać wszyscy i to z możliwością aktywowania w dowolnej chwili (chyba, że tak jest) i bardzo dobrze zrobiono, że osoby które utworzą teraz konta to już nie załapią się. A tak na marginesie to myślałem, że większa część użytkowników poprze ten ich pomysł bo przecież jest to najlepsza z możliwych promocja gry. Niech osoby które nie mają pacc sobie zobaczą jak to jest mimo iż kiedyś ta gra była lepsza ale o tym to już nie będę pisał. Sam miałem pierwszego pacca w 2006 roku i byłem podekscytowany (wiem, że śmieszne) zwiedzając pacc area wtedy 57 knightem - 90 dni to było za mało aby poznać wszystkie zakątki tego świata, a w dodatku teraz jest więcej miast, a was boli, że za free ktoś dostanie 7 dni... Jedynie popieram osoby z pacciem odnośnie dostania 7 dni zwrotu również dla nich.

A tak na marginesie to płaczecie jakbyście byli pięcioletnimi dziewczynkami którym zabrano lalki.
bardzoprostynick jest offline  
stary 29-05-2009, 06:16   #99
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez babcia666 Pokaż post
@frezko
No, w końcu jakaś odpowiedź nie składająca się z "cip suxxx, weekend z noobami, aaaa"

No też fakt, można powiedzieć że facc jest takim trialem... i trudno się nie zgodzić. Ale nie uważasz że, chociaż to ryzykowne zagranie, przed wakacjami są duże szanse że dzieciarnia nakupuje pacc widząc jaka jest różnica pomiędzy facc i pacc?

Chociaż i tak pewno połowa newbie będzie biegać po miastach machając wackami i pytając "gdzie xx lvl z xx skillami/mlvl może expaaaaaać?", ale co tam.
tu się z tobą zgodzę że to jest bardzo dobre zagranie ze strony cipsoftu że by dzieci kupiły facc zwłaszcza oszołomione jeszcze obrazkami update co piątek no ale to łamie słowo dane graczowi premium który płacił co innego jak by wszystkim dali 7 dni pacc żeby zrekompensował pacc te 7 straconych dni
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 29-05-2009, 08:14   #100
Evanti
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 05 2009
Lokacja: Newark

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sardynek
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 143
Skille: 94/80
Poziom mag.: 8
Pergamin

Pacc dla facc? Hmm... nie widzę różnicy jeśli chodzi o mnie...

Sadze (z gory przepraszam jesli kogos urażę) ze najbardziej plączą (są zawiedzeni) średnio levelowi gracze których expowiska bd explorowane przez nóóbkow z facca i szczerze im wspolczuje naprawde... bo co zrobić jak ci sprytny noobek ukradnie lootbaga a nie zauważysz go w porę albo będzie zawracał głowę durnymi pytaniami tak jak to napisali przedmówcy.

Ale rzeczywiście należała by się nam gracza pacc rekompensata za wpuszczenie ich na nasza 'ziemie paccowana' ;p
Evanti jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:49.


Powered by vBulletin 3