Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-03-2006, 20:49   #81
Shaman
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Somewhere in Europe
Wiek: 34

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Imię: Aerthis
Profesja: Elite Knight
Gildia: Domnesticus
Świat: Xerena
Poziom: 10
Skille: 16/17
Poziom mag.: 1
Shaman ma numer GG 6606578
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cadonis
Je hebt veloren, toch?
^^
Ik praat hier niet in nederlands dusse.....

Ps. Nic nikomu wiecej nie bede udowadnial.
Shaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2006, 21:01   #82
Mardan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wy wszystko sprowadzacie do wojny Polska - Szwecja. Owszem w NS byli tylko Polacy, ale w BW, choc Szwedzi wystepowali w przewazajacej czesci, jednak byli tam tez Holendrzy, Hiszpan(ie) czy Polacy, wiec nie widze sensu zeby mowic, ze Polacy znowu przegrali ze Szwedami. I pomimo tego, ze na poczatku wojny NS lepiej wygladalo to jednak nie dalo rady z BW. Z drugiej strony jak go gildi bierze sie wszystkich, ktorzy tego chca, nie zwracajac uwagi na umiejetnosci gry tej osoby, czy np. na to, ze ta osoba moze byc szpiegiem (pozdro Aerthis ) to sie przegrywa wojny przez brak taktyki. Nie wiem jak to wygladalo, ale w pamietam, ze w jeden dzien polowa, jak nie wiecej osob z gildi NS, padlo i to w przeciagu 15 - 20 minut. Jak tak sie patrze na niektorych czlonkow NS, dajmy na to Castus Div~ to nawet jakbyscie wygrali ta wojne, to z takimi osobami ciezko byloby zapanowac nad servem. Pamietam tego goscia z Obsidi i dziwie sie jak takie tempe 10 letnie dziecko (mzoe sie pomylilem, ale jego zachowanie wskazuje na to, ze jeszcze nie skonczyl podstawowki) moze wbijac takie lvle. A tak a propo Obsidi to wszystkim Polakom z Potentia'y zycze, aby nie powtorzyla sie sytuacja z tego wczesniej wspomnianego servera, kiedy to 3 najlepszych Polakow (Gal'axy, Yunichi i Katmai) wykopano z serva chyba tylko dlatego, ze zblizyli sie lvlami do najlepszych na serverze osob (Szwedow notabene), a pozniej to juz bylo tak, ze Polacy padali za narodowosc, pewnie dlatego tak duzo Polakow stamtad odeszlo na nowe servy (w tym ja ).
Pozdro.

Ostatnio edytowany przez Mardan - 18-03-2006 o 21:07.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 08:05   #83
Shaman
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Somewhere in Europe
Wiek: 34

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Imię: Aerthis
Profesja: Elite Knight
Gildia: Domnesticus
Świat: Xerena
Poziom: 10
Skille: 16/17
Poziom mag.: 1
Shaman ma numer GG 6606578
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mardan
Wy wszystko sprowadzacie do wojny Polska - Szwecja. Owszem w NS byli tylko Polacy, ale w BW, choc Szwedzi wystepowali w przewazajacej czesci, jednak byli tam tez Holendrzy, Hiszpan(ie) czy Polacy, wiec nie widze sensu zeby mowic, ze Polacy znowu przegrali ze Szwedami. I pomimo tego, ze na poczatku wojny NS lepiej wygladalo to jednak nie dalo rady z BW. Z drugiej strony jak go gildi bierze sie wszystkich, ktorzy tego chca, nie zwracajac uwagi na umiejetnosci gry tej osoby, czy np. na to, ze ta osoba moze byc szpiegiem (pozdro Aerthis ) to sie przegrywa wojny przez brak taktyki. Nie wiem jak to wygladalo, ale w pamietam, ze w jeden dzien polowa, jak nie wiecej osob z gildi NS, padlo i to w przeciagu 15 - 20 minut. Jak tak sie patrze na niektorych czlonkow NS, dajmy na to Castus Div~ to nawet jakbyscie wygrali ta wojne, to z takimi osobami ciezko byloby zapanowac nad servem. Pamietam tego goscia z Obsidi i dziwie sie jak takie tempe 10 letnie dziecko (mzoe sie pomylilem, ale jego zachowanie wskazuje na to, ze jeszcze nie skonczyl podstawowki) moze wbijac takie lvle. A tak a propo Obsidi to wszystkim Polakom z Potentia'y zycze, aby nie powtorzyla sie sytuacja z tego wczesniej wspomnianego servera, kiedy to 3 najlepszych Polakow (Gal'axy, Yunichi i Katmai) wykopano z serva chyba tylko dlatego, ze zblizyli sie lvlami do najlepszych na serverze osob (Szwedow notabene), a pozniej to juz bylo tak, ze Polacy padali za narodowosc, pewnie dlatego tak duzo Polakow stamtad odeszlo na nowe servy (w tym ja ).
Pozdro.
Święte slowa...Jak powtarzalem wielokrotnie...to nie sa wojny narodowosciowe...To jest gra, a wojny sa gildii...Zrozumcie to, przestancie udawac skrajny patriotyzm, bo to zalosnie 'wyglada'...A tak poza tym@Mardan- zdzwisz sie zapewne, ale ja nie bylem "spy" w NS
Shaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 13:01   #84
Protarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Domyślny

Tu nie chodzi o patriotyzm ale o to ze jesli jestes poalkiem na serverzy na ktorym zadza szwedzi to nie pograsz sobie no chyba ze dobrze wlazisz miedzy poslady(metafora taka)
Protarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 22:20   #85
dzg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Braniewo

Posty: 93
Stan: Aktywny gracz
Imię: ~
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Domnesticus
Świat: Xerena
Poziom: 70+
Skille: 83
Poziom mag.: 16
Domyślny

No dobra cwaniaki, jestem, bylem i bede vickiem w kazdej gildii, ktora zrobia wasi znienawidzeni szwedzi, nikomu nie lize dupy, poprostu jesli cos potrafisz i jestes lojalny, to oni ci to wynagrodza, wiec flamers stfu plx?
dzg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 06:54   #86
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Stfu. Protarus ma racje nie cierpie takich ludzi co liza dupe dla 10 letnich szwedzików...
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 07:22   #87
Shaman
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Somewhere in Europe
Wiek: 34

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Imię: Aerthis
Profesja: Elite Knight
Gildia: Domnesticus
Świat: Xerena
Poziom: 10
Skille: 16/17
Poziom mag.: 1
Shaman ma numer GG 6606578
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
Stfu. Protarus ma racje nie cierpie takich ludzi co liza dupe dla 10 letnich szwedzików...
You made my day! HahhAHAHAHahahhaah, sorry, nie moge przestan sie smiac. Jestes tak zalosny, ze ta zalosc wybija siłą rozszczepionego jądra plutonu z tego posta. Jak mozna byc takim idiotą? Z tego co mozna wywnioskowac po twoich postach to widze, ze ci "10 letni szwedzi" sa starsi od ciebie o jakies 3, 4 latka...
@Mody
Osmiele sie zwrocic Wam uwage, poniewaz postawa owych panow (protarus, scorp) jest ewidentnie postawa rasistowska.
Shaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 07:56   #88
Ludwix Trimera
Użytkownik Forum
 
Ludwix Trimera's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004
Lokacja: Za górami za lasami...
Wiek: 34

Posty: 120
Stan: Na Emeryturze
Świat: Ziemia
Ludwix Trimera ma numer GG Niepodam.
Domyślny

Ja zawsze mówiłem ze scorp jest mistrzem HAHAHA, scorp dam ci rade nie pisz tutaj juz nic więcej

Btw. Ja tez umiem: Du ar gótt xD
__________________
_./ Old Aurea! PROSTO Team/ Old RoM!
Ludwix Trimera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 08:11   #89
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Co za cioty, nie ma co wiecej dopowiadac. liza dupy dla szwedow, tak naprawde jestescie za***isci... naprawde gratuluje.
zal.pl za***iscie pewnie wam sie gra ze szwedzikami nie? :O nie mowie zeby swiat byl taki jak furora ale zeby byl z 60% polakow mniej wiecej a nie 99% szwedzi i 1% asslickerow polakow


ZALLLLLLLLLLLLLLLLLL.PL
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 09:29   #90
dzg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Braniewo

Posty: 93
Stan: Aktywny gracz
Imię: ~
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Domnesticus
Świat: Xerena
Poziom: 70+
Skille: 83
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
Co za cioty, nie ma co wiecej dopowiadac. liza dupy dla szwedow, tak naprawde jestescie za***isci... naprawde gratuluje.
zal.pl za***iscie pewnie wam sie gra ze szwedzikami nie? :O nie mowie zeby swiat byl taki jak furora ale zeby byl z 60% polakow mniej wiecej a nie 99% szwedzi i 1% asslickerow polakow


ZALLLLLLLLLLLLLLLLLL.PL
Szczerze mowiac, zal mi ciebie, jestes nikim. Twoimi argumentami sa wulgaryzmy nie poparte tak naprawde niczym. Masz kompleksy ze szwedami? Wykopali cie z 10000 serverow to pewnie na non pvp grasz^^ Jesli kazdy server mialby wygladac jak furora to przestalbym grac w ta gre, Szwedzi maja chociaz jakies zasady. Swoimi postami nie pokazuejsz nic, prócz swojej głupoty.

Ostatnio edytowany przez dzg - 20-03-2006 o 09:31.
dzg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 10:07   #91
Ard Carraigh
Użytkownik Forum
 
Ard Carraigh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: lbn
Wiek: 36

Posty: 99
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 21/29
Poziom mag.: 72
Ard Carraigh ma numer GG 1415845
Domyślny :)

Wspaniałe, wojny, potyczki słowne ... ot esencja pvp ... tylko nie lubie jak ktoś obraża świat na którym gram ( non-PvP ). Tak zostałem wygoniony z innych światów, bo wiekszość śmierci jakie zaliczyłem była z ręki graczy ... Czasem pojąć nie moge tego całego zamieszania ... Po co wam ta cała walka ? Zupełnie jak dzieci, jak dzieci ... he he
__________________
„Każda, najmniejsza nawet szansa życia staje się bardzo ważna.”

Ard Carraigh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 14:47   #92
Zeur
Użytkownik forum
 
Zeur's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2005

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Świat: Xerena
Domyślny

Widze że niektórzy mają problemy dotyczące szwedów, ciekaw jestem skąd te kompleksy. Ale mniejsza... co do scorpa to po twoich postach widać że ty masz 10 lat a nie ci szwedzi. Założe się że oni nie przejmują się tak jak wy, gdzieś mają wojny narodowościowe... dla nich to jest wojna gildi a nie swe vs pl... to wy prowadzicie do wojen swe vs pl. Także jeśli ruszą nowe servery i nikt nie będzie wypowiadał wojny szwedzkim gildiom to wszystko będzie O.K. bo oni nie wypowiedzą wojny bez przyczyny.


Sry za orty etc.

Ostatnio edytowany przez Zeur - 20-03-2006 o 14:49.
Zeur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 15:13   #93
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Srry ale ja naprawde niechciabym grac ze szwedami...trzeba miec swoj honor
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 16:36   #94
Shaman
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Somewhere in Europe
Wiek: 34

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Imię: Aerthis
Profesja: Elite Knight
Gildia: Domnesticus
Świat: Xerena
Poziom: 10
Skille: 16/17
Poziom mag.: 1
Shaman ma numer GG 6606578
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
Srry ale ja naprawde niechciabym grac ze szwedami...trzeba miec swoj honor
hihiihihihihihihihi, wiesz dyshonorem byloby dla mnie jesli znalbym Cie w rl. Jesli ktokolwiek, kiedy kolwiek nazwalby Ciebie moim znajomym.
Shaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 17:45   #95
Zeur
Użytkownik forum
 
Zeur's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2005

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Świat: Xerena
Domyślny

Człowieku szwed to też człowiek.... coś cie z nim łączy przecież, ta sama budowa, komórki, zachowanie... zrozum to jest człowiek tak jak ty tylko troche inaczej mówi, musisz to uszanować. Zachowujesz sie jak hitler, uważasz że polacy to ludzie prawdziwej krwi a szwedzi to podrasa...

Ostatnio edytowany przez Zeur - 20-03-2006 o 17:47.
Zeur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 18:19   #96
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

"Chcialem dobrze."

Adolf Hitler

Sorry, nie moglem sie powstrzymac
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 18:47   #97
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

NS idzie na new. Ja tez tam bede.
Soyos Exile
Hail Exiles.
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 19:00   #98
Yebro
Użytkownik Forum
 
Yebro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 146
Świat: EWRYŁER
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ard Carraigh
Wspaniałe, wojny, potyczki słowne ... ot esencja pvp ... tylko nie lubie jak ktoś obraża świat na którym gram ( non-PvP ). Tak zostałem wygoniony z innych światów, bo wiekszość śmierci jakie zaliczyłem była z ręki graczy ... Czasem pojąć nie moge tego całego zamieszania ... Po co wam ta cała walka ? Zupełnie jak dzieci, jak dzieci ... he he
Skoro nielubisz gdy obrażają twój świat "nie lubie jak ktoś obraża świat na którym gram ( non-PvP ). " To dlaczego obrażasz nas
"Zupełnie jak dzieci, jak dzieci ... he he "
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar
NS idzie na new. Ja tez tam bede.
Soyos Exile
Hail Exiles.
Hail _/
Jak juz napisałem w opisie postaci to nie wstyd przegrac. Wstydem jest poddac sie bez walki. Było ich poprostu więcej.
~~ Fight like Lion die like Heroes ~~
Cya na new
Yebro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 20:29   #99
Zeur
Użytkownik forum
 
Zeur's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2005

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Świat: Xerena
Domyślny

Zycze wam powodzenia na nowym serverze ale też dam jedną rade... nie zaczynajcie wojny na niskich poziomach bo to do niczego nie prowadzi, skupcie sie na lvlowaniu.
Zeur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 22:02   #100
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

@flamers~
- Darujcie sobie posty typu "liżecie dupę Szwedom" itp., bo to już nawet śmieszne nie jest... tak trudno zrozumieć że można mieć kumpli nie-Polaków?
- Zapewniam was, że dopóki na serwie panuje równowaga (tzn. w elicie nie jest tylko jedna duża ekipa wyraźnie mocniejsza od reszty), to ze Szwedami itp. dużo łatwiej wytrzymać niż z Polakami... i g**** do tego ma jakiś honor czy inne nacjonalistyczne bzdety.
- I wogóle niech was wszyscy diabli ;o

@Shaman
Już nie ma co udowadniać...
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:08.


Powered by vBulletin 3